FINEM x SOLO - JENI T'LODHT

 • Am Vor 2 years

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream & Download: music.onima.co/JeniTlodht

  Music & Produced: ARLENN
  Mix & Master: ARLENN
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  Connect with FINEM:
  instagram.com/itsfinem/

  Connect with SOLO:
  instagram.com/solobester/

  Connect with ARLENN:
  instagram.com/arlennmusic/

  ©️ 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

  Ref:

  Sa her me tthon mu marr me ju nuk kena koh
  Jeni tfort hajde kaloni nterritor
  Smerrna mo (ooo)
  Jeni t’lodh (ooo)
  Finem Solo kado shkojm na kena shok
  Kush ju rrejti se ju jeni per ket sport
  Ma mir leje leje sboni mo
  Ma mir leje leje sboni zo

  FINEM 👇

  Ntok ti kam ul shokt, arma so monover amo kallashnikov
  Tash a jeni tfort tfort kur na hina nloj nloj, kalibrin e kam t’rond vim e tlejna t’rrok
  Un me ty sbohem serioz,kush tka rrejt je mafioz?
  Mo me ty nuk po m’lidh gjo meri shokt per dore edhe shko,edhe mos boj mo ate qe ti meno
  Se pastaj ke pasoja qe si meno

  SOLO👇

  Sillem neper lagje amo ty un nuk po tgjej
  Kohen e kam flori me u marr me ty sja vlen
  Me u marr gjith jeten ti prap nuk bon karrier
  Vetem me ni benz i kena lujt mendsh

  Ref:

  Sa her me tthon mu marr me ju nuk kena koh
  Jeni tfort hajde kaloni nterritor
  Smerrna mo (ooo)
  Jeni t’lodh (ooo)
  Finem Solo kado shkojm na kena shok
  Kush ju rrejti se ju jeni per ket sport
  Ma mir leje leje sboni mo
  Ma mir leje leje sboni zo

  SOLO👇

  Ti e din jom hy ksaj loje nuk e lo un pa e ...
  Krejt po luni rrole,kush prej jush aktron ma mir?
  Mthuj kush po ta rras?
  Se une stjap rendsi
  Kurr skena lujt,vim me dhun,kshu e dun,thirrna tortur

  Mbeso tvjen kur se pret,uzi sflet po kercet (wow wow)
  Gjumi naten a tzen?
  Menon se po na jep men (no no)
  Finem Solo kan dal nterren shife tash krejt jan trret
  Edhe turma bertet SOLO FINEM

  FINEM👇

  Ye ye kush po vjen boni ven boni ven
  Neve me na pa shoki tlen femna tlen mbeso krejt e kan anderr se na jena skuader krejt na bojna masaker se majna me hater asnjonin

  Ref:

  Sa her me tthon mu marr me ju nuk kena koh
  Jeni tfort hajde kaloni nterritor
  Smerrna mo (ooo)
  Jeni t’lodh (ooo)
  Finem Solo kado shkojm na kena shok
  Kush ju rrejti se ju jeni per ket sport
  Ma mir leje leje sboni mo
  Ma mir leje leje sboni zo

Erando Met2006
Erando Met2006

Rrespekte per cunat e Tirones dhe per shqipet ku do qe jan 📀💵🇦🇱

Vor 2 years
Ani
Ani

[Intro]

Vor 2 years
Don Morina
Don Morina

Të lutem publikoje edhe ne Spotify, respekte per Shqipet 🇦🇱🦅

Vor 2 years
orest gaxhenji
orest gaxhenji

Respekte pet cunat e Tirones dhe per shqipet ku do qe jan📀💵🇦🇱

Vor 2 years
kico kico
kico kico

Sa her e ngjoj kyt kong e shof solon dhe finem me duken kejt si vllezen ngjajn shum me njoni tjt

Vor 2 years
R
R

Ju e keni ber termet. Jeni me te miret ❤️

Vor 2 years
Bakary Joonson
Bakary Joonson

Hello from USA Albanian brothers. I love Albanian song and people .smart and strong😍😍👏👏💪💪🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸

Vor 2 years
Alboz 🇦🇱
Alboz 🇦🇱

Vetem me nje benz i kemi lujt menç.....🔥🌪🌪 Finem epoka e rrepit ✌️❤️🌪

Vor 2 years
Era Soizoi
Era Soizoi

Soloo ❤ I LOVEE YOUR VOICE ❤🔥🌠

Vor 2 years
Florent cani
Florent cani

Rrespekt Nga Qyteti i Ferizajit Rrespekt Nga Kosova Për Gjithë Shqipëtaret Ku do Që janë🇦🇱🇽🇰

Vor 2 years
Show Bizz
Show Bizz

E Arrdhmja E Rrepit FINEM & SOLO 🥇🥇🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱

Vor 2 years
Kakashi
Kakashi

FINEM & SOLO

Vor year
Klevisa Ismalaj
Klevisa Ismalaj

Finem je i papar pz.

Vor 2 years
Besiana Kolla
Besiana Kolla

Finem 👑+Solo💣= Super song

Vor 2 years
Lui Loi
Lui Loi

Ska përçarje .

Vor 2 years
Daniela Ivanaj
Daniela Ivanaj

Jeni ma tmirt vqe vazhdoni💣💥FINEM👑SOLO

Vor 2 years
Theo Kats
Theo Kats

The best rap song.Well done from Greece

Vor 2 years
Andy Murto
Andy Murto

FINEM-SOLO JENI MA TE MIRE NE BOTE RESPECT NGA KORCA

Vor 2 years
Elite Albozz
Elite Albozz

Rrespekt per bishat e tiranes🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Ymer Qosaj
Ymer Qosaj

Solo shum lart 💪💪🔥

Vor 2 years

Nächster

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

2:44

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

SOLO

Aufrufe 9 300 000

FINEM x SOLO - ELIZABETA (prod. ARLENN)

2:37

Minecraft, but if I say "die" then I die

11:51

Gece Sokaklardaa

2:30

Gece Sokaklardaa

Ayzhen - Topic

Aufrufe 74 000

SOLO - AMIRI (prod. ARLENN)

2:51

SOLO - AMIRI (prod. ARLENN)

SOLO

Aufrufe 4 200 000

FINEM - K.P.T

3:29

FINEM - K.P.T

Friends Entertainment

Aufrufe 22 000 000

S4MM Feat. Noizy - La Familia

3:15

S4MM Feat. Noizy - La Familia

S4MM

Aufrufe 16 000 000

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

2:53

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 26 000 000

FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)

3:57

Vinz Ft Stealth - Hood Life

3:18

Vinz Ft Stealth - Hood Life

HELLBANIANZ

Aufrufe 26 000 000

Minecraft, but if I say "die" then I die

11:51