Dafina Zeqiri ft. Bruno & Klajdi Haruni - Xhane Xhane

 • Am Vor 7 Tage

  Dafina ZeqiriDafina Zeqiri
  subscribers: 418 Tsd.

  STREAM: colonize.us/c/dafina-zeqiri-b...
  Music by - Threedots
  Lyrics by - Threedots
  Produced by - Threedots Production
  Video: Entermedia
  -------
  Follow Dafina Zeqiri
  Instagram: dafina.zeqiri
  TikTok: www.tiktok.com/@dafinapipinaz...
  Facebook: dafinamusic
  Follow Bruno:
  Instagram: iambrunooooo
  Follow Klajdi Haruni:
  Instagram: klajdiharuni
  Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.
  #dafinazeqiri #bruno #klajdiharuni #xhanexhane

Nalis Wan +3
Nalis Wan

The collaboration that we didn't realize we needed.

Vor Tag
Edisada Lika +19
Edisada Lika

A di te ndalet kjo femer 🥰 one day me and a friend were discussing about her being Woman Crush Forever and I think there isn’t any place for discussion. She is unstoppable ❤️

Vor 5 Tage
La Vida Loca +1
La Vida Loca

Edhe ti shume e mire qenke 🥰

Vor 5 Tage
Fam W +16
Fam W

Mbretresha e Muzikes Kosovare te uroj jet te gjat te na shoqerosh gjithmon me zerin tend te rrall e dashur 🎉❤

Vor 5 Tage
Ermira Begolli +3
Ermira Begolli

Keng qe te relakson, bravo nje bashkpunim fantastik,,😍😍

Vor 3 Tage
ahsan ali +13
ahsan ali

Dafina Zeqiri is one of my most favourite singers. This song is also fantastic, like her other hits and impressive collaboration ❤🇵🇰❤🇽🇰🇦🇱❤

Vor 5 Tage
Cqnafa Gemini +34
Cqnafa Gemini

Hai un produttore fantastico. Hai un buon stile di canto e una buona melodia. Amo te e tutte le tue canzoni. bocca di lupo. 🇬🇪♥️🇬🇪♥️🇬🇪♥️

Vor 6 Tage
Veni Vini +40
Veni Vini

Degjohet nje hije e te madhit Flori Mumajesi ne kenge 😍

Vor 5 Tage
Neri1998
Neri1998

🥹🥹🥹

Vor 4 Tage
Mine Shira +7
Mine Shira

Dafina vrt je mbreteresh hallall te qoft mundi i familjes te uroj suksese ne jet pac shendet dhe jet te gjat pa ty ska muzik ty as te takat e kepuces ste arrin njeri je talent qe ka kriju Allahu

Vor 4 Tage
Arianit Terbunja +12
Arianit Terbunja

Dafina 👑👑 Kjo yll I pashuar ⭐⭐ Diva e muzikës shqiptare 💯

Vor 6 Tage
Fortesa Haxhaj +2
Fortesa Haxhaj

Të dua shumë shqiptarë të Kosovës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️❤️❤️💙💙💙💪💪💪

Vor Tag
zana banci +13
zana banci

Lovely bravo all of them great vocals combination ❤🇦🇱🇽🇰☝️

Vor 6 Tage
Aqif Kopertoni +45
Aqif Kopertoni

Dafina eshte si Vera sa me e vjeter me e mire behet . Sa fiksim eshte kjo femer ❤

Vor 5 Tage
xoowy 0328
xoowy 0328

44

Vor 4 Tage
xoowy 0328
xoowy 0328

4

Vor 4 Tage
xoowy 0328
xoowy 0328

44

Vor 4 Tage
xoowy 0328
xoowy 0328

44

Vor 4 Tage
xoowy 0328
xoowy 0328

34

Vor 4 Tage
Enea Doci +34
Enea Doci

Dafina kurr nuk konsumohet si artiste edhe nese ben 50 keng ne muaj ❤❤❤🎉🎉

Vor 5 Tage
AMAfamily +8
AMAfamily

The collab that we didn't know we needed . . .❤ 😮❤

Vor 5 Tage
Besarta Suka +8
Besarta Suka

Kjo vere u kan e jetoja! Faleminderit per mrekullite 🥹😘

Vor 4 Tage
alb creativity +1
alb creativity

Kanga e mire ,Duffy si gjithmone zonin mrekulli 🤯🤯,amo klipi i njejt me ate te coldplay hymn for the weekend 😮

Vor 3 Tage
E. A
E. A

Keine Sorge alles gut... Gott ist groß.. Hab ich immer gesagt.. Gesegnetes Land ☘️☘️☘️🙏🙏🙏🌹🌹🌹❤️❤️❤️

Vor 23 Stunden
E. A
E. A

Hier gibt es ouou...Ohne jemanden zu beleidigen.. Sondern Respekt.. Ich kenne dieses Land.. Innen und auswändig, die Tradition die Bräuche.. Aber ich glaube die ganzen Lieder macht die Situation grade nicht besser...Ich bin eine die zusammen arbeiten kann, aber mittlerweile ist die Lage nicht einfach... Der richtige kommt ohne Lieder ohne Texte...

Vor 18 Stunden
Erisa Hita +1
Erisa Hita

Je njesh me mira ne shqiperi❤❤

Vor 3 Tage
Sherry KR* +13
Sherry KR*

Kakva pjesmetina bravo 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼🤯 😍💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 A o tome koliko je prelijepa samo , nemam komentar 🤲🏻🍀

Vor 5 Tage
Sara +17
Sara

Skan faj këngetart qe kan qef me bo keng me Dafinen se krejt Hite ju bon mbretersha 🥰

Vor 5 Tage
mehmet myzeqari +1
mehmet myzeqari

😂😂 a e ke pare poshte se kush e ka be kengen ?

Vor Tag
Adriana Rah
Adriana Rah

So beautiful

Vor Stunde
Leno Onel +6
Leno Onel

and the queen👑 continues with superhits

Vor 6 Tage
Gert pali
Gert pali

Love you Dafina....you are the QUEEN 👸...PIKÈ 😅❤

Vor 8 Stunden
Stockholm +6
Stockholm

Kjo ösht diva e shqiptarve 🍾⭐️💎

Vor 5 Tage
𝕯𝖆𝖗𝖐_𝖑𝖞𝖗𝖎𝖝𝖝 +257
𝕯𝖆𝖗𝖐_𝖑𝖞𝖗𝖎𝖝𝖝

E di që ky koment do shkojë shumë poshtë po ai/ajo që e shikon këtë koment e ruajt zoti ate dhe familjen e tij/saj

Vor 5 Tage
Neri1998 +3
Neri1998

Dhe ty gjithashtu ❤

Vor 4 Tage
mimikoko +2
mimikoko

Vor 3 Tage
Mr.President.
Mr.President.

Të gjith ashtu shkruani

Vor 3 Tage
𝕯𝖆𝖗𝖐_𝖑𝖞𝖗𝖎𝖝𝖝
𝕯𝖆𝖗𝖐_𝖑𝖞𝖗𝖎𝖝𝖝

@Mr.President. po ca ke pastaj qe shkruan dhe te prish ndonje pun 😏

Vor 3 Tage
Mr.President. +2
Mr.President.

@𝕯𝖆𝖗𝖐_𝖑𝖞𝖗𝖎𝖝𝖝 Për likes 👍🏼 i bëni të gjitha ju.

Vor 3 Tage
IT'SROMARIOTIME +12
IT'SROMARIOTIME

E MADHERISHME !! IKONA E MUZIKES ⭐👑🐐

Vor 6 Tage
Aziz D. +7
Aziz D.

Dafina what a masterpiece ❤

Vor 6 Tage
Teuta +10
Teuta

A ka ndermend te ndalet kjo Dafina?! ♥️ 🦅🖤

Vor 3 Tage
Kosovare Zeneli
Kosovare Zeneli

Je Yll je mbretëresha e muzikes ❤️👏👸🏻

Vor 4 Tage
Doooo +2
Doooo

Ishalla Sa Ma shpej na Ben ni keng me dy kengetare don gjoni & butrin se Ishi Bo 3 te mrekullushem ❤ Dafin

Vor 5 Tage
E. Doksani +2
E. Doksani

Xhaa xhaaa Xhaaaneeee, Brightness Vocal from Flori Mumajesii, Get Back Stronger then Ever because we miss your voiceee ❤❤

Vor 5 Tage
Violeta Bajsini
Violeta Bajsini

❤ Meine Königen 👑 beste Sängerin aller Zeiten 🫶

Vor 5 Tage
Florjani +13
Florjani

Dafina eshte si dielli kete vit, nuk iken edhe pse vera mbaroi 🤣😍

Vor 5 Tage
hasti gulmohamadi
hasti gulmohamadi

The best!❤

Vor 5 Tage
Lucas Pereira +16
Lucas Pereira

Shqipëria for world ❤️🇦🇱 from Brazil 🇧🇷🇦🇱😍🥰

Vor 5 Tage
Adel Mena
Adel Mena

😍

Vor 2 Tage
ervista zaimi +1
ervista zaimi

Na kenaq shpirtin sa her te degjoj ❤️❤️ i love you my queen 👸💥💥💋

Vor 5 Tage
mohammed zahra +1
mohammed zahra

I love you all dafina your an angel in human form

Vor 4 Tage
Emil Vlore +1
Emil Vlore

Sngopem me te degjuar kenget e tuaa dafii dashuriii ❤️❤️❤️❤️ mezi pres hitin tjeter 😍😍😍😍🧿

Vor 4 Tage
Mirjeta Zenuni +1
Mirjeta Zenuni

Shum kenga bukur bravo 💜💜💜😘😘😘

Vor 5 Tage
Emiliano Starova +1
Emiliano Starova

O dafina je me e mira sot per sot ❤

Vor 4 Tage
Brikena Koni
Brikena Koni

Obsessed ❤

Vor 2 Tage
Rita Ebner
Rita Ebner

⭐️⭐️⭐️👏👏👏

Vor 3 Tage
Edmond Çuko
Edmond Çuko

Ju te dy vetem recitoni. Ju kam degjuar live. Bravo ajo mikesha pa ju ahaa....😉😁

Vor 9 Stunden
ema elena +4
ema elena

Masterpiece🔥

Vor 6 Tage
Ermira Hoxha +8
Ermira Hoxha

Na knaqe , je e paarritshme muzika jote ilac per zemer e shpirt , hallall puna e djersa jote , tlumte 🎉🎉👑👑⭐️⭐️⭐️👏👏👏🙏🙏🙏nji treshe fantastike zana brilant 👑👑👑

Vor 5 Tage
Dritan Beu
Dritan Beu

Dafina = Mbretëreshë Madonna Shqipëtarisë,sa me fat jemi që dëgjojmë këtë Div,Zanin tekstet thesar vërtetë I çmuar.M

Vor 3 Tage
kida💗dafina_fan +1
kida💗dafina_fan

Jetaaa ime si nuk lodhet njher kjo vajz😮❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤suksese te metejshme my idolii❤

Vor 3 Tage
Loren Smith +7
Loren Smith

I really like this song 💫🤩 Good luck Moj Dafina Te Dua ❤❤❤❤❤

Vor 6 Tage
Jeta Salihaj +5
Jeta Salihaj

Dafin bre na knaqe shpirtin😢❤

Vor 5 Tage
sonila dervishi +5
sonila dervishi

Shum e bukur kënga uroj suksese😻✨️🙏🏻👏🏻👏🏻💃

Vor 6 Tage
sonila dervishi +6
sonila dervishi

Mezi po e presim këngën✨️😻❤️

Vor 6 Tage
M +3
M

Eke myt veren me kenge te reja bravo❤❤

Vor 5 Tage
Bona Ndreko +4
Bona Ndreko

Një super bashkpunim 🔥🔥🔥

Vor 6 Tage
Tony Boy +1
Tony Boy

Hymn for the weekend - Coldplay... 🤔😃😉...Klipi. Por bukur shume gjithsesi! Diva e muzikës sonë je! Madje me lartë se Beyonce

Vor 3 Tage
Drilon Slj +2
Drilon Slj

Ze🐐 Always On Top!

Vor 6 Tage
Ardita Cakes +9
Ardita Cakes

IKONA E MUZIKES😍🔥

Vor 6 Tage
Ferdeze Vorfaj +2
Ferdeze Vorfaj

❤❤

Vor 6 Tage
Blero +1
Blero

Ky eshte viti i Dafines me plot hite 0:33

Vor 3 Tage
Majlinda Bali
Majlinda Bali

💖🔥🔥😍😍

Vor 4 Tage
E jotja Albine
E jotja Albine

Albumin❤️‍🩹

Vor 4 Tage
SuperAlbania TV +1
SuperAlbania TV

Divaaaaaa🔥❤️🔥

Vor 5 Tage
Prefekti
Prefekti

Hallall cuna dhe dafi your the queen 😍

Vor 2 Tage
Olsiana Gomaz +2
Olsiana Gomaz

Bruno dhe Klajdi dhe Dafina jan si shpirt❤

Vor 5 Tage
Nadine Khelifa +2
Nadine Khelifa

Dafina my love 😍 ❤

Vor 3 Tage
Akd dnndjdjd +3
Akd dnndjdjd

Sa e bukur urime yje ⭐⭐⭐❤️

Vor 5 Tage
Zikzak Zikzak
Zikzak Zikzak

6 h = 168.000 klikime ket veq Pippina mundet me arrit 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 Brravo…. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻❤️❤️

Vor 5 Tage
Arilda Dauti
Arilda Dauti

E pa krahasueshme❤🎉

Vor 4 Tage
Besjana Minja +2
Besjana Minja

Super kënge 🎉🎉❤❤❤

Vor 5 Tage
Erginoel Ergi
Erginoel Ergi

Diva❤

Vor Tag
Kledia Cala +2
Kledia Cala

😍😍😍😍❤

Vor 6 Tage
Sajmir DOCI
Sajmir DOCI

Flori Mumajesi its a living legend 🥇

Vor 4 Tage
Wotnk Jori
Wotnk Jori

Ishi Bo 3 te mrekullushem Dafin Ishalla Sa Ma shpej na Ben ni keng me dy kengetare don gjoni & butrin se

Vor 4 Tage
IT'SROMARIOTIME +15
IT'SROMARIOTIME

If there is not DUFFY there is no life!! ⭐🥺

Vor 6 Tage
Ergi Lushka
Ergi Lushka

🎉

Vor 6 Tage
Sa Me +2
Sa Me

E vetmja artiste që edhe 100 këngë për 1 vjet ti boj, gjitha i digjohen

Vor 5 Tage
E jotja Albine
E jotja Albine

Dafina ft 2po2 Dafina ft Flori Mumajesi Dafina ft Teuta Selimi (balad) Dafina fr Shkurte Gashi (balad) Dafina ft Muma . Dashni 2 Dafina ft Bruno (balad) Dafina ft Klajdi (keng vere) Dafina ft Xhensila Dafina ft Mc Kresha (balad) Dafina ft Lyricalson (Sommer Song) Dafina ft Tuna Dafina ft Lumi B Dafina ft Fifi ( Balad) Dafina ft Young Zerka it would be very good if there were many collaborations with these artists our Queen 💗

Vor 4 Tage
SWEET but PSYCHO😼 +9
SWEET but PSYCHO😼

Viti dafines pa dyshim😍🔥🎶📌

Vor 6 Tage
swabelbabel
swabelbabel

❤❤❤❤

Vor Tag
Miss Lopez
Miss Lopez

Who can stop her 😍😍

Vor 5 Tage
Gentrit Gashi
Gentrit Gashi

Dashuria nshikim tpar 0:05 aja din emrin naj kush qesaj zeshkajkes me tatu ndor bree❤❤❤ Ishallah osht shqiptare

Vor 4 Tage
E. A
E. A

Ein Land das ich nie vergessen werde....

Vor 5 Tage
E. A
E. A

❤️❤️❤️

Vor 5 Tage
Lin Dita +1
Lin Dita

KLAJDI BRUNO DAFINA TE TRE BASHKE DIHET ZJARRRRRR..BRAVO NA KENAQET👏👏👏

Vor 3 Tage
Klevis Hasa +2
Klevis Hasa

Dafina ❤ si zemer je

Vor 5 Tage
armand hasa
armand hasa

Fiksimi jetes❤ dafina

Vor 5 Tage
Mario True +14
Mario True

Te pakten zerin e Flori Mumajesi e ndjejm tek Klajdi Zoti ju rujt ❤

Vor 5 Tage
Manfred Krämer
Manfred Krämer

😢

Vor 4 Tage
Ermira Shahu +2
Ermira Shahu

Shum e bukur kenga suksese

Vor 5 Tage
Dani DonSilva +1
Dani DonSilva

A po ti je dashuriii❤

Vor 3 Tage
Qendrim Gashi
Qendrim Gashi

Intro shume i fort, Bruno e ka myt.......pjesa tjeter po me duket si kenge tjeter

Vor 4 Tage
Bledar Luta +5
Bledar Luta

Xhane xhane xhane xhane gjith jeten Ty ta kam dhane

Vor 5 Tage
Jana mema
Jana mema

Dafina ikon❤Bruno Klajd haruni the best❤💕

Vor 3 Tage
Elsa Uruci +7
Elsa Uruci

KAM DEGJUAR QE DAFINA ❤❤❤DO KISHTE NJI BASHKPUNIM ME BRUNON DHE KLAJDIN ☝🏾E VETMJA ARTISTE QE KA BASHKPUNUAR SI ME KENGETARET NGA SHQIPRIA 🇦🇱 PO DHE NGA KOSOVA 🇽🇰..SUPER HIT DO JET KJO KENG 👍

Vor 6 Tage
Elsa Uruci +4
Elsa Uruci

MRETERESHA 👑DAFIN ❤❤PO VJEN ❤️ ME HITIN E RADHES 💎

Vor 6 Tage
Jonii G +1
Jonii G

❤❤❤

Vor 6 Tage
Je Suis
Je Suis

Per mu qetash définitive dafina o kengtarja ma e preferune per mu ket ver mka knaq nqdo kang se cila ma e mira se tjetera

Vor Tag
Klajdi ESC +2
Klajdi ESC

DAFFY THE ABSOLUTE QUEEN OF ALBANIAN MUSIC❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 6 Tage
Stiven Kovaci
Stiven Kovaci

Bravo regjizorit te klipit 👏🏻

Vor 5 Tage
Marsela Lika
Marsela Lika

🥰🥰🥰

Vor 4 Tage
Nonenty +104
Nonenty

Edhe një, edhe një, edhe një !!! Mbretreshë je, pasha synt e hallimit 🙏🏼😂

Vor 6 Tage
argita demiraj +1
argita demiraj

😂

Vor 6 Tage
Milan Milan +1
Milan Milan

Per shpirt t mines ta mshtes menimin 😁

Vor 6 Tage
Amina Leka
Amina Leka

Cfare do me then synt e hallimit

Vor 5 Tage
Eliesa Mjeku +2
Eliesa Mjeku

2:11

Vor 5 Tage
Lena
Lena

😂😂😂😂😂

Vor 4 Tage
ξοελι Ορνελα
ξοελι Ορνελα

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🤩🤩

Vor 3 Tage
O
O

Kenge relaksuese!

Vor 5 Tage
Albana Ilazi
Albana Ilazi

Shka kisha pas qef me knu me dafin❤

Vor 3 Tage
Lumnore Gashi
Lumnore Gashi

Zeri i brunos e klajdi ❤❤❤

Vor 5 Tage

Nächster

Lorenc Hasrama ft Olsi Bylyku - HËNA

2:29

Lorenc Hasrama ft Olsi Bylyku - HËNA

UnixMusic

Aufrufe 874 Tsd.

iPhone 15 & 15 Pro: Unboxing & Gewinnspiel!

20:10

Honest Trailers | Barbie

06:36

Honest Trailers | Barbie

Screen Junkies

Aufrufe 772 Tsd.

Noizy & Yll Limani (HAPA)

3:33

Noizy & Yll Limani (HAPA)

Blackout Man - Topic

Aufrufe 1,7 Mio.

Remzie Osmani - I lame nanat [Official Video]

4:09

Remzie Osmani - I lame nanat [Official Video]

Remzie & Nexhat Osmani

Aufrufe 391 Tsd.

DAFINA ZEQIRI - DASMA

3:23

DAFINA ZEQIRI - DASMA

Dafina Zeqiri

Aufrufe 8 Mio.

ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte

3:28

GELD FEHLT

2:33

GELD FEHLT

Jamal - Topic

Aufrufe 121 Tsd.

Tate McRae - greedy (Official Video)

2:35

Tate McRae - greedy (Official Video)

TateMcRaeVEVO

Aufrufe 2,2 Mio.

DUNKELHEIT

2:32

DUNKELHEIT

Jamal - Topic

Aufrufe 93 Tsd.

Bonez - Telefon ohne Kabel 📞

3:13

Bonez - Telefon ohne Kabel 📞

CrhymeTV

Aufrufe 592 Tsd.