Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj - Përputhen 27 Tetor 2020

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 45:45

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Naim Gashi
Naim Gashi

nuke mirren ora kur se dashurun

Vor 2 Tage
Herolind Krasniqi
Herolind Krasniqi

O heq ket beartin pej emisoni Qa shiko shtrembet ai kush i ka frik ati P...i Respekt per qunat sidomos per fatjonin 🤙👍

Vor 2 Tage
Altin Gashi
Altin Gashi

Dhurata nuk kthehet o arian

Vor 3 Tage
L M
L M

Arian ke te drejt kur thua si marrin dhurata aç kollaj kto goca shiptare Ana nuk duket e sinqert i do gjerat siq do vet fundi jep shemtim nese ke nji femer te atill ne jet.

Vor 5 Tage
Erblin Rracaj
Erblin Rracaj

ky Bearti duhet te ketë mungu ate dite kur osht msu germa ‘A’ ne shkolle 😂

Vor 5 Tage
Albania Idiocracy
Albania Idiocracy

Marisi esht gay

Vor 6 Tage
arber gaming
arber gaming

ana :pulapula123

Vor 7 Tage
isabell queen
isabell queen

Po shqipja ne ca emison largohet

Vor 7 Tage
Ferrari Aktiv
Ferrari Aktiv

Si pranojn dhurata pa kur far kuptimi femer marrse deris sa are nuk e she si person qe deshiron ta kesh ose qe sta don zemra pse Ta marresh dhurat kaq te shtrejt un per veti Se kisha pranu kurr.

Vor 8 Tage
inner child
inner child

o fjorela o rosak

Vor 13 Tage
Burak A&J
Burak A&J

Mevlani dhe Ervini cuna njesh per momentin

Vor 17 Tage
Burak A&J
Burak A&J

Oo izet nale pak se vec ti po flet.... mos u plaksh kurr mevlan 😂😂👏🏻

Vor 17 Tage
AKZ ARDI
AKZ ARDI

Hahahahaha mos i jep zor

Vor 18 Tage
cloudyoongs
cloudyoongs

the krahu andit kthehet perseri te shpatualla eminit

Vor 20 Tage
Arian Muja
Arian Muja

Qka ka kjo Ana o zott

Vor 20 Tage
Albanisches Blut
Albanisches Blut

Ju lutem beni subscribe 🙏

Vor 20 Tage
mister sajmo
mister sajmo

ana i mere te keqen pules ska shance me pulat e fshatit ah ngjasn mmme pulat e korentit 2000 mij lekshe

Vor 20 Tage
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

Marisit po i duket Ana si Anjshtajni 🤣

Vor 21 Tag
Kaltrina Pera
Kaltrina Pera

Ana ti je goca me e mire un te kam ndjek kudo dhe para se te hyje ne emisjon dhe un di cdo gje rreth teje dhe sa per komentet negative qe bejn njerzit mos e rruj hic se nje avaz kan keta me falni per fjalorin

Vor 21 Tag
Anna Anna
Anna Anna

Ky Arjani ma shpif per cdo gje E kundershton fatjonin e ka inat kush mendon se duhet olti curri ktu hy esht shum kot Asgje nuk di te bej😡

Vor 22 Tage
FF LINDI
FF LINDI

👏👏👏

Vor 22 Tage
Shpetim Goga
Shpetim Goga

Ne Shqiperi ka mbi 1 mije opinionist midis këtyre Arjanin gjetet

Vor 22 Tage
Leonard Koqak
Leonard Koqak

Meqka me qent 😂😂😂

Vor 22 Tage
Pranveraduja Duja
Pranveraduja Duja

Ana më pëlqe më shumm je yllë bote të du shumëë kamë qefë të të sho nga afërë edhe që të nho ma shunë nga ty super femere 😉😉😉

Vor 23 Tage
Z b
Z b

Uuuuaaauuuuu ti e ke emrin turpiiiiii o dhie shpifur

Vor 23 Tage
Z b
Z b

Ju jeni pa buksa morto di fame

Vor 23 Tage
Naim Gashi
Naim Gashi

si eman dhuraten qe nuk e dashuron

Vor 24 Tage
Naim Gashi
Naim Gashi

vetem me largu nga studja

Vor 24 Tage
Leart H
Leart H

Ore gjithe keto dhurata e fjal te medha qe thuhen ktu ,ti besh dhurata e fjal te mirat edhe arushes dikur do te doj.Edhe ça jan ato budallalleqe qe flet ai Arijoni ( kandidati) budalla i madh. Nejse Tea duket bukur si gjith (Shpresoj mos ta shof gruaja komentin per Tean 🤣🤣🤣)

Vor 24 Tage
Daki
Daki

oj anna pse bohesh aktore pse nuk e thua un e dua fatjonin

Vor 24 Tage
BI BTS
BI BTS

Bearti: mes I jep zorr

Vor 24 Tage
Ajla Blakaj
Ajla Blakaj

fationi : ehuuuuu beatri : mos i ep zor hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Vor 26 Tage
Kern Costelow
Kern Costelow

Ana:metafora "luanesh"i pelqen por metafora "pul" jo se nuk di te bej vez 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️

Vor 27 Tage
Esmeralda
Esmeralda

Si mund te pranosh nje dhurate nga dikush qe nuk ke interes ? Nuk e kuptoj ! Arjani ka shume te drejte kur thote qe dhurata simbolizon diçka, nuk mund thjesht te pranosh nje dhurate e pastaj t'i drejtosh kurrizin personit qe te ka bere dhuraten, qofte dhe per t'i kerkuar falje per cfare jane keqkuptuar keta te 2 nr fillim🤷‍♀️ ! Ketu vihet ne pah materializmi i disa femrave shqiptare sot, ne momentin qe dikush i ben nje surprize dikujt tjeter, kthejne faqen direkt ! Çfare tregon kjo ? Qe jane femra pa karakter dhe personalitet, qe nuk kane lexuar nje faqe libri ne jeten e tyre (perveç Teas sigurisht) dhe bejne si te zgjuarat e shekullit ! Kjo Fjorela vetem 2 llafe di, "qe kshu - dmth" 🤦‍♂️ ! Sigurisht dhe te haje çfare t'i dale perpara, a thua ka shkuar per te ngrene ne emision 🍗🍗 😋😅😅 !! Bores do t'i kerkoja te kishte pak me shume respekt per opinionistin, sepse ai nuk eshte ndonje shok apo vlla qe t'i drejtohesh me ate ton te larte zeri, nese nuk mundesh t'a drejtosh siç duhet emisionin, shko bej ndonje gje tjeter qe e ben me mire, jo prezantuesen 🤨🤨🤨 ! Tea mbetet me e mira aty brenda, kam shume respekt per femrat qe dine te artikulohen dhe te flasin aty ku duhet ! Duket qe lexon shume, bravo te qofte 👏👏👏 😊😊😊😊 ! Jane te rralla femrat si Tea sot 🙄🙄🙄 !!!

Vor 29 Tage
Dea Dea
Dea Dea

ana paqen se pranon ama dhuratat po ! hehe

Vor Monat
Ervis 530
Ervis 530

Respect Beart.. "Mos jep ze" Te lumte. 💪🤟

Vor Monat
Irisi Millo
Irisi Millo

Arjani Anes: Meqe je raciste me pulat, tani dukesh si thelleze :))))))

Vor Monat
Aliasi Opaj
Aliasi Opaj

Maris me Anen nuk mund ta ulësh asnjë minut ore byrazer por duhet ta mbash lartë përherë! Ti je i sinqertë por Ana është dhelpër plakë kujdes!

Vor Monat
Bekim zejneli
Bekim zejneli

Mos u idhroni Emini do ua mar Anen

Vor Monat
Sabit Pajaziti
Sabit Pajaziti

Sa mirë po dika me Rrejt Ana qr hahahahahahha

Vor Monat
Kristina Christ
Kristina Christ

Vor Monat
saliji merxhan
saliji merxhan

Si pazar me qene bla bla bla 4 vet flasin nuk degjojne njeri tjetrin me radhe nuk miren vesh ca thon bo bo booo cfar kulture 00000000 💩💩💩

Vor Monat
Mia Ali
Mia Ali

Spaska karakter ky Marisi leshit

Vor Monat
bledar avdiu
bledar avdiu

ana me duket qe arjani qenka dashurar me ty u be xheloz per ty ti je vertete nje vajze e mencur e shkathet dhe nuk te sulmon pa te drjet bravo per kete qe je dhe lum prindit qe tkan rrit kan nje vajze si ty

Vor Monat
nairda kruja
nairda kruja

Ketu po. Bravo Arjan. Ke te drejte per dhuratat

Vor Monat
Moza Buzukja
Moza Buzukja

Kjo Bora ala se ka kuptu pozicionin e puns vet qe duhet te jet neutrale.Komenton e bertet ne menyr shume ordinere pa pik kulture.Drejtuse programi ma cop cop se man mend historia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor Monat
Zabit Kasa
Zabit Kasa

Keshtu jane koqovaret bejne si te forte.Arjan mos e mbro kot beartin

Vor Monat
nairda kruja
nairda kruja

Bjerini qylit vajza me leshkot e studios

Vor Monat
nairda kruja
nairda kruja

O Arjan sa skuth i shemtuar je.

Vor Monat
Qazim Mera
Qazim Mera

Nga gocat maesinqerta dhe pa edjallzuar oshte tea ciao mera itali

Vor Monat
ELIANA SYKAJ
ELIANA SYKAJ

Nice

Vor Monat
ELENA Toys and Fun
ELENA Toys and Fun

Ana duhet te perjashtohet nga emisoni pershkak se bullizoi ndaj beratit ti je gay ti je I keq shko flej me djem! ANA ESHT FALC U HY ATY PER FAM! PSE shqpja me perjashtu e jo ananen??

Vor Monat
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT

Mir e ka fatjoni si lepur osht ky arjani ahahahhahahaah

Vor Monat
Zyla Elezi
Zyla Elezi

Shum acaruse kjo Bora

Vor Monat
Zeli K
Zeli K

ANA O PIQKE DHIE

Vor Monat
Zeli K
Zeli K

Ana o shpifsire

Vor Monat
Zeli K
Zeli K

O Ana o shpifsire

Vor Monat
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom

Fiorela shumë e cekët në mendime provinciale e thekur thjesht femër imazh

Vor Monat
Lusi Lusi
Lusi Lusi

Edhe çunat duan dhurata😂😂😂😂😂😂😂 do ju bej Shqipja dhurata te gjithve 😉😂😂😂

Vor Monat
Lusi Lusi
Lusi Lusi

Dhuratat edhe mbreti qe esht mbret i pranon dhe Ana bravo nuk e ofendoi djalin sepse ai e beri ni gjest te mir per respekt 👍👏😍

Vor Monat
Anxhela Valisi
Anxhela Valisi

I gjithi populli: dhuraten e pranon dhe mbreti Fjorela: dhuratat edhe mbreti i pranon.🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor Monat
Greta Lepuri
Greta Lepuri

Ky Arjoni eshte idjot mek mek mezi flet Tea e shtirur Ana femer e degjeneruar ben si e zgjuar shume

Vor Monat
Andi Sh2
Andi Sh2

Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe, klikoni ne foton time dhe beni subscribe. FALEMINDERIT!

Vor Monat
Suhejb Qazimi
Suhejb Qazimi

kurse Arjani duket si lepur nga andej nga posht...papapapap ....hahahahahhaahah... ooo fatjon legjenda!

Vor Monat
Badboy Albania
Badboy Albania

Pula on 🔥🔥🔥

Vor Monat
Grisi Afmataj
Grisi Afmataj

Je me shalen e anes (Marisi😂😂😂)

Vor Monat
Lola Reci
Lola Reci

Hi

Vor Monat
H A
H A

40:02 Oo Izet ndalee 😂😂😂😂

Vor Monat
Dije Berdyna
Dije Berdyna

Ana e beri te njejten sjellje me Beratin qe Shqipja beri me Gracianon dhe e detyroj Beratin ti thote: "Thirrum.nje nate, e provojme" I vetmi ndryshim ishte se Ana ishte me ne kontroll se Shqipja!

Vor Monat
Serxho Troksi
Serxho Troksi

3:45 lottt 🤣🤣🤣

Vor Monat
H A
H A

4:49 Reagimi i Fatjonit esh PERLË

Vor Monat
missymarsi red
missymarsi red

Kam 1 jave qe mendohem:"Cfare qenie mitologjike eshte ky mirditori😎".🤣🤣

Vor Monat
alb fight
alb fight

Ana kur tdale naj dit ndeklarat tna tregoje kush vrau azem hajdarin. Ca spo dika🤣

Vor Monat
Po Qifja
Po Qifja

O Bora... pse kerkon te kthehesh ne Gare

Vor Monat
Gold Gold
Gold Gold

Ariani sa filozof

Vor Monat
Ks Burreli
Ks Burreli

Ti je nje pul varikarse Ana

Vor Monat
Shkumbin Visha
Shkumbin Visha

Bora nuk je per te prezantuar kete program .

Vor Monat
Velipoje Shkoder
Velipoje Shkoder

Nase nje femer prano nje dhorat nje djalit enuk asht idashri asht krejt pa lidhje

Vor Monat
vincenzo Bajraktari
vincenzo Bajraktari

Turp Bora turp te gjith ne studjo qe flisni ne ate menyr me Arjanin per respekt moshe te pakten po ku njihni mosh ju njerez pa edukat pervec Teas .

Vor Monat
Fatlum Ahmeti
Fatlum Ahmeti

fatijon mos u kap me kosovar rri ma mir e ki se nuk perlahen me fjal kosovart 😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Engli Kuci
Engli Kuci

Komentin Ariaanit /PuLa😂😂

Vor Monat
Engli Kuci
Engli Kuci

Fatjoni ra ne usta ste fal ai Bearti

Vor Monat
Dark Fantasy
Dark Fantasy

fatjoni mu dhi nstudio anna shkon e fshin edhe ju thot “as nuk i vjen era”

Vor Monat
Arta Ahmeti
Arta Ahmeti

Gjithkush: gugtzesesrvub Mevlani: nale o izet 😂😂😂

Vor Monat
Kristina Bana
Kristina Bana

Mevlani ,Fjoreles:Ato mandarinat ishit te mira? Fjorela:perfekte, un kur dal ne takim i shijoj te gjitha, djalin, takimin ,ushqimin 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kjo e ka mendjen te ushqimi prz Kjo mezi pret te bj takimin qe te haj ndonje gj e shkreta

Vor Monat
Dashuri Fitimtare
Dashuri Fitimtare

kjo fjora esht qir qe 10vjec

Vor Monat
Dashuri Fitimtare
Dashuri Fitimtare

nga i gjeni kta sdromsa 😂

Vor Monat
Unmasking Fools
Unmasking Fools

Programi pa Shqipen eshte BORING

Vor Monat
aldin dullovi
aldin dullovi

Shqipee kthehuuu

Vor Monat
Altrim Ibishi
Altrim Ibishi

I mjer Arjani me kan ka te beje

Vor Monat
Isra
Isra

Ana ka ren brenda me Fatjonin e rri ne emision kot qe ta perqafoj mbas date-eve qe ben me cunat e tjer

Vor Monat
Report Ig
Report Ig

Të qajë *

Vor Monat
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi

Shqiptart i perdorin dhuratat vetem per te korruptuar njerzit se e kemi ne gjak. Dhe femnat i bien qylit si gjithmone po si nuk ja dergoj askush nga meshkujt nji K..... artificial femrave ta shohim a do ta pranonin dhuraten😉

Vor Monat
benita masllani
benita masllani

Shum e poshtr eshte ana nuk thot Faleminderit Maris Prr Dhuraten Po thot Do Me Bente Pershtipje Nje Or E Vogel Ncncncnc Do e do Vajza Smeritojn As Gjee Jo Or Dhe Por as gje tjeter

Vor Monat
benita masllani
benita masllani

Po si ashtu si kshtu ela pa koment djalin pr zotin

Vor Monat
Mile Sweety
Mile Sweety

Ariani mire eka de pse me pranu dhuraten si shpres diqysh mi dhan pom doket😏

Vor Monat
FR3 Klaus
FR3 Klaus

Vendosni komunikim njejes jo tu fol si tufa pulash dhe nuk Merren vesh

Vor Monat
benita masllani
benita masllani

Mos i Jep Zor 😂😂😂😂

Vor Monat
Aldo Vrapi
Aldo Vrapi

Te iki tea

Vor Monat
Xhensila_tors kami
Xhensila_tors kami

ky arjani kot esht aty po sillni prp shqipen se ska kuptim me emisjoni pa ate

Vor Monat
Erald Grami
Erald Grami

U prit se kemi takimin me Fjorelen. Açai one eshte nje produkt natyral i certifikuar...deri ne mbyllje te emisionit per diten e sotme. Fjorela boll fole se je ba e lodhshme 🙄

Vor Monat

Nächstes Video

15 Years of Chris Brown

1:01

15 Years of Chris Brown

Chris Brown

Aufrufe 268 914

Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur mes Teas dhe Andit

52:04

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

53:15

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

Top Channel Albania

Aufrufe 1 400 000

Emocione të forta, personazhet shpërthejnë në lot!

46:51

Emocione të forta, personazhet shpërthejnë në lot!

Top Channel Albania

Aufrufe 1 000 000

Të papriturat e takimit mes Anës dhe Fationit - Përputhen

47:20

Çocukluk 8. Bölüm

1:39:04

Çocukluk 8. Bölüm

Çocukluk

Aufrufe 344 100

Kefaret 2. Bölüm

1:51:28

Kefaret 2. Bölüm

Kefaret

Aufrufe 467 251

Sefirin Kızı 29. Bölüm

2:20:59

Sefirin Kızı 29. Bölüm

Sefirin Kızı

Aufrufe 2 331 096

Jeder DEUTSCHRAPPER immer

3:28

Jeder DEUTSCHRAPPER immer

Phil Laude

Aufrufe 267 024

Doğduğun Ev Kaderindir | 21. Bölüm

2:13:00

Doğduğun Ev Kaderindir | 21. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir

Aufrufe 2 824 973