FINEM - K.P.T

 • Am Vor 2 years

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream & Download: music.onima.co/KPT

  Music by Arlen Music
  Directed: Dardan Mrasoraj
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  Connect with FINEM:
  instagram.com/itsfinem/

  © 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

bro ooo
bro ooo

Me e mira këng qe kam degju

Vor 2 years
marilda kiosia
marilda kiosia

Cant wait for the next hit 😍😍😍

Vor 2 years
albijon halimi
albijon halimi

keep going,you"re killing it

Vor 2 years
ioannaaa_
ioannaaa_

I'm from Greece and half albanian I don't really understand albanian but this song is amazing

Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Shum stil te vecant inat ja keni👑🔥

Vor 2 years
SasukeUzumaki2010
SasukeUzumaki2010

Per mua Finemi eshte kengetari me i mire ne bote dhe kenga qe me pelqen me shume eshte K.P.T me pelqen dhe mennyra se se leviz

Vor year
ASAP RILDI
ASAP RILDI

RESPECT FROM ITALY MY SHQIPE

Vor 2 years
Zero
Zero

RESPECT FROM GREECE 🇦🇱🇬🇷

Vor 2 years
The king
The king

Finem on top from Kosovo Big Respect..

Vor 2 years
BARDHI
BARDHI

Respekt kush e degjon akoma ne 2022❤👑🙏

Vor year
Виктор Николаев
Виктор Николаев

The first time i see real Albanian rap much respect from Russia to Finem 🇷🇺🇦🇱❤️

Vor 2 years
TGSHKATRUS
TGSHKATRUS

Respekte ai që dëgjajnë Finemin

Albanezo
Albanezo

Me neve nuk ka lojna, se na vim nga Shqiptaria e Madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 respekte Finem nga Amsterdami dhe Shkupi Shqiptarve

Vor 2 years
Alex alex
Alex alex

Super keng komplimenti , e ke myt fare me këto dy këngët e fundit , suksese në të ardhmen dhe zoti të rujt...

Vor 2 years
Reddit Tales
Reddit Tales

Benzi hit i pa diskutum, por me ket tdyten e ke prish pak me ngjyrat e zerit te teperuar. Respekte

Vor 2 years
For a better world
For a better world

Superr music , ku ka me mire se shqipnia , mafioz te mire i ka , kengetaret i ka , tironcit i ka plot , ku ka me mire 👍🇦🇱🤘

Pellum
Pellum

You killed it bro 👑

Vor 2 years
Nafiz Saiti
Nafiz Saiti

Respect for finem K.P.T

Vor year
Olsjon Berisha
Olsjon Berisha

KY osht rreperi I ardhshem u bo koh qe degjoj kong ky osht talent ka me u bo ma i modh se noizy respekt from durresi itali

Vor 2 years
RK
RK

Bravo FINEM!

Vor 2 years

Nächster

FINEM - N’katror

2:45

FINEM - N’katror

Friends Entertainment

Aufrufe 9 200 000

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

3:11

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

BrotherHood Music

Aufrufe 6 300 000

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

2:53

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 26 000 000

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

35:52

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

PrestonPlayz

Aufrufe 2 487 055

S4MM Feat. Noizy - La Familia

3:15

S4MM Feat. Noizy - La Familia

S4MM

Aufrufe 16 000 000

FINEM - BENZI (ft. SOLO) (prod. ARLENN)

2:59

DON XHONI - CRYPTO (Prod. by Rzon & Pllumb)

2:37

S4MM - Medelina

3:11

S4MM - Medelina

S4MM

Aufrufe 16 000 000

Vinz Ft Stealth - Hood Life

3:18

Vinz Ft Stealth - Hood Life

HELLBANIANZ

Aufrufe 26 000 000

Finem - K.P.T ( hej sabe )

2:37

Finem - K.P.T ( hej sabe )

Unploaded songs 🇦🇱

Aufrufe 28 000

RONY - SHQIPET (prod. by DMSbeatz)

3:07

RONY - SHQIPET (prod. by DMSbeatz)

EGO TV

Aufrufe 14 000 000

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

35:52

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

PrestonPlayz

Aufrufe 2 487 055