Ezani 100 herë, dëgjimi i tij largon xhinët, syrin e keq dhe magjinë

Tigers Gjini
Tigers Gjini

Ya Allah, me jep te mira dhe ne dynja dhe ne ahiret; te lutem me mbro nga zjarri i xhehenemit, nga denimi i varrit dhe nga tmerri i dites se kijametit. Te lutem Allah me bej te vdes dhe te ringjallem vetem si muslimane, me mundeso xhennetin e Firdewsit dhe me mundeso te jem afer dhe ymet i profetit s.a.w.s. ; Te lutem Allah mos ma merr shpirtin pa e fituar razine( kenaqesine ) Tende , meshiren dhe faljen Tende ndaj meje; Gjithashtu te lutem mos ma merr shpirtin pa fituar hallallin dhe razine ( kenaqesine ) e prinderve te mi! Te lutem Allah me mbro nga sherri i shejtanit te mallkuar dhe nga vetja ime. Te falenderoj o Allah se ju ke pergjigjur te gjitha duave qe te kam bere deri tani,te falenderoj per cdo frymemarrje , per cdo rrahje te zemres, qe te gjitha i llogaris si falenderim ndaj teje; te falenderoj qe me ke dhene te gjitha shqisat dhe organet ne vendin dhe funksion te duhur, qe kam shendetin dhe familjen gjalle dhe te shendetshem , qe kam djalin qe te kam kerkuar dhe qe nuk me mungon asgje; Te lutem ji i Meshirshem ne diten e Gjykimit me mua, mi fal gjynahet qe i kam bere haptas dhe fshehtas! Te lutem ma mundeso qe Diten e Madhe te Gjykimit mos te jesh i hidheruar me mua, por te me kesh falur dhe me buzeqeshje te me thuash " o robi im je i falur , ndaj hyn ne xhennet " ! Me fal mua qe i kam bere padrejtesi vetes time dhe Ti me ke nxjerre nga telashet qe i kam hapur vetes, gjithmone. Kurre nuk ma ke kthyer shpinen dhe me ke ndihmuar gjithmone, ne cdo veshtiresi qe kam pasur. Nuk dua askend me shume se ti dhe vetem dashuria dhe adhurimi per Ty ia vlejne ne kete bote. Sunduesi Suprem i Gjithesise, Ty te takojne te gjitha lavderimet dhe falenderimet e kesaj bote! Vetem Ty te adhurojme dhe vetem Ty falje dhe ndihme te kerkojme; vetem Ty te bejme sexhde dhe ruku, sepse vetem Ty duhet te te perulemi! Ti je me i Meshirshmi, me i Bukuri, me i Miri, me i Dashuri. Deshmoj me shpirt e me zemer, me gjithe qenien time se NUK KA ZOT TJETER VEC TEJE, DHE MUHAMMEDI ESHTE ROB DHE I DERGUARI JOT!

Vor 7 Monate
fuad basholli
fuad basholli

N n n

Vor 26 Tage
Monda Tony
Monda Tony

Amin ishalla sa lutje bukurë dhe e ndier.Allahu të bekoftë .☝☝☝

Vor Monat
Rina
Rina

Amin🤲

Vor 3 Monate
Dielli Hana
Dielli Hana

Amin ishalla Zoti ti prahnon tana lutjet tuaja e të shperbleft siq është mas miri. 🤲🤲

Vor 6 Monate
Vjollca Bixhi
Vjollca Bixhi

Amin🤲🤲🤲

Vor 7 Monate
Marjeta Seferi
Marjeta Seferi

O Allah i gjith Sundimi eshte ne doren tende ..Largo cdo te keqe nga familjaret e mi ,largo cdo te keqe nga shpiat tona te dukshme dhe te pa' dukshme dhe na mbush plot me energjin tende positive dhe udhzoji fmit e mi me familjet e tyre ne rrugen tende te drejt brez pas brezi inshaAllah, Amin Amin Amin 🤲

Vor 8 Monate
Anita Aliu
Anita Aliu

0

Vor Monat
Kozeta Benga
Kozeta Benga

Amin

Vor 4 Monate
AiD Abdullahi
AiD Abdullahi

Y

Vor 4 Monate
AiD Abdullahi
AiD Abdullahi

@Marjeta Seferi g

Vor 4 Monate
Arton Osaj
Arton Osaj

O Allah Ruje Familjen time nga Çdo e Keqe nga Syri keq nga Magjija nga Djalli i Malkuar, Nga njerz Kerqberes Allahu ekber🤲

Vor 6 Monate
Drini Duralliu
Drini Duralliu

Ska.mëtfuqiashm.se.allau

Vor Monat
Lina Hogja
Lina Hogja

O Allah ruma qiken temin me burr e familjen tine jepju harmoni e rrespekt e falju ivlad e famile te shosh e te hajrit Elhamdulila la-ila - ina -llah Allah Amin🤲🤲

Vor 7 Monate
Jaha Indira
Jaha Indira

Amin ishala

Vor 2 Monate
Silvana Silvana
Silvana Silvana

MBROJE FAMILJEN TIME TE LUTEM ZOT ,ME NDIHMO TME ECI MBAR PUNA AMEN🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🤲

Vor 8 Monate
Alb.Albania
Alb.Albania

o ALLAH na ruaj nga cdo e keqe mua dhe familjen time.nuk ka zot tjeter pervec ALLAHUT

Vor 8 Monate
Gesti Kullai
Gesti Kullai

O ALLAH im me ndihmon ne rregull e dies me mbro ne cdo hap te JETES tim🙏🙏🙏🙏🌏🌏🌏🌏🙏🙏🙏🌏🌏🌏

Vor 8 Monate
Rifadije Salihu
Rifadije Salihu

O Zot I meshiruesbem meshirues dhe krijues I Universit, krijues I njerzimit, Frymes, Ujit, Bukes dhe tegjitha t'mirat e kesaje bote, tfalemnderohemi nga zemra gjithe imeti musliman, SEPSE vetem ti je krijues I ketije univers, Ami, Allahu me Amin subhane rabike rabil izetiamaje sifun, uelhamdulilahi rabilalemin lilahi elfatiha, AMIIIN.

Vor 6 Monate
Nezihat Merdani
Nezihat Merdani

O Allah mos na lësho prej durve tuja jarebi ja ResulAllah 🤲🤲🤲 Allah mi ruj fmit e mij nga sëmundjet dhe nga çdo rrezik,ruj të gjjith fmit e nonave jarebi ja ResulAllah Amin🤲🤲🤲⚘

Vor 8 Monate
Monda Tony
Monda Tony

Amin ishalla🤲🤲🤲🤲🤲☝

Vor Monat
Dionis Alidema
Dionis Alidema

Bi😅i ji

Vor 3 Monate
Dv Shpresa
Dv Shpresa

o zot mbroje familjen tem largoi qdo te keqe njezt kqi dushmant veq. me gzim e t mira shkoft Amin

Vor 6 Monate
Mirvetka M.
Mirvetka M.

,,

Vor 7 Monate
Vjollca Bixhi
Vjollca Bixhi

Amin🤲🤲🤲

Vor 7 Monate
Sadete Gashi
Sadete Gashi

O Allah me largo te keqijat ,e semundjet nga vetja ime,e femis tim largoja te keqijat jepi marsi🤲

Vor 6 Monate
Brikena Dauti
Brikena Dauti

Ne cdo hap te jetes time do eci me emrin e ALLAHUT duke e falenderuar dhe duke e adhuruar.ALLAHU te mambaje hapur dhe te ma tregoje cdo gje per te sardhmen time Hapma rrugen ALLAH per cdo gje AMIN...ALLAHUN KAM ZOTIN TIM PERGJITHMONE AMAN DERMAN O ZOT KAM VUAJTUR SHUME.ALLAHU IM MA LEHTESO BARREN DHE MA LEHTESO JETEN>UNE QAJ PER ALLAHUN SEPSE ALLAHU ME KA SHPETUAR JETEN ME MILIONA HERE .O ALLAH ME NDIHMO TE MOS MARR ME ILACE DHE SHEROME TE GJITHEN O ALLAH ME SHERO SYTE SEPSE DIKUSH ME MALLKOI DHE ME THA VERE SYZA >>>ALLAHU MA MUNDESOFTE SHIKIMIN PA SYZA TE SHOH VETE NORMAL PA NEVOJEN E SYZAVE DHE ALLAHU TE MI MBUSHE SYTE ME GEZIM PERGJITHMONE.O ALLAH KAM FRIKE TE MARTOHEM TREGOMA FATIN TIM AKOMA NUK E DI CILI DO TE JETE BURRII BASHKESHORTI IM>>AS HOXHAT NUK MA KANE TREGUAR>

Vor 7 Monate
Mariglen Bica
Mariglen Bica

O Allah na ruaj nga shejtani i mallkuar 🙏

Vor 8 Monate
Lina Hogja
Lina Hogja

@Argjentarashitii e vertet🤲🤲

Vor 7 Monate
Argjentarashitii
Argjentarashitii

Keto dur jon te ndaluara ne islam Uroj t mos meqkuptosh diqka por vetem te tregova alejkum selam🥀

Vor 8 Monate
Haki Vogli
Haki Vogli

O ALLAH na ruaj nga cdo e keqe o Zot i modh na ma ne dur te tuja o ALLAH ndihoj kalamojt e mi e kalamojt e te gjithave nonanve o Allahu modh i gjthesis kush osht nene ne bot per femijet mos qaft o ZOT i modh nji je shok tjeter mo ske jepju shendet jet dhe mbaresi kalamojve te mi dhe kalamojve te gjth nonave qe kurr syri mos ju qaft te lutem 🤲🤲🤲🤲🤲🤲 ty o Zot ☝️☝️☝️☝️☝️☝️udhehiqi kalamojt e mi ne rrugen e drej dhe te dijes o jepju FAT JET dhe SHENDET dh te jetojn te LUMTUR gjthanej ku tju a kesh dhon rriskun ti o ALLAH ndiihmoj ne cdo aspekt te jetes se pa bo ymer ti o ZOT ne nuk mund te hedhim asne hap o ZOT te qofshim fal na i prano lutjet tona o ALLAH🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤

Vor 8 Monate
Jaha Indira
Jaha Indira

Amin ishala

Vor 2 Monate
Gjinovefa Sulaj
Gjinovefa Sulaj

Amin InshaAllah

Vor 3 Monate
Maria Marie
Maria Marie

Allau tndimoft ty the familjen tende ishalla ❤❤❤❤❤

Vor 4 Monate
Vjollca Bixhi
Vjollca Bixhi

Amin🤲🤲🤲

Vor 7 Monate
Unknown Citz
Unknown Citz

Amin Amin Amin Amin.Amin runa o MAdhi AllAH 🤲🤲🤲🤲🤲💙💙💙💙💙

Vor 9 Monate
Kozeta Benga
Kozeta Benga

O Allah ruaje familjen time e na e sill mbare cdo deshire w te mire na furnizo me te mirat e tua e fat femijeve ti je sunduesi i gjithe botrave e mbro e i ndihmo djalin e bashkeshortin ne gjermani te kene shendet edhe pune te stabilizohen edhe cupes suksese ne universite vetem ty te besojme o Allah AMIN

Vor 4 Monate
Bigg luan
Bigg luan

OAllah ruje familjen time nga co e keqe ,jemi ne doren tende o Allah ,na begato e funizo me te mirat e tua O Allah Amin o zot.

Vor 3 Monate
Helloou Bitch
Helloou Bitch

O ALLAH NA NDIHMO SE KEMI NEVOJ PER TY 😭🙏🙏🙏NA I HIQ NJERZIT E LIQ NA I LARGO SE NA E KAN NXIR JETEN

Vor 8 Monate
Vjollca Bixhi
Vjollca Bixhi

Amin🤲🤲🤲

Vor 7 Monate
Valentina Guraziu
Valentina Guraziu

O Allah 🤲 Fuqiplot po te lutem 🤲Më Beko me evlad Ti je dhuruesi më imir idon durimtarët ☝️ nuk ka Zot tjeter pos Adhahut xheleshanu hu si meriton te Adhurohet Suphane Allahu e Allahu Ekber 🤲

Vor 3 Monate
Lule Sollaku
Lule Sollaku

O zot i madh te lutem mi largo magjite syrin e keq dhe njerezit qe sme duan o zot falenderimet te takojne ty mi ruaj femijet ne doren tende jemi dite e nate 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor 6 Monate
Dwayne Richarlison
Dwayne Richarlison

Kam nevoje te flas me nje hoxhë kam probleme dhe dua te pyes shume gjera per kuptimin e jetes.Vetem ate dua te degjoj.Zoti na faltë mekatet😥🙏🤲

Vor 6 Monate
Mobi Shop
Mobi Shop

Elhamdulilah Allahu ekber Allah ti je i madhe sherona shpetona udhezona Zot ne rruge te hajerit Amin

Vor 4 Monate
bosi bosi
bosi bosi

Amin Amin Amin Elhamdulilah Zoti eshte nje per te gjith e i pa shoq e mbrojtesi e falesi yne Elhamdulilah Zoti na ruajt nga gjdo gabm e rrezik Amin inshaAlla Elhamdulilah flm respekte.

Vor 7 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

Elhamdulilah Allahu ju bekoft Hoxhe amin ishalla Allahu ju shperbleft me gjenet amin ishalla o Allah

Vor 3 Monate
bosi bosi
bosi bosi

Amin inshaAlla i madhi Zot na ruajt nga insani e shejtani Amin Zoti eshte nje e i pa shoq e ka forcen e gjith botes e te drejtin me zemwr te mir e ndihmon e gjita rreziqet na i largan Amin .flm respekte.

Vor 7 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

Elhamdulilah Allahu egber Allahu ju bekoft Hoxhe amin ishalla Allahu ju shperbleft me gjenet amin ishalla falenderojm Allahun per gjdo te mirat qi na dhuroj elhamdulilah

Vor 4 Monate
Anila Driza
Anila Driza

Amin Allau na bekoft me te mirat e kesaj bote 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Vor 3 Monate
Aisi Fabi
Aisi Fabi

Allah na meshiro dhe na jep te mira ne kete bote dhe boten tjeter te gjithe besimtareve myslyman 🤲🏻🤲🏻

Vor 3 Monate
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja

Allahut i kofshim fal e na mbron nga gjdo e keqe Amin 🤲.

Vor 4 Monate
Zarife Rafuna
Zarife Rafuna

Veq eshedu bismlahe imadhi me at za te amel per familje ton e xhith muslimanev e kudo ne bot veq per te mir alĺah Amin me zemer falminderit ti drita jon me mija her 🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🕋💕💕💕💕

Vor 7 Monate
Alfred Demirxhiu
Alfred Demirxhiu

O Allahu im na ndimo me gjitj ket sherr qe na ka hy ne shpi na mro nga e keqa qe na ka kapluarAllah cdo gje ne doren tende befsh me te miren

Vor 8 Monate
fatmir mehmeti
fatmir mehmeti

O allah na mbro nga cdo e keqe ne kete bote ne keto koha te veshtira per gjithe njerzimin na mbroje familjet tona

Vor 3 Monate
Dude Kurcani
Dude Kurcani

Ne dore te Allahut qofshim gjere ne vdekje🤲🤗🙏

Vor 8 Monate
Drita Jakupi
Drita Jakupi

O allah te lutem familjen tim brohe nga e kechja femijt e mij 🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Monate
Drita Jakupi
Drita Jakupi

O zot ti je ma madhi ne bot ti i duret te medhej ti te gjofshim fal na ke kriju ne ket bot te flnderoj o zot o allah te lutem burin tem falja chenetin 🕋🕋🕋🕋🕋🕋🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋😭😭

Vor 6 Monate
Teuta MURATOSKA
Teuta MURATOSKA

Allahu na ndimofte ay esht sherues Eshafi 🤲🏻☝🏻

Vor 5 Monate
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni

Ezanin gjdo Nate e degjoje me knaq zemren dhe shpirrtin ,qofshit te bekier ju qe kemdoni ,zoti ju shperblefte ,

Vor 4 Monate
Me contro Lei
Me contro Lei

Falenderimi i takon vetem allahut, Ne dor te zotit gjifhçka qe ka maj tok amin jarabi,

Vor 6 Monate
Bukurie Laci
Bukurie Laci

O alla o imadherushem mi largo keq beresit te hecin fmit e mi ne rrug te dret na i largo keq beresit o zot amin amin 🙏😄😊😢😘

Vor 8 Monate
bosi bosi
bosi bosi

Amin inshaAlla o ,i madhi Zot na ruaj nga i ligu insan e shejtan , Amin .

Vor 7 Monate
Hume Durro
Hume Durro

O Allah na i hiq te keqijat na mbro nga magjistaret dhe mesyshi .Nuk ka zot tjeter pervec teje t je 1 dhe i pa shoq. Amin 🙏🏼🙏🏼

Vor 29 Tage
matem murina
matem murina

6

Vor 11 Tage
Šemsa Matanović
Šemsa Matanović

SUBHANALLAHU VE ELHAMDULILLAHI....LA IL LAHE IL ALLAHU VE ALLAHUAKBAR....

Vor 8 Monate
Userr One
Userr One

Qdo levdate dhe falenderim ,i takon ,vetem ALLAHUT,KRIJUESIT TE BOTERAVE.

Vor 7 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

Elhamdulilah Allahu egber Allahu na bekoft amin ishalla Allahu ju shperbleft me gjenet juv Hoxhe amin ishalla

Vor 3 Monate
Mobi Shop
Mobi Shop

Te lutem Allah na i fal gabimet na udhezo rruges tende me familjen time te lutem Allah na shero prej qdo semundje magjie syri tkeq prej qdo tmete pikllimi stresi dhe nervoze Amin Te lutem Allah na mbroj prej qdo te lige Amin

Vor 3 Monate
Argjentarashitii
Argjentarashitii

Selam alejkum we rahmetullahu we barakatuhu🥰🤲

Vor 8 Monate
Mone Nila
Mone Nila

O allah na ruaj e na drejto në rrugen e duhur🤲🤲

Vor 5 Monate
Henrik Bardhi
Henrik Bardhi

O ALlah ti jenja peveq teje nuk ka zot tjeter o Allah na ruaj prej qdo te keqee na shpeto mu e familjen time e xhith meslimant ku do qe jem

Vor 8 Monate
Manushaqe Bala
Manushaqe Bala

O zoti ime te lutem me fal gabimet🙏🙏🙏 O zoti ime Elhamdurila er cdo gje qe na ke dhen🤲🕋🤲 O zoti ime na e mbro familjen nga e keqja

Vor 4 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

O Allah na ndihmon ban rahmet na ruje prej qjdo te keqe qe vjen Allahu egber

Vor 4 Monate
Valbona Rama
Valbona Rama

O allahu i madh na udhezo ti ne rrugen e drejte na mbro nga cdo e lige e na mundeso nje te ardhme te shndritshme me vullnetin tend ti o allah te qofshim fal me veprat e tua e me forcen tende amin🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor 3 Monate
Suzana Lurdhi
Suzana Lurdhi

Elhamdulilah la-ila-ina-llah Allah Amin🤲🤲🤲☝

Vor 8 Monate
Emir Le bosse1.4
Emir Le bosse1.4

ALLAH NA RUJ NGA XHDO E KEQE MI BROJ FMIT E MI TLUTNA ZOT JARABI 🤲🤲🤲

Vor 5 Monate
Artur Gunga
Artur Gunga

ALLAHU EKBER O ALLAH NA FAL GABIMET O ALLAH ELHAMUDILAH PER CDO GJE O ALLAH NA RUAJ NA UDHEZO NA BEAGATO MUA FAMILJEN TIME GJITH DASHAMIRET E MI GJITH MYSLIMANET KUDO QE JAN AMIN 🤲🤲🤲🕋👆❤️

Vor 6 Monate
Flabian Musaku
Flabian Musaku

O Alla me ruaj nga cdo e keqe qe na vjen

Vor 7 Monate
Zarife Rafuna
Zarife Rafuna

Samsugi asht I drejt shkon ne udh te allahut ej kam te xhith a temirat ne trup dhe familje time anemban kudo qe Jan allahu saber ka dhe te drejton qfar te mir e don ban gabime kthise I ki mos harro se allahu Nuk harron Amin 🤲🤲🕋

Vor 6 Monate
Ingrid Begaj
Ingrid Begaj

Amin Ya Rabbi🤲☝️🕌

Vor 5 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

Elhamdulilah Allahu ju bekoft amin ishalla

Vor 7 Monate
Fatmire Shala
Fatmire Shala

Allah naj largo te kgjijat e na mbush met mira 🤲🤲

Vor 5 Monate
$uel$
$uel$

O allah ma mbroj familen nga xhdo e keqe o zot na furco imanin gjith muslimanve besimtar amin🤲🤲🤲❤

Vor 5 Monate
Lucrezia
Lucrezia

Predivan ezan, poziv na molitvu. La ilaha ill Allah!❤❤🤍❤❤❤❤❤☝☝☝☝☝☝

Vor 6 Monate
Iljaz Vlora
Iljaz Vlora

O allah na i shto dien dhe imanin o allah ty te kerkoj ndim dhe meshir ska zot pos teje o krijusi i gjithsis ma ruaj nga shejtani mallkuar o allah ma i forco zemrat. Tona lai i lha e inallha muameden resul abdu resul allha 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor 3 Monate
LAORETA PICI
LAORETA PICI

Amin 🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤩🤩🤩

Vor 6 Monate
Bardha Perja
Bardha Perja

O alla na ruj femijet nga cdo E ke qe amin

Vor 7 Monate
Mimoza Elmazaj
Mimoza Elmazaj

O Allah na ruaj nga shejtani i mallkuara

Vor 8 Monate
Zarife Rafuna
Zarife Rafuna

Alla hekber lahilahe ti je imadhi I famjes ton e xhith muslimanev kudo qe Jan ne bot zoni jot naj knaq zermat shpirtin families ton me xhdo te mir nga allahu I madhi xhdo muslmaniit kudo ne bot 🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🕋💕💕💕💕🕋🤲

Vor 7 Monate
Zarife Rafuna
Zarife Rafuna

Allahu asht nje edon allahun edhe aj te don shkon rruges shejtanit as aj ste don engon ezanin qe shpirtin e zemer n eknaq pa kufi e per tjerat qe krejt te mbron ti Amin elhmdurilahe alla hekber suphan alla eshedu bismlahe 🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲🏻🤲🏻🙏⚛⚛💕💤🅰️🕋🕋🙏🙏

Vor 6 Monate
Anna Vissi
Anna Vissi

Amin o zot na ndimo🙏🙏

Vor 7 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

Elhamdulilah Allahu ju bekoft amin ishalla

Vor 3 Monate
Brahim Zenuni
Brahim Zenuni

O Allah na ruje nga qjdo ekeqe qe vjen prej insanït dhe sherrit te shejtanit amin ishalla o ban rahmet jara bilal emin

Vor 3 Monate
Bukurie Laci
Bukurie Laci

O zoti shendet mbaresi dhe dit te bukra fat cunit gocat e gjtha t e mirat e kesoj bote amin amin jarebi

Vor 8 Monate
Qendresa Tahiri
Qendresa Tahiri

Ket ezan saher qe e degjoj me qeteson shpirtin dhe ndihem e letesuar ky ezan na ben qe te jemi mysliman te fort dhe te devotshem 🕋🕋🕋🕋🕌🕌🤲🤲🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Vor Tag
Šemsa Matanović
Šemsa Matanović

MASHAALLAH....

Vor 8 Monate
Emiljana Ferra
Emiljana Ferra

Amin amin o Allah ne duart e tua jemi na ndihmo nga cdo gje e keqe qe na rrerhon

Vor 8 Monate
Erina Ferro
Erina Ferro

Amin zot mario 🙏 🙏 🙏 ❤

Vor Monat
beri bosi
beri bosi

Amin inshaAlla Amin inshaAlla Amin inshaAlla Zoti yne eshte nje per te gjith e i pa shoq Elhamdulilah Elhamdulilah Elhamdulilah.

Vor Monat
selvije lakna
selvije lakna

Allahu Ekber Leilehe IlAllah

Vor 3 Monate
Adelina Zabzuni
Adelina Zabzuni

Amin Amin Amin Zoti na rujt.

Vor 8 Monate
Alma Aliu
Alma Aliu

Mashallah

Vor 8 Monate
Emirjeta Haxhiu
Emirjeta Haxhiu

Amin inshallah 🤲🤲

Vor 9 Monate
Serveta Morina
Serveta Morina

Amin ☝☝☝

Vor 7 Monate
Taulant Buzra
Taulant Buzra

Allahu na ruajte nga cdo mesysh emagji qe krijone disa njerez ziliqare keqe beres o Zote na mundeso me te miren tende dhe te mirat e kesaj dynjaje Amin Elhamdulilah, Allahu Ekber 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 8 Monate
Rimi Spahiu
Rimi Spahiu

o Zot me ndimo o i madhi Allaha

Vor 3 Monate
Agim Veliu
Agim Veliu

Amin 🤲🤲🤲

Vor 9 Monate
Ηλιας Ζιο
Ηλιας Ζιο

Allah.u.na.ruajt❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 9 Monate
beri bosi
beri bosi

Amin inshaAlla Zoti eshte nje e i pa shoq , Zoti na ruajt nga nga insani e shejtani qe nga zilija me dashje e pa dashje nuk thon mashaAlla diqkaje te mir dhe kjo eshte mesysh Zoti ju ruajt e na ruajt te gjitheve Amin paqe ne te gjith boten inshaAlla Amin.

Vor 2 Monate
Serxho Ballabani
Serxho Ballabani

O zoti i math më ruj djalin qe kam larg ti zot para ne mbrapa o zot më ruaj fëmit prinderit motren vëllezrit nipër mbesen qofsha falë te tyo zot i madherishem na prr rreziqet nga çdo e keqe🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Monate
Mimoza Elmazaj
Mimoza Elmazaj

O Allah na ndihmo Familjen nga çdo e keqe

Vor 8 Monate
LAORETA PICI
LAORETA PICI

🥺🥺🥺🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋Amin FLmmm 🤩🤩🤩

Vor 7 Monate
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu

Zoti ruje familjen time ka te keqiat🤲

Vor 3 Monate
ENZYPROFIL🎼
ENZYPROFIL🎼

Amen🙏

Vor Monat
Me contro Lei
Me contro Lei

O zot na ruj nga çdo e keqr, me kalamj , me, shpij ,, me vene, nedor te zotit amin yrabi

Vor 7 Monate
Kuti Samsung
Kuti Samsung

O allah i madh me me fal per gabimet qe kam ber edhe pse ta kam premtuar shpesh qe nuk do Gaboj te lutem me fal ti je meshirplote ti je nje dhe nuk ka tjeter .. mi zgjidh problemet qe kam o allah se jam shum i deshperuar ... me bashko me familjen ma ruaj familjen nga gjdo rrezik ma mbaj larg nga syri ma ruaj djalin e vogel motrat vllain qe e kam larg mi beko duart te mesoj sa me shum zanatin me jep horizont ma bej kte vit te ri qe po hyn me te begate mi hiq problemet qe kam ti je me i miri me i dashturi me meshirploti mos me braktis o allah i madh vetem tek ti gjej qetsi siguri shprese ... ju uroj gjdo njeriu qe lexin kte mesazh nje vit te ri sa me te mbare sa me shum shendet dhe dashuri amin

Vor 7 Monate
Nurie Qoku
Nurie Qoku

O i madhi zot mos ma lesho doren e me mbro ashtu si ti din te mbash bijet e tu qe kan shum besim te lutjet tua qe te jemi mire ne familje e shendet pune e miresi per djalin tim te vetem qe ti ndricoj rrugen e miresi respekte nga zemra e nj nane amin🤲🤲🤲

Vor 4 Monate
Bishe Nuhiji
Bishe Nuhiji

Bisemilahim erafemane rahim te lutem zot hiqi meghit nga ghemete emiii amin jarebi 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️☝️☝️👌👌👌👌👌👌💞💞💞💞💞

Vor 7 Monate
Ariol Brittany
Ariol Brittany

Elhamdulilah la il la il Allah te qofshim fal Allah Amin 🙏🕋🤲

Vor 8 Monate
Hatixhe Hyseni
Hatixhe Hyseni

O Allah qe po te lus udhzoj fmit e ton o allah udhzoj rinin ton

Vor 4 Monate
Cuneyt Yavuz
Cuneyt Yavuz

AMIN YA ALLAH

Vor 8 Monate
Faton Berisha
Faton Berisha

Allah Uekber 🤲💞😨

Vor 4 Monate
Don't be sospicious
Don't be sospicious

O allah na ruj na mbro nfa gjind nga njerz qe bejn keq mos na le me gabu o allah na udhzo ne udhen tende te lutem o allah mi zgjidh hallet e mua amin amin amin

Vor 8 Monate
Don't be sospicious
Don't be sospicious

O allah mi largo gjind nga familja ime mi mbro mi ruj fmijt e mi nga gjind nga njerzt qe bejn keq nga semundje o allah mi zgjidh problenet e mia fejes djalit vajzes te hajrit te lutem mi fal gabimet te lutem mi prano lutjet amin amin amin jarabi

Vor 4 Monate
Saime Zaja
Saime Zaja

Amin Amin Amin 🤲🤲🤲

Vor 8 Monate
Bukurlje Bilali
Bukurlje Bilali

My allahi protection my children

Vor 8 Monate
Tigers Gjini
Tigers Gjini

My Allah , protect my children " - thuhet

Vor 7 Monate
Sadete Gashi
Sadete Gashi

OAllah me mbro familjen time jepu shendet e pune e largova te keqijat e syrin e keq.

Vor 6 Monate
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni

Sahadet me lutjet Tua zoti da u plotsoje deshirat

Vor 4 Monate
Rudina Musai
Rudina Musai

O Allah na ruaj nga cdo e Lige Jarabi na fal o Zot i madh i gjithesise mi ruaj femit nga do gje shkojne Jarabi Amin 🤲🤲🙏☝️🤲🌷🌹🙏🙏🏡🏡

Vor 8 Monate

Nächster

Surja el Bekare

2:06:28

Surja el Bekare

Musliman

Aufrufe 9 400 000

Salavate mbi Pejgamberin Muhamed AS, shumë relaksuese 1000x

2:56:11

Best pranks from Kirya's TikTok🤣

1:00

Best pranks from Kirya's TikTok🤣

Kirya Kolesnikov

Aufrufe 17 996 009

Android 13 Hands-On: Top 5 Features!

8:01

Android 13 Hands-On: Top 5 Features!

Marques Brownlee

Aufrufe 2 353 865

😂 Wer zeigt mich an ? 😂

7:34

😂 Wer zeigt mich an ? 😂

A.B.K

Aufrufe 259 841

iPhone 70

1:00

iPhone 70

Jay & Sharon

Aufrufe 5 954 030