Capital T X Anxhela Peristeri X Mandi - HABIBI (Official Video)

Capital T
Capital T

✔ Did you subscribe to 𝗖𝗔𝗣𝗜𝗧𝗔𝗟 𝗧's Official channel? 👇🏼 ► http://smarturl.it/SubscribeCapitalT 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fole.fanlink.to/HABIBI

Vor 7 Monate
Paul songuru
Paul songuru

7988

Vor 9 Tage
entela Uklala
entela Uklala

@Baba Ktu que que liw

Vor 25 Tage
Simone Kiekebosch
Simone Kiekebosch

I was in Albania this summer. What a great place to be. Beautiful landcape, great mountains, friendly people and this song everywhere for the whole month! First Capital T, than the beautiful voice of Anxhela and then the cherry on this musical pie: Habibi Mandi. Well done guys. Love from the Netherlands ❤

Vor 6 Monate
Endri Albanese
Endri Albanese

​@RAMIZ KARAESKI kardesh,Ramiz was bulgarian 😅🤣 Greeks also like Ezel? 😁

Vor 26 Tage
Mainchick Mamacita
Mainchick Mamacita

Tof om te lezen dat jij het goed gesteld hebt, groetjes uit België

Vor 3 Monate
D D
D D

Groetjes 😊

Vor 3 Monate
ALBANIA🇦🇱
ALBANIA🇦🇱

@RAMIZ KARAESKI me too, bayrampaşa

Vor 3 Monate
web star egypt software
web star egypt software

I've been to Albania 🇦🇱 early this month August 2022 and I listened to this nice song 🎵 in many places I visited. I loved Albania and its beautiful nature. It will be my pleasure if someone translates the lyrics for me in English. Amr from Cairo, Egypt 🇪🇬

Vor 7 Monate
Madalin Ion
Madalin Ion

I am romanian and i love albanian song big love 👑👑👑❤❤

Vor 4 Monate
Μανος Ζαχαριουδακης
Μανος Ζαχαριουδακης

Just very nice sound and vocals! The albanian language sounds pretty cozy and just to the point for pop music ✅ Greetings from Greece

Vor 7 Monate
Paradise D
Paradise D

Giasou Mano

Vor 15 Tage
Eliyah
Eliyah

Thank you 🙏🏼

Vor 2 Monate
Agron Karaj
Agron Karaj

9w

Vor 4 Monate
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai

Lingua Albanese madre di lingua Greca e Latino lingua più antica al mondo lingua di Zeus 🙏

Vor 5 Monate
Gjergj Gjokaj
Gjergj Gjokaj

@panda albania He IS talking about Albanians and Greeks , Not about turkomongols of Alb and Gr

Vor 5 Monate
Djali Mamit
Djali Mamit

Big love for Albanians from Croatia 🇭🇷 🇦🇱

Vor 7 Monate
Brate Bosna
Brate Bosna

Legitimni

Vor 15 Tage
Isi Sula
Isi Sula

Let's go today Croatia we love you mondric

Vor 3 Monate
Drenushe Kurteshi
Drenushe Kurteshi

Vor 5 Monate
ALBANIA🇦🇱
ALBANIA🇦🇱

@INOY B hahah

Vor 7 Monate
Ramin Eliyev
Ramin Eliyev

I'm so glad I found and watched that video! You have a lot of character to your voice which really helps deliver the story of the song. I have been able to travel to some of the most amazing places on earth because of Mighty 🖐🏽 Travels ✌🏿 Premium.

Vor 7 Monate
Ensar Hasani
Ensar Hasani

@Lola Sanchez bbjdk

Vor 3 Monate
Vigan Drini
Vigan Drini

@Lola Sanchez jsjìsix9xx8

Vor 3 Monate
Lola Sanchez
Lola Sanchez

Oleeee

Vor 4 Monate
Shkelqim Hasani
Shkelqim Hasani

Ür

Vor 5 Monate
Beril
Beril

I am really obsessed with Anxhela's pure voice and so happy to see her in collaborations 😍

Vor 7 Monate
Floresha Rystemi
Floresha Rystemi

Mandi nishtulla capital ti and anxhela kane bere nje kege shume te bukur super hit

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

😍😍

Vor 7 Monate
Babloki Tba
Babloki Tba

Energjia qe percjell kenga është e papërshkueshme🔥🔥

Vor 7 Monate
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

I love that the dance represents the support of their friendship, and the way it evolves with the message of the song makes the video so amazing.

Vor 7 Monate
Kleitia Bakrri
Kleitia Bakrri

No

Vor 7 Monate
endrit veseli
endrit veseli

M pp

Vor 7 Monate
Jeuo Adam
Jeuo Adam

Big love and respect from Morocco 🇲🇦 i love Albania 🇦🇱 music 🎶

Vor 2 Monate
B Ebscon
B Ebscon

Recognize Kosovo pls.

Vor 11 Tage
Bali Balush
Bali Balush

Kombinim i mbrekulluëshem. Ju këndofte zemëra dhe shpirti përgjithmone.

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

amazing song ever 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Blerta Reshani
Blerta Reshani

Thjeshte supperrr !!!

Vor 7 Monate
Diamant Preni
Diamant Preni

🔥🔥

Vor 7 Monate
Laureta Qato
Laureta Qato

Mandi flake 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Zeri yt eshte i pazevendesueshem !Mandi meriton me shume mbeshtetje eshte talent natyre!Mos vdeksh kurre !

Vor 7 Monate
Edonisa Shabani
Edonisa Shabani

@Nafa Nafa ihii99

Vor 5 Monate
BD
BD

Ju a nuk e diktoni se 90% osht autotune? 😅

Vor 6 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Mandiiiiii bravoooooo oooo mbreti muzikes👌🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 6 Monate
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Mandi esht" Qershia mbi Torte" e ksaj Kenge

Vor 7 Monate
Димитров И.
Димитров И.

Albanian music - quality from the balkans! Well done my friends! Greetings from Bulgaria 🇧🇬 🇦🇱 🇽🇰

Vor 7 Monate
Rafet Neulinger
Rafet Neulinger

@fahrettin Alioğlu haha nista besava

Vor 2 Monate
fahrettin Alioğlu
fahrettin Alioğlu

@Nenad Djokic Nenade Nenade nema sto da se ljutite Kosovo e uvek je bio Albanskom a sto je bio o sastav Juogoslavije to ne znaci sto Sirbi trebe da ukrade Kosovo…pa sto je bilo so Cirno gore?….znaez ga…pa naj bole jer zaboravite za Kosovo to e naj bitno za vama …veliki pozdrav ot Bugarske …

Vor 2 Monate
fahrettin Alioğlu
fahrettin Alioğlu

@Rafet Neulinger 😂bravo sokeres bre Rafete

Vor 2 Monate
Bali Balush
Bali Balush

Një këngë që mund ta degjosh kudo, këngë me tekst, mesazh, me kengetarë me një vokal të lartë . Bravo

Vor 7 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

@Shaban pollana 😍😍

Vor 7 Monate
Vlera Zeqiri
Vlera Zeqiri

Ku eshte mesazhi bre

Vor 7 Monate
İpek T.
İpek T.

I was in Albania for the first time last summer and it will definitely not be the last time. I heard this song for the first time there too. And what can I say? Albanians are very lucky. The range of music you guys have is just top ❤

Vor 4 Monate
ATP22
ATP22

You are welcome anytime, Albania loves their guests

Vor 3 Monate
olsi uku
olsi uku

Haha

Vor 4 Monate
olsi uku
olsi uku

I 😊b

Vor 4 Monate
olsi uku
olsi uku

menmli😊l Nk😊😊😊 h Tv Ok 😮 D 😢mnn

Vor 4 Monate
NADIA CULLHAJ
NADIA CULLHAJ

Një kengë e mrekullueshme e përcjellë nga të tre artistët😍....një treshe fantastike , bravo për këtë super hit🔥🔥🔥👏👏👏

Vor 7 Monate
Lazar-lazar
Lazar-lazar

Salut frați albanezii 🇦🇱🇷🇴❤️

Vor 7 Monate
Fitore Lela
Fitore Lela

Sa thellë depërton kënga te shpirti! Një bravo e madhe për Mandin😍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

mandi the best 😍😍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Fitore Lela
Fitore Lela

@TINO Patjetër😊

Vor 7 Monate
TINO
TINO

Duhet then qe mandi esht sukses I garantuar ne bashkpunime

Vor 7 Monate
Hiii!!
Hiii!!

Nje trio qe se kemi imagjinuar kurreeeee This trio is fireee🔥👏

Vor 7 Monate
valbane gjeka
valbane gjeka

@Xhonardo Maxhari pa mu pa mu

Vor 6 Monate
Xhonardo Maxhari
Xhonardo Maxhari

@RinaBalaj TeDua l

Vor 7 Monate
Kreshninjo
Kreshninjo

Treshe qyhet o greko 🔥

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Maria Topllari
Maria Topllari

🔥

Vor 7 Monate
Tru Pak
Tru Pak

Hera e pare qe komentoj ne kormercial, por me shume per Mandin ❤❤❤Mandi je i vetmi qe je ne harmoni me muziken dhe te ka lezet

Vor 7 Monate
Paradise D
Paradise D

Cdo ketu mo

Vor 12 Tage
Edonisa Shabani
Edonisa Shabani

Gggg

Vor 5 Monate
Edonisa Shabani
Edonisa Shabani

❤😔

Vor 5 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Mandi zerin krista bravoooooo 👌

Vor 6 Monate
AnthonyEspo
AnthonyEspo

Si è vero! La sua parte è 🔥🗡️🔝👑💯🎳

Vor 6 Monate
Josef Agazade
Josef Agazade

Big Respect from AZERBAYJAN..🇦🇿🤝🇦🇱

Vor 2 Monate
Lala Oke
Lala Oke

Vetem mandi per mu je i pa zavendsushum ke zë te jashtzakonshem jo per ne kosov e shqiperi por ne te gjith boten per mua je nr1 🇽🇰🇦🇱urime te treve llapi prishtina

Vor 7 Monate
nicola vershi
nicola vershi

Cllevio Cobra Amazons ik more fake bagel ,nuk ke asgjo kur rren...

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

❤❤❤❤

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍

Vor 7 Monate
hip hop
hip hop

Pjesa e Mandit esht super 😍😍. E kam ne mendje gjat gjith kohes, e sikur gjith diten ta degjoj,nuk me merzitet kjo keng 🤭🔥🔥. Bravo te gjithve per kete bashkpunim 👏🤘

Vor 7 Monate
TheodhoraGjoni
TheodhoraGjoni

Pjesa. E

Vor 4 Monate
Musa Daci
Musa Daci

Ghahagayoytkryyjrgrgrkrahraoryrogguhghjryuryraoriayriryriururaririryyrkryrujhrioryriyggyruaayiruuriyyiuoryroiruruurriyrruyujjuryriyruriurur

Vor 6 Monate
Kukes Albania
Kukes Albania

Nje kengetar rrep . Nje ritmike . Nje tallava . Nje super zgjedhje e treshes . Kenga super e goditur nje hit i ksaj vere ..🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Xheladin
Xheladin

I8987u

Vor 2 Monate
Kukes Albania
Kukes Albania

@Abetarja kenga shum e goditur nje hit i ksaj vere 🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

perfekt kombinim osht kjo kange 😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Kukes Albania
Kukes Albania

@syri blu 😊😊

Vor 7 Monate
Artor Vrijoni
Artor Vrijoni

Deshiroj qe kjo trishe kengetaresh tè produktojn kenge se bashku sepse esht nje tonalitet shum i pelqyer nga tè gjith fané tè shqipetareve,ju uroj tè vazhdoni tè bashkpunoni se bashku né ket trio fantastike.👍👍👍

Vor 4 Monate
swizzhoney
swizzhoney

Super kenge. Komplimente per capitalin qe ka bashkpunuar me kta dy artista me super vokal. Se u lodhem duke ndergjuar tayna e mozzika

Vor 7 Monate
giorgos😋😋
giorgos😋😋

💃💃💃💃

Vor 2 Monate
Joni T
Joni T

Capital T eshte super kengetar... Por Kengetar te mire e ben sjellja e tij.. E shpirti Human qe ka... Suksese

Vor 7 Monate
gjoni nikollaj
gjoni nikollaj

@Albana Mihal Te mire te tre ,por atmosferen e krijon mandi me zerin e tij

Vor 7 Monate
Albana Mihal
Albana Mihal

@gjoni nikollaj Anxhela the best

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍

Vor 7 Monate
Mira Bella
Mira Bella

Simply an International HIT! On repeat .... all day! Ju kendofte zemra kengetareve dhe te gjithe degjuesve 💃💃💃💃💃🕺

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
LETAMARJETA
LETAMARJETA

Bravo 👏👏zeri i Mandit i mrekullushem do jet hit kete ver😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
VILEN MAFI
VILEN MAFI

Hi How are you

Vor 3 Monate
Ernest Muka
Ernest Muka

😍😃😃

Vor 6 Monate
Sabyna
Sabyna

Big love from Czechia 🇨🇿 for Albania 🇦🇱

Vor 7 Monate
Regdu Geht
Regdu Geht

Gostei muito da música ! 🇧🇷

Vor 7 Monate
Artan Meca
Artan Meca

Habibi...Teksti Sikur Gjithe Boten Me Ta Dhone Ti Nuk E Don, E Sot Me Tjeter Ti Po Pin E Po Feston.. Nuk Ma Ke Njoft Ti Zemren Nuk E Meriton, Qe Une Te Vuj Per Ty Dhe Dehem Deri Vone.. Po Du Me T’pa, Pa, Pa, Sikur Pak, Pak, Pak.. S’po Mundem Une Me T’pas Ty Larg.. Po Du Me T’pa, Pa, Pa, Vetem Pak, Pak, Pak, Per Ty Me Veten Dot S’e Mbaj.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pa, E Nuk E Di Ti, E Di Ti Se Zemеr T’kam.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pas, E Nga Inati, Inati Po Du Me Plas.. Habibi, Habibi, Yе Du Me T’pa, E Nuk E Di Ti, E Di Ti Se Zemer T’kam.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pas, E Nga Inati, Inati Po Du Me Plas.. E Mushi Goten Per Ty E, Vodka Ma Ka Perzi, Vec Sa Me Zhy Ma Dashni.. Per Ty Jom Tu U Deh, O Pasha Nonen, Per Ty Kom Bo Be, E Ke Tepru Bre M’ke Dal Prej Dore.. Galje Tjeter Qysh Tha Gili Une Mos Paca Sun Marr Shembull Sy Vajtimi Pa Ty Po Knaqna.. 2-3 Tima, Hyn Fitili, Kallet Krejt Nata, Rezervoje Ti Pushimin, Vec Thumi Datat. . Se Une Te Du, E Veten Nuk E Du, Sa Here Qe Per Ty Malli Me Merr Mua.. Kam Me T’harru, E Di Kam Me T’harru, Tashti Jeto Pa Mu, Pa Mu.. Po Du Me T’pa, Pa, Pa, Sikur Pak, Pak, Pak, S’po Mundem Une Me T’pas Ty Larg.. Po Du Me T’pa, Pa, Pa, Vetem Pak, Pak, Pak, Per Ty Me Veten Dot S’e Mbaj.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pa, E Nuk E Di Ti, E Di Ti Se Zemer T’kam.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pas, E Nga Inati, Inati Po Du Me Plas.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pa, E Nuk E Di Ti, E Di Ti Se Zemer T’kam.. Habibi, Habibi, Ye Du Me T’pas, E Nga Inati, Inati Po Du Me Plas..

Vor 7 Monate
Bledi Bledi
Bledi Bledi

Faleminderit!

Vor 3 Monate
Bootsy Calico😏😎
Bootsy Calico😏😎

VIDEO SERIOZE po qe qe un nuk du te te boj subscribe qysh i bohet

Vor 5 Monate
Ani Ani
Ani Ani

Kom pi habibi habibi e du me t’pa

Vor 7 Monate
Mariglen Bisku
Mariglen Bisku

Marigen

Vor 7 Monate
Olta Toti
Olta Toti

Te refreni qe kendon mandi thot kom pi habi habibi

Vor 7 Monate
ergi king
ergi king

Mandi legjenda e muzikes gjithmon na suprizon me hitet e tij improtizuese you are the best in Albania ❤️💪🇦🇱🇽🇰 Suksese dhe sa me shum hite vec keshtu vazhdo se fancat e tua Po te mbeshtesin 🥰

Vor 7 Monate
tonibln
tonibln

@Rafet Neulinger I think nobody in albania or kosova contest this. He is a gypsy and one of the best voices. I'm glad he is singing in albanian.

Vor Monat
Rafet Neulinger
Rafet Neulinger

why does everyone think that mandi is albanian?. he is a gypsy from albania. i am a gypsy myself and have often met him at home.

Vor 5 Monate
Bedrije Stiefel
Bedrije Stiefel

Mandi je ikona e kesaj muzike, zeri jot nje vullkan,einfach klasse

Vor 7 Monate
Jeton Haliti
Jeton Haliti

Mandi - An Albanian from Roma community. God gifted you with that voice to make your ancestors proud from all over the Balkans. Well done mate.

Vor 12 Tage
Pamela Ojeda
Pamela Ojeda

A big wall of sound from these guys! All three of you have immense vocal

Vor 7 Monate
Monique Duarte
Monique Duarte

Gostei muito da música ! 🇧🇷

Vor 7 Monate
Monique Duarte
Monique Duarte

@George Balman por nada ☺️ ouça músicas brasileiras antigas, são muito boas !

Vor Monat
George Balman
George Balman

Muito obrigado da parte do um Albanes 🇦🇱💪🤗 Brasil tambem tem músicas boas

Vor Monat
valbane gjeka
valbane gjeka

Po kismet mej

Vor 6 Monate
Montagnes Balkanique
Montagnes Balkanique

Love Kosovo and albania from romania 🇷🇴

Vor 7 Monate
orgesa hajdari 02 ♥♥
orgesa hajdari 02 ♥♥

Shum kombinim i bukur kenga eshte perfekte capital t kendon prej 11 viteve qe ka krnduar kengen e tij vone e kemi ditur se ky do te shkelqej poashtu edhe si shkelqen keshtu qe eshte nje njeri i sjellshem shpresoj te shohim ne majat me te larta dhe shpresoj te jesh keshtu gjithmon i mire i sjellshem e me ze mahnites suksese capital t ❤❤❤👑👑👑

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

gjithqka perfekte spoti krejt 😍😍

Vor 7 Monate
orgesa hajdari 02 ♥♥
orgesa hajdari 02 ♥♥

Sa me sh like per capital t plss 👍👍👍

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

😍😍😍😍😍😍

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Skye Parry
Skye Parry

All three of you have great vocals, with good control and projection

Vor 7 Monate
Regdu Geht
Regdu Geht

Land of fire Albania🇦🇱🇦🇿from Azerbaijan

Vor 7 Monate
AEKTZOY21
AEKTZOY21

Great song dear neighbours!Greetings from Greece

Vor 6 Monate
Shon.шон Off.офф
Shon.шон Off.офф

As if the whole world gives them away, you don't want them And today you are drinking and celebrating You didn't tell me you don't deserve my heart That I'll leave for you and get drunk until late [Pre-Hook: Angela Peristeri] You want me to see you, see you, see you, like a little, a little, a little I can't follow you away Yes, I want to see you, no, no, just a little, a little, a little I can't take it for you with myself [Hook: Mandi] Habibi, Habibi, you love me And you don't know, you know that I have a heart for you Habibi, Habibi, you love me And out of anger, anger is tearing me apart Habibi, Habibi, you love me And you don't know, you know that I have a heart for you Habibi, Habibi, you love me And out of anger, anger is tearing me apart [Verse 2: Capital T] I drank the glass for you and the vodka made me drunk Except how much you love me I didn't get drunk for you, my godfather Come on, you've done too much You got out of my hands Another gal, since Thakili I did not patca Sun takes the example of crying without you, I'm tired 2-3 times, the fuse goes in, it burns all night Book your vacation, just tell us the dates [Verse 3: Angela Peristeri] That I love you and I don't love myself How many times do you miss me? I forgot, I know I forgot Now live without me, without me [Pre-Hook: Angela Peristeri & Capital T] You want me to see you, see you, see you, like a little, a little, a little I can't follow you away Yes, I want to see you, no, no, just a little, a little, a little I can't take it for you with myself [Hook: Mandi] Habibi, Habibi, you love me And you don't know, you know that I have a heart for you Habibi, Habibi, you love me And out of anger, anger is tearing me apart Habibi, Habibi, you love me And you don't know, you know that I have a heart for you Habibi, Habibi, you love me And out of anger, anger is tearing me apart

Vor 7 Monate
jetmira Tafilaku
jetmira Tafilaku

Aty ku zani i "Mand Nishtulles" esht normal qe marrin fam , duhet te jet mandi , capital,angjela . Respekte dhe per kta por zeri i mandit te ben ta degjosh 100 her kengen .

Vor 7 Monate
Milan Milan
Milan Milan

Bravoo

Vor Tag
Elgin Gjozi
Elgin Gjozi

Mandi eshte unik dhe .

Vor 20 Tage
Elgin Gjozi
Elgin Gjozi

E vertete 👍

Vor 22 Tage
Besnik Osmani
Besnik Osmani

Mandi 👍👍👍💯

Vor 3 Monate
Valbona Alia
Valbona Alia

Erjonaeshtevajzeemire❤

Vor 3 Monate
Mery
Mery

Wow super !!!Po ngjyren ja jep shummmmmm zeri Mandit si gjithmone Mandi super vokal bravo te gjitheve

Vor 7 Monate
Stadion Botoșani
Stadion Botoșani

Big love from România for Albania !!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇷🇴🇷🇴🇷🇴

Vor 6 Monate
Mendi Kurati
Mendi Kurati

00

Vor 5 Monate
Aimee Stevenson
Aimee Stevenson

Great passion and talent throughout. You convey emotion well

Vor 7 Monate
Paul Antal
Paul Antal

Accent albanian from Anxhela its very very beatiful 😍😍😍😍 Great song! 😻💌❤️😍🇷🇴🇦🇱

Vor 4 Monate
INOY B
INOY B

Se kisha imagjinu kurre qe do isha nje "fanse" e Mandit te Nishtullës. Po sinqerisht ky njeri ka nje zë dhe nje talent te pa imagjinueshem. Ka zë te pa arritshem!

Vor 7 Monate
INOY B
INOY B

@Albana Mihal Asnje se ve ne diskutim Anxhelen.... ajo dhe Aurrela Gace dine me kendu live. Por ketij Mandit ja ulin vlerat e se vleresojne sa duhet.

Vor 7 Monate
Albana Mihal
Albana Mihal

@Gentjan Ceku Anxhela the best

Vor 7 Monate
Gentjan Ceku
Gentjan Ceku

kapital mandi numero 1

Vor 7 Monate
im_donaa
im_donaa

nje kengetar si capital T me legjenden e shqiperis esht nje hit qe do degjohet shum suksese ❤👑👑

Vor 7 Monate
Geri Shahini
Geri Shahini

@im_donaa mendova mos e ke pas per Anxhela Peristeri

Vor 7 Monate
im_donaa
im_donaa

@Geri Shahini kam fol lal me duket kam shkruajtur me legjenden e shqiperis 👉

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

😍😍

Vor 7 Monate
Altin fetai
Altin fetai

Me duket se lezeti ketu eshte mandi jo kapitali

Vor 7 Monate
Руслан Гетьман
Руслан Гетьман

Гарне виконаня♥️🇺🇦

Vor 7 Monate
Li La
Li La

Sikur gjithe boten me ta dhone ti nuk e don E sot me tjeter ti po pin e po feston Nuk ma ke njoft ti zemren nuk e meriton Qe une te vuj per ty dhe dehem deri vone Po du me t’pa pa pa sikur pak pak pak S’po mundem une me t’pas ty larg Po du me t’pa pa pa vetem pak pak pak Per ty me veten dot s’e mbaj Habibi habibi ye du me t’pa E nuk e di ti e di ti se zemеr t’kam Habibi habibi ye du me t’pas E nga inati inati po du me plas Habibi habibi yе du me t’pa E nuk e di ti e di ti se zemer t’kam Habibi habibi ye du me t’pas E nga inati inati po du me plas E mushi goten per ty e vodka ma ka perzi Vec sa me zhy ma dashni Per ty jom tu u deh o pasha nonen Per ty kom bo be e ke tepru bre M’ke dal prej dore Galje tjeter qysh thakili une mos patca Sun marr shembull sy vajtimi pa ty po knaqna 2-3 tima hyn fitili kallet krejt nata Rezervoje ti pushimin vec thumi datat Se une te du e veten nuk e du Sa here qe per ty malli me merr mua Kam me t’harru e di kam me t’harru Tashti jeto pa mu pa mu Po du me t’pa pa pa sikur pak pak pak S’po mundem une me t’pas ty larg Po du me t’pa pa pa vetem pak pak pak Per ty me veten dot s’e mbaj Habibi habibi ye du me t’pa E nuk e di ti e di ti se zemer t’kam Habibi habibi ye du me t’pas E nga inati inati po du me plas Habibi habibi ye du me t’pa E nuk e di ti e di ti se zemer t’kam Habibi habibi ye du me t’pas E nga inati inati po du me plas

Vor 7 Monate
Alban Bani
Alban Bani

Ksaj i thon ti kesh gjith rrymat muzikore ne nje keng Thjesht bukur paster pa gabime eshte HIT ja qr... 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Marina Vlacic
Marina Vlacic

Big love from 🇧🇦 we love your music!!

Vor 7 Monate
Brate Bosna
Brate Bosna

Marina ⚜️

Vor 15 Tage
mirela abilaj
mirela abilaj

Mandi 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 6 Monate
Regdu Geht
Regdu Geht

Great passion and talent throughout. You convey emotion well

Vor 7 Monate
endrit maloku
endrit maloku

Mandi 👑 esht" Qershia mbi Torte" e ksaj Kenge 👏

Vor 7 Monate
T.S.B Entreprise
T.S.B Entreprise

E vertet mandi est ni ngan mo te mirt ne shqipri

Vor 6 Monate
ach nix
ach nix

His autotune

Vor 7 Monate
Bonita
Bonita

Yesss 👍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Rudina M
Rudina M

I can’t stop listening to this song the music is amazing and your voices are magnificent keep up the wonderful work Capital T 🔥😍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

Capo forever 😍😍

Vor 7 Monate
Dionis Ballabani
Dionis Ballabani

Love their energy , perfect trio 😍❤

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Jeff Vat
Jeff Vat

Bravo Irkenc per muziken e mrekullushme! Sigurisht Anxhela meriton 👏per tekstin e zerin e mrekullueshem, Mandi me zerin pa kufi, Capital T terheqes e plot charm. Numri i likes (2 dite 3.8 ml) e qe vazhdon te rritet eshte tregues.

Vor 7 Monate
Adelina Kondi
Adelina Kondi

tekstin se beri vetem anxhela

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

super kenge 😍😍

Vor 7 Monate
Marius Danut Petre
Marius Danut Petre

Romania ❤️Albania 💪Mandi💎

Vor 2 Monate
Nihat Muradov
Nihat Muradov

Land of fire Albania🇦🇱❤🇦🇿from Azerbaijan

Vor 7 Monate
Liri 2010
Liri 2010

Kjo këngë do ti thej gjitha Rekordet..se paku 100milion do të shkoj.. Perfekt ju lumtë 👍🇦🇱🇽🇰💪

Vor 7 Monate
Super Bisha
Super Bisha

you are sooooo perfect , so talented, you deserve to be the king of our music industry definitely Capital T

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

keshtu ju pafsha gjithmone ne maje 😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Odeta Amaris
Odeta Amaris

Super super shum e bukur

Vor 7 Monate
Kate1996
Kate1996

Mandi's musicality is amazing❤

Vor 2 Monate
Blerina Kadiu
Blerina Kadiu

Le të dëgjojmë muzikë klasike apo jazz gjithë ditën, mjafton pak turbofolk dhe direkt të shkrihet shpirti. Sa më shumë i jap play, aq më shumë po kërcej. Super bashkëpunim, fiks për t'i vënë flakën verës.

Vor 7 Monate
Gentjan Kullolli
Gentjan Kullolli

3 super zëra që jan sprovu prej një dekade në treg e në live që jan unik në llojin e tyre dhe vjen ky kombinim në perfeksion me njëri tjetrin por jemi gjak shqiptari dhe mandi ngel qershia mbi tortë si gjithmonë. 👍👍👍👍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

fiks 😍😍

Vor 7 Monate
No Spoon
No Spoon

Im born Kosovar. Im Boshnak. And i know Albanian People, they are my Nighbords. The Tradition, The Kulture, The Love and Patriotism. If one of them is sick, all of them are there to help. This is Humanity. This is just Beautiful.

Vor 5 Monate
Brate Bosna
Brate Bosna

Ti si Bošnjak i takav se ponosi i ne dize druge nacije na vrh Mi Bošnjaci smo najjaci ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Vor 15 Tage
Brate Bosna
Brate Bosna

@Florian Kociu 80% in Kosova are Bosniaks from Bosnia. When ottoman empire fall they went to Kosova. Many was assimilated in albanians but they Never forget they Bosniak DNK.

Vor 15 Tage
Brate Bosna
Brate Bosna

@Florian Kociu skanderbeg was a serb you history is a big lie

Vor 15 Tage
Florian Kociu
Florian Kociu

Your grand parents probably was Albanian,Bosnia and all Balkan they speaks Albanian years ago

Vor 3 Monate
Nila Nila
Nila Nila

Kam pershtypjen qe do kete suksesin qe pati kenga Te ka lali xhan!!! Capital king, Anxhela embelsire, Mandi je qershia mbi torte.

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
ach nix
ach nix

@Anisa D what

Vor 7 Monate
Anisa D
Anisa D

@ach nix shkooo mer

Vor 7 Monate
Mira Bella
Mira Bella

Keshtu mendoj edhe une 🔥it will be international HIT!

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

😍😍

Vor 7 Monate
Lindita Se
Lindita Se

Këngë plot ritëm , të bën të kërcesh dhe po se ke në mëndje . Bashkëpunim i shkëlqyer , sa për zërat skam ctë them , jeni yje , sidomos Mandi nishtulles .🌟🌟🌟

Vor 7 Monate
A & R
A & R

Over 50 times I listened to this song today and it’s not getting boring. From Toronto Canada.

Vor 7 Monate
Salkos
Salkos

I love this Song so much! Big up to Mandi Nishtulla 👍🏻👍🏻👍🏻

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

kenge perfekte 😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Petrica Toma
Petrica Toma

Bine bine Albania From România ❤️🇹🇩

Vor 3 Monate
Besim Memqaj
Besim Memqaj

Capital T e meriton suksesin e botes.me ka ra ta takoj .Alamet djali.po te kishte dal kjo kenga pra nje muaji I kish lan ne balte pseudo kengetaret tjere si tayna butrinti kida mozzik .shpresoj qe keto klikiime te jene te pasterta.suksese Trim.respekt

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Gezim Kazanxhiu
Gezim Kazanxhiu

@Lefter Gerdhuqi 👏👏👏👏

Vor 7 Monate
Lefter Gerdhuqi
Lefter Gerdhuqi

@Fatbardh Pikaloshi sikur t kishte klikime fake capitali do i shkonin nga 30-40 milion sic i shkojn atyre t tj

Vor 7 Monate
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi

ahahahaah po ca te pasterta o vlla. capitali dhe anxhela jan champion per klikime fake lol ;)

Vor 7 Monate
Mira
Mira

Shum kenge e bukur

Vor 7 Monate
Katie Dodd
Katie Dodd

you picked a tough song and we loved that you held the notes, sustaining them with great power, tone and control

Vor 7 Monate
VILEN MAFI
VILEN MAFI

Hi How are you

Vor 3 Monate
Алі Багіров
Алі Багіров

Best greetings to Albania and Kosovo from Ukraine 🇺🇦❤🇦🇱❤🇽🇰

Vor Monat
cimi oficjal
cimi oficjal

@Lundrim Zekaj fffdfggggyhgsrfeerŕďeèŕŕŕŕèèfrŕŕrŕfddfffdrŕfff🇦🇩🥓🇦🇬🍱🇦🇶🥓🇦🇿🇦🇿🥨🇦🇿🍔🍳🥓🥓🇦🇶🇦🇶🇦🇶🇦🇿

Vor 7 Tage
Anton pika dilli
Anton pika dilli

@Lundrim Zekaj 59-59 !??? Cfar!?

Vor 14 Tage
Lundrim Zekaj
Lundrim Zekaj

​@Anton pika dilli er459q59q5d

Vor 14 Tage
Anton pika dilli
Anton pika dilli

Slava Ukraina

Vor 15 Tage
Brajdi Delibashi
Brajdi Delibashi

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🙌🙌🙌💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

Vor 15 Tage
Alboks
Alboks

I love seeing Capital T still high in the Albanian music industry but I really miss his old singing style

Vor 7 Monate
Mujo Hoxha
Mujo Hoxha

Me pelqen zeri i mandit .te uroj mandi te arish ne vend te pare per gjithmon.🖐️🖐️

Vor 7 Monate
Ida Carls
Ida Carls

You have a lovely tone to your voice and had great control throughout

Vor 7 Monate
Marianne Hopkin
Marianne Hopkin

Amazing! I adore it! God bless you! Lots of love from Romania!

Vor Monat
Erald Stanaj
Erald Stanaj

O Mand, ti i jepke lezet kenges, brravo edhe atij qe eshte kujdes per veshjen tende.

Vor 4 Monate
Emme Kay
Emme Kay

Fiks duhet te ishte "Mandi&Capital dhe Anxhela" sepse zeri i Mandit i jep kengeve nje nivel akoma me te larte. Padrejtesi gjithmone

Vor 7 Monate
elioned delilaj
elioned delilaj

Një kombinim i mbrekullushëm 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 super këngë e bukur💪💪💪

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍

Vor 7 Monate
Jeta Ceni
Jeta Ceni

nje hit padiskutim 😍😍

Vor 7 Monate
Migena Shera
Migena Shera

Dhe 100 her ne dit ta degjoj nuk me merzitet…Mandi si gjithmon i papar, i ke dhen lezetin dhe vecanterin kenges 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
VILEN MAFI
VILEN MAFI

Hi How are you

Vor 3 Monate
Marjeta Barja
Marjeta Barja

Bravo per interpretimin ,zera te kombinuar bukur suksese pacit gjithmon❤❤❤👏👏👏🌺🌺🌺

Vor 2 Monate
edixalbo
edixalbo

A osht Mandi nkang? Dihet qe bohet super HIT!!! Thuni magjup ashkali gabel qka doni po asht mbreti muzikes Shqiptare!!! 🔥KING MANDI

Vor 7 Monate
edmond beqiri
edmond beqiri

@FamOS eshte e vertet qe Era Istrefi ka me shume klikime me bon bon, por mos harro se Era dhe Dhurata kane menaxher te fuqishem nderkombetar kurse Mandi i ka vetem me talentin e tij .Dhe e dyta, klikimet qe ka Mandi nuk i ka asnje kengetar ne Shqiperi.

Vor 7 Monate
kanali YouTube i nilsit
kanali YouTube i nilsit

Mandi ka talentin edhe nuk asht me ngjyr mandi asht rom edhe romët jan kudo në çdo shtet ai është shqiptar rom edhe ndihet i tillë këngët shqiptare dëgjohen kudo tani ke shumë keng si kan dal bukur bravo u qoft të gjith artistëve shqiptar si kan bo një pun të palodhshme duke e çuar shqipërin lart në arën ndërkombëtare

Vor 7 Monate
FamOS
FamOS

@BARVIN ta permirsoj gabimin se pe sho qe dje paske ba internet me wifi Hiti ma i madh ne gjith Shqiptarin jo veq ne Shqiperi esht Bon Bon i Era Istrefit dhe Zemer i Dhurata dores qe i njeh e gjith bota per pos teje

Vor 7 Monate
BARVIN
BARVIN

@FamOS hitet me te mdhaja🤔 kush na qekan? Hiti me i madh ne Shqipri qe e njef e gjith bota esht te ka lali shpirt, deri ne kine ngjohet, e din kush e ka bo ate kengen? Informohu pak, quhet Mandi

Vor 7 Monate
FamOS
FamOS

Emanuel kush jan ata te gjith qe marrin ne video clipe njerz me ngjyr per views hitet ma te mdha e 90% ne Shqip skan asnje me ngjyr

Vor 7 Monate
Elisjana
Elisjana

Këngë që ja vlen të dëgjohet kudo, në çdo ambient

Vor 2 Monate
Dejan Ristevski
Dejan Ristevski

Habibi😍😍😍

Vor 3 Monate
Kyndall Decker
Kyndall Decker

this song spreads love and joy and makes you wanna dance

Vor 7 Monate
Eni Eni
Eni Eni

Sikur gjith boten me ta dhon ti nuk e don jo vallaj kam zotin per mua ai eshte gjithçka ❤

Vor 3 Monate
Lida Kodheli
Lida Kodheli

Nje kenge super e bukur,por kenaqem akoma ma shum kur degjoj zerin e mandit dhe i jepni tamam rendesin e kengetarit qe e meriton! Shum artist ka po pak e kane mbeshtet nje ze kaq brilant sa ka mandi. Suksese👍

Vor 7 Monate
Nelu Mihali
Nelu Mihali

Number one 1 Mandi

Vor 6 Monate
Abdallah Samra
Abdallah Samra

Një këngë shumë e bukur dhe shumë e gëzueshme, klipi i fundit muzikor tingëllon si muzika e këngëve egjiptiane në vitet tetëdhjetë. Përshëndetje nga Egjipti.

Vor 2 Monate
Ledia Hoxca
Ledia Hoxca

Kjo muzik dhe fjalet e kesaj kenge me kane bere kete kenge ta degjoj 100 here ne dit! 😅 them flm o zot qe nuk hankohen komshinjt e mi qe kam ketu se e ve me ze te larte kete kenge 😅💖

Vor Monat
ItsMy Love
ItsMy Love

Ti cdo kenge I ben super te bukura sic ti ke dhe zemren, Je nder kengetarèt me te veqante Ky do jete nje nder hitet me te bukura per kete sezon veror 2022. Suksese ♥Capital

Vor 7 Monate
syri blu
syri blu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Ticalo Florin
Ticalo Florin

The best song I hear in 2022 Capital T. Good luck in everything what you doing and congrats for this song. Thank you From Rumania. Love u all ❤️👌

Vor 5 Monate
Elda Elda
Elda Elda

Mandi ♥.Anxhela⭐.Capital 💣💟⭐...tre zera te mrekullushem..na kenaqet .

Vor 7 Monate
Abetarja
Abetarja

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
arjon selection
arjon selection

Super Hit...Nje bravo e madhe per kompozitorin Irkenc Hyka qe gjithmone krijon kenge fantastike...Super gjetje dhe kombinimi i kengetareve :)

Vor 7 Monate
Motivohu çdo dite (Art Studio Dona)
Motivohu çdo dite (Art Studio Dona)

Sa e bukur eshte kjo kengeee😍😍😍

Vor 2 Monate
Soinas Doyi
Soinas Doyi

Capital T eshte super kengetar... Por Kengetar te mire e ben sjellja e tij.. E shpirti Human qe ka... Suksese

Vor 6 Monate
Dog
Dog

Je kengetari im i preferuar 🔥 dhe shumë suksese me kenget e tua Kapital 👍👍

Vor 7 Monate
X C
X C

Mandi i bene Hit Kenget! Respekt! 😍 Shume Kenge e bukur. My Favorite Song!! 🎵 Bravo. Hit ka per tu bere kjo Kenge. 🙏🏾

Vor 6 Monate
RinaBalaj TeDua
RinaBalaj TeDua

Na fiksuat me kte kenge kenge o Mandi Ca zeri ke ❤❤❤

Vor 7 Monate
Laura James
Laura James

i love how his voice is so calming

Vor 7 Monate
Silvana Vana
Silvana Vana

Super kenge ,bravo nje kombinim fantastik ,super hit 2023,💥💥💥❤❤

Vor 3 Monate

Nächster

The System that Fuels Media Negativity

18:34

The System that Fuels Media Negativity

Wendover Productions

Aufrufe 451 386

Fighting Myself [Official Audio] - Linkin Park

3:20

The System that Fuels Media Negativity

18:34

The System that Fuels Media Negativity

Wendover Productions

Aufrufe 451 386