Dafina Zeqiri - DURO

 • Am Vor 10 Monate

  Dafina ZeqiriDafina Zeqiri

  Thirr në Linja e Jetës: 0800 12345
  Ditarët e Depresionit


  Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz

  Stream/Download - DafinaZeqiri.lnk.to/Duro

  Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri

  Music/Melody line: Dafina Zeqiri
  Lyrics by: Elinel
  Prod by: Rzon & Pllumb
  Video by: ENTERMEDIA
  Published by: Bzzz

  Cast: Adriana Matoshi, Lum Veseli, Ira Asllani, Drin Lumi


  Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
  Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic  © ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment


  ‘Duro’

  Je tu u distancu
  Se t'kane lendu
  Je tu u distancu
  Se t'kane largu

  Dhimbja
  Duro duro ktheje n'force cdo lot
  Duro duro vec edhe pak
  Duro duro

  Duro vec edhe pak
  Kane mu tha edhe lotet n'jastak
  Duro Duro vec edhe pak
  Po vijne dite t'mira te ti

  Ton' keto veshtiresi
  Sa peshojne e di
  Jom kon' une si ti
  Pa fuqi jom ni
  Jom m'shel mrena
  Vec une edhe menja jem
  Tu shku tu u distancu
  Tu u ru mos mu lendu
  Po duro
  Se nuk ka
  Jo nuk ka
  Tjeter s'ka


  Dhimbja
  Duro duro ktheje n'force cdo lot
  Duro duro vec edhe pak
  Duro duro

  Duro vec edhe pak
  Kane mu tha edhe lotet n'jastak
  Duro Duro vec edhe pak
  Po vijne dite t'mira te ti
  S'shkon me pranga jo
  S'bon me kajt mo ja
  E ftoft osht' bota ja
  Lufto per andrra
  Se kom pune me ty
  Kete e kom shkru per ty
  Edhe nese ti s'don kom pune me ty
  Jom ketu per ty
  Du me ta thy kete dry e zingjirin prej dore ty
  Ti duro
  Ti qe munesh duro
  Veten maje
  O duro


  Dhimbja
  Duro duro ktheje n'force cdo lot
  Duro duro vec edhe pak
  Duro duro

  Duro vec edhe pak
  Kane mu tha edhe lotet n'jastak
  Duro Duro vec edhe pak
  Po vijne dite t'mira te ti


Blinera Sylejmani
Blinera Sylejmani

Per ty qe ndihesh vet ! Per ty qe ndihesh pa fuqi ! E ty qe je lodhe ! Nuk je vet ! Bashke sherohemi. Veq ,fol ! Theje heshtjen .... Those words are from the soul ♥🌌

Vor 10 Monate
B Kena
B Kena

Çdo fjale godet 😇😔

Vor 10 Monate
Zdravka Yakimova
Zdravka Yakimova

Today in my Danish class we talked about music from each student’s country. My Albanian classmate played this song and we all loved it. ❤️

Vor 6 Monate
Albion Begaj
Albion Begaj

@Setta Gashista Populare song jo Ethnical song se po ngatrrohesh me fjalet, dhe kjo raprezenton shume mire kulturen shqiptare,nuk duhet te jet histori dicka qe te jet kultura jone, deri sa degjohet ne gjithe shqiptarin hyn ne kulturen tone 👍

Vor Monat
nova
nova

@In Om o varikars nuk eshte keng popullore, vetem zezaket e amerikes kan kenget hip hop dhe rrap si keng tradicionale qe reprezantojn kulturen

Vor 2 Monate
enis hoxha
enis hoxha

@Setta Gashista tell us what is ethnical albanian song though,maybe is danish one this wright???.buddy go learn who albanians are

Vor 2 Monate
F LUZ
F LUZ

@Setta Gashista betch this is part of Albanias ethnic music. This is not no rap. This song is, classical pop. You can put this in the same category as nexhmije pagarushas songs and so many other musicians. Albania doesn't just have ethnic or traditional music.

Vor 3 Monate
εντζι παλι
εντζι παλι

Καλέντουλα

Vor 3 Monate
Flora T.
Flora T.

Per momentin e degjoj shum kët këng dhe qaj me shpirt. Sepse edhe une jam ra ne Depresione. Kam duru shum , mendojsha edhe per vetvrasje. Por kur tkish durim Zoti ti qon tanat tmira. Tash jam e lumtur por apet si apet ka njerz se ta dojn Tkeqen.

Vor 8 Monate
Silva Dankshi
Silva Dankshi

@Klaudio selenica shum e vertet asgje me shum se nje jet e kemi dhe sja vlen ta humbasim per asgje se cdo gjeje I lem vendin e vet dhe te Marin ate qe meriton

Vor 2 Monate
nova
nova

ska zot, nqs don me dal prej depresioni mundohu dhe lufto mos prit me ti rregullu gjonat zoti se kot pret

Vor 2 Monate
Gjeladin Totaj
Gjeladin Totaj

@flora t 🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
Flora T.
Flora T.

@Arta Velija shum faliminderit.

Vor 3 Monate
Arta Velija
Arta Velija

Behu e fort zemer duaje veten jeta vazhdon te puc dhe kurr mos mendo me gjera te tilla do doja te kisha afer dhe te flisja me ty

Vor 4 Monate
Little_ Cookieシ
Little_ Cookieシ

I have major depression and anxiety and dealing with a lot of things but this song made me think how worth it I am and how I still need to fight. I really feel so thankful for this song, she doesn't know that she saved someone's life. Thank you Dafina your the best Love you so much!

Vor 4 Monate
Don Luciano
Don Luciano

ok

Vor 2 Monate
Albert Çobo
Albert Çobo

@Elvis Shahu eshte thjesht nje idjot

Vor 2 Monate
Elvis Shahu
Elvis Shahu

@SnookZ Ku qendron aty qe ka punuar kurv semaforësh ?

Vor 3 Monate
livechild212
livechild212

I hope you're doing okay these days. All the best.

Vor 4 Monate
Gashi Bash
Gashi Bash

perkthema ?

Vor 4 Monate
Maliqe Krasniqi
Maliqe Krasniqi

te Lumtë Dafina shumë keng emocionuese 🤗🤗🌟🌟💖💖

Vor 8 Monate
Istog 03
Istog 03

Kanga ma e mir kunder bullizmit,dhunes qe eshte nje fenomen i pranishem perhere ne vendin ton. BRAVO ❤️ Besoj se qdo i 2'ti e gjen veten ne kete teksi e ne kete realitet te hidhur. Faleminderit qe i jepe rendesi nje gjeje kaq shkaterruese per ne si shoqeri.

Vor 10 Monate
Mali Mali
Mali Mali

♥️⛪🇦🇱✝️🇽🇰⛪♥️

Vor 7 Monate
Network
Network

Mesoni si te fitoni shum para thjesht duke prodhuar monedhen e re virtuale thjesht ne shtepi pa asnje harxhim thjesht shiko videon tek profili im ketu ne youtube si te regjistroheni ...

Vor 10 Monate
M K
M K

@alletas shum e vërtet shpresoj që të gjithë ta kalojnë me lehtësi

Vor 10 Monate
alletas
alletas

@M K po pra thash bullizmi mund te jete nje shkaktar. Por depresioni eshte krize mentale ne te cilen njerezit kalojne per qindra arsye.

Vor 10 Monate
M K
M K

@alletas e dashur nga bullizmi vin tek depresioni kam kaluar vet në kët rrugë sepse shoqëria jon si dhe profedorët janëëëëë në nivelin 0 .

Vor 10 Monate
Bony
Bony

I have severe anxiety. This song gives me power to get thrue my panic and anxiety attacks. Thanks Daf 🙏❤️

Vor 5 Monate
Salihu. M
Salihu. M

Kalon qdo njeri kem me kalu nje pjes depresive,Edhe truri ka nevoj per pushimin e vet,kur te kalon pastaj do ndihesh shum me mir se kurr me par

Vor 3 Monate
Invalid Argument
Invalid Argument

:(

Vor 4 Monate
Shpresa Floyd
Shpresa Floyd

❤️‍🔥

Vor 5 Monate
Anita Islami
Anita Islami

Un isha ne depresion po metvertet durim kam bo shum edhe jam sheru flm zotit .Kjo kenge jep mesazhin mat mir per njerzit si un qe Durim te ken gjithçka kalon .

Vor 8 Monate
nova
nova

ahhha

Vor 2 Monate
Jjh
Jjh

Ug

Vor 8 Monate
elena hoxha
elena hoxha

Habitem kur shohim ne Eurovision keng te cilat nuk kan piken e kuptimit si ne tekst ashtu dhe ne interpretim.Kjo keng esht per Eurovision sepse ka nje mesazh qe vlen per te gjith.

Vor 8 Monate
C'kemi
C'kemi

Na kini care trapin me gjithe eurovisionin. Ne eurovision degjohet muzika jo teksti se sjan te gjithe shqiptar aty. Muzika te prish veshtet,zeri me acarus ne bote. Si i pelqeni keto lloj kengesh aman s'u marr vesh. Kenget qe kane perfaqesuar shqiperine ne eurovision me te shumtat ja vlejne vertete. Gent Bushpepa,Aurela Gace,Juljana Pasha,Anjeza Shahini,Anxhela Peristeri etj. Apo vleresoni me shume tipat si Dafina e Ronela sesa emrat e divave qe permenda me lart. U ngopen lek tipat si Noizy,Enca,Ronela,Dafina nga budallenjte qe u vijne pas. What The Fuck❗ Hiqu dreq hiqu

Vor 3 Tage
Asia Relaxation
Asia Relaxation

@Kosovo-Hungary-Albania Att O P P P lol P Mm Att

Vor 9 Tage
Fatlir Azemi
Fatlir Azemi

@Kosovo-Hungary-Albania km

Vor 26 Tage
Fatlir Azemi
Fatlir Azemi

@Kosovo-Hungary-Albania je

Vor 26 Tage
Vjollca Deliu
Vjollca Deliu

Diva nuk lind me nena si dafi 🌹❤💥

Vor Monat
Lifi-el
Lifi-el

Me 17 vjet jam kan ne depresion per 4 vjet me rradhe,kam luftu me vetin per vetin tem,sja kam tregu kerkujt dhimbjen teme perveq Zotit tmadh,veq ni send e di se nuk e humba shpresen te Zoti madh per asni moment,per krejt ata qka jan ne depresion „Asniher mosne humbni shpresen te Zoti juj,edhe ne vetin tuj,ditet e kqia vin per me kalu,edhe ato do kalojn“.

Vor 6 Monate
isabel Duraku
isabel Duraku

Depresioni kalon eshte smundje qe sherohet mire kerkoni ndihmen e mjekut

Vor 5 Monate
Leo ❤️
Leo ❤️

Edhe un njetj 17 vjet jam ne depresion dhe nuk e di kerkush pos Zotit tim Allahut por kam shpresa ne vete dhe nuk dorzohem asnihere ❤️

Vor 5 Monate
Zana Dauti
Zana Dauti

Dafinë moj shqiponjë, VEC ti mund te beje kete mrekulli, shume e ndjer Nepermjet loteve tua... artiste ne te gjitha aspektet, i duheshin Estrades ton keto lloj kengash ... ti deshmove se nuk ben VEC art dhe s'je vec artiste por mbi te gjitha je njeri... shpesh here kemi nevoj te degjojm kenge te tilla per tu ndjer me te fort, burrnesh si gjithmone Dafinë 🌹

Vor 10 Monate
Mali Mali
Mali Mali

♥️⛪🇽🇰✝️🇦🇱⛪♥️

Vor 7 Monate
Dafina Zeneli
Dafina Zeneli

ou77ul,⁰8o⁰bhjùùⁿ

Vor 8 Monate
Its Collinz
Its Collinz

Hahaha boll emrin e mir ja hale Shqiponje hahaha

Vor 9 Monate
Mytrimi
Mytrimi

True

Vor 10 Monate
Jetnor Topalli
Jetnor Topalli

👏👏

Vor 10 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

0% VULGARITY 70% REALITY 100% Motivation and Talent Bravo Dafina 🥰

Vor 9 Monate
Ganja Ganja
Ganja Ganja

100% reality

Vor 4 Monate
im dead inside
im dead inside

@babushi.ktu123 wtf😂😂😂😂🤣🤣🤣

Vor 9 Monate
babushi.ktu123
babushi.ktu123

Per rrespekt do tqi familjen .

Vor 9 Monate
Gangsta 4life
Gangsta 4life

DURO!!! Nje fjale qe mbart nje mesazh te rendesishem per te perballuar problemet e jetes dhe qe ngjall nje shprese tek njerezit qe I kane ato.👍👍👍Bravo!

Vor 8 Monate
Klajdid Klajdid
Klajdid Klajdid

Faleminderit "Dafin qe bere shum njerez ta duan dhe ta vlersojne me shum veten e tyre❤

Vor 9 Monate
Lyrics LIFE 🦋
Lyrics LIFE 🦋

BRAVO qe je munuar per ti thene depresjonit stesit e qdo gjeje tjeter ik . Depresjoni , ankthi , frika , dhuna duhen te dalen nje dite . Ti Dafin e dhe ket mesazh dhe kjo keng nuk do vdes kurre , ti ju ke dhene nje arsye me shume njerzve per te jetuar 👏👏👏👌

Vor 8 Monate
New Vibes
New Vibes

Mesazh i duhur per te gjithe qe kalojne momente depresive ne jetet e tyre...Bravo Dafi

Vor 10 Monate
Ardiana Pajaziti
Ardiana Pajaziti

I9i2kwo2lsr2rg

Vor 8 Monate
Dovlet Herceku
Dovlet Herceku

Kshu esht

Vor 9 Monate
Rafaela Ela
Rafaela Ela

😊😊

Vor 10 Monate
Arjeta Deliu
Arjeta Deliu

☕☕

Vor 10 Monate
Arjeta Deliu
Arjeta Deliu

Hofcwnwo7wedw

Vor 10 Monate
myhyrije xhafa
myhyrije xhafa

This song should be at Eurovision 2022. I love it. Nice message for all.

Vor 13 Tage
niduoe stre
niduoe stre

Hello dears Can you belive i am hearing this from africa to be specific from Ethiopia and thrilled by Dafinas energetic lure voice 🙂LOVE To ALBANIANS ❤

Vor 9 Monate
lila kume
lila kume

Kleant Kume

Vor 7 Monate
lila kume
lila kume

Klae

Vor 7 Monate
Zoje Karaj
Zoje Karaj

💖💖😁

Vor 9 Monate
Dennis The Menace
Dennis The Menace

I've been through a lot of shit in my life and nobody reached to the point to knock me down but my question is how is that possible to feel that much pain by watching this 3min clip U got me Dafina u are amazing great job 👏❤

Vor 6 Monate
Veronica Gojcaj
Veronica Gojcaj

The queen of any Albanian female artist she can pull of anything any style of all sorts and still slay.....!

Vor 2 Monate
Adelina
Adelina

O zot man fund nje kang me nje kuptim njerzor , Jo vetem duke treguar nje jet luksoze (para , makina ) dhe gjera tjera t kqija Gjithësesi Dafina eshte nje artiste me vler dhe e admiroj shum eshte tamam artiste 😍 #loveyoudafina 🥰❤️💋

Vor 10 Monate
Aida
Aida

@Sade34 Ajdari Po po. Te kanga Million $ ,ke n karroc plot me ar, pat lek n lavatrice ,pat gjasme vello (se nuk quhet vello qajo),etj

Vor 9 Monate
Remzije Isufi
Remzije Isufi

ASDFGHJKL

Vor 9 Monate
ERMOND HIDA
ERMOND HIDA

Aq me qeteson kjo kenge mua dhe gjumi spo na mer

Vor 9 Monate
Its Collinz
Its Collinz

Ama edhe sa me duru breee 💔 #loveyoudaffy

Vor 9 Monate
Ardian
Ardian

She done something Special for us , Dear thanks to Daffi :).

Vor 10 Monate
Illyrian
Illyrian

Meriton respekt dhe mirnjohje kjo kenge.! E di se shume njerez po kalojne nje situate te veshtire por thjesht mos u dorezoni, ju mund tja dilni kerkoni ndihme familjes sepse ato jane ata per ty. stay strong

Vor 7 Monate
Hesti Sakinah
Hesti Sakinah

This is song has a very powerful message, i really love her❤️ i know her from my friend in prishtina, Kosovo. Since my friend introduced me her song "million dollar" it Made me lover her more and more because she has a very amazing voice🔥🔥 love from Indonesia 🇮🇩 x 🇦🇱 Nb. I'm happy that there is anglisht translation so i can understand the meaning of this song more❤️ good job👏

Vor 9 Monate
No2for1
No2for1

Je 🌟

Vor 26 Tage
ju a
ju a

Wow the Massage from the Text and the end where people can find Help and the Text with it is verry good, thatswhy i love Dafina, a Singer with Massage, verry helpful and emotional ❤🥀

Vor 25 Tage
VISION TUBE
VISION TUBE

We thank you for the support and encouragement

Vor 10 Monate
ola ber
ola ber

💘💌💘💌💘💌💘💌💘💌💘💌💘💌

Vor 8 Monate
Erblina krasniqi
Erblina krasniqi

@Erleta Makolli vshxhfja

Vor 8 Monate
Erleta Makolli
Erleta Makolli

@Albanian patriot n 09o

Vor 9 Monate
Erleta Makolli
Erleta Makolli

@Albanian patriot g fgh bb cccc

Vor 9 Monate
Antara Osmani
Antara Osmani

Vzs

Vor 9 Monate
Arian Sula
Arian Sula

Sa klas sa emocion sa energji, 1000 here faleminderit Dafina Zeqiri 💥

Vor 5 Monate
Strong X
Strong X

I’m from Montenegro but i love this song. Love brothers🇲🇪❤️🇦🇱

Vor 6 Monate
Sumax1014 Tony Soza
Sumax1014 Tony Soza

@Strong X its just that we dont like anything that has any type off connections with the country that starts from Sr but montenegro people are nice i guess good heart inside

Vor 4 Monate
Strong X
Strong X

@Ergi Bibo Yea, have a nice day

Vor 5 Monate
Ergi Bibo
Ergi Bibo

@Strong X I knowed, not a prob dude. 😙 All the best. 🖐️

Vor 5 Monate
Strong X
Strong X

@Ergi Bibo Didn’t make me angry by calling us small Serbia. We like Serbia

Vor 5 Monate
Ergi Bibo
Ergi Bibo

No way, small serbia.. 😆😂😝👋👋

Vor 5 Monate
Niki Gesi
Niki Gesi

Kënga më kuptimplotë në Shqiptari momentalisht, bravo Dafina, Suksese.

Vor 8 Monate
Tanja Korcari
Tanja Korcari

This song still gives me goosebumps 🔥❤️

Vor 9 Monate
Linda M.
Linda M.

Kur Talenti nuk njef fund, atehere e ka emrin DAFINA, te lumt qe ke prek nje temé kaq te ndjeshme🌟🙏 Lumt na 🇦🇱 qe te kemi👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Monate
tina la beste 😎😘
tina la beste 😎😘

Shum mir ♥️💖😎😍🤩🇦🇱🇦🇱🙏💖💖🤗

Vor 2 Tage
Lela Bajrami
Lela Bajrami

lejl🥞🎂🍉🍍🍌🍩🍬🥛

Vor 9 Monate
Lela Bajrami
Lela Bajrami

lejla

Vor 9 Monate
Паша Пэл VlOG
Паша Пэл VlOG

Подпишись на канал: https://youtu.be/s0peEZ1GTgM Ставь лайк/дизлайк и комментарий!

Vor 10 Monate
katerina324
katerina324

lost my grandma and this song is the only thing getting me thru, sa te dua dafin

Vor 2 Monate
9rings
9rings

It touched my heart in a good way to know that im not alone Thank you ❤️DAFINA❤️ me preku zemren ne nje menyre tr mire qe ta kuptoj se nuk jam vetem asnjeher Faleminderit ❤️DAFINA❤️

Vor 8 Monate
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love

Dafina je artiste e lindur te ndjek gjithmon e te adhuroj si kengetare ❤njen nene nga veriu i shqipris

Vor 2 Monate
xemla_ote_jam0
xemla_ote_jam0

S shkon me pranga yaa S shkon me kajt mo yaa E ftoht esht bota yaa Lufto per Andrra yaa✨ 😢😢😢😢😢

Vor 9 Monate
Sinan Ismaili
Sinan Ismaili

Fakti se kjo këngë është dëgjuar kaq shumë; mendoj se është rezultat i asaj se shumë shqiptarë janë në stres dhe depresion. Jeta është e vështirë ndërsa atë e bëjmë më të lehtë duke e ndihmuar njëri-tjetrin. Ta lëmë xhelozinë, egon, pesimizmin dhe dëshpërimin anash sepse kështu bëhemi të dashur tek Zoti dhe miq ndërmjet vete. Është normale ndonjëherë të jemi të stresuar, por nuk është normale të jetojmë të stresuar. Është normale të jemi të dëshpëruar ndonjëherë, por nuk është normale të jetojmë të dëshpëruar. Le ta shikojmë jetën në më shumë ngjyra dhe ta kuptojmë më mirë esencën e saj. Të gjithë jemi kalimtar dhe duhet ta mbarojmë me sukses misionin si mëkëmbës i Zotit në këtë botë. Jeta nuk është vetëm sfida, ashtu siç nuk është vetëm begati. Gjithçka që ka kaluar, nuk mund të kthehet andaj nuk ka pse të dëshpërohemi, ndërsa çdo e ardhme është e fshehtë dhe nuk e dimë se a do ta arrijmë atë. Ta shijojmë momentin dhe ta shfrytëzojmë në maksimum të sotshmen, me shpresë që rezulatetet do të jenë pozitive. Thjeshtë duhet të pajtohemi me caktimin e Zotit. Bota nuk do të ndalet pse ne mërzitemi, por ajo vazhdon para pa mëshirë, në vend se të na mposht ajo, të mundohemi ta mposhtim ne atë. Të gjithë atyre që janë në dëshpërim iu bëj një thirrje të këtillë: duajeni veten sepse ne ju duam shumë juve. Kjo jetë është shumë e padrejtë, mjafton mos i bëjmë padrejtësi vetvetes ! Lutjuni Zotit sepse Ai nuk i harron krijesat e tij. “ E kur robërit e mi të pyesin ty për mua, Unë jam afër, i përgjigjem lutjes kur lutësi më lutet...” (2:186)

Vor 9 Monate
Selina xh
Selina xh

Pa fjal !!!! 👏👏

Vor 6 Monate
Albania Albania
Albania Albania

Hahahpo ku ka shqiptar pa 3 derrasa mangut vec nga stresi

Vor 6 Monate
Leon S
Leon S

mos u be aiv. Nuk eshte kenge vajtimi as depresive. Kjo eshte thirrje shprese.

Vor 6 Monate
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri

Kush je ti o i cmendur i shkalluar a je ne vete te thush llafe te pista🦈🐊 te hajn te dy o zotri

Vor 6 Monate
Luljeta Smajli
Luljeta Smajli

ihousigaoyaoyiveig p hoeogiview jugeo 😘

Vor 7 Monate
In Om
In Om

BRAVO Dafina… Te perulem per mesazhin qe jep me atë qe e bon ma s’miri: muziken 🙏🙏

Vor 5 Monate
Ariana__lima__tayna
Ariana__lima__tayna

Wow!! Respect i Love Dafina and like her Songs But this WOW!!!❤️

Vor 4 Monate
SM Art
SM Art

This song gives me so much peace! Everytime I feel down or anxious listening to it gives me strength! Thank you so much for this beautiful song💜

Vor 2 Monate
Hysnije Latifi
Hysnije Latifi

Lk

Vor Monat
Hysnije Latifi
Hysnije Latifi

I P0

Vor Monat
Adro Adro
Adro Adro

Love this song!💓💓💓

Vor 8 Monate
besi besii
besi besii

Gjith mendoj qe s’mundesh me m’befasu ma shume, e secilen here vjen si ujvare e artit edhe inspirimit! Thjesht je mrekullia e 8 ne bote, eshte bekim te jemi ne epoken tende! 🌹

Vor 10 Monate
anna anna
anna anna

Wauu çfarë komenti.uroj t'a lexojë Dafi.👌👌

Vor 10 Monate
Artan Avdyli
Artan Avdyli

Kënge shumë e mirë me tekst përfekt. Ka shumë njerz që kanë nevojë me ndëgju këtë këngë. Mendoj se shumë njerzve ju ki ndihmu më këtë super tekst. 💪

Vor 8 Monate
Raffaella Raffaella
Raffaella Raffaella

Dafina komplimente,super kenge vokal mesazh dhe videoklip.Te shkon edhe roli i nje Perendeshe 😊🥰

Vor 9 Monate
Alex
Alex

As someone who is dealing with anxiety and ptsd and is albanian,this song is teaching that I should not give up on my life,I have to find hope :)

Vor 4 Monate
Joanna
Joanna

I CAN'T EXPRESS HOW THIS SONG AFFECTS ME. YOUR DAPHIN IS UNIQUE.

Vor 9 Monate
lila kume
lila kume

Kleant Kume

Vor 7 Monate
migena sefa
migena sefa

@FF MAFIA 😂😭😭

Vor 9 Monate
FF MAFIA
FF MAFIA

@Ledjana Metani yes the heardships past in life bring about this really inspiribg song

Vor 9 Monate
Besjana Letaj
Besjana Letaj

Vor 9 Monate
Ledjana Metani
Ledjana Metani

except that uniquely tries and brings songs with great messages and her songs become instant hits

Vor 9 Monate
Edmonda
Edmonda

Per krejt kush osht tu u sheru per senet qe nuk i kallzojn, sending shum shum dashni❤.

Vor 10 Monate
Val T
Val T

Thanks gurl ❤️ much love for u

Vor 9 Monate
ana ana
ana ana

🥰🥰

Vor 9 Monate
patriot sopjani
patriot sopjani

gati edmonda

Vor 10 Monate
feka er
feka er

Faleminderit 🙏

Vor 10 Monate
Nico Nico
Nico Nico

gati jom..

Vor 10 Monate
modern life137
modern life137

I'm from south Africa and I love her music and her voice😍

Vor 6 Monate
Ylber Sallova
Ylber Sallova

Kengë me mesazhë te sinqert dhe te dushum ne kit koh të veshtirë. Të lumt Dafina.

Vor 9 Monate
Shia Mikli
Shia Mikli

We need Dafina in Eurovision❤️

Vor 26 Tage
edider83
edider83

well done, really well done! E ku kishte me bukur se sa kur arti komunikon te verteten dhe promovon zgjidhje. Really proud, well done shqipe!

Vor 9 Monate
Ferat Gashi
Ferat Gashi

Tani shqiptarhanja shkojn ma ngojn Taynen tu e pas Diven ktu,qe nga kanga e par qe e ka kendu gjithmon me ka pelqy osht e pa zavendesushme 👍💪

Vor 10 Monate
Arlind Kastrati
Arlind Kastrati

@Franceska Ndoci uji edhe buka haahha

Vor 7 Monate
Donko Power
Donko Power

@Migena Pepa tayna eshte pevaçic perballe dafines

Vor 7 Monate
Nazime Ilazi
Nazime Ilazi

@Arlind Kastrati hkk

Vor 8 Monate
Ferat Gashi
Ferat Gashi

@Delvina Gashi veq pse e kom than te verteten a po ?

Vor 9 Monate
Delvina Gashi
Delvina Gashi

ti per taynen mos fol hiq

Vor 9 Monate
Leon Matoshi
Leon Matoshi

Je Nje Talent dafina Respekt ❤️🇽🇰❤️ Respekt from Germany 🇩🇪🇽🇰

Vor 14 Tage
Jella Ensar
Jella Ensar

Ne qofte se do mu behej pyetja cila esht kenga me e goditur per ty do thoja Dafina Zeqiri Duro Mund te mendoni se do thoja ndonjë kenge te Yll Limanit sepse është my idhull po joo kjo po qe eshte e goditur ne baze te shoqërisë njerëzore ❤ Je shum e mire Daff❤👑🌍

Vor 9 Monate
Tufa Isuf
Tufa Isuf

This song is really inspiring which carries in itself a message of real story

Vor 8 Monate
Leon S
Leon S

This is like explosive. Tears become TNT in this song. Man this is great. Another dimension.

Vor 6 Monate
Anna Valo
Anna Valo

Ja pse eshte diva Dafina!! Te gjithe shkojne me rrymen, kjo shkon pas zemres!! S'ka fjale, thjesht UNIKE!!

Vor 10 Monate
Aurel Hoxha
Aurel Hoxha

this song is a personal experience of someone and a story that everyone experiences

Vor 9 Monate
Armand Xylit
Armand Xylit

Non albanians, there is a myth about seeing a random bee land close to you. It means "expect good news" and I get the exact same feeling. Its a hit no doubt, but its encouraging af. Nice job Dafina!!

Vor 9 Monate
Sjenta f
Sjenta f

Shoqja ime e ngushte eshte me leucemi dhe po vdes dita dites kete kenge e kendonim bashke dhe tani e degjoj vetem sepse eshte ne spital😭😭😭😭eshte vetem 12 vjece😭😭😭

Vor 6 Monate
Xhilda Driza
Xhilda Driza

Te kaluara😇

Vor Monat
Sjenta f
Sjenta f

@nova ne fakt ajo ka ikur ne itali per tu kuruar edhe besoj se do jete mire

Vor 2 Monate
nova
nova

si e ke shoqen tani, bej te fala

Vor 2 Monate
Ninojuve Nino
Ninojuve Nino

😭😭😭🙏🙏🙏🙏

Vor 4 Monate
Sjenta f
Sjenta f

@G H flmm

Vor 5 Monate
Senad Sendi
Senad Sendi

Padyshim nje nga kengat me te mira jo vetem te Dafines,por ka mbi nje dekade qe ska be dikush nje keng kaq domethenese dhe me mesazh shum tmir

Vor 8 Monate
Eliyah
Eliyah

This is a strong message! Sometimes life is difficult, but we have to move on. Sending love to everyone healing from things they don’t discuss with anyone!

Vor 10 Monate
Network
Network

Mesoni si te fitoni shum para thjesht duke prodhuar monedhen e re virtuale thjesht ne shtepi pa asnje harxhim thjesht shiko videon tek profili im ketu ne youtube si te regjistroheni ...

Vor 10 Monate
Cheima Lau
Cheima Lau

🙏💜🌌

Vor 10 Monate
Nico Nico
Nico Nico

And do you send much of love too? Or you’re just the teacher here 😄

Vor 10 Monate
Dafina Fans
Dafina Fans

😻😻❤️

Vor 10 Monate
Luljeta Berisha
Luljeta Berisha

Mesazhi i këngës fort i madh. Sa herë e dëgjoj më jep emocion. Sa e sa prej njerëzve kalojnë në situata të padëshiruara …! Je ⭐️ Dafina. Të lumtë që me këtë këngë ke prekur një temë shumë të ndjeshme të shoqërisë njerëzore. 👏🏼👏🏼👏🏼🎩

Vor 6 Monate
Jisika Icho
Jisika Icho

Love this so really interesting and powerful telling the best story of the song love you dafina your voice is amusing and magnificent ❤️

Vor 7 Monate
My Love
My Love

Faleminderit #Dafi..po me jep forc te perballoj tradhetin....😭😭😭😭😭 Faleminderit nga zemra edhe pse jam shkateruar si femer 😭😭😭😭😭 Shkaterroi familjen ton per nje aventur 😭😭😭😭😭

Vor 5 Monate
Etmira Hysenllari
Etmira Hysenllari

Me pelqeu shume shum kjo kenge ❤️😞

Vor 5 Monate
Lirim Thaci
Lirim Thaci

This song is strong and gives power to many of us who have been powerless anytime and having hard periods.

Vor 10 Monate
Argjend Sejfullai
Argjend Sejfullai

e ke qaj

Vor 26 Tage
Seetalfahrzeuge GmbH Seon
Seetalfahrzeuge GmbH Seon

e neruara Dafina me vite jam kan kritikues i yti per stilin. Po gjykimi pa njohiri ish gjithmon gabim. Me qet kenge dhe mesazhin ne fundin e clipit shpirtnisht me ke prek. Tan kalojme vujtjen e ne si artista duhem me ju dhan shprese njerzimit. Te lumt dora e te prift e mara... Respekt ne tana nivelet njerzore. Keep on shining, Mrs. Zeqiri... Krenar qe jemi të një origjine!

Vor 5 Monate
leo leo
leo leo

Well done dafina,you did an amazing work! I ♥️ this song

Vor 8 Monate
Alisa Krasniqi
Alisa Krasniqi

Great Job Dafina you are a wonderful singer!❤️❤️

Vor 8 Monate
Sadete Smailji
Sadete Smailji

Ti je Distancu , se te kane Lendu 😢

Vor 8 Monate
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja

Dafina is not just a singer, she’s born for being a star and this song is just a masterpiece. 😣😍

Vor 10 Monate
Muzik Shqip
Muzik Shqip

https://youtu.be/d1m_oq39mvs Dafina Zeqiri - Duro (voice changer)

Vor 10 Monate
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn

Oh zot sa kengetare e mire, tek kjo kenge cdo njeri gjen vehten, , kenge me e bukur qe ka ndigju Shqip. Je nr 1 Dafina

Vor 8 Monate
Dritan Zogu
Dritan Zogu

"DURO" DUHET TE DUROSH SIKUR ESHT DHE AJO FJALA VETEM KEMI LINDUR VETEM DO VDESIM🥺🥺🥀🥀⛓⛓

Vor 8 Monate
KㅤFㅤF么
KㅤFㅤF么

Mua me beri te ndihesha mire Te lumte Dafina !🙌

Vor 8 Monate
Emil Markosyan
Emil Markosyan

Божественный голос !!!

Vor 9 Monate
Its Me
Its Me

Only those who have been through depression(not talking about sadness but depression) can totally understand this song. Everytime you tell yourself to DURO, but it feels like your body has left you...

Vor 10 Monate
Omer Smajli
Omer Smajli

we have been exposed.

Vor Monat
Deal No
Deal No

Lol I’m in deep depression! I have listen this 10 times today.Not eaven God can save me!! Only Daffy can ! Love you Daffy

Vor Monat
Ledjana Metani
Ledjana Metani

not only the one who has gone through a phase of depression but everyone who has a human soul a sensitive heart and the one who is a real person deeply understands the message of this song

Vor 9 Monate
Ana Bali
Ana Bali

😭😭😭😭😭😭😭

Vor 9 Monate
als spon
als spon

@fenoz ik shpejt se ka fillu naruto.

Vor 9 Monate
Dafina Fans
Dafina Fans

Sot Dafina Feston Ditlindjen i urojme te na rroje sa malet Diva ❤️

Vor 9 Monate
Orges Brija
Orges Brija

😹😍🤩🤭😘💝😽

Vor 5 Monate
Engjelli Hana
Engjelli Hana

Wsqm

Vor 6 Monate
12345 6789
12345 6789

@Fatime Syla ksisuusus

Vor 6 Monate
Rovena
Rovena

Edhe 1000000vite te lumtura

Vor 7 Monate
gerta nebiaj
gerta nebiaj

lplkjk

Vor 7 Monate
Albanina boy
Albanina boy

Our Albanian Queen of Music 🎶 ❤

Vor 9 Monate
Ismail Mashkulli
Ismail Mashkulli

Dafina je artiste me plot kuptimin e fjales!Kenga eshte e kompletuar sidomos mesazhi qe percjell kenga!Bravo,keshtu kenge i duhen tregut te muzikes shqipe!😊🤗

Vor 8 Monate
Engji Mashkulli
Engji Mashkulli

Mëse e vertete!😊

Vor 8 Monate
Albanian Eaglee
Albanian Eaglee

Uauuuuu 😭😭 çfar emocioni mke fal o Dafine ta shtoft zoti jeten ❤️

Vor 8 Monate
Chaimaa Addi
Chaimaa Addi

M m

Vor 7 Monate
mimoza doda
mimoza doda

Këngë që të prek shpirtin. E përsosur cdo gjë . Zëri i saj të con tjetër nivel . Fjalët janë të tepërta. Enjoy this masterpiece

Vor 10 Monate
Qefsere Atuli
Qefsere Atuli

Bravo Dafina keng e qelluar meszh per shum persona qe vuajn ne jeten e perditshme

Vor 9 Monate
Alda Niku
Alda Niku

Bravo Dafi me kete keng. Kjo keng nuk vdes kur. Durimi eshte si shpresa qe nuk vdes kur kush duron fiton

Vor 8 Monate
G.R
G.R

This song is something else. Not like a normal song. It seems like one but It has its own attracting power. I don't know why I so much love this song but this song is just amazing.😱😭❤!!!!

Vor 6 Monate
Armin S
Armin S

Beautiful Song , shum bukur❤️

Vor 9 Monate
Señoritas Top's
Señoritas Top's

jeta është e vështirë, shumë e vështirë

Vor 9 Monate
Kittyinblack kittyinblack
Kittyinblack kittyinblack

Jeten e bejm vet te veshtire.

Vor 2 Monate
Kristi Capo
Kristi Capo

Me at byth qe ke ti se ke jeten malore jo e ke dishez 🤣

Vor 5 Monate
Klodiana Dushku
Klodiana Dushku

Shume e veshtire vetem duro duro😥😥😥💔💔

Vor 5 Monate
Leo Tola
Leo Tola

Por e bukur

Vor 5 Monate
Fatbardha Ndoci
Fatbardha Ndoci

@fron m

Vor 6 Monate
Arlinda Sefa
Arlinda Sefa

Kenge fantastike👏🏻👏🏻👏🏻 Dafina ke stil te jashtezakonshem , dallohesh lehte prej te tjerave.🍀💐

Vor 8 Monate
Endrit Jashari
Endrit Jashari

I really like the intensity in this song, great job🙌. You really should become a singer⌛️

Vor 9 Monate
Bleona Berisha
Bleona Berisha

She's already a singer

Vor 9 Monate
Angela Maglovska
Angela Maglovska

This song is so powerful!

Vor 4 Monate
Festim Tafili
Festim Tafili

Kjo kenge meriton te jet ne Eurovision bravo dafina je me e mira

Vor 3 Monate
Eri Eri
Eri Eri

Kjo eshte dhurata qe Dafina me ka bere per ditlindjen e 30 vjetorit tim I always admired you ♥️

Vor 10 Monate
Shkelzen Metaj
Shkelzen Metaj

dhe 100

Vor 10 Monate
Jessica Duraku
Jessica Duraku

Urime ditlindjen 🎈♥️

Vor 10 Monate
SHAIP cuclla
SHAIP cuclla

Urime zemer edhe 100 i bofsh ERI ERI 👌

Vor 10 Monate
Flori Godolia
Flori Godolia

Edhe 100

Vor 10 Monate
Luan Kastrati
Luan Kastrati

edhe 💯 me hajr dhe me shendet

Vor 10 Monate
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi

Një mesazh I bukur që çdo kenge se ka dhënë. Bravo Dafina.

Vor 7 Monate
vlora4 vlora4
vlora4 vlora4

Flm qe na jep zemer Dafina qe te ecim para , pas cdo gjeje te keqe .😘😥😊

Vor 8 Monate
S. ⚓
S. ⚓

Nga Albumi "Dafine moj" this is the best !!! Realizim perfekt në çdo frymëmarrje! 👑

Vor 4 Monate
alletas
alletas

Kjo kenge nuk do jete pjes e albumit dafinemoj Jane kenge te reja

Vor 4 Monate
Mirsade Dzeljadini
Mirsade Dzeljadini

I feel the Pain in her word's💜

Vor 8 Monate
Lëre fare Aman
Lëre fare Aman

Dafina eshte e vetmja kengetare qe ja u palon qysh t don vet . Big up for my aries girl.

Vor 10 Monate
Usser Usserusser
Usser Usserusser

@B Kena 😆❤

Vor 10 Monate
B Kena
B Kena

👍👍😇

Vor 10 Monate
Usser Usserusser
Usser Usserusser

This girl is the best

Vor 10 Monate
Denis Sadiku
Denis Sadiku

👊

Vor 10 Monate
Kevin Hoshi
Kevin Hoshi

Bravo ❤ shum keng reale 🤩 megjithëse qaj cfo her qe e ngjoj 😢😢😢😢

Vor 9 Monate
יסכה סודאי
יסכה סודאי

Wow!! dafina what a song with value and power♥️💪♥️👌♥️👏✊

Vor 9 Monate
Juve Juve
Juve Juve

Kenga me me kuptim qe kam degjuar gjat gjith jetes time. Super kenge 👏👏👏👏

Vor 4 Monate
Inna 34
Inna 34

Nje keng qe tben tkalojsh depresionin👌👍😍 super Dafi❤ ze perfekt 👍😍😘❤❤

Vor 3 Monate

Nächster

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

3:37

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

Dhurata Dora

Aufrufe 43 000 000

Capital T - Akull

3:09

Capital T - Akull

Capital T

Aufrufe 33 000 000

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 81 000 000

Ckay - Love Nwantiti (Lyrics)

3:37

Ckay - Love Nwantiti (Lyrics)

Nayan

Aufrufe 1 000 000

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

4:15

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Dafina Zeqiri

Aufrufe 16 000 000

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 9 400 000

Fifi - Diell ( Demo BBV )

2:01

Fifi - Diell ( Demo BBV )

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 13 000 000

Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

5:56

The Weeknd - Sacrifice (Official Music Video)

4:04

The Weeknd - Sacrifice (Official Music Video)

TheWeekndVEVO

Aufrufe 18 370 776

Matthias Reim - Blaulicht (Offizielles Video)

3:36

Matthias Reim - Blaulicht (Offizielles Video)

Mein Herz schlägt Schlager

Aufrufe 140 404

Kein Plan

2:27

Kein Plan

Gzuz - Topic

Aufrufe 157 640

Stromae - L’enfer (Official Music Video)

3:15

Stromae - L’enfer (Official Music Video)

StromaeVEVO

Aufrufe 10 416 488

Shawn Mendes - It'll Be Okay

3:53

Shawn Mendes - It'll Be Okay

ShawnMendesVEVO

Aufrufe 8 136 623

Adele - Oh My God (Official Video)

3:53

Adele - Oh My God (Official Video)

AdeleVEVO

Aufrufe 25 869 208

Lune - letzter brief (prod. by Bgrz)

3:20

Lune - letzter brief (prod. by Bgrz)

Lune Officiel

Aufrufe 327 253