Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Tirana 2001
Tirana 2001

Kto lot Ju sjellshin vetem lumturi dhe kurre mos harro I sakrificat e prinderve…❤️🙏

Vor 8 Sekunden
antoneta
antoneta

Kjo antonela qau për babën që e la e iku rrugëve të italisë bashkë me mamanë e vet mutja .

Vor 10 Stunden
Zejko Jovanovic
Zejko Jovanovic

Ledijana esht dhelper dinake shum femer me provoi ne fjalen e pist

Vor 17 Tage
trp prosime
trp prosime

Po ter fajet i ka ledijana edhe mo ja mban doren mevlanit

Vor 25 Tage
Remzije Trshani
Remzije Trshani

Oj ledijana Kur nuk ja don nanen Shka pi mashtron po djalin Nuk ka vy me hy ne Ket program Ki mi ra pishman te ka ardh fati po je tuj mshu shkelum Po ki me Vujt tan jeten e nuk ki mu ba rahat me asnji

Vor 26 Tage
Sopi Ridvan
Sopi Ridvan

Krejt në rregull rrespect po të ishte e sakt po si ste erdhi turp mor burr me bo ket serial turqve per like jazek

Vor 27 Tage
A B
A B

i vetmi djale qe me pelqen me shume eshte cimi pz e madh je shum i sjellsh edhe shume i perkushtuar ndaj familjes zoti te ruajt familjen vlla,,,

Vor Monat
Enver Sadiku
Enver Sadiku

Antonela❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Enver Sadiku
Enver Sadiku

Atonela je shum e prekshme

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

prindit sa nje zot e di😥😥😥😥😥😥

Vor Monat
Valdeta Veliu
Valdeta Veliu

Aristela po aq kg ke moj , e vure balonin grastik

Vor Monat
mmpj twod
mmpj twod

Sindi stay strong Tetova is with you Sindi & Blerim :)

Vor Monat
erion leo
erion leo

Kjo eshte nene jo ajo e Antoneles shtrige

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

O MEVLAN o cun kampion gjithe Shqiperia te rrespekton!bashk me Cimin kan qar gjithe Shqiptaret!ju rujt zoti

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Qit sindin e kisha leqit

Vor Monat
Gilles torres
Gilles torres

Lol ça mjekrash si nga mesjeta, njëri më i shpifur se tjetra , meshkujt parukerie, ju muren ne qafe telenovelat Turke, po turqit rruhen vetem ne fila dalin si ne mesjet. Ju kopjoni mesjeten, tobe strofulla

Vor Monat
Shabaze Istrefaj
Shabaze Istrefaj

Shum po na befason Arjan qe je ka ana e Ledianes Mevlani asht shum djal i mir dhe korekt e Lediana asht konfuze e fslco Mevlani ka nervat e kalit e durimin pa kufi prandaj Arjan shum gabim nga ana juaj qe e mbron Ledianen

Vor Monat
mmpj twod
mmpj twod

Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

Vor Monat
Lazer Isufi
Lazer Isufi

Jo

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

Vor Monat
Laura Behari
Laura Behari

Ok kjo ledjana daahka dal aktorja me e madhe ketu

Vor Monat
BISHA BOSI
BISHA BOSI

ledjana mu me dukesh si gjarper, e pabes...me fal nqs e kam gabim

Vor Monat
HALIL VELIJA
HALIL VELIJA

😭😭😭😭😭😭respektoni prindrit kush i ka gjall se vertet une dhe gjith ato qe si kan prindrit na mungojn 😭😭😭😭

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

Vor Monat
Flora Marku
Flora Marku

O Aristela o lop se ti bsn muuuu

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

Vor Monat
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani

😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢

Vor Monat
Sara Arapi
Sara Arapi

Bora te te lutem nuk je aq e famshme dhe Lediana e tha 1000000 her qe nuk ka koh per takime

Vor Monat
Klaus Leka
Klaus Leka

Po hiqeni ate Sindin aman se po na can veshet gerr gerr ajo femra virgjer ajo

Vor Monat
Lulzim Shaqiri
Lulzim Shaqiri

Per zoten lediana behet shum e dyshimt si duket nuk do te ket asgje mes saj dhe Mevlanit

Vor Monat
Sara Arapi
Sara Arapi

E shkreta Sidi qe I duron ata se ne punen time do e kish kput turn nje dack nga I pari deri I fudit

Vor Monat
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj

Fjalimi mevlanit po ta kputka shpirtin

Vor Monat
Kronii Arifii
Kronii Arifii

Qit sindin e kisha leqit

Vor Monat
Naim Ujku
Naim Ujku

Sa shume nxitohesh mos sindi bohhhh

Vor Monat
Toni Xhemali
Toni Xhemali

Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

Vor Monat
Fortesa Hoti
Fortesa Hoti

Kjo Ledijana i ka plotcuar senet e veta që i kishte për qëllim, fama ju be e bëri ëndrrën e saj realit, tani ska me dobi nga Mevlani kjo është dhe ska tjetër.

Vor Monat
Lala Loko
Lala Loko

Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

Vor Monat
Lala Loko
Lala Loko

Sa e poshter eshte Bora nuk e len me fol ledianen edhe qe mevlani nuk i del krah ledianes e kallxon vetin qe nuk osht real edhe vetem mashtron

Vor Monat
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani

Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

Vor Monat
Sefer Knap
Sefer Knap

Sultan e pagujte dashurin tue lujt CIC MIC METE SI HASAN KRCELI.

Vor Monat
Kica Nebi
Kica Nebi

Like kush mendon se ledianes I ka dal I dashuri nga burgu😂😂 dhe nk Po I jep dum ca te bej tani 🤣🤣🤣

Vor Monat
Animore. Ca
Animore. Ca

Amaaaaan hice kte idjoten ledjana, trap fare.

Vor Monat
Waveruner Al
Waveruner Al

Strong 💪 cimi

Vor Monat
Kemi xana
Kemi xana

Ledjana je si shpirtt sa e zjut je ky mevlani stkupto qeka dem . zdo takim romantik mos e boj shpirtt puqq

Vor Monat
Kemi xana
Kemi xana

Bora ma shpifi per her tpar se mu dukshe si fasad shpirt

Vor Monat
fieraku philadelfia
fieraku philadelfia

O mavlan nuk e kuptoi si ke nerva ta durosh kete ledianen Mevlan lediana o esht idiote ose ka nje hall tjeter te madhe qe sillet kesht

Vor Monat
Viola Lena
Viola Lena

Jam un e vetmja qe qesh me lot ne minutin 26:04 kur Princi I kujton Boren se dhe Blerimi po qaaaaan 😂😂😂😂😂

Vor Monat
Linda 88
Linda 88

Pse doni te beni show me ledianem LEDIAMA ESHT SHUM OK.

Vor Monat
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci

Ore mevlan po gjej more nje vajze flori por vete dhe per nenen tende se je flori dhe vet

Vor Monat
Florie Hashani
Florie Hashani

Mevlani meriton nje vajz te singjert jo si puna Ledjanes👹

Vor Monat
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

O bora qetsohu moj se rregullat e juaja i dim shume mire sapo ta tha ka rene dakort me olsen qe takimet jane mbyllur mes ledianes dhe mevlanit. Dhe juve ju iku cifti tjeter tani ja ngecni takimet ledianes. Si pelqeni te vertetat ju pelqeni furcat

Vor Monat
Blind Blind
Blind Blind

Pas gjith ketyre puntatave te emisionit pyetja lind. Me mir shqiptare per te kaluar jeten apo te huaj

Vor Monat
Claudio Hysi
Claudio Hysi

Ledjana esht njeriu me fallso fake ne emisjon . Njeri urith e fshehur .

Vor Monat
virusi1987
virusi1987

i paska dal burgaxhiu nga burgu ledjanes hahahahahaa

Vor Monat
Rudina Sula
Rudina Sula

Sa ulet kjo femer lediana

Vor Monat
Mr. Dree
Mr. Dree

Vje ne emision dashurie me kamera dhe zdon te ben asgje para kamerave.Te pshursha logjiken

Vor Monat
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi

Kur je ne kurbet e kupton shum me mire vleren e prinderit e kupton sesa vlen prania e tyre pran teje e kupton sa vlen aroma e nenes e kupton sa vler ka vetem nje fjale e saj jemi krenar per prinderit tane dhe duam qe ti bejm krenar dhe ata per ne lutemi te jene mire zoti I bekoft te gjithe prinderit dhe zoti bekoft dhe ne te kthehemi pran tyre perseri 🙏😭

Vor Monat
Mondi Mimoza
Mondi Mimoza

Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎

Vor Monat
John Leonin
John Leonin

ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman

Vor Monat
sposami.special Events & Decoration
sposami.special Events & Decoration

qenke rehat BORA ! Thjesht nuk do te ekspozohet para kamerave

Vor Monat
Kingari nice
Kingari nice

Ledjana hiqi nga fjalori fjalet ktij dhe ksaj duke ju referuar personave qe i ke vetem 20 cm larg.Perdor emra moj vajze se dukesh shume e paedukuar keshtu!

Vor Monat
Gonn Berd
Gonn Berd

LeDiana e acaruar ne pergjigje ngase eshte fake

Vor Monat
Mimo Mimo0071
Mimo Mimo0071

Te lumt mevlan moment renqethes dhe un jam larg familjes😥😥

Vor Monat
Mistrec Berati
Mistrec Berati

Perse o njerz i beni dislike pse sju plq emisioni skgj po per Nenat qe u derdhen gjthato lote

Vor Monat
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI

https://youtu.be/UERyprXMFwA

Vor Monat
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI

https://youtu.be/UERyprXMFwA

Vor Monat
elsa zeqiri
elsa zeqiri

Kjo lediana esht fake falco

Vor Monat
Terramare
Terramare

i ka then ke von balone. po vk esh e padurueshme kur fillon bertet

Vor Monat
Terramare
Terramare

po ik se na ke ca trapin gjith kto koh i pllom per mi toke. ik se bijm rehat

Vor Monat
Marjana Dedndreaj
Marjana Dedndreaj

Lediana aktore e madhe po dalin fjalët që të kam than Mevlan ( i ka ba lekët me( media ) Lediana se do të mbaj të dashurin që ka në burg në Belgjikë.

Vor Monat
Marjana Dedndreaj
Marjana Dedndreaj

Respekt X Qimin

Vor Monat
Gurra Mozaik
Gurra Mozaik

Kjo Aristela shume pa lidhje ,

Vor Monat
Fabjan Durres
Fabjan Durres

Zot kto femrat pa pik ndjenjë as një pik loti çunat qanin gocat hiç as se kuptuan as e dëgjuan historin një zot e di Mevlan Çimi jeni me te miret

Vor Monat
Flori Shkembi
Flori Shkembi

Fjala Nene eshte gjithcka eshte ajo qe na mbron na edukon na fal dashuri qe fal cdo gabim ❤️❤️faleminderit nene ❤️❤️ duaini nenat respektoini ❤️❤️

Vor Monat
regi bici
regi bici

te rujt zoti ty the nonen tate

Vor Monat
Mimoza Peto
Mimoza Peto

Moj aristela gape syt dhe ti moj mbulo shalet aty lope ke trup si balen ik shikohu ne passqyr moj

Vor Monat
Ermela Luti
Ermela Luti

Qe ledjana ste do, sdo men por qe mevlani tmos I kuptoj ala, ca bo o shok mblidh menjen mos le kent me tmar per budalla. I ke aq experience besoj mos me u be lolo

Vor Monat
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj

Edhe mua me bet me lot per bes 👋🏼jo veq ju aty ne studjo

Vor Monat
Gostivar Gv
Gostivar Gv

Ledijana ka drejt nuk ka nevoj ne publik ti bej gjitha ajo esht vajz e moralshme ka familje te ndershme qe nuk duron gjeja te pista qe doni ju si emision

Vor Monat
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj

Cimi shum mu dhimt shum Djal i mir Zoti e Bekoft me nje Nuse te bukur dhe dasht Zoti dhe e beft te lumtur 🤴🏻🥰🙏🏼Paqt Jet perplot Dashuri pa vujtje

Vor Monat
E Kurti
E Kurti

ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

Vor Monat
E Kurti
E Kurti

ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Krishti eshte i vetëmi qe të fal mëkatet sepse pagoi vet paudhesine tone duke u treguar i shenjtë në drejtësi qe nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine, ashtu siç Zoti është.. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

Vor Monat
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj

Qofsh i Bekuar mga Zoti Mevlan dhe u Trashigofshi me Ledjanen💞🤴🏻👸🏻 dunani njeri tjetrin pa kushte dhe shijone gjdo dit sa ma bukur me mbar Familijen Lum Nena qe te ka Mevlan☀️👏☀️👋🏼Pershendetje nga Zvicrra Nese nuk shkon me Ledjanen Zoti te ndihmoft ta gjesh ate qe te ben te Lumtur ty Mevlan sepse e meriton 🙏🏼☀️🙏🏼☀️🙏🏼☀️Hallall te qoft

Vor Monat
Celik Alla
Celik Alla

Ledjana pret t dashurin ce ka n burggg hajt papar ce lozz kjo

Vor Monat
Djgimi Ohhh
Djgimi Ohhh

Antonela tu lexu komplimentet e saj hahahahahha poezi poezi

Vor Monat
luljaviolet
luljaviolet

Më vjen keq për të gjithë ata që kanë besuar në lidhjen Mevlan Lediana, sepse kurrë nuk besova në të, për vet faktin se jnë femër që të do nuk e nis lidhjen me dy mëndje gjithë kohën. Lediana është shumë femër egoiste dhe pa moral, sepse me moral nuk kuptojmë vetëm njerëz që tradhëtojnë, por që luajnë nga mëngjesi në darkë me ndjenjat e tjetrit dhe ajo e ka bërë këtë me Mevlanin. Zoti ia faltë shpirtin për dhimbjen që i shkaktoi Mevlanit. Dhe dicka tjetër, mundohuni të kuptoni lotët e Mevlanit, i cili nuk qau për nënën e tij apo për të gjetur mbështetjen tuaj, por sepse ISHTE MBUSHUR nga sjellja e padrejtë e Ledianës.

Vor Monat
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Wow shume e sakt

Vor Monat
Francesko Beqiri
Francesko Beqiri

Sa mir qe na keni ber bllok ne instagram ram qetsi 🤣

Vor Monat
Bedrije Breshka
Bedrije Breshka

Lediana bon si engjull e pa prekur

Vor Monat
Alrexh Rexxx
Alrexh Rexxx

Nuk edi por bora ka fillu tme pelqej

Vor Monat
Dea Asllani
Dea Asllani

E shihni sa fake esht emisoni , kur ishte ne at koh qe e zgjodhen mevlanin edhe Lediana edhe Antonela , produksioni nuk pranoj sepse sben 2 vajza per 1 jav 1 takim me 1 djal, ndersa tash per Cimin pranojn.

Vor Monat
Arjan Canaliaj
Arjan Canaliaj

I pari ne shqiperi me 5 miljon subskride VINCENZO 🇦🇱

Vor Monat
Arjan Canaliaj
Arjan Canaliaj

Me shm klikime ka vincezo se ju

Vor Monat
Life if beautiful For you page
Life if beautiful For you page

😓😓😓

Vor Monat
Samile Mazreku
Samile Mazreku

Po o bora o mute ndryshe o para kamerav ndryshe kur ska kamera o biq sa veshtir e ke me kuptu sepse ti je mesua para kamerave kuder

Vor Monat
Darius bezati
Darius bezati

Lediana na hape barkun po na vjen per te vjell me ato qe po thua.je shume acaruse .Ti nuk di se ku je e ca thua,nuk bie dakort as me trurin tend.🥵🥵

Vor Monat
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Prz kur bejn femerat keshtu zakonisht kan dike tjeter

Vor Monat
Darius bezati
Darius bezati

Nuk e kuptoj pse ke vajtur ne ate program kur qenke kaq e mbyllur e nuk do te ekspozohesh.Fallsitet i gjall jeeeeeeeeeeee.po ku ka ze nuk eshte pa gje i thuhet nje fjalet ,dhe ketu ben pjese Ti 😤🤮 .

Vor Monat
remi kamini
remi kamini

Kjo Aristela si Jogurt disi...Ndersa Sindi si Shakira ma e mira,ksaj Antoneles ja kisha dhan nje shkop me i ruajtur Lopet e madhe kishin pas frik Lopet te ikin nga kjo,ndersa Olen e kisha shti me pastru WC se i shkon pershtati....

Vor Monat
E M
E M

Oi Olsa oi kuder e poshtert dy fytyrshe u mundove ta poshterosh Ledianen veq se nuk vazhdoi ta luan lojen tyy,po ti e ke ditur per te gjith qfar bejn jashta kamerave,per Tean per Anen per Antonelen Melisen dhe tashi mundohesh te na mashtrosh kinse ne jemi te drejt dhe nxore keq ledianen kurse ne te gjith e dim qe edhe ajo ka ber ate qfar i ke then ti,po ashtu ate qe i deshiron ti jau fshin edhe nishanet neper faqe gjithqka mundohesh te besh te mundur per sa klikime.....dhe i ben edhe opinionista.

Vor Monat
adrian zocker
adrian zocker

Oj antonela brravo se poti shohim lotet tiki dhimt per. mevlanin shum

Vor Monat
adrian zocker
adrian zocker

Se ledjana kurripik se mepakan ti memevlanin sekishelan qeshtu paeqecu pomore mevlan salotin edderdh eshum upermallove ledjana. kurrqysh sveproj perty

Vor Monat
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz

Kjo Lediana shum fallco ...as vet nuk e din çfar kerkon

Vor Monat
Animal World
Animal World

Mos kliko ne linkun me posht: https://youtu.be/-Ewhq8I0MhI

Vor Monat
Animal World
Animal World

https://youtu.be/-Ewhq8I0MhI

Vor Monat
Ti Ti
Ti Ti

Lediana fallco krejt

Vor Monat
Ola Harizi
Ola Harizi

Dolen dhe skenaret. I nxori bora vet. Emision i shpifur harxhojm ne kohen pas ktyre.

Vor Monat
flora Hashani
flora Hashani

Spo kuptoj si Mevlani se kupton fallcitetin e Ledijanes ??

Vor Monat
Besarta ajeti
Besarta ajeti

Ledjana patjeter duhet me than qe e don mevlanin perderisa as mevlani nuk thot per ledjanen qe e don po vetem e kam pelqimin per ledjanen 🤔🤔🤔 🙄🙄🙄

Vor Monat

Nächster

Vince Staples - LAW OF AVERAGES (Official Video)

2:27

2TON x XHAVI - MALLI

2:23

2TON x XHAVI - MALLI

2TONoffical

Aufrufe 782 818

Reunion With My Brother

19:31

Reunion With My Brother

Deji

Aufrufe 3 832 104

Bouletten für Influencer braten (ÜBERRASCHUNG)

9:00

day 68 of feeding my pet seagull to gain his trust

1:00

MEIN ABSCHIED VON SPIEL MIT MIR...

21:14

MEIN ABSCHIED VON SPIEL MIT MIR...

Spiel mit mir

Aufrufe 208 081