Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

 • Am Vor Monat

  BrunoOfficialBrunoOfficial

  ​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream and Download: music.onima.co/NINA

  Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

  Music by ; Flori Mumajesi
  Lyrics by ; Flori Mumajesi
  Produced by ; Threedots Production
  Video by ; Max Production


  Follow Bruno on IG ;
  instagram.com/iambrunooooo

  Follow Flori on IG ;
  instagram.com/iamflorimumajesi

  Follow Klajdi on IG ;
  instagram.com/klajdiharuni

  Big Thanks TO ( M.M )

  GREEN COAST
  instagram.com/greencoastresort

  COHL’ S
  instagram.com/cohlssportswear

  PROPER PIZZA
  instagram.com/properpizza

  MAX PRODUCTION
  instagram.com/maxproductional

  BOHEMIAN BEACH PALACE
  instagram.com/bohemian.palase

  MISS UNIVERSE
  instagram.com/missuniversealb...

  ITALOPTIK
  instagram.com/italoptik

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  A e mban mend kur t’puthja dorën nina
  Kudo ti të ishe vija vija
  Nëse pyet ti ndjenjat e mia
  Do tregonin ti je dashuria

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Isha Noni për ty o Nina
  Më godite si vetëtima
  Fundin ne e lamë si në filma
  Ne e lam e lam e lam vet
  Me mua je jeeee
  Me mua ti je jeee
  Dhe pse me le leee
  Dhe pse me le leee

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Diella Shytani
Diella Shytani

Super🤗🤗

Vor 6 Stunden
Ersi Malja
Ersi Malja

Kenga me e bukur 🥰🥰

Vor 7 Stunden
Albena Dimitrova
Albena Dimitrova

Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Klajdi Haruni] A e mban mënd kur t'puthja dorën, Nina? Kudo ti të ishe vija, vija Nëse pyet ti ndjenjat e mia Do tregonin ti je dashuria [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

Vor 10 Stunden
Albena Dimitrova
Albena Dimitrova

[Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Clyde Aaron] Do you remember when I kissed your hand, Nina? Wherever you were, I came If you ask my feelings They would show you are love [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

Vor 10 Stunden
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi

Yjeee ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏

Vor 10 Stunden
Erjola Rustani
Erjola Rustani

Super 🔥🔥

Vor 18 Stunden
Marijana Pavlovic
Marijana Pavlovic

Super jeeeeee

Vor 19 Stunden
Nina Zyka
Nina Zyka

Bruno ke nje ze plot ndjenje dhe emocion..

Vor 22 Stunden
Zamir Ndreko
Zamir Ndreko

Shume e bukur dhe ritmike Liebe Grüße

Vor 22 Stunden
Shkurti Leonat
Shkurti Leonat

Bravo shum kong e bukur,ju lumt.

Vor Tag
Infected Mind
Infected Mind

Ushqim mendor dhe shpirtëror për kopenë.

Vor Tag
Abc Def
Abc Def

LlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmllllllllllllllllldllldlLZl. Blxlwxzl

Vor Tag
Nina Nina
Nina Nina

Prsh per gjith gocat me emrin me te bukur nina 😍😍😍😍😍

Vor Tag
Toni T
Toni T

Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .

Vor Tag
Syfee Saif
Syfee Saif

The unique beauty of Bengal.

Vor 2 Tage
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj

????????

Vor 5 Stunden
Bona Bona
Bona Bona

Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Enea Sulaj
Enea Sulaj

Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

Vor 2 Tage
Mohammed Ali
Mohammed Ali

My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻

Vor 2 Tage
Mislimi Vullnet
Mislimi Vullnet

@Luan Musta syaaaqgg fcc.

Vor 23 Stunden
Luan Musta
Luan Musta

;

Vor Tag
Luan Musta
Luan Musta

Lp000lllp

Vor Tag
TheGlitterlicious
TheGlitterlicious

YouTube suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about

Vor 2 Tage
matilda meco
matilda meco

10

Vor 6 Stunden
Uarda Bullari
Uarda Bullari

😘😘😘😘😘

Vor 2 Tage
TODO
TODO

Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱

Vor 2 Tage
gioel Logu
gioel Logu

Fratee' sono italiano di origini Albanesi

Vor 2 Tage
Ergisa Spahollari
Ergisa Spahollari

No koment Bravoooo👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Arian Sula
Arian Sula

Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕

Vor 2 Tage
Kozeta Becka
Kozeta Becka

Bukur!

Vor 2 Tage
Kucove Kucove
Kucove Kucove

Kjo kenge eshte shum e bukur

Vor 3 Tage
Tea Qose
Tea Qose

Askush :.... Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂

Vor 3 Tage
fier fier
fier fier

💋💋💋💋💋💋

Vor 3 Tage
Rejan & Xhulieta Durra
Rejan & Xhulieta Durra

Super kenge

Vor 3 Tage
Peshkopi Diber
Peshkopi Diber

Shume e bukur kjo kenga👏👏👏

Vor 3 Tage
Kompir Gaming
Kompir Gaming

Kancer

Vor 3 Tage
Jetton salihi Jeton salihi
Jetton salihi Jeton salihi

👍👍👍👍👍

Vor 3 Tage
Małgosia Mary
Małgosia Mary

Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit

Vor 3 Tage
Ale Riti
Ale Riti

😍😍😍😍

Vor 3 Tage
dil sambhal ja zara
dil sambhal ja zara

Which language is this ?

Vor 4 Tage
Milan Roma
Milan Roma

😍😍😍

Vor 4 Tage
Enkeleda Brahimaj
Enkeleda Brahimaj

Super keng !!!!!!

Vor 4 Tage
Teutaeta
Teutaeta

Hello Ninaaaaaa 🦅

Vor 4 Tage
FF MARSEND
FF MARSEND

😂😂

Vor 4 Tage
Kesjana Pici
Kesjana Pici

Me e bukra kjo eshte

Vor 4 Tage
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi

👏💥🎊👏🎉

Vor 4 Tage
Flamur Seidini
Flamur Seidini

Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

Vor 4 Tage
Teddy lunaa
Teddy lunaa

Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

Vor 4 Tage
jonny emy
jonny emy

Kush esht i 1989

Vor 4 Tage
Hana Hana
Hana Hana

😙😙

Vor 5 Tage
Salma selo
Salma selo

I lovet 😍😍😍 Morocco

Vor 5 Tage
kejvina Queen ❤
kejvina Queen ❤

Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Tage
boris devic
boris devic

Bravoooo from Serbija brutal

Vor 5 Tage
boris devic
boris devic

Extraaaa

Vor 3 Tage
A K
A K

Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

Vor 5 Tage
Rudi Rudi
Rudi Rudi

Hahahaha gjithashtu

Vor 2 Tage
Mira P
Mira P

Edhe une ahahah

Vor 4 Tage
Flora Sen
Flora Sen

Ja

Vor 4 Tage
Erkida Ajsi
Erkida Ajsi

O Po

Vor 5 Tage
Erti Rajli Selimi
Erti Rajli Selimi

Jeni me te miret

Vor 5 Tage
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti

me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Vor 5 Tage
genti ceca
genti ceca

Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

Vor 5 Tage
mcure !
mcure !

Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

Vor 5 Tage
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤

Flori njesh👍🤩

Vor 5 Tage
Alket Hoxha
Alket Hoxha

Super bravo çunat 👏👏👏👏

Vor 6 Tage
Slena Haskoo
Slena Haskoo

Onina si je

Vor 6 Tage
Ester Ina
Ester Ina

Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

Vor 6 Tage
Ledio Delvina
Ledio Delvina

Super

Vor 6 Tage
Ana Kaloci
Ana Kaloci

Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

Vor 6 Tage
Arjeta Hajderasi
Arjeta Hajderasi

Super

Vor 6 Tage
Natale Zaka
Natale Zaka

sa bukur ekeber kenkegen nina

Vor 6 Tage
A & R
A & R

No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

Vor 6 Tage
Mirjete Hajrizi
Mirjete Hajrizi

Jc.øju

Vor 4 Tage
Hasime Karaj
Hasime Karaj

Mir xc

Vor 5 Tage
Elida Aliaj
Elida Aliaj

Bravo

Vor 6 Tage
zuygj bnsv
zuygj bnsv

nni'na < ndi(he)na?

Vor 7 Tage
Elisa Seneku
Elisa Seneku

Kenge arixhinjsh😂

Vor 7 Tage
Muazez Ceni
Muazez Ceni

Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

Vor 7 Tage
marinela vasa
marinela vasa

Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

Vor 7 Tage
Regdu Geht
Regdu Geht

Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

Vor 7 Tage
Elona Lleshi
Elona Lleshi

kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

Vor 8 Tage
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

Vor 7 Tage
lupo Manaro
lupo Manaro

Super

Vor 8 Tage
Nina Zyka
Nina Zyka

ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

Vor 8 Tage
Esad Pac
Esad Pac

Jag 60 00998

Vor 5 Tage
Regdu Geht
Regdu Geht

Can someone translate pls. I fell in love with this

Vor 7 Tage
freskUS -
freskUS -

Super Bruno!

Vor 8 Tage
Shpetim Martini
Shpetim Martini

Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

Vor 8 Tage
Agim Hazizaj
Agim Hazizaj

sfd3

Vor 8 Tage
Shukri Trepca
Shukri Trepca

Kung

Vor 8 Tage
Magda Mparouta
Magda Mparouta

💖💖💖🥰🥰

Vor 8 Tage
Smithers Ibra
Smithers Ibra

Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

Vor 8 Tage
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Po jeni te tre bashke diet eshte hit

Vor 8 Tage
lori Janaqi
lori Janaqi

Hiti më i bukur i verës

Vor 8 Tage
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi

👏👏

Vor 8 Tage
Taleb Mehmet
Taleb Mehmet

اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

Vor 8 Tage
Old Coins
Old Coins

Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

Vor 8 Tage
Old Coins
Old Coins

@Regdu Geht 👀😙🌹😙🌹😙👍

Vor 2 Tage
Regdu Geht
Regdu Geht

Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

Vor 7 Tage
TIMCHO
TIMCHO

I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

Vor 8 Tage
kejvina Queen ❤
kejvina Queen ❤

Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

Vor 8 Tage
xMiLY
xMiLY

nina nina nina nianoooooooooooooo

Vor 9 Tage
Arta Prendi
Arta Prendi

👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

Vor 9 Tage
Artush Djartush
Artush Djartush

Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

Vor 9 Tage
Klema Dervishi
Klema Dervishi

Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

Vor 9 Tage
mxslegend
mxslegend

🌊🌊🌈

Vor 9 Tage
alma osmani
alma osmani

Nina😅🥰🥰

Vor 9 Tage
Bobo flf
Bobo flf

Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

Vor 9 Tage
Lelo Pirja
Lelo Pirja

Me eshte ber fiksim kjo kenge

Vor 9 Tage
Mira Baruti
Mira Baruti

Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

Vor 9 Tage
Valbona Demiri
Valbona Demiri

Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

Vor 9 Tage
Electro music Electro music
Electro music Electro music

click on an English version maybe it might become an international hit

Vor 9 Tage
serdy ximi
serdy ximi

Can someone translate pls. I fell in love with this

Vor 8 Tage
Koshi Bora
Koshi Bora

Bravo te gjitheve💕💕💕

Vor 9 Tage
Kristina Kita
Kristina Kita

Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

Vor 10 Tage
Lul Elezi
Lul Elezi

Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

Vor 10 Tage
Xhepa Miltion
Xhepa Miltion

Super keng 👏👏👏

Vor 10 Tage
ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES
ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

nni'na < ndi(he)na?

Vor 10 Tage
vliduu zeeb
vliduu zeeb

I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

Vor 6 Tage
artur fejza
artur fejza

E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

Vor 10 Tage

Nächster

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

Aufrufe 17 000 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 58 000 000

PG: Psycho Goreman (2020) KILL COUNT

26:09

PG: Psycho Goreman (2020) KILL COUNT

Dead Meat

Aufrufe 681 871

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

2:54

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

3:26

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 10 000 000

sangiovanni - malibu (Testo/Lyrics)

2:46

sangiovanni - malibu (Testo/Lyrics)

Music Star

Aufrufe 55 000

Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

3:03

Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

Aurela Gace

Aufrufe 1 200 000

Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

3:21

Elvana Gjata - LOTI (prod.by Jumpa) [OFFICIAL VIDEO]

3:18

One More Punch #Shorts

0:52

One More Punch #Shorts

MorganDrinksCoffee

Aufrufe 632 730

GENETIKK - DANK GOD (Official 4K Video)

4:29

GENETIKK - DANK GOD (Official 4K Video)

Outta This World

Aufrufe 63 064

Asche - Friedlandstrasse

3:03

Asche - Friedlandstrasse

Asche Musik

Aufrufe 98 466