Ekskluzive/ Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako flet për herë të parë: Më ka marrë malli

 • Am Vor 2 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania
  subscribers: 2,5 Mio.

  Autor: Ronaldo Sharka, Erjola Doçi
  Moderator: Ronaldo Sharka,Erjola Doçi
  Të ftuar: Egli Tako
  Përshkrimi: Mos I bjer me top. Rubrika në E Diell ku do të trajtohen temat e showbiz-it shqiptar. Të ftuar pikant dhe pyetje ngacmuese.
  Këtë javë në Mos I bjer me top do të jetë Egli Tako, e cila flet për ndarjen e bujshme, hapat në muzikë dhe jo vetëm
  Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #eDiell#TopChannel#MosiBjerMeTop

@aedaaram8315 +7
@aedaaram8315

Uroj te jeni bashke, pervec çdo gjeje qe ka ndodhur,Zoti ishalla ua bashkon rruget perseri ❤

Vor 2 Monate
@anto.neta1176 +5
@anto.neta1176

Bravo Ronaldo. I pershtatet shume ky format.. Shume suksese!

Vor 2 Monate
@Gigi9K +32
@Gigi9K

Duket qe eshte akoma shume e trishtuar te dy ashtu duken dhe me vjen keq qe ndahen kur e duan njerezit njeri tjetrin 😢

Vor 2 Monate
@mondabaxhia3003 +17
@mondabaxhia3003

Ti je nje vajze yll e mire e edukuar edhe Olsi eshte nje djale i shkelqyer por nese vjen ndarja nuk do te thote te shahet njeri nga te dy duhet te falenderoni Zotin se ndodhin keto ndarja pa ardhur ne jete femijet se ata paguajn haracin thote populli Je shume e sinqert edhe Zoti do ta tregoj rrugen e duhur urime e suksese ne jete

Vor 2 Monate
@rukijeluma5607 +25
@rukijeluma5607

Bravo vajzë e edukuar e sjellshme te knaq ta degjosh nuk e nihja me par po tash dojem ne fanse ezrajt dhe do ta ndjek perher ❤️

Vor 2 Monate
@user-mq9ez3jm5n +1
@user-mq9ez3jm5n

Egli sikur shpetoi qe u nda. Duke bere si i trishtuar. Eshte e drejta jote moj vajze te ndahesh kur nuk ta ndjen me zemra te vazhdosh. Dihej qe ti e kishe experience dhe nuk e shihje si jetegjate.

Vor 2 Monate
@pranveraleci1702 +11
@pranveraleci1702

Nje vajz perfekte suksese e ishalla me ni dashuri te re dhe te perjetshme ✨

Vor 2 Monate
@ernesiohoxha8845 +2
@ernesiohoxha8845

Ca shet pordh ky roni “ai djali” e ka emrin olsi nje personazh shum i dashur per publikun shqiptar

Vor 21 Tag
@noname-ki3yx +7
@noname-ki3yx

Mundet ti përmendet emri djalit ne fjal se eshte njeri edhe akoma esht ne jet bëhuni pak me me kultur se jeni ne TV he he se ka gjet dhe dashurin rini rehat

Vor 2 Monate
@anxheladura5139 +45
@anxheladura5139

E bombarduan me pyetje per ndarjen vetem qe tu rritet audienca pa menduar per ndjenjat e saj apo privatesine e saj. Pastaj pyetja a ke mall eshte prova e duhur qe nuk di ta kryesh profesionin prezantuese. Bravo Egli ja dole shkelqyer ne gjithe ato pyetje tendencioze!

Vor 2 Monate
@ilpadrino2001
@ilpadrino2001

Pse cfare interesi ka per publikun kjo , vec per lidhjen njihet

Vor 21 Tag
@dorixh3724 +23
@dorixh3724

Vajza me e edukuar dhe e mir Shqiptare je Egli❤

Vor 2 Monate
@Seriallyrics796 +2
@Seriallyrics796

Po ti ishe gati per te qar mi tu hollua zeri olsi qau per mendimin tim shum e zgjatet kte ndarjen🥺🥺🥺❤❤❤❤❤❤

Vor 2 Monate
@pranveraduka3984 +30
@pranveraduka3984

Egli nje vajze teper intiligjente Bravo Nje interviste shume e zgjuar

Vor 2 Monate
@criminal4874 +1
@criminal4874

Kur tradhtohet nje femer nga i dashuri saj e quani mashkullin tpabes i pacip tradhtar etj... Po Kur e Ben femra na qenka inteligjente 😂

Vor 2 Monate
@alkedamila1404 +5
@alkedamila1404

Hera e pare qe e degjoj Eglin dhe mu duk shume vajze e kulturuar

Vor 2 Monate
@xhevi2859 +2
@xhevi2859

Nji vajz shum e sinqert te uroj gjith te mirat❤❤

Vor 2 Monate
@LubiAna-nv8bg +9
@LubiAna-nv8bg

bravo ❤je me vrte nji goc super e mir

Vor 2 Monate
@fiermarjus745 +4
@fiermarjus745

Ishalla behen bashk prap do zoti🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@fiqireteehh +2
@fiqireteehh

Suksese ne jet goces🤩

Vor 2 Monate
@eugenmjeshtri6332 +1
@eugenmjeshtri6332

Ka shpetu Olsi 😅😅😅 me kte ! Urime Olsi

Vor 2 Monate
@shretehallunaj3973 +2
@shretehallunaj3973

Vajze me edukate. Te uroj fat

Vor 2 Monate
@user-pd4zi6hm7s +8
@user-pd4zi6hm7s

E ka nda sps ai ska qen gati per martes kjo ka qen arsya tyre 5 vite jan shum duke prit ..me vjen mir qe po dashuron veten esht gjeja me e mir qe cdo fm duhet ta bej

Vor 2 Monate
@marinellarusi7472 +4
@marinellarusi7472

nuk mendoj se esht kjo arsyeja sepse ata para dy vitesh kishin deklaruar deshiren e tyre per tu martuar te dy domethene, besoj se ka dicka tjeter por qe mbetet mes tyre

Vor 2 Monate
@landalanda4323 +3
@landalanda4323

Shume e mire❤❤

Vor 2 Monate
@stivenkovaci8229 +45
@stivenkovaci8229

Asgje kunder prezantuses qe perpiqet shume, por artikulimi i fjaleve esht shum irritues. Mund te beje nje pune tjeter 👍🏻

Vor 2 Monate
@leomessi8657 +4
@leomessi8657

Të lajë makina përshembull.Unë do isha dakort .

Vor 2 Monate
@Anonymous-nc7rk
@Anonymous-nc7rk

Vetem me breke fo ishte me bukur

Vor 2 Monate
@user-xt7sh4hu1s +2
@user-xt7sh4hu1s

Ronaldo yll bote, ka lezet 👏👏👏👏

Vor 2 Monate
@angelogela4167 +25
@angelogela4167

Shum e shemtuar kjo erjola o zot

Vor 2 Monate
@leomessi8657 +1
@leomessi8657

Jam dakort...të përzihet stomaku

Vor 2 Monate
@user-ly4mz5zu6t +3
@user-ly4mz5zu6t

Bravo Ronaldo

Vor 2 Monate
@lule4259 +6
@lule4259

Bravooo vajze me kembe ne toke super interviste

Vor 2 Monate
@user-mq9ez3jm5n
@user-mq9ez3jm5n

Prano cdo experience televizive Egli. Mos mendo per te shkuaren. Shko ne BB/Dance wherever

Vor 2 Monate
@annainmyopinion9780 +43
@annainmyopinion9780

Egli u njoh nga Olsi! Qëkur Olsit nuk i përmendet emri? Cfarë është kjo "ky djali" "personi në fjalë"?!

Vor 2 Monate
@Valevale. +4
@Valevale.

Sepse jane te ndare ore selak, edhe kjo ka nje pike krenarie, tashti t’ja haje mutin Olsit pse ai e beri te famshem😒

Vor 2 Monate
@angelaselimi1990 +2
@angelaselimi1990

@@Valevale. Qe kur qenka kjo qe kur ndahesh nuk ben ti permendet emri ish partnerit? Lere se kjo por edhe keto moderatoret nuk e permendin. Pfff

Vor 2 Monate
@aurorakola8017 +5
@aurorakola8017

Gjeja me e rendesishme qe po bej ,palestra thot ,o zot ku ka shku puna

Vor 2 Monate
@alketamc8274 +13
@alketamc8274

Kja ka me shku ne Big brother vip 3 , e kan mi sjell Olsin aty 😂😂 e telenovela per shqiptaret 😂😂😂

Vor 2 Monate
@Seriallyrics796 +1
@Seriallyrics796

😂😂😂😂😂😂

Vor 2 Monate
@user-mq9ez3jm5n
@user-mq9ez3jm5n

Haha fix

Vor 2 Monate
@klausmhilli68
@klausmhilli68

Goc me kultur

Vor 2 Monate
@lilianadodaj4254 +2
@lilianadodaj4254

Vajze e zgjuar

Vor 2 Monate
@odetaspaho +3
@odetaspaho

Shume e shemtuar qenka

Vor 2 Monate
@user-vl2ln6vf1s +23
@user-vl2ln6vf1s

U hap dhe kjo si vaj ne lakra ja hapi syt Olsi U bej kjo e famshme

Vor 2 Monate
@user-un6lu4ov1t
@user-un6lu4ov1t

U Ronaldo paska Mar emisionin te top Chanel,,u realizua enderra bravo roni suksese

Vor 2 Monate
@iljirhiseni +6
@iljirhiseni

Qenka dobsuar tash si unda nga olsi😮😄👍

Vor 2 Monate
@valentinamurashi5212 +10
@valentinamurashi5212

Shume mire e ben emisionin Ronaldo

Vor 2 Monate
@MS-fn8qz +11
@MS-fn8qz

Sa ashte dobsu😮 tashi ose te mungon me taman se ska munci, pae kto dashnit harrohwn kshu pse🥹🥹

Vor 2 Monate
@alfridagurraj2706 +3
@alfridagurraj2706

E zgjuar,po e bukur faree, qenka edhe dobesuar se si bushiq ka qene

Vor 2 Monate
@fadilhasa6396 +1
@fadilhasa6396

Asnje person i famshem nuk tregon te verteten😊

Vor 2 Monate
@fadilhasa6396
@fadilhasa6396

Eshte fut egi ne 2 psigolog

Vor 2 Monate
@mariglenbrahimi2002
@mariglenbrahimi2002

Po më vjen shumë keq që je ndarë nga Olci Bylykun

Vor 2 Monate
@MikeleAhmeti
@MikeleAhmeti

E more famen tani bravoo ja arrite

Vor 2 Monate
@lilanila163 +1
@lilanila163

Egli nga hici u be me fam nga Olsi Bylyku djal valut,e beri me fam dhe sot ben interesanten😂😂

Vor 2 Monate
@edaeda3253 +13
@edaeda3253

Shyqyr qe zuri vend pune ky Ronaldo se na cavi veshet

Vor 2 Monate
@bbytyqi460 +8
@bbytyqi460

Erjola nderro stil se je pa pik jeshie.

Vor 2 Monate
@sh.d.1520 +77
@sh.d.1520

Sa shume Make-up i tepruar te dyja..nuk dukeni bukur...Sa me Natyrare dukeni me te bukura...o Goca shqiptare🙏🏻🙏🏻

Vor 2 Monate
@arlyamelia9461 +6
@arlyamelia9461

Nuk ka shanse mos dali 1 te komentoj disa keqe

Vor 2 Monate
@duuddjudususuauq2300
@duuddjudususuauq2300

Si mu lye me pashtet po doken 😂😂😂

Vor 2 Monate
@leo5pk +3
@leo5pk

Bravo Roni

Vor 2 Monate
@herlaherla +4
@herlaherla

Asnjera nuk me pelqejn me i bukur ronaldo se kto dyja

Vor 2 Monate
@tilacani357 +2
@tilacani357

Egli si plak duket ne fytyr

Vor 2 Monate
@mariaxixa8874 +3
@mariaxixa8874

Ua sa e shemtuar

Vor 2 Monate
@nurije1003
@nurije1003

😊

Vor 2 Monate
@ergysnakia +11
@ergysnakia

Sa i shpif ky ronaldo

Vor 2 Monate
@bhajko +10
@bhajko

Aman o egi a ça e ke emrin prej olsit t njohim ti talente shum aman 🤔

Vor 2 Monate
@nitogjini +2
@nitogjini

Sikur ja ka fut dikush box rurive ksaj eglit 😂😂😢😢

Vor Monat
@marjetafilipi3594 +3
@marjetafilipi3594

Cfare fytyre nga make up, nga dobesimi i tepert edhe fytyre duket jo mire😮

Vor 2 Monate
@damo3928 +24
@damo3928

per cfare esht e famshme kjo pervec se ka qen e dashura e olsit ?

Vor 2 Monate
@armandadorda9752 +10
@armandadorda9752

Sa mire ka bere Olsi qe te ka lene pasi nuk ishe per të. Ke shume tangerllek thua se kush je ti. Qe kur ke dal neper intervista edhe kur ishe me Olsin, flisje sikur Olsi kish pas shume shume fat qe ish me ty...avash goc se kur te hipen vetja ne qejf..ja dihet përfundimi! Well done Olsi !

Vor 2 Monate
@miriespanico8806 +30
@miriespanico8806

Nuk e kuptoj cfare Ka pare olsi Ke ty? Publiku kte nuk e njeh fare e njeh nga OLSI

Vor 2 Monate
@user-ny1hh1fm9k +1
@user-ny1hh1fm9k

Ke shume tè drejte

Vor 2 Monate
@noname-ki3yx
@noname-ki3yx

Sa tmadhe e Beni aman

Vor 2 Monate
@fluturah9319 +44
@fluturah9319

Kjo Erjola nuk ja vlen fare për moderatore

Vor 2 Monate
@ilirjan3936 +1
@ilirjan3936

Hahaha ne shiperi dihet si behen punet, se nje dashnor edhe hopa pun ne emisjone 😂😂 prandaj mund te jete edhe ajo aty ku esht

Vor 2 Monate
@semiedoci9141
@semiedoci9141

Vor 2 Monate
@igloiglo6691
@igloiglo6691

Erjola mer xhaxh me ate zo 😂

Vor Monat
@power30936 +3
@power30936

Ronaldo na cave kryt sa lek sa lek jo kjo jo ajo😑😑😑😑😑

Vor 2 Monate
@user-vl2ln6vf1s +5
@user-vl2ln6vf1s

Ronaldo ti je morre

Vor 2 Monate
@eriseldamerka7278
@eriseldamerka7278

Se çu tha e se çu be n smora vesh gje😂😂😂

Vor 2 Monate
@rovena2elezi239 +9
@rovena2elezi239

Erjola i paske bere gjinjte😅 nejse... nice

Vor 2 Monate
@alegjoka-4810
@alegjoka-4810

Çfar gjuhe ke shkruajtur 😮😮😮 se nuk kuptohet

Vor 2 Monate
@duuddjudususuauq2300
@duuddjudususuauq2300

😂😂😂😂😂 Si 🐂

Vor 2 Monate
@luizacucka6807
@luizacucka6807

E mbyten

Vor 2 Monate
@user-sv1bp7xn9c +1
@user-sv1bp7xn9c

A dashurohet burri me ket koke larask 🤣

Vor 2 Monate
@ak8181 +2
@ak8181

Uaaa ca eshte bo kshu kjo Egli si mortje sa e shemtuar gjynah

Vor 2 Monate
@mishaelkrasniqi6662 +1
@mishaelkrasniqi6662

ftyren si parafang olso bravo qe e ke lon ket tyrryfylen bos je

Vor 2 Monate
@driledrile7055 +3
@driledrile7055

Weee me lottt shi ça bo silikoni si transa 😂 ça neveri 🤮

Vor 2 Monate
@user-vq8er3wx3o +1
@user-vq8er3wx3o

Kjo qenka trape re 😂😂😂😂

Vor 2 Monate
@AlbanDyrmishi-yp8yd +15
@AlbanDyrmishi-yp8yd

U rikkthyen kta dy morrat

Vor 2 Monate
@elaela-ky4qg +2
@elaela-ky4qg

Pse I Shane

Vor 2 Monate
@user-th7hn4xc1q +10
@user-th7hn4xc1q

Cfar ka humb ai djale

Vor 2 Monate
@sarahhh4738 +2
@sarahhh4738

Cfar ka humb kjo vajz*

Vor 2 Monate
@albanaborici1501 +3
@albanaborici1501

Si qeka ber kjo erjolA aman. Po i plas silikoniio uffffffg

Vor 2 Monate
@iliryDardani
@iliryDardani

Po pse se the pra per cfar jeni nda pse

Vor 2 Monate
@user-te1fd8fk6x +7
@user-te1fd8fk6x

Shes goma t perdorme

Vor 2 Monate
@duuddjudususuauq2300
@duuddjudususuauq2300

Sa ashte shuma 😂😂

Vor 2 Monate
@user-te1fd8fk6x
@user-te1fd8fk6x

@@duuddjudususuauq2300 🤣🤣🤣🤣

Vor 2 Monate
@xh7324 +2
@xh7324

Make_up ok po veshja skandal

Vor 2 Monate
@yllmexixa1600 +2
@yllmexixa1600

Boll me botox se me shume shemtuar ngjani

Vor 2 Monate
@nadi9448 +3
@nadi9448

200 kg make up

Vor 2 Monate
@hedijehalilaj2566 +1
@hedijehalilaj2566

Per koken nuk po can ti

Vor 2 Monate
@emilimerxhushi6781 +5
@emilimerxhushi6781

Gazetari Ronaldi shume dobet ne artikulimin e fjaleve nuk di te flasi si nje nxenes ne fillore

Vor 2 Monate
@ergysnakia +7
@ergysnakia

Sa i shpif ky ronaldo

Vor 2 Monate

Nächster

Kolja Goldstein - URLA & GAIA (Official Music Video)

03:03

LAST CHANCE to get a Chromatic Brawler!

03:30

LAST CHANCE to get a Chromatic Brawler!

Brawl Stars

Aufrufe 3,2 Mio.

The Furry Bait-N-Switch

03:21

The Furry Bait-N-Switch

Flashgitz

Aufrufe 640 Tsd.

Theo Rose - Soarele Meu (Miami Bici 2 OST)

02:30

Ja genau🤣 #witze #shorts

1:00

Ja genau🤣 #witze #shorts

Halt Stop🛑

Aufrufe 450 Tsd.

Wiedersehen nach 50 Jahren | Grünwald Freitagscomedy | BR

3:47

Wiedersehen nach 50 Jahren | Grünwald Freitagscomedy | BR

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 963 Tsd.

Abby was not impressed 😂 #dadjokes

0:58

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

0:24

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

Mamiversum

Aufrufe 745 Tsd.