Elinel ft. MC Kresha - Per familje (Official Video)

Meme Lord
Meme Lord

Për Familje Vi T'Gjuj 🌟

Vor 2 Tage
Meme Lord
Meme Lord

Life Killer MaxmilianMus army

Vor 20 Stunden
Life Killer
Life Killer

qija rpt plak gjithkun mdalin komentet e tua haha

Vor Tag
Juventus Fc
Juventus Fc

Hahahahahahaha

Vor 11 Tage
Life Killer
Life Killer

qa ka me qesh qift hitleri en byth

Vor Tag
anuar rexhepi
anuar rexhepi

Beavo mx kresh dhe einel ma tforrit kongra

Vor 12 Tage
Helga Toth
Helga Toth

King irepit elineli 2019

Vor 16 Tage
bajram nuhiji
bajram nuhiji

Arush jee elinel

Vor 18 Tage
Lops Lops lopa lop budall budall shum nub 1
Lops Lops lopa lop budall budall shum nub 1

Babat

Vor 19 Tage
Antonella Pugliese
Antonella Pugliese

🇦🇱😍❤

Vor 20 Tage
ALB GaMiNg TV
ALB GaMiNg TV

Jo qifsha kokainen po tqifsha reperat e tjer qe qesi ne videoklip prostituta edhe arm ata jan pilluca tvegjel... Kjo qushet muzik..... BRAVO

Vor 24 Tage
Shaban Mazreku
Shaban Mazreku

a ka naja 20 1 2019

Vor 28 Tage
Arian Braimi
Arian Braimi

Graniti hehe elli fort bablok. Ktu ni her i vozitsha per Gilan anej knej hehhee shum nigga osht amo bash spo ngohet kresha kur o elli kneii...

Vor Monat
Artis Foster
Artis Foster

Per familje, familjen ta shuj !

Vor Monat
Mereme Llapashtica
Mereme Llapashtica

Shum e fort qikjo kang

Vor Monat
Gabriel Cenci
Gabriel Cenci

CADE OS BR NESSA PORRA

Vor Monat
Viku Ela
Viku Ela

Rrespekte elinel Je Nr 1 Mc kresha super kengtar

Vor Monat
Eda Vitia
Eda Vitia

Ma mirë ska ku del vllaqko

Vor Monat
Sek marashi
Sek marashi

kjo keng esht nje perl

Vor Monat
blero noka
blero noka

the best song

Vor Monat
Super Gamer
Super Gamer

Presim Bashkpunim Tjeter Nga ju Djem Mos u Dorzoni Kurr...Bojeni Per Familje!!!

Vor Monat
Leona Ademaj
Leona Ademaj

llajk

Vor Monat
the boss
the boss

Bashkpunim i deshtum ! Kresha shum keq e ka ba ktu.

Vor Monat
Era Kuçi
Era Kuçi

Teper mire Ju dua shume

Vor 2 Monate
Elinel Maitsa
Elinel Maitsa

Hey that's my name

Vor 2 Monate
Armando Pjetri
Armando Pjetri

Super bashkpunim!

Vor 2 Monate
Hateme Qerimaj
Hateme Qerimaj

Sum mir pi Trimi

Vor 2 Monate
Olti Jashari
Olti Jashari

KJO ESHTE REALITET SEPSE UNE PER FAMILJEN VI TE GJUJ SIDOMOS PER SHOKT E MI

Vor 2 Monate
Besarta Ademi
Besarta Ademi

Mas se mirti mc kresha nga Mitrovica king of gang gang

Vor 2 Monate
Enzo Bautista
Enzo Bautista

Te escucho desde Argentina bro espero mi likes

Vor 2 Monate
baltazar gabka
baltazar gabka

Përshëndetje nga Polonia

Vor 2 Monate
Good Example
Good Example

Greetings from Poland!

Vor 2 Monate
Gamimg-tv
Gamimg-tv

Ju lutem🙏 me tregoni pse spo muj me nejt pa ndegju kete kenge qafar poeta perfekt👏👏👏😢😢

Vor 3 Monate
Mateo Shtini AL
Mateo Shtini AL

Elinel - Ma Rrit Adrenalinën t'qifsha kokainen 🛢️🔪🔫☠️ Ma sun nuk gjinen kurr

Vor 3 Monate
Channel For anything
Channel For anything

A e ngoni hala?

Vor 3 Monate
Party 4
Party 4

Kenge e pavdekshme 💯

Vor 3 Monate
Alb Raider
Alb Raider

Vjet jan tu shku Veq problemet tu u shtu ,, damn :/

Vor 3 Monate
Gaming-Kosova TV
Gaming-Kosova TV

Hala ngohet Legjendaaat 👍👍👍👍

Vor 3 Monate
King King
King King

LEGJENDAT SHQIPTAR RESPEKT PER JU 🔥🇦🇱

Vor 4 Monate
HELLbanianz AL
HELLbanianz AL

2018 hala ....tu ngu plumin si zgjidhje ........tmarrin shembull ato jewelry bitches

Vor 4 Monate
Zazzza Tv
Zazzza Tv

Weq noizy juwe ua qi motren /na e morret ftyren o Kara

Vor 4 Monate
Valon Zeqiri
Valon Zeqiri

😎❤

Vor 4 Monate
ilda qosja
ilda qosja

Mu mthoj ca tdush por me familjen mos e kruj Edhe nqs se je i afer tbej si t'hyj!

Vor 4 Monate
Funny Animations
Funny Animations

☝️

Vor 4 Monate
Wahid Bahbah
Wahid Bahbah

J'ai le Dj

Vor 4 Monate
Galaxy J2
Galaxy J2

per familje

Vor 5 Monate
قصص حب بالدارجة المغربية
قصص حب بالدارجة المغربية

😍😍😍😍😍

Vor 5 Monate
justHavzi
justHavzi

Kinga jeni suksese

Vor 5 Monate
DIBRA TV
DIBRA TV

like kush mendon se eshte zika ma e bukur nshqipri

Vor 5 Monate
Mr Hack
Mr Hack

imongon dhe unikkkatili ksaj kng do ishte bomb

Vor 5 Monate
Talent XXX
Talent XXX

Thjesht superrr 🌹👍🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
thanas akis
thanas akis

Keng pa diss respect per terr familjet

Vor 5 Monate
Altin Gashu
Altin Gashu

Mc kresh elinel te fort jeni 101 propleme sun na nalin cocainen e nanes ja qivsha faria nga begraca

Vor 5 Monate
Coldesteyes.
Coldesteyes.

Crazy song 🔥🔥🔥🔥 good work👌🏻

Vor 5 Monate
Altin Jakupi
Altin Jakupi

Duhet të falendërojmë Zotin që po jetojmë në kohën e dy poetëve. Nui ndalem duke e dëgjuar këtë këngë. ELINEL & MC KRESHA

Vor 6 Monate
Mateo Matt
Mateo Matt

Sa inat e kam pas kreshen por tani po filloj ta digjoj .Bravo super kenga dhe videoklipi. Te pakten ka text jo vetem 3 fjal gjith kenga .Shqiptaret duan femra lakuriq neper videoklipe hahahah sikur ska plot pornosite per te par femra lakuriq.

Vor 6 Monate
Alba
Alba

mirè èshtè mos me arrit puna deri ke plumbi por pèr tu mbrojtur 2 duar pèr njì kokè janè

Vor 6 Monate
NO NAME
NO NAME

Qekjo o kang 🔥🔥🔥

Vor 6 Monate
Beni cenga
Beni cenga

Mc kresh Elinel ma te mirt..

Vor 6 Monate
FalcoTV
FalcoTV

[Elinel:] Ma mir vdes si burr, sesa jetoj si kurv. Gjaku osht gjak, sosht uj. Per familje vi tgjuj, Per familje vi tgjuj, Per familje vi tgjuj, Per familje vi tgjuj, Per familje familjen ta shuj. Se rroki mandolinen, qe me rujt familjen, mu sun ma len kilen kurr. Ma rrit adrenalinen, tqifsha kokainen, i gjaj e nuk gjinen kurr. Se rroki mandolinen, qe me rujt familjen, mu sun ma len kilen kurr. Ma rrit adrenalinen, tqifsha kokainen, i gjaj e nuk gjinen. [REF.:] Kujna po ja nin kur um preket familja kujna po ja nin nese plumi osht zgjidhja kujna po ja nin kush prek ku sduhet. kujna po ja nin ma mir let ruhet kujna po ja nin o kujna po ja nin kujna po ja nin o kujna po ja nin mi testojn fjalt o veq mir se vin zot i dal pragut nuk um vyn ndihm [MC Kresha:] Jom msu me mbijetu me 20 cent nrrug rri i vetmum ni planet Neptun ski connect shun ski ku merr pun pret e pret vun do meten e do shkun do si mbreten do si goons do u treten e do u shun ska gjum veq shtreter e merr shtrum efektin mushrooms e met i mashtrum gjith e kom lu rolin tem njet skom aktru vjet jon tu shku veq probleme tu u shtu sje tu m ni edhe pse o tu ushtu fjala lire mjeti ma i mir me pushtu e di qe mfeel edhe pse ndjenjat smuj mi postu sdu em impresionu njerzt tu kopju ose me u dok cool tu impersonu t'hujt per familje gjuj prej pragu tshpis skom ku luj kur t'thot haveri ruju sdo me than qe jem ka lujm [REF.:] Kujna po ja nin kur um preket familja kujna po ja nin nese plumi osht zgjidhja kujna po ja nin kush prek ku sduhet. kujna po ja nin ma mir let ruhet kujna po ja nin o kujna po ja nin kujna po ja nin o kujna po ja nin mi testojn fjalt o veq mir se vin zot i dal pragut nuk um vyn ndihm [Elinel:] Se rroki mandolinen, qe me rujt familjen, mu sun ma len kilen kurr. Ma rrit adrenalinen, tqifsha kokainen, i gjaj e nuk gjinen kurr. Se rroki mandolinen, qe me rujt familjen, mu sun ma len kilen kurr. Ma rrit adrenalinen, tqifsha kokainen, i gjaj e nuk gjinen.

Vor 6 Monate
Lind Sejdiu
Lind Sejdiu

Nese plumi o zgjidhja bruh this song is on fire🔥 Respect per Elinelin poetin e ksaj Muzike🔥

Vor 6 Monate
Gamingwith Gangstar
Gamingwith Gangstar

Ropt ngoj kush dislike

Vor 6 Monate
Moon Light
Moon Light

⬆🔥👌

Vor 6 Monate
florentina Limani
florentina Limani

Qeta qe e kan ba dislike sedin qao muzika

Vor 6 Monate
Kushtrim Hasani
Kushtrim Hasani

Kinga jenii 😍😍😍😍😍😍

Vor 6 Monate
Rinor telaku
Rinor telaku

Booooooooooomm beatii ma i qartii

Vor 6 Monate
Ditmar Inot
Ditmar Inot

PER FAMILJE VI TGJUJ [#PER FAMILJE PER FAMILJE FAMILJEN TA #SHUJ

Vor 6 Monate
Winter is Coming
Winter is Coming

Elinel,a mi me duket,a ktu pi Bon diss Unikkatilit?

Vor 6 Monate
Jetmir Fejzo
Jetmir Fejzo

Boss

Vor 6 Monate
Elnis Elshani
Elnis Elshani

a la muzik mat mir skum ngu

Vor 7 Monate
Elnis Elshani
Elnis Elshani

kang ala mat mir sky pa

Vor 7 Monate
Era Krasniqi krasniqi
Era Krasniqi krasniqi

💸💸💸💸💲💲💲💲💲💲💲💲so so so cool Elinel bravo 😲😱😱😱

Vor 7 Monate
S S
S S

Qija nanen qit tekst ka 5 milion euro mjau dhan pak osht. Mu pom pershtatet si mjau kallzu jeten tem 100% a-zh

Vor 7 Monate
Bamboo PLISAT
Bamboo PLISAT

Veq paramenone rina lopa me kongen ashiqare ka ma shum klikime se kjo kong me kit mesazh tfort , ec e mos jau qi ropt shqiptarve phu ropt e budallve jau qifsha . Bravo elli kresha qe po na mani me kit sen

Vor 7 Monate
E dua jeten E dua at qe se kom
E dua jeten E dua at qe se kom

Me ja nis prej fillimi shkon gat Po ti shkruj nja dy rreshta leta kuptojn tant Nuk jom i lodht po jom i trent Nuk jom mir po shoh krejt vrant Pe ni vetin pa forz si dj blont Jom i pergaditun si jon klod Ter naten i sgjum ter naten me vepra E dje kur kalum Tash na kujtun........

Vor 7 Monate
Samurai X
Samurai X

Well I found free $5312a money making system that is really working for me>>>frepplmoney.win/?crGVvi Try once.

Vor 7 Monate
Morena Xhibo
Morena Xhibo

superrrrr.👍👍👍👏👏👏👏

Vor 7 Monate
NoriG
NoriG

legenda nuk vdes kurr oj shqipe

Vor 7 Monate
helmi-jennica koivistoinen
helmi-jennica koivistoinen

Is he the guy that Drake copied?

Vor 7 Monate
Albanian Trap
Albanian Trap

helmi-jennica koivistoinen yes it is lol

Vor 7 Monate
qifsha kokainen
qifsha kokainen

Bro kjo keng eshte jashtzakonisht e mire, i del flaka dhe sa her qe e ngoj ma nxeh gjakun dhe dal prej shpis me allti. Jeni me te mirit Kresha & Elli the best. Jau qifsha ropt krejt tjerve

Vor 7 Monate
Mazreku Habib
Mazreku Habib

pi ti qi ropt o kar ropt ti qi ti ha motrat n pdh

Vor 7 Monate
UrbanNRoots
UrbanNRoots

🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
UrbanNRoots
UrbanNRoots

Fav song ever 🔥🔥🔥 #Elli 🐐

Vor 7 Monate
Tarebb X
Tarebb X

2Pac ft. The Notorious B.I.G - For Family (Official Video) Albanian Version

Vor 7 Monate
Euxh Enio
Euxh Enio

Bravo Elinel super tekst, te rrenqeth mishin kur e degjon po ky palla Mc Behari ca thote se nuk i marr vesh asnje fjale

Vor 7 Monate
DON K boy
DON K boy

Super këngë!!!👍🔥🔥Bravooooo

Vor 7 Monate
AmR MmŞ
AmR MmŞ

BABA i repit MC KRESHA 👌

Vor 7 Monate
Flamur Isa
Flamur Isa

unikatil type of beat

Vor 7 Monate
Altin Demati
Altin Demati

shum mire suksese

Vor 7 Monate
Niko TV
Niko TV

Super👌👌kenge

Vor 7 Monate
Genc Makolli
Genc Makolli

i madh je babikk

Vor 7 Monate
Yussef Alshater
Yussef Alshater

very nice

Vor 7 Monate
Muhamed Jusufi
Muhamed Jusufi

Qekjo a muzik ☝🏻☝🏻

Vor 7 Monate
Dan G
Dan G

Spotify, AppleMusic?

Vor 7 Monate
emmm Ism
emmm Ism

Ma i fort je

Vor 7 Monate
Gevi Lopci
Gevi Lopci

Ma mir vdes si burr sesa jetoj si kurv spr kenge

Vor 7 Monate
Jozef Marku
Jozef Marku

Veq serbt bajn dislike

Vor 7 Monate
REIS Brahimi
REIS Brahimi

Bravoo ju lumtt

Vor 7 Monate
Labinot Qerolli
Labinot Qerolli

I pari je 2

Vor 8 Monate
Blerim 197
Blerim 197

dy njerezit e kesaj muzike.nuk kam fjal me ju pershkru.

Vor 8 Monate
Eris Shala
Eris Shala

Per familje i kisha bo qito sene

Vor 8 Monate
GIZZA KRYEZIU
GIZZA KRYEZIU

A thot cool a kurv

Vor 8 Monate
Kosovar Mërgimtar
Kosovar Mërgimtar

Këngë e qëlluar për Njerëz të pamoralshëm.

Vor 8 Monate

Nächstes Video

Top 5 school fight scenes in movies

05:01

Top 5 school fight scenes in movies

MPX PLAYS

Aufrufe 13 000 000

Unikkatil - Ni Milion Rrugë

03:59

Unikkatil - Ni Milion Rrugë

BloodyAlbozENT

Aufrufe 6 600 000

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

7:27

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

Aufrufe 359 287

GETINJO - 50 (Official Video)

03:22

GETINJO - 50 (Official Video)

2EURO MUSIC

Aufrufe 6 900 000

Ledri x Buta - Merri Merri

02:21

Ledri x Buta - Merri Merri

Ledri Vula

Aufrufe 13 000 000

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

03:55

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

Capital T

Aufrufe 3 800 000

ladi g - dhimbje dhe lot

04:33

ladi g - dhimbje dhe lot

ethjeshte

Aufrufe 2 300 000

S4MM - Medelina

03:11

S4MM - Medelina

S4MM

Aufrufe 9 500 000

Gjiko - Maybach me shofer

03:27

Gjiko - Maybach me shofer

REDBOX Entertainment

Aufrufe 3 700 000

Sir-A -  Cigarxhiu

04:06

Sir-A - Cigarxhiu

Lets Killua

Aufrufe 85 000

ALADDIN Trailer 2 (2019)

2:40

ALADDIN Trailer 2 (2019)

FilmSelect Trailer

Aufrufe 8 553 865

I Hate My Crazy Rich Step-Sister

6:10

I Hate My Crazy Rich Step-Sister

MY STORY ANIMATED

Aufrufe 1 506 841

BALDI'S BASICS IN REAL LIFE! Baldi took over our Office!

14:24

BREAKUP PRANK ON VALENTINES DAY 💔

21:26

BREAKUP PRANK ON VALENTINES DAY 💔

THE PRINCE FAMILY

Aufrufe 1 739 029

Conservatives Slam Alexandria Ocasio-Cortez’s Green New Deal | The Daily Show

6:21