Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

 • Am Vor Monat

  Ermal FejzullahuErmal Fejzullahu

  Music: Yll Limani & Fatjon Miftari
  Lyrics: Yll Limani
  Produced by Fatjon Miftari
  Violin: Dalvin Mamusha
  Clarinete: Dionis Mamusha
  Mix and Master: Ramon Erni

  © & ℗ Ermal Fejzullahu & AVD Digital. All Rights Reserved.

Hairije Bazaj
Hairije Bazaj

Ne se nuk me do ti thuaje . Se nik rrin asnje min . Te gjithe duan ta thon por smunden Ylli ylle . 💥💥💥💥

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Dy zera te Embel ❤❤

Vor Monat
Sarah
Sarah

Pershendetje shame bukur. Bravo from the USA 🇺🇸 I fell in love with Albanian music after I visited this summer!!! e dua ate🇦🇱🇦🇱🇺🇲🇺🇲🇺🇲

Vor Monat
SpikeyFish
SpikeyFish

Welcome to Kosova

Vor Monat
FF ALONE 13M
FF ALONE 13M

Zeri i ermalit o zot te rrenqeth ❤nje ze i mbrekullueshem 👌❣🦋

Vor Monat
Key Key
Key Key

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉 *_YT.SV/CÄSHREXLOVE'S_* 💛 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💛 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor Monat
Z M
Z M

Dy zera unik te muzikes shqiptare! Njeri me i mire se tjetri. Bravo çuna! Teksti perfect! Perfundimisht gjithcka e bukur ne kete kenge. 👏👏👏👏

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Wunderschön 🤩💃🏻🕺🏻

Vor Monat
Age Biblekaj
Age Biblekaj

Suksese kenga shum e bukur 🍀🙏🏻

Vor Monat
Emily An
Emily An

Bukuria yllit AS ni minut spo na len pa na ngop

Vor Monat
إيلي و أحمد في ألمانيا
إيلي و أحمد في ألمانيا

Beautiful ❤️❤️much greetings from Croatia 🇭🇷

Vor Monat
Gashi Ornela
Gashi Ornela

Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

Vor Monat
ich sabrina🅥
ich sabrina🅥

_EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... YOUTUBE: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. YOUTUBE: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

Vor Monat
Μιρελα Κουμρια
Μιρελα Κουμρια

Na kenaqni o yjet e muzikes me keng kaq te bukura bravo 🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Super këngë🥺❤Teksti i mrekullueshëm✨Jeni më të mirët💕🌟🌟Suksese🥰

Vor Monat
Era Era
Era Era

Paskam dasht me shum se veten.. Super suksese 🙏🎼🎵🎶🎧🔉🔊💫

Vor Monat
Nada M
Nada M

Me ta knaq shpirtin!🧡

Vor Monat
Vjosa Ilia
Vjosa Ilia

Perfect 😍🥰

Vor Monat
ich sabrina🅥
ich sabrina🅥

_EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... YOUTUBE: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. YOUTUBE: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

Vor Monat
Aralda Miloti
Aralda Miloti

"Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

Vor Monat
Ela Hysa
Ela Hysa

Nga dy yje del nje super super hit 🥰Love 😍

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

"Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

Vor 26 Tage
isida plaku
isida plaku

Nje bravo te madhe 👏 dy artist te mrekullushem,zera brilant 🤷‍♀️🤷‍♀️

Vor Monat
Giuly Xs
Giuly Xs

DASHURI ♥️♥️♥️ Zëri i Ermalit ilaç për shpirtin tim ! Ylli YLL YLL YLL ♥️ suksese dhe komplimente ! Këndofshin gjithmonë 🤍

Vor Monat
Albana Rrustaj
Albana Rrustaj

Respecté knofshi sa kofshi 🇦🇱🇫🇷🙋‍♀️👌🏻👂🏻🌟🔥💥

Vor Monat
Blerina Lika
Blerina Lika

O Zot sa zgjim te bukur kam ber sot me kengen tuaj, e shijova e perjetova tekstin sikur ta kisha shkruar une. Ermal ti ke lindur per te shijuar zerin e embel ne, por ama Ylli mbet Ylli I vogel qe shkelqen njesoi si madhi. Jeni Artista 👌👌👏👏⭐⭐🤗🤗😊😊

Vor Monat
Legjenda Official
Legjenda Official

@Blerina Lika mos me thuja Qe edhe ti shkr tekste këngësh?

Vor Monat
Blerina Lika
Blerina Lika

@Linda Ajeti paske nevoi per ilace e dashur, edhe pse edukata po nuk e ke nuk kurohet. Po te pakten ilacet te ndimoi mos te shprehesh, perdore ne familje e jo me mua kete fjale. Pise

Vor Monat
Linda Ajeti
Linda Ajeti

Bothen ma hongsh

Vor Monat
alba Vg
alba Vg

Super muzik per te filluar diten 💫

Vor Monat
Arbëresha Salihu
Arbëresha Salihu

Dy zera te embel 😍 jeni ma te miret 👍

Vor Monat
Zyhra Sheni
Zyhra Sheni

O Allahi ju a gzoft shpirtin gjithmon te dyve ty ermal te dhent Zoti jet dhe shendet te plot familjes tende femijve te tu Kurse ty Ylli nje fat te mir ne jet sic je edhe vet Yll

Vor Monat
Jonela
Jonela

Super këngë🥺❤Teksti i mrekullueshëm✨Jeni më të mirët💕🌟🌟Suksese🥰

Vor Monat
Klodjana Gjiko
Klodjana Gjiko

I adhuroj kenget tuaja, 2 zera te embel dhe te mbrekullueshem Ermal Fejzullahu je I madh complimenti te dyve, Yll Limani zeri yt eshte qetesi è shpyrti, suksese dhe ju kendofte zemra gjith jeten 😍😍👏👏🔥🔥🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Marieta Madhi
Marieta Madhi

Dy zera te Embel ❤❤

Vor Monat
Janina
Janina

Hiti i ketij viti ...Superr kong ...💖💖💖

Vor Monat
ich sabrina🅥
ich sabrina🅥

_EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... YOUTUBE: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. YOUTUBE: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

Vor Monat
Maria Kosta
Maria Kosta

Kam vendos une dasht veten pak me shume.. I love it 🥰 super kenge ❤️❤️thank you guys for this beautiful song

Vor Monat
Edisa Murati
Edisa Murati

Bukuria yllit AS ni minut spo na len pa na ngop 😊🥰

Vor Monat
Linda Bytyqi
Linda Bytyqi

Super bashkpunim,muzika,teksti sooo nice 👌

Vor Monat
k b
k b

Dope song respekt. Përshëndetje te gjithë Shqipeve Kudo që janë nga Philadelphia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Fatima Suli
Fatima Suli

Ermal je i pa parë , cdo këngë e ki hit . Faleminderit shumë se na knaqët

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

Vor Monat
Dora Kovaci
Dora Kovaci

Sa me dhije e ke ber ket keng o shpirt!!! 😍As kush nuk munt te na kuptoj ne femrave me norma si je ti o dashuri 😍😍😍😍

Vor Monat
fouoii gyhh
fouoii gyhh

"Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

Vor Monat
Renata
Renata

Wunderschön 🤩💃🏻🕺🏻

Vor Monat
Abi Rajna
Abi Rajna

Kenga me e bukur❤

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

Vor Monat
Emily An
Emily An

"Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super

Vor Monat
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Zeri i yllit me i miri😍♥️

Vor Monat
0698840794 Vasilcollari
0698840794 Vasilcollari

Super ylli një kombinim perfekt 👌❤🔥🔥 do ishe super një bashkunim kidda ft ylli super 👌💓😘💖❤🔥🔥😍

Vor Monat
Marina Gjeka
Marina Gjeka

Nese nuk me don ti thuj se nuk rri as nje sekond as nje minut vec jepi fund. Kam vendos me dasht un veten pak ma shum 🤩🤩

Vor Monat
Ďòŕìñà**🧸
Ďòŕìñà**🧸

Super song🎶🎶🎶🎼❤❤❤🤗

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

O Allahi ju a gzoft shpirtin gjithmon te dyve ty ermal te dhent Zoti jet dhe shendet te plot familjes tende femijve te tu Kurse ty Ylli nje fat te mir ne jet sic je edhe vet Yll

Vor Monat
Melina Mitrou
Melina Mitrou

Zëri yllit o zot 😍🥰

Vor Monat
ENKE Kitchen
ENKE Kitchen

Shume kenge e bukur 👏👏😊

Vor Monat
Merita Fuga
Merita Fuga

Bravoooo super kenge dhe kombinim zerash 🙏🙏🙏🙏

Vor Monat
Kastriot Nika
Kastriot Nika

Suksese shume keng e mire 👏👏👏👏

Vor 15 Tage
mimi 28
mimi 28

Pe perfundojna ket vit krejt bashk me ket kang. Pi lajm dashuriet e vjetra ne vitin 2021. Gzuar!

Vor Monat
Marime Thaci
Marime Thaci

Zerat tuaj jane sherim❤️⚡️🥰

Vor Monat
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Sikur ylli te bene nje kenge me Kiden ♥️♥️

Vor Monat
Esa Esa
Esa Esa

...se kam vendos me dasht veten pak ma shume...❤🇦🇱😙

Vor Monat
Sejdefa Kalac
Sejdefa Kalac

Ermal a ka Keng qe nuk bohet hit me ty ! Kings ! Ermal dhe Ylli ♥️🥂

Vor Monat
Tina Cuku
Tina Cuku

Divaaaaatttttttttt .......... you kill it boys!!💣💣💣

Vor Monat
aswer huio
aswer huio

Pershendetje shame bukur. Bravo from the USA 🇺🇸 I fell in love with Albanian music after I visited this summer!!! e dua ate🇦🇱🇦🇱🇺🇲🇺🇲🇺🇲

Vor Monat
Key Key
Key Key

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉 *_YT.SV/CÄSHREXLOVE'S_* 💛 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💛 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor Monat
Dukagjin Baraliu
Dukagjin Baraliu

You and all your family members are always welcomed in our USA (united States of Albania)

Vor Monat
MBIZZ
MBIZZ

Jan bashkuar 2 zerat me te bukur te shqiperis anemban👏

Vor Monat
Alea Selimi
Alea Selimi

@Jon Kazani okej ama dashti me thon shqiptar jemii qysh do koft

Vor Monat
ANIME
ANIME

Fiks ❤

Vor Monat
Doraemon
Doraemon

https://youtu.be/zSKqvh710nc🙏

Vor Monat
Jon Kazani
Jon Kazani

@MBIZZ kosova eshte kosove . shqipria eshte shqipri . maqedonia maqedoni

Vor Monat
Jon Kazani
Jon Kazani

skenderaj dhe bushpepaj lujn golf

Vor Monat
Bensu Soral
Bensu Soral

So good to hear this singer +Yll_Limani +

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Zeri i yllit me i miri😍♥️

Vor Monat
Bashkim Alliu
Bashkim Alliu

Perfect 😍😍😍😍😍

Vor Monat
Florinda Zacellari
Florinda Zacellari

Eshte e vertet qe ne kte bot kemi ardh dhe do ikim vetem por ama smund te mohojm faktin qe vuajm aq shume per persona te tjr dhe qe sja vlejn super zera

Vor Monat
Jon Kazani
Jon Kazani

lesh lesh

Vor Monat
Giulia Dobi
Giulia Dobi

Shume e vertete

Vor Monat
Bedri Tabak
Bedri Tabak

Kenge e mire. Persh nga bosna 🇧🇦❤️🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤

Super kenge 💋❤💖💋❤

Vor Monat
Ylliisluv
Ylliisluv

Ylli je nje nga zerat me unik more djale ta ha zemrenn tduuu breee❤️‍🔥❤️‍🔥 Nuk ka njeri ma t'mir se ti skam fjal te ta them se sa te duaa🥺❤️‍🔥

Vor Monat
Valbona Nuhi
Valbona Nuhi

Super kenge 🔥🔥

Vor 12 Tage
albert
albert

Ajo qe me do mua nuk e dua un, ajo qe dua un nuk me do ajo, e ajo qe do ajo nuk e do ai, kjo pra quhet dashuri !!

Vor Monat
Ylliisluv
Ylliisluv

Nje bashkepunim Ylli&Bardhi do e kallnin bree❤️‍🔥 Like aj qe do e don ket bashkepunim✨🥺

Vor Monat
Ylliisluv
Ylliisluv

@Aras Bülut ohh shume flm Koke shume e mire❤️‍🔥

Vor Monat
Aras Bülut
Aras Bülut

Ca fansje koke o zot pash videot e tua te bera sub o zkt skam pa fanse kaq te zjarrte bravooo

Vor Monat
Petrit Hasanaj
Petrit Hasanaj

Butrintimeri yll limani😭😭😭😭😭😘😭😭😭😭😭😭 doi sh shummm bukure

Vor Monat
Ina ionela
Ina ionela

O piesă superbă!!

Vor Monat
Besjan Resulaj
Besjan Resulaj

💎I vetmi defekt i kenges eshte se mbaron shume shpejt. Do ta degjoj me kenaqesi gjithe diten.❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Florentina Dakaj
Florentina Dakaj

Qfar muzike super 👌 perfect ❤

Vor Monat
Lena Zefi
Lena Zefi

Oo zoti jurujt 🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🙉♥️♥️

Vor Monat
Eqrem Zymberi
Eqrem Zymberi

E keni kall pa dyshim,nje super hittttt

Vor Monat
Ankela M
Ankela M

Mund te kishit marre nje nga vajzat tek tavolina...shume te bukura dhe natyrale...

Vor Monat
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Super yll ♥️♥️

Vor Monat
Ledja Beqiri
Ledja Beqiri

Zemra Ime lot e ke emrin Ylli ti 💗💗💗💗💗

Vor Monat
Flora Gojani
Flora Gojani

Ju Lumt Djema jemi krenar per ju dy zera te mrekullushem ju duam shum ju urojim veq suksese

Vor Monat
Fisnike Guze
Fisnike Guze

Ju lumte jeni ⭐️⭐️🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Tage
Anila Durres
Anila Durres

Dy ze te bukur .por Ermal fejzellahu 😍

Vor Monat
Teuta Daci
Teuta Daci

A. S,tkam dasht ma shum se veten ❤️ a s,kam dasht ma shum veten ❤️

Vor Monat
Rina Rexha
Rina Rexha

uuuuu sa e mir per Zotin super deri ne gjys e ngjova

Vor Monat
Izii.izabella
Izii.izabella

Bravo ylli per textin e ke qar 😁👏🤩

Vor Monat
Ylliisluv
Ylliisluv

Like nese nje person e keni dasht ma shum se veten si Ylli🥺🥺

Vor Monat
Brunilda Xhepa
Brunilda Xhepa

Super kenge na knaqet shpirtin

Vor Monat
Ela Ela
Ela Ela

Super kenga ju lumt goja

Vor Monat
bofooit gojo
bofooit gojo

Nga dy yje del nje super super hit 🥰Love 😍

Vor Monat
Emily An
Emily An

Nese doni ne spotify mund te gjeni Edhe “Gandi - Ajo Po Don “

Vor Monat
Era Cuka
Era Cuka

Super 👏👏👏😍❤

Vor Monat
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri

🔥🔥me I miri je yll

Vor Monat
Anisa_hasani
Anisa_hasani

My favorite Albanian singer 🇲🇦🇦🇱😍😍

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ylli I vogel qe shkelqen njesoi si madhi. Jeni Artista 👌👌👏👏⭐⭐🤗🤗😊😊

Vor 26 Tage
Marjana Koci
Marjana Koci

Bravo cuna😍👏

Vor Monat
MiMi💖Moonlight✨
MiMi💖Moonlight✨

Wowww Brilliant voices+🎶💫💫

Vor Monat
Fabiola Hysa
Fabiola Hysa

🔥🔥🌟❤

Vor Monat
Ermira Mira
Ermira Mira

Sa e bukur👏👏

Vor Monat
Orhidea
Orhidea

Sa vete e presin nje bashkepunim Kida ft. Ylli Limani❤❤❤💫💫👑👑👑💗💗💗💗💗

Vor Monat
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤

Me te vertet

Vor Monat
Emanuela Tanka
Emanuela Tanka

@ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤ po direkt po e bejn

Vor Monat
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤
ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤

@Emanuela Tanka bardhi & ylli te benin nje bashkpunim

Vor Monat
Emanuela Tanka
Emanuela Tanka

@ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤ keng

Vor Monat
Emanuela Tanka
Emanuela Tanka

@ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤ kush

Vor Monat
Blenirta Kurti
Blenirta Kurti

Yll je ma I miri ❤❤

Vor Monat
bella _c
bella _c

Love from BiH🇧🇦

Vor Monat
Opinionated Fan
Opinionated Fan

Nese doni ne spotify mund te gjeni Edhe “Gandi - Ajo Po Don “ 🙏🙏

Vor Monat
ich sabrina🅥
ich sabrina🅥

_EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... YOUTUBE: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. YOUTUBE: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

Vor Monat
Sindi Xhelilaj
Sindi Xhelilaj

❤❤❤💥💥

Vor Monat
Ola Lamajj
Ola Lamajj

Superrrr kombinim zerash😍🍻

Vor Monat
Albanian boay
Albanian boay

O ska me yllin bash Yll osht ⭐️

Vor Monat
laura cllini
laura cllini

#30 tendencë ne Itali❤🖤❤🖤❤🖤

Vor Monat
k b
k b

Fantastike Po nga 2 femra kanë secili me pjata bosh ndërsa ne me pjata plot, verë champagne e me e ushqy e prapë të bén naze. Punë m..

Vor Monat
I Love 🌍
I Love 🌍

🇽🇰❤️🇦🇱

Vor Monat
Fation Gjergji DJ
Fation Gjergji DJ

🔥🔥🔥👏

Vor Monat
ANIME
ANIME

Yll limani je me i miri ne bote te dua pa funde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Krenare Avdiu
Krenare Avdiu

Shom muzik emir ju deshiroj dit te mira vetem vazhdoni

Vor Monat
AleinaD 2005
AleinaD 2005

Te duaaaaaaaa Ylli Limani 😘🥰😍😛

Vor Monat
Rozalinda Leka
Rozalinda Leka

Wawww😲Super👌😍😍😍♥️♥️♥️

Vor Monat

Nächster

Yll Limani - Engjej

2:52

Yll Limani - Engjej

ONIMA

Aufrufe 10 000 000

I remade every structure in Minecraft

8:46

AMP SUMO WRESTLING

32:48

AMP SUMO WRESTLING

AMP

Aufrufe 1 078 487

Fifi - Diell ( Demo BBV )

2:01

Fifi - Diell ( Demo BBV )

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 13 000 000

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

5:24

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

Elvana Gjata

Aufrufe 31 000 000

Ermal Fejzullahu x Gjiko - Sa t'kom dasht

3:06

Ermal Fejzullahu x Gjiko - Sa t'kom dasht

REDBOX Entertainment

Aufrufe 18 000 000

Butrint Imeri - Dujem

2:42

Butrint Imeri - Dujem

AVD Digital

Aufrufe 50 000 000

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

Kuruluş Osman 78. Bölüm

2:18:33

Kuruluş Osman 78. Bölüm

atv

Aufrufe 1 237 089

Gönül Dağı 47. Bölüm

2:36:36

Gönül Dağı 47. Bölüm

Gönül Dağı

Aufrufe 1 846 350

Evolution of SPIDER-MAN 1977-2021 #Shorts #evolution

0:48

Evolution of SPIDER-MAN 1977-2021 #Shorts #evolution

Short Movie Clips

Aufrufe 68 476 653

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm 3. Fragman

0:45

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm 3. Fragman

Kaderimin Oyunu

Aufrufe 1 206 528

Teşkilat 30. Bölüm

2:20:00

Teşkilat 30. Bölüm

Teşkilat Dizisi

Aufrufe 2 055 506

Yasak Elma 127. Bölüm

1:53:01

Yasak Elma 127. Bölüm

Yasak Elma

Aufrufe 1 377 463