E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 53:15

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Lutfi Kola
Lutfi Kola

Ana me e mira nga të gjitha

Vor Stunde
Alban Hoti
Alban Hoti

permendimin tim shqipja blöck duhet me pas pergjithmon se ajo nuk ben pun tek asnje burr edhe nuk besoj qe e qon kjo me shum se nje dit ose dy dit me nje burr kshtu qe i kisha then shqipes shko qik me naj shpi me drita te kuqe puno se ti aty e ke vendin e tea te kisha then nje gje e ke andin aty kshtu qe mos e lsho por edhe ti andi sa me shum afer Teas euch 2 sind perfeckt

Vor 16 Stunden
troublesomegirl
troublesomegirl

pse nuk e kuptoni ende qe NE KETE PUNTATE SHQIPJA MUNDOHET TUA NXJERRE SKENARIN KETYRE😂 prandaj nuk ju dha denim po u largua plotesisht hahah

Vor 16 Stunden
Bajraktari Shefqet
Bajraktari Shefqet

Shqipja shum shum e keqe

Vor Tag
Bajraktari Shefqet
Bajraktari Shefqet

Tea shum femer e bukur

Vor Tag
Suad Ibrahimi
Suad Ibrahimi

O shqipe po ka shum emisione qe i shiqoj po per mendimin tim qenke lop e madhe dhe per mua je nje 0 je kafsh e madhe dhe nje me bised me beri pershtypje nje gje kur the un jam me mendimin tim jo me turmen tek ne nje fjal popullore nje dele qe ndahet nga turma e han ujku

Vor Tag
Leo
Leo

Opinionisti esht gay

Vor Tag
Elisabeta Raimonda
Elisabeta Raimonda

E mo zoti arjan si je durim mu mar me shqipen‘ ajo esht e keqe shum dhe ul dhe perqesh njerzit ‚ ska me gjyna‘ zot me fal se ndoshta gaboj Po ajo esht shejtan budallaqe ‚ keqqqq shum ‚🤫shqipe bylle te shkreten🙏

Vor Tag
MrCardX
MrCardX

We need Uncle Enver back

Vor 2 Tage
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni

Se kuptoj pse e lejojn me fol e me nejt aty ket idiot

Vor 2 Tage
PlayerON game
PlayerON game

Ksaj shqipes esh pr ti qr

Vor 3 Tage
Ensar JR19
Ensar JR19

Shqiptaria asniher ska pasur pedera turp per shqiptarin 😡😡😡😡

Vor 3 Tage
Behar Bajrami
Behar Bajrami

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=AADS3Nz0NWg

Vor 3 Tage
Sky Jurichild
Sky Jurichild

Askush por askush... Shqipja:Jeni te degjeneruar meshkuj dhe femra

Vor 3 Tage
Edna Tubig
Edna Tubig

Shqipen me kurrr se kisha pranu ne emision per mendimin tim nuk i shkon emisionit te juaj nje femer e till . Ju faleminderit

Vor 3 Tage
azemine shala
azemine shala

Nuk me pelqen As pak Shqipja me keto xheste me e mira nga te gjitha e cila m flen ne zemer është Tea dhe shum pershtaten me Andin ... I Love You Teaa

Vor 4 Tage
Sami Bojaxhiu
Sami Bojaxhiu

Shqipja shote galic fjalt me vent e drejt

Vor 4 Tage
Gazmir Cani
Gazmir Cani

Punoshe mor kamarjer o khar jo gay😂😂

Vor 4 Tage
Gazmir Cani
Gazmir Cani

Qr

Vor 4 Tage
Gazmir Cani
Gazmir Cani

Se te qahet farfalla

Vor 4 Tage
Lola Lola
Lola Lola

Jeni me te miret bravo

Vor 5 Tage
Feti mazi
Feti mazi

Po tea a meriton ndonje kritka

Vor 5 Tage
Feti mazi
Feti mazi

Tea e ka sjelle komshiun ,po shqipja e ka kosoven me veti ,skishte bullizim deri atehere .ej sh i ka familjen jashari ja rrufshi ,ti tea je e poshter komuniste .....

Vor 5 Tage
Feti mazi
Feti mazi

Po graciano e ka birren e Vet

Vor 5 Tage
Anna M
Anna M

SHQIPJA E SHPIFUR

Vor 5 Tage
F shabanī
F shabanī

i lumt ksaj shqipes

Vor 5 Tage
Fatmira Kurti
Fatmira Kurti

Bravo Shqpe turpe per emisjonin ka vend tjeter per tu diskutuar lat nam shqitaret kan nevoj per te diskutime per fukardhiku qe i ka mbuluar ne jete e ture te perditshem dhe skan nevoj te degjojn budadhiqet

Vor 6 Tage
Fatmira Kurti
Fatmira Kurti

Ike more budalla me duket se edhe ti ashtu je si ai na nevritet asaje me duket i pelqen keto me duket se ajo esht si ai

Vor 6 Tage
Arian Taraku
Arian Taraku

Bravo shqipe

Vor 6 Tage
Malvina Malo
Malvina Malo

Na i shpifi ky

Vor 6 Tage
Malvina Malo
Malvina Malo

T lumt shqipe brava jam plotesisht me ty

Vor 6 Tage
Ymer Ymeri
Ymer Ymeri

U largua tea u larguan te gjith qunat

Vor 6 Tage
Rijad Emrulai
Rijad Emrulai

Padrejtsi asaj Shqipes i pasken bo, Tea paska dal me nxjerr me shum fjal se sa me dal pse eshte mendje hapur ajo qenka idiote dhe hipokrite sepse nuk ka dal pervete po me ja nxjerr atina te palarat, pytjet e san me ironi te pelqejn te dyjat qfar shijon etj hahaha o kjo Tea doket engjull asht dreq i njof femrat si kjo un kto jan mente kqijat ne bot

Vor 7 Tage
sabri Hyseni
sabri Hyseni

😑

Vor 7 Tage
Cuni MIRE
Cuni MIRE

skam shum per te then vetem turp turp qe trajtoni keto tema ..nje BRAVO PER TY SHQIPE 👌🤝👏👏👏

Vor 8 Tage
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn

E kapi 3 fazorshi i Skizofrenise shqipen.lol Lexoni komentin tim ne episodet e meparshme...

Vor 8 Tage
Gris Bidai
Gris Bidai

Me psiqike se shqipe ska

Vor 8 Tage
Youtube Lover
Youtube Lover

Bravooooo shqipe

Vor 8 Tage
Esa Ersa
Esa Ersa

O Shqipe bravooo bre 👏🏻👏🏻🤣

Vor 8 Tage
Ari Dem
Ari Dem

Kyy emision qe po mundoheni te benii diqka sipas asaj ides suajj per mu eshte e kote per arsye se ne qoftese nje djal nje vajze nuk eshte ne gjendje qe te gjeje fatin e jetes atehere me mire le te marr nje tufe delesh dhe te dal me to qofte mashkull apo femer E ju te emisionit sa te ka budall ju mos ndalonii!!!!!!!!!

Vor 9 Tage
Eglantina Leka
Eglantina Leka

No uy

Vor 9 Tage
Dren Belegu
Dren Belegu

https://youtu.be/1gVnJl3KnPE ja ku e keni pergjigjen adekuate

Vor 9 Tage
A. B
A. B

Shqipja esh jet t shtoft zoti jeten ❤️🦦❤️

Vor 9 Tage
A. B
A. B

Ti nk quhesh bi ti quhesh prostitut

Vor 9 Tage
Mimi A
Mimi A

Shqipeee ty zhag te kisha ngreeeeee .lopa keqe

Vor 9 Tage
UniKKatil- T.B.A
UniKKatil- T.B.A

Shqipja osht tipike Shqiptare tjert jen fallco

Vor 10 Tage
Mario Jolla
Mario Jolla

Shqipen ta puthesh mu në ball hec aty shqipe me ty jemi tgjith Na dolën para byth qira duan dhe gra

Vor 10 Tage
Lihane Biba
Lihane Biba

Une ju shikoj qe jam 10 vjec

Vor 10 Tage
Fjori Drita
Fjori Drita

😑😑😑

Vor 10 Tage
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko

Arjani: po ti graciano e ke bo per lek apo per qef Graciano: per lek Arjani: ti po genjen Graciano: po mundohesh te ta jap falas 😂

Vor 11 Tage
Gazmir Cani
Gazmir Cani

😅😅😅😅

Vor 4 Tage
xhuana s xhs
xhuana s xhs

Shqipja donte dodon ta sillte ne vete 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Vor 11 Tage
Kreshnik Sherifi
Kreshnik Sherifi

Fucking bitches The whole program is just a bullshit 👎🏻

Vor 11 Tage
Murat Besmir
Murat Besmir

DEGJENERIM

Vor 12 Tage
Rudens Sinjari
Rudens Sinjari

Pederastllëku është zgjedhje dhe jo natyrore siç thonë pederastët që mundohen të justifikojnë degjenerimin. Bravo Shqipe!! 👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 12 Tage
Feti mazi
Feti mazi

oj sh.po graciano paska ardhr me ma uje .lypja o graciano ,provo burr

Vor 12 Tage
Feti mazi
Feti mazi

shq. kurr nuk i dihet o mevllan mos ha muu po thom mos ha pshtjellaq

Vor 12 Tage
Argjent Fejzi
Argjent Fejzi

Sa te prapambetur shqiptare, shum fjal per nje second

Vor 12 Tage
Vitori Zeneli
Vitori Zeneli

Une s'e kuptoj eshte emision per lidhje apo per sherre? Jashte temes cdo gje.

Vor 13 Tage
Pashk Biba
Pashk Biba

bravo shqipe tlumt

Vor 13 Tage
B
B

Yll je Shqipe

Vor 13 Tage
B
B

Bravo Shqipe

Vor 13 Tage
pajtim lepaja
pajtim lepaja

Nevojat ekonomike paska vendos ti zgjedh me B... th po leri more kto gjera. e ben per fam besoj,nuk mendoj qe qenka alamet njeri te paguaj ndokush kur ka sa te duash pa para.

Vor 13 Tage
black butterfly
black butterfly

bravooo Arjon fole shume shume menqur..!!!

Vor 13 Tage
Katie Slovic
Katie Slovic

Shqipja KAFSHE totalisht, mund te jesh kunder LGBTQ+, por sillu si njeri-respekto te gjithe. Njeres edukojuni per homoseksualitetin - Eshte e lindur pavaresisht kur apo si e zbulon. Neser mund ta kete nje i aferm ose femija juaj e duhet qe te dini si ti mbeshtesni pavaresisht e aporovoni ju apo jo. Mos i traumazoni apo i beni asha. Graciano eshte i konfuzuar. Me kete edhe lendon gjithe komunitetin sepse e ben te duket si zgjedhje, e prerja seksuale eshte e lindur, gje qe rrit bullizimin, e mospranimin e ketij komuniteti

Vor 13 Tage
Jana Nikolla
Jana Nikolla

sa emision i shpifur jeni e keni mbrojt ni person siq asht graciano edhe e keni largu ni person siq asht shqipja e drejt ju i keni then asaj se ka bollizu a ne fakt ju te gjithe e keni bollizu shqipen,ky ariani edhe ato dy ana e tea jan njerzit ma fallc se i kam pa njet teme a kjo bora veq per qat qaj din me fol kjo ska tru per ma shum

Vor 14 Tage
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji

Kjo shqipja,çdo fjalë e shuplak👋👋

Vor 15 Tage
Vangjeli Raimonda
Vangjeli Raimonda

Brravo shqipja esht me e mira

Vor 16 Tage
Besnik Rexhepi
Besnik Rexhepi

Shqipja me knaq fare

Vor 16 Tage
Dalmate Kastrati
Dalmate Kastrati

Debilla ,rebella jeni

Vor 16 Tage
An Nda
An Nda

Bravo shqipe

Vor 16 Tage
Valentina Gjinaj
Valentina Gjinaj

Bravo shqipe Te lumt👍

Vor 17 Tage
Harea & Kaona show
Harea & Kaona show

ua sa primitive kjo shqipja

Vor 17 Tage
Harea & Kaona show
Harea & Kaona show

kush tjeter e degjoj kur shqipja e talli gracianion kur ai tha injorante

Vor 17 Tage
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj

Jam bossssseeee

Vor 18 Tage
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj

Un jam me anen e deja

Vor 18 Tage
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj

Ana asht shum e mir edhe e drejt.. Edhe Deja edhe ajo asht e mir edhe e drejt... Ndërsa shipja asht shum e keqe.. Si shtrig asht..

Vor 18 Tage
Aneta Kryezi
Aneta Kryezi

Shqipja eka pat me te dret

Vor 18 Tage
PayPalxBTC Rewards
PayPalxBTC Rewards

SHQIPEEEEEEEE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 18 Tage
B K
B K

Wow qfare llumi, flliqesira

Vor 18 Tage
serhan imeri
serhan imeri

Kjoo shqipja me e cmendura ne bot qe kam pa nga femrat deri me sot kam pa shuum femra por si shqipja joo

Vor 18 Tage
Amarildo Sulaj
Amarildo Sulaj

2 3 cuna jan aty tjeret s jan gjekundi, fatjoni andi e kush tjeter mendoni

Vor 20 Tage
a bezhani bezhani
a bezhani bezhani

nga mi gjeni keta byth cpuarit

Vor 20 Tage
Xheni Xhenii
Xheni Xhenii

A hahahaha haha 😂😂😂 e mbyllnjani Mikrofonin kesaj te flasim nje muabet ahahaha graciano po ti je injorante moj ahahaha lot lot lot

Vor 20 Tage
Riad Mustafa
Riad Mustafa

Bravo Shqipe

Vor 21 Tag
Z b
Z b

Aaaaaaaa je e madhe teaaaa

Vor 21 Tag
Z b
Z b

Oj shipe ti je e staxhinume me patent

Vor 21 Tag
muk mak
muk mak

Respekt per shqipe shum Respekt shum fjalorin me vend e pask Respekt .

Vor 21 Tag
Denis Alla
Denis Alla

shqipeee FREGATTENE..ji kjo qe je pamvarsisht cdo komenti nga arjani e nga kushdo COMPLIMENTI JE REAL!!!

Vor 22 Tage
Denis Alla
Denis Alla

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shqipeeeeeeee muoioooo je e madheeeeeee je reale,ti voglio bene!!!

Vor 22 Tage
Denis Alla
Denis Alla

brvaaa shqipe.jam dakprd Tea ja ke fut kot plako po ben thjesht show pa pike lidhje

Vor 22 Tage
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

I lumt goja Shqipes ne kte rast ✋ respekteee Shqipeeee 🥰

Vor 22 Tage
Rizo O
Rizo O

Qka i bje kjo fala e balonit??!!!!!

Vor 22 Tage
Ermira Kajtazaj
Ermira Kajtazaj

Ahahahaha ta ha zemren oj Shqipe mire e ke edhe boll mire po jav bon 🤣🤣🤣

Vor 22 Tage
Arben Salihi
Arben Salihi

Nuk di qfar gjfar menagjimi ktu asht hiqne ket shqipes se veq penges per emisjon

Vor 22 Tage
Hajrullahu Sahit
Hajrullahu Sahit

Bravo mevlan tlumt

Vor 23 Tage
nitinisa2
nitinisa2

Shpiqe je Mendje Madhe , je pa Shkoll dhe je se nje Thmi , Shqipe Shko pastro guhen.. Fjalet tua pa Lidhje ,, je nje person pa zemer 👎🏻👎🏻

Vor 23 Tage
ana ana
ana ana

Une e kam shume qejf Tean Anen dhe Fjorelen ndersa Shqipen the bitch one

Vor 24 Tage
alexandrimadh
alexandrimadh

hallall shqipes karakter i vertet....

Vor 24 Tage
Leonora Murati
Leonora Murati

Ce keni dasht o re ket shqipen

Vor 24 Tage
Oriana Ziu
Oriana Ziu

Duke pare balenat ne Tadoussac https://youtu.be/e64PkmOvJTU

Vor 24 Tage
Fati Official
Fati Official

o mchavi trapin kjo shqipja kuku

Vor 24 Tage
Fati Official
Fati Official

shqipja ska pik kulture ju lutem nxjernjani nga emisioni ju lutem se kshtu emisioni sdu me pa

Vor 24 Tage

Nächstes Video

Built Secret Treehouse City! *24 Hours*

14:09

Rocket League Season 2 Trailer

1:06

Rocket League Season 2 Trailer

Rocket League

Aufrufe 476 079

Takimi i tretë mes Teas dhe Andit, ja çfarë ndodhi!

50:42

Takimi i tretë mes Teas dhe Andit, ja çfarë ndodhi!

Top Channel Albania

Aufrufe 1 100 000

Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio... - Përputhen

20:58

Ana tenton të puthë Beartin, ai e kafshon - 26 Tetor 2020

05:02

Kuruluş Osman 35. Bölüm

2:11:56

Kuruluş Osman 35. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 3 369 322

Sol Yanım 1. Bölüm

2:5:38

Sol Yanım 1. Bölüm

Sol Yanım

Aufrufe 2 470 718

AMONG US in REAL LIFE - Challenge

14:21

AMONG US in REAL LIFE - Challenge

Fatih's Welt

Aufrufe 528 640