Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje

 • Am Vor 19 Tage

  Dafina ZeqiriDafina Zeqiri

  Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
  Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/dhimbjedh...
  Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri

  Executive Producers: Moneyz Music
  Produced by : GESKO
  Lyrics & Melody : Dafina Zeqiri, Gesko, Elinel
  Mix & Master : Deard Sylejmani
  Video by: Adonis Krasniqi

  DAFINA ZEQIRI - DHIMBJE DHIMBJE

  Lyrics:

  Jo sen ska met
  Jo sen ska met
  Tash edhe menimet-nimet
  I kom hek
  Jo sen ska met
  As su vazhdu
  Krejt ajo dhimbje dhimbje
  U harru

  JO SEN SKA MET
  JO SEN SKA MET
  TASH EDHE MENIMET-NIMET
  I KOM HEK
  JO SEN SKA MET
  AS SU VAZHDU
  KEEJT AJO DHIMBJE DHIMBJE
  U HARRU

  Heeej, bebi
  A ki pergjigjie po tveti?
  Nese po a mi jep!
  Se cdo kujtim u tret…

  A m’don,
  Sa m’don
  Cila pergjigje?!
  A m’don,
  sa m’don
  Thuje…

  U bo von von
  Von von
  Me ma thon
  Shum von von
  Shum vone

  (E se din ti)

  Knaqu ti per veti
  E ja boj une
  Njejt per veti
  Nuk ki faj ti
  Faj Ti i shkreti
  ke gaaaaabu!

  Mos u muno ti bejb
  Mi pas edhe 1mije jet
  Kurr ska me kon e njejt
  A spe sheh qe kurgjo ska met!

  JO SEN SKA MET
  JO SEN SKA MET
  TASH EDHE MENIMET-NIMET
  I KOM HEK
  JO SEN SKA MET
  AS SU VAZHDU
  KEEJT AJO DHIMBJE DHIMBJE
  U HARRU

  Kejt ato dhimbje dhimbje
  Sa mdeshte e ke tregu
  Po Mos meno per dhimbje dhimbje
  nese don me dit
  ti-sma ke borxh!

  Kejt qka i pate ti mer ajo tjetra
  Te ti une jom ajo e vjetra…
  Sjena une ajo njejta :/
  I dont mind qe u terheka!

  Aaaaaaa
  Njo si ti sem vyn kurgjo
  Aaaaaa
  Nuk ta thom me tkeq e din ti
  Aaaaaa
  Un e ti nuk jena na

  Se ha La la
  La la la la
  Ti tenton hala
  E em thirr ti
  Hala la
  Hala la la
  Ska ma alo

  JO SEN SKA MET
  JO SEN SKA MET
  TASH EDHE MENIMET-NIMET
  I KOM HEK
  JO SEN SKA MET
  AS SU VAZHDU
  KEEJT AJO DHIMBJE DHIMBJE
  U HARRU

  © ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

melinda
melinda

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo🥀

Vor 17 Tage
Ndriqim Jashari
Ndriqim Jashari

@Tropojan Eagle hahahhahahahahahahhahahahaha nasht ss kan qit kang per secilin

Vor 15 Stunden
Ndriqim Jashari
Ndriqim Jashari

@Gysii.29 hahahahahHHahahahahahahahahahahahahha mir jau bane

Vor 15 Stunden
Kujtim Shala
Kujtim Shala

❤️

Vor 3 Tage
Kla 89
Kla 89

Tamam plaseni nje at duc ne mes te shalve goca 🍑

Vor 3 Tage
Albanian Lyrics
Albanian Lyrics

🇦🇱

Vor 5 Tage
Diana Aah
Diana Aah

TEKSTI: 2x: Jo sen ska met, jo sen ska met Tash edhe menimet nimet i kom hjek Jo sen ska met, as su vazhdu Krejt ajo dhimbje dhimbje u harru Hej baby, A ki pergjigjje pot veti Nese po a mi jep? Se çdo kujtim u tret… A mdon sa mdon, cila pergjigjje A mdon sa mdon, thuje U bo vone vone, vone vone muj me thon Shum vone vone, shum vone E se di ti Knaqu ti per veti, E ja boj une njejt per veti Nuk ki faj ti, fajet ti i shkreti Ki gabuuu Mos u muno ti babe Mi pas edhe 1000 jet Kurr ska mu kon e njejt A pe she qe kurgjo ska met Jo sen ska met, jo sen ska met Tash edhe menimet nimet i kom hjek Jo sen ska met, as su vazhdu Krejt ajo dhimbje dhimbje u harru Kejt ato dhimbje dhimbje Sa mdeshte e ki tregu Po mos mendo per dhimbje dhimbje Nese don me dit ti sma ki borxh Kejt qa i pata ti merr ajo tjetra Te ti une jam ajo e vjetra Sjena un e ajo tnjejta I dont mind qe u terhjeka aaa Njo si ti sum vyn kurgjo aaa Nuk ta thom met keq e din ti aaa Un e ti nuk jena nooo Say o loo loo, loo loo loo Ti tenton haloo Mthirii alo loo alo loo Ska mo haloo Jo sen ska met, jo sen ska met Tash edhe menimet nimet i kom hjek Jo sen ska met, as su vazhdu Krejt ajo dhimbje dhimbje u harru

Vor 17 Tage
andryisa anisa
andryisa anisa

😍

Vor 9 Tage
Ari Jeta
Ari Jeta

W0

Vor 11 Tage
Dan La
Dan La

Love this, absolute summer favorite replay car ride

Vor 14 Tage
mirdita berisha
mirdita berisha

Teper keng e bukur faliminderit Dafina ❤️❤️❤️

Vor 16 Tage
Dina Mujo
Dina Mujo

👏👏👏për tekstin

Vor 17 Tage
Tiff Tiff 💋 F Uc_k me 🍆
Tiff Tiff 💋 F Uc_k me 🍆

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece

Vor Tag
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 6 Tage
Elena 👈𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е 💗
Elena 👈𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е 💗

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 8 Tage
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 8 Tage
Fressko Albanese
Fressko Albanese

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 17 Tage
Lon-G
Lon-G

Does America like my new Musicvid ? I come from Germany yes !

Vor 16 Tage
SMILE
SMILE

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece ❤️

Vor 17 Tage
Lon-G
Lon-G

Does America like my new Musicvid ? I come from Germany 😁

Vor 16 Tage
Martin Coku
Martin Coku

Star ❤️

Vor 17 Tage
Pamela Muhametaj
Pamela Muhametaj

Lifes goes on ❤️ Take care

Vor 17 Tage
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece

Vor 6 Tage
Rylie 🔥 34 y.0 -check My V!deo
Rylie 🔥 34 y.0 -check My V!deo

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece

Vor 6 Tage
Touch. Me. I Will Turn You
Touch. Me. I Will Turn You

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor Tag
Dana🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋
Dana🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor Tag
[]#*°• jelly_KR3W•°*#[]:7 •ASOUE•
[]#*°• jelly_KR3W•°*#[]:7 •ASOUE•

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 5 Stunden
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨

She never disappoints us..God bless her soul

Vor Tag
Arsi Çeli
Arsi Çeli

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri❤

Vor 17 Tage
Vefki Ramadani
Vefki Ramadani

@theonlymusic l l

Vor 5 Tage
Arsi Çeli
Arsi Çeli

@Qwer Asd po normal. Me e mira ne bot esht ajo 🤍🤍

Vor 11 Tage
Inaselimi Inaselimi
Inaselimi Inaselimi

@theonlymusic 09rpexx / 'II£ SCG/

Vor 12 Tage
Besnik Sezallari
Besnik Sezallari

​@theonlymusic

Vor 15 Tage
Joe 🔥 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Joe 🔥 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 2 Tage
Ariana Ademi
Ariana Ademi

Dafina prek ne zemer. Can’t describe how accurately she describes çdo detaj, how her voice makes me feel so much. 💔

Vor 17 Tage
Susen Join now
Susen Join now

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 15 Tage
dcoog anml
dcoog anml

E vetmja kengetare qe som bohet kurr bajat,kjo esht shpirt e gjithqka.Thjesht eshte Diva e krejt estrades Shqipetare

Vor 3 Tage
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 2 Tage
Enxhi Dulla
Enxhi Dulla

U harruuu... Krejt ato dhimbje, dhimbjee Sa m'deshe e ke tregu por mos mendo per dhimbje, dhimbje Nese don me dit ti s'ma ke borxh! Kejt qka i pate ti merr ajo tjetra Te ti une jam ajo e vjetra... S'jena une ajo e njejta I don't mind qe u terheka... aaaaaaaaaaa

Vor 17 Tage
joni1
joni1

😍

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜

Vor 17 Tage
·〰Poofie~Baku〰·💘
·〰Poofie~Baku〰·💘

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 6 Tage
YLLI
YLLI

Imagjino te shkonte ne Eurovision Dafina😭

Vor 17 Tage
Meaning
Meaning

Dafina ka thon nese hyn kosova n eurovision ndoshta e konsideroj

Vor 15 Tage
Amla🙂
Amla🙂

​@Malsor Gashani ahahahah po vertete na acaroje me kte koment ,ne cdo video

Vor 15 Tage
Malsor Gashani
Malsor Gashani

@theonlymusic flm per informim po spo na intereson

Vor 16 Tage
Noizy💘👑
Noizy💘👑

Dafina eshte DIVAA ❤️❤️👑👑

Vor 17 Tage
Etrit. Gg
Etrit. Gg

She loves him He loves her Nobody texts Love loses Ego wins

Vor 17 Tage
Catniss Everdeen
Catniss Everdeen

Fati fiton se nuk ka qene e shkruar per ta

Vor 3 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage
Rebbecca- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞
Rebbecca- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 7 Tage
Touch. Me. I Will Turn You ONN
Touch. Me. I Will Turn You ONN

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri

Vor 22 Stunden
ʀ ᴏ ꜱ ᴇ-Vlog Go to My Channel
ʀ ᴏ ꜱ ᴇ-Vlog Go to My Channel

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 13 Tage
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 13 Tage
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

Dafina prek ne zemer. Can’t describe how accurately she describes çdo detaj, how her voice makes me feel so much.

Vor 8 Tage
Ava RoSe Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 21
Ava RoSe Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 21

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 13 Tage
Brooke 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Brooke 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 12 Tage
L.V
L.V

Dafina , kengtarja me e mir dmth DIVA E KOSOVES 👸🏼 qe s’arriti me na zgenjy kurr , doli edhe kenga e shumepritur URIME 🇽🇰

Vor 17 Tage
Sara Berisha
Sara Berisha

@L.V magjupe shko ne indi kosova eshte shqiperi 🇦🇱🇦🇱

Vor 9 Tage
L.V
L.V

@Jotix pse a shqipri po jeton a ? Spe dijsha 😘

Vor 17 Tage
Jotix
Jotix

Kosoves 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️Nuk osht Shqiptare a ?

Vor 17 Tage
Julia Cora
Julia Cora

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece

Vor 5 Tage
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

Love your amazing voice AlbanianQueen‍ 🇦🇱🇽🇰 im your fan for years in

Vor 5 Tage
doruntina paris
doruntina paris

Dafina vjen gjithmon me ngushellim ne zemrat tona sa here jemi te merzitur.RESPEKT dhe SUKSES!🥰

Vor 13 Tage
Hajrije Demiri
Hajrije Demiri

E vetmja artiste shqiptare qe gati n cdo kenget e saj ka domathanje edhe talent domethan jo veq byth e 3 fjal e gucci sikur estrada n perghithsi bravo dafina vazhdo qeshtu

Vor 2 Tage
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri

Vor 10 Tage
Sarah Don't T[A]P Me!!
Sarah Don't T[A]P Me!!

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 10 Tage
Miguel Torres
Miguel Torres

Dafina que buen trabajo, maravillosa cantante, siempre contento cuando hay un tema nuevo, porque se que será muy bueno, me encanto. ¡Éxito y felicidades! Saludos desde Venezuela.

Vor 17 Tage
Lorenzzo
Lorenzzo

Nje nder thesaret me te cmuara te muzikes Shqiptare , Dafii e di nu kam fjal thjesht Bravo.

Vor 17 Tage
Zeli K
Zeli K

Super mesazh per femrat: nese nje mashkull ju len, vazhdoni jeten perpara duke e dasht veten tuaj ma shume!!! Bravooo Daffi

Vor 17 Tage
Tinkle Me 4 [S]E.X
Tinkle Me 4 [S]E.X

Imagjino te shkonte ne Eurovision Dafina

Vor 7 Tage
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨

She loves him He loves her Nobody texts Love loses Ego wins

Vor 3 Tage
GG
GG

The number one albanian artist!! Big love ❤️❤️

Vor 17 Tage
Mira
Mira

Amazing

Vor 16 Tage
happier than ever
happier than ever

💯

Vor 17 Tage
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 16 Tage
Addison 💦 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛
Addison	💦 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

Dafina prek ne zemer. Can’t describe how accurately she describes çdo detaj, how her voice makes me feel so much.

Vor 15 Tage
Muhamed Drg
Muhamed Drg

Dafy, ti me mengjes me ndreq ditën, e në mbrëmje më relakson me zërin e ëmbël dhe melankolik, thjesht të dua🥰

Vor 16 Tage
ana goxhaj
ana goxhaj

God bless you queen forever your fan ti meriton gjithcka 🙏🏻❤️🧿

Vor 3 Tage
Janey 🔥F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥
Janey 🔥F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 16 Tage
LAVENDER ♡.
LAVENDER ♡.

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.💋❤️❤️

Vor 15 Tage
Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

She loves him He loves her Nobody texts Love loses Ego wins

Vor 4 Tage
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 13 Tage
Touch. Me. I Will Turn You 🔞
Touch. Me. I Will Turn You 🔞

Your music is always special, you have such a charming tone of voice I sent my friend a song she liked and she started listening to all your songs.

Vor 12 Tage
Soinas Doyi
Soinas Doyi

amazing.

Vor 6 Tage
Tinkle Me 4 [S]E.X
Tinkle Me 4 [S]E.X

She loves him He loves her Nobody texts Love loses Ego wins

Vor 5 Tage
Doresa Be
Doresa Be

MBRETRESH e Muzikes Shqiptare 🙌🏽 Ti e ki Kuroren 👑

Vor 17 Tage
Noizy💘👑
Noizy💘👑

Dafina eshte DIVAA 👑👑❤️

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet Ily dafina zeqiri

Vor 2 Tage
kida ndoca
kida ndoca

Jo sen s’ka mbet, jo sen s’ka mbet. Tash edhe mendimet i kom hjek ❤️‍🩹

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

Love your amazing voice AlbanianQueen‍ 🇦🇱🇽🇰 im your fan for years in

Vor 4 Tage
dcoog anml
dcoog anml

Super mesazh per femrat: nese nje mashkull ju len, vazhdoni jeten perpara duke e dasht veten tuaj ma shume!!! Bravooo Daffi

Vor 22 Stunden
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

U harruuu... Krejt ato dhimbje, dhimbjee Sa m'deshe e ke tregu por mos mendo per dhimbje, dhimbje Nese don me dit ti s'ma ke borxh! Kejt qka i pate ti merr ajo tjetra Te ti une jam ajo e vjetra... S'jena une ajo e njejta I don't mind qe u terheka... aaaaaaaaaaa

Vor 15 Tage
Mariya 0ver L!ve
Mariya 0ver L!ve

Dafina vjen gjithmon me ngushellim ne zemrat tona sa here jemi te merzitur.RESPEKT dhe SUKSES!

Vor 12 Tage
Drenusha Bekaj
Drenusha Bekaj

E vetmja kengetare qe som bohet kurr bajat,kjo esht shpirt e gjithqka.Thjesht eshte Diva e krejt estrades Shqipetare❤️❤️❤️💕💕

Vor 16 Tage
G.R
G.R

This song is something else. Not like a normal song. It seems like one but It has its own attracting power. I don't know why I so much love this song but this song is just amazing.😧😭❤

Vor 17 Tage
Bolia Fops
Bolia Fops

Love your amazing voice AlbanianQueen‍ 🇦🇱🇽🇰 im your fan for years in 🇸🇪

Vor 10 Tage
Sara Berisha
Sara Berisha

Albanian have one flag 🇦🇱

Vor 9 Tage
Eliana 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Eliana 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Dafina prek ne zemer. Can’t describe how accurately she describes çdo detaj, how her voice makes me feel so much.

Vor 15 Tage
Emiljano Martinaj
Emiljano Martinaj

E pa krahasueshme dafina ❤

Vor 5 Tage
demona !
demona !

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri❤

Vor 17 Tage
Snowstorm
Snowstorm

Kjo kenge eshte e bukur. Më pëlqen emocioni dhe pasioni brenda tij dhe sa i qetë është zëri i Dafinës.

Vor 16 Tage
Mariya 0ver L!ve
Mariya 0ver L!ve

Dafina vjen gjithmon me ngushellim ne zemrat tona sa here jemi te merzitur.RESPEKT dhe SUKSES!

Vor 10 Tage
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

U harruuu... Krejt ato dhimbje, dhimbjee Sa m'deshe e ke tregu por mos mendo per dhimbje, dhimbje Nese don me dit ti s'ma ke borxh! Kejt qka i pate ti merr ajo tjetra Te ti une jam ajo e vjetra... S'jena une ajo e njejta I don't mind qe u terheka... aaaaaaaaaaa

Vor 12 Tage
lifehack98
lifehack98

Unë jam gjerman dhe dëgjoj vetëm muzikë shqiptare. Unë Flasin pothuajse mirë gjuhën dhe e duan kulturën. Mendoj se duhet të emigroj 😂😭

Vor 5 Tage
👈 Sonia’s Way
👈 Sonia’s Way

Dafina vjen gjithmon me ngushellim ne zemrat tona sa here jemi te merzitur.RESPEKT dhe SUKSES!

Vor 12 Tage
Mario Marr
Mario Marr

Love it, always serving. 🔥❤🔥🇺🇸🇦🇱

Vor 15 Tage
Istogalikē:swe
Istogalikē:swe

Love your amazing voice AlbanianQueen❤️‍🔥💯💥💓 🇦🇱🇽🇰 im your fan for years in 🇸🇪 👏👏👏

Vor 17 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

The number one albanian artist!! Big love

Vor 8 Tage
DanSpel
DanSpel

The composition of this song is on the leading edge of innovation!

Vor 16 Tage
enea sylejmani
enea sylejmani

Kenga me e mire qe kam degjuar . Te lumte Dafina

Vor 7 Tage
Adelina
Adelina

Kanga Qe me ka pelqy me Se shumti prej fillimit deri fund e keti vitit 2022 , qdo pjes e kanges perfekt 😍😍❤✌🏻

Vor 17 Tage
EL Totto
EL Totto

Queen Dafina ♥️ vazhdon te na kenaqesh me muzike 🔥

Vor 17 Tage
🐝Vlͥonͣjͫate
🐝Vlͥonͣjͫate

This song is a misterpiece 💉❤️‍🔥

Vor 16 Tage
Eduard Gjonlekaj
Eduard Gjonlekaj

She’s the best, love her music ❤️👸

Vor 15 Tage
Black&White Music
Black&White Music

Damn good music. I wish I could hear these for the first time again. 💪💪

Vor 16 Tage
VALI
VALI

Mbretëresha e hiteve shqipëtare 🤩❤️

Vor 17 Tage
Noizy💘👑
Noizy💘👑

Dafi je nje super artiste je nje legjende je nje DIVE kenget e tua jane krejt superrr me knaqin shpirtin nuk ke as edhe nje kenge te shemtuar per mua je nje Divee te dua... Nqs mendoni se Daffye o Diva like❤️❤️👑😊😊😊(Jam fansja jote dafi mezi e prisja ket kenge)

Vor 17 Tage
L.V
L.V

when I’m sad this song makes me sadder 🖤 love it

Vor 16 Tage
By KOSOVALI
By KOSOVALI

Dafina eshte vajze shume e bukur, ti je numri dhjete me te gjitha, askush nuk te derdh uje ne dore, por tatuazhi yt nga gjatesia ne kemben e majte nuk i shkon aspak nje vajze si ti, je nje artiste shembullore, zemer e bukur princeshë

Vor 17 Tage
Della 🍆 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Della 🍆 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Dafina prek ne zemer. Can’t describe how accurately she describes çdo detaj, how her voice makes me feel so much.

Vor 10 Tage
mohammed zahra
mohammed zahra

Oh god its amazing cant resist her voice hahah ur the best dafina keep the good work up baby

Vor 17 Tage
five stars
five stars

Your music is so special Daf 🌹

Vor 17 Tage
Mira
Mira

Esht perla dhe diva jone😊💥

Vor 16 Tage
G.R
G.R

Me to Dafina's voice: “You’re stuck in my head and I can’t get you out of it.” 😢💙

Vor 17 Tage
Lejpej
Lejpej

Favorite Albanian artist ! 🔝

Vor 5 Tage
NARUTO GAMING
NARUTO GAMING

Dafina kengetarja me e mire e estrades Shqiptare😎❤

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage
Tomorr Cullhaj
Tomorr Cullhaj

Definitely on repeat 🔥

Vor 17 Tage
🍉 The watermelons 🍉
🍉 The watermelons 🍉

Well played Dafina Zeqiri !👍🏻😜🍉👏 I like it .

Vor 17 Tage
Dafina Zekthi
Dafina Zekthi

Diva e muzikes shqipetare love dafina🥰

Vor 16 Tage
sehhi vooty
sehhi vooty

haloo Jo sen ska met, jo sen ska met Tash edhe menimet nimet i kom hjek Jo sen ska met, as su vazhdu Krejt ajo dhimbje dhimbje u harru

Vor 8 Tage
Bessa Inn
Bessa Inn

Diva e pazevendsushme secilen her me diqka ma ndryshe , love u Queen 🌟♥️🌹

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage
Mila Bega
Mila Bega

Shum kënga e mir☆ me ta knaq shpirtin ❤

Vor 15 Tage
Lumi Berisha
Lumi Berisha

Kengetare e talentuar edhe ke stil te veqant per muzik Sukese dafina Zeqiri Meriton shumm fame te larta ❤️🔥🔥

Vor Tag
dcoog anml
dcoog anml

Venezuela.

Vor 22 Stunden
TakeALook187
TakeALook187

Qaq e mire qe je, qaq pise ije 😘🥰

Vor 15 Tage
Rina Mehmetaj
Rina Mehmetaj

The best sing ... we proud for you ❤️❤️ you are the best ❤️

Vor 17 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 17 Tage

Nächster

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 31 000 000

Pa ty

3:26

Pa ty

Cricket - Topic

Aufrufe 1 700 000

Bay T ft Buci - Jom Merzit (Official Video)

3:01

Bay T ft Buci - Jom Merzit (Official Video)

TikTak Music

Aufrufe 5 600 000

Fortnite x Dragon Ball Gameplay Trailer

0:52

Hacker VS Best Minecraft Players

16:28

Hacker VS Best Minecraft Players

NotNico

Aufrufe 566 170

Hop Deyla

3:51

Hop Deyla

Paulina - Topic

Aufrufe 3 900

Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI

3:18

Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI

Dafina Zeqiri

Aufrufe 27 000 000

Anxhelo Koci - FOTOT

3:11

Anxhelo Koci - FOTOT

Anxhelo Koci

Aufrufe 7 300 000

Dafina Zeqiri ft. RON - Murder on the dancefloor

3:03

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 64 000 000

Remzie & Nexhat Osmani - Mos u kthe (Official Video)

4:42

Remzie & Nexhat Osmani - Mos u kthe (Official Video)

Remzie & Nexhat Osmani

Aufrufe 7 000 000

KOLLEGAH - WEISSE TAUBEN (Official Video)

3:38

KOLLEGAH - WEISSE TAUBEN (Official Video)

ALPHA MUSIC EMPIRE

Aufrufe 139 762

Deichkind - In Der Natur (Official Video)

4:48

BONEZ MC & RAF CAMORA - SOMMER

3:22

BONEZ MC & RAF CAMORA - SOMMER

RAF Camora

Aufrufe 2 292 643

Kontra K - Adam & Eva (Official Video)

2:50

Lune - YA ALBI [Official Video]

2:28

Lune - YA ALBI [Official Video]

Lune Officiel

Aufrufe 339 530