Eni shpreh hapur pëlqimin për Italinë: Nëse më zgjedh Katerina... - Talk Love Story Tv Klan

 • Am Vor 3 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit " ", si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në "Love Story". Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Miga Ferra
Miga Ferra

Katerina duket vajzë e sinqert kështu mendoj se do të zgjedhë me të mirin nga ata cunat

Vor 3 Monate
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie

Eni me i miri ne ate emisjon bile edhe ket djalin qe po prezanton jet 0 por mos u afro ngat Enit ENI bukuroshi i shipris

Vor 3 Monate
Erta Middle
Erta Middle

Katerina eni 🌟🌟

Vor 3 Monate
Miga Ferra
Miga Ferra

Katerina duket vajzë e sinqert

Vor 3 Monate
latife lamaj
latife lamaj

Katerina kame perfondu me Enin sepse iafrohet me shum

Vor 3 Monate
jo ba
jo ba

Katerina cfar thot per njerin, nuk thot per tjetrin. Double standards. Katerina te jesh me constante me ate qe thua.

Vor 3 Monate
Linda Hushi
Linda Hushi

O xhensila o sa e mire qe je moj vajz Bellissima

Vor 3 Monate
RudiCom
RudiCom

kjo marinela e ka zerin me keq se mikela e perputhen lol hahaha .. edhe ti kleona sna intereso shum hunda jote jan gjera tjera :P

Vor 3 Monate
julian muka
julian muka

Do te zgjedhi ty eni e garantuar

Vor 3 Monate
lili shyta
lili shyta

Marinela do me fillu pune si opinioniste. I eshte mush menja se eshte me e mire se Zhaklina per opinioniste.

Vor 3 Monate
Thomas Tsi
Thomas Tsi

P

Vor 3 Monate
Ocean 123
Ocean 123

Eni eshte per actor ne Hallmark Movies such good looking guy ne Usa si lene te bien ne toke keto lloj tip djali

Vor 3 Monate
Uk
Uk

For Christmas movies 🥰

Vor 3 Monate
Niki Ferataj
Niki Ferataj

kjo opinjonistja sikur ka diqka personale me Enin

Vor 3 Monate
union channel
union channel

Qekur iku Kristi,shum vari lesht emision.

Vor 3 Monate
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi

Ku e keni gjetur kete zhakun aman

Vor 2 Monate
Qazim Rexhmati
Qazim Rexhmati

😅

Vor 3 Monate
Jon
Jon

Eni dhe Katarina e ka nje fytyr , ata ngjajn shum dhe shkojn shum me njeri tjetrin 👩‍❤️‍👨

Vor 3 Monate
SPARTAK ARMADHI
SPARTAK ARMADHI

llovstri

Vor 3 Monate
SORI OTR
SORI OTR

Plz ju ar mi likee

Vor 3 Monate
Haxhi Toprra
Haxhi Toprra

U6

Vor 3 Monate
Niki Ferataj
Niki Ferataj

po perse vjen ne shqiperi nese je italian shporru!!!!!!

Vor 3 Monate

Nächster

Pelerin: Părintele Arsenie Boca (@TVR1)

2:05:58

Post Breakup Haircut... *Almost 30 Episode 1

8:16

20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: JIDION EDITION

1:1:03

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

3:03:56

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

RTV KLAN

Aufrufe 1 300 000

Social media is fake #shorts

0:51

Social media is fake #shorts

Ray William Johnson

Aufrufe 16 674 105

Gül Masalı 3. Bölüm @atv

2:5:42

Gül Masalı 3. Bölüm @atv

Gül Masalı

Aufrufe 730 441

Sevmek Zamanı 3. Bölüm @atv

2:10:32

Sevmek Zamanı 3. Bölüm @atv

Sevmek Zamanı

Aufrufe 721 517

Karten Tricks mit dem Mund 😳

0:31

Karten Tricks mit dem Mund 😳

Rick Azas

Aufrufe 654 299

Princess Charming Folge 3 | Staffel 2

26:11

Princess Charming Folge 3 | Staffel 2

Annikazion

Aufrufe 344 806