Fifi - Diell ( Demo BBV )

 • Am Vor Monat

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIAL

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Fifi - Diell (Demo BBV)
  Music by : Fifi
  Lyrics by : Fifi
  Produced by : Bruno
  ~ ThreedotsProduction ~

Kataleha Kataleha
Kataleha Kataleha

S'di si eshte ndjere Fifi kur shkroi kete kenge por besoj se jo vetem per mua por per krejt shqipetaret ka ardhur si me magji ne nje moment te zymte. Meriton falenderime.🤗👏👏

Vor Monat
isra isra
isra isra

@theonlymusic Vgvvb

Vor Tag
dita dita
dita dita

@Rigers Ndreu momentet e jetes te gjithsecilit jo veq fifit brenda ne bbv po ne pergjithsi jeta lali

Vor Tag
dita dita
dita dita

@Fatlin Veseli 😥😥😥😥😥♥️♥️♥️♥️

Vor Tag
E M
E M

@Nalda Topi cka jo?

Vor 4 Tage
Nalda Topi
Nalda Topi

@E M jo

Vor 4 Tage
Dark
Dark

Super Kënge ❤️

Vor 2 Tage
Señoritas Top's
Señoritas Top's

Më pëlqen të jem këtu, më pëlqen muzika e mirë, është shumë e bukur 🤩😍🥰

Vor Monat
Elca Toska
Elca Toska

Ok

Vor 12 Tage
Tefta Kupe
Tefta Kupe

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 17 Tage
berati
berati

Gjith Shqiptaria🇦🇱 kudo që ndodhen po të dëgjojnë këtë këngë ,e ke qëlluar në shenj,suksese të mëtejshme Fifi ...🌞🌻🏜🌹☀️❤👍🏻

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

Vor 22 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

pozitivisht.Fifi je 😘

Vor 22 Tage
Dsg
Dsg

Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

Vor Monat
Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

Vor 25 Tage
Kristjan Malaj
Kristjan Malaj

Leona sa te ben emri ty

Vor 10 Tage
Kristina Balla
Kristina Balla

Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti ♥️♥️♥️

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

pozitivisht.Fifi je 😘

Vor Monat
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

Vor 23 Tage
hen ko
hen ko

I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

Vor Monat
2dak
2dak

Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne Youtube: 2dak Klikoni: https://youtube.com/channel/UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

Vor 8 Tage
🐾isimsiz🐾
🐾isimsiz🐾

@Erion Gashi lere lali se e kuptuam😁

Vor 15 Tage
Silva Bardhi
Silva Bardhi

Too

Vor 18 Tage
💙fan of jelly bean "marry"💚
💙fan of jelly bean "marry"💚

@Erion Gashi umm are you okay?

Vor 18 Tage
Edona Martinaj
Edona Martinaj

ssedf

Vor 19 Tage
Megi K
Megi K

Cdo shqiptar esht i dashuruar me kte keng ❤🥰

Vor Monat
2dak
2dak

Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne Youtube: 2dak Klikoni: https://youtube.com/channel/UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

Vor 8 Tage
2dak
2dak

Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne Youtube: 2dak

Vor 10 Tage
Ice 009
Ice 009

@Refik Xheladini fol shqip se sdi gjuhen qe flet ti un

Vor 24 Tage
User Anne
User Anne

Edhe une ja dashuruar me kete kenge 🎅🎅🎤☃️⭐⭐⭐⭐🎄♥️♥️

Vor 24 Tage
Muhammad & L’ Ingannatore !
Muhammad & L’ Ingannatore !

https://youtu.be/yGdxwmTczK4

Vor Monat
no ne
no ne

Fifi deri ne momentin e futjes ne Big Brother njihej si nje kengetare super per te gjith Shqiptaret an e mban botes, por tani FIFI ti je akoma dhe me dashur dhe e admiruar nga te gjith Shqiptaret. Ti je origjinale dhe e ndjeshme. Ti je lezeti I kenaqesise tone me talentin qe ti ke. Te falenderojm pa mase. We love you so much Fifi!❤🇦🇱

Vor Monat
Eskil Qokaj
Eskil Qokaj

Ti ske faj . . . Ske faj qe kshu je krijuar . . . Ske faj sepse nuk di ndryshe . . . Ske faj qe don kaq shume . . . Je njeri qe rrezaton miresi . . . Je njeri qe ben dhe gabime sic te gjithe njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

Vor Monat
mllop aeet
mllop aeet

RESPEKT Fifi... gjithmon vuajne njerezit e drejt!!! Kenge perfekte mu be fiksim.Suksese 👏👏👏

Vor Monat
VIP_ZH
VIP_ZH

👋👋👋👋

Vor Monat
Ina 1999
Ina 1999

👏👏👏

Vor Monat
Eduart Cela
Eduart Cela

E vertet njerezit e drejt gjithmon vuajn..

Vor Monat
Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

Vor 25 Tage
Valka Neziri
Valka Neziri

Fifi je rreze dielli. Ke qene i vetmi person real ne ate show, dhe kemi nevoje për gjera jo te shtirura. Eshte për të ardhur keq qe një shoqeri sic jemi ne shqiptaret, gjykojne dhe ofendojne pa ndal kur pjesa derrmuese e tyre jane nonstop me ilacet qe vazhdojne te permendin! Ji vetvetja dhe shkelqe sic din vetem ti! ♥️

Vor Monat
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻👁👌🏻

Vor Monat
Ornela Lala
Ornela Lala

Po ai seshte realiti per njerzit e sinqert jooo

Vor Monat
olti vl
olti vl

Hahhaha Tani ja fute kot hH

Vor Monat
REZARTA MADANI
REZARTA MADANI

Vërtet këngë shumë emocionuese!Suksese pac gjithmonë Fifi!

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

pozitivisht.Fifi je 😘

Vor Monat
ERLET COKU
ERLET COKU

Ti je nje Minier letrare Fif dhe per mendimin tim duhet te meresh ne mbrojtje nga UNESCO ☺️❤️😘

Vor Monat
Elvie Cenalia
Elvie Cenalia

Je unike dhe e pa krahasueshme 🥰 Je nje dashuri e madhe 💗 Tani nik ka kuptim ai programme kur dole.

Vor Monat
ilias Al
ilias Al

Me ne fund e gjeta këtë këngë E dëgjova për herën e parë tek një video e Kryeministrit Rama dhe po e kërkoja 😊 Super këngë!! Ju përshëndes te gjithë Shqipe ku do qe ndodheni 🙏

Vor Monat
Jahir Zulfaj
Jahir Zulfaj

Do ishte me mir ta beje komplet ne studio dhe ta postoje si komplet keng do ishte nje hit i madh !!!

Vor Monat
2dak
2dak

Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne Youtube: 2dak Klikoni: https://youtube.com/channel/UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

Vor 8 Tage
2dak
2dak

Ndiqni kanalin tone 🇦🇱 ne Youtube: 2dak

Vor 10 Tage
Renea and Morea
Renea and Morea

12M ku ka ma hit

Vor 11 Tage
Menel Dajen
Menel Dajen

@fjorni jesc o9ijo

Vor 20 Tage
Fatlir Azemi
Fatlir Azemi

@000babygirl va Po j ne te naj vv VF vy un ra dg

Vor 21 Tag
Arieta Mjeku
Arieta Mjeku

Vlerat e Fifit: Zemër e madhe, inteligjente dhe zë perfekt!

Vor Monat
Dory Dory
Dory Dory

Per mua Fifi eshte fitorja e BBV , mbaroi qe kur iku Fifi , kjo kenge eshte ilac per shpirtin ,je artiste e vertet , Te duam SHUME ❤️❤️❤️

Vor Monat
Endri Liko
Endri Liko

Artiste qe meriton me shumë faleminderit Fifi per kete perlën 🙏🙏🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Joanna
Joanna

I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

Vor Monat
Geg Toska
Geg Toska

Joana e Ledrit?

Vor Monat
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Te Gjykojne , offendojne,, Ndersa ti Krijon, Kendon e Fiton ,, prap flasin per ty pa e kuptu qe ti u bone Star i Big Brother..U r a real Winner !! 💪🥂🤗

Vor Monat
Aferdita Kodra
Aferdita Kodra

Po kur nuk ke shkelqyer ti moj drit . Ti je me e mira nder kentaret shqiptare ,bigbrodher nuk eshte per njerez si ty ❤. Te kendoft e bardha zemer o ylli shqiptaris.

Vor Monat
VickyV Cani
VickyV Cani

Shpirtat e Trazum shkrujne gjithmon Hite.Fifi⭐

Vor Monat
Claudia Muhaj
Claudia Muhaj

Kenget e tua jan te pakrahasueshme me artista te tjer ti je numer 1 Fifi ❤️

Vor Monat
Shpresa Hyseni
Shpresa Hyseni

1000 here ta degjoj kete keng nuk merzitem me te.Sa popull gjykues jemi thjesht dhe per nje dobesi apo gabim.Po perfeksionin askush nuk e ka o njerez.Mendoni me pozitivisht.Fifi je 😘

Vor Monat
Vers Demaj
Vers Demaj

E vertet esht ktu populli i jon vec me gjykime negativ gjithmon .

Vor Monat
Nora Ajeti
Nora Ajeti

Sa bukur qe e ke shkruar 👍

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

Vor Monat
Jonida Blloku
Jonida Blloku

Fif kush të përflet dhe të shan dije se thjesht është xheloz/e për talentin tënd. Nuk mund të bëhen krijime të tilla pa pasur një dozë "çmendurie " brënda vetes e nuk mund të jesh artiste e vërtetë pa thellësi të tilla ndjeshmërie. Keep going girl! Ka njerëz që marrin frymë prej muzikës tënde ❤❤❤❤

Vor Monat
Albert Vishi
Albert Vishi

Super Kënge ❤️

Vor Monat
Tori Xhika
Tori Xhika

Je personi me positive që eksiston..shum bukur kënga komplimenti je shum e mire🌟✨

Vor Monat
Nifa Bajrami
Nifa Bajrami

Shpirtin ta flladit kjo këngë, rrespekt Fifi.

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

my baby💖💖💕💕💞💞

Vor Monat
Arch Student
Arch Student

Ne versionin boteror Fifi = Adele Ne versionin shqipetar Fifi = Nexhmie Pagarusha Go Fifula ke mbeshtetjen tone te plote ❤

Vor Monat
Anna
Anna

Nexhmija I ka shoqet e rralla …. gjuha shqipe artikulohej shume bukur nga bylbyli I Kosoves. Megjithate shume bukur Fifi ka stilin e vete

Vor Monat
T T
T T

Fol per vete

Vor Monat
Vers Demaj
Vers Demaj

Brravo gjithmon do tjem me fifin sepse e meriton nje artiste si kjo. 👏👏👏

Vor Monat
Daily Shqip
Daily Shqip

20 gjerat qe nuk i dinit per Fifi!!! https://youtu.be/MVqMDIQi7Vk

Vor Monat
Fehmi H
Fehmi H

Respekt gjith e ke Mbeshtetjen Ton ❤️

Vor Monat
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani

Fifi this is a masterpiece. Thank you. Jemi krenare qe te kemi.

Vor 8 Tage
Rinesa Bashota
Rinesa Bashota

Texti: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

Vor Monat
Hasanaj 123
Hasanaj 123

Duam versionin me te gjate sepse kenga perfundon shume shpejte🥺♥️

Vor Monat
Emily An
Emily An

O zot cfare kenge,cfare zeri

Vor 29 Tage
Dritan Uka
Dritan Uka

Fifi je nje gengetare e talentuar bravo Zoti te bekoft Suksese ne jet ❤️🙌🙌🙏🙏

Vor Monat
Dario Doka
Dario Doka

E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam❤️

Vor Monat
Berkan Ajazi
Berkan Ajazi

🦄🙂😙🎶🤗🤩

Vor Monat
Refik Xheladini
Refik Xheladini

@Xhesika Sharka mirmengjesi ☕

Vor Monat
Xhesika Sharka
Xhesika Sharka

Po e vertet

Vor Monat
Muhammad & L’ Ingannatore !
Muhammad & L’ Ingannatore !

https://youtu.be/yGdxwmTczK4

Vor Monat
Elio Nardi
Elio Nardi

Une mendoj se disapersona jane shume te ndjeshem dhe fifi eshte nje nga ato ka.. Bigu nuk eshte perpersonat si fifi qe vepron ne baze ndjenjash u perfshi ke shume se cduhet dhe humbi kontrolllin.. Nuk do te thote se ne realitet eshte ashtu.. Sa per ankthe cdo njeri ka.. Varet si i kalon situatat cdo kush kush me qetesues kush ke miq apo vetem.. Fifi per mua beri gabim qe doli do ishte fituesja

Vor Monat
Esiela Bulku
Esiela Bulku

Muzika ajo sikur të jep një frymë shpirtërore🥺💕 je një artiste e madhe

Vor Monat
viktor musolli
viktor musolli

Kange Super Plus që e don veshi,teksti i thjesht poashtu dy zera fort mrekullushem: emucion pur mjafton kjo kang adrenalin n’makin 250 km/h me ndegju…Respekt Fifi

Vor Monat
Una Tina
Una Tina

3 milion views...asnje dislike! 😍😍😍 Ky eshte vleresimi i vertete i publikut, o ujqer te vjeter te BB. Filloret, o shpirt i bardhe!!! ❤

Vor Monat
Algeris Giorgis
Algeris Giorgis

@xuxis! Po

Vor Monat
xuxis!
xuxis!

@Algeris Giorgis ka pas qen dikur q e hiqte vet kanali , tani ka dal update i ri qe i ka heq vet youtube

Vor Monat
Algeris Giorgis
Algeris Giorgis

@xuxis! YouTube e ka hequr

Vor Monat
xuxis!
xuxis!

E ka heq kjo nr e dislikeve😹

Vor Monat
👑Queen👑
👑Queen👑

Kengetarja më e mir e cila e shnderron boten ne nj vend t veçant me krijimet e saj fantastike❤❤🌎🌎💫💫💞💞🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Oni On
Oni On

O Fif! Te lutem kurre me ne jeten tende mos lejo askend te te poshteroje dhe ulë vlerat,je nje tekstshkruese fantastike,nje talent i rralle ne Shqiperi.Kurre mos ndalo se shkruari dhe se beri kenge aq te bukura.

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

Vor Monat
Arta Velija
Arta Velija

E ke kenduar shume bukur♥️ Je yll bote Fifi me e mira ne bot je♥️

Vor Monat
clirim baculi
clirim baculi

ilaç per shpirtin! Bravo DIVA 👏👏👏👏

Vor Monat
Razie Duda
Razie Duda

Me pelqen shume kjo kenge pasi kjo kenge te shpreh shume emocione dhe lumturi. Mua me shpreh shume emocione pasi me pelqen shume. Mirypafshim. Shpresoj qe Fifi te beje prape kenge te tilla.

Vor 25 Tage
Desi Bano
Desi Bano

Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

Vor Monat
Aventurat e LEDJONES
Aventurat e LEDJONES

Fifi je nje kengetare shume e bukur. Te lumte goja per kete kenge qe ke kenduar. Fifi je nje kengetare super e mire.🥰🥰

Vor 24 Tage
antoni Matishi
antoni Matishi

super kenge 🇦🇱✨✨✨✨❤💛❤

Vor 2 Tage
Ildda 🔱
Ildda 🔱

Jam fiksuar pas kësaj kënge të Fift. YOU ARE THE BEST FIFI! 👊❤️

Vor Monat
Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

Vor 18 Tage
Brilantina Lekaj
Brilantina Lekaj

Masterpiece Fifi. Nje uragan me bravo te dergoj 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

Vor 24 Tage
Aina Berberi Tresa
Aina Berberi Tresa

Fifi je nje gjeni ,nje super femer e mbrekullushme! Kenga super e bukur ,e ke qare ,ti kendon me gjithe shpirt o zemer,sa here e degjoj ne dite aq me shume jam dashuru me kengen tuaj! Suksese pafund te uroj Fifi😘😘💖💖

Vor 25 Tage
Barie Emma
Barie Emma

O shpirti bardh je ti ♥️Shum suksese zemer artiste me plot gojen⭐️

Vor Monat
Fjola -
Fjola -

Vetëm nji person që i ndijen emocionet shum thell mundet të shkrue një tekst kaq të bukur.. Edhe për zërin as mos flasim. Faleminderit Fif, do na mungosh gjdo dit ne Big Brother. 🥺❤️

Vor Monat
2dak
2dak

Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne Youtube: 2dak

Vor 10 Tage
💖yumiazi💖
💖yumiazi💖

😍🌈OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 🌈😍 ------YOUNG----------------GIRLS ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending 👙💘https://aishite.tokyo/ai-uehara?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * While me: " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 THREE IN ONE Everyone talking its true Youtube is the best forever Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor Monat
Besi Besi
Besi Besi

@Fjola. Esht shum e vertet kjo qe thua

Vor Monat
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
Mergim Gojani
Mergim Gojani

Nje version pak me ndryshe 😉 https://youtu.be/1jxEkVzsAXc

Vor Monat
Ajten Aliu
Ajten Aliu

Fifi bravo je artiste e vërtet 👏👏👏 Faleminderit që ekziston ❤❤❤

Vor Monat
Florenca Zeneli
Florenca Zeneli

Melodia e pa pershkrushme,si neper filma,teksi si nje varse e shkurter e mbushur me diamanta🥰

Vor 16 Tage
Nora Zeneli
Nora Zeneli

Të Lumt Fifi, zemer flori, e zë magjik 🤍⭐🌹

Vor Monat
Denis Blushi
Denis Blushi

Super kenge nga nje artiste e madhe bravo Fifi 👏👏👏

Vor Monat
Sandra Memlika
Sandra Memlika

Diell je dhe ti ❤️ Ke hyre ne zemrat e te gjithe shqiptareve per sinqeritetin tend dhe cdo gje qe e ke bere dhe thene pa doreza Te duammmm Vetem keshtu vazhdo We love you my baby💖💖💕💕💞💞

Vor Monat
Muhammad & L’ Ingannatore !
Muhammad & L’ Ingannatore !

https://youtu.be/yGdxwmTczK4

Vor Monat
Ela Allko
Ela Allko

1

Vor Monat
M. N.
M. N.

Iliri mir e tha: fifi di vetem te kendoj!!!

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
Bora Hajdini
Bora Hajdini

Çdo varg dhe notë e kësaj kënge është emocion.....FALEMINDERIT FIFI 🙏

Vor Monat
Kri 99
Kri 99

BBV ishte per te zbuluar edhe me shume shpirtin e saj dhe fuqine e saj artistike Forca FIFI se je me e mira Kenget e tua na japin vec energji pozitive Lum ne qe te kemi 🤗🌹

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Ti je yll bote vetem per ty e shikoja "Big brother" je personi me i vertet qe egziston kam qen dhe do te jem me gjithmone me ty... Thjesht je adhurim 🥰🥰🥰

Vor 26 Tage
mariola hasani
mariola hasani

Kenge Shpirti 🥰🥰 Fif je e adhurueshme

Vor Monat
Sajmira Balla
Sajmira Balla

Ze brilant 👏❤

Vor Monat
Dorina Chota
Dorina Chota

Ti je shpirt njeriu, je e gjalle Fif, Zoti ti dhente te gjitha te mirat e jetes! Suksese Big Fifi!🤗🤗😘😘💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏💋

Vor Monat
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻👁👌🏻

Vor Monat
Bad girl
Bad girl

@theonlymusic 😏sdu

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
ελενα Μπεκι
ελενα Μπεκι

e dua gjithe kete kenge është artisti më e mira❤❤

Vor Monat
Pellumb Gjinaj
Pellumb Gjinaj

Kenge madheshtore bravo Fifi 😍

Vor Monat
shkodra shkodra
shkodra shkodra

Te bekoft zoti fifi vertet je ni femen me zemer te bardh e te but valla moj fifi ishalla zoti te ka ne dor e te rujat prej qdo rresikut se vertet e merriton e lus zotin qdo dit se tekam ne jeten time e moj mac per ni femen asht shum zor mekan e mir amo zoti te miren kur se hup 🙏🐱❤🙏🧿😇

Vor Monat
majcon rreper
majcon rreper

Eshte nje super kenge. Nje super kompozim. Por deshirat edhe preferencat jan te ndryshme, edhe me ngjalle me shume emocinone kur e degjoje tingujt e kitares. Mua do me plqente ta kenndoje kete kenge ne shoqerimin e nje kitareje edhe nje pianoja nese do ti shkonte. Por me pelqen shume vetem me nje kitare osé dy kitare.

Vor 29 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

my baby💖💖💕💕💞💞

Vor 26 Tage
Aida
Aida

Suksese e dashur! Jeta vazhdon! Ke shumë njerëz që të përkrahin, bëhu e fortë dhe ec përpara! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
IT Channel
IT Channel

jemi me ty Fiffiiiiii 🍒😘

Vor Monat
Xhulia Cangu
Xhulia Cangu

Pp

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

Vor Monat
Flori Pirjasi
Flori Pirjasi

Esht kenge qe cdo kush nga ne e ndjen me shpirt 🥰 nje bravo 👏 Fifit 🥰

Vor Monat
gjesika s
gjesika s

o zot sa me emocionon kjo kenge,😚😘

Vor Monat
Pranvera Malaj
Pranvera Malaj

Artiste e lindur. Interpretim i shkelqyer.

Vor Monat
Leta Cane
Leta Cane

Është një këngë që shumë shpejt do bëhet hit SUPER BRAVO FIFI 😍

Vor Monat
Entela Selmanaj
Entela Selmanaj

Ke nje zë perlë...ti je nje pasuri e paçmueshme ne muziken shqiptare..zeri jot tw dritheron shpirtin...na mungon kaq shum ne bbv se ishe e vetmja qe kendoje live dhe te kenaqje shpirtin ...je e paarritshme

Vor Monat
Ylli Germenji
Ylli Germenji

Ke thene fjale te pershtatura nje kengetare te madhe Fifin..

Vor 28 Tage
Bad girl
Bad girl

@Maaamd Aaliz 😇😇😇

Vor Monat
Maaamd Aaliz
Maaamd Aaliz

Fifiteduashume

Vor Monat
massimo puggi
massimo puggi

Beatiful voice, sound, melody...

Vor Monat
serry ciok
serry ciok

Te lumt qe luajte paster dhe pa hile mbi te gjitha tregove njerzillek aty brenda qysh jemi te gjith me te mirat dhe gabimet tona, bravo qe luajte si vetja jote ️

Vor Monat
Fabiola Sali
Fabiola Sali

SUPER!!! E mrekullueshme Fifi!!! 👏👏👏👏

Vor Monat
satibeza
satibeza

l dont understand anything she says but l can definitely feel the emotion in every word,truly a beautiful song ljubav from Bosnia! 🇧🇦❤🇦🇱

Vor 10 Tage
satibeza
satibeza

@Mina 22 awe thanks a lot

Vor 3 Tage
Mina 22
Mina 22

The guy:Am I guilty for not loving you a little more. The girl: Am I guilty for not knowing how to love a little less? For not being reserved and acting as a pure schizophrenic The chorus goes: I have lost sun and also myself with it. Even this letter can’t accept my words. Just so I don’t feel cold outside. I translated it for someone that asked here it is. 💕

Vor 3 Tage
Enxhi
Enxhi

Ti meriton shum me shum ❤️ sepse njerzit e kan shum te let te paragjykojn te tjeret, ti shajne sepse nuk e kuptojn se per cfare kemi nevoj dhe qe nuk jemi te semur.Vazhdo si gjithmon me pozitivitetin qe ti trasmeton ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Lorik Rama
Lorik Rama

Fifi Diva Shqiptare 👑👸❤️⭐️❤️

Vor 18 Tage
Fitore
Fitore

Saher kthehem prej Pune e degjoj kete keng nga 5 a 6 here truri ma qetson 🥰🥰🥰 Fifi je fantastike edhe ne mergim na percjell zeri yt 😍

Vor Monat
olivia marku
olivia marku

Diellin e kam hup me to dhe veten keng shumë e bukur. Brravo Fifi!💜

Vor 26 Tage
rozana rozi
rozana rozi

Erdhe ne nje moment te veshtir te jetes time ....dielli do dali perseri ....😇

Vor Monat
TIM
TIM

Nje shpirt i lire nuk mund te izolohet,kufizohet, te ndryshoje karakter e te aktroje... Nje shpirt i lire jeton dhe krijon vepra muzikore! 🔥 FIFI ❤

Vor Monat
Muhammad & L’ Ingannatore !
Muhammad & L’ Ingannatore !

https://youtu.be/yGdxwmTczK4

Vor Monat
Taibe Veseli
Taibe Veseli

Artiste e vertetē, të lumtë fifi ke shkëlqy🌟

Vor Monat
Bona Kruja
Bona Kruja

E dashur Fifi jam fansja jote të uroj suksese në jetën tënde inshalla ky vit që po vjen të jep atë cfarë të do zemra jote.❤❤❤💋💋💋

Vor Monat
Edonis Krasniqi
Edonis Krasniqi

Ti je nje yll i vertet te lumt ❤❤❤❤

Vor Monat
Marigona M
Marigona M

O Zot saher e degjoj shoh nje bot tjeter, nje jet tjeter🥰 te bekoft Zoti Fifula je jet🤍

Vor Monat
Arjana Manushi
Arjana Manushi

Ma ke bërë zemrën mal me këtë këngë. Go Fifi go 🔝🔝🔝🔝🔝😘🌹😘🇦🇱

Vor Monat
BONA KEVIN
BONA KEVIN

FIFI - DIELL TEKSTI I KËNGËS: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

Vor Monat
URIM BRIJA
URIM BRIJA

FIFI TEKSTI I KENGES

Vor 24 Tage
Muhammad & L’ Ingannatore !
Muhammad & L’ Ingannatore !

https://youtu.be/yGdxwmTczK4

Vor Monat
flori mumajesi
flori mumajesi

The company also announced that it doesn't matter what you have the best decisions you can expect from the right tools for your business partner to help with your company before the company is doing well with your company to help you achieve your goal with the company and your business partners with the work process with the company and the company will be able to get the job you want them out there in the process to be able to get the job done by your employ on this process for years now because of the business will be responsible for making sure that your customers to get the job done by your employees to make them more profitable companies will have to be successful and successful in ensuring that you are going to get a new job and we will continue working with you and your business partners with your team members who have the best decisions you can achieve and achieve the goals you have the best decisions and how you work with your company before you have the opportunity for a year to be successful with your team and your family members who are interested with your company before they are willingness you can achieve and improve performance management skills and to make sure you have to understand how you can achieve the goals you have the opportunity you have a job done by your employer because you are doing something that you can achieve your goals with your business and business development team to make sure that your business partners with the company and your business partner with your company in terms to ensure that you have the opportunity you want them to provide you with your business partners and your business and business development team's team members with the same situation with your business partners with the work you are doing what you have to unde the best decisions for your company to make sure that you are doing something to help them understand what you're going through the process to ensure your customers to be able not only have the right to make sure you are doing well with your company before the market for this product development and develop and develop new opportunities for your business partners with your company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our customers and customers are willing without the need to be successful and have been working together for the past five months or months or months before they are willingness you can achieve the desired results and how to make the most successful decisions you can get your business partner to help them achieve their goals in terms with your business partner with your company that has been working on this issue for months before the company is working with the same process that will help you achieve the desired outcome in which they are willing to work together with the same process that you have to make the decision you have the opportunity you have to be successful and profitable and the company also announced that it will not be able to get the product butterflies down and the company to ensure your customers to be able to make the most successful business decisions you will

Vor Monat
Elsa Uruci
Elsa Uruci

@flori mumajesi fol shqip. Te gjitha comentet qe shkruan i Ke ne anglisht ..je Flori mumajesi ne te vertete 😏😏😏

Vor Monat
flori mumajesi
flori mumajesi

The company also announced that its quarterly dividend would increase by the company and your business partnersi group was founded on the project to be successful with your business partner to make the decision easier because you are doing something that is important because they are willing to offer you the opportunity to be successful and have been working together with you before they have made from the same process in which they Don't worry about your future success and success in the next generation because they're going out and making sure that your business partners with the company to help with the same process and your business and marketing her business as well but Don't have much time to make the most successful business decisions you will need more information than you aare and other business partners and you will need more information about your future success when you're going through your own experience before the company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our efforts to create your own business and business development team's business development team's business devel and the company will be responsible with your company in terms of your business partners with the same process that they have been working on the project as well in other countries like this to the business will be responsible with the work experience with the have been able enough to get the job done with them to achieve this goal with the company and how to get the job market than the one you have to understand what you can do it for your company in terms with your team members with a year now and you can achieve your goals with your team and your family members who know you are going to get the product butterfliesto you want them out there in the process of making a decision to make sure they

Vor Monat
nuovi stili Ermira
nuovi stili Ermira

Super kenge ylll je Fifi na knaqe shpirtin o Zot 😘😘😘🌟🌟🌟me kte kenge ⭐⭐⭐👏👏👏👏👏

Vor Monat
Jeta Ballanca
Jeta Ballanca

Ti une te dua .Ti je shpirti im 🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Emarea Baci
Emarea Baci

Kenga e preferuar e mamit tim je e mrekullueshme Fifi

Vor 23 Tage
Nesa Murseli
Nesa Murseli

O fifi sa kang të mirë e ke shpirtin e ombel siq je edhe ti vet ❤️👏

Vor 9 Tage
Ella M
Ella M

I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

Vor Monat
Kristian Cani
Kristian Cani

Filloreta Raci e ke myt te uroj suksese me tej Fifi Diell na ke mahnit per zotin 👏👏🙏

Vor Monat
marinelaaa
marinelaaa

E dashuroj kte kenge ❤❤

Vor Monat
Aventurat e LEDJONES
Aventurat e LEDJONES

Suksese Fifi suksese suksese 🥰. Jeta vazhdon beu e forte ka shume njerez qe te perkrahin ty Fifi

Vor Monat

Nächster

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 49 000 000

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 9 700 000

Besom

2:58

Besom

Dj Dagz - Topic

Aufrufe 33 000

Columbus discovers the New World #shorts

0:30

Columbus discovers the New World #shorts

Adrian Bliss

Aufrufe 2 662 673

Sabian - Tradhetare (Official Audio)

2:34

Sabian - Tradhetare (Official Audio)

Sabiani Official

Aufrufe 1 100 000

Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)

2:59

Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 3 100 000

Alban Ramosaj & Gjergj Leka "Theje" #Fest60 Nata e dytë

3:33

Alban Ramosaj & Gjergj Leka "Theje" #Fest60 Nata e dytë

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

Aufrufe 3 600 000

Bruno ft Flori-Ja ke bo vetes 2

3:13

Bruno ft Flori-Ja ke bo vetes 2

Three Dots

Aufrufe 705 000

Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

3:38

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 61 000 000

Adele - Oh My God (Official Video)

3:53

Adele - Oh My God (Official Video)

AdeleVEVO

Aufrufe 30 222 049

Nisa - Money Movez (prod by. Enxs Beats)

2:48

Nisa - Money Movez (prod by. Enxs Beats)

NISA Official

Aufrufe 255 366

Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem- Salıncak

2:49

Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem- Salıncak

Mustafa Ceceli

Aufrufe 30 281 676

Sarah Engels - Gebe nicht auf (Offizielles Video)

3:06

Kein Plan

2:27

Kein Plan

Gzuz - Topic

Aufrufe 208 747