BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

 • Am Vor year

  AVD DigitalAVD Digital

  Stream or Download „DALE“ here 🎧 avd.lnk.to/DaleStores

  Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.)
  Lyrics by Butrint Imeri, Ledri Vula, Bardhi
  Video by Entermedia
  Executive producer: '96 MGMT

  Accommodation and locations by GLOBUS TRAVEL

  BUTRINT IMERI on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
  KIDA on Instagram: instagram.com/kida
  LEDRI VULA on Instagram: instagram.com/LedriVula
  96 on Instagram: instagram.com/96mgmt

  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Alkisa Dakoli
Alkisa Dakoli

[Teksti i "Dale"] [Verse 1: Butrint Imeri] U bo vone e une po t'pres ty Kom pi shume, sonte muj des n'ty (Aaa) Veshun dyt zi shum classy Une Coca-Cola e ti Pepsi Habibi, habibi Spo na len inati neve mu pa çdo dite Habibi, habibi (Brraa, rra) [Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle [Verse 2: Ledri Vula] U, u, un ta hupa topin ah, ti ma hupe kodin, eh Nuk-nuk pe di ku jom baby pasha Zotin En Miami, en Havana Ku po shkojm na dy babe en Panama Princess, RiRi, Kylie, Kimi Tonat kapak jom kah i shoh en ty, habibi Na dy, filmi, tu pi, Martini Lamborghini, ikem shihmiBridge: Butrint Imeri] Hajde ti tash ti ha syt un ty Kudo qe jom veq ti po m'rrin n'kry Du me ta pa un sherrin ty Habibi, habibi (Rra, rra, rra) [Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle [Verse 3: Kida] Baby, kom ni qe ti tonave i thu mi corazón, mhh E sado qe po dokesh fly prap te une ateron E ti e din qe veq ty t'du, du, du, du, du Po ndjenjat pe kom veshtir me i kontrollu E ti e din qe veq ty t'du, du, du, du, du Po pe kom tveshtir me ta pranu (Aj, aj, aj) [Bridge: Butrint Imeri] Hajde ti tash ti ha syt un ty Kudo qe jom veq ti po m'rrin n'kry Du me ta pa un sherrin ty Habibi, habibi (Rra)Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle

Vor year
Jona Aliu
Jona Aliu

A tveti dikush😂

Vor 20 Tage
Berrish 1
Berrish 1

Te dua❤

Vor Monat
Antoneta Seda
Antoneta Seda

A

Vor Monat
Debora Caushaj
Debora Caushaj

Super 😊👑

Vor 3 Monate
sana.princess
sana.princess

l Love Albanian music. Lots of love from Kurdistan ❤☀️💚

Vor Monat
C. M.
C. M.

Iar bărbații sunt wow❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor 29 Tage
Esther Pisahov
Esther Pisahov

Love Albanian songs 🇮🇱❤️

Vor 4 Monate
quitted
quitted

🇦🇱🇮🇱

Vor 9 Tage
Esther Pisahov
Esther Pisahov

@AbduSamed Nuredini be realistic

Vor 2 Monate
AbduSamed Nuredini
AbduSamed Nuredini

🇵🇸🇦🇱sory

Vor 2 Monate
stranger things
stranger things

Albanian song🇽🇰 🇽🇰❤️🇮🇱

Vor 2 Monate
hana
hana

❤❤❤💋💋💋

Vor 3 Monate
Mirela Marusteri
Mirela Marusteri

I love Albanian music. Lots of love from Romania ! ❤️

Vor 4 Monate
Erina Koçi
Erina Koçi

Love back from Kosovo 🇽🇰 🇷🇴

Vor 7 Tage
I'm not stupid i swear
I'm not stupid i swear

@stranger things that's still Albanian music brother

Vor Monat
Merita Baci
Merita Baci

@Kjara Kjara wnnw

Vor Monat
Vedat Gashi
Vedat Gashi

Jo bekko

Vor Monat
Xenia Hepper
Xenia Hepper

Të Chen

Vor Monat
OrangeBOIII
OrangeBOIII

I love Albanian songs and Albania is beautiful. i was last summer in Albania just fantastic! Greetings from Great Britain ❤ 🦅

Vor 4 Monate
Elidona Ukshini
Elidona Ukshini

@shqiperia Nena ime kp0⁶

Vor 2 Tage
Elidona Ukshini
Elidona Ukshini

@Tinaa♡ ķ0

Vor 2 Tage
Vlora Koskoviku
Vlora Koskoviku

@Tinaa♡ edhe mu mu nnnn

Vor 3 Tage
Vlora Koskoviku
Vlora Koskoviku

@shqiperia Nena ime bbnh jo o

Vor 3 Tage
Bruno Velidhi
Bruno Velidhi

@Tinaa♡ they singing albanian lol

Vor Monat
Jeon I love you
Jeon I love you

Albanian songs deserve to go international they are amazing

Vor 11 Monate
Elona Basha
Elona Basha

Mk

Vor 15 Tage
Qamile Iseni
Qamile Iseni

Sibora10

Vor 19 Tage
netflix series
netflix series

@Meruem_777 n

Vor 21 Tag
Anodirila Once
Anodirila Once

@Selvete Papazi I

Vor 22 Tage
Marti SM
Marti SM

I am coming to Albania this summer, hope everything is as nice as its music!

Vor 4 Monate
Marti SM
Marti SM

@Erza already been there. Lovely country and people. We felt really safe, more than here in Barcelona, actually

Vor 4 Tage
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi

@Erza - Budallaqe ! Robberies happens everywhere not only Albania !!

Vor 5 Tage
I'm not stupid i swear
I'm not stupid i swear

Go to the South

Vor Monat
Naim Bytyçi
Naim Bytyçi

@Erza it's a risk worth taking. Wherever you are there is a risk you will get robbed or get run over by a bus. Stop the negativity.

Vor 2 Monate
Tinaa♡
Tinaa♡

@Lorik Zeneli ani qe skemi deti kemi plot vende te bukura me i vizitu… pse me e promovu shqipnin ne an te kengtarve kosovar e ata prap me na shajt??

Vor 2 Monate
Abdulmajid musema
Abdulmajid musema

Love Albanian music from Ethiopia 🇪🇹

Vor 21 Tag
Noor Hayati
Noor Hayati

I dont understand either of Albanian's language but it sound nice so beautiful love it Big Love from Indonesia ❤

Vor 2 Monate
Mr M Franz
Mr M Franz

Great song. Lots of love from Russia ❤️🇦🇱

Vor 5 Monate
Shani Dakaj
Shani Dakaj

@ILLYRIAN 069 they both are agains peace and freedom so im Not a fan of niether.

Vor Monat
ILLYRIAN 069
ILLYRIAN 069

Love too russia but Not serbia 😉

Vor 2 Monate
Ergin M
Ergin M

@Khaby.lame. 😂😂😂

Vor 4 Monate
klevisa hoscha
klevisa hoscha

@Khaby.lame. hahahah

Vor 4 Monate
Mr M Franz
Mr M Franz

@Khaby.lame. what

Vor 4 Monate
Gustavo Ferraz
Gustavo Ferraz

Eu amo essa música com todas minhas forças 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷

Vor Monat
julia damian
julia damian

Albanian music is very beautiful!i love it!!

Vor 4 Monate
They_callme_vihh
They_callme_vihh

I love albanian songs they have so good vibes with love brasil O DALE DALE❤️❤️

Vor 3 Monate
Kristi Kristi
Kristi Kristi

I love Albania music🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
Florina
Florina

One of those songs that I can’t get enough of. Perfect in all ways. Well done to the three of you. Nje kenge qe nuk merzitesh me e degju 100 here ne dite. Bravo Kida, Butrint dhe Ledri.

Vor year
Edlira Sulko
Edlira Sulko

Yy

Vor 4 Tage
Florina Abazi
Florina Abazi

So glad to see so beautiful comments about Albania! We are so proud 👐 these artists are Kosovo Albanians from Kosovo 🇽🇰 We have great artists from both Albania and Kosovo, but the best artists are from Kosovo 🇽🇰 🥰🥰🥰🥰 Proud to be Albanien 🇦🇱 🇽🇰 Dua Lipa, Rita Ora, Dhurata Dora are Kosovo Albanians 🌸

Vor 3 Monate
Lorik Ujkani
Lorik Ujkani

Vërtet kënga ime e preferuar e këtij viti!Këtë këngë e kam dëgjuar gjatë gjithë verës dhe më ka pëlqyer.Kjo është nga të vetmet këngë që e njoh plotësisht.

Vor 2 Monate
Alon Walker
Alon Walker

Wow this Albanian Song Is such a Masterpiece Love this track ❤️ Love from Pakistan 🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰love Albanian ❤️

Vor 5 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

🇦🇱❤🇵🇰

Vor Monat
TNM VIDEOS
TNM VIDEOS

J’aime trop cette chanson ♥️🇫🇷

Vor Monat
daki daki
daki daki

I love albanian music 🥰love from Luxembourg🇱🇺

Vor 7 Monate
stranger things
stranger things

Albanian music🇽🇰

Vor 2 Monate
AlbotecIndustry
AlbotecIndustry

love to hear that it reaches far out of our contry

Vor 3 Monate
Амина Али Шан
Амина Али Шан

Kida is soooo pretty Albanian music should be hyped as much as Kpop is in my opinion

Vor 2 Monate
A A
A A

It's really underrated

Vor 2 Monate
Bored A❤️
Bored A❤️

Amazing song, I love it, completely entered in my mind😍😍😍kisses from Italy🇮🇹❤️

Vor 2 Monate
Михаела Владимирова
Михаела Владимирова

Love from Bulgaria!!!❤

Vor 3 Monate
Sonia Laff
Sonia Laff

Écouté à Toulouse 🇫🇷 magnifique 😍 😍 😍

Vor 5 Monate
kishan goyani
kishan goyani

I love albanian song and music beacuse their rythem is best .love you guys from india..please upload with english subtitle...

Vor 2 Monate
mxli avakin
mxli avakin

pa lakuriqësi, fjalë të këqija të gjitha të pastra dhe të bukura. kenge e bukur une jam shqiptare dhe i dua te tre kengetaret per mua kenget shqiptare nuk duhen nenvleresuar aq shume sepse jane te bukura😍😍❤️🇦🇱

Vor 4 Monate
Tippsofficial
Tippsofficial

Lots of love 😘❤ from afghanistan

Vor Monat
Atlanta Atlantidha
Atlanta Atlantidha

Jam shqiptare nga Shqipëria dhe. I love so much Albanian music 😂🎶

Vor 4 Monate
Maria Farcas
Maria Farcas

Love Albanian music is so cool, great artists! Greetings from Romania to our Balkan (Albanian) brothers ❤️🇦🇱🇽🇰🇹🇩💪🏻 🦅

Vor 9 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

@Maria Farcas 🇦🇱🇽🇰❤🇷🇴

Vor Monat
partizan sampion
partizan sampion

@Maria Farcas 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Vor Monat
kristiansBULS IYI
kristiansBULS IYI

@Maria Farcas hahaha

Vor Monat
Maria Farcas
Maria Farcas

@kristiansBULS IYI when I mean Balkan are 13 countries but now is about this 2 countries

Vor Monat
Alma Pour
Alma Pour

I can't stop listening this nice song 😭😍❤️🇮🇷 from iran

Vor 3 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

@Alma Pour Hahahahha Insha'Allah 😍 I also listen to Azerbaijani-Iranian Valayar Bazi so touchful song 😍❤💔

Vor Monat
Alma Pour
Alma Pour

@ILLYRIAN {🇵🇸}You have to invite me to Albania, otherwise it is not over 😂😂😂😂❤️

Vor Monat
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

Found u again hahahahah 😂♥️

Vor Monat
aman deep
aman deep

I love to Albania music .it's so nice 😘😘 &make your mood fantastic. 😘😘🥰🥰🥰🥰 alots of love from 🇮🇳

Vor 6 Stunden
Migel Migel
Migel Migel

Kete kenge nuk e zbukuron ritmi po e zbukuron Kida ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Monate
Sevdaim Lushaku
Sevdaim Lushaku

I love albanian music

Vor 5 Monate
el don miguel jr.
el don miguel jr.

From italy love for albania🇦🇱🇮🇹

Vor 2 Monate
Athal Hameed
Athal Hameed

Albanian songs are the best 😹😍😍😍🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 4 Monate
👑LEGEND_IMERI👑
👑LEGEND_IMERI👑

Congratulations 👏 100 million views 🌹This song is on top 👑

Vor 3 Monate
Eliesa mustafa
Eliesa mustafa

Bravo pasha zotin mat mirt jeni ❤️ I keni meritu qita 100milion njerz mi ju ngu se jeni mat fort bravo ❤️❤️

Vor 2 Monate
ahsan ali
ahsan ali

What a fabulous track and Albanian artist are indeed very talented and Kida is my favourite. Lot's of love and respect from Pakistan ❤️🇵🇰❤️🇦🇱

Vor 6 Monate
BLEDAR MBRICE
BLEDAR MBRICE

@ffheiendb you to

Vor 2 Monate
ffheiendb
ffheiendb

òk

Vor 5 Monate
ffheiendb
ffheiendb

aje mir ti

Vor 5 Monate
Mevlude Spahiu
Mevlude Spahiu

)

Vor 5 Monate
𝗔𝗹-𝗕𝗼𝗸𝗮𝗿𝗶
𝗔𝗹-𝗕𝗼𝗸𝗮𝗿𝗶

love your music love from 🇵🇰

Vor 18 Tage
Alyeskaaa
Alyeskaaa

My Mom is from Albanian and My Dad from Turkey =)

Vor 3 Monate
Jemin Arapi
Jemin Arapi

Sa ka njeri qe e degjon kete kenge te mrekullushmeeeeee

Vor 3 Monate
Ermir Mollosmani
Ermir Mollosmani

117mln

Vor 23 Stunden
Станимира Георгиева
Станимира Георгиева

Nice melodic song 😌 Regards from Bulgaria 🙂

Vor 3 Monate
Reacher
Reacher

Мерси

Vor 2 Monate
Syeda Amna
Syeda Amna

Love how talented you Albanians are. Love from Pakistan 🇵🇰

Vor 8 Monate
Lorik Zeneli
Lorik Zeneli

@Lina DE kosova ka emer slave dhe mir esht te bashkohet se shpejt do gjuj serbia nese nuk bashkohet me vllain e vet ndoshta jo sot por neser serbia e ka si plan dhe mund te vij nje president si trump dhe nuk I intereson shum kosova shtet ne vedi

Vor 2 Monate
Zahirah Mohammad
Zahirah Mohammad

@Ilirida Republic mee 🇵🇰❤️

Vor 6 Monate
Armida Memo
Armida Memo

@Lina DE na Ke care t...p me kte koment ne Cdo vend Kosova eshte shqiperi

Vor 6 Monate
Vlora Hasani
Vlora Hasani

I just love this song and plus im albania und songs are preety easy for me to sing but this is next level 👌 🔥

Vor 5 Tage
Patsy Kurana
Patsy Kurana

I love this song!! Sounds good 👌

Vor Monat
Mahad channel
Mahad channel

from Djibouti 🇩🇯 🇸🇴, I love this amazing song so much 🎶 congratulations seen to over 100 million people

Vor 3 Monate
BYBUTRINTI🥰
BYBUTRINTI🥰

O dale dale,zemren ti ma n'dale n'daleeee...❤

Vor 4 Monate
Ана Стојковић 🇷🇸
Ана Стојковић 🇷🇸

Beautiful song😍! I from Serbia but i love this song!🥲

Vor 3 Monate
Vjollca Maliqi
Vjollca Maliqi

Ska koment per ket kenge jeni super maspari veq butrinti kida dhe ledri jan kengetaret ma te fort te estrades shqiptare edhe jan shum te bukur e jeshojn kongen love ju du shummmm ❤️❤️❤️❤️❤️‍🔥😍

Vor 3 Monate
HII :)
HII :)

E ngova kongen e re Pare, pfff sen skishin ba u ktheva te ky hiti Unik 😩

Vor Monat
sidorela sharra
sidorela sharra

Nuk rresht se degjuari kete keng aq jam dashuruar me ket keng 😍😍❤️❤️😘😘

Vor 3 Monate
Ardita Firzi
Ardita Firzi

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 3 Monate
Abdel Hamrour
Abdel Hamrour

Albanian songs are in another level🇦🇱🤩 congratulations from Spain🇪🇸

Vor 8 Monate
Houcine mahmad Houcine mahmad
Houcine mahmad Houcine mahmad

اسم الاغنيه

Vor 3 Tage
Loni
Loni

Kosovo babo 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 22 Tage
Lira Osman
Lira Osman

wi pi ne albania

Vor Monat
23
23

THE 3 SINGERS ARE FROM KOSOVA!

Vor 2 Monate
stranger things
stranger things

Well this song is kosovan And all albanians singers are from kosovo 🇽🇰

Vor 2 Monate
Agron Vlore
Agron Vlore

I love this song❤❤

Vor Monat
Migel Migel
Migel Migel

Jeni me te miret si domos Kida qe e dua shume 😍🥰❤️😂

Vor 3 Monate
Era Pepa
Era Pepa

20000 views dhe shkon 100 MILLION, hit pra hit po ben vitin dhe akoma hit❤❤🔥🔥

Vor 3 Monate
abdishakur abdirizaq
abdishakur abdirizaq

I can't understand the words, but I'm in love with this song cause of the music🔥

Vor 2 Monate
DASH doll
DASH doll

nje bashkpunim qe se kemi ditur qe na duhej. Ledri ju pershtat perfektesisht stilit te Kides dhe Butrintit. teksti, the looks, vendet e xhirimit, beati, te gjitha shum verore gje qe e bejn hitin veror te ketij viti. nuk esht se prisja shume por i kaluan pritshmerite. gjithashtu te mos flasim per kimin mes Kides dhe Butrintit😩😩😩✋🏼.

Vor year
Idare Qafa
Idare Qafa

@helen of troy uycyyf

Vor 6 Monate
Wendsindy Mmmm
Wendsindy Mmmm

@helen of troy ,b

Vor 6 Monate
Bled Doku
Bled Doku

@helen of troy 000⁰00

Vor 7 Monate
Bled Doku
Bled Doku

@helen of troy 000⁰00

Vor 7 Monate
kida
kida

Ska dit e nat gje e degjoj kete keng 999999m her e ngoj muzika me e mir ne bot dale eshte 🔥🔥🔥🔥🔥😎💖💖💖💖❤️❤️🥰😍🥰🥰😍

Vor 3 Monate
Anesti &👸 ERLINA
Anesti &👸 ERLINA

love Albanian song 🎵 just amazing 🤩

Vor 3 Monate
GATIME të ndryshme
GATIME të ndryshme

I love this Music I qm also from Kosovo edhte I cant right Shqip mir so yeah I love this music❤🇽🇰

Vor 2 Monate
Celu Line
Celu Line

Kur more per nje dit 1 mil dhe 100 mil per nje vit , duhet të marrësh akoma me shum!!!!

Vor 3 Monate
Safwan Ullah
Safwan Ullah

Lots of love from Bangladesh....❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 26 Tage
Vesna Stepanovic
Vesna Stepanovic

Schöne Grüsse aus Serbien ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥

Vor Monat
Zija Yrna
Zija Yrna

II LOVE YOU KIDA 😍 ❤ 💗 💓 ♥ JE KENGETARJA ME E PERFERUAR E IMJA TE DUA ♥ 💖 ✨ ❤ VETEM NJE HER MET PA NUK KISHA DASHT TJETER EDHE PSE JOM 9 VJEQ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️👸🏼👸🏼♥️♥️👸🏼♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️🙏♥️👸🏼♥️👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼♥️♥️♥️♥️♥️♥️je princesh perandoresh 👸🏼👸🏼♥️♥️👸🏼♥️👸🏼♥️👸🏼♥️♥️😇😇😇😇😇💜💜💜💜💜💜💜💜💜😘😘💋💋💋💋😘😘😘😘💋💋😚😚😚 🤩🤩😍🤩🤗🥰🥰🥺🥺💫💫💫I ❤u kidaa queen 👸🏻 ✨ 💖 ❤ 👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼❤👸🏼❤👸🏼❤❤

Vor 4 Monate
Ronilda Cekrezi
Ronilda Cekrezi

Like kish e degjon ne 2022 !! ❤

Vor 2 Monate
dr0g4 ed1ts
dr0g4 ed1ts

lyrics : U bo vone e une po t'pres ty Kom pi shume, sonte muj des n'ty (Aaa) Veshun dyt zi shum classy Une Coca-Cola e ti Pepsi Habibi, habibi Spo na len inati neve mu pa çdo dite Habibi, habibi (Brraa, rra) [Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle [Verse 2: Ledri Vula] U, u, un ta hupa topin ah, ti ma hupe kodin, eh Nuk-nuk pe di ku jom baby pasha zotin En Miami, en Havana? Ku po shkojm na dy babe en Panama Princess, RiRi, Kylie, Kimi Tonat kapak jom kah i shoh en ty, habibi Na dy, filmi, tu pi, Martini Lamborghini, ikem shihmi Bridge: Butrint Imeri] Hajde ti tash ti ha syt un ty Kudo qe jom veq ti po m'rrin n'kry Du me ta pa un sherrin ty Habibi, habibi (Rra, rra, rra) [Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle [Verse 3: Kida] Baby, kom ni qe ti tonave i thu "Mi corazón", mhh E sado qe po dokesh fly prap te une ateron E ti e din qe veq ty t'du, du, du, du, du Po ndjenjat pe kom veshtir me i kontrollu E ti e din qe veq ty t'du, du, du, du, du Po pe kom tveshtir me ta pranu (Aj, aj, aj) [Bridge: Butrint Imeri] Hajde ti tash ti ha syt un ty Kudo qe jom veq ti po m'rrin n'kry Du me ta pa un sherrin ty Habibi, habibi (Rra) [Chorus: Butrint Imeri & Kida] U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti U baby, baby, me ty du me kon çdo t'premte Edhe me ti fal krejt senet qe i don ti O dale, dale Zemren ti ma ndale, ndale O lale, lale A po ma thu veq ni fjale, se ti m'kalle Ig:_yasmineeeeeeeeeee🥀

Vor year
Enea and Alea's world
Enea and Alea's world

Faleminderit

Vor 3 Monate
RoseyAndEverly
RoseyAndEverly

i love this music

Vor 2 Monate
Lindita Mocka
Lindita Mocka

Kenga e cupave te miat ,e degjoja dite per dite tani jam gjitur dhe une me kete kege ahahahah o dale dale

Vor 4 Monate
Dalia Maria
Dalia Maria

Iubesc melodia suna bine chiar dacă nu înțeleg 🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩

Vor Monat
Rich_daim
Rich_daim

I love this song from Africa, Chad 💥❤️🇹🇩 🇹🇩

Vor Monat
Ema x
Ema x

I've been into albanian music for awhile now, greetings from Argentina 🇦🇷💖 Definitely in love with the 3 of em' 😫

Vor 7 Monate
dini xhaferi
dini xhaferi

Ur sweet

Vor 6 Monate
Seby,Stefan Sebastian.giugea
Seby,Stefan Sebastian.giugea

Respect from Macedonia

Vor Monat
Hawaa Hanan
Hawaa Hanan

Butrint Imeri 🥺❤️🤤

Vor 2 Monate
FF KLEVIN
FF KLEVIN

я албанец и знаю 9 языков люблю эту музыку shum keng e bukur🇦🇱🇬🇷🇨🇵🇩🇪🇬🇧🇮🇹🇷🇺🇲🇰🇸🇦

Vor Monat
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

I am also Albanian and I understood what you wrote without translating it. 😂😂😂♥️♥️

Vor Monat
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

@_MaRt0_ Ilirida is Albania 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
_MaRt0_
_MaRt0_

🇧🇬 not 🇲🇰

Vor Monat
Kamran Selimov
Kamran Selimov

İ,m from azerbaijan 🇦🇿❤🇦🇱 love you 🥰

Vor Monat
Hiwot Gebreegziyabhere
Hiwot Gebreegziyabhere

I love Albanian song it creates goosebumps on ma stomach I'm from ETHIOPIA 🇪🇹

Vor 7 Monate
Lina DE
Lina DE

@Ryan laxinton Albanian and? Song and Singer are from Kosovo

Vor 4 Tage
Ryan laxinton
Ryan laxinton

@Lina DE what is the language they speak?..oh sory kosovar-ce..😂😂😂

Vor 4 Tage
Young _shqipe
Young _shqipe

Where?

Vor 2 Monate
Algrid Neziri
Algrid Neziri

The best song ever 100 million 🔝❤️

Vor 3 Monate
Max💞
Max💞

This is such an addicting song !! Love from Turkey 🇹🇷💗

Vor 4 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

🇦🇱🇹🇷❤

Vor 4 Monate
HII :)
HII :)

100mln views for this albanian anthem❤❤❤🔥🔥🔥

Vor 3 Monate
John Joseph
John Joseph

this is the first time coca-cola and Pepsi come together lol , great song all the love from trinidad and toabgo .

Vor 27 Tage
ShotoToes🤞🏻
ShotoToes🤞🏻

What I love about this song is that they don't have super complicated backgrounds and hired things to make it look good. They made a good song, AND look like they're having the time of their life filming it, more songs like this could make people have more fun then being tired and unfamiliar of these places. Love from Kosovo/Albania🇦🇱🇽🇰❤❤ (edit) ty for 50 likes!!

Vor 7 Monate
Albanian patriot
Albanian patriot

Road to 200.000.000🇦🇱🇽🇰❤️❤️

Vor 3 Monate
PublicPhotos
PublicPhotos

Greeting from Bulgaria

Vor 2 Monate
Anna Tseta
Anna Tseta

Okay but this is better😅

Vor Monat
Ajrije ALI
Ajrije ALI

@Wrecked qoqoqp1p1po12o91

Vor Monat
Wrecked
Wrecked

🇧🇬🇦🇱❤️

Vor 2 Monate
Наталья Заславская
Наталья Заславская

I love Albanian music ❤️ Greetings from Ukraine 🇺🇦🥰

Vor Monat
ermal pula
ermal pula

Slava Ukraini!! 🇦🇱🇺🇦❤️❤️

Vor 25 Tage
Klaida
Klaida

Ka me i arrit 150M pastaj 200M🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Mask ON
Mask ON

gjermania i ka 85 milion banor e kjo kang shqip me kan ktu top3 trdending proud to be albanian super kong bravo

Vor year
tonibln
tonibln

@A.R As 3-4 Million nuk jon ne shqipri e kosov bashk. E ktu 85 Million banor me hi top3 nuk eshte leht.

Vor 7 Monate
Mali Mali
Mali Mali

🇽🇰🇦🇱❤🇺🇸🇮🇱

Vor year
Abhist Gamer☆
Abhist Gamer☆

❤️ from INDIA 🇮🇳

Vor Monat
Sanja Dordevic
Sanja Dordevic

Love you from 🇷🇸♥️

Vor 4 Monate
Edi Tabaku
Edi Tabaku

Cocacola and pepsi👑💲@ buntrin imeri£¥₩¥-€£¥₩=buntrint ❤

Vor 3 Monate
Xhulia
Xhulia

I love Albania...Jepi Shqiperi se ti meriton akoma me shume... Jemi krenare qe jemi Shqipare... I want to say hello to all of you foreigners,who listen to our song..and I have a sugestion...you all should watch chinesse dramas..They are the best..

Vor 3 Monate
Xhulia
Xhulia

@Lina DE Kosovo and Albania are the same state..we are one..and no one can separate us okkk

Vor 3 Monate
Lina DE
Lina DE

Butrint,Kida, Ledri are from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor 3 Monate
M
M

Love from Turkey to our beautiful albanian friends. You are always gorgeous. With love and respect 🇦🇱❤🇽🇰❤🇹🇷

Vor year
stranger things
stranger things

This song is Albanian from kosovo 🇽🇰❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
GoniBeats
GoniBeats

Much love from Kosovo and Turkey is A beautiful country with beautiful people too ♥️🇽🇰🇦🇱🇹🇷♥️

Vor 6 Monate
Ganimete Dullovi-Fejza
Ganimete Dullovi-Fejza

you to❤️🇹🇷🇽🇰🇦🇱

Vor 7 Monate
Ilirida Republic
Ilirida Republic

🇦🇱😍🇹🇷🇽🇰😍

Vor 7 Monate
BYBUTRINTI🥰
BYBUTRINTI🥰

"DALE" just reached 100M views!🔥

Vor 3 Monate
Valon peli
Valon peli

❤ boneni edhe ni kang ju tnjejtit per ket ver 😂 shume e mir 🔥🔥

Vor Monat
Alisia
Alisia

Shume e bukur musica bravi🇦🇱❤️

Vor 2 Monate
Fatma ikbal Bedevioglu
Fatma ikbal Bedevioglu

Its great✨

Vor 3 Monate
L.Kitanova
L.Kitanova

I love Albanian music ❤🤩 Kisses from Bulgaria 💋

Vor year
Young _shqipe
Young _shqipe

Bulgarians girls ma marrin ngoj

Vor 2 Monate
Kumrije Zeqiri
Kumrije Zeqiri

@Massimo Remis Po e vertete. Por para fansave duhet spjeguar ose specifikuar, se jemi megjithate dy shtete shqiptare qe kendojne dhe bejne super hite pop - hite,! Pra, Kosova🇽🇰 dhe Shqiperiia, 🇦🇱, dhe s'keni pse t'a mohoni nje fakt qe eshte i njohur nderkombetarisht dhe boterisht, ketu s'ka asgje te gabueshme fare, kuptoni edhe ju njehere!!!??

Vor 3 Monate
Massimo Remis
Massimo Remis

@Lina DE ç'farë është kjo diferencë ?????? Dardania është Shqiperi e Shqiperia është Dardani!

Vor 3 Monate
Lina DE
Lina DE

@FIER AL Na gjith kem than jemi Shqiptar nga KOSOVA. Kshtu krejt na njohin

Vor 6 Monate
Zak
Zak

My barber was playing this recently, been stuck in my head since 😂

Vor 2 Monate
Adal Mandol
Adal Mandol

Salam to all Albania from 🇯🇴Jordan

Vor 4 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

@Dori Osmanaj Kosovo is Albania wtf

Vor 2 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

Alaikum Salam akhi 🇦🇱🇽🇰♥️🇯🇴🇯🇴

Vor 2 Monate
Dori Osmanaj
Dori Osmanaj

Kosovi not albania

Vor 3 Monate
ILYSD❤️
ILYSD❤️

💕

Vor 4 Monate
Sidorela Ferti
Sidorela Ferti

Shumë e bukur si yje,,👏👏👏

Vor 5 Monate
Maria Topllari
Maria Topllari

S'ka si kenget e Butrintit

Vor Monat

Nächster

Dhurata Dora x Elvana Gjata - GAJDE (Official Video)

2:45

DON XHONI - KATILE

2:37

DON XHONI - KATILE

DON XHONI

Aufrufe 30 000 000

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

3:54

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

KIDA

Aufrufe 20 000 000

Fabolous - 1 Thing Freestyle

2:21

Fabolous - 1 Thing Freestyle

MyFabolousLife

Aufrufe 437 445

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

Aufrufe 32 000 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 64 000 000

Butrint Imeri - Ma Chérie

3:15

Butrint Imeri - Ma Chérie

AVD Digital

Aufrufe 56 000 000

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

3:24

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata

Aufrufe 44 000 000

BUTRINT IMERI - KUKU

2:39

BUTRINT IMERI - KUKU

AVD Digital

Aufrufe 57 000 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 30 000 000

AZET & ZUNA FEAT. DHURATA DORA - OEO

2:28

AZET & ZUNA FEAT. DHURATA DORA - OEO

KMNGANG

Aufrufe 3 390 604

Alligatoah - Verloren

4:13

Alligatoah - Verloren

Alligatoah

Aufrufe 514 315

SAIM x CAN - Tattoos (Official Video)

2:20

SAIM x CAN - Tattoos (Official Video)

SAIM x CAN

Aufrufe 272 445

Kontra K - Adam & Eva (Official Video)

2:50

Lune - YA ALBI [Official Video]

2:28

Lune - YA ALBI [Official Video]

Lune Officiel

Aufrufe 200 309