Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

 • Am Vor Monat

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIAL

  Dauer: 03:37

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Fifi - Ninullë dashurie
  Written by : Filloreta Raci - Fifi
  Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
  Produced by: Fatjon Miftari
  Recording Studio : BiniDiez
  Mix&Master: Ramon Erni
  ImageDirector:Uron Esati
  MakeUp: Arber Bytyqi
  Wig by : AjkuneProfessional
  Video: Imagine Films
  Supported by @ONIMA
  🎧 Listen on Spotify :
  fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
  FIFI ON IG:
  instagram.com/fifi.official.fr
  FATJON MIFTARI ON IG:
  instagram.com/fatjonmiftari
  BINIDIEZ ON IG :
  instagram.com/bini_diez
  RAMON ERNI ON IG :
  instagram.com/ray_on_the_mix
  URON ESATI ON IG :
  instagram.com/uronesati
  ARBERBYTYQI ON IG :
  instagram.com/arber_bytyqi_mua
  IMAGINEFILMS ON IG :
  instagram.com/imaginefilms

FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL

Listen on Spotify and other digital stores : https://fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie

Vor Monat
diers brother
diers brother

Vor Tag
ada flamuraj
ada flamuraj

@Simona Mona dd

Vor 10 Tage
Ferdane Shyti
Ferdane Shyti

@Buran Gashi fff9lD5krodo

Vor 18 Tage
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara

ylll je o jeta ime

Vor 24 Tage
amarildo kerellari ARDG
amarildo kerellari ARDG

¹

Vor Monat
Alba Dabroja
Alba Dabroja

Teksti i "Ninullë Dashurie"👇 [Verse 1] Unë mendjen ta dhashë, e çfarë mora mbrapsht? Asgjë! Më fal ty të thashë, kaq shumë qat kom dasht M'the: "S'ka gjë" Të paktën shkruajta ca këngë E kjo peshë e rëndë më dhemb, ama e kuptova Atë që m'ka tremb të humbas s'doja të mendoja [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Verse 2] Krejt unë ti dhashë e i pashë Po pishman nuk jam Vetë unë ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnjë s'e ngova Zemrës unë po i besoja Pa ty s'jam gjallë [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Chorus] Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bonе ti.

Vor Minute
Jonida Bico
Jonida Bico

⭐⭐

Vor 11 Stunden
Savisma Ekremović
Savisma Ekremović

this song is so emotional, i love it! much love from bosnia and serbia 🇧🇦🇷🇸 very nice music ❤

Vor 22 Stunden
Efi Lamaj
Efi Lamaj

Shi love samuone shi miss samuone .

Vor Tag
diers brother
diers brother

Je nje ylle per muzik te LUMTE 👏👏❤

Vor Tag
D.N.A
D.N.A

@dhuratadora officially stole a song from @dnaoffiziell !! There is a video statement on his YouTube channel where he explains it and sometimes leaks internal phone calls !! He is an honest artist and does not deserve that, world stars who use art from unknown artists without asking and are not even able to thank them for it! If he were under contract with someone with the right range because there would be something going on here, nobody will put up with it I think ... if you are good men and women if you help! 🙏

Vor Tag
GETUART morina
GETUART morina

Shum te keqe e ka qit kengen mua fifi nuk me pelqen like nese Mendoni sikur une 👇

Vor Tag
you and me
you and me

i kove you fifi

Vor 2 Tage
you and me
you and me

perle

Vor 2 Tage
Sazan Dumani
Sazan Dumani

Super😍😍😍😍

Vor 3 Tage
Leo leo
Leo leo

O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭

Vor 5 Tage
Renata Kamami
Renata Kamami

Ah dashuri ca mbone ti

Vor 6 Tage
Marjo Gjini
Marjo Gjini

https://youtu.be/nrDFxkjUocg

Vor 6 Tage
Arber Rama
Arber Rama

Vor 7 Tage
marko raci
marko raci

perfekt je fifi

Vor 9 Tage
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs

e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.

Vor 9 Tage
Suela Ziu
Suela Ziu

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Vor 10 Tage
Benim Hayatim
Benim Hayatim

🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏

Vor 11 Tage
Stela Feneri
Stela Feneri

Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔

Vor 11 Tage
kalaja kalaja
kalaja kalaja

Po p

Vor 12 Tage
kalaja kalaja
kalaja kalaja

Loo

Vor 12 Tage
Privato Privato
Privato Privato

Fifi🇮🇹👑🎙🎶

Vor 14 Tage
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs

Wow👌

Vor 14 Tage
tozajneri
tozajneri

Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤

Vor 14 Tage
Ro Vena
Ro Vena

Like Indila

Vor 15 Tage
Bjonda 07
Bjonda 07

♥️✨

Vor 15 Tage
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

👍

Vor 15 Tage
Rozana Semema
Rozana Semema

Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer

Vor 15 Tage
Lux Рафикова
Lux Рафикова

Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️

Vor 19 Tage
Efi Lamaj
Efi Lamaj

Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .

Vor 20 Tage
Saranda H.
Saranda H.

🖤

Vor 23 Tage
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara

super kenge

Vor 24 Tage
Play with Rona
Play with Rona

Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹

Vor 24 Tage
Eazy E
Eazy E

Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋

Vor 25 Tage
Dori Sulovari
Dori Sulovari

Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏

Vor 25 Tage
Ermelisa Cibaku
Ermelisa Cibaku

Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft

Vor 25 Tage
sokin jon
sokin jon

perfect

Vor 25 Tage
Irena Paco
Irena Paco

O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋

Vor 25 Tage
sokin jon
sokin jon

o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

Vor 25 Tage
miko foin
miko foin

i watched it three times

Vor 25 Tage
anida hamzaj
anida hamzaj

superr

Vor 26 Tage
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey

Ah dshuri

Vor 26 Tage
miko foin
miko foin

Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

Vor 25 Tage
Qefsere Zeka
Qefsere Zeka

🔥🔥💗💗

Vor 26 Tage
Ervana Satka
Ervana Satka

Woooooo this voice woooo super 😍😍

Vor 26 Tage
Ervana Satka
Ervana Satka

Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo

Vor 26 Tage
sokin jon
sokin jon

Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super

Vor 26 Tage
Gezim Kapa
Gezim Kapa

Fifi😍🤩

Vor 27 Tage
Dafina Cokaj
Dafina Cokaj

E mrekullueshme kjo kenga

Vor 28 Tage
sokin jon
sokin jon

Te lumt goja o topce lalit

Vor 26 Tage
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC

HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

Vor 28 Tage
Jerina Xhoxhaj
Jerina Xhoxhaj

Je artiste zemer🤗

Vor 28 Tage
Ariola Sula
Ariola Sula

Super!👏👏👏👏👏

Vor 29 Tage
Bujar Qoku
Bujar Qoku

o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

Vor Monat
Armend Bytyçi
Armend Bytyçi

perfect

Vor Monat
Paola Duda
Paola Duda

👏🏻👏🏻

Vor Monat
Viola Alikaj
Viola Alikaj

Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤

Vor Monat
helloo helloo
helloo helloo

Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣

Vor Monat
Argis Leba
Argis Leba

Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div

Vor Monat
Anisa Pepa
Anisa Pepa

PERLE😍

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

Vor Monat
mojsilda cinari
mojsilda cinari

E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge

Vor Monat
Balkan bojra
Balkan bojra

Selimi

Vor Monat
gioyu comi
gioyu comi

THIS IS AMAZING! ❤

Vor Monat
fier lushnje
fier lushnje

Te lumt goja o topce lalit

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤

Vor Monat
gioyu comi
gioyu comi

ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A

Vor Monat
Benim Hayatim
Benim Hayatim

fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁

Vor Monat
aola wili
aola wili

I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

Vor Monat
NEJA neja
NEJA neja

Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.

Vor Monat
Denis G
Denis G

Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono

Vor Monat
aola wili
aola wili

dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle

Vor Monat
Stage music
Stage music

Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

Vor Monat
Sovia Lajuba
Sovia Lajuba

https://tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

Vor Monat
Licorne Des Bois
Licorne Des Bois

So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤

Vor Monat
Vjollca Xhunga
Vjollca Xhunga

Ekxelente

Vor Monat
Zuhra Krasniqi
Zuhra Krasniqi

Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

Vor Monat
Nia Xhulieta
Nia Xhulieta

😢😢😢💔

Vor Monat
Qlirim Krasniqi
Qlirim Krasniqi

Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!

Vor Monat
Kaci Soni
Kaci Soni

Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

You're so beautiful! Great video?

Vor Monat
Karadai Fuqishem
Karadai Fuqishem

Shum e bukur

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
ShpresaRina ShpresaRina
ShpresaRina ShpresaRina

Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti

Vor Monat
Ejona Shehu
Ejona Shehu

Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti

Vor Monat
mrs Gremi
mrs Gremi

kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

Vor Monat
Marjola Ademi
Marjola Ademi

super ze ke❤❤❤❤😍

Vor Monat
Dori Isufaj
Dori Isufaj

Sh keng e bukur

Vor Monat
sara zabergja
sara zabergja

TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti

Vor Monat
bodoti qwiu
bodoti qwiu

ke nje ze engjellor bravo👏❤️

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

i love your videos so much !?

Vor Monat
Jovana Tubic
Jovana Tubic

Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!

Vor Monat
bodoti qwiu
bodoti qwiu

OMG I love it so much?

Vor Monat
Jovana Tubic
Jovana Tubic

She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

Vor Monat
Jovana Tubic
Jovana Tubic

@E. J. ♡♡♡

Vor Monat
E. J.
E. J.

greetings from albanian girl✌🏼👍

Vor Monat
finem My love
finem My love

Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !

Vor Monat
Dori Gostima
Dori Gostima

Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times

Vor Monat
Telida Lilo
Telida Lilo

Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

Vor Monat
mikin lirou
mikin lirou

She love someone ♥️ She miss someone 🥺

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen

Vor Monat
ermal vata
ermal vata

Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Benim Hayatim
Benim Hayatim

Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne

Vor Monat
Benim Hayatim
Benim Hayatim

Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi

Vor Monat
mikin lirou
mikin lirou

i love your videos so much !?

Vor Monat
Edona Morina
Edona Morina

My favourite songg ❤

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤

Vor Monat
Griselda Lami
Griselda Lami

Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

Masterpiece 🥰👊

Vor Monat
Arjela Brama
Arjela Brama

Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

She love someone ♥️ She miss someone 🥺

Vor Monat
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha

Ah Dashuri qa me bone ti ...

Vor Monat
London ALB
London ALB

❤️😍

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Indila - Love Story

Vor Monat
vio Gr
vio Gr

Fifi je e madhe

Vor Monat
Luis Lulaj
Luis Lulaj

ke nje ze engjellor bravo👏❤️

Vor Monat

Nächstes Video

Kushtrim Kelani - Pa ty (prod. Nurteel)

03:51

Venera Lumani - Pak nga pak (Official Video)

03:15

Venera Lumani - Pak nga pak (Official Video)

Venera&Lind Official

Aufrufe 836 000

Will And James Watch Hell's Kitchen

16:38

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

02:36

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 4 500 000

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

50:42

Capital T - Fjalt e Nanes (Prod by: Alitou)

03:30

Flori Mumajesi - Dhemb

03:00

Flori Mumajesi - Dhemb

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 1 600 000

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Aufrufe 10 000 000

1 STERNE ESSEN VS 5 STERNE ESSEN - CHALLENGE !!!

16:58

1 STERNE ESSEN VS 5 STERNE ESSEN - CHALLENGE !!!

Kelvin und Marvin

Aufrufe 274 588

ELMAS ‘I İLK ÇALAN KAZANIR (100.000 TL) 💎

25:31

NICHT LACHEN 52

11:01

NICHT LACHEN 52

cengo

Aufrufe 72 323