Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp

@agi7684
@agi7684

Ju pershendes te gjithe juve qe komentoni kengen e butrintit

Vor 7 years
@gonamekeshi2641
@gonamekeshi2641

Edhe mbas shum vitesh kjo kenge eshte e preferume Butrinti super artist ♡

Vor Tag
@MultiBaby12
@MultiBaby12

Kang qe m'pelqen shume 👌

Vor 7 years
@rommi02
@rommi02

Edhe pak edhe plot 6vite që kjo këng dëgjohet si ditën e 1 🤩🥰🔥

Vor year
@controlla4572
@controlla4572

I don't understand anything but I love this song 😍😍 loving Albanian music in general shoutout from greece/germany

Vor 5 years
@beriehallidri6471
@beriehallidri6471

Like kush vazhdn e degjon ne 2021😍😍❤❤

Vor 2 years
@tatjanazeneli9710
@tatjanazeneli9710

Jam nje zonje ne moshen 57vjec dhe jam nje fansja jote me pelqen zeri jot ti do behesh nje kengetar I madh shqiptar do nderosh kombin tone si nga kenget dhe nga bukuria metregu qe shqiptaret jane te zot dhete bukur

Vor 4 years
@ritabutrint5480
@ritabutrint5480

Emocionet dhe ndjenjat nuk pershkruhen kur degjoj kete keng shum e bukur por butrinti është king 👑 ky e ben kente keng me te veqant ❤️

Vor 5 years
@poddpodee4465
@poddpodee4465

I'm not albanian and I can't understand this language, but this song is one of my fav. Greetings from Lupçi i Epërm...

Vor 3 years
@labinotsali5917
@labinotsali5917

I'm Albanian and I live in Texas and I can fuckin say I am proud to be Albanian no matter where I was raised

Vor 5 years
@paitingart9552
@paitingart9552

thjesht e mrekullueshme !!!

Vor 7 years
@benita3779
@benita3779

Like kush e degjon kete kenge ne 2019

Vor 4 years
@selasela1211
@selasela1211

vazhdoj ta degjoj akoma dhe sot dhe asnjeher nuk do rresht se degjuar idolin me te mir Butrintin

Vor 4 years
@saifulahmmed3539
@saifulahmmed3539

2022 still vibing on this song😍😍

@arbnorkasumaj1900
@arbnorkasumaj1900

Kjo keng osht Unikate, RnB Shqip hajde hajdeee :)

Vor 6 years
@sonila160
@sonila160

Nder kenget me te bukura shqiptare!

Vor 4 years
@user-qe4jk3fr1j
@user-qe4jk3fr1j

Very good song Greetings from croatia❤️👐

Vor 6 years
@afrimshkoder6315
@afrimshkoder6315

Like kush e degjon ne 2019 dhe dota degjoj ne 2020 😊

Vor 3 years
@eldaarifaj3882
@eldaarifaj3882

My fav song today 5years🤩🔥

Vor 2 years
@toniterova3946
@toniterova3946

Shume shume kenge e bukur, bravo , hiti i vitit .. sapo e degjova u dashurova me kete kenge :)

Vor 7 years

Nächster

Butrint Imeri - E jona

3:13

Butrint Imeri - E jona

Butrint Imeri

Aufrufe 6 500 000

Majk - Dashni

3:49

Majk - Dashni

BABASTARSchannel

Aufrufe 59 000 000

Elvana Gjata - 1990 ft. MC Kresha

3:22

Elvana Gjata - 1990 ft. MC Kresha

Elvana Gjata

Aufrufe 7 800 000

Try Not To Laugh Challenge #112

19:59

Try Not To Laugh Challenge #112

Smosh Pit

Aufrufe 482 223

A Stroller For MEN?

28:05

A Stroller For MEN?

Danny Gonzalez

Aufrufe 2 286 427

Butrint Imeri - Prita (Acoustic)

2:30

Butrint Imeri - Prita (Acoustic)

Butrint Imeri

Aufrufe 9 900 000

Tuna ft. Cozman - Fenix (Official Video HD)

3:51

Tuna ft. Cozman - Fenix (Official Video HD)

officialTUNA

Aufrufe 46 000 000

MC Kresha - Era (Official Video)

4:10

MC Kresha - Era (Official Video)

PINT

Aufrufe 37 000 000

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

4:21

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

thisisnoizy

Aufrufe 30 000 000

Butrint Imeri - Kanga jote

4:22

Butrint Imeri - Kanga jote

AVD Digital

Aufrufe 8 700 000

Mc Kresha - Luv Luv (Official Video)

3:39

Try Not To Laugh Challenge #112

19:59

Try Not To Laugh Challenge #112

Smosh Pit

Aufrufe 482 223