Dafina Zeqiri - A e man n'men

 • Am Vor year

  Dafina ZeqiriDafina Zeqiri

  Dauer: 04:02

  Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
  Stream/Download - smarturl.it/DafinaAEManNmen
  Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Music Produced by BledBeats
  Lyrics: Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri
  Music Melody: Varrosi, Dafina Zeqiri, Arianit Palaj,
  Mix/Master: Lorenc Aliaj
  Video:
  D.O.P Petrit Ukehajdaraj
  Screenplay Dina Morinaa
  Drone Operator Arton Krasniqi
  Editing and Color Grading Lee Berisha
  Camera Assistant Milot Bunjaku

  © ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

  #bzzz #AEManNmen #DafinaZeqiri

aida demerxhiu
aida demerxhiu

Je me nje ze qe ta kan zili te gjith vashdo se je yyylll

Vor 2 Tage
Լիանա Սերոբյան
Լիանա Սերոբյան

🇦🇲🇦🇲

Vor 21 Tag
Weltschmerz
Weltschmerz

❤️💙🧡

Vor 21 Tag
Tatiana Samsonova
Tatiana Samsonova

👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Vor 21 Tag
Davit Petrosyan
Davit Petrosyan

🇦🇲🇦🇲🇦🇲👍👍👍🥃🥃🥃🇦🇲🇮🇹🇦🇲🇮🇹🤝🤝🤝👍👍👍

Vor 23 Tage
weis net
weis net

Dafina asht Zemra jeme❤🥰

Vor 28 Tage
Meline1 Baghdasaryan
Meline1 Baghdasaryan

Like from Armenia 💚

Vor Monat
Berat Jakupi
Berat Jakupi

fT hhhfgccvchufi💘💞💙💜💖💟❤

Vor Monat
shop servis
shop servis

super

Vor Monat
Antoneta Neta
Antoneta Neta

💥

Vor Monat
Adisa Lejla Murtezi
Adisa Lejla Murtezi

Love

Vor Monat
Rubik Ohanians
Rubik Ohanians

Dear Dafina, your voice is so amazing that can make any song beautiful! God bless you, you are definitely one of a kind!

Vor 2 Monate
Shdh Zkaks
Shdh Zkaks

Am I the only English person?

Vor 2 Monate
Rubik Ohanians
Rubik Ohanians

Dafina, you are simply amazing! Wow.

Vor 2 Monate
Edgar Davtyan
Edgar Davtyan

Superrr

Vor 2 Monate
Nazim Rohovica
Nazim Rohovica

Bo.

Vor 3 Monate
Albanian Cooking
Albanian Cooking

Na ndiqni per Gatime te Shpejta Tradicionale Shqiptare!

Vor 4 Monate
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci

Hit 🔥🔥🔥

Vor 4 Monate
Ano Nimi
Ano Nimi

ja ke qi ropt tekstit, tekst kari, pa lidhje fare

Vor 4 Monate
Ano Nimi
Ano Nimi

këngë kari, zakonisht ja pëlqej këngët kësaj po me këtë ka ka fut pordhës kot

Vor 4 Monate
Hulku . al
Hulku . al

2020

Vor 4 Monate
Alban Taipi
Alban Taipi

A te pelqen dafina zeqeri po ose jo likee

Vor 4 Monate
rejhan rejhan
rejhan rejhan

DAFFI JE MA E MIRA TE DUA SHUM DAFFI ME PELQEJN TE GJITHA KEGET E TUA DHE TI DAFINA ILOVE YOU DAFI ❤💓

Vor 6 Monate
Roland Cumani
Roland Cumani

ti je div fare bravoooooooooooo

Vor 7 Monate
Dhurata Delijaj
Dhurata Delijaj

😍😍😍😍😍

Vor 8 Monate
Gospodin Sivkov
Gospodin Sivkov

Bulgaria likes this song !

Vor 8 Monate
Endrit Morina
Endrit Morina

Se ti don my kthy prap te une boy

Vor 9 Monate
Sarah Jakupi
Sarah Jakupi

Bravo Dafina me knaqe me kit kang te lezeqme 😘❤

Vor 9 Monate
ardian
ardian

Shume bukur .

Vor 9 Monate
imer boss 123
imer boss 123

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😮😮😮❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 9 Monate
Kejsi Thaka
Kejsi Thaka

Super kenge

Vor 9 Monate
Xhuljano Feta
Xhuljano Feta

Bravo ❤️❤️❤️. Dafina Zeqiri kush e eplqen orë këng bëj like

Vor 9 Monate
Klevis Ana
Klevis Ana

Po je Moj je YLL je tka lezet cdo gje ec aty bisha kshu vazhdo

Vor 9 Monate
A. A
A. A

Amazing Dafi❤⚘

Vor 10 Monate
Mrs Dardy
Mrs Dardy

Just 2 words : Ledri Vula

Vor 10 Monate
Oliver Hart
Oliver Hart

Dafina eshte unike sikur emeri i saje zoti e bekoi ate me kete emer DAFINA 💎💎💎💎💎

Vor 10 Monate
twice once
twice once

Shum bukur ❤

Vor 10 Monate
Manuel Milla
Manuel Milla

DivAAAAAAA

Vor 10 Monate
Vinz Braddock
Vinz Braddock

r/nicegirls

Vor 10 Monate
Ferki Pronaj
Ferki Pronaj

Like kush mendon qe dafina esht ma e mir me flok

Vor 10 Monate
Josué Figuerao
Josué Figuerao

Oj dafina ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️vogel

Vor 10 Monate
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

To legomeno ilaci I fasuleve per mirbajtjen e tyre eshte vec per krijimin e ramatizmen te njeriu dhe shitet nga pacv sanday......👄👄👄👄👄👄👄🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾lule- lule dafina.........👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪📜🕰⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Vor 11 Monate
Bacalu IRY
Bacalu IRY

Big nice song I love it...the final that voice is killing me__on minutes 3:38 sec.__cool

Vor 11 Monate
Toshi Soixantetrois
Toshi Soixantetrois

Dafy star sexy absolute njesh e bukur simpatike sexyyy ylll yll👑👑👑👑💏💏🍧🍨🍹🍸🍰🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍇🍇🍇🍇🍇🌷🌷🌷🌷👑👑👑

Vor 11 Monate
Music lover Guy
Music lover Guy

Ta hanksha zanin 😍

Vor 11 Monate
Aleksander Zengo
Aleksander Zengo

I keni qi rop muzikes

Vor year
Artjola Latifi
Artjola Latifi

Super keng kenga qe degjoj me shum Bravo Dafi Love you ❤😘😍

Vor year
Leutrim Jashari
Leutrim Jashari

800 komente qfar konge meriton 8 milion butt🤔

Vor year
Bla Bla Bla
Bla Bla Bla

A je njeri ti dafina !? Je fenomenale 🤩🤩🤩🤩

Vor year
Lindita gezim Hamzaj
Lindita gezim Hamzaj

Bravo Dafina keng e sukseshme 😘😘😘😘❤👌💎💎💎💕👩‍🎤

Vor year
Laurentiu Gavrea
Laurentiu Gavrea

Do not understand a word but is so fine sounding! Albanian music addicted and Dafina subscribed. Many thanks you saved our late night parties!

Vor year
Ysn Ylmz
Ysn Ylmz

Love you babe

Vor year
Janina
Janina

Nuk je ti per mu Super , 💖💖💖

Vor year
ndrinjo ndrinjo
ndrinjo ndrinjo

E ka per mbretin ket kenge Noizy

Vor year
Baby Girl
Baby Girl

Ti je ti je gabimi im ti je Ti je ti je e kaluara ime je 💔😍 Fav part

Vor year
Leonel Greku
Leonel Greku

Bravo dafina je me e mira te perqafoj fort 💜💜💜💕💕💕💖💖💖

Vor year
Elsa L3!u!
Elsa L3!u!

Dafi 😍👏ur the best

Vor year
Leonel Greku
Leonel Greku

Bravo dafina je me e mira 💞💞💞💖👏👏

Vor year
Klaudja 9
Klaudja 9

Se pa ty un jam e lumtur dhe nuk du me tpa😎

Vor year
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super👍

Vor year
Martina Pirja
Martina Pirja

Superrr super😍😍😍

Vor year
Eduard Alija
Eduard Alija

❤️😍

Vor year
Aulon Bala
Aulon Bala

Ti ngoj kangt qe pisi I kam Kater vjeq

Vor year
k k
k k

Mut je tu bo kohve fundit

Vor year
argetim argetim
argetim argetim

Bravooo dafina 1-shi. Urime 👑👑

Vor year
Book Frai
Book Frai

Ncncnc qysh u ba me 20 operacione plastike qe karin tem dhez Me operacione Ti ki dal nga moda moti Sikur ato pushkat me dy gryka

Vor year
Ryve Gashi
Ryve Gashi

SUPER dafina ost fantasike👏👏❤❤❤💗💋🇦🇱💙💙💟💟

Vor year
Armandskurani Skurani
Armandskurani Skurani

Te lumt bravo si super star je 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🎤🏅☀️💎🐞

Vor year
Tugba Caglar
Tugba Caglar

nuk e du

Vor year
May Bee_mad
May Bee_mad

Hi Unë jam braziliane dhe unë dëgjoj Dafina që kur isha adoleshent e dua shumë, dëshiroja një feat me një këngëtare braziliane (Anitta) në zhanrin e "fuego" do të ishte e ftohtë 😍 (A brazilian fan.. )

Vor year
erich rapi
erich rapi

Super 😘😘😘

Vor year
SRBIN Volim svoje a tude postujem
SRBIN Volim svoje a tude postujem

Im Škavell but i like this albanian song! Greetings from Serbia, Kosovo is Albania

Vor year
barumbadum
barumbadum

Hahaha.i am shkavell..

Vor 9 Monate
hakuna matata
hakuna matata

thanks ❤️❤️❤️

Vor year
Richard King
Richard King

Ja qifsha turit kush e ka ba diss like se kjo asht Diva e 2 -yt mas Adelina Ismajlit

Vor year
toni giovanni
toni giovanni

si zakonisht,,asgje me shumë se berllog,,,personi dhe e ashtuquajtur kenga,,,per fat vetem nja 11 sekonda e durova,,,berllog

Vor year
TTs《》 THANOS
TTs《》 THANOS

Hec moj shka leshi osht ky spot krejt deshen 😩

Vor year
E G
E G

qihu me dreqin se "suksesi" do tvij Ktu Per ni koh tshkurt

Vor year
Cece Danielsen
Cece Danielsen

This song has a good rhythm and I like it. I'm a big fan of Melinda Ademi and now I'm your fan. Diego Val is a friend of mine, he has just released his new video. Here is the link. I hope you like it. https://www.youtube.com/watch?v=HkzquChpm-8

Vor year
Entela Serdari
Entela Serdari

Super kong

Vor year
ELA ela
ELA ela

☄️🌟

Vor year
Dawn MoonWolf
Dawn MoonWolf

omg , how did i miss this release????? wooooo

Vor year

Nächstes Video

Dafina Zeqiri - Merri Krejt

04:24

Dafina Zeqiri - Merri Krejt

Dafina Zeqiri

Aufrufe 3 400 000

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

04:15

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Dafina Zeqiri

Aufrufe 7 900 000

Enis Bytyqi - Kujtime

03:56

Enis Bytyqi - Kujtime

Enis Bytyqi

Aufrufe 4 200 000

Dafina Zeqiri - Hate you, Love you

04:01

Dafina Zeqiri - Hate you, Love you

Dafina Zeqiri

Aufrufe 963 000

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

Aufrufe 25 000 000

Dafina Zeqiri - La Reina

03:20

Dafina Zeqiri - La Reina

Dafina Zeqiri

Aufrufe 9 000 000

Argjentina Ramosaj - Pse

03:04

Argjentina Ramosaj - Pse

Argjentina

Aufrufe 2 400 000

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

02:45

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata

Aufrufe 16 000 000

Dafina Zeqiri - ROFE

03:30

Dafina Zeqiri - ROFE

Dafina Zeqiri

Aufrufe 1 900 000

Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

03:30

Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

Dafina Zeqiri

Aufrufe 13 000 000

Jason Derulo - Savage Love (Lyrics) ft. Jawsh 685

2:52

Burak King & Rozz Kalliope - EYVALLAH

3:18

Burak King & Rozz Kalliope - EYVALLAH

Burak King

Aufrufe 3 121 517

SAMRA & KALAZH44 - SHAKIRA

3:13

SAMRA & KALAZH44 - SHAKIRA

Samra

Aufrufe 3 437 606

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

Aufrufe 3 274 995

Bring Me The Horizon - Parasite Eve (Official Video)

4:56