Capital T - C’EST LA VIE (Prod by. Jumpa)

 • Am Vor Monat

  Capital TCapital T

  Dauer: 02:57

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/CestLaVie
  Capital T - C’EST LA VIE

  Connect with Capital T:
  facebook.com/KAPOofficial
  instagram.com/truekapo
  twitter.com/truekapo
  Snapchat: true.kapo
  #CapitalT #Onima #Skulpture

Serxhio Kadilli
Serxhio Kadilli

bravo

Vor 15 Stunden
irsen iri
irsen iri

5

Vor 6 Tage
mvl shq
mvl shq

5

Vor 5 Tage
mvl shq
mvl shq

suksese secila keng maemir vazhdo bravoooo *******

Vor 7 Tage
Ylleza Kurteshi
Ylleza Kurteshi

wowwwww

Vor 7 Tage
5555 Subscribers Without Any Videos Challenge
5555 Subscribers Without Any Videos Challenge

Literally 1 % people who are reading........May you parents live happily healthily for more then 💯 years😇❤️💙❤️🙏😇

Vor 10 Tage
Mattia Cela
Mattia Cela

T

Vor 10 Tage
PELASGIAN ZEUS DODONEAN
PELASGIAN ZEUS DODONEAN

te gjith keta kok-rroctat rreperat BLEJN KLIKIME. Pse gashi ka me pak view se ky KOK_LOQJA? eshte FAKE

Vor 12 Tage
The Weathersman
The Weathersman

Weathers new hit C’est La Vie. https://youtu.be/1OeiYxdteTQ

Vor 13 Tage
The Weathersman
The Weathersman

Weathers new hit C’est La Vie. https://youtu.be/1OeiYxdteTQ

Vor 13 Tage
Em Pa
Em Pa

Ti qe po e lexon kete koment te lutem me ndihmo me nje subscribe🙏se edhe une ta kthej,zoti ju bekofte😇

Vor 14 Tage
mvl shq
mvl shq

@Em Pa nejse flm

Vor 5 Tage
Em Pa
Em Pa

@mvl shq nuk tr komentova ty

Vor 5 Tage
mvl shq
mvl shq

flm per komentin

Vor 5 Tage
Em Pa
Em Pa

@mvl shq ?

Vor 5 Tage
mvl shq
mvl shq

@@@@@@$$$$$$$

Vor 5 Tage
Naile Sinjari
Naile Sinjari

Cf

Vor 15 Tage
aola wili
aola wili

Ne dashuri me degjimin e pare! ❤🇦🇱

Vor 18 Tage
LaZanzaraMusic
LaZanzaraMusic

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 18 Tage
mvl shq
mvl shq

bravo per flamurat respekte

Vor 5 Tage
Alvin Jonuzaj
Alvin Jonuzaj

Like KUSH eshte fansi me I madh I kapitlit

Vor 18 Tage
mvl shq
mvl shq

po zdi cilin ta boj like mas pari krejt jan tmir *****

Vor 5 Tage
Alvin Jonuzaj
Alvin Jonuzaj

Like Comentit Tim KUSH thote te nxjerri kenge tjeter capital t

Vor 18 Tage
doliio volay
doliio volay

i dont understand a single word but damn i love albanian music , love from 🇵🇰 & 🇦🇹👐🏽

Vor 19 Tage
aola wili
aola wili

Subscribe kanalit tim🙏🙏🙏

Vor 18 Tage
Besnik Shyti
Besnik Shyti

A plere qe hell shishen ne dete jo!!

Vor 19 Tage
neejoy sola
neejoy sola

Loving the vibes!!!! Shqipet killin ittt❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 20 Tage
neejoy sola
neejoy sola

Shyqyr nje kenge ndryshe se ky te njejta i ka

Vor 18 Tage
Pamor Rama
Pamor Rama

😊

Vor 20 Tage
neejoy sola
neejoy sola

o Zot ruje Capon, fali shendet dhe zë te bukur!! i adore you Capo💙

Vor 18 Tage
Fatime Leka
Fatime Leka

I love this sing ❤😍

Vor 22 Tage
doliio volay
doliio volay

Paska sherbyer shum karantina per te nxjerre hite 🔥

Vor 19 Tage
Andi Buqa
Andi Buqa

The best song ever!

Vor 24 Tage
qopoy dnon
qopoy dnon

Loving the vibes!!!! Shqipet killin ittt❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 24 Tage
neejoy sola
neejoy sola

Shum bre palidhje

Vor 20 Tage
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Omg how gorgeous it's adrola 😍

Vor 25 Tage
kolim jone
kolim jone

AYYYEE fire up on here we are never disappointed from our grande artist Kapo !!!

Vor 26 Tage
Capital t
Capital t

@qopoy dnon bama ne mu se ta bana

Vor 21 Tag
qopoy dnon
qopoy dnon

Ju flm shum , nese bëni subcribe kanalin ton.

Vor 24 Tage
eioshen boboi
eioshen boboi

Best birthday gift love you❤️❤️

Vor 27 Tage
Lumturije Kerimovska
Lumturije Kerimovska

puper goni njoni tjetrit 😊😊😊

Vor 28 Tage
Fiuza Mehwish
Fiuza Mehwish

What language is this ?

Vor 28 Tage
Fiuza Mehwish
Fiuza Mehwish

@vbddfy euuyt am serious I love the song but I don't know what language this is

Vor 25 Tage
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

You’re on trending! Yay!

Vor 25 Tage
oiuet souiu
oiuet souiu

Kjo keng video ide si kenga" syt e tu " copy paste 😜

Vor 28 Tage
kolim jone
kolim jone

Wow the best song 😍😍

Vor 26 Tage
Gatimet e mamit
Gatimet e mamit

Subscribe kanalit tim🙏🙏🙏

Vor 29 Tage
eioshen boboi
eioshen boboi

Wow the best song 😍😍

Vor 27 Tage
antesa london
antesa london

Capital T 😘😘😘😍😍😍 the best artist and this song lovely👍👍👍👏👏👏 hit dancer song💃💃💃 🔥🔥🔥respect 🤘🤘🤘✊✊✊❤❤❤

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

😘😘idhulli jem Capital T

Vor 27 Tage
sokin jon
sokin jon

o Zot ruje Capon, fali shendet dhe zë te bukur!! i adore you Capo💙

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Wow the best song 😍😍

Vor 27 Tage
Ro Vena
Ro Vena

Shyqyr nje kenge ndryshe se ky te njejta i ka

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

9

Vor 29 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

Paska sherbyer shum karantina per te nxjerre hite 🔥

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Kush me ben subscribers dua ti bej 100ju lutem me ndimoni zoti ju ndimoft ju edhe familjet tuaja

Vor 28 Tage
Laura Cobaj
Laura Cobaj

Coming soon- Braziliane😁😁🇧🇷❤️❤️❤️❤️💋💋

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

N

Vor Monat
Toti zhaku
Toti zhaku

Shum bre palidhje

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

N

Vor Monat
mixio hili
mixio hili

Voyage and Breskvica has left the chat😂

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

9

Vor Monat
Knox Naty
Knox Naty

Ich liebe es weiter so 😘😍

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

A BOP like always ✨

Vor Monat
mikea hiooi
mikea hiooi

Omg how gorgeous it's adrola 😍

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

bamani like dhe sub kanalin tim tja u kthej dhe une 😘😘😘😘😘

Vor 29 Tage
Selma og Emir Zekiri
Selma og Emir Zekiri

Ju flm shum , nese bëni subcribe kanalin ton.

Vor Monat
toni ocka
toni ocka

sa me shume like kenges

Vor Monat
mixio hili
mixio hili

Kengë popullore

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

You’re on trending! Yay!

Vor Monat
Bled Trailers
Bled Trailers

E di qe jeta na ka nda

Vor Monat
mikea hiooi
mikea hiooi

Sa posht po bini duke marr fjale te huaja ne tekst 👎🏻

Vor Monat
angie_suli
angie_suli

Wow the best song 😍😍

Vor Monat
Ela Ela
Ela Ela

😘😘idhulli jem Capital T

Vor Monat
Reşad Ismayilov
Reşad Ismayilov

Capital t 🖒🖒🖒🖒🖒🖒

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

https://youtu.be/87GfIF5lbxc Capital T ( C'est la vie) lyrics Like dhe sub ju lutem❤❤😍😍

Vor Monat
Enca News
Enca News

Kush me ben subscribers dua ti bej 100ju lutem me ndimoni zoti ju ndimoft ju edhe familjet tuaja

Vor Monat
Capital t
Capital t

bamani like dhe sub kanalin tim tja u kthej dhe une 😘😘😘😘😘

Vor Monat
Elfat Emini
Elfat Emini

9

Vor Monat
Breznica Bujar
Breznica Bujar

N

Vor Monat
Denisa Lesi
Denisa Lesi

A BOP like always ✨

Vor Monat
Orestigamer08
Orestigamer08

Adrola yll bre

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Hit shume i bukur si gjithmon love love capital t ❤

Vor Monat
visjena tori
visjena tori

Kengë popullore

Vor Monat
qopoy dnon
qopoy dnon

Loving the vibes!!!! Shqipet killin ittt❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Men Men
Men Men

Sa posht po bini duke marr fjale te huaja ne tekst 👎🏻

Vor Monat
Kushtrim Ilazi
Kushtrim Ilazi

Adrola n'klip :O :O

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Vor Monat
Eda Serkan
Eda Serkan

Like kush mendon se Capital t ngjan pak me omerin e dashuri me qira

Vor Monat
Dixh _Dixh
Dixh _Dixh

https://youtu.be/87GfIF5lbxc Capital T ( C'est la vie) lyrics Like dhe sub ju lutem❤❤😍😍

Vor Monat
qopoy dnon
qopoy dnon

c'est la vie c'est trop bien wau

Vor Monat
Armando Xhulaj
Armando Xhulaj

Super hit❤

Vor Monat
Alvaro Alvinho
Alvaro Alvinho

c'est la vie

Vor Monat
Majlinda Berisha
Majlinda Berisha

Ne cilin vend u xhirua ky klip

Vor Monat
Capital t
Capital t

Po du me tpa prap se di vec tu ondrru per ty po rri zemra mu a tu ma ni qe shpejt kom me tpas cdo dite nate dite na edhe nese skom pak fat hic fat une kom me tnjek ty prap ty prap deri sa ta gjej momentin ti me ma dhan ni shansdu me ty me pas ni romanc une e di qe kom gabu vec spo kam drejt me tpranu

Vor Monat
Ailsa Ni
Ailsa Ni

Loving the vibes!!!! Shqipet killin ittt❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Adrola😍

Vor Monat
ceerw buty
ceerw buty

Prap godet zemren time!

Vor Monat
Ei Ori
Ei Ori

O0plllpp

Vor Monat
Leli Hoda
Leli Hoda

je shummmmm i mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Vor Monat
Ailsa Ni
Ailsa Ni

Kush ma bon sub ia kthej me 2 suba

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

Love it😍

Vor Monat
ceerw buty
ceerw buty

supeer 😚

Vor Monat
Erdeniza Pervetica
Erdeniza Pervetica

Vor Monat
Drix
Drix

a kerkuj spo ju doket qe e ka kopju EAZ'in nflow pak a?

Vor Monat
Beni Lori
Beni Lori

c'est la vie c'est trop bien wau

Vor Monat
Lorenc Malaj
Lorenc Malaj

Shum bukur👍👍👍

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

Nuk e di a bën Capital T më shum këngë apo Edi Rama dalje në TV. 🤔🤦🏻‍♂️😂

Vor Monat
MISTER CR7
MISTER CR7

Ti qe e shikon kete koment e me ben subscribe Zoti te bekofte familjen 😇 Keni dhe subscribe back 😘💘

Vor Monat
Mikaela Pera
Mikaela Pera

Wowwe

Vor Monat
belina gashi
belina gashi

Love it😍

Vor Monat
Lena Len
Lena Len

Per cdo like do shkruaj kapo 1kapo 2kapo 3kapo 4kapo

Vor Monat
Rico Ciudad
Rico Ciudad

🇲🇰

Vor Monat
Xhevrije Muca
Xhevrije Muca

Adrola😍

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Not really feeling this song

Vor Monat
bouytt guyt
bouytt guyt

I pelqej konget e tua i dua shume je ma i miri veq vashdo

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Vor Monat
KLEVI GAMING
KLEVI GAMING

Kush ma bon sub ia kthej me 2 suba

Vor Monat
KLEVI GAMING
KLEVI GAMING

@Luljeta Ahmeti ok

Vor Monat
Luljeta Ahmeti
Luljeta Ahmeti

Okej boma pra edhe ti se une ta bona

Vor Monat
The Weathersman
The Weathersman

Weather's new hit C'est La Vie- https://youtu.be/1OeiYxdteTQ

Vor Monat
dogani romeo
dogani romeo

supeer 😚

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

I pelqej konget e tua i dua shume je ma i miri veq vashdo

Vor Monat
bouytt guyt
bouytt guyt

vie Uh c'est la vie

Vor Monat
Sabian Qamilja
Sabian Qamilja

Kur do ta bejm ni bashkpunim bashk truekapo😅

Vor Monat
Karan Singh
Karan Singh

On Loop ... kann nicht darüber hinwegkommen https://youtu.be/B_hbJRNInkA

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Nuk e di a bën Capital T më shum këngë apo Edi Rama dalje në TV. 🤔🤦🏻‍♂️😂

Vor Monat
Kantt Ji
Kantt Ji

Was ist das? Kann mir das jemand erklären https://youtu.be/B_hbJRNInkA

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

❤🙏👌

Vor Monat
Megha Sharma
Megha Sharma

On Loop ... kann nicht darüber hinwegkommen 💃 https://youtu.be/B_hbJRNInkA

Vor Monat
Mljvc 44
Mljvc 44

https://www.youtube.com/channel/UCT-g1G6-aP-nFXZAqS9ObnQ

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Super kenge 👍🏻👍🏻

Vor Monat
Hoden Jucken
Hoden Jucken

All the same shit sry bro

Vor Monat
bcvbb hyui
bcvbb hyui

The best🔥🔥🔥😍😍😍

Vor Monat
Ken Nechee
Ken Nechee

🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.  (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Vor Monat
VC West
VC West

Not really feeling this song

Vor Monat
Good Boy
Good Boy

Sa gjynaf ato qe nk e kan degjuar akm kete kenge te mrekullueshme 😍❤

Vor Monat
Good Boy
Good Boy

Se njerezit nuk kan shije muzike 😉

Vor Monat
bcvbb hyui
bcvbb hyui

pse kapoja ben pak wiews??

Vor Monat
Sun goddess
Sun goddess

🌞😊🌞🎶🎶🎶🧠

Vor Monat
lona Lo
lona Lo

Prap godet zemren time!

Vor Monat
Ermira Mehmeti
Ermira Mehmeti

CAPITAL T - C’EST LA VIE [ LYRICS ]👇❤️ Kur kom me t'pa prapë s'e di Vec tu ondrru për ty po rri Zemra mu o tu ma ni Që shpejt kom me t'pa cdo ditë natë, ditë natë Kisha dasht me t'pas ty ngat, ty ngat Edhe nëse s'kom pak fat, hic fat Une kom me t'njek ty prapë, ty prapë Deri sa ta gjej momentin Ti me ma dhon një shansë Du me ty me pas ni romancë Unë e di që kam gabu Vec s'pe kom t'lehtë me pranu E di qe jeta na ka nda Unë prapë po du me t'pa Vec tu menu për ty po rri Uh c'est la vie, uh c'est la vie C'est la vie, uh c'est la vie Uh c'est la vie, c'est la vie Aj aj aj e di që jena larg E di që t'kom lon faj aj aj Uh c'est la vie, c'est la vie Uh c'est la vie Pavarësisht se kena mu prish N'kujtimet e mia ki me kon përjetësisht Kejt ca ki me thon une e di Po ca me t'bo c'est la vie E pina ka ni gote Rose' Folim per dekaden e re Qysh ca muna me ndreq Baby, you know I don't play E di qe jeta s'ka replay, no no Unë pe shoh, opinionet e tjerve nuk i marr mo asnjo, yeah Jo ti mos u ndiko Une e di qe ti don keshtu qe mos u vono E di qe jeta na ka nda Unë prapë po du me t'pa Vec tu menu për ty po rri Uh c'est la vie, uh c'est la vie C'est la vie, uh c'est la vie Uh c'est la vie, c'est la vie Aj aj aj e di që jena larg E di qe t'kom lon faj aj aj Uh c'est la vie, uh c'est la vie C'est la vie, uh c'est la vie Uh c'est la vie, c'est la vie Uh c'est la vie Uh c'est la vie, c'est la vie Aj aj aj e di që jena larg E di qe t'kom lon faj aj aj Uh c'est la vie, c'est la vie Uh c'est la vie

Vor Monat
music prod
music prod

https://youtu.be/XZiL3Ng7OUg

Vor Monat
music prod
music prod

https://youtu.be/XZiL3Ng7OUg

Vor Monat
N#039
N#039

Shume po pershtatesh me ket audience t’dobte! Me randsi paret mi marr, u kry muhabeti!

Vor Monat
arben jashari
arben jashari

❤🙏👌

Vor Monat

Nächstes Video

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

03:14

Billie Eilish - ilomilo (MBNN Remix)

03:01

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

02:57

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

AVD Digital

Aufrufe 3 800 000

Lumi B x Yll Limani - Pate

02:56

Lumi B x Yll Limani - Pate

Lumi B

Aufrufe 5 400 000

KIDDA - MALLI

02:30

KIDDA - MALLI

KIDDA

Aufrufe 25 000 000

SKERDI - AMELIA (Prod.by ALANDY)

03:15

19. VEQNJO (MOZZART ALBUM)

04:00

19. VEQNJO (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

Aufrufe 7 600 000

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

03:55

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

Capital T

Aufrufe 39 000 000

Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman

02:41

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

Aufrufe 21 000 000