Engjellusha Salihu - Kunatat

 • Am

  Engjellusha SalihuEngjellusha Salihu

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

  Follow Engjellusha Salihu on…
  IG: instagram.com/engjellusha...

  © & ℗ Engjellusha Salihu & Onair Media. All Rights Reserved

Lumnije Rexhepi
Lumnije Rexhepi

Kenge shume e mire respekte per ty Engjellusha e sa I perket kunatave shum pak ka kunata sikur ne kenge

Vor 4 Stunden
Petrit Ferati
Petrit Ferati

U

Vor 3 Tage
Baki B.
Baki B.

Po e shoh qe shum veta e po jepni komenta negative ne baz te kunatav dhe te vjerrav.Po une e kam ni pytje per te gjithat Masi qe po e dini qysh jau ka bo dikush pa te drejten kur jena arsh nuse dikun,por ne jet jeni edhe ju kunat e dikuj po nashta edhe vijerra,pse po i boni ato gjeste si kunata edhe vijerra cillet sju kan pelqy kur jeni kan nuse??? Shumica keni problema me kunata edhe vijerra pse se menoheni meu kon dikush kush nuk jeni.Nuk keni nevoj kerkuj me ja bo qefin se vet i mesoni me “kcy ju qysh ato i mshojn tupanit”.

Vor 6 Tage
Fortune
Fortune

Kurr smun me kon kunata si motra fatkeqsisht gjithmon dojn met pa posht vetes

Vor 9 Tage
Samsung A21
Samsung A21

bravo engji cashtaune kalle keejt

Vor 10 Tage
Lori Deda
Lori Deda

Nje keng plot vertetsi. Unë me Nusen e vellait tim jam si dy ♥️♥️🙏

Vor 15 Tage
Dani Asani
Dani Asani

haaaa bash kunata don

Vor 17 Tage
Flamur Deliu
Flamur Deliu

Poj tybe jan gzu per ty qe jav hjek bordhokun se met marr perqef tybe si ishin gzu....

Vor 20 Tage
Une Jam un
Une Jam un

Kret familja paska marr pjes hahaha 😂😂😂🤦‍♀️ Pse si murrt kret kojshit.

Vor 21 Tag
aola wili
aola wili

Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

Vor 22 Tage
Florinda Amelia
Florinda Amelia

Pervec burrit kunetërit harroj qe te duan sido ti mbash amane

Vor 22 Tage
B. M.
B. M.

Si muzika ashtu kendimi i këges shum bukur vetem suksese te uroj engji

Vor 22 Tage
Merita Gjergjaj
Merita Gjergjaj

Kenge shume e bukur, por as nje Pik seshte e vertet.

Vor 24 Tage
doliio volay
doliio volay

🥰👏

Vor 24 Tage
niddg viiut
niddg viiut

Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr

Vor 25 Tage
Arlinda Azemi
Arlinda Azemi

Pick me Girl

Vor 25 Tage
miko foin
miko foin

Keshtu kengesh sduhet me kendu fare se veq se rena jan se sesh tu te desh kur kunata te behe dy bot bashk vesh rena jan

Vor 26 Tage
doire aintu
doire aintu

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor 28 Tage
doliio volay
doliio volay

Kishte qene rren ky muhabet

Vor 24 Tage
Bor�bardha Islami
Bor�bardha Islami

Ishalla mqellojn edhe mu qeshtu kunatat😂🤦‍♀️

Vor 29 Tage
Mire Marke
Mire Marke

Valla ka motra sat dush si nuk dun me pa vllaun mir veq hajt kenga mir

Vor 29 Tage
Alba Haxhidauti
Alba Haxhidauti

Engjellushe fustani po te rine per bukuri

Vor 29 Tage
Edmond Melani
Edmond Melani

Vet se kapen per flokshe 😂😂😂😂

Vor Monat
Qazimi
Qazimi

Kur thojne nusja si mbretreshë Ja boj Kafen une toj keshë Kur thojne nusja si llukom Une idu hala ma shummë 💕(×2)

Vor Monat
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije

Po e vertet ashtu si thoni ju motra ne komente disa por kur mos ndalo se respektuari se ajo qe ka respekt per tjerat kurr zoti se humbe se vertet ka njerez te tille qe ta humbin te miren por ☝️zoti nuk harron ai vonon por kurr ste harron un po flas prej pervojes time pra vazhdoni ju tutje se respektuari ai qe ka kultur ka respekt prandsj ket te mire qe kemi mos ta humbim e sa i perket kengtares se re shum e lezetshme dhe keng shum e mire per tu degjuar klm gjitha motrat 👌🤲☝️

Vor Monat
Arjeta Fejzuli
Arjeta Fejzuli

me ni kafe dita nis me kunata jom hujdis si me motra muhabbet njona tjt bojm hizmet knaqa vjehra tu na pa si kur shoqe jemi ba po ju bohet qefi shum qe kan marr nuse si un kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum mkan ble lira mkan ble ar me duvak e fustan tbardh diten nshpi o kur mkan pru kunatat per mu jan gzu nshtat mahalla mkan livdu nusja shpin na ka hjeshu ku ka moter nket dynja vllaun mir qe sdon me pa kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum

Vor Monat
Neat Xheladini
Neat Xheladini

(Legend),,metem"👍

Vor Monat
Sabrija Mehmetaj
Sabrija Mehmetaj

Evertet asht krejt vjerat jan gjeloze me kunatat ral si ki tmira

Vor Monat
Hahahah Hahahha
Hahahah Hahahha

Te shkronja S koment isakt

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben

Vor Monat
Emina Rama
Emina Rama

Kunotat ma.tmira

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt

Vor Monat
Bruna
Bruna

Si kenge e bukur eshte . Po ne ralitet sot zduhen motrat e jo me kunatat eshte mir ajo fjala kunatat si nata ca si rosat e ca si patat ?? hahaha Eh asaj kohe po kunata te prisnin e te donin se ishte njelloje per te gjithe i mbante edukata them un asgje me shum ...

Vor Monat
Vasuf Fetahu
Vasuf Fetahu

Haha pse kanthan plakat e moqme kunata si nata

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

❤❤❤❤👏👏👏👏

Vor Monat
wiekho Hyde
wiekho Hyde

Najke lodh kunata vjehra nonaa babaaa

Vor Monat
Dritan Halili
Dritan Halili

Bravo engji ke nje ze te mrekullushem . Suksese . 🍓😘😘🌏🌏💝💝

Vor Monat
Qazimi
Qazimi

Engjullushe shumm e bukur je E ke kall zemër 🖤❤😘

Vor Monat
Josefina Nikollaj
Josefina Nikollaj

Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍

Vor Monat
Ajkune Citaku
Ajkune Citaku

Engjullusha bukuroshe me zerin e embel si néna e vet😘😘🌹🌹

Vor Monat
dani dani
dani dani

Jete te persosur nuk ka askunde ne bote dhe nuk ka per te pasur asnjehere, nese mundohesh qe ti respektoshe te tjeret do te kthehet ashtu. Rastet ekstreme perjashtohen dhe duhen ndjekur thuperr vesheve :-)))

Vor Monat
Amandagzim Pllavcimusa
Amandagzim Pllavcimusa

Uneee enjoo njeee

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor Monat
Levent Begzati
Levent Begzati

❤️❤️❤️❤️🇲🇰

Vor Monat
Ermal Peça
Ermal Peça

Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali

Vor Monat
alida flus
alida flus

Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

Vor Monat
Tea Tea
Tea Tea

po ma te poshtra se vjehrrat e kunatat nuk ka ne bot

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor Monat
Adro Adro
Adro Adro

❤❤❤❤👏👏👏👏

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

Vor Monat
Dani Asani
Dani Asani

haaaa kunata zdo met pa

Vor Monat
alida flus
alida flus

❤❤❤❤

Vor Monat
xixa xixa
xixa xixa

engjulushja eshte jettt e dua shummm shum kenge e bukur te gjitha i ke te bukra te dua💖💗😍😍🤩🤩

Vor Monat
Hatigje Hoxha
Hatigje Hoxha

Brravo je nje princez Engji te lumt ❤❤💋💋💫💫

Vor Monat
maryy ann
maryy ann

Kunatat mos qofshin se kur nuk dojn nusen e vllait i bie qe sdojn as vellain. Kshu qe asht rren se te dojn kunatat..

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

👑👑👑👑👑

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍

Vor 22 Tage
Mirlinda Mustafa
Mirlinda Mustafa

Aii ipaska bo reklam kunates vet fustanav n sallon

Vor Monat
Smakiqi Bujar
Smakiqi Bujar

Pse bre po rren si maca e miu e qojn kunatat

Vor Monat
Shpresa Guri
Shpresa Guri

Teksti fantazi por realiteti i hidhur ...per fat te keq ,por edhe përrallat e bukura degjohen ....ha ha ha

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre

Vor Monat
Mira miriami
Mira miriami

Bukur,bukur, urime...

Vor Monat
Klea Klea
Klea Klea

Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

Suksese lock te dua shumm💖💖💖💖

Vor Monat
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir

Bravo Bravo

Vor Monat
sadbere vejselovska
sadbere vejselovska

Po valla nukedo motra vllaun keq me epae pale sa eshtir mekan po Edhe nusja duhet me edit si me usill me to se nuk esht puna veq per bur

Vor Monat
Medina KPASNICI
Medina KPASNICI

❤❤❤❤

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc

Vor Monat
toijg avnnr
toijg avnnr

Kenga aspak e qellume se nuk te do as vjerra e as kunatat bonu qiri nates tmadhe se kush nuk te do.🤷‍♀️

Vor Monat
Risi Tusha
Risi Tusha

Brravo enxhi me pelqejn shum zoni jot e muzika qe ti ben ❤️❤️

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

Shum keng ebukur bravo

Vor Monat
Helgena😈😏
Helgena😈😏

T luntan i kenge me learten me naj heshue jutubin bashke te dua shme shyretn dhe engji dhe learten jeni fansja e mamit tem 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor Monat
Helgena😈😏
Helgena😈😏

Vec kush ta ka intin 🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor Monat
Helgena😈😏
Helgena😈😏

Shume bukur

Vor Monat
senni bgon
senni bgon

Realitet apo jo Ky do jete hiti i kanagjegjeve 💃🏻😍

Vor Monat
Kadrija Florentina
Kadrija Florentina

Shum Bukur Engji 👌💥💖👸

Vor Monat
loeupaj roblox and other stuff
loeupaj roblox and other stuff

Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre

Vor Monat
ferdy mehmeti
ferdy mehmeti

teksti jo real - kshtu ska ma ne mes nuseve e vjehrrave

Vor Monat
F,L F,l
F,L F,l

Bravo Engji🔥🔥🔥

Vor Monat
senni bgon
senni bgon

Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav

Vor Monat
Rvve Duio
Rvve Duio

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor Monat
Eljona Kastrati
Eljona Kastrati

Sa kang e bukur 🧿🌎🙏🏻💙🥰

Vor Monat
Flutura Krasniqi
Flutura Krasniqi

Eh kjo me duket se si shkon fare kenga se di pse me duket fallco 🙈🙈

Vor Monat
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi

Ahh mire boll po kur po ja shtoni Edhe surlat muzikes shqip ( Si me kon në Kurdistan )nuk po ngohet ma teper. 😩 Per bese e keni prish Eshe muziken . Ku osht klarineti e harmonika. Ato ti fell on bash shqip . Apo Ndoshta Edhe muziken na mori Greku 😔😔

Vor Monat
Rvve Duio
Rvve Duio

❤👑

Vor Monat
Kaltrinë
Kaltrinë

Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc

Vor Monat
Fitim Koka
Fitim Koka

Shum keng ebukur bravo

Vor Monat
Ale Alesja
Ale Alesja

te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben

Vor Monat
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj

7 kam edhe un imagjino pak shtat fjal te ndryshme ne dit me ti xjerr trut

Vor 29 Tage
misuyy fong
misuyy fong

Me shume reklam fustanave e dyqanit se muzika e kangen qe e paske

Vor Monat
f123 456
f123 456

Po de kunates vet Leartes hahaba

Vor Monat
Mirvete Doda
Mirvete Doda

Kjo esht ne dore te vllezerve💪 jam krenare per vellezerit e mi. Pa dhum por me dashuri nuset e respektojn njera tjetren dhe motrat e burrit pafund. Edukata dhe rregullat ne familje jan tuat dhe i ve ashtu si don ti. 🥂💃🏻

Vor Monat
Erion Rasim
Erion Rasim

Aman tishalut per butikin kueka learta 👌👍

Vor Monat
misuyy fong
misuyy fong

Kukunatat

Vor Monat
Erion Rasim
Erion Rasim

Butiku leartes asht evertet se kangen veq fantazi ashte

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Popo mendo ti edhe ndy dur mi majt si vjehrren si kunatat ato patjetr kan met keshh najsen pat thon se lojn sit bahen kry per kry🙄

Vor Monat
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu

Zemren na knaq shummmm te dua💖💖💖💖💖💖💖🌷🌷🌷💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💕💕

Vor Monat
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu

Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav

Vor Monat
mrio Ggg
mrio Ggg

Palidhje shum palidhje na lodht me kunata

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Bravo te lumt goja

Vor Monat
Valmir Shala
Valmir Shala

Pomaeni kishe gjijei edhe nana jote eknoj kajken oj kunata oj kunata po skanejt me kunata shtash as menusen skeninejt jenimsue menejt neper istagrama veq shka meqit najeni ba bajat ma

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Vor Monat
Wigadama
Wigadama

*_Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag_*

Vor Monat
Mirjeta Jetullahu
Mirjeta Jetullahu

❤👑

Vor Monat
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

O Zot faleminderit qe jetoj ne Gjermani ,e larg SHTRIGAVE KUNATA, kurr hajer mos befshin o Perendi ato KUNATAT e mija

Vor Monat
Ledijon Limani
Ledijon Limani

hahah

Vor 28 Tage
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

@Snow White hahahahaha....shume mire po ja ben 😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Snow White
Snow White

Pse moj thua per neve ashtu 😂😂😂 se une jam kunata jote dhe do u tregoj dhe motrave se cfare ke then.

Vor Monat
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

@laskin riubn Dankeschön

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Es ist sehr schon! Елизавета в Германии.

Vor Monat
Gashi Drita
Gashi Drita

Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr

Vor Monat
Gashi Drita
Gashi Drita

Kenga shume e bukur amo sje kerka hiq me kunata Veq kush te rren se asnje kunate skalon mire krejt xheloze jane

Vor Monat
Fadime Sefa
Fadime Sefa

Bash viq ren

Vor Monat
misuyy fong
misuyy fong

Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

Vor Monat
Arianit Sokoli
Arianit Sokoli

Kukunatat

Vor Monat
Mamma Tivogliobene
Mamma Tivogliobene

🙉🙉🤪🤪

Vor Monat
Lon Pjetraj
Lon Pjetraj

Valla te lumt goja se e bukur je e dhe kta fustana te bukur 👍

Vor Monat
LINDA LINDA
LINDA LINDA

Ja vallah kenga me ven eshte po atyne qe sju konvenon per ket keng normal se jan msu njerizit vet si kikirika ha more ha mori e vallah edhe qe ski respekt ski as gjo me vjen keq po normal nusja duhet te jet ne ven te nuses e jò me qit guhen ni meter me kunata e me vjehra allahu ju drejtoft te gjithve inshallah 🤲🤲☝️😉

Vor Monat
era
era

Ani ishalla ishalla reje jore te bon yzmet e te kqyr ty veq moj ymyt ti se kamet respektu

Vor Monat
Lita Bajrami
Lita Bajrami

Ju që sjeni të martume nuk e dini po do vjen koha edhe do e shihni do e provoni

Vor Monat
alida flus
alida flus

Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali

Vor Monat
Lita Bajrami
Lita Bajrami

Oj Enxhi kanga asht shum e mir ama mos tët rrej mendja se asht e vërtet se as me vjerri e as me kunata nuk asht qashtu ti qysh po e këndon kangën

Vor Monat
Vlore Vlore
Vlore Vlore

Bravo te lumt goja

Vor Monat

Nächster

Rita ft. Fidan - T'kam per qefi (Official Video)

3:11

Rita ft. Fidan - T'kam per qefi (Official Video)

ProduksioniARBONI

Aufrufe 2 200 000

HYRJETA & ALBINA - Zor çiken me dhanë (2021)

3:55

Race Highlights | 2021 Hungarian Grand Prix

7:19

Meda - Shamija e beqarit (Official Video 4K)

4:00

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]

3:38

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]

Remzie \u0026 Nexhat Osmani

Aufrufe 2 500 000

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

5:06

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Shyhrete Behluli

Aufrufe 3 000 000

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Vjeherr mos u anko

4:38

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Vjeherr mos u anko

Kumrije Mustafa Official

Aufrufe 2 700 000

Engjellusha Salihu - Vellau Xheloz (2020)

4:20

Engjellusha Salihu - Vellau Xheloz (2020)

VizioniLibonia

Aufrufe 1 900 000

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

4:08

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

VizioniLibonia

Aufrufe 1 800 000

Satisfying spray painting video

0:25

Satisfying spray painting video

Amana Painting Ltd

Aufrufe 1 670 767

SOMI (전소미) - 'DUMB DUMB' M/V

2:59

SOMI (전소미) - 'DUMB DUMB' M/V

THEBLACKLABEL

Aufrufe 19 910 906

how to play GTA 5 #shorts

0:16

how to play GTA 5 #shorts

Caylus GTA 5 Shorts

Aufrufe 751 474

Binging with Babish: Death by Chocolate Éclair from The Simpsons

8:26

Party Like A Queen! (Clash of Clans Official)

0:44

Party Like A Queen! (Clash of Clans Official)

Clash of Clans

Aufrufe 17 173 594