Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA

 • Am Vor 4 Monate

  BABASTARS OfficialBABASTARS Official
  subscribers: 822 Tsd.

  Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
  Mix & Master: BIGDEAL RECORDS
  Vocal Melodies: DAFINA ZEQIRI, GETOAR SELIMI
  Lyrics: GETOAR SELIMI
  Video: ENTERMEDIA
  Executive Producer: GETOAR SELIMI

@user-sw9sn7vj7g +3
@user-sw9sn7vj7g

HAJDE 5 MILLION VIEWS 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Vor 4 Monate
@donjetahajdari9721 +1
@donjetahajdari9721

Shume mire po kendonite dyte❤❤ Ju lumte♥️♥️🤍🤍👍💫

Vor 17 Tage
@user-tg2wr8nk6r
@user-tg2wr8nk6r

Kjo asht kan edhe do te jet perghithmon idoll i imi kengtare me fam Shum rrespekte Dafi vetem perpara

Vor 15 Stunden
@dozii2465 +1
@dozii2465

Love dafina❤❤❤❤❤

Vor 28 Tage
@emi.shqiperi5239 +87
@emi.shqiperi5239

Sa yll je o Dafina ,zani jot i mahnitshem ,komplimente te dyve per kenge. Super 👏🏻

Vor 4 Monate
@user-ug1py3ef3p
@user-ug1py3ef3p

❤❤❤❤ Dafinaaaa ❤❤❤ 🇬🇷❤🇦🇱

Vor Monat
@romarioart +42
@romarioart

She has never let us down 🥂🔥

Vor 4 Monate
@djiloofficial8149 +2
@djiloofficial8149

Bo be 😂

Vor 4 Monate
@seliculli8822 +7
@seliculli8822

Suksese të mëtejshme, respekte për të dy. 🤗🤗🇦🇱

Vor 4 Monate
@dafinafans337 +144
@dafinafans337

Dafina dhe Ghetto dy Artistat shqiptar qe kane pru stil te ri dhe e kane qu tjeter nivel muziken shqiptare e sjane pahiri qe 20 vjet ne skene dhe On top... 🌎 Banger Hit 🔥🔥🔥

Vor 4 Monate
@ferkimehmeti +4
@ferkimehmeti

Dy legjendad muzikes 2023 hitt

Vor 4 Monate
@ermirahoxha6448 +2
@ermirahoxha6448

Bravo ! Se let topi cdo fjale qe ke shkru 👏👏👑⭐️

Vor 4 Monate
@noelpoti8990 +1
@noelpoti8990

Ddafina eshte me e bukura

Vor 3 Monate
@mirelagega5264 +1
@mirelagega5264

Dafina🌟 the best

Vor 2 Monate
@francescototti1 +152
@francescototti1

the king of Albanian rap is back 🙌 😎

Vor 4 Monate
@markoprenga8956 +10
@markoprenga8956

Rappp???!?? Really Tallava maybe 😂😂

Vor 4 Monate
@hajriegashi2231 +7
@hajriegashi2231

@@markoprenga8956kur ka bo ky rep ju veq tallavan e keni njoft😂😂

Vor 4 Monate
@CaviarTeo-ww8mw
@CaviarTeo-ww8mw

😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
@baardhh34 +2
@baardhh34

cili rap o bablok😂😂 s’pe di a po fol a po reciton a po repovat a qka hahaah qikjo t’kallxon qe dy lidhje si ka ky po tjert e kan majt, albumin e par te deshtum qe e ka qato osht tu e kthy apet😂

Vor 4 Monate
@clirimkrasniqi +1
@clirimkrasniqi

Ku pe she ti at rep o haver

Vor 4 Monate
@Arlinda-hd6tq +1
@Arlinda-hd6tq

Bravo Dafina dhe Getoari per bashkepinimin FLAKA

Vor 28 Tage
@leonardhodaj7458 +2
@leonardhodaj7458

Super

Vor 3 Monate
@florimrahmani-qs2nl
@florimrahmani-qs2nl

🎉

Vor 3 Monate
@sasasasa4348 +6
@sasasasa4348

Magnifique bravo Dafina, tu est la meilleure

Vor 4 Monate
@donnahaj7782 +23
@donnahaj7782

One of the best song of this summer 🔥😍👌

Vor 4 Monate
@user-ol2mi3ij4o +1
@user-ol2mi3ij4o

Jeni te dy super artistat me te medhejn bravo

Vor 10 Tage
@awakened5d304 +4
@awakened5d304

Never disappointes ❤❤

Vor 4 Monate
@bujartoshi6644 +2
@bujartoshi6644

DEFINITIV DAFINA IKONA E SHQIPTARIS 🇦🇱🫶🇦🇱

Vor 3 Monate
@idriszendeli +22
@idriszendeli

KING AND QUEEN OF ALBANIAN MUSIC 🤍

Vor 4 Monate
@lucaluca8377
@lucaluca8377

Best song ever ❤️🙏🥰

Vor Monat
@Samuele91285 +1
@Samuele91285

Bravo zemer 🍇🍇🍇🍇🍇🌹🌹🌹🌹te gjith kenget I ke super ..por kete super ylllllll

Vor Monat
@theloopyloop7900 +37
@theloopyloop7900

Move out the way Albania kings and queens entering the global music scene 👏❤‍🔥🔥💃

Vor 4 Monate
@linade6824 +1
@linade6824

Both are from Kosovo 🇽🇰 Not Albania

Vor 2 Monate
@theloopyloop7900
@theloopyloop7900

@@linade6824 Doesn't matter really same to me 😉

Vor 2 Monate
@linade6824 +1
@linade6824

@@theloopyloop7900 Dua Lipa, Rita Ora, Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Era Istrefi, Don Xhoni, Butrint Imeri, Dafina Zeqiri, Mozzik, Loredana, Dhurata Dora, Adrian Bujupi are all from Kosovo 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 2 Monate
@shqiperiaime1336 +1
@shqiperiaime1336

@@linade6824ik mor bole

Vor 26 Tage
@adelinepireva7772 +1
@adelinepireva7772

Dafina ❤

Vor 4 Monate
@user-sw9sn7vj7g +2
@user-sw9sn7vj7g

HAJDE 5 MILLION VIEWS ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂❤

Vor 4 Monate
@NoRiskNoFun08 +30
@NoRiskNoFun08

Erinnert mich immer noch an meinen urlaub in albanien. Habe es dort überall und 24/7 gehört😅❤❤❤

Vor 3 Monate
@elvisshahu6603
@elvisshahu6603

Also nicht nur der Land sondern das Musik hat's dich gefallen.

Vor 12 Stunden
@idadelia2042 +72
@idadelia2042

Mat mir ne tan shqiptarin perfundimisht talenta o zot kto jan mreti e mbreteresha e muzikes ❤❤❤

Vor 4 Monate
@user-hg4jm3lq6e
@user-hg4jm3lq6e

Bravo dafina❤❤

Vor 3 Monate
@kleahidri692 +23
@kleahidri692

Edhe pse ka 3 dite qe e degjoj non stop, sot me klip me duket sikur po e degjoj per here te pare. Masterpieces ❤ Exatly King and Queen ❤️😍

Vor 4 Monate
@user-pu2jq7jq8v +1
@user-pu2jq7jq8v

Valla edhe ne anderr pe knoj kit kang ...mka met ne kry 😂😂na keni knaq.....knofshit gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 3 Monate
@eduartoqollaku8506 +39
@eduartoqollaku8506

boll nxeht eshte...ama me ket hit do djeget krejt ....asnjehere ska pas bashkepunim ma te nxeht se ket...thjesht do jet Termet per estraden shqiptare....suksese Geasy&Dafina❤❤❤

Vor 4 Monate
@user-hb1gu6no9z +16
@user-hb1gu6no9z

No comment simply the best ,the two best singers in all Albanian lands 🇦🇱🇽🇰.

Vor 4 Monate
@marvinm8446 +31
@marvinm8446

The Best Albanian artists ever in the video music ❤️ 💝💖.

Vor 4 Monate
@OrnelaGuraziu
@OrnelaGuraziu

Dafina queennnnnnnn. ❤❤❤❤

Vor Monat
@meritahasani5780 +9
@meritahasani5780

I can’t stop listening this sond ❤❤❤ love both of them 👍🏻

Vor 4 Monate
@Queen-ld9wo +2
@Queen-ld9wo

🚀🚀🚀🚀🚀 aaaa Flakaaa mka dal hajde mo🎉🎉🎉🎉

Vor 4 Monate
@Sara-jl7hl +59
@Sara-jl7hl

Zemren t'a honksha Dafina❤ veç ti më bën me dal nga vetja e me kërcy kudo që jam❤️‍🔥

Vor 4 Monate
@nonenty93 +50
@nonenty93

Dafina ka publiku ma shum kengë per ni verë se sa do kengtare per ni jetë! Dafina, we love youuuuuuuu

Vor 4 Monate
@user-yw9rm8kk7x
@user-yw9rm8kk7x

Gjdo vit kshtu kjo asht lerg me tjerat

Vor 4 Monate
@fairykaitlyn4219 +16
@fairykaitlyn4219

Uau Cfare kombinimi i dy zerave me Te bukur qe kisha ndigjuar.❤❤

Vor 4 Monate
@orestibibollari5178
@orestibibollari5178

❤🎉me te miret Dafi $Geasy

Vor 2 Monate
@Izzyshoot +2
@Izzyshoot

what a pretty voice from daffina

Vor 4 Monate
@KemajlMusa
@KemajlMusa

Te lumt dafina ❤

Vor 26 Tage
@_flora_co1682 +43
@_flora_co1682

Dafi👑Geti👑 femra ma me stil ne estrad edhe mashkulli ma me stil ne estrad 💚💚edhe per muzik on top qe 20 vjet 👏

Vor 4 Monate
@aleaalea9599 +1
@aleaalea9599

Fjal skaa 🙌

Vor 4 Monate
@user-sw9sn7vj7g +1
@user-sw9sn7vj7g

HAJDE 5 MILLION VIEWS

Vor 4 Monate
@saraa980 +6
@saraa980

Finally dafina got the recognition she deserves. 20 million in one month🎉

Vor 3 Monate
@adamghammouri8613 +2
@adamghammouri8613

Yess

Vor 3 Monate
@ghettogold7228
@ghettogold7228

Geasy❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
@klajdiesc6625
@klajdiesc6625

@@ghettogold7228thanx Dafina this song is HIT sorry

Vor 2 Monate
@ghettogold7228
@ghettogold7228

@@klajdiesc6625 geasy made this song all by himself but dafina zeqiri is very talented

Vor 2 Monate
@zeqqi +3
@zeqqi

Rainha 👑

Vor 4 Monate
@ghettogold7228
@ghettogold7228

GETOAR SELIMI MBRETI MUZIKES ❤

Vor Monat
@AnthonioLatinBohemian +2
@AnthonioLatinBohemian

First time listening reggaeton from albania 😀 I like it

Vor 3 Monate
@bluecherry1263
@bluecherry1263

(A e din ti? A e din ti?) (A e din ti ku jom?) (A-a-a din ti? A e din ti?) (Malli sa m'ka marr) A e din ti? A e din ti? A e din ti ku jom? A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr Dashni, ku je ti? Ah po vjen me m'marr A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr Zemra jem kën don, don? Kën don, don? Baby o veq e jotja Rreh për ty da dom, da dom, da dom dom O le ta din krejt bota O e di, o e di Sa të du e din mir ti Maje ti, maje ti Ndjenjën tem për veti A-a-a flaka M'ka dal, hajde ma E si din ti, o e din ti Baby, baby eja A e din ti? A e din ti? A e din ti ku jom? A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr Dashni, ku je ti? Ah po vjen me m'marr A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr Krejt mas neve, V.I.P, na dy bashk jem B.I.G Queen like you, king like me, as me love, veq dashni Vin e shkojnë, njo, dy, tri, s'ka si ti, jo s'ka si ti Met marr ty un po vi, po vi me bo nji mini me Mini me or mini you, se ti m'don, e m'don veq mu Menoj me tru, se o true, menoj me zemër se të du Mini me or mini you, se ti m'don, e m'don veq mu Menoj me tru, se o true, menoj me zemër, se të du Flaka m'dul edhe mu Veq ti din mem gzu Nuk kom mujt met harru Ah kuku për mu A-a-a flaka M'ka dal, hajde ma E si din ti, o e din ti Baby, baby eja A e din ti? A e din ti? A e din ti ku jom? A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr Dashni, ku je ti? Ah po vjen me m'marr A-a-a din ti? A e din ti? Malli sa m'ka marr

Vor 3 Monate
@Elaaa27 +34
@Elaaa27

Sa kenge e bukur o zot 😍🥰,e adhuroj 😍

Vor 4 Monate
@MrYosef425 +21
@MrYosef425

Dafina is such a Queen! She makes every song good!

Vor 4 Monate
@adamghammouri8613 +2
@adamghammouri8613

Yes

Vor 3 Monate
@LefterQazimi-qz2fm
@LefterQazimi-qz2fm

Dafina 👑😘

Vor 2 Monate
@lorimezini2013 +101
@lorimezini2013

Sa kohe qe prisja një bashkëpunim të dy këngëtarëve të mi te preferuar me ne fund erdhi😍😍😍😍😍

Vor 4 Monate
@lli1919 +1
@lli1919

E kan edhe njo bashk😉

Vor 4 Monate
@anonymousfoundation4301 +3
@anonymousfoundation4301

@@lli1919d&g. 😉

Vor 4 Monate
@lorimezini2013
@lorimezini2013

Popo D&G po është e vjetër 😊

Vor 4 Monate
@lorimezini2013
@lorimezini2013

Yeap 😍

Vor 4 Monate
@ajogoca7296
@ajogoca7296

I LOVE YOU DAFINA JE MA E MIRA❤

Vor 3 Monate
@besibesii9266 +253
@besibesii9266

Shum problem me e definu Dafina Zeqirin, se mundemi me gabu edhe mos me ja dhon meritat e duhura, amo nje sen esht i sigurte, qe ska me pas tjeter si kjo kurre n’Shqiptari! 💚

Vor 4 Monate
@albulenabalaj3575 +4
@albulenabalaj3575

Well said🎉

Vor 4 Monate
@fatlumehaziri3270 +5
@fatlumehaziri3270

True 👍

Vor 4 Monate
@ermirahoxha6448 +4
@ermirahoxha6448

Jetojme ne kohen e Dafina Zeqirit👑👑

Vor 4 Monate
@adamghammouri8613 +2
@adamghammouri8613

Vor 4 Monate
@perparimnivokazi58 +59
@perparimnivokazi58

Yooo Dafina you have left in shock the Albanian music industry. 🔥

Vor 4 Monate
@linade6824 +1
@linade6824

Both are from Kosovo 🇽🇰

Vor 2 Monate
@lenoonel2844 +166
@lenoonel2844

Diva e muzikes së Shqiptarisë DAFINA👑, si gjithmone vetem superhite

Vor 4 Monate
@julianakerciku4566 +1
@julianakerciku4566

Super hit dafina je superr femer muzika jote me ringjall shpirtin ❤❤

Vor 4 Monate
@xhemiismaili168
@xhemiismaili168

Hiti madhe .

Vor 4 Monate
@user-iu1sn1ts2d
@user-iu1sn1ts2d

Qenai

Vor 4 Monate
@ghettogold7228 +2
@ghettogold7228

El padrone Geasyyyyyyy

Vor 4 Monate
@bansko-bruxelles282 +4
@bansko-bruxelles282

Geasy since 2002 the Albanian king of hip hop/rap

Vor 4 Monate
@ghettogold7228 +1
@ghettogold7228

Vamos 3 milion gati 🎉🎉🎉🎉🎉

Vor 4 Monate
@fluz2222 +6
@fluz2222

Damn dafina carried the whole song. This should have been longer and a solo for Dafina. ❤

Vor 4 Monate
@ThePimrock +18
@ThePimrock

#2 Legjendat💫👑 Qe kurr sjan nal me Super Hite 🎼❤️‍🔥

Vor 4 Monate
@mallekaj847
@mallekaj847

Lumi na qe te kemi DaFiNa❤️❤️❤️👏👏❤️💖💖🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 4 Monate
@BDTTK9 +129
@BDTTK9

Out of all the summer songs Dafina has released so far, this one is my favourite 💚

Vor 4 Monate
@adamghammouri8613 +3
@adamghammouri8613

Yess

Vor 4 Monate
@renaldashkrela8399 +1
@renaldashkrela8399

2:50

Vor 4 Monate
@theloopyloop7900 +6
@theloopyloop7900

This one sounds more soulful. This is my fav as well.

Vor 4 Monate
@anuarfazliu3506
@anuarfazliu3506

7

Vor 3 Monate
@user-ft9gk1lr4c
@user-ft9gk1lr4c

Zemra jem kendon -don don 🎶❤

Vor 2 Monate
@MIKELA_MIKI +57
@MIKELA_MIKI

Dafina nuk paska të ndalur ket verë 🌪️🔥❤️

Vor 4 Monate
@IrisIris-qm2tl +3
@IrisIris-qm2tl

In love with this song😍

Vor 4 Monate
@adasdzw970 +1
@adasdzw970

Great music ❤️❤️

Vor 4 Monate
@monalisabakiaj9512 +2
@monalisabakiaj9512

Hit

Vor 4 Monate
@deejay1987 +7
@deejay1987

GEASY THE BEST 💥💣 PERFECT VOICE

Vor 4 Monate
@monique4263 +1
@monique4263

Queen Dafina

Vor 3 Monate
@kafegri5409 +113
@kafegri5409

Dafina dhe Getoari nuk bejn hite koti kengtart mat mir ne Kosov 🎉

Vor 4 Monate
@CaviarTeo-ww8mw +1
@CaviarTeo-ww8mw

😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
@xhemiismaili168
@xhemiismaili168

A hit te duket kjo kenge ti.

Vor 4 Monate
@LiLa-df9ly +31
@LiLa-df9ly

Wowww sa keng e bukur. Mbreti me mbretreshen e Kosoves bashke👏👏👏👏👏

Vor 4 Monate
@kujtimgreicevci1535 +25
@kujtimgreicevci1535

Flaka na dul me këtë këngë...ujë-ujë-ujë........Duet për një hit të paharruar vere, faleminderit Geasy & Dafina Zeqiri!

Vor 4 Monate
@fazabuqaj1806
@fazabuqaj1806

Pp

Vor 2 Monate
@gazmendrama7997 +12
@gazmendrama7997

Hiti i veres 2023 dhe vera e Dafina Zeqirit 👑⭐️

Vor 2 Monate
@doakabashi1567
@doakabashi1567

Ah qfar vokali King and Queen so proud of you too 🔥🔥

Vor 3 Monate
@nikkilogan7726 +19
@nikkilogan7726

Wow! I love this video! & the color Green! 💚💚💚 Thanks Dafina & Geasy. Greetings from the Philippines!

Vor 3 Monate
@IS-ke3ck +10
@IS-ke3ck

Dhjeshte nje Mrekulliiii !! Faleminderit juve qe kjo muzike te bene te udhetosh te udhetosh me notat e saij dhe te ben jeten me te lumture >>> Ju prsh 🙋‍♂️💞🙋‍♀️

Vor 4 Monate
@LOLASULCESK1986 +5
@LOLASULCESK1986

Ska kengetare shqiptare qe mund tja kaloj Dafines ka nje ze potent dhe mahnites

Vor 4 Monate
@user-fd5dx8wk5t +5
@user-fd5dx8wk5t

Kosovo always have best singers greating from Tunisia 🇹🇳

Vor 3 Monate
@anonimos1251
@anonimos1251

Dadina ta ha zemren ❤

Vor 21 Tag
@lumturimeko8653 +163
@lumturimeko8653

The best Albanian artists ever. Go Shqipe🇦🇱🎉

Vor 4 Monate
@AmaDor1989 +3
@AmaDor1989

Ksamili🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🍹

Vor 4 Monate
@adamghammouri8613 +2
@adamghammouri8613

Yep

Vor 4 Monate
@tabitabi3752 +7
@tabitabi3752

No Albania, these artists is from KOSOVO 🇽🇰💙. No Albania.

Vor 4 Monate
@prpr7423 +2
@prpr7423

Best Kosovo albanian artists

Vor 4 Monate
@Lamundo5492 +5
@Lamundo5492

Mbreti i hip hopi & diva e popit 👑👑

Vor 3 Monate
@lindashijaku7574 +8
@lindashijaku7574

Mbreteresha e muzikes e kalle me Hite e me muzik kit ver ku do QE udhtojm kenga jote ndegjohet❤

Vor 4 Monate
@alpha_man_ +10
@alpha_man_

GOAT/BABA OF ALBANIAN RAP !!!

Vor 4 Monate
@alfredgashiofficial +6
@alfredgashiofficial

Respekt per te dyt shum duet i bukur jom rrit tu e ndegju getoar selimin shum shum Respekt 👍🏻👍🏻

Vor 4 Monate
@user-fn9jn5gl6s
@user-fn9jn5gl6s

Super hit😍😍👍🇦🇱

Vor 16 Tage
@muhamedhoxhaj-fn8fb +2
@muhamedhoxhaj-fn8fb

Me ke fiksu me kyt keng oj Dafi ❤❤

Vor 3 Monate
@beny7175 +1
@beny7175

10 here ne dite e degjoj kete kenge

Vor 3 Monate
@EtritGg +137
@EtritGg

Ma i madhi n’ven + Vajza e hiteve = Game Over

Vor 4 Monate
@CaviarTeo-ww8mw
@CaviarTeo-ww8mw

😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
@xh.dardane5130
@xh.dardane5130

Kanga ma e bukur deri me tani, Dafina ka za shum te bukur nese knon popullore, na mungojn ksi melodish 👍🌹

Vor 4 Monate
@are1887
@are1887

Inlove with this song

Vor Monat
@norashala3128
@norashala3128

❤❤❤ sa e mirë

Vor 3 Monate
@ermirahoxha6448 +62
@ermirahoxha6448

Artiste e lindur , na myti me gjith kto kange secila ma e bukur se tjetra , super artista te dy na knaqen , Dafi asht freskuja e ksaj vere pervluse 👑👑🏆🏆

Vor 4 Monate
@tedimarku5515
@tedimarku5515

Mos e pyt ma,kan fillu kg e ksaj i vejn dhe neper vaki e synetlliqe 🤣

Vor 4 Monate
@djellzaqorri2771
@djellzaqorri2771

Love like DAFINA ZEQIRI❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 9 Tage
@dokleatgashi3972 +42
@dokleatgashi3972

Getoar Selimi qe 30 vjet BABA , ndersa Dafina Zeqiri ain't no better featuring than her ! Luv it .

Vor 4 Monate
@ennobogdani7141
@ennobogdani7141

40 vjet o kar hahah ky 1 hit ka bo gjith kto vite😂😂

Vor 4 Monate
@Mooo07 +13
@Mooo07

Thjesht perl dy artist te vertet 👑👑🔥🔥🔥🔥

Vor 4 Monate
@ORI..852 +4
@ORI..852

Artist me vlera 🇦🇱 🇽🇰 ska si ju.... ❤

Vor 2 Monate
@ellabegaj5352 +1
@ellabegaj5352

Wow 🤩

Vor 4 Monate
@rer86 +11
@rer86

Super Hit🔥🔥👏👏👏Me tmiret e muzikes!

Vor 4 Monate
@sotirnikolli3177 +1
@sotirnikolli3177

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 4 Monate
@zarifebuqa1876 +7
@zarifebuqa1876

Dafina ska me ty këngtare artiste me shum merita! Bashpunimi më I mir i vitit 2023!❤❤❤❤

Vor 3 Monate
@ibrahimbajrami8370
@ibrahimbajrami8370

😊

Vor 2 Monate

Nächster

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

3:10

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

E.B Production

Aufrufe 4,3 Mio.

Dafina Zeqiri X Mozzik - Drama Pahiri

4:31

Dafina Zeqiri X Mozzik - Drama Pahiri

Dafina Zeqiri

Aufrufe 14 Mio.

EINEN TAG LANG JA SAGEN

17:53

EINEN TAG LANG JA SAGEN

LetsHugo

Aufrufe 145 Tsd.

Hannah und Adi Trennungsedition

04:46

Hannah und Adi Trennungsedition

Hannah Tulnik

Aufrufe 57 Tsd.

Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI

3:18

Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI

Dafina Zeqiri

Aufrufe 48 Mio.

Kallma

2:54

Kallma

thisisnoizy

Aufrufe 1,1 Mio.

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI

2:40

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 23 Mio.

GEASY x MAJK feat XHENSILA - MËKATI JEM

3:37

GEASY x MAJK feat XHENSILA - MËKATI JEM

BABASTARS Official

Aufrufe 13 Mio.

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

2:58

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

AVD Digital

Aufrufe 3,1 Mio.

MOZZIK x KIDA - Forever Together

6:37

Kuruluş Osman 138. Bölüm @atvturkiye

2:14:11

Kuruluş Osman 138. Bölüm @atvturkiye

Kuruluş Osman

Aufrufe 3,8 Mio.

EXPOSED: TypischCalvin verschenkt Luxus-Karre? 😂

0:59

PC NERD im HIMMEL (feat @Cyrad)

1:00

PC NERD im HIMMEL (feat @Cyrad)

Douglas Stahl

Aufrufe 324 Tsd.

Shirin David ZERSTÖRT Thomas Gottschalk | Wetten Dass Analyse

6:46

Shirin David ZERSTÖRT Thomas Gottschalk | Wetten Dass Analyse

RedeFabrik - Kommunikation & Charisma

Aufrufe 247 Tsd.

❄️Änderungen im Dezember🔥 Herr Anwalt #shorts

1:00