Elvana Gjata - LOTI (prod.by Jumpa) [OFFICIAL VIDEO]

Persephone official
Persephone official

My boyfriend(Albanian) sent me this song,first time I liked it and now I love it ❤

Vor year
Black&White Music
Black&White Music

Excellent music, very beautiful girls, beautiful nature. 😎😎💪💪

Vor year
Fatmir Hyseni
Fatmir Hyseni

👍🇦🇱💪

Vor year
Susanna Lushaj
Susanna Lushaj

❤❤❤❤

Vor Monat
Almat Qunaku
Almat Qunaku

LOVE YOU

Vor Monat
kelment nesturi
kelment nesturi

Duhet te te behemi 1 mlion ti kerkoim elvanes te prezantoi shqiperin ne eurovision, un mendoi se nuk do te na refuzoi #elvana 22

Vor year
Kristjan Kaposhi
Kristjan Kaposhi

Ajo e meriton

Vor 2 Monate
Kristjan Kaposhi
Kristjan Kaposhi

Po dhe une keshtu mendoj

Vor 2 Monate
G L
G L

She’s too good for Eurovision

Vor year
Leandraaaaa
Leandraaaaa

@Fetie Lami Mori pjes tek Festivali i RTSH por si ne Shqiperi me korrupsion dhe blerje votash fitoj Arilena Ara

Vor year
Fetie Lami
Fetie Lami

Po Elvana ishte më duket apo jo

Vor year
Albáfica De Peixes
Albáfica De Peixes

A rainha dos Balkans, sou do Brasil e aprecio MT a cultura albanesa !!

Vor 7 Monate
TheGlitterlicious
TheGlitterlicious

I'm visiting Albania from Las Vegas and just heard this song on the radio. I can't stop playing it, now. I like her vocals and the beat slaps!

Vor year
donikaaaaa
donikaaaaa

@REDFLAG 0

Vor 6 Monate
Oosagi Mami
Oosagi Mami

i just liked this comment and made it 333. Ive been seeing this.

Vor 7 Monate
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

@AutoAL you’re constipated

Vor year
REDFLAG
REDFLAG

We Albanians have to be the proudest people when it comes to our country without a doubt

Vor year
AutoAL
AutoAL

I’m visiting Albania from Other Planet 🌍 and just heard this song on my toilet I just stay in toilet from 6 months

Vor year
Jani Ghaffor
Jani Ghaffor

I love Albanian Music, i learned about it from an Albanian Cafe in East London where my parents live, i go there just t listen to the music and drink the Albanian Coffee

Vor 5 Monate
Yana Rayskaya
Yana Rayskaya

Клип мне понравился, место сьемок фантастическое! Нету нечего лишнего, все со вкусом! Особенно крутой момент, где исполнительница сидит на багажнике машины и у неё развиваються волосы на ветру. Молодцы, очень качественная робота. Вот это я называю профессионализмом с большой буквы!

Vor 8 Monate
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

The Clip place is called DIVJAKË in the central of Albania an protected wild area

Vor Monat
Dafi🤍
Dafi🤍

У елваны все клипы красивые 🥰

Vor 8 Monate
Tiarna T
Tiarna T

We want you in EUROVISION as soon as possible Diva of Albanian Music 🎶❤️

Vor year
Monika Ntitsai
Monika Ntitsai

Πολύ ωραία τραγούδι, Πολύ ωραίο λόγια πολύ ωραία μουσική, Πολύ ωραία ερμηνεία!!!!!

Vor year
Zani Mulla
Zani Mulla

Pse elvana seshte πολύ ωραιο . Vetem muzika tra ne sy 🤣🤣

Vor year
aciddo14
aciddo14

Elvana, you really deserve an international career. Such a great voice, talent and beauty needs more recognition.

Vor year
ntxryl
ntxryl

Feel this in my heart, big love to my albanians 🇦🇲❤️🇦🇱🇽🇰

Vor 5 Monate
אילירי{🇦🇱}
אילירי{🇦🇱}

Shat shnor hakalut'yun! 🇦🇱🇽🇰♥️🇦🇲🥰🥰

Vor 3 Monate
nikola
nikola

I like this girl style, great music video. Greetings from Serbia, music should connect people, fk politics🥰

Vor year
Emine Ema
Emine Ema

We know u people u have many faces but i dont know what are u looking here for🙀

Vor 8 Monate
_.mainly.art._
_.mainly.art._

@sumax1014 bro how the fuck does he relate to that

Vor 11 Monate
sumax1014
sumax1014

Recognise Kosovo so we can have Peace!!!!!!!

Vor year
zana banci
zana banci

I agree f...k politics music should connect and give us love and peace. Greetings from an Albanian in America

Vor year
ana ana
ana ana

Hup oj shkin

Vor year
Rejuvenation
Rejuvenation

Artistja me e kompletuar, i jep nje fryme boterore muzikes Shqiptare... Ta duash apo ta urresh, kte nuk mund tja mohosh! E L V A N A ❤ G J A T A 🇦🇱

Vor year
lav tga
lav tga

Beautiful talented can definitely sing.. love from 🇦🇲 Armenian

Vor 10 Monate
DzemS Hru Official ♦️
DzemS Hru Official ♦️

Brilijantno dopada mi se ....veliki pozdrav iz Bosne ♦️♦️♦️

Vor 6 Monate
Emme Kay
Emme Kay

E talentuar ne maksimum, me zerin e saj aq unik, elegante, sensuale dhe e embel. UNIKE NE SKENEN E MUZIKES SHQIPTARE DHE E PAARRITSHME

Vor year
Ravtaur
Ravtaur

You are so gorgeous woman! I've lost myself in Your mesmerizing eyes and angelic voice which make me feel good and relax. Your smile is breathtakingly beautiful and Your body is just pure perfection! For me You are Goddess! ❤ Greetings from Poland! 🇵🇱

Vor 10 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

Her voice and this music remind me of summer love. If you read this, I wish you to fall in love this summer like never before. Love from Serbia 🙏🏽🥺❤️

Vor year
Mr Agon
Mr Agon

Love you❤❤❤ you are the best😍

Vor year
Sersjantens datter
Sersjantens datter

Awesome track and beautiful girl with even more beautiful vocals!≤3

Vor 29 Tage
LAKON
LAKON

Albanian music at it's finest. Regards from Germany 🇩🇪

Vor 9 Monate
אילירי{🇦🇱}
אילירי{🇦🇱}

Danke schön 🇦🇱❤🇩🇪

Vor 6 Monate
Dian Dinev
Dian Dinev

Amazing voice and lyrics! Greetings from Bulgaria ❤ Albania!

Vor 22 Tage
Chris
Chris

Beautiful Song, greetings from greece and serbia 🇷🇸🇬🇷🙏

Vor year
Chevening Uk
Chevening Uk

Të duam vetem ty ne Eurovision dhe pike 🙏 Je shumë lart dhe vetem ti mund ta fitosh sepse zoteron magjine e interpretimit 😍 Je artiste shumë e madhe Elvana ✨🌹Të dua ❤️

Vor year
Ionela Vrabie
Ionela Vrabie

A really beautifull song ❤❤❤ I love it. Congratulations and Big hugs from Romania

Vor year
GeorgeKastrioti
GeorgeKastrioti

👍

Vor year
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

@hen ko a e shikon që është Romune tjetra ?

Vor year
hen ko
hen ko

Ndersa tjerat presin te zhvishen neper videoklipe,Elvana te knaq zemren pa u zhveshur suksese o ze çetësues💕💫

Vor year
shinobu KoChOu
shinobu KoChOu

Her voice really so beautiful! It's really beautiful and fire song😍🇦🇱🇽🇰 I really love it so much kosova Albanian🇦🇱🇽🇰

Vor year
kherise
kherise

This artist is amazing , beautiful and talented, but she shouldn’t let herself go for the latest ( or weird) trends of fashion which don’t favor her gorgeous figure… all the best for you 🦋

Vor year
Bryan Marra
Bryan Marra

Nje artiste e vertet qe te ben te ndjejesh krenar❤️❤️❤️... me u ndje krenar me kengetaret se me politikanet na ka mar lumi si shqiperi,, mjer shqiperia e shkret

Vor year
Bledar Elmazi
Bledar Elmazi

That’s a nice song,love the music that you make.Greetings from 🇺🇸🇦🇱

Vor year
Sanela Sanela
Sanela Sanela

Beautiful song even I didn't understand albanian ,it has english translate and I can't stoped listening . I wish you good luck and selam from Sandzak 🇽🇰

Vor Monat
jolie dushi
jolie dushi

Shpresoj qe te arrish famen qe meriton ne cdo cep te botes e bukra e dheut me kete thjeshtësi dhe bukuri qe te karakterizon

Vor year
El comandante
El comandante

Зашло, красивая речь и шикарный голос!!!

Vor year
anton gabor
anton gabor

i just can't get enough of this song, very beautifull ,congrats!

Vor year
Moroccan Mint
Moroccan Mint

I LOVE HER VOICE. SHE´S ONE OF A KIND.

Vor year
Albanian🦅
Albanian🦅

🇦🇱🇦🇱🥰🥰

Vor year
Sandra Bischoff
Sandra Bischoff

Yes she is ❤️

Vor year
Daniyal A
Daniyal A

She popped off with this song and video, always keeps it classy Elvana 😘 it’s so intimate the way she looks at the camera and sings the lyrics 💛

Vor year
Katerina Osmanigccffq
Katerina Osmanigccffq

Vertet elvana gjata e meriton qe te mari pjes ne "Eurivision we need her " ❤❤❤❤❤❤❤

Vor year
Steve Burgoon
Steve Burgoon

Elvana! You are Killin it... Keep showing the world how amazing you are, because I will be watching.

Vor 11 Monate
achilles d
achilles d

E kritikuan kengen e saj ne rtsh se gjoja nuk ishte “keng festivali” dhe dergun ne eurovizion ket vit nji kong e cila as nuk krahasohej me ate te Elvanes. Super Elvana. Artiste e vertet.

Vor year
Esc AM
Esc AM

Elvana for Eurovision 2022 please 🇦🇿🇦🇱🇽🇰❤️

Vor year
Eni💫
Eni💫

Ben Türkum ama Albania müzikleri cok seviyorum respect from Turkey 🇦🇱🇹🇷🇹🇷❤🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Vor year
Festina Shabani
Festina Shabani

Teysekurederim

Vor 10 Monate
Rezar Pinari
Rezar Pinari

FCK TRK

Vor year
Oliver Firi
Oliver Firi

@Dhurata Dora une thashe vetem disa fakte dhe shpreha mendimin tim pike. Nuk kam urrejtje per asnjeri vetem mospelqim me fakte. Nuk ju ofendova juve dhe mos e tregoni veten kaq jotolerante me mendimin ndryshe! Shqipetaret e Kosoves jane vellezer me ne dhe i pershendes

Vor year
Oliver Firi
Oliver Firi

@Dhurata Dora po edhe te muzika jone sna leni te qete me keta drreq Turqish? E mos na fol fare per histori se fale jush kemi maru si kulture gjuhe e trashgimi. Me pare ishim pellazge pastaj Ortodokse dhe me Romaket u beme nje pjese katolike, dhe pastaj erdhen otomanet dhe ikem per lesh fare na shpartalluan gjithcka kishim dhe gjuha jone nuk lejohej deri me shekullin e 19. E vjen na flet per vellezer pu pu mos o zot vellezer me Turqit 🤢

Vor year
aldo vuka
aldo vuka

Dihet qa jeni o dhurata dora rrace e kthyme se arberit skan qan muslima na shqiptart kthy jena e se myslimamizmi nga otomant kan ardh se ne shqiptart jemi ktu qe ne iliri kot sjena autokton

Vor year
Almat Qunaku
Almat Qunaku

☺☺

Vor Monat
Ivan Veretelnikov
Ivan Veretelnikov

Шикарная песня, шикарная исполнительница )))

Vor year
Asia Asi
Asia Asi

Nje nder kengetaret me te Mira shqiptare je ti ❤ Suksese zemra ... Uj Uj se osht nxeht😂

Vor year
Music Al
Music Al

El’ ❤ Na mungon ti & muzika jote 🥺🌹

Vor 2 Monate
Mike Griego
Mike Griego

Amazing song, let's hope she will participate in Eurovision someday. Greetings from Greece 🇬🇷

Vor year
Nazmi Duraku
Nazmi Duraku

@אילירי{🇦🇱} jam shqiptar DURAKU

Vor 10 Monate
אילירי{🇦🇱}
אילירי{🇦🇱}

@Nazmi Duraku Albanian? You wrote thank you for ur support are you half Bosnian half Albanian?

Vor 10 Monate
Adi Metohu
Adi Metohu

@bossi boss greku ka ber masakra u ka car zorret u ka nxjer femijet nga barku cameve ata qe jan asimilua jan legena e kan ber dhe arvanitet dhe disa shqiptar sot

Vor year
Nazmi Duraku
Nazmi Duraku

Albania will never win Eurovision There are too many Slavic countries will never vote for anyway thank you for your suggestion love and support👍🏻

Vor year
Greek Orthodox
Greek Orthodox

@Dhurata Dora north Ipirus was is and will be greek again !

Vor year
PAUL KALAJ
PAUL KALAJ

Love her music, she is the Pat Benatar of Albania, a True Poet and Minstrel!!!

Vor year
edison soni
edison soni

ELVANA GJATA. KENGE SHUM E BUKUR JA VLEN TE DEGJOHET.RESPEKT

Vor Tag
ermal pula
ermal pula

“Would you have stopped this world, only for me ; would you have loved me more then yourself, please tell me ; tears flow like water, tears for you flow like water”

Vor 3 Monate
Грета Есаян
Грета Есаян

Love from Armenia 🇦🇲❤️🦅

Vor 3 Monate
YLLIRIA ALBANIA
YLLIRIA ALBANIA

Elvana artiste ,divë ne plot kuptimin e fjales...Flm qe egziston ,dhe se lejon artin te vdese.,nga fatkeqesia qe na ka zaptuar

Vor year
Herbal Life
Herbal Life

Do e ndalnim boten kur ti kendon angel voice ✨🥰🙏

Vor year
aldo vuka
aldo vuka

The best Albania 🇦🇱 Elvana Gjata

Vor year
Tiarna T
Tiarna T

Dashuri ti 🥰 Ti je IKONE E MUZIKËS 🙏

Vor year
Leonita Canolli
Leonita Canolli

This song is just a masterpiece !

Vor 7 Monate
nazeli
nazeli

Love her songs and voice!!! Greetings from Armenia🇦🇲 to Albania🇦🇱

Vor year
EMJ
EMJ

🤗🤗🤗

Vor year
GeorgeKastrioti
GeorgeKastrioti

👍

Vor year
Moroccan Mint
Moroccan Mint

Im addicted to this Song. Thank you Elvana from the Button of my Heart for this beautiful Song. ❤️❤️❤️❤️

Vor year
Moroccan Mint
Moroccan Mint

@sumax1014 ❤️

Vor year
sumax1014
sumax1014

Thank you Love from Kosovo and Albania to Beautyfull Morocco

Vor year
Monday Monday
Monday Monday

Very very sweet music l love 😍 music 🎶 👌

Vor year
Enver Gashi
Enver Gashi

BRAVO SUPER ELVANA !!!👍😘🤗😎🤪🤩😍💖🥰✌😍

Vor year
ERLET COKU
ERLET COKU

Kur teksti perjetohet dhe del nga zemra normal qe ta ben mishin kokrra kokrra tkshxh Elvana 😘 super perl ❤️🐧

Vor year
Katarzyna Katarzyna
Katarzyna Katarzyna

I love Elvana Gjata and albanian music ❤️ Greetings from Poland ☺️

Vor year
Music Al
Music Al

Dashuri me degjim te parë 🎶 In love 🥰

Vor year
Bruna
Bruna

Kengetarja me e kompletu me pak fjale artiste e lindur .!! 👑❤❤🙏

Vor year
Eduart Daka
Eduart Daka

E mrekullueshme! ❤ Elvana...

Vor 7 Monate
Vasilis Tsak
Vasilis Tsak

i don't understand the lyrics but i love it.. greetings from greece

Vor year
EMJ
EMJ

"Lotet per ty uj uj uj" is like "dakria gia sena san nero" She sing for a love that Is lost and for which she suffer

Vor year
Lexy C
Lexy C

My new favorite song ♥️ 🇷🇴

Vor 11 Monate
Bl4zerFN
Bl4zerFN

This is my favorite Shqip song! I love all Elvana songs!

Vor year
Gille87
Gille87

THIS IS FIRE! Elvana always brings it! Shum kange emire!

Vor year
Mayor Mayor
Mayor Mayor

Next? A happy song? 🎶 We love your music and we can’t wait for your next projects 🙏 Elvan dashuria 🥰

Vor year
Brez
Brez

This is actually my type of songs. Keep it up. Regards from Sweden!

Vor year
Tiarna T
Tiarna T

Ti je IKONE E MUZIKES ❤️ Much love ❤️

Vor year
Account Google
Account Google

Ma e mira kengtare shqiptare pik .🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

Vor year
Joanna
Joanna

Te hapim nje peticion qe vitin tjeter Elvana te na perfaqesoje ne Eurovision we need heeeerrrr❤🇦🇱

Vor year
Geg Toska
Geg Toska

Na keni lodh me at mut Eurovisioni

Vor year
Mila Morph
Mila Morph

My everyday song from now on 🥰

Vor year
E B
E B

Sa me shum e degjoj kte keng aq me shum me pelqen ❤

Vor year
Kadir Sabanovic 12
Kadir Sabanovic 12

Pesma i spot nema dalje 👌👍

Vor 9 Monate
gnirt1
gnirt1

That one song that should be played all around the world 🌍 so we can sing all together uj uj uj uj this summaa💧 🌞 Let's give more reaction to dizzz masterpiece and the queen Elvana Gjata 💘

Vor year
ESC_LONI
ESC_LONI

Elvana per ne eurovision!! Te gjithe like per ta mbeshtetur!! ;) 💘🌠

Vor year
Ana Matic
Ana Matic

Bravooo Elvana!👏🏼✨💖✨ Greetings from Croatia 👋🏼

Vor year
Ana Matic
Ana Matic

@sumax1014 Yes that‘s true and Kosova did the same to be free from terrorism🙌🏼👍🏼🤍

Vor year
sumax1014
sumax1014

@Ana Matic Kròatia is beautyfull and nice and free country we Albanians fought for Croatia in the 90s to be free and to retake its terriotry

Vor year
Ana Matic
Ana Matic

@Seid Kurtovic Da i Kosova i Hrvatska❤️🇽🇰🇭🇷❤️

Vor year
Seid Kurtovic
Seid Kurtovic

Zna se gde vlada najbolja muzika❤

Vor year
Ana Matic
Ana Matic

@EMJ 👍🏼😁

Vor year
Rina Zguris
Rina Zguris

Elvana je si shpirt zeri jot te qeteson shpirtin❤️🙏👍🏻

Vor year
Alban Mehmeti
Alban Mehmeti

Oooo Sjee Normal tii💫👑👸💫👸😮!!!

Vor 6 Monate
Tugay GÖKLÜ
Tugay GÖKLÜ

Very very very good 🇦🇱🇹🇷 🖐

Vor year
Andi Balaj
Andi Balaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏🙏🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 talent artiste me gjith kuptimin e fjales hite te perhershme si zakonisht nr: 1🎉🇦🇱👐👐👐👐

Vor year
Fatmir Shaipi
Fatmir Shaipi

Zër shumë i bukur Elvana më pëlqen shumë 😙😚💜

Vor year
Amelia Brata
Amelia Brata

Ke qene je dhe do mbetesh nje kengetare e kompletuar je e papare supeeeeeeeeer kenge si gjithmone 😍💫💫🎉🎉🎉

Vor year
Nini
Nini

Vetem shqip ashtu duhet mi tregu ter boten kush jena pershendetje prej 🇽🇰🇦🇱🇦🇹

Vor year
Bledar Jera
Bledar Jera

Bravo je mrekullueshme si ne bukuri fizik dhe muzik 😊👏👏👏

Vor year
Melina Zelko
Melina Zelko

Bravo elvana kenge shum te qelluara je shum e talentuar👏👏💥💞💕💥

Vor year
Anna from the block
Anna from the block

Sa kenge e bukur. E kuruar ne cdo detaj, koncept i MV i thjeshte po shume efektiv. ❤️

Vor year
Emiljan Xuferaj
Emiljan Xuferaj

Super kenge 💎 Je shume e mire Elvana❤

Vor year
hen ko
hen ko

Croatia loves u!!!!!!! What a queen 🙏

Vor year
EMJ
EMJ

🤗🤗🤗

Vor year
Blerim Marjakaj
Blerim Marjakaj

Artiste e nivelit boteror, super projekt!!!!!

Vor year
Wizards Tube
Wizards Tube

Love From Bangladesh 💥💥💥

Vor year
Jim Jimi
Jim Jimi

Bravo Prefekt Zemer Respekt 👑E Muzikes ✌️

Vor year
gnirt1
gnirt1

Still a masterpiece 🩸🌟🌟

Vor 11 Monate
Ariana Osmani
Ariana Osmani

Ti dhe kjo keng shpresoje qe asnjeher skan mu harru!te lumte ♥️

Vor year
Zam Az
Zam Az

Love it 🥰. Elvana nice song 🎧 keep it up 👍

Vor year
Ajshe
Ajshe

O zot nuk me merzitet kurrr kjo kenge💫💜💜💜💜💜💜🙌❤❤❤❤❤❤

Vor 3 Monate
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj

Εισαι πολυ καλος! Περαιτέρω επιτυχία 😍!

Vor year
Marsela Lleshi
Marsela Lleshi

E pra,kjo eshte Elvana Gjata, me baladat e mrekullueshme,jo me kenge korcare,ato ka kush i kendon. Baladat jane mrekulli per zerin te kaq shume te bukur

Vor year

Nächster

Semi Jaupaj - Mos u kthe

3:14

Semi Jaupaj - Mos u kthe

Semi Jaupaj

Aufrufe 21 000 000

QueensJazzAlbum

30:01

QueensJazzAlbum

RockMe Amadeus

Aufrufe 2 900

Elvana Gjata - Ku Vajti

2:42

Elvana Gjata - Ku Vajti

Elvana Gjata

Aufrufe 39 000 000

The Samsung S23 Ultra is secretly INCREDIBLE

13:43

The Samsung S23 Ultra is secretly INCREDIBLE

Mrwhosetheboss

Aufrufe 1 786 932

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

5:24

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

Elvana Gjata

Aufrufe 54 000 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 72 000 000

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2

3:38

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2

Elvana Gjata

Aufrufe 45 000 000

Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

3:18

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

3:37

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

Dhurata Dora

Aufrufe 54 000 000

Elvana Gjata - Njesoj

3:16

Elvana Gjata - Njesoj

Elvana Gjata

Aufrufe 12 000 000

Taylor Swift - Lavender Haze (Official Music Video)

3:31

Bogdan DLP - Seen 👀 Official Video

2:54

Bogdan DLP - Seen 👀 Official Video

Bogdan DLP

Aufrufe 1 865 367

Gzuz & Bonez - YumYum (Original)

2:16

Gzuz & Bonez - YumYum (Original)

CrhymeTV

Aufrufe 1 948 724

SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53

3:38

SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53

Bizarrap

Aufrufe 251 680 180

Udo Lindenberg x Apache 207 - Komet (Offizielles Musikvideo)

4:07