Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

 • Am Vor 2 years

  Elvana GjataElvana Gjata

  Dauer: 03:30

  Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow
  facebook.com/eastmusicmatters/
  Follow John Shahu on Facebook : facebook.com/johnshahumusic
  Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)
  Produced by : Arbre Blass
  Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
  Film by: Supercut Studio
  Directed by: Besian Durmishi
  Video produced by: Adea Kelmendi
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  instagram.com/elvanagjataaaa
  facebook.com/elvanagjatazyrtare
  twitter.com/GjataElvana

  (C) 2018 East Music Matters
  Lyrics :
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [Elvana]
  Ai sdin sa du
  Me ke rrin me dit sa du
  Ku je tash me dit sa du
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  Ndonjehere me merr
  Malli per ty me merr
  O sa shume me merr
  Historia na ndau
  Po sikur ne te ishim bashke
  A thu do ishim dasht..
  Chorus
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [John]
  Drinking the night away
  All the memories I replay
  I kerkoj per ty nuk te gjej
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  [Ledri]
  Em ki pas 2000 puthje ngat
  tash em ki 2000 puthje larg
  2000 puthje larg
  Tik, tik, tik, tik tak
  Zemres mos i jep ti attack
  Ooo nah nah
  Vet ti ike e na le nah nah
  Afer meje mo nuk je nah nah
  Po du me dit hala a mnje
  Aaaaa
  Ki menu i ki po si ke ndore ti
  Po si po si ke po si ke ndore ti
  Syt e menen tem mo si ke ndore ti
  Jo jo , pse si ke ndore ti
  Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
  Bota e vogel nese mki hala en men
  Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

red boy
red boy

from piraeus city ♥️⭐⭐⭐⭐⭐♥️

Vor 10 Monate
Emili Toshkallari
Emili Toshkallari

from Albania

Vor 10 Monate
Koca Konak
Koca Konak

Salih & Sadet 😂

Vor 11 Monate
Elda Bare
Elda Bare

💖💖💖😻

Vor 11 Monate
Ana Arlauskaite
Ana Arlauskaite

I am from. 🇷🇺

Vor 11 Monate
Ana Arlauskaite
Ana Arlauskaite

I love this song but I am from Russian

Vor 11 Monate
sara eysan
sara eysan

😍😍😍

Vor 11 Monate
003 '
003 '

Albanian🇦🇱🇦🇱🇦🇱 and Armenian 🇦🇲🇦🇲🇦🇲Music is the beeesstt

Vor 11 Monate
XRlady
XRlady

Love from Armenia ❤️❤️❤️🇦🇲

Vor 11 Monate
Denisa Păltineanu
Denisa Păltineanu

Greetings from Romania😍😍💗 I love it😍💎

Vor 11 Monate
PīTcĥa PäiAŕe
PīTcĥa PäiAŕe

Bukur bukur ;)

Vor 11 Monate
Ugsyvs Ibbyu
Ugsyvs Ibbyu

Elvana ljepotica😍

Vor 11 Monate
Ugsyvs Ibbyu
Ugsyvs Ibbyu

Bravo vam ga.Kosovo je Albanija😍😍😍

Vor 11 Monate
Xhemajl Krasniqi
Xhemajl Krasniqi

sejd zajqevc prej halit Gashit

Vor year
ΛΕΛΑ ΣΑΝΤΙΚΟU
ΛΕΛΑ ΣΑΝΤΙΚΟU

Shum kenge e bukur❤❤

Vor year
The Bosss
The Bosss

Nice

Vor year
Kasilda Biba
Kasilda Biba

❤❤❤❤💋

Vor year
Tamuna Nikolashvili
Tamuna Nikolashvili

Trop classe

Vor year
Vilma Alijaj7
Vilma Alijaj7

iste halia

Vor year
Mata Daniella
Mata Daniella

Joó zene😋😋😋

Vor year
akos stomped u
akos stomped u

Why is this not on Spotify???

Vor year
Izabela Lace
Izabela Lace

Sa buckur

Vor year
Katarzyna Al Dirawi
Katarzyna Al Dirawi

Sounds littel like 🇮🇹

Vor year
ersa alsula
ersa alsula

Kjo keng esht super ❤❤L❤V ❤

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Une kam degjuar vajza qe qajne kur degjojne zerin e tij aq ze te bukur ka joni

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Kane nxjer vertet nje kenge te bukur

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Bravo john elvana dhe ledri

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Kush eshte ajo mikja mikja e xhonit ka qene apo e ndonje tjetri

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Hei ti mike diten kur me the se ike zerin ti shpirtin ma fike e kam dit ti nuk vjen me

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Tik tik tik zemtrs mos i jep ti atak o ana vet ti ike e na le ana afer meje me nuk je ana po du me dit hala a me njeh

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Duhet permendur fustani i elvanes i bukur por pse pikerisht i kuq

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Sbesoj se ka vertete lidhje me nje histori femijesh

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Me ben cudi fakti pse xhoni ka ardhur qe ngq australia per te bere muzike ketu ne shqiperi por gjithsesi ia vlen ta degjosh zerin e tij dhe mbi te gjitha ja vlen te degjosh kete kenge . Eshte nje kenge gozha e bukur dhe e ndjere pavaresisht se nuk dihet burimi ose e verteta . Ca njerez thjesht degjojn kengen por ca te tjeren i hyjne kenges me themel

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Kenga formoet nga poezia dhe eshte ilaci i shpirtit ne baze te nje ngjarjeje ose te ndjenje dashurie per dike dhe eshte frymezim eshte gjithcka. E verteta qendron dhe duhet pranuar se askush nuk mbrohet dot nga dashuria ti mund te ndryshosh kendveshtrimin tend drejtimin tend dhe me pas te vazhdosh rrugen tende duke menduar se gjithcka ka mbaruar por gjithmone e verteta qe eshte vetem dashuria do te mbetet vetem ne zemer dhe ne mendje

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Oooo nah nah ose ooooo ana

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Besoj se e verteta eshte per nje miqesi qe ka mbaruar tashme por ka qene e paster dhe besnike

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Bravo korca qe ka nxjerr nje talent si john shahu bravo

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

E kane bere bukur atje kur fillon ledri por refreni eshte shume i bukur

Vor year
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Shume e bukur si kenge por nuk e thone te verteten kush e ka krijuar dhe per ke eshte krijuar

Vor year
psycho in love
psycho in love

🤩🤩😍😍😘😘😊☺🤗😇🤤🤤🙌🙌👌👌👏👏😭

Vor year
Katarzyna Al Dirawi
Katarzyna Al Dirawi

Perfect and so amazing 😉

Vor year
Natasha natii
Natasha natii

Hit sot data eshte 10 korrik 2019 edhe une e degjoj ende kete kenge 😍😍

Vor year
Begajta Gomez
Begajta Gomez

2021?❤️

Vor year
Mirela Gega
Mirela Gega

Aij djal eshte fatasti te kega

Vor year
Dashuria Ime
Dashuria Ime

Elvana cfar femer e forte

Vor year
Mirsada Zeneli
Mirsada Zeneli

Najdolia pesma

Vor year
Mikael Guri
Mikael Guri

Vor year
sajdi 000
sajdi 000

Hc

Vor year
BLACKBULL Official
BLACKBULL Official

amazing style hot sexy

Vor year
Marko Markuli
Marko Markuli

Kenge labe

Vor year
Iena Reevs
Iena Reevs

Kiss from Palermo brothers albanian !!❤️ Sicily feat Albania❤️

Vor year
B J
B J

po sikur te vinte mike 2 🙄🧐🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Vor year
Hana Elmazi
Hana Elmazi

Keng e qelluar

Vor year
Hana Elmazi
Hana Elmazi

Keng e qelluar

Vor year
Aurela Nreci
Aurela Nreci

Vor year
Ermal Sula
Ermal Sula

Fantastic qe te tre...

Vor year
Béci Stóc
Béci Stóc

like 2019💪🙏

Vor year
Besi Buziu
Besi Buziu

I love

Vor year
Ina Zyka
Ina Zyka

Ledri eshte jashte loje tek kjo kenge 👎

Vor year
Dashuria Ime
Dashuria Ime

Ina Zyka ekane mare vetem per shikime 😂🤣

Vor year
Nermin Xheladini
Nermin Xheladini

sbsu

Vor year
Dua Basha
Dua Basha

Love from Russia 🇷🇺 Hajgare bre prej kosoves❤️

Vor year
Lilit Mardanyan
Lilit Mardanyan

Elvana krasavica 🌸 🎶

Vor year
Evyan
Evyan

ELVANA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
Mishel Prifti
Mishel Prifti

Wow hera e pare qe shoh nje kenge shqiptare me 68 mln views.

Vor year
Lady Bug
Lady Bug

Beautiful language= beautiful song !

Vor year
popullore Zamira
popullore Zamira

Super KENG

Vor year
Marsia Mata
Marsia Mata

Urime per kengen!! Fale Xhon Shahut kenga doli me e bukur!!

Vor year
tibikee
tibikee

Dorina ujabb áldozata XDD🖇😂

Vor year
Breza Illyria
Breza Illyria

I miss Albania😌

Vor year
Blue Berry
Blue Berry

H

Vor year
pct gaming
pct gaming

d

Vor year
aleksander mjeshtri
aleksander mjeshtri

💘💘💔💔🇦🇱🇦🇱🇦🇱😭

Vor year
dritan kuka
dritan kuka

Sukses

Vor year
zuzana gaborova
zuzana gaborova

krasna pisnicka

Vor year
Cosmin Duhu
Cosmin Duhu

Hi from romanian beautiful muzic beautiful elvana kisssss

Vor year
Emira Selimi
Emira Selimi

🍐🍊🍓🍐🍊🍓🍐🍊🍓🍐🍊🍓🍐🍊🍓🍐🍊🍓

Vor year
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Era isterfi ledri vula shume pis.’ 👄👄👄👄🤘👌

Vor year
albulena ferizi
albulena ferizi

Sehr schön

Vor year
elaine veloso
elaine veloso

Gente vcs podiam me dizer que idioma que eles falam ou cantam se e inglês ou espanhol

Vor year
FADIL BASHLLARI
FADIL BASHLLARI

Vor year
landa mazreku
landa mazreku

Kkdodokkdosjkeien

Vor year
Xhino Kasmi
Xhino Kasmi

HOW CAN YOU EVEN DISLIKE THIS SONGGGGG 😵😵

Vor year
Jose Santos
Jose Santos

Elvana you are one of my favorite voices so Amazing luv you alot from USA 🇺🇸

Vor year
Yassine Rawi
Yassine Rawi

Morocco

Vor year
Jupi Bujupi
Jupi Bujupi

heii

Vor year
Attila Nagy
Attila Nagy

Dzsenifer kedvencem 😘😘😍😍😍😍😍😍😍

Vor year
Enea Tirana
Enea Tirana

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
Semih v
Semih v

Maashallah what a song❤️❤️ Love from SOMALILAND!❤️

Vor year
Vanessa Mulleti
Vanessa Mulleti

👍👍💖😘😁😍😳😂

Vor year
alexander adinata
alexander adinata

Nice songs

Vor year
emira neziri
emira neziri

Bravoooooooo ledriiiii vulaaaas

Vor year
Kejsi Llulla
Kejsi Llulla

Te dua shume Elvana!❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
Veronika Gyongyosi
Veronika Gyongyosi

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤❤

Vor year
Piotrek Radomski
Piotrek Radomski

From POLAND! 😍💪🇵🇱

Vor year
Jasir Aliu
Jasir Aliu

😍

Vor year
Explore Tv
Explore Tv

Futuni shihni videon time esht super

Vor year
uzumaki boruto
uzumaki boruto

bravoooooo😍😍😍😍😍❤❤❤💘💘💋💋👄

Vor year
Alex bažo
Alex bažo

❤❤❤😘😘😘

Vor year
Olta Gashi
Olta Gashi

Shum bukur

Vor year
Shpresa Gashi
Shpresa Gashi

brravo brravo ELVANA GJATA

Vor year

Nächstes Video

Elvana Gjata - A m'don

03:09

Elvana Gjata - A m'don

Elvana Gjata

Aufrufe 26 000 000

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

03:41

Dude Perfect Corn Maze (Behind The Scenes)

6:17

Dude Perfect Corn Maze (Behind The Scenes)

Dude Perfect Plus

Aufrufe 414 772

I'm a Mobile Game

1:07

I'm a Mobile Game

TheOdd1sOut

Aufrufe 4 338 542

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

02:45

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

Elvana Gjata

Aufrufe 23 000 000

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

03:19

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

KIDA

Aufrufe 72 000 000

Elvana Gjata x Capital T - Fustani

02:31

Elvana Gjata x Capital T - Fustani

Elvana Gjata

Aufrufe 37 000 000

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

04:25

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

ElvanaGjataVEVO

Aufrufe 51 000 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

03:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Hollywood Undead - Gonna Be Okay (Lyric Video)

2:51

Hollywood Undead - Gonna Be Okay (Lyric Video)

Hollywood Undead

Aufrufe 375 535

Harry Styles - Golden (Official Video)

3:30

Harry Styles - Golden (Official Video)

HarryStylesVEVO

Aufrufe 54 558 291

Ariana Grande - 34+35 (official video)

3:41

Ariana Grande - 34+35 (official video)

ArianaGrandeVevo

Aufrufe 33 240 274

Mia Julia - Weihnachten daheim (Offizielles Musikvideo)

3:18

Mia Julia - Weihnachten daheim (Offizielles Musikvideo)

ICH FIND SCHLAGER TOLL!

Aufrufe 48 259

RUGGERO - Dos Extraños (Official 4K Video)

2:51