Elvana Gjata - Kunadhe

 • Am Vor 5 Monate

  Elvana GjataElvana Gjata


  Stream it on found.ee/elvanagjata_celu

  Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
  Lyrics : Elvana Gjata
  Produced by Darko Dimitrov
  Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
  Guitars by Shkëlqim Dule
  Video : Max Production
  Directed by : Blendi Kalivaçi
  Editing : Sami Leka
  Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi

  A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.

  © 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

bivak
bivak

Kush e pa ca kishte hedh ylli limani🤣🤣🤣

Vor 2 Monate
Ervis Isaku
Ervis Isaku

S

Vor 2 Monate
Ersli Ersli
Ersli Ersli

Sa buukur Elvana kui gje këkgkt 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎑🎊🧧🎊🎊🧧

Vor 2 Monate
Полина Оглы
Полина Оглы

😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😗😗😗😗😗😇😇😇😇😇😇😇😎😎🐰🐰🐰🐰🐰🐰🐰🐰🐰 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🐰🐰🐰 Песня класс😎

Vor 2 Monate
Vilson Shalari
Vilson Shalari

Nr 1 pa diskutim elvana bomba.kengetaret e tjere qe jan me kile gjith jeten e tyre do luftojne maksimumi per nje vend te dyte se sa te jet elvana i ka perfund te tana

Vor 2 Monate
Vilson Shalari
Vilson Shalari

Elvana bomba ne ze dhe figure do ta quaja une.

Vor 2 Monate
Besi Xhaja
Besi Xhaja

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃😂😃😃😃😂😂😂😂😃😃😃😃😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃😃😃😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃😃😃😃😂😂 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😊😊😄😊😄😊😀😂😊😃😃😂😊😂😊😂😊😂😊😂😊😂😊😂😊😂😂😂😊😂😊😂😊😂😊😂😀😂😀😀😂😀😂😀😂😀😂😀😂😀😂😀😂😂😀😂😀😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor 2 Monate
Besi Xhaja
Besi Xhaja

0qebkroebejeue

Vor 2 Monate
Persi Kamberaj
Persi Kamberaj

Pirro nuk zhgenjen asnjehere me muziken por teksti 0 ….. me vjen keq Elvana por leri profesionistet te te ndihmojne me tekstet. Shume dobet tekstet qe ke shkruar ti e dashur me vjen keq mos e ul nivelin

Vor 2 Monate
Albaniangirl
Albaniangirl

wow pjesen me t madhe t kengeve i paska shkruar Elvana 😍😍😍😍

Vor 2 Monate
Victoria Grijakovik
Victoria Grijakovik

Очень красивая песня! Хотя ничего не понимаю😜

Vor 2 Monate
mirijam mirijam
mirijam mirijam

Preekepa oesma glas i stas

Vor 2 Monate
Манар Жонысова
Манар Жонысова

На каком языке поёт?

Vor 2 Monate
klajdinligu
klajdinligu

Albanian🇦🇱✌

Vor 2 Monate
Galina Hristova
Galina Hristova

Прекрасно създание с неземен глас и изкючителна хоризма.Бог му е дал всичко.Желая и още много хитове,а нейните са само такива щом въздействат и на тези,които не знаят езика.Браво!

Vor 2 Monate
Dejan Janevski
Dejan Janevski

Прекрасна песна и изведба секоја чест за Elvana Gjata 💖💞💗

Vor 2 Monate
S. Laloshi
S. Laloshi

😜😜😜😘😘😘😘😜

Vor 2 Monate
Juve Juventus
Juve Juventus

Po kjo locke cfar esht moj Elvana,,, apo e ke fjalen per loqen,,

Vor 2 Monate
Bela. D
Bela. D

Do te thote 'zemer' ne dialektin e Kosoves

Vor 2 Monate
Sadije Shehu
Sadije Shehu

Agt Norwegian girl

Vor 2 Monate
Bufano Katia
Bufano Katia

Blossoms - at most a kiss - Cover Raoul Pasculli https://youtu.be/jIDAislUYOo

Vor 2 Monate
Pushime Koti
Pushime Koti

Me pelqen shume kjo kenge

Vor 2 Monate
Armelo komedi
Armelo komedi

Shumë këngë e bukur❤️❤️

Vor 2 Monate
Electro Arturia
Electro Arturia

Lyrics Translation to English 🌹🌹🌹love u lady Elvana 😘 Don't say she's foxy, she's the sweetest one And how much she loved you, she loved you only Don't say she's foxy nor arrogant She's rare, and you know it well And beg, and beg, beg beg, and how much you beg beg beg her The flower no don't you cut And beg, and beg, beg beg, and how much you beg beg beg her The flower don't you cut Because I am I am I am I am am My heart hold o hold it Because I am I am I am I am am Your promise keep o keep it Maj ooo maj maj o maaj Your promise keep o keep it Don't say she's foxy, she's the sweetest one And how much she loved you, she loved you only Don't say she's foxy nor arrogant She's rare, and you know it well And beg, and beg, beg beg, and how much you beg beg beg her The flower no don't you cut And beg, and beg, beg beg, and how much you beg beg beg her The flower don't you cut Because I am I am I am I am am My heart hold o hold it Because I am I am I am I am am Your promise keep o keep it

Vor 3 Monate
Gabi Ivan
Gabi Ivan

Wow beautiful woman and beautiful music 100/100 👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 Monate
Анжела Мурашкина
Анжела Мурашкина

Красотка талант

Vor 3 Monate
anamari a
anamari a

Prelepa pesma i pevačica, slusam svaki dan

Vor 3 Monate
Лариса Лора
Лариса Лора

👍👍👍песня супер

Vor 3 Monate
Alfa&Omega Sema
Alfa&Omega Sema

Bravo Elvana you are absolutely amazing and we love your music.

Vor 3 Monate
Hino Eiji
Hino Eiji

Oh..elvana..u voice like from heaven..u song u lyric all the thing about u..are perfect..if compare u music and KPOP(korean) music..i think u music is very perfect..kpop just hope they're dance..but they music is bad..

Vor 3 Monate
Ornela Dajcaj
Ornela Dajcaj

🤗🤗

Vor 3 Monate
Gentjana Kasa
Gentjana Kasa

🏅elvana

Vor 3 Monate
Grigger
Grigger

Классно поëт

Vor 3 Monate
Blerta Demiri
Blerta Demiri

🌸🌸🌸🌸❤

Vor 3 Monate
Sanije Hidraliu
Sanije Hidraliu

😍😍😍😍😍

Vor 3 Monate
Ari Trumshi
Ari Trumshi

Semplicemente stupenda

Vor 3 Monate
Elvis Binjos
Elvis Binjos

Pretty Queen

Vor 3 Monate
Vana Bej
Vana Bej

Dashuri je ELVANA🥰🤗❤️😘😘😘🧿🧿🧿🧿🤗🤗🤗

Vor 3 Monate
Xhulia Kosteri
Xhulia Kosteri

super!!!♥

Vor 3 Monate
Vini Torolari
Vini Torolari

Edhe per kengen mos u ngut 👏👏👏❤️

Vor 3 Monate
Vini Torolari
Vini Torolari

Bravo Elvana 👏👏❤️

Vor 3 Monate
Make Vaka
Make Vaka

Ahhhhh a love elvana gjata

Vor 3 Monate
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱

Ke qef te degjosh edhe ta vallzosh ' 👏👏👏

Vor 3 Monate
Drilon Boci
Drilon Boci

Une e kam degjuar

Vor 3 Monate
Katrin Katrin
Katrin Katrin

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Monate
Great One
Great One

What's the song about? I'm Serbian tho

Vor 3 Monate
Elton doka
Elton doka

Elvana+🎼=♥️♥️🤯🤯🤤🤤🏵🥇🏅🎖

Vor 3 Monate
Nikolin Xhebexhiu
Nikolin Xhebexhiu

Po çfarë është kunadhe mos eshtë kunatëëë

Vor 3 Monate
Neima ezza
Neima ezza

POPULL KOT ELVANA E SHUM TE TJERE SI KJO

Vor 3 Monate
Electro Arturia
Electro Arturia

I love u from Turkey seni çok seviyorum 🤗😘 What a wonderful summer love song!

Vor 3 Monate
Hasim Imeri
Hasim Imeri

Super Song 😁👍

Vor 3 Monate
Anita Alimehmeti
Anita Alimehmeti

♥️

Vor 3 Monate
Argetim Kaja
Argetim Kaja

Edhe shum te bukurosh je te dua shum te dua je shum te

Vor 3 Monate
Argetim Kaja
Argetim Kaja

Ce I bon kaq te bukura kënka shum e bukur te lumt

Vor 3 Monate
Gena Qylafi
Gena Qylafi

Je yll i vetët bravoooooo 👏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈🌈💋💋💋💋💋💋💋💋

Vor 3 Monate
Gena Qylafi
Gena Qylafi

Shumë bukur 🌹🌹🌹😍😍😍😍😍😘🤗🤗😃😃😃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 Monate
Albana Cakeri
Albana Cakeri

Bravo!!!😍😍e kam dgjuar 10000 here dhe prap sme eshte merzitur .Me pelqejn te gjitha kenget e tua . Je kengtarja ime e e preferuar .👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤

Vor 3 Monate
Edi Gorenca
Edi Gorenca

Stupenda

Vor 3 Monate
Bruce Hysi
Bruce Hysi

Bellissima tu e la canzone

Vor 3 Monate
Arjan Pepa
Arjan Pepa

HahaHH

Vor 3 Monate
Enver Dushku
Enver Dushku

Këng e përsosur si vet Elvana ♥️🇦🇱😎

Vor 3 Monate
Emilia Gjata
Emilia Gjata

❤❤🥰🥰🥰🌍🥰🥰

Vor 3 Monate
EMA MATI
EMA MATI

Me pelqen shume kjo kenge😍😍😍😍😍😍

Vor 3 Monate
era cuk
era cuk

Skam dgju naiher keng me te bukur ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Vor 3 Monate
Artan Shtrepi
Artan Shtrepi

E ke qare

Vor 3 Monate
Klemens Riska
Klemens Riska

Kush e ka shkruar tekstin?

Vor 3 Monate
Well yeah but actually no
Well yeah but actually no

Elvana

Vor 3 Monate
Merita Okse
Merita Okse

Elvana. Chapkene. Gjestet qe i ka Elvana nuk i ka asnne kengetare. Si Yll ja. Qofsh e mbrojtur dhe e bekuar

Vor 3 Monate
Ermira Sinanaj
Ermira Sinanaj

Eshte shume keng e bukur

Vor 3 Monate
Linda Bytyqi
Linda Bytyqi

Çka eshte kunadhe ?

Vor 3 Monate
american-hairlines
american-hairlines

Dhelper

Vor 3 Monate
Lexi
Lexi

Po bukur!!!!💜❤️💛🧡😊🇽🇰

Vor 3 Monate
Drita Arapi
Drita Arapi

Great song

Vor 3 Monate
Kozeta Benga
Kozeta Benga

Elvana yll bote kengetarja ime e preferuar ❤

Vor 3 Monate
İsa Basri Divleli
İsa Basri Divleli

Türkiye den selamlar çok güzel bir şarkı bravo 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Vor 3 Monate
Aidna Casque
Aidna Casque

Kënga duhet të ishte me e gjatë ..është shumë e bukur për të qenë kaq e shkurtër të paktën 5 min. Duhet t'a shtoje dhe ca

Vor 3 Monate
Dtani tani
Dtani tani

O elvana kenge e bukur po ate locken e madhe ce doje

Vor 3 Monate
Mary K
Mary K

Zë I bukur , great interpretation ! Love it

Vor 3 Monate
Alan Lumani
Alan Lumani

Të lumtë elvana

Vor 3 Monate
Alan Lumani
Alan Lumani

Po e Kërkoja këtë këngë

Vor 3 Monate
Liza Sakollari
Liza Sakollari

Kengetare shume e mire je.te uroje te arrishe sa me larte.te dua na kenaqe me keto kenge.

Vor 3 Monate
Ester Mullamake
Ester Mullamake

Shume bukur Elvana😇🥰

Vor 4 Monate
GENTJAN HYKA
GENTJAN HYKA

O yll qe shendrin ne çdo kenge, te kemi ne çdo hap qe hedh 🤩🤩

Vor 4 Monate
Gentjana Kasa
Gentjana Kasa

TLUMT elvana

Vor 4 Monate
Rodjana Seferaj
Rodjana Seferaj

Nuk me ze gjumi nga deshira per ti degjuar kenget e tua O Elëvanaaaa❤🥰🥰🥰kalon ora 00:00

Vor 4 Monate
MWO Real Estate
MWO Real Estate

Elvana 🌹

Vor 4 Monate
MWO Real Estate
MWO Real Estate

Dashuri kjo kenge 🌹

Vor 4 Monate
The Collection
The Collection

Like from Moldova

Vor 4 Monate
Silvi Bastri
Silvi Bastri

Talent pa kufij Piro Cako! kaq!

Vor 4 Monate
Fabian
Fabian

Αλβανία ❤️❤️❤️

Vor 4 Monate
Drande Stenaj
Drande Stenaj

ikyt e pelqen shoku jem

Vor 4 Monate
Drande Stenaj
Drande Stenaj

jam nje vajze shume e bukur si elvan

Vor 3 Monate
дарс найк
дарс найк

Песня бомба

Vor 4 Monate
Ermira Nelaj
Ermira Nelaj

Bravo 😘😍

Vor 4 Monate
Erlisa Lleshi
Erlisa Lleshi

Është super kenge te lumte Elvana per perkushtimin qe ke per kenget💖💜❤️🌟🌹🤞🥰😍😘💞💖💖💖💞✨✨✨

Vor 4 Monate
Андрей Дроменко
Андрей Дроменко

Кто подумал што ана находится возли похоронах

Vor 4 Monate
Aida Trimi
Aida Trimi

Bravo elvana me pelqen 💔💔🗨🗨🗯🗯🗯🤞💭💤💤👋😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😗☺😚😚😋😋😜😝🤑🤭

Vor 4 Monate
Aida Trimi
Aida Trimi

Shume bukur🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑😝😝🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑😘😘😘😘☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺💚💚💚💚💚💝💝💝💝💝💝💝💖💖💛💛💛💛💛💖💖💛💛💛💛

Vor 4 Monate
Adela Muka
Adela Muka

❤❤❤❤❤❤😍😍😍✌✌✌💖💖💖💖😘😘😘😘

Vor 4 Monate
Adela Muka
Adela Muka

Elvana je si shpirt

Vor 4 Monate
Gentiana Arifaj
Gentiana Arifaj

Bravo 👏👏👏👏👏👏

Vor 4 Monate
Merushe Resnjaku
Merushe Resnjaku

Je yll Elvana.Bashkr me Pirron jeni njisha

Vor 4 Monate
Olsi Kerpi
Olsi Kerpi

ilove elvana

Vor 4 Monate
Suzana Dautaj
Suzana Dautaj

💋💋💋💋💋💋💌💝💝

Vor 4 Monate
Suzana Dautaj
Suzana Dautaj

😍😍😍❤❤❤💌🥰🥰🥰

Vor 4 Monate
Saranda Ibrahimi
Saranda Ibrahimi

Ccxmnnnm

Vor 4 Monate

Nächster

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 53 000 000

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

2:45

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

Elvana Gjata

Aufrufe 25 000 000

Elvana Gjata - LOTI (prod.by Jumpa) [OFFICIAL VIDEO]

3:18

THE MADDEST BRAND NEW GAME SHOW!

31:24

THE MADDEST BRAND NEW GAME SHOW!

Miniminter

Aufrufe 886 223

The White Buffalo - House of the Rising Sun

5:23

The White Buffalo - House of the Rising Sun

Emre Kerabark

Aufrufe 36 000 000

Xhensila Myrtezaj - PARIS

3:12

Xhensila Myrtezaj - PARIS

Xhensila Myrtezaj

Aufrufe 32 000 000

Elvana Gjata - Afer dhe larg

3:22

Elvana Gjata - Afer dhe larg

Elvana Gjata

Aufrufe 5 400 000

Ardian Bujupi X Elvana Gjata - MEINE LIEBE (prod. by Unik)

3:06

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 625 000 000

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

Aufrufe 22 000 000

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie

3:43

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie

Marsela Cibukaj Official

Aufrufe 1 600 000

Bankrott im Teletext

6:53

Bankrott im Teletext

Ultralativ

Aufrufe 106 473

Marin - #Shota (Prod. by Rzon & Pllumb)

2:42

Marin - #Shota (Prod. by Rzon & Pllumb)

MarinOfficial

Aufrufe 916 169

JP Performance - Beweg deinen Arsch!

6:53

JP Performance - Beweg deinen Arsch!

JP Performance

Aufrufe 474 213

LISA(리사) - LALISA @인기가요 inkigayo 20210919

4:07

LISA(리사) - LALISA @인기가요 inkigayo 20210919

스브스케이팝 / SBS KPOP

Aufrufe 4 478 100

TRUTH OR DRINK @Eda Vendetta & Robin

13:37