DON XHONI - DERI KUR (Prod Çelik Lipa)

 • Am Vor 10 Monate

  DON XHONIDON XHONI

  Stream or Download now ''DERI KUR'' 👇 avd.lnk.to/DeriKurStores

  DON XHONI on Instagram: instagram.com/don_xhoni/​

  Lyrics: Don Xhoni
  Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
  Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
  Master: Nome ent
  Directed by: ELENA KELMENDI
  Dop: Arianit Gjonbalaj
  Editing & grading by: AGON NUSHI
  Aerial footage: Agon Nimani

  ℗ & © AVD Digital & GJONI BLACK. All Rights Reserved.

shuj more
shuj more

Zoti e shperbleft kush e shef ket mesazh, meqenese jemi edhe ne muajin e kurban bajramit 🕋🕋🕋

Vor 10 Monate
muzzik_tallava
muzzik_tallava

amin

Vor Tag
Ervisa Fera
Ervisa Fera

🤨🤨🤨🤨🤨

Vor 12 Tage
Kostandin Tika
Kostandin Tika

😉

Vor 16 Tage
Rina Mehmeti
Rina Mehmeti

Po

Vor 19 Tage
Selvete Musliu
Selvete Musliu

hr

Vor 19 Tage
Bz_💥
Bz_💥

Teksti:💕 Ti e din qe të kom dasht shum Dhe me e pas ni fmi Me ik diku n‘fshat! Me pak fjal Me pas nji jet t'lumtur Ama tregom edhe sa me prit Deri kur! REF.: Deri kur met prit ma Deri kur met prit ma Iki nata iki dita Deri kur met prit ma Deri kur met prit ma Iki nata iki dita. Nëse nuk kisha dasht une Na dy S’ishim njoft Per ty i pata do tekste Nuk i dhash se kish shum n'to Tripi jon ke shum ma thell E jo veq dy shok! Menjen e pate shum nalt Tentova met kthy në tok! Për ty po menoj veq kur po pi vodk Kejt senet qe i bonum na dy Si bon kerkush n’bot Ti je andrra ma e mir N’jet që um ka ndodh Kto fjal jan prej Zemre E di qe je lodh Deri kur me t’prit ma Deri kur me t’prit ma Iki nata iki dita! REF.: Deri kur me t’prit ma Deri kur me t‘prit ma Iki nata iki dita! Deri kur me t‘prit ma Deri kur me t‘prit ma Iki nata iki dita! Ne kte hekurudh une jam hekur ti je udhë Sjom un tu ju mburr Dijamanta pate n dur! So pun karakteri dashnija jote kejt gur Tash jam tu bo xhiro Menimet mi zhduk. Baby yo my diva.. Baby yo my diva.. Kur po tkapi n’mes Po ma bon t’lutna tranquila Baby yo my diva.. Baby yo my diva.. Kur po tkapi n’mes Po ma bon t’lutna tranquila REF.:2x Deri kur met prit ma Deri kur met prit ma Iki nata iki dita! REF.: 2x Deri kur met prit ma Deri kur met prit ma Iki nata iki dita! 👑💎

Vor 9 Monate
Paula Adriana
Paula Adriana

💙💛❤ ❤🖤❤

Vor Monat
Ela Hoti
Ela Hoti

❤❤

Vor 2 Monate
benzema
benzema

E degjoj 10000 her ne dit edhe nuk me merzitet it's don xhon❤️😜

Vor 10 Monate
Endrit Musa
Endrit Musa

Ta paska dhi matematiken dashnija😂

Vor 5 Monate
Crusher YT
Crusher YT

@Besnik Gerguri o boss po vetem fillimin degjon pastaj e heq😅🤣

Vor 8 Monate
Filan Fisteku
Filan Fisteku

@Besnik Gerguri 1: Kenga eshte 2:34 dhe nuk eshte 2:53. 2. 10.000 x 2:53 minuta = 28833:3333 minuta. 3. I duhen perafersisht 20.02 dite me te dhenat tuaja te gabuara. 4. 10.000 x 2:34 = 25666.66667 minuta. 5. I duhen perafersisht 17.82 dite. 6. 2:53 minuta jane 173 seconda dhe kur i shumzojme me 10.000 jep rezultatin 1.730.000 dhe pastaj pjestojme me 60 dhe jep rezultatin 28833.3333 minuta dhe pastaj pjestojme me 1440 dhe jep rezultatin 20.02 dite. 7. Pse ja fut palidhje bre hahahahahha.

Vor 8 Monate
Multi Gamer Boy
Multi Gamer Boy

@Besnik Gerguri kenza eshte 2 e 35 jo 2 e 53. Kshtu qe mos u muno mu fry se ngelqi tpermirsoj

Vor 8 Monate
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Respect from Bulgaria! Albanians brother love u!❤️🇧🇬🇦🇱

Vor 10 Monate
Lina DE
Lina DE

Don Xhoni is from kosovo 🇽🇰

Vor 4 Monate
Bleri Ida
Bleri Ida

Yes this is the best Bulgaria 😉

Vor 10 Monate
MProduction
MProduction

Bravos👏

Vor 10 Monate
Petrit Cenolli
Petrit Cenolli

B0i

Vor 6 Monate
Petrit Cenolli
Petrit Cenolli

0

Vor 6 Monate
Gzim Mucmeraj
Gzim Mucmeraj

E2@Lideri Gaming qa

Vor 7 Monate
Xhuli Debrova
Xhuli Debrova

@Oni Beats v cel yjnvh

Vor 7 Monate
Dimitar Maras
Dimitar Maras

lovely song and lovely vibe, respect and regards from slovenia🙏💯🇦🇱🇸🇮

Vor 9 Monate
Simone Lanzi
Simone Lanzi

🇦🇱🤝🇸🇰

Vor Monat
Shehide Ejupi
Shehide Ejupi

♥️♥️♥️♥️🇽🇰🇽🇰

Vor 2 Monate
Daniela Llapanji
Daniela Llapanji

9

Vor 2 Monate
Krenare Kadrija
Krenare Kadrija

❤️🎂🤍🍓❤️‍🩹🏀🌂

Vor 4 Monate
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

I love it! 😍 Respect from Turkey ❤️

Vor 9 Monate
Gjergj Pali
Gjergj Pali

This boy has a unique CLASS in singing. Amazing!

Vor 9 Monate
Neo
Neo

Gjith here Kur njeriu ka Talent per Punen qe ben , dhe e ben me Pasion , Ateher rezulltati dihet ,, Super Nice Song Urime 👌👌🥃

Vor 10 Monate
Ramadan Gjirokaster
Ramadan Gjirokaster

Do fitojë akoma m shumë simpati DON XHON nëse tregon që është rritur...👏👏kënga e bukur tepër💙

Vor 9 Monate
Lorita Mustafa
Lorita Mustafa

Pe ngoj kit kang me lot nsyy😢 Lutuni qe mumu kthyy djali qe e du mas shumti nkit botë Zoti ju rujt krejtvee🤍🤍🤍🥺

Vor 10 Monate
iTs Lucjano
iTs Lucjano

@Lorita Mustafa rhcity

Vor 5 Monate
Loni Dina
Loni Dina

Zoti te ndihmoft 😢😢

Vor 10 Monate
Lorita Mustafa
Lorita Mustafa

@Adnan Krasniqi Inshallahh❤️❤️

Vor 10 Monate
Lorita Mustafa
Lorita Mustafa

@Nje Sekret i Bukur oo shume faleminderit🤍🤍🤍

Vor 10 Monate
Nje Sekret i Bukur
Nje Sekret i Bukur

Ishalla kthehet sa me shpejt e jeni tlumtur

Vor 10 Monate
Περήφανος Έλληνας 🇬🇷
Περήφανος Έλληνας 🇬🇷

Respekte nga Greqia 🇬🇷🤝🇦🇱 Te dua vlla 🇬🇷🇨🇾🇦🇱🇽🇰

Vor 10 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

O vlla hiqe ate flamur grek se na flliqe kenget SHQIPTARE mos me detyro qe te shaj😉

Vor 2 Monate
Black Wolf
Black Wolf

Cyprus is Turkey 🇦🇱🇽🇰❤🇹🇷

Vor 10 Monate
flori nishtulles
flori nishtulles

✌️

Vor 10 Monate
mikea hiooi
mikea hiooi

Do fitojë akoma m shumë simpati DON XHON nëse tregon që është rritur...👏👏kënga e bukur tepër💙

Vor 9 Monate
Xhuljana Kosta
Xhuljana Kosta

Bravo Don Xhoni e kendon me gjith shpirt !!!👏👏👏👏👏💕💕

Vor 10 Monate
Büşra Yılmaz
Büşra Yılmaz

I love it! 😍 Respect from Turkey ❤️

Vor 10 Monate
Enes Karık
Enes Karık

🇦🇱🇹🇷

Vor 7 Monate
Besart Gashi
Besart Gashi

🙋

Vor 8 Monate
Jasin Boletini
Jasin Boletini

busra bende avranutum bunlara bakma sen herkes boyledir :3

Vor 8 Monate
Riki Coetzze
Riki Coetzze

Kush e lexon ket koment Allahu e rujt me familje inshallah ❤️🕊🤲🏻

Vor 10 Monate
Nina havolli
Nina havolli

Faleminderit

Vor 9 Monate
A__Butrint🤍
A__Butrint🤍

@VIRAL VIDEOS 😂😂❤️❤️

Vor 10 Monate
Elyedit
Elyedit

Amen

Vor 10 Monate
Erona Haxholli
Erona Haxholli

Aminn

Vor 10 Monate
Kamil Banak
Kamil Banak

🇵🇱 POLSKA 🇵🇱 MELDUJEMY SIĘ 🔥

Vor 10 Monate
misolou fout
misolou fout

Don Xhoni e paska fixim detin 😂 Gjith video clipet n det i ka ba . Amo shume nice 💆🏻‍♀️

Vor 10 Monate
Sofia West
Sofia West

Respect from Bulgaria! Albanians brother love u!❤️🇧🇬🇦🇱

Vor 10 Monate
Xhuljeta Dollani
Xhuljeta Dollani

Kete kenge e ndegjoj cdo nate para se te fle gjum zeri jot me relakson respekte vllai zoti ju ruajt te gjitheve suksese te metejshme 🙏🏻🙏🏻🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤🥰🥰🥰🥰💯💯💯💯

Vor 10 Monate
Robert 83
Robert 83

RESPECT FROM ARMENIA 🇦🇲🤝🇦🇱

Vor 8 Monate
Xhoni Xhoni
Xhoni Xhoni

Ju rujt zoti krejt me gjith familje ishalla🙏🙏❤

Vor 10 Monate
Ina Cupi
Ina Cupi

Edhe ty me gjith familjen

Vor 7 Monate
Alda Elshani
Alda Elshani

Amin edhe ty

Vor 9 Monate
ani enki cullhaj
ani enki cullhaj

flm edhe ti bashke me familjen tende 🙏🙏🙏🙏

Vor 10 Monate
Mario's blackman
Mario's blackman

Gjithashtu mar vlla

Vor 10 Monate
Its Losuro
Its Losuro

Ja nisen qtash

Vor 10 Monate
Chedi Zemni
Chedi Zemni

Respect from half albanian and half tunisian

Vor 8 Monate
Preko Preko
Preko Preko

Respect from Bosnia and Serbia man, best Albanian artist

Vor 6 Monate
Kristjan Leka
Kristjan Leka

God bless you don xhon!!!🥰🥰

Vor 9 Monate
Marijana Vilotic
Marijana Vilotic

Shume bukur Xhoniii😍Pershendetje nga Serbia❤🖐

Vor 10 Monate
Don Qepi
Don Qepi

@Lina DE e di

Vor 3 Monate
Lina DE
Lina DE

@Don Qepi Don Xhoni is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor 3 Monate
Don Qepi
Don Qepi

greetings❤ Serbia is a cool place, been there lately

Vor 9 Monate
Hamzi Rahimi
Hamzi Rahimi

🇦🇱❤️🇦🇱 Love it

Vor 3 Monate
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

edhe ne greqi po te nigojn o jaran hallal te koft! 🇬🇷🇦🇱👐🏻

Vor 9 Monate
Joanna
Joanna

Shume bukur Xhoniii😍Pershendetje nga Serbia❤🖐

Vor 9 Monate
Matador 69
Matador 69

respekt from your macedonian blood brothers 🇲🇰🤜🤛🇦🇱

Vor 10 Monate
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

@MaliGamingTv Ilirida is Albania

Vor 5 Monate
Es__Qell
Es__Qell

respekt from your Kosovo blood brothers 🇦🇱🇽🇰👏

Vor 10 Monate
MaliGamingTv
MaliGamingTv

Love macedonia 🇽🇰🇦🇱❤🇲🇰

Vor 10 Monate
Tea
Tea

Dashur padashur çdo keng e jotja është hit 😍 your voice melts my heart 💞

Vor 10 Monate
kristi shyti
kristi shyti

Jam e lumtur qe kete kenge mund ta degjoj me familjen Se kisha ngel tu ngju kenget e Don Xhonit vetem me kufje 😭

Vor 10 Monate
Ervis Rama
Ervis Rama

😂 shum e vertet

Vor Monat
Orgena Vokshi
Orgena Vokshi

Edhe un valla

Vor Monat
Gaming Albania
Gaming Albania

Edhe un 😂😂😂😂

Vor Monat
TERMI98
TERMI98

This song is fantastic don Xhon you are the king of albania Rap👑

Vor 9 Monate
Berat Muaremi
Berat Muaremi

Legendariigjalll💥💥💥Respektt don xhoni🤞🤞

Vor 2 Monate
Stressi
Stressi

Zoti jq shperbleft kete kenge kengetari me i mire ne note 😍😍❤❤🥰🥰

Vor 9 Monate
Albina Kasa
Albina Kasa

Na ka fiksu te gjitheve me ket kengen...ngelem duke e degjuar disa here ne dite🥰🤷‍♀️

Vor 10 Monate
Erdi kingi
Erdi kingi

Hera e par që pe ndogjoj musiken e donit pa u shajt

Vor 10 Monate
misolou fout
misolou fout

po pres lyricsin nkomente😂

Vor 10 Monate
Es__Qell
Es__Qell

Respect from Greece 🇬🇷🇦🇱

Vor 10 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

@FIFA KING na I flliqen kenget kta palloshat greke

Vor 2 Monate
Lina DE
Lina DE

Don Xhoni is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor 4 Monate
Jani Tiran
Jani Tiran

Super je

Vor 9 Monate
MarselDelijaj
MarselDelijaj

Zoti e shperblet kush e shef let mesazh meqense jemi edhe ne muajin e kurban bajramit

Vor 8 Monate
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Shume bukur Xhoniii😍Pershendetje nga Serbia❤🖐

Vor 9 Monate
Egzon Gjoka
Egzon Gjoka

Muzika me e mir ne vitin 2021 vetem ni problem i vogel muzika shum e shkurt o vlla😂🇦🇱

Vor 10 Monate
Egzon Gjoka
Egzon Gjoka

@Elsa Morina 😂❤

Vor 6 Monate
Elsa Morina
Elsa Morina

MIR E KI VALLAH

Vor 6 Monate
Egzon Gjoka
Egzon Gjoka

@Mirsa Sulejmani po😂

Vor 10 Monate
Leandra Tahiri
Leandra Tahiri

😅😅😅😅

Vor 10 Monate
Mirsa Sulejmani
Mirsa Sulejmani

Ashtu e kan ket sezon 2min kenga😂

Vor 10 Monate
Greta Hoti
Greta Hoti

Ti pelqej këngët e tua ❤🌹🔥🔥💶🦁

Vor 10 Monate
Trinti🥵
Trinti🥵

N ket hekurudhe Une jam hekur Ti je udhe 😩 I loveeeee itttt 😩😩😩😩😩

Vor 9 Monate
Nderim Dema
Nderim Dema

Ky Don Xhoni per se pari .. kendon bukur! Pergezime! Verrjtje: Bej kenget pak me te gjata .. minimum 3.25 mins. * Specialisht Ku me ka pelqyer … be nje video ka thene qe sdua tje mbjell vlla vrasje, hate dhe rrahje, une vetem dua te kendoj.” Kjo me ka bere ta degjoj dhe me shume. Vertet i civilizuar dhe vertet shqiptar dashes dhe i edukuar sipas asajt cfar degjova…

Vor 10 Monate
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Përralla Para Gjumit Tregimi i Djalit Poezitë e Mia Libri i Ëmbëlsirave Enciklopedi Për Fëmijë

Vor Monat
Elion Gaming TV
Elion Gaming TV

Like: Don Xhoni Comment : Finem Kush fiton e keni ju ne dore?😉

Vor 10 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

BIG DON XHONI

Vor 2 Monate
Rruges zemren ja dhash
Rruges zemren ja dhash

@fjora fjora Shqipeprej01 e kam snapin boma add

Vor 6 Monate
fjora fjora
fjora fjora

@Rruges zemren ja dhash nrm

Vor 6 Monate
Rruges zemren ja dhash
Rruges zemren ja dhash

@fjora fjora a ki snap ?

Vor 6 Monate
Rruges zemren ja dhash
Rruges zemren ja dhash

Ku krahasohet pash zotin Don xhoni me Finemin, Don Xhoni ska konkurenc

Vor 6 Monate
Romina Hasani
Romina Hasani

Je shum I Mir 🥰Don xhon ❤te uroj sukse😘 ne karrjeren tende❤te dua shummm😘😘❤️

Vor 10 Monate
Mosawer Hashimi
Mosawer Hashimi

Love you don xhoni from Afghanistan big fan 😍🥰🇦🇱🇦🇫🔥

Vor 2 Monate
Murat Gültekin
Murat Gültekin

Totally i dont understand anything but i cant leave the all his songs :) really incredible music. Full respect from Turkey bro.

Vor 7 Monate
K. Hyska
K. Hyska

Forever ❤️ Love this song 🔥❤️

Vor 9 Monate
Huh?
Huh?

*Ishte e shkrujt qe pothuajse krejt hit-et e verres te dilnin ne Korrik ?* :(

Vor 10 Monate
Dijar Osmani
Dijar Osmani

DijAR

Vor 4 Monate
Dijar Osmani
Dijar Osmani

DijAR

Vor 4 Monate
Dijar Osmani
Dijar Osmani

DijAR

Vor 4 Monate
Raza Halilaj
Raza Halilaj

Shum këng e mir suksese reperit Don Xhonit 👑

Vor 8 Monate
Pakistan Combat Footages - PCF
Pakistan Combat Footages - PCF

Damn these Albanian songs killing it Respect from 🇵🇰❤️🇦🇱

Vor 9 Monate
Alban Alban
Alban Alban

It’s true

Vor 9 Monate
Vilma Dautovi
Vilma Dautovi

Kishte kohe pa u emocionu nga nji keng. 👍👍👍super ze ,super muzik dhe tekst i bukur

Vor 10 Monate
Louena
Louena

E vertete kenget sot pa pik emocjoni Ky na e beri mishin kokerr uffffff ❤

Vor 9 Monate
Nexhmije Hasani
Nexhmije Hasani

Ma i forti ne bot DON XHONI🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 9 Monate
Simone Lanzi
Simone Lanzi

Shiptar herë pavarsisë përshtatje❣️🇦🇱👑

Vor Monat
Arjola Gashi
Arjola Gashi

Me ne fund dhe nje kenge pa sharje dhe zerin shum te mire❤️

Vor 9 Monate
Es__Qell
Es__Qell

respekt from your Kosovo blood brothers 🇦🇱🇽🇰👏

Vor 10 Monate
albanian-Colombian Girl
albanian-Colombian Girl

Kosovo

Vor 9 Monate
albanian-Colombian Girl
albanian-Colombian Girl

We ain’t nah we all good we don’t nee no traders like Los

Vor 9 Monate
Kledi Leka
Kledi Leka

Këngëtari më i mirë ti je unë me ty OTR je ti don xhon

Vor 7 Monate
Sakalievv
 Sakalievv

Respect From North Macedonia 🇲🇰 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
IlaAni✍🏻
IlaAni✍🏻

Per dashnin nuk ka nate e dite po vec dashni🤗😍

Vor 10 Monate
Dani Kryeziu
Dani Kryeziu

Schumm mir e ke BA songen ❤️❤️🇦🇱🇦🇱

Vor 6 Monate
Ouafae Tahery
Ouafae Tahery

I liked This song ...... j'adore 👍 🇲🇦

Vor 9 Monate
Finem-Kuksjani
Finem-Kuksjani

Don xhoni🇦🇱🇦🇱❤️💪💪respect nga kuksi💙💙💪❤️👑Don xhoni👑❤️

Vor 10 Monate
minij hooi
minij hooi

Po deri kur praa???kjo asht pyetje pa pergjigje 🥺✨💔

Vor 10 Monate
Nadire Shabanj
Nadire Shabanj

Don xhoni 🦁🦁💪💪

Vor 9 Monate
Ramiz Sinanaj
Ramiz Sinanaj

Shum kenge e mire Don Xhoni💖💖💖

Vor 8 Monate
Gzim Gajtani
Gzim Gajtani

Ma i forti je Don Xhon

Vor 10 Monate
Dori.D
Dori.D

Shum e bukur kënga DON XHON👌👏👏

Vor 4 Monate
ajsela mara 😇💔❤
ajsela mara 😇💔❤

Sa qejf e kam don xhonin eshte kentari im i preferuar❤❤💖💖

Vor 9 Monate
Alyn S
Alyn S

Respect from Romania💪💪

Vor 10 Monate
Joanna
Joanna

KTO FJAL JON PREJ ZEMRE E DI QE JI LODH👏

Vor 9 Monate
liridona murati
liridona murati

👑👑👑👑🙏👑❤️❤️bukuroshi je ti edhe knqen trut zoti ty 👑👑👑👑Do xon

Vor 5 Monate
Tony Montana •
Tony Montana •

Don Xhoni osht high level🔥, osht full packet. l kerkojm Falje Estrades se ju ka ardh Tmerri🤦‍♂️🔥🔥🔥🔥🔥 BIG UP / DON XHONI🇦🇱

Vor 10 Monate
Lesbian Kisses
Lesbian Kisses

Great Music Don Xhoni Respect For You ❤🏳️‍🌈

Vor 9 Monate
?????
?????

🏳️‍🌈🌻respect for y'all.

Vor 8 Monate
Admir Hoti
Admir Hoti

Don Xhoni eshte BOSSI i BOSSAV 💪🤑😎

Vor Monat
Eli Gjn
Eli Gjn

Shyqyr më në fund një këngë pa sharje 😂😂😂😂😂 Bravo djalosh zë i mrekullueshëm edhe teksti super, respekte 👌👏👏👏👏

Vor 9 Monate
mikoy huio
mikoy huio

Shume bukur Xhoniii😍Pershendetje nga Serbia❤🖐

Vor 9 Monate
Selma Memed
Selma Memed

Meta knaq zemren Ky zoni jot Suksese🤗🔥🔥🔥🔥🔥😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 10 Monate
Drilon Ugzmajli
Drilon Ugzmajli

Dhw5oe

Vor 10 Monate
Drilon Ugzmajli
Drilon Ugzmajli

Dhetke

Vor 10 Monate
Lina Era
Lina Era

Bravo,, ky lloj zhanri te shkon me shume, sesa kur perdorë fjale banale ne tekste. 🙏🙏 te lumte

Vor 10 Monate
Lina Era
Lina Era

@Leonis deva 🇽🇰🇽🇰

Vor 10 Monate
Shqíptár Dárdán
Shqíptár Dárdán

Ani pra na rrufsh topat

Vor 10 Monate
Leonis deva
Leonis deva

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩

Vor 10 Monate
DIZING FASHION STILE
DIZING FASHION STILE

Energji rinore, mesazh hit, perfekt⭐⭐⭐⭐⭐👑ninulla e shpirtit kjo keng suksese Gjon..

Vor 10 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Bravo from Poland !!!

Vor 9 Monate
Valjeta Salihi
Valjeta Salihi

Gjithmone kenget ma te mira bravo DON XHONI.

Vor 10 Monate
Andelajda Jolla
Andelajda Jolla

Don Xhoni ma i miri ❤🥺

Vor 10 Monate
Tea👀💘
Tea👀💘

Teksti Ti e din qe te kom dasht shum Dhe me e pas ni fmi Me ik diku nfshat Me pak fjal Me pas nje jet te lumtur Ama tregom edhe sa du me te prit Deri kur REF.: Deri kur me te prit mo Deri kur me t prit mo Iki nata iki dita Deri kur me te prit mo Deri kur me t prit moo Iki nata iki dita Nese nuk do isha dashru Na dy sdo ishim njoft Per ty i pata kto tekste Nuk i dhash se ishin kot Tripi jem ka shum apet E jo veq dyshon Menjen e pate shum nalt E u munova me ta kthu ne tok Per ty po menoj veq kur po pi vodk Kejt senet qe i bojm na te dy Si bon kurrkush ne bot Ti je andrra me e mir Ne jet qe me ka ndodh Kto fjal jan prej zemre E di qe je lodh Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita REF.: Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita Ne kte hekurudhe une jam hekur ti je udhe Sun doje kurr Diamanta pate n dor Sa me bon karakteri dashnija jote krejt gur Tash jam tu bo xhiro Menimet me i zhduk Bebe o my diva bebe o my diva Kur po tkap ty ne mes Po ma bon trankila Bebe o my diva bebe o my diva Kur po tkap ty ne mes Po ma bon trankila REF.: Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita REF.: Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita Deri kur me te prit mo Deri kur me te prit mo Iki nata iki dita

Vor 10 Monate
Besjana Bajrami
Besjana Bajrami

Me pelqeu shum teksti te lumt dora qe e ke shkruar

Vor 7 Monate
Labi Mena
Labi Mena

Ti meriton me shume!! Djal flori👌👌👌

Vor 10 Monate
Krzysztof Nawrocki
Krzysztof Nawrocki

Bravo from Poland !!!

Vor 10 Monate
Ajsi Hoxha
Ajsi Hoxha

I love so much don xhon kengetari me I talentuar

Vor 9 Monate
Adnan
Adnan

Waii! This song is on FIREE 🔥 Greeting from Montenegro 🇲🇪❤🇽🇰🇦🇱

Vor 10 Monate
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

Jel si Bosanac

Vor 5 Monate
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

You're the best ❤️❤️❤️

Vor 9 Monate
TAYNA & KASTRO
TAYNA & KASTRO

Kush Fiton?? Like : Don Xhoni - Deri Kur ❤🔥 Comment - Melinda Ademi - Ay Caramba 🔥

Vor 10 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

@💜it's klea💜 e praaaaa kinguu DON XHONI🔥🔥🤘🤘

Vor 3 Monate
Ena Fejzullahu
Ena Fejzullahu

Don xhoni

Vor 9 Monate
KIDA TAYNA 🤤
KIDA TAYNA 🤤

Don xhon fiton ♥️♥️

Vor 10 Monate
Halit Shera
Halit Shera

Po kto qe komentojn Don Xhon i shkojn votat Melindes? Lot

Vor 10 Monate
Lenaqueen
Lenaqueen

Don xhoni🥰🥰🥰

Vor 10 Monate
Drilon Krasniqi
Drilon Krasniqi

HITI I HITEVE 👑

Vor 10 Monate
Haxhi Bakiu
Haxhi Bakiu

I LOVE YOY ! DON XHON 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Monate
Fjondina Fjona
Fjondina Fjona

Talent i rrall me pak fjal😍❤

Vor 10 Monate
Gazmend Krasniqi
Gazmend Krasniqi

Bravo Don Xhoni😚😚

Vor 10 Monate
Emiljano Baraj 🤜
Emiljano Baraj 🤜

Kenge me te bukur se kjo nuk kam dëgjuar bravo kështu vazhdo 👏👏👏

Vor 8 Monate
Scarlette Ahmeti
Scarlette Ahmeti

Straight fire 🔥 ❤🇦🇱🖤

Vor 8 Monate
Driton Gashi
Driton Gashi

O zor e kush me don xhon se ta dini qe oshte baba i repit 👌👌❤️

Vor 10 Monate
Ledion Kastrati
Ledion Kastrati

Respect per don xhonin

Vor 8 Monate
Don Xhoni AL
Don Xhoni AL

DON XHONI asht ai qe krejta kangt e freestylet i bahen hite❤️

Vor 10 Monate
blerina inna
blerina inna

yessssssssss

Vor 10 Monate
Dina Mustafa
Dina Mustafa

Kenga ma e mire 2021 🤤🥴😘

Vor 7 Monate
Rosi_alb
Rosi_alb

Bravo... je shum djal I shkathet hallall te qoft e ke Marr krejt tregun e muzikes shqiptare

Vor 10 Monate
Kreshnik Banushi
Kreshnik Banushi

Zoti të Rujtë 🙏🏻

Vor 7 Monate
Erisa Tafaj
Erisa Tafaj

Je ma i miri don xhon King 🤴♥❤💖✨💙🤴♥

Vor 10 Monate
How to draw
How to draw

Kështu si kanë fillu kanë me na çmend me hite deri ne shtator artistat e vërtetë 💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼

Vor 10 Monate
lesh meqime
lesh meqime

Ckemi

Vor 9 Monate
visar aliu
visar aliu

Don xhoni 🤴 👑 🦁

Vor Monat
games
games

❤️❤️❤️❤️Jam e dashurume me ty don gjonj

Vor 10 Monate

Nächster

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 103 000 000

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 59 000 000

I Overloaded Hydroneer So Hard It Ended Reality

21:22

I Overloaded Hydroneer So Hard It Ended Reality

Let's Game It Out

Aufrufe 2 342 108

"omg" tik toks 3

13:56

"omg" tik toks 3

Cody Ko

Aufrufe 781 507

DON XHONI - BABY

3:09

DON XHONI - BABY

DON XHONI

Aufrufe 17 000 000

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

3:00

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

SBS Entertainment

Aufrufe 18 000 000

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

3:24

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata

Aufrufe 29 000 000

FINEM - SJE MO

2:49

FINEM - SJE MO

FINEM

Aufrufe 21 000 000

DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO

3:09

DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO

DON XHONI

Aufrufe 26 000 000

DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

1:54

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm

2:18:32

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm

Alparslan: Büyük Selçuklu

Aufrufe 2 726 125

Yalnız Kurt 16. Bölüm

2:18:54

Yalnız Kurt 16. Bölüm

Yalnız Kurt

Aufrufe 1 305 699

Kuruluş Osman 93. Bölüm @atv

2:17:13

Kuruluş Osman 93. Bölüm @atv

Kuruluş Osman

Aufrufe 5 898 867

Güldür Güldür Show 306. Bölüm

2:6:08

Güldür Güldür Show 306. Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 1 306 973

Wenn der Opa jeden hops nimmt😂AlpaySanti #Shorts

0:45