Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )

 • Am Vor 2 Monate

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIAL

  Dauer: 03:02

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )
  🎧 Listen & Download👇🏼:
  fanlink.to/FifiRemzieOsmaniLezet
  Written by: FilloretaRaçi - Fifi
  Prod.by : Apollo
  Sax : VisShkodrani
  Director : Fatlum Nerguti
  Video: cinematic albania
  ImageDirector : Miranda Dupi
  Wig by : AjkuneProffesional
  Fifi on insta : instagram.com/fifi.official.fr
  Remzie Osmani on insta: instagram.com/remzie.osmani
  Apollo on insta : instagram.com/apollo_producer
  Cinematic on insta : instagram.com/cinematic.albania
  Special thanks to :
  Sara Event - frederika Arti martesor -
  Fjolena - la petit flowers & Ers jewelry
  #Fifi #RemzieOsmani @ONIMA

Vlera Bajraktari
Vlera Bajraktari

Ee was the ee

Vor Tag
Shshhs Sbbsjsjs
Shshhs Sbbsjsjs

Ti remzij mamir zhduku. E fifi yll

Vor 3 Tage
Astrit Brahimi Hajdarmataj
Astrit Brahimi Hajdarmataj

hallall🇦🇱🤝

Vor 3 Tage
Kaltrina Abduli
Kaltrina Abduli

Bravo❤❤💋💋😘

Vor 4 Tage
Zaim Zaim
Zaim Zaim

Remzija, zonje 💕💕💕💕💕💕

Vor 5 Tage
anand k
anand k

Fifi is the my love 😍

Vor 5 Tage
Shehide Aliu
Shehide Aliu

Shum per fifin like shkojn betem te zeri urime ditlindja 💞🎀❤

Vor 5 Tage
Marsela Marsia Sheqerka
Marsela Marsia Sheqerka

Super kenge po e pelqejne edhe femijet e mi nje bravo i shkon saksofonistit

Vor 5 Tage
Melinda s.
Melinda s.

fifi e ka zanin teper t veqant 👍

Vor 5 Tage
BEDRIJE BEDRIJE
BEDRIJE BEDRIJE

😍😍🤩🥰😝😝

Vor 8 Tage
kristel Qarri
kristel Qarri

je me e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Vor 9 Tage
Choko Moko
Choko Moko

Sa bukur❤️❤️🥰💕🥳😍☺️👏🎶👌🏻💕☺️😀

Vor 10 Tage
Natash Bajrami
Natash Bajrami

Fjiritkeeku3ueueoeoe was a mir in south Korean national

Vor 11 Tage
Arben Palushi
Arben Palushi

Bravo suksese per klipin duet shum i mir

Vor 12 Tage
Melissa Dalip
Melissa Dalip

Edhe 💯

Vor 13 Tage
asgsiwins suqusgdhaus
asgsiwins suqusgdhaus

gezuar ditelindjen fifi edhe 100😃😃 te tjera

Vor 13 Tage
asgsiwins suqusgdhaus
asgsiwins suqusgdhaus

shum bukur fifi dhe remzie osmani sukse ne jet julumt goja jeni flori te dyja dhe beni kenge t bukura bravo 😃😃😃

Vor 13 Tage
Dona Bytyqi
Dona Bytyqi

Mmmy

Vor 13 Tage
Arenca Seferi
Arenca Seferi

Edhe 💯vite te tjera te lumtura FIFI❤❤❤❤

Vor 14 Tage
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Elita 5

Vor 15 Tage
Ajla Aiden
Ajla Aiden

https://www.youtube.com/channel/UCJB5e3ISFnvcep4WIkjpt6g?view_as=subscriber ju lutem subscribe,video per te vegjlit tuaj dhe me video fantastike se shpejti per tu argetuar femijet tuaj te mrekullueshem na ndiqni dhe abonohuni tek kanali yne 🥰👧🧒

Vor 16 Tage
Xy Pr
Xy Pr

Kombinim i mrekullueshem Rema&Fifi😍😍

Vor 16 Tage
Martin Molloti
Martin Molloti

Per me teper video nga shqiperia e bukur. Like &Subscribe 😉 Beautiful Albania 😊 https://youtu.be/RYDQ9Z6BCb4

Vor 20 Tage
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

Jeten e dojna prz fiks se na jem per merak 🇦🇱🇩🇪💎💋🧿💎

Vor 21 Tag
Tani Meta
Tani Meta

Dy yje

Vor 22 Tage
Tani Meta
Tani Meta

Dy mbreteresh Fifi dhe Remzia

Vor 22 Tage
Sahadete gashi
Sahadete gashi

Urime fifi remzie keng shum e bukur

Vor 22 Tage
Khalil Vlogs morocoIY
Khalil Vlogs morocoIY

N

Vor 23 Tage
sonila soni
sonila soni

Super kenge 👌

Vor 23 Tage
Altin Matera
Altin Matera

Jasha

Vor 25 Tage
Visi Dj
Visi Dj

https://www.youtube.com/watch?v=0MnXZPphOVM me jepni nje mendim per kete remix si ju duket flm

Vor 25 Tage
Valon Hasanaj
Valon Hasanaj

I love you fifi ❤

Vor 26 Tage
yanys vihcsarap
yanys vihcsarap

buna

Vor 27 Tage
Jetlir Rudi
Jetlir Rudi

😍😍😍😍😍❤❤😘♥

Vor 28 Tage
Servis Eli
Servis Eli

🤗💖💖

Vor 28 Tage
Miri_am Lani
Miri_am Lani

Jasha super like na me tmir Super hit 😎🤣🤣🤣🤣

Vor 29 Tage
Era Gashi
Era Gashi

Oj fifi mos u mundo me ja kalu Taynes

Vor Monat
Mirela Mrishaj
Mirela Mrishaj

❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Darya Alexandrova
Darya Alexandrova

Hello! I have a buisness proporsal for you. Can you tell me how I can connect with you?

Vor Monat
BNT WE ARE THE BEST
BNT WE ARE THE BEST

Why

Vor 26 Tage
Paola Fusha
Paola Fusha

me te vertet kjo keng te ben te ndihesh mire

Vor Monat
Besa Hoxha
Besa Hoxha

Jeni re dyja lezeti i muzikes popullore veriore. Urime dhe suksese me te medhaja!

Vor Monat
Kimete AXHAMI
Kimete AXHAMI

Besa Hoxha vjkuhhb Djjju7p

Vor Monat
Ilir Sogojeva
Ilir Sogojeva

te dua jam fansja jote fifi jam orgesa sogojeva jam 9 vjeq

Vor Monat
Servis Eli
Servis Eli

😍😍😍😍

Vor Monat
King Löwe
King Löwe

lezet je

Vor Monat
perla Gold
perla Gold

Po besa per merak jeni e kendoni per merak. Keni lind per me kendu 💃🏻💃🏻💥💥🌹🌹🎤🎤

Vor Monat
Cherry Strawberry
Cherry Strawberry

Super❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩

Vor Monat
O K
O K

Dy karaktere te ndryshme ne muzik te dyat te mira.

Vor Monat
Tilaa Krusha
Tilaa Krusha

Nana ja dim lezzetin na kem lind per qefii....😚😚dyjavee

Vor Monat
Tafa Defi
Tafa Defi

Na Na Na jadim varfërisë...

Vor Monat
Bashkim Bllaca
Bashkim Bllaca

Kang shum perfekte 🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
Kristian Qafalia
Kristian Qafalia

Këngë e bukur urime...

Vor Monat
Klaudio Memeti
Klaudio Memeti

Shum bukur ♡♡♡♡

Vor Monat
Viktor Bushi
Viktor Bushi

Bravo Remzija kendon bukur Urime

Vor Monat
ermelinda meta
ermelinda meta

m

Vor Monat
Armand Nuraj
Armand Nuraj

Remzia xullum me shampanje...... Flake po nxjerr nga syte.... Sa po dallohet

Vor Monat
Nikolic Debora
Nikolic Debora

Super 😜😅

Vor Monat
Davide's World of Dance Sport
Davide's World of Dance Sport

Awesome Samba🔥

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Urime Fifi datelindja e gzofsh zemer por me kete bashkepunim shum i mir edhe suksese ne te ardhmen ❤

Vor Monat
miko foin
miko foin

Gezuar ditelindjen Fifi. Kenga eshte e mrekullueshme

Vor Monat
Saban Duraki
Saban Duraki

Ju knoft zemra Fifi e Z.Osmani Bum e Hit

Vor Monat
enjo elda eriona
enjo elda eriona

❤❤❤❤💖💖💖Fifi 👏👏👏👏👏

Vor Monat
miko foin
miko foin

I’ve been waiting for this video

Vor Monat
Albania Portami via
Albania Portami via

As koronavirusi nuk pi o nal

Vor Monat
ARMELA QUEEN
ARMELA QUEEN

ju qe po shkruani ne komente ju lutem 👏ateher e keni nje bravo nese ma beni sub se ua bej me Respekt

Vor Monat
ARMELA QUEEN
ARMELA QUEEN

bama sub se ta baj e nese ma ben zoti ta bekoft familjen

Vor Monat
misolou fout
misolou fout

Keq

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

Oh. zemer love lidaaaaa pucccc zemer dashurime gruanyllll

Vor Monat
adison rea
adison rea

Remzie te lumt goja

Vor Monat
adison rea
adison rea

Shume urime per ty fifi edhe 100 je nje kengetare shum e mir me fal qe ste urova pak me para ke nje ze shum qetesues bravo gjithashtu dhe Rezmien bravo je nje kengetare shum e mir Olsi Bylyku je shum shakagji 2 binjaket shum bukur Sukse klipi Edhe jeni artist te medhenj 😙❤❤💖

Vor Monat
Elma Aliu
Elma Aliu

Urime Fifi ditëlindja i gzoft dhe shumë tjera! 💖

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

Remzija i paska dhi en to krejt

Vor Monat
Studio ar
Studio ar

👏🏻👏🏻

Vor Monat
Music Records
Music Records

https://www.youtube.com/watch?v=cWdDxjZWd7k

Vor Monat
Besi Besi
Besi Besi

te dyja qihen nbyth

Vor Monat
》ILIRIDA《 》Mitro《
》ILIRIDA《 》Mitro《

Ti don me than qe qihesh n'bothe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
bourdon845
bourdon845

Jolies images

Vor Monat
Behar Shallti
Behar Shallti

I love you fifi

Vor Monat
Xhoana Talo
Xhoana Talo

Bravo fifi 😘😘

Vor Monat
Blendi Blendi
Blendi Blendi

Keq

Vor Monat
afutla qian
afutla qian

I’ve been waiting for this video

Vor Monat
erl erl
erl erl

Urime Ditlindjen Fifi te uroj xhdo te mira ne jet Konga perfect me Remzien 🙋‍♀️🧿❤️❤️👍

Vor Monat
ItsMateo
ItsMateo

[ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Po du une me t'qullit sot Ta lom inatin, pse jo S'ka ligj qe s'kam me thy, no. S'guxon me kon monoton. Nates sonte leja Fajin , fajin nates sonte leja. Instikt kena gjeja me kon me ty une do e beja. _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Ha!! Hajde dashni se nuk po t'gjejm Nxejma trupin krejt Se pa ty nuk po ja vlejka Per ty une shishen me fund e kthej Se ti the, ti the, ti the Je e jemja _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 4X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak

Vor Monat
t 45
t 45

Si elizabeta marku nuk ka me bot ' kot se kot mundoheni

Vor Monat
afutla qian
afutla qian

Apoju vje Lezet po

Vor Monat
Behar Shallti
Behar Shallti

Kurre sta daj

Vor Monat
Behar Shallti
Behar Shallti

Me falni se pahiri

Vor Monat

Nächstes Video

Culimusik feat Enom & Nexhat Osmani - Ma e mira

03:50

Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres

03:52

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Falma

03:40

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Falma

Nexhat Osmani

Aufrufe 3 300 000

Geography Now! SAUDI ARABIA

29:02

Geography Now! SAUDI ARABIA

Geography Now

Aufrufe 345 729

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

02:54

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 1 200 000

Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

03:29

Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 10 000 000

Greta Koci - Lum kush m'ka

02:44

Greta Koci - Lum kush m'ka

United Records

Aufrufe 4 000 000

Venera Lumani, Lind Islami - Larg (Official Video)

04:09

Venera Lumani, Lind Islami - Larg (Official Video)

Venera&Lind Official

Aufrufe 1 900 000

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

03:11

Remzie & Nexhat Osmani - Hajde luj Qyqek

04:06

Remzie & Nexhat Osmani - Hajde luj Qyqek

Prominent Network

Aufrufe 1 100 000

Erkennst DU den Song? (mit Farid Bang)

12:13

Erkennst DU den Song? (mit Farid Bang)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 848 351

Kuruluş Osman 24. Bölüm

2:16:49

Kuruluş Osman 24. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 1 283 577

Der Lehrer Abu Antar (TEIL 2.) ⎮ Younes Jones

12:04

Diese Gut Memes #38

10:08

Diese Gut Memes #38

Diese Gut

Aufrufe 113 727