Best Portokalli, 5 Korrik 2020 - Muli dhe Dhimo ( Together në Përthithen )

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 08:51

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Vor 4 Tage
nome cognome
nome cognome

Mut qe t'hash loti rraake 😂😂😂😂😂

Vor 6 Tage
Sejlman Musli
Sejlman Musli

0

Vor 8 Tage
Mondi Mondi
Mondi Mondi

Sa koti ajo ola

Vor 10 Tage
Vojsava Prishtina
Vojsava Prishtina

do ta bej si mu.. si mu... si mut qe te hash..hahahahah

Vor 11 Tage
marjo canga
marjo canga

Hahaha

Vor 12 Tage
marjo canga
marjo canga

Dhimo eshte mo gallate

Vor 12 Tage
marjo canga
marjo canga

Portokallia muli me bo perteqeshur

Vor 12 Tage
VICENZO GAMERS Tv
VICENZO GAMERS Tv

Humor fshatl

Vor 13 Tage
Elion Ibrahχχχimi
Elion Ibrahχχχimi

😂😂😂

Vor 13 Tage
Leo
Leo

BEJE NJE POGRAM PER Princi Jugosllav eshte Shqipetare ! - Pavle Karađorđević - https://www.youtube.com/watch?v=fA-7hIqJbbo ...

Vor 13 Tage
Angi Trajani
Angi Trajani

Sa e shpifur ajo bjondja si transeksuale

Vor 14 Tage
Elison Cali
Elison Cali

1 me falni por kur ka muzik me Olten dhe dhi dhi dhi dhimon nuk dëgjohet pz ☹️☹️☹️

Vor 18 Tage
klea ff
klea ff

Nuk dëgjohet sepse kam ven këngën. Dhe po të dali kënga Në yt Harxhon lek portkallia

Vor 7 Stunden
Vasilika Hida
Vasilika Hida

DHIMO,JE YLLE,JE VOLUTE,I PA ZEVENSUSHEM,JE NJISHE, SAGAPO,😅😅😅😅😅😅😅😅🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️

Vor 20 Tage
blini blini
blini blini

Shum pa lidhje piha qfar emisioni 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor 21 Tag
xhoi davidhi
xhoi davidhi

like kush esht jasht shtetit

Vor 21 Tag
Lek Toma
Lek Toma

Hahaha e kam dhi

Vor 22 Tage
Lek Toma
Lek Toma

Kosovarja bravi bravo 💞❤️🇦🇱

Vor 22 Tage
Lek Toma
Lek Toma

Kosovaria e Fort hahaha koplimenti

Vor 22 Tage
Bobi Boby
Bobi Boby

Hahhahah sa per te qeshur

Vor 22 Tage
19 98
19 98

🔥🔥🔥Ahahahahah ina nga Kina Lale😆😆😆😆

Vor 23 Tage
Cute Girl
Cute Girl

U te q... u te q... u te qeshur qe benka kjo🤣🤣🤣

Vor 24 Tage
Fatijon Voci
Fatijon Voci

Gshfbhzghgdjd

Vor 25 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une e kam dhi e kam dhi

Vor 25 Tage
Pupu Kaka
Pupu Kaka

Hahahahahaha

Vor 25 Tage
John Cena
John Cena

Hahahahah i vetmi comedian i Shqipris qe mka shti me kesh osht ky me maic t kuqe 😂😂😂 LLegend koka

Vor 26 Tage
2nice Al
2nice Al

Nja 2 her e kam pa ket pjes para 3-4 mujsh. Qa lesh programi televiziv asht ky mor ju qr

Vor 29 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une jam ina edhe vije nga kina Mos na beje shumee humhumhum

Vor 29 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une jam femije por ky eshte emri i babit tim

Vor 6 Tage
marjo canga
marjo canga

Ej ti

Vor 12 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Mut qe te hash🤣🤣🤣

Vor 29 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

@marjo canga edhe cila eshte arsyja

Vor 6 Tage
marjo canga
marjo canga

A nuk e di raportin

Vor 7 Tage
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

@marjo canga qa thu qa reporti thu se stmarre vesht

Vor 7 Tage
Myrvete Hoxhallari
Myrvete Hoxhallari

Mire po me mire keni bere😪😪😪👎

Vor Monat
Luan Beta
Luan Beta

Ylli baka me keg popullore

Vor 26 Tage
Luan Beta
Luan Beta

Mama me keg popullote

Vor 26 Tage
Luan Beta
Luan Beta

Ylli baka

Vor 26 Tage
Flori Demollari
Flori Demollari

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Leggera15 Leggera
Leggera15 Leggera

Ajo pela e madhe malokja qe bon si garpe. la nam.. hiqeni vejeni me la halet se na bon me vjell.. si gomare pellet

Vor Monat
Ela Sinani
Ela Sinani

Ket e kisha pare me kohë eshte e vjeter

Vor Monat
Matteo Francesca
Matteo Francesca

Esht per tu q.. esht per tu q... qeshur

Vor Monat
ORJEN ZAIMI
ORJEN ZAIMI

Esht best of🙃😜

Vor Monat
Redi Sulejmani
Redi Sulejmani

Ina vi na kina😂😂😂

Vor Monat
Visit Albania
Visit Albania

Subscribe plz!

Vor Monat
Matteo Francesca
Matteo Francesca

O top qeni kjo vedeo esht bere me koh. O legen

Vor Monat
Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Vor 4 Tage
Ready _
Ready _

@Abc Def a ti mos u tall ti, jeton ne Londer ee ,bravo bravo shume endrra me sy hap shifke.😜😅

Vor Monat
Ready _
Ready _

@Abc Def keq eshte puna me ju shume mbrp ju ka len burgu . 😜😅 gjithsesi eshte anglisht😂😂😂

Vor Monat
Ready _
Ready _

😂😂😂😂😂

Vor Monat
Ready _
Ready _

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 obobobo a nuk lexo aty para ti best portokalli apo cedo ta lexosh best vjen nga anglishtja dhe do te thot skeçet me te bukura qe kan qene ne portokalli shpresoj ta kesh kupto kte radh , po njs flm se me bere me shum se kto per te qesh.

Vor Monat
al Venom
al Venom

E kam par këtë pse postoni t njëjtat

Vor Monat
Ready _
Ready _

" BEST OFF " portokalli

Vor Monat
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Ola je fantastike ti dhe salsanua haaaAaaa Jam ina vjen nga kina bravooooo portokallia 😀😀😀👏👏👏👏👏👏persh firenze 😀😀😀

Vor Monat
Ready _
Ready _

a ti ,mos u tall ti 😂😂

Vor Monat
A a
A a

🤣🤣🤣

Vor Monat
Lutfie Demiraj
Lutfie Demiraj

Mimiri dhmo😂😂😂😂

Vor Monat
Adon Gjeci
Adon Gjeci

Po hiqe fare ate xhaket dhe ik per plazh

Vor Monat
Zamir Collaku
Zamir Collaku

Kto jan dhen njeher pse i perserini prap

Vor Monat
Ready _
Ready _

eha ktu nga 10 komente 8 jan e kemi pa njehere pse e jepni prp po boll tn se sdo ju kthejm prgj ne cdo koment se na meket me shum se portokallia😂😂😂

Vor Monat
Albania Club
Albania Club

Eshte best of

Vor Monat
DAKU31 Daku
DAKU31 Daku

Ju pershendes Portokalli, por jam kurioz ta di ku mbahet distanca aty ne salle?

Vor Monat
Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Vor 4 Tage
19 98
19 98

😆😆😆😆

Vor 23 Tage
Ready _
Ready _

a ti mos u tall ti 😂😂

Vor Monat
Albania Alb
Albania Alb

Osht perseritje

Vor Monat
FLORI
FLORI

esht best off esht para pandemis

Vor Monat
Shkelqim Allmeta
Shkelqim Allmeta

Salsano 🤣🤣

Vor Monat
blero blero
blero blero

Uuu te q... uuu te q... uuu te qeshur qe paska kjo 😂

Vor Monat

Nächstes Video

Best Portokalli, Sezoni 33, 05 Korrik 2020

2:21:32

Best Portokalli, Sezoni 33, 05 Korrik 2020

Top Channel Albania

Aufrufe 210 000

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

05:37

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

LosGranosTV

Aufrufe 108 000 000

Portokalli, 23 Mars 2014 - Burgu (Horoskopi. I burgosuri i ri)

11:02

Portokalli, 22 Dhjetor 2013 - Radio Kashari dhe Skrapi

10:26

Portokalli, 22 Dhjetor 2013 - Radio Kashari dhe Skrapi

TCH Portokalli - Arkiva

Aufrufe 668 000

Portokalli, 24 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Xhelozia )

07:19

Portokalli, 24 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Xhelozia )

Top Channel Albania

Aufrufe 164 000

Portokalli, 10 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Delivery )

07:36

Portokalli, 10 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Delivery )

Top Channel Albania

Aufrufe 161 000