Butrint Imeri - Kush?

 • Am Vor 5 years

  AVD DigitalAVD Digital
  subscribers: 1 Mio.

  Download / Stream: avd.lnk.to/Kush
  Executive Producer: '96
  Written by Butrint Imeri
  Music & Produced: RZON
  Directed by Shaban Shabani
  Published by AVD Digital
  Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
  Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

@vessley +11
@vessley

love Albanian music so much 😍

Vor 5 years
@anmarie02 +37
@anmarie02

E dua shume Butrintin per faktin qe MV e tij jan shume here me ndryshe sesa te kengetareve te tjere shqiptar,BRAVO ti merriton shume! I'm so proud for you!!!

Vor 5 years
@strwery +2
@strwery

ALBANIAN ARMY

Vor 5 years
@anmarie02
@anmarie02

Hello Al-Army im an other Al-Army nice to meet you XD

Vor 5 years
@strwery +2
@strwery

@@anmarie02 sa bukur kur shikon qe edhe shqiptaret pelqejn KPOP💞😢😢💗💗💗

Vor 5 years
@anmarie02
@anmarie02

normale qe do e pelqenin..like there are a lot of army's...btw do vesh ne 15 nentor te shikosh "burn the stage the movie" ne tirane?

Vor 5 years
@strwery
@strwery

Nk di se ku shiten biletat...

Vor 5 years
@ricardogaspar5780 +13
@ricardogaspar5780

Still 2022 and I can’t help listening this master piece. Greetings and cheers from Mexico 🇲🇽

Vor year
@risildadervishi1165 +13
@risildadervishi1165

E kush ma fshin lotion sy Ti Butrint vec ti Ty te degjoj Dhe te qaj harroj E vertet ndarjet lendojne Po me mir me marr fund Jo me nejt me njerz qe se meritoj ne Se ku ska besim dashuria lekundet ❤️♥️♥️✨💋💋✨♥️♥️

Vor 4 years
@jonaseitaj6707 +14
@jonaseitaj6707

Ja pra ... ja pra pse une te vlersoj kaq shume Butrint 😍😍😍😍 Me kenaq shpirtin ai zeri jot dhe shpirti artistik qe ke I vetmi artist qe nuk perdor "banalitete si ne video si me tekst . Te adhuroj ❤️

Vor 5 years
@florina1762 +6
@florina1762

You never disappoint Butrint!

Vor 2 years
@altianabajrami123
@altianabajrami123

!!!

Vor year
@deinahasa8952 +45
@deinahasa8952

You will always in my heart BUTRINT🎼🎤 I love you😍😇 King Imeri👑

Vor 5 years
@erisierisi2319
@erisierisi2319

Yes that's right❤️❤️❤️💋

Vor 4 years
@anolelbasanel3170
@anolelbasanel3170

bdeina sek

Vor 3 years
@ertaprenceza9908 +65
@ertaprenceza9908

Skam fjale te pershkruaj talentin tend zmr , je perfekt ne cdo aspekt .Kenget tua jane magjike , gjithmone ke shkelqy bravo.😍😍😍❤❤

Vor 5 years
@alboalbo3825 +3
@alboalbo3825

Kadal qiko se po shkrihesh qa me bo zoti eka fal 😂😂😂

Vor 5 years
@denisprence1955 +1
@denisprence1955

Kenget i ke shumë te bukura

Vor year
@denisprence1955 +1
@denisprence1955

Më të bukura ti den kenget

Vor year
@entelacotaj2819 +16
@entelacotaj2819

Çfare melodie emocionuese, çfare videoklipi i mrekullueshem dhe çfare teksti prekes 😍 Me ka bere te qaj ju betohem 😢😢😌💘 E dashururar tmerresisht me kete kenge dhe me çdo tingull te saj 💓🌎🙏

Vor 5 years
@mariav7373 +3
@mariav7373

I think that Butrint Imeri is the best singer of Albania and he has more beautiful and clever videoclips than singers from America or England.I am from Greece, may I don't understand anything but I love albanian music.Greetings from Greece❤

Vor 4 years
@anxh4831 +13
@anxh4831

nje ga artistet me t mire qe ka shqiperia dhe kosova💘love u trinti👑

Vor 5 years
@_buzza.a_bukur4195 +165
@_buzza.a_bukur4195

2022 and I'm listening this song👏💛

Vor year
@lumimarku +4
@lumimarku

ME TOO !!

Vor year
@a2006. +1
@a2006.

🥰🥰

Vor year
@astritgashi3395 +1
@astritgashi3395

Why english this music is albanian

Vor year
@_buzza.a_bukur4195 +1
@_buzza.a_bukur4195

@@astritgashi3395 yes but i like english because albanian not undersant all

Vor year
@danmarinho1 +2
@danmarinho1

🇧🇷 2022

Vor year
@makeupArtist2020 +42
@makeupArtist2020

Si nje Film i Vërtet!! #Butrint nje Pun me shume Sukses ke ber...dhe Meriton te Kalon kufit e Recordit ky Klip i Shkelqyer😍 Paq gjithmon Suksese 🥂🍾

Vor 5 years
@eminahuna2800 +3
@eminahuna2800

You’re the greatest musician in Albania 💞te dua zemra jem❣️

Vor 5 years
@anxh4831 +24
@anxh4831

Butrinti esht si vera...sa vjen dhe behet me i mire me kalimin e kohes *_* Butriorsat jan me ty gjith jeten 😍💘😢

Vor 5 years
@reidemolli
@reidemolli

o

Vor 11 Monate
@reidemolli
@reidemolli

o

Vor 11 Monate
@reidemolli
@reidemolli

t

Vor 11 Monate
@reidemolli
@reidemolli

oo

Vor 11 Monate
@reidemolli
@reidemolli

l

Vor 11 Monate
@qendresashabani9134 +3
@qendresashabani9134

Ke qene,je,do te jesh gjithmone ne zemrat tona. Je kengetari me i mir prej gjith kengetareve🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑Butrint you are KING

Vor 4 years
@selmankrasniqi7458 +3
@selmankrasniqi7458

Keng e kenduar me gjith zemer Suksese BUTRINT ❤

Vor 5 years
@eglirexha9122 +1
@eglirexha9122

E ka knaq kengen❤🎉🎉

Vor 4 Monate
@nvzovvfzkj3497 +7
@nvzovvfzkj3497

Kenget e tua vetem po behem ma te mira por ma e mira eshte XHANEM Ti je spirti im kenget e tua me bejn te qesh seriah pas kohe te veshtira ❤️😍😪Flm qe jeton🔥🔥

Vor 5 years
@ervinvini258 +2
@ervinvini258

Butrinti kengetari me hit i momentit, cdo kenge qe nxjerr e ben gjithmon edhe me te bukur, respekt per ty Butrint 👌🔥🔥

Vor 5 years
@shabaninaim3793 +1
@shabaninaim3793

Shumm keng e bukur me domethanje shum ,,,,Dikush se meriton mi dhuru dashuri eshte mekat ... Rrespekt Butrint tfala nga Zvicrra

Vor 5 years
@loretaislami1641
@loretaislami1641

💜Kenga ma e mir deri tash e jotja eshte kjo,se shum njerez e gjejn veten mrena ne keng,ti me kete kenge ke prek çdo shpirt😿 e qdo trup.Te dua,je kengetari im i preferuar❤💕💖💗💙💚💛🧡💜🖤💝💞💟❣❤💓💕💖💗🧡💙🧡💛💝💟💜💞💕💚💗🧡💚🖤💟💗

Vor 4 years
@aimiliaabip8455 +54
@aimiliaabip8455

The song is amazing and something different from other who they have . But every one love Butrint Imeri 😍😍😙😘😙

Vor 5 years
@elaemi +62
@elaemi

2023 me kte muzik po mzen ❤

Vor 11 Monate
@TRUNKSFF1 +56
@TRUNKSFF1

Hiti tjt i butrintit, kurre mos u ndal shqipe🇦🇱🖤❤🇽🇰

Vor 5 years
@eduardah2525 +13
@eduardah2525

i can't wait for your next hit to be released 🔥

Vor 5 years
@sommerjoy5711 +267
@sommerjoy5711

i dont speak albanian, but i love these types of songs, they are so much better than american music.

Vor 5 years
@flamurlatifi7701 +1
@flamurlatifi7701

Sh

Vor 2 years
@flamurlatifi7701 +1
@flamurlatifi7701

Ti

Vor 2 years
@cfarku5061
@cfarku5061

Vanessa

Vor year
@cfarku5061
@cfarku5061

ha

Vor year
@ervanasatka904 +1
@ervanasatka904

Kush mi fshin lotete Dhe me kthe buzqeshjen because I’m been hurting from other people for their self 😢

Vor 3 Monate
@makeupArtist2020 +35
@makeupArtist2020

Legend i Textit, Zërrit dhe Muzikes Je #Butrint 😍😍😍

Vor 5 years
@albertalia6145
@albertalia6145

Mia Hasanaj ckm si je

Vor 5 years
@me_le_pa_ndjenja. +1
@me_le_pa_ndjenja.

°°°Kush ta fshin ty lotin n'sy kush ta kthen buzëqeshjen ty A të don Ajo sic të kam dash un ty😒

Vor 11 Monate
@MOHAMEDAMINE-nw2kc +44
@MOHAMEDAMINE-nw2kc

Nice song ❤ hello albania from algeria❤

Vor 5 years
@linade6824 +2
@linade6824

He is from kosovo 🇽🇰

Vor year
@gahshhsjshshsjsjjx4564
@gahshhsjshshsjsjjx4564

Butrinti kengetari me i talentuar ne gjithe Shqiptari

Vor 5 years
@erikaelezi3028 +1
@erikaelezi3028

Ia vlejne lendimet per nje super kenge si kjo😍😍 kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjehere ❤❤ ❤💞

Vor 5 years
@indritpalushi3209 +1
@indritpalushi3209

Kenge shum e mire 😘😘😘😘

Vor 11 Monate
@g4shi189 +17
@g4shi189

Butrinti always on top with music ⭐💣

Vor 5 years
@zakiakhtar4783 +1
@zakiakhtar4783

Μπράβο ρεε Μάγκα ωραία βίντεο κλιπ Μπράβο είναι το αγαπημένο μου τραγούδι παιδιά αφιέρωμενο στην Αλβανία μου με Αγάπη είναι το αγαπημένο μου τραγούδι παιδιά Πάμε λίγο Δυτατα

Vor year
@elisaprendushi9718 +84
@elisaprendushi9718

Wie untreu eine Frau sein kann .... und die ganze Welt dreht sich um die Frau... U dashurova me kete kenge dhe zerin melodioz tendin Butrint ❤❤❤❤❤❤

Vor 5 years
@gabriel.l6682 +3
@gabriel.l6682

Wahre wörter 👆

Vor 5 years
@iasminarosalinda9690 +2
@iasminarosalinda9690

Mann muss nicht denken OUUUU WIE UNTREU EINE FRAU SEIN KANN, vielleicht hat diese Frau auch ihre Gründe. Man soll nicht egoistisch sein. Oder?

Vor 5 years
@begaalbi7788 +2
@begaalbi7788

@@iasminarosalinda9690 es gibt keinen Grund untreu zu sein

Vor 5 years
@amersalihovic8914 +48
@amersalihovic8914

He’s killing it 💪🏼 🇧🇦🇦🇱🇽🇰

Vor 5 years
@altianabajrami123
@altianabajrami123

ur right

Vor year
@irenalikaj4358 +10
@irenalikaj4358

Kjo kenge eshte shume e bukur Butrint.Bravo!🤗🤗🤗

Vor 5 years
@badgirly7348 +1
@badgirly7348

Kush e degjon akoma ne 2023❤

Vor 4 Monate
@giuliagiuly4331 +20
@giuliagiuly4331

Bella! Molto particolare. Sono italiana, ma ho amici albanesi. Mi hanno fatto conoscere la loro cultura, la loro musica. È tutto fantastico. Faleminderit 😘

Vor 5 years
@Username-rs1dd +63
@Username-rs1dd

Eshte nje nga te paktet kengetar shqiptar I cili i kendon❤❤❤❤❤❤ sic e ndien 🤗🤗

Vor 4 years
@esma7555 +111
@esma7555

Kush? Kush troket sonte në derë? Kush me fal pak drit në terr? Kush jeton sonte për mua? Kush të thot ende TË DUA? BUTRINTI❤❤❤

Vor 5 years
@dardankrasniqi9849 +2
@dardankrasniqi9849

😘😘😘😘😘

Vor 5 years
@dianat9537 +3
@dianat9537

zoti o bir

Vor 5 years
@giannisdes9843 +2
@giannisdes9843

Greetings from greece!❤ Such a nice song..!!

Vor 5 years
@sabjaciklea1968 +2
@sabjaciklea1968

I love this Song ❤️

Vor 11 Monate
@ada_j1580 +1
@ada_j1580

🎶Butrinti dikur 🤩 🎶📈Butrinti tani 😍

Vor year
@salenalekloti2402 +1
@salenalekloti2402

Butrint kenga eshte e jashtezakonshme 💋💋💋. per mendimin tim duhet te jete hiti i vitit 2018-2019-2020 etj

Vor 5 years
@brilandgradica841 +2
@brilandgradica841

Kush ta fshin ty lotin ne sy? Luizi Kush ta kthen buzqeshjen ty ?Luizi

Vor 8 Monate
@yvesforthegirls4875 +46
@yvesforthegirls4875

Okay but his voice...👌 Support from 🇬🇷

Vor 5 years
@entelacotaj2819 +157
@entelacotaj2819

OMG na kenaqe me keto kenge Butrint 👌😍 Kjo qenka e adhurueshme 😍😍💘😢

Vor 5 years
@helloitsme3208 +4
@helloitsme3208

Cdo keng qe ai ben eshte e adhurueshme

Vor 5 years
@entelacotaj2819
@entelacotaj2819

@@helloitsme3208 👌👌😍💘

Vor 5 years
@itsfatinjo8113 +4
@itsfatinjo8113

"Nuk adhurohet askush perveq Allahut xh.sh, ai qe adhuron dike tjeter nuk eshte prej neve", kshtu qe mos u gut ^_^

Vor 5 years
@lauretacelaku5269 +1
@lauretacelaku5269

Yes

Vor 5 years
@entelacotaj2819 +1
@entelacotaj2819

@@itsfatinjo8113 Tlutem shum, nuk kam nevoje per leksione fetare

Vor 5 years
@alessiamekshi4856 +1
@alessiamekshi4856

Kënga ime më e preferuar ❤❤❤❤❣

Vor 2 years
@gjergjbiba1273 +1
@gjergjbiba1273

un jam nje vajz e vogel dhe quhem Uendi dhe jam fancja jote ti je kengtari im i preferuar😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘

Vor 4 years
@artaqorrolli9565
@artaqorrolli9565

Kenget e Butrintit si gjithmon jan te bukura I lummt e te dua Butrint Loqka 👌♥️👌

Vor 5 years
@vhou3848 +5
@vhou3848

We love you!!! Greeting from Australia!!! 🇦🇱❤💃🎶

Vor 3 years
@elusiveeagle8597
@elusiveeagle8597

Greetings to the land down under!

Vor 3 years
@xhonardomaxhari5315 +6
@xhonardomaxhari5315

Je i papar me tekstet e kenge ne keto kenget e tua gjejme nje pjes te historis jon dhe gjem vet veten ton je i madh respemte per ty

Vor 5 years
@elasidorela1557
@elasidorela1557

Ti je dashuri ne cdo kuptim te fjales o butrint 😍

Vor 5 years
@hazbiahmetihazbiahmeti7158 +18
@hazbiahmetihazbiahmeti7158

kush menon si mu pa e degju kengen do te jet super hit.LOVE YOU BUTRINT

Vor 5 years
@eldaberisha1731 +1
@eldaberisha1731

Kjo kenge na pelqen te gjithve ata qe done trintin sigurisht por na beri qe ta qajme vetem zerin kur ja ndegjojme na bene qe te qajme pasi qe eshte i mrekullueshem edhe pse ishte thjesht vetem nje spot ne kete kenge por ne nuk mund ta shikojme trintin ne ate gjendje por duam qe gjithmone te jete mire i uroj shum suksese edhe ne kenget e tjera te dua shummm butrint ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️je i papare❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 3 years
@nancysh6550
@nancysh6550

my baby killing it ♥ the reason imma traveling to Albania ♥! love from Armenia ♥♥♥

Vor 5 years
@linade6824
@linade6824

He is from kosovo 🇽🇰

Vor year
@deahunci4722 +2
@deahunci4722

Love this song ❤

Vor 3 years
@noname-ez5fx +7
@noname-ez5fx

#12 on trending in Greece 🇦🇱🇬🇷🇽🇰🇽🇰❤🖤

Vor 5 years
@adriatikhasani5367
@adriatikhasani5367

Butrinti me ni HIT te rralles . Suksese pergjithmon 👏🏻🙏👑

Vor 5 years
@miradedja2827
@miradedja2827

Shume muzike e bukur ta qereson shpirtin bravo❤

Vor 5 years
@tibajashanica4928
@tibajashanica4928

MashAllha er singt soo gut Respekt!

Vor 2 years
@ArianJakupiLive +1
@ArianJakupiLive

Very peaceful voice

Vor 5 years
@cartransitionproducer5403 +2
@cartransitionproducer5403

Be strong you're better you're more special you don't need anyone

Vor 2 years
@CristianoRonaldo-pc8zx +523
@CristianoRonaldo-pc8zx

Kush mendon se Butrinti do te jet kengetari me I dashur dhe me I pelqyer nga te gjith??!☺

Vor 5 years
@kicevokicevo6477 +5
@kicevokicevo6477

Shumir butriti

Vor 5 years
@brajancocka7200 +4
@brajancocka7200

Per aq koh sa ka his handsome face...se kenget sjan kushedi se cfar

Vor 5 years
@lailam4291 +2
@lailam4291

Cristiano Ronaldo zdot jet Po esht pa dyshim

Vor 5 years
@lailam4291 +2
@lailam4291

Brajan Cocka sa Per ftyr se kisha ngu kurr ama kong ika tmira gabim je ti Sorry 🤷🏼‍♀️

Vor 5 years
@genticepa6550 +1
@genticepa6550

Po eshte dhe do te jete

Vor 5 years
@dorianoganoshi4521 +4
@dorianoganoshi4521

Kjo kenge meriton shum shum 😍😍🔥❤

Vor 5 years
@ebuhuryasar7858 +31
@ebuhuryasar7858

Awesome beat, great sound! Albanian sounds are always awesome! Greetings from Switzerland. Turkey & Albania are always Brothers.

Vor 5 years
@migenaelezi4986
@migenaelezi4986

Yes they are❤

Vor 5 years
@migenaelezi4986 +1
@migenaelezi4986

@@bb4lbb4l93 ne jemi vllezer me te gjith nuk ke pse ben dallime bro .

Vor 5 years
@bb4lbb4l93 +3
@bb4lbb4l93

Migena Elezi me te gjith ke hahaha me kto jevgjit e turqis kurr nuk Na Kan nimu Na nji her per me qen vllezer historia Jon nuk kan as I lidhje me kto gypsies e turqis esht nji ofendim per ne shqiptaret me Na qujt vllezer me turqit

Vor 5 years
@migenaelezi4986 +1
@migenaelezi4986

@@bb4lbb4l93 shiko sduhet tushqehet fryma e urrejtjes ndaj te tjerve ,kshuqe interpreto pozitivetet qe dhe figura jone prej shqiptari te shfaqet ne menyren me te mir te mundshme ..

Vor 5 years
@migenaelezi4986 +1
@migenaelezi4986

@@bb4lbb4l93 nuk po me mbajn me buk por as nuk ma kan marr buken nga goja ..gjith te mirat vlla rrespekt per ty dhe tgjith nrzit nkte bot ..love u all

Vor 5 years
@_soop_ +132
@_soop_

My dad's from kosovo so ive heard a lot of these songs but this one is really good. I myself can't speak the language but still

Vor 4 years
@agon7511 +11
@agon7511

shame on you

Vor 3 years
@mellownie8197 +2
@mellownie8197

Same here but albania... Did you try to learn it?

Vor 3 years
@ismailfejzullai4109
@ismailfejzullai4109

Ppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppopppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppopppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppooppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppoppopppoppoppoppoppooppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppopppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppopppoppoppoppoppooppoppoppoppopploppoppoppoppoppopppoppoppoppoppoppoppoppoppoppopppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppoppooppoppoppoppoppppoppoppoppoppoppoppoppopooppoppooppoppoppoppoppoppoppoppoppopppoppoppoppopopppoppoopppoppoppoopppppppoppopppoppopoopppoppoppppopppoopopppoppopppò

Vor 3 years
@MrGhostmafia
@MrGhostmafia

Mos ha herdhe

Vor 3 years
@_soop_
@_soop_

@@agon7511 yes i know

Vor 3 years
@purplebabygirl2620 +2
@purplebabygirl2620

I don’t know Albanian language and meaning of this song, but I love him and his songs 😍 love this 💓

Vor 5 years
@hhhh2314 +3
@hhhh2314

Shum e bur dhe kjo sa te ahnitshme keto kenget e Butrinit te falenderoj shum alovju respekt per ty

Vor 2 years
@btsarmy7641 +17
@btsarmy7641

Eh Butrint sa here ti nxjerr kenge te reja estrada terbohet komplet. 👍👌👏🌟🎤💎🎤

Vor 5 years
@anmarie02 +1
@anmarie02

Hello army! XD

Vor 5 years
@minfreakingyoongi8125 +1
@minfreakingyoongi8125

Army💜

Vor 5 years
@orneladoci6118 +1
@orneladoci6118

U killed it like always 😇 In love 😍

Vor 5 years
@ff.elite.0061
@ff.elite.0061

Kenga me e bukur dhe hit i vitit 👑👑👑

Vor 5 years
@yasharghaffari2376
@yasharghaffari2376

I used to listen to this when I was 8 and 9 now time flies and I finally found the song

Vor 29 Tage
@bejazsulkollari8897 +1
@bejazsulkollari8897

Te lumte buntrit eshte nje kenge shume e bukur jam nje fanse e jotja dhe keshtu vazhdo te gjitha kenget qe kam degjuar jane super bravo buntrit

Vor 3 years
@user-hm7ti5zs6t +398
@user-hm7ti5zs6t

Ckemi Shqiperi...I love this song....love from Greece!!!!!!!

Vor 4 years
@malimali6686 +11
@malimali6686

🇦🇱🇬🇷

Vor 3 years
@besardgashi645 +4
@besardgashi645

Je shqiptare oj maria

Vor 3 years
@lona226 +6
@lona226

Pershendetje ❤️❤️

Vor 2 years
@bellobuonno9759 +57
@bellobuonno9759

MA I MIRI I KREJT ESTRADES QE FOL SHQIP👑.

Vor 5 years
@asllanleka74
@asllanleka74

Skam fjal per ty ti gjithmon shkelqen suksese😍😘

Vor 5 years
@erjonkrosi5887 +2
@erjonkrosi5887

Kenga qe mpelqen me shum nga ato qe ke bo asnjher nuk me merzitet 👌

Vor 3 years
@sbrbrbbq +23
@sbrbrbbq

Best albanian artist!

Vor 5 years
@linardbalani452
@linardbalani452

BRAVO BUTRINT, TE LUMTE ,JE NJE NJERI SHUME I MIRE

Vor 4 years
@innah8532 +1
@innah8532

Nje nder kenget me te bukura te Butrintit🤗🤗🤗

Vor 5 years
@eegzona8754 +6
@eegzona8754

now is my favourite song Love you Butrintii💙🧸👑

Vor 2 years
@geraldinadushku3625 +12
@geraldinadushku3625

Dashurija ime je me I miri nje super keng nje super hit dhe nje super ze Te dua zemra jeme

Vor 5 years
@a.m3233 +1
@a.m3233

this is like the best song of him. It has so much emotions in this song😍

Vor 5 years
@sarasara1495
@sarasara1495

Super keng 😍😍😍😍 Kurr ska deshtu Butrinti 👌 Suksese...❤

Vor 5 years
@LauraLaura-sr5wn
@LauraLaura-sr5wn

Eshte nje kenge shume e bukur ❤❤❤💋💋Te dua shume Butrint

Vor 3 years
@Fjanna-mb2iv +5
@Fjanna-mb2iv

Love this song ❤💕💕

Vor 5 years
@menathalili3137 +1
@menathalili3137

Butrinti është një djal i sukseshme kret këngët i ki like prej fanxave tu💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Vor 4 years
@btsarmy7641 +221
@btsarmy7641

Kosove e Shqini jan 1 Zemrat rrahin ne kufinj te ndare po ato jan 1 butrint mor djal je shum i talentuar👏👏👏👑👑👑🌟🌟🌟😍

Vor 5 years
@jozi94 +2
@jozi94

가사BTS & ARMY fiks

Vor 5 years
@tombinushi1903 +1
@tombinushi1903

butrint je i madh

Vor 5 years
@BTSBTS-vr9ll +3
@BTSBTS-vr9ll

You are bts army?

Vor 5 years
@pjstore6485 +1
@pjstore6485

Bts gei

Vor 5 years
@jungkookswife7746 +1
@jungkookswife7746

Qysh je ARMY ✌

Vor 4 years
@MyPhone-do7jx +7
@MyPhone-do7jx

Shume kenge e bukure ,asnjer s na ke zhgenjyer Butrint cdo kenge e jotja kthehet ne hittt keshtu vazhdo je ma I Miri😍😍😍😍😍😍😍😘😍😘😍😘😘😘

Vor 5 years
@dritaimeri8004 +1
@dritaimeri8004

Kënga shummmm💖💖 e bukur butrint imeri dhe shumë te tjera më te bukur💖

Vor 5 years
@allboz9824 +277
@allboz9824

Kush e degjon akoma 2021...?!

Vor 2 years
@mateotanka9040 +2
@mateotanka9040

Une

Vor 2 years
@dorigroy1243
@dorigroy1243

Une

Vor 2 years
@kozetashipe5912
@kozetashipe5912

Une

Vor 2 years
@edaramani250 +2
@edaramani250

Butrint kënga jote është shumë e mirë unë i dëgjoj xhdo herë 💜👍

Vor 5 years
@ervisagolli2524 +103
@ervisagolli2524

kjo keng mka bo me qajt😘😘😘 love butrint suksese❤❤❤

Vor 4 years
@anjelshkulaku965 +2
@anjelshkulaku965

Yesss❤❤❤😂

Vor 3 years
@vezirehalili1181 +1
@vezirehalili1181

❤❤❤

Vor 3 years
@akkhan6734 +39
@akkhan6734

U kthye mbreti kenges BUTRINTI 😘😗😛😍😍😍

Vor 5 years
@davidzhugrri6289 +2
@davidzhugrri6289

Butrint Imeri Fire again !!! 🔥🔥 Congratulations from UK - London !!! #Bravo

Vor 5 years
@ermozalika3711 +1
@ermozalika3711

Hit hit si gjithmon ⚡️👑😍❣💙

Vor 5 years
@albasinanaj8408 +1
@albasinanaj8408

I still love this song ❤️😍

Vor 2 years

Nächster

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

2:58

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

AVD Digital

Aufrufe 3,5 Mio.

Die Wahrheit über das Ende von Leeroy

23:23

Wir haben uns getrennt

06:16

Wir haben uns getrennt

Aditotoro

Aufrufe 175 Tsd.

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

3:01

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

AVD Digital

Aufrufe 45 Mio.

Xhoni Beats x Naldi ft. Aleks - Pse

2:57

Xhoni Beats x Naldi ft. Aleks - Pse

Naldi Official

Aufrufe 11 Mio.

Butrint Imeri - Xhanem

2:44

Butrint Imeri - Xhanem

AVD Digital

Aufrufe 74 Mio.

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

Aufrufe 24 Mio.

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

2:48

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

Dafina Zeqiri

Aufrufe 31 Mio.

ELAI - Joti (Official Music Video)

2:54

BUTRINT IMERI x NIMO - DREAM GIRL

2:47

BUTRINT IMERI x NIMO - DREAM GIRL

AVD Digital

Aufrufe 22 Mio.

BUTRINT IMERI - KUKU

2:39

BUTRINT IMERI - KUKU

AVD Digital

Aufrufe 75 Mio.

Butrint Imeri ft. Zubi - Sugar (Sped up)

3:24

Butrint Imeri ft. Zubi - Sugar (Sped up)

Alba sped up

Aufrufe 2,9 Mio.

Ja genau🤣 #witze #shorts

1:00

Ja genau🤣 #witze #shorts

Halt Stop🛑

Aufrufe 568 Tsd.