Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 10, Sezoni 36, 5 Dhjetor 2021

 • Am Vor 5 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 36 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV

  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Numi basha
Numi basha

1:36:34 Nje Bredh te zbukurosh me Familie dhe te presesh vitin e ri me krishtlindje, esht diçka ma e mir per kujtimet e femiries. 🎁⭐🎁⭐🎁🥂🥂🥂

Vor 5 Monate
Eno Eno88
Eno Eno88

Fjoralba vdeksha siper teje. Thash ta komentoja une, meqe na beri merak ai evlati i ketij komentit ka 1 jave pa komentuar 😂

Vor 5 Monate
Illyrus Emperor
Illyrus Emperor

Kur e emitoni Albinin, mos thuani "kom bo" se Albini nuk thotë ashtu. Ai fol në standarde "kam bërë", por këtë standarden e ka i çik më të rëndë nga theksi

Vor 5 Monate
Illyrus Emperor
Illyrus Emperor

@Shqipe Hoxha ???

Vor 5 Monate
Shqipe Hoxha
Shqipe Hoxha

A ka ndonjë

Vor 5 Monate
Rita Kalaja
Rita Kalaja

Humor i pshtire me yllin. Rregjizori qe i shkruan keto prish krejt imaxhin e spektlit. Sado qe kamuflojne me ngjyren e loje fjalesh spondin dihet se ku e hudhin.Ne ate yll qe deformoj flamurin tone , ate gll te zi.

Vor 5 Monate
geri praga
geri praga

:D hahahah o Kapo me lot kam qesh qen molos je me ato zinxhiret................................. po roli nuk i shkon se ajo esht goce me bote :D:D:D po se di se kush kush i mban zinxhiret e kapos :) bukur portokallia vazhdon ......

Vor 5 Monate
Fatbardha Abdullahi
Fatbardha Abdullahi

Bravo Mirushe, lopa e ka ditlindjen ne 33 korrik hahahaha. Teper bukur ju lumte

Vor 5 Monate
no name
no name

Me shum lajm esht be donald bora trixa se sa me shum lajmet zyrtare 😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor 5 Monate
Silvana Gorezi
Silvana Gorezi

Faleminderit që egzistoni na kenaqni çdo javë jeni më të mirët

Vor 4 Monate
Juli Qoli
Juli Qoli

Hahahah 😂😂

Vor 5 Monate
betim ahmeti
betim ahmeti

Arberi dhe balina e bejn interesant

Vor 5 Monate
Çelo Br
Çelo Br

😂😂😂😂

Vor 5 Monate
Albania Ime 68
Albania Ime 68

Moj Fjori sa lezet i jep portokallise

Vor 5 Monate
Shqiperia 🇦🇱
Shqiperia 🇦🇱

😂😂😂😂🤣🤣🤣

Vor 4 Monate
B L
B L

sa e bukur ajo goca te e majta mrapa 8:27

Vor 5 Monate
Eli Runai
Eli Runai

Hahaahhahhhaha kapo kapllani

Vor 5 Monate
LivingLifeWithSelda
LivingLifeWithSelda

Shume bukur.👏👏👏👏👏

Vor 5 Monate
E B
E B

Falmilja astari esht perl perl perl

Vor 5 Monate
Shqipe Hoxha
Shqipe Hoxha

Shume

Vor 5 Monate
Unknown Page
Unknown Page

4:30

Vor 5 Monate
Antoneta Agolli
Antoneta Agolli

O fjoralba o perrrrriiiiiiiii

Vor 5 Monate
AUTOCHTHONOUS
AUTOCHTHONOUS

2 policet jan perfect

Vor 5 Monate
Ada92 Beqiri
Ada92 Beqiri

Pse nuk kendoi Fjoralba sot?

Vor 5 Monate
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija

@Orges hoxha perndaj??😩😅

Vor 5 Monate
Orges hoxha
Orges hoxha

Ashtu i doli nje pune prnd

Vor 5 Monate
Shpetim Kolgega
Shpetim Kolgega

00

Vor 5 Monate
Shpetim Kolgega
Shpetim Kolgega

00o

Vor 5 Monate
Gentian Oshofi
Gentian Oshofi

Ghithcka.ka nje.fillim por ka dhe nje fund jeni drejt fundit nuk keni me cte jepni

Vor 5 Monate

Nächster

PALLATI 176

1:54:21

PALLATI 176

RTSH humor

Aufrufe 2 600 000

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

2:19:52

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

Top Channel Albania

Aufrufe 1 300 000

Addressing The Controversy

3:46

Addressing The Controversy

jacksepticeye

Aufrufe 2 374 755

Kosherja, 23 Maj 2021 | ABC News Albania

1:53:47

Kosherja, 23 Maj 2021 | ABC News Albania

ABC News Albania

Aufrufe 98 000

Portokalli, 3 Prill 2016 - Burgu dhe Zamira Kita (Psikologia)

11:38

BILLA, NJE HISTORI SUKSESI

15:32

BILLA, NJE HISTORI SUKSESI

Billa Albania

Aufrufe 9 300

DRONET INTELIGJENTE KR

3:17

DRONET INTELIGJENTE KR

Arbi Fortuzi

Aufrufe 79 000

Portokalli, 4 Mars 2018 - Dua te te ... Surpriza Melaminit

7:18

Jürgen von der Lippe - Vegetarier

4:31

Jürgen von der Lippe - Vegetarier

Jürgen von der Lippe

Aufrufe 30 451

Stephen Hawking's Comeback

0:14

Stephen Hawking's Comeback

julseyhiphop

Aufrufe 11 078 661

Full Metal Jacket - bayrisch

1:34

Full Metal Jacket - bayrisch

vollGeraet

Aufrufe 60 257

Wenn dich jemand spoilert 😂 | FionnTime

0:38

Winter In British Schools, Versus American Schools!

0:38