Diona Fona X Marin - Pistole

 • Am Vor 3 Monate

  Diona FonaDiona Fona

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream or Download: music.onima.co/DionaXMarinPis...

  Produced by : PANDA MUSIC
  Lyrics & Melody by: TONIC X DENK X MARIN
  Beat by: DjR BEATZ X BANNZZ
  Mix by: TONIC X DjR BEATZ
  Master by: DjR BEATZ
  DOP: ARIANIT GJONBALAJ
  Editing and Colour-grading by: AGON NUSHI
  Styling by: ARBENITA SALIHU
  Mua and Hair by: DAFINA NEZIRI
  Special thanks to: HOTEL GARDEN

Panda Music KS
Panda Music KS

Verse: 1 (DIONA) Zemër a ke harru qa fole? Ke thon e rruj si temën Kur zemrën ti ma more.. Ty nashta po t’shkon menja Po dush’ mi pas katrore A..mos m’shti k’to loqka Me ti njek me pistole TIRI TI, TI JE I JEMI TI, TI, TI, TI, JE I JEMI TIRI TI, TI JE I JEMI Ti, TI, Ti, Ti JE I JEMI PRE CHORUS: A pe din sa je tu mungu! Kongt e dashnis tepër jon tu mu ngu Baby, ja ke te-tepru Une kom faj ke fillu mu lazdru CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 Verse: 2 (MARIN) MARINI, YOU KNOW.. Dit’ për dit Kur menoj që ke ik Kur menoj që s’jem bashk Po s’ki ti ka me m’ik E di që kem mu pa Prap kem mu pa ni dit Nashta ko me kon high Po s’ko me kon i pit.. Un’ pe du ni zojë, jo nuk pe du ni çik Asi që mrrin gati kur jom faktapit Asi që o gati allti për mu me qit Po du krejt-a senet me ty mi arrit.. E yo, dalim për ty jo nuk nalëm Un’ ty ta dho fjalën, për ty rrafshoj malet Krejt bota let kallët, për ty i shtroj pedalet Për ty blej DIOR dej’ kur kuleta thahet E yo, dalim-dalim A po dalim, dalim? They be hatin’ hatin we be laughing laughing Dalim, a po dalim? Le t’folin, le t’folin lej t’kallën CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 BRIDGE: A pe din sa je tu m’mungu YE-YE-YE-YE Kongt e dashnis tepër jon tu mu ngu YE-YE-YE-YE CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 OUTRO SPEECH (MARIN) That’s a summer hit, bruh E yo, TONIC..kill dat.

Vor 3 Monate
Leonardo Koceku
Leonardo Koceku

🤩🤩🤩❤

Vor 16 Tage
Ben Azelart Fan❤
Ben Azelart Fan❤

@EM kuku😂😂

Vor 18 Tage
Saira Memon
Saira Memon

mjaltë e bukur

Vor 27 Tage
Eris Berisha
Eris Berisha

Gg

Vor Monat
Islam Ramaj
Islam Ramaj

Vbmmm

Vor Monat
kristi kristjani
kristi kristjani

superrrr kenggg brv diona dhe marin🌟😛🤤

Vor 5 Tage
B.T.S army😜
B.T.S army😜

Hahaaa kjo a ma e gjat se marini 🤣😂😂

Vor 10 Tage
Irena Muka
Irena Muka

Love ju

Vor 12 Tage
muka
muka

Keng shume e bukur bravo

Vor 26 Tage
Alketa mile
Alketa mile

Je cift i mrekullushem

Vor Monat
ejsi_fejo💙👑
ejsi_fejo💙👑

Diona😱😳😯😲😨🙁😒😳😳😳😳😱😱😱😱😱😳😳😳Marin&diona💋💋💋❤️💙♥️🍓🍓

Vor Monat
Saira Memon
Saira Memon

Hey can any one tell me which langauge is that i wanna meaning it

Vor Monat
Saira Memon
Saira Memon

@Geg Toska thanks💕

Vor 28 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanien language

Vor Monat
Nayn Biswas
Nayn Biswas

Lovely song ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️ I am from india

Vor Monat
Anna Tentzeraki
Anna Tentzeraki

Ty nashta po t'shkon menja po dush mi pas katrore a mos mi shtir kto loqka me ti djeg me pistole

Vor Monat
Ndoke Vladaj
Ndoke Vladaj

Kanga ma e bukur 💗💖

Vor Monat
Aurora Y
Aurora Y

Komentet e blene

Vor Monat
NAMIKAZE MINATO
NAMIKAZE MINATO

https://youtu.be/PyehV_dvDyQ

Vor Monat
idk but I love gangsta music,life 🥊🖤
idk but I love gangsta music,life 🥊🖤

you so beautiful

Vor Monat
Fjolla Fjolla
Fjolla Fjolla

I want that necklace! Need to know where to get it!

Vor Monat
Ylber Ajdari
Ylber Ajdari

Diona fona i love you ajm alisa

Vor Monat
Lavdosh Salaj
Lavdosh Salaj

👿👿👿👿👿👿

Vor Monat
Pavlin Lulashi
Pavlin Lulashi

Marini😍

Vor Monat
Pavlin Lulashi
Pavlin Lulashi

Marin

Vor Monat
xhevdet Gjana
xhevdet Gjana

SUPER muzik

Vor Monat
Elmaz Puci
Elmaz Puci

Ii8 isuuj

Vor Monat
Mark Bashi
Mark Bashi

Shendetin personal

Vor Monat
Mark Bashi
Mark Bashi

Sendeti. Shendetipersonal ya

Vor Monat
avocado_team
avocado_team

😍🔥

Vor Monat
Gerta Kovacaj
Gerta Kovacaj

100 her ne dit e degjoj ket keng super 👌❤️

Vor Monat
fier fier
fier fier

Love😍😍😍😍😍😍

Vor 2 Monate
OBITO YT
OBITO YT

Marin always hit diffrent

Vor 2 Monate
Anxhelino Deliu
Anxhelino Deliu

Vec vashdo

Vor 2 Monate
Reflex Ios
Reflex Ios

Pa marinin nket kang as 1k si kish mar

Vor 2 Monate
lis ramadani
lis ramadani

allti

Vor 2 Monate
drini ra
drini ra

gllok

Vor 2 Monate
Ff Dibrani
Ff Dibrani

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
melek '
melek '

Marin🤑🤤💥💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣

Vor 2 Monate
Egzoni YT
Egzoni YT

t fala pju bon elisa ♥

Vor 2 Monate
lonely man
lonely man

Marini you know❤🇦🇱

Vor 2 Monate
Marin Male
Marin Male

Marin you know b

Vor 2 Monate
Nevila Vogli
Nevila Vogli

❤lo so

Vor 2 Monate
Hoe uwu
Hoe uwu

I love marin i love you Marinn❤️🤍💜

Vor 2 Monate
Γνησια Αλητεία
Γνησια Αλητεία

All same music

Vor 2 Monate
Toni M
Toni M

🇦🇱❤️

Vor 2 Monate
Orgito Brami
Orgito Brami

ece aty

Vor 2 Monate
Dhimiter Papa
Dhimiter Papa

Music shum e mir

Vor 2 Monate
Dhimiter Papa
Dhimiter Papa

👐👐👐👐

Vor 2 Monate
D. B
D. B

Jo rastesisht gjith talentet jan 1.60 meter 😂😂😂

Vor 2 Monate
Dorian Emini
Dorian Emini

Bravo Respekt prej tetove

Vor 2 Monate
m.d
m.d

🥰🥰🥰didiii💞💞💞💞

Vor 2 Monate
B_J Story 21
B_J Story 21

Hi sister I'm youre big fan

Vor 2 Monate
Don Saliery
Don Saliery

01:22

Vor 2 Monate
Xhesika Kurti
Xhesika Kurti

oo zemer zemer 🥴✨😍

Vor 2 Monate
Fatmir Koroni
Fatmir Koroni

Kopjac

Vor 2 Monate
Kundret Jakupi
Kundret Jakupi

KLEA😍😍😍😂😂

Vor 2 Monate
Andi1
Andi1

Muzika ma e bukur🔥🔥

Vor 2 Monate
Anton Bunjaj
Anton Bunjaj

090000pm po

Vor 2 Monate
Coco Jambo Boss
Coco Jambo Boss

https://youtu.be/wf8w70fQQa4 sindi u lidh 😂

Vor 2 Monate
Sad_girl_🥺
Sad_girl_🥺

Najzzz breee 🤤🧸🥺💞🍯

Vor 2 Monate
TT Tota
TT Tota

O getinjo 😂

Vor 2 Monate
Numi basha
Numi basha

Nuk esht stili jot, je G rri G...Marini you Know but not so... Boni diss Bushtrav se ia merr mendia qe je bo i but..

Vor 2 Monate
Stiven rajta
Stiven rajta

Bravo bisha super kang keni bo i keni q* motern

Vor 2 Monate
ela
ela

@MIRI love u❤️

Vor 2 Monate
Muzik Shqip01
Muzik Shqip01

BLLEKI FT MARIN FORT ISH SHKU NI BASHKUPUNIM 🔥🔥✅✅✅🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💸💸💸💸💸💸💸💸✅🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Elbjon Mbrostaraku
Elbjon Mbrostaraku

🤌🤌🤌

Vor 2 Monate
NUCLEAR BOYS FF
NUCLEAR BOYS FF

0:38

Vor 2 Monate
Adisyy
Adisyy

Tek channelli jem e gjeni Chipmunks Version te kësaj muzike ❤

Vor 2 Monate
Spirinho Official
Spirinho Official

Ndoshta ka me kon nat Po skam me kon i pit 🔥

Vor 2 Monate
meris k
meris k

R.I.P TALLMAN :D

Vor 2 Monate
GameOver Bi_***
GameOver Bi_***

QFAR ylli mashallah

Vor 2 Monate
Klarita Bushi
Klarita Bushi

He mor marin kon e don 😂💞🥰 rsp spr kong 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐🥰💐💐🥰💐🥰💐🥰💐💐💞💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💞💐💞💐

Vor 2 Monate
Djana Tusha
Djana Tusha

♥️

Vor 2 Monate
Anila Brahimi
Anila Brahimi

Nese eshte keng supperr like🤗

Vor 2 Monate
Ali Lita
Ali Lita

Spat faj G- wizze qe tha per rreperat shqiptar qe ja kthejn sa rrep sa tallava 😏😏😏

Vor 2 Monate
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔝Dionaaa👑Zëmeeer💙 Mariniii You kNooow😎🇦🇱💪🏻

Vor 2 Monate
Banditi Origjinal
Banditi Origjinal

How to by views😧

Vor 2 Monate
Marilda Lila
Marilda Lila

Diona je njesh

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Очень круто 🥰

Vor 2 Monate
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff

🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

I'ts Marrini you knoww🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
dijar ajeti
dijar ajeti

1:20 best part

Vor 2 Monate
niddg viiut
niddg viiut

This is greatt!!!!!

Vor 2 Monate
Fjolla Krasniqi
Fjolla Krasniqi

Eyoooo 4M💥

Vor 2 Monate
niddg viiut
niddg viiut

loredanen encen etj...

Vor 2 Monate
p9 hasjani
p9 hasjani

💥💥💥💥💥💥👑

Vor 2 Monate
p9 hasjani
p9 hasjani

Marin you know

Vor 2 Monate
Ve nera
Ve nera

🙌🏻

Vor 2 Monate
bilinas mini
bilinas mini

This is greatt!!!!!

Vor 2 Monate
Panajot Haka
Panajot Haka

Bravo

Vor 2 Monate
bilinas mini
bilinas mini

Ska thite hiti i veres

Vor 2 Monate
Lindi Kraja
Lindi Kraja

https://youtu.be/JPXQriGT4RQ Marin-benzo

Vor 2 Monate
Xhili Shtepenja
Xhili Shtepenja

Super marin😘😘

Vor 2 Monate
FLORDI
FLORDI

https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

Vor 2 Monate
💍KimMochi💍
💍KimMochi💍

Epo diona mo🍇🍬🌹💋 Dijet qe sjell hite😏🌚👀💘

Vor 2 Monate
certti
certti

Vazhdo drill m

Vor 3 Monate
Admir Lleshi
Admir Lleshi

Be ni muzik marini u no

Vor 3 Monate
Gen1.bocajj
Gen1.bocajj

I'ts Marrini you knoww🔥🔥🔥

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Arifaj Arben
Arifaj Arben

THE HIT OF 2021!

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
shqipe m_
shqipe m_

MARINI JUU NOUUU😂

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Taulor Elezi
Taulor Elezi

Diones ka fillu ti pelqe vetja me sa duket (mos i jepni shume fame se pastaj fillo dhe na llastohet i rritet mendja dhe fillon te bej gara me taynen dhuraten kiden melinden loredanen encen etj...

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Jonita Kosumi
Jonita Kosumi

I love it ❤️😍

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

Shum keng e bukur 💕💕❤️🙈😘😍👌

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Luiza Rapushi
Luiza Rapushi

A mund të më bëni subskrajt se dhe unë të bëra

Vor 3 Monate
Dokryal BS
Dokryal BS

Mos u kruj shum me Vinzin se ke mu zhduk para kohe🗡

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

🔥

Vor 3 Monate
Taulant Abazaj Fakte
Taulant Abazaj Fakte

Marini ropqiri you know

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Aleks Ramaj
Aleks Ramaj

Ska thite hiti i veres

Vor 3 Monate
Albania
Albania

Marin - CocaCola {New} 👇 https://youtu.be/x8H-ZHMzrjk

Vor 3 Monate
Loresa.KRZ🌏💜
Loresa.KRZ🌏💜

Shum keng e bukur 💕💕❤️🙈😘😍👌

Vor 3 Monate
Besarta osmeni
Besarta osmeni

Marin you know❤️❤️😎😎

Vor 3 Monate
FLORDI
FLORDI

https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

Vor 3 Monate

Nächster

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

6:37

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

Anxhelina

Aufrufe 194 000

Dafina Zeqiri ft. MC Kresha - Vet e lype

4:11

Dafina Zeqiri ft. MC Kresha - Vet e lype

Dafina Zeqiri

Aufrufe 4 900 000

The White Buffalo - House of the Rising Sun

5:23

The White Buffalo - House of the Rising Sun

Emre Kerabark

Aufrufe 66 000 000

Diona Fona ft. EAZ - Ti je

3:21

Diona Fona ft. EAZ - Ti je

Diona Fona

Aufrufe 11 000 000

Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)

2:33

Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)

HELLBANIANZ

Aufrufe 5 800 000

Diona Fona - A jena

2:44

Diona Fona - A jena

Diona Fona

Aufrufe 1 600 000

Sting - Desert Rose (Official Music Video)

4:44

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 44 000 000

The Weeknd - Die For You (Official Music Video)

4:41

FARID BANG - „X“ [official Snippet]

10:24

FARID BANG - „X“ [official Snippet]

BangerChannel

Aufrufe 509 718

Joel Brandenstein - Wegen Dir (Offizielles Musikvideo)

4:39

Stray Kids "Christmas EveL" M/V

3:54

Stray Kids "Christmas EveL" M/V

JYP Entertainment

Aufrufe 20 177 220

Gold AG - GUERIL

3:48

Gold AG - GUERIL

Gold AG

Aufrufe 758 395