Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj (Official Video) | Prod. MB Music

 • Am Vor 3 Monate

  MB MusicMB Music

  Produced by: Marenglen Boja
  Lyrics: Marenglen Boja & Bes Kallaku
  Video: MaxProduction
  M.U.A: Besi Hairstylist
  Thanks to:
  Nusret New York
  Ani & Iva Photography
  LVY. JEWELRY. STORE
  Marina Casino

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/0WNlVn...
  iTunes: music.apple.com/us/album/luj-...
  Shazam: www.shazam.com/track/61496359...
  acromaxmedia.lnk.to/LujLuj

  Follow Marenglen Boja on:
  ►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

  Follow Bes Kallaku on:
  ►Instagram: instagram.com/bes_kallaku/

  Follow Gerona on:
  ►Instagram: instagram.com/gerona_hyska

  Follow Klodian Kodra on:
  ►Instagram: instagram.com/klodiankodra

  Follow MaxProduction on:
  ►Instagram: instagram.com/maxproductional

Irini Bejaj
Irini Bejaj

Ate fjalen ” Habibi” keni mundesi ta hiqni nga te gjitha kenget se kemi fjalet tona shqip qe jane shume me te bukra.

Vor 3 Monate
Erona Arifi
Erona Arifi

@Luxury World waooq

Vor 2 Tage
Shqiptar
Shqiptar

Ku e ka mir Irini e ka mir 100% jom me ty 👍🏻🇦🇱🇽🇰

Vor 2 Tage
Artur tema
Artur tema

@Brian Jupe ë

Vor 3 Tage
Alma Nazeri
Alma Nazeri

@Luxury World 00

Vor 10 Tage
Mohamed Dafroullah
Mohamed Dafroullah

Respect for my Albanian Brothers from Morocco 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 best best best best Song mashallah !!! Gerona Beautiful voice !!!

Vor 11 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Klodian Kodra nje mjeshter I muzikes por si gjithmon ne momentin qe nuk hedh miliona ne muzik zhdukesh si emer ne muziken Shqiptare

Vor 2 Monate
Linda
Linda

Kenga e Pare E Bes Kallakut Qe Me Ka Pelqyer Ekstrem🥰Suksese👏🏻👏🏻

Vor 3 Monate
Amarildo Pillati
Amarildo Pillati

@『Iam』Unikk ke te drejt pz

Vor 19 Tage
Jori Guci
Jori Guci

@Linda iki

Vor 21 Tag
TheFlu1983
TheFlu1983

Edhe skiftere eshte shumë e bukur por prezenca e besit sikur e ben si parodi dhe jo kenge te mirfilltë sic duhet te jet. Nejse, mua me apo pa te me pëlqen shume

Vor 2 Monate
『Iam』Unikk
『Iam』Unikk

Besi e ka prish fare po te mos Ishte do ishte me Mire kenga

Vor 2 Monate
Sankar Mukherjee
Sankar Mukherjee

Extremely beautiful song. Both are amazing singer. Your voice is so sweet that touched my soul deeply. Lot's of love and good wishes to both of you.

Vor Monat
SMILE TECH
SMILE TECH

Sounds great !! 👏👏 From morocco 🇲🇦 🇦🇱

Vor 3 Monate
Valmira Baci
Valmira Baci

Bravo Albania for the beautiful songs you bring us Bes bravo you are a natural singer 😊

Vor 2 Monate
Ergys Tironci Orginal
Ergys Tironci Orginal

Klodian kodra ...e ka myt fare muziken ai jep shijen t gjith✌❤❤

Vor 3 Monate
Xhulio London
Xhulio London

Klodian Kodra nje mjeshter I muzikes por si gjithmon ne momentin qe nuk hedh miliona ne muzik zhdukesh si emer ne muziken Shqiptare

Vor 3 Monate
Merita Kodra
Merita Kodra

Vrt nje super ze ka

Vor 3 Monate
Malarvizy Perumal
Malarvizy Perumal

Love from Malaysia - I used this for my warm Belly Dance in my class - Tq 👏👏❤

Vor 2 Monate
E. Mem
E. Mem

Sa per dijeni Klodian Kodra kendon refrenin te kenga e Elgitit Toxic Love. Talent

Vor 2 Monate
Bruka Altin
Bruka Altin

Si ka mundsi qe e keni mendjen vec me kritiku dhe me shar besi e ka deklaru me koh qe sesht kengtar po bon keng me hit se ato qe e mbajn veten per kengtar bravo besi jepi drejtim kemi nje shprehje qent te lehin karvani te ece perpars

Vor 3 Monate
Amelia e le sue avventure!! official
Amelia e le sue avventure!! official

Ai ben parodi dhe ua ka kaluar disa “këngëtarëve “

Vor 24 Tage
Erduan Nuishi
Erduan Nuishi

@Edaamino .

Vor Monat
Aldi Leka
Aldi Leka

besi ka thene qe nuk jam kengetar por ne cdo kenge ka sukses

Vor Monat
andrea marcu
andrea marcu

@Shefki Duka ky esht i bardh i paster Klodin e kam Djalin e dajes tim

Vor Monat
Angela Loko
Angela Loko

Jeni te mrekullueshem!🙏⭐🧿🇦🇱🌹

Vor 3 Monate
minij hooi
minij hooi

Suksese Klodi, me kte ze qe ke mund te kendosh kenget me te bukura ne bote me sukses te padiskutueshem ! Urime 🌟!

Vor 2 Monate
Aurel Begaj
Aurel Begaj

ky eshte arab apo shqiptar?

Vor 2 Monate
Lida Kodheli
Lida Kodheli

O zot kjo kenge me shton adrenalinen,eshte aq ritmike saqe e shijoj deri ne sek e fundit 2:57 pastaj serish replay 🤣

Vor 2 Monate
Gerald Nebo
Gerald Nebo

Hit-i me I madh I kesaj vere do jet kjo keng ta kujtoni ket gjo!!!! Suksese shqipe kudo qe jeni peace out 🙏🙏✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
Doki Doki
Doki Doki

👏👏👏

Vor 3 Monate
Aemanta Zaka
Aemanta Zaka

Super keng kushedi sa her e kam degjuar suksese te 3

Vor 3 Monate
Valy Valuta
Valy Valuta

With Love from România 🇦🇱❤️🙏

Vor 2 Monate
denis tabaku
denis tabaku

🇦🇱🇹🇩

Vor 2 Monate
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Jeni te mrekullueshem!🇦🇱

Vor 3 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

Jeni te mrekullueshem!🇦🇱

Vor 2 Monate
dcoog anml
dcoog anml

Jeni te mrekullueshem!🇦🇱

Vor 2 Monate
iosif andreea
iosif andreea

I'm from Romania and I want to say I listen to this beautiful song all the time

Vor 3 Monate
Mugurel Dascalu
Mugurel Dascalu

Cristi dules 😂

Vor 14 Tage
Mirela Mihai
Mirela Mihai

O canta Cristi Dules în română

Vor 20 Tage
eagle eye
eagle eye

is this song an old Romanian song ? or not im not sure

Vor 2 Monate
denis tabaku
denis tabaku

🇦🇱🇹🇩

Vor 2 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

Super këngë ritmike ju lumt. Shani ju që skeni pun tjetër jo gabeli jo cigani. Po qa keni ma shumë se gabelt Aman? Jemi krijesa të Allahut të gjith.

Vor 2 Monate
Lifestyle By ILDA
Lifestyle By ILDA

Gerona embelsira. Super kenge kjo. Ngela duke e degju gjithe diten. Suksese te 3-ve👏👏👏

Vor 3 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

Waw Sa kenge e bukur

Vor 2 Monate
serry ciok
serry ciok

Jeni te mrekullueshem!🙏⭐🧿🇦🇱🌹

Vor 2 Monate
Mira Xhixha
Mira Xhixha

Suksese Klodi, me kte ze qe ke mund te kendosh kenget me te bukura ne bote me sukses te padiskutueshem ! Urime 🌟!

Vor 3 Monate
bena alikolari
bena alikolari

@Taulant Mullalli %%q%q

Vor 3 Monate
Taulant Mullalli
Taulant Mullalli

Super na hoqet trurin Bravo te gjithëve ⭐⭐⭐⭐⭐

Vor 3 Monate
Ana Official
Ana Official

Bravo Klodi super zë super talent 🔥🔥🔥🔥. Të uroj të arrish sa më lart

Vor 2 Monate
Besa Uzhuri
Besa Uzhuri

Are Besi. Ti te zgjat jeten per Zotin e madh!!! 🙏😊😊❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Grazie a tutti

Vor 2 Monate
Ujkan Mustafa
Ujkan Mustafa

Albanian music is the best ! 🥰 🤣

Vor 3 Monate
Shpresa ZEQAJ
Shpresa ZEQAJ

Këng e mirë. Por arabe

Vor 3 Monate
Детелина Димитрова
Детелина Димитрова

From Bulgarian 🇧🇬super song 🎵 👌🔥🔥🔥❤

Vor 3 Monate
Antonio Rexhepi
Antonio Rexhepi

Grand zë ky djali Klodian Kodra. ..ky e zbukuron shumë këngën..hallall .

Vor 2 Monate
Sonila Zeqo
Sonila Zeqo

Po super

Vor Monat
Endri Kada
Endri Kada

Beautiful need more songs like this

Vor 29 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Jeni te mrekullueshem!🇦🇱

Vor 2 Monate
Ardiana Prifti
Ardiana Prifti

Super kenge.Secili prej te treve i jep lezetin e vet.po e degjoj kete kenge gjith diten se mjep shumm alegri

Vor 3 Monate
Sherife Hasani
Sherife Hasani

Sehr schönes Lied ❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😍

Vor 2 Monate
Anxhelina Mema
Anxhelina Mema

Super kenge na keni kenaqur ,nje bravo per ju yje..

Vor 2 Monate
Marsela Sela
Marsela Sela

Kenge shume e bukur e degjojne te gjithe kengen tuaj kur shkova ne eskursion ne permet vetem kengen tuaj degjoshim Bravo keshtu vazhdoni kenge fantastike Bravo cdo kush e degjojne kengen tuaj 2022👏👏👍👍🌟🌟💫💫⭐⭐

Vor Monat
Alban L.
Alban L.

Vetem une jam fiksuar kaq keq me kete kenge 🎶 Ngela duke e degjuar gjithe diten 😍

Vor 3 Monate
rejan hasmadhi
rejan hasmadhi

Tamom

Vor 9 Tage
Edaamino
Edaamino

Xaxaxa dhe una do na dali donje dite ne ender

Vor Monat
Endri vlashi
Endri vlashi

@dorina dorina fol per vete.ku e di tu se te gjith e duan?

Vor Monat
BABLOKI
BABLOKI

Edhe Un spo e la kqe ket geng nja 20 her ne dit e ndegjoj

Vor 2 Monate
Елица Паунова
Елица Паунова

Много добро! Поздрави от България!!❤️❤️🇧🇬🇧🇬

Vor 3 Monate
Fio Mio
Fio Mio

Per ata qe se kan kuptu pse „habibi“ kur ban edhe „zemer“ shum leht: e kan zgjedh vet stilin arabis si shihet edhe ne Video-Clip (me pelqen ky mix). Qfare problemi ka? Edhe Soolking eshte arab dhe knon „zemer“. 😌

Vor 3 Monate
eslamzakariatornado
eslamzakariatornado

BES KALLAKU IS A MUSIK DR 🔥🔥❤❤FROM EGYPT🇪🇬 ✈️🇦🇱

Vor 3 Monate
Princess Barbi
Princess Barbi

Beautiful song,bravo!😍👏👏🤗🇷🇴🇷🇴🇷🇴❤💛💙

Vor 2 Monate
Maria-Georgeta Mircea
Maria-Georgeta Mircea

The Best song ay love IT

Vor Monat
Hatixhe Hoxha
Hatixhe Hoxha

Bravo Bes!Artista a 360 gradi.

Vor Monat
ERJON LANAJ
ERJON LANAJ

Kjo kenga te shton adrenalinen qenka super e papar ne te gjitha sekondat e mbetura ❤❤❤😍😍😍 vetem qe e kan prish pak me kripen e detit

Vor 2 Monate
Toxic Girl
Toxic Girl

Gjeja e vetme qe nuk me pelqen ke kjo keng esht se ka nje mangesi🤔 mbaron shum shpejtt sepse na e ka marre mendje gjith diten😂😂😂😂😍

Vor 2 Monate
hen ko
hen ko

Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)

Vor 2 Monate
Milan Milano
Milan Milano

Legjendat nuk ndalojn kurr bes kallaku legjend ❤❤❤

Vor 2 Monate
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Super ! Me kenaqet shpirtin🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
[ ANeL ]
[ ANeL ]

Super ! Me kenaqet shpirtin🙏🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
seeni gzty
seeni gzty

Jeni te mrekullueshem!🙏⭐🧿🇦🇱🌹

Vor 2 Monate
Clint Retzos
Clint Retzos

Jo e keqe konga po kallaku pse i mushi duret me tatuazhe...bukuri ishte... Neve shikusit menjen per qortime...mos le xhensilen t pakten t boj te tjera se esht si yll pa tatuazhe... ♥

Vor 2 Monate
Fatmir Qeriqi
Fatmir Qeriqi

sa e bukur Gerona super femér ,kênga perfekt interpretim i mrekullueshém.

Vor Monat
Sankar Mukherjee
Sankar Mukherjee

Excellent performance. I love your voice so much that touched my heart. Both are amazing singer. Lot's of love and good wishes to both of you.

Vor Monat
Dalip Avdylaga
Dalip Avdylaga

Bravo Besi, artist si nga aktrimi ma nga kenga ooooooo je shum bravo, ky asht komenti im. Pershendetje nga Italian.

Vor 2 Monate
Ilirjana Gashi
Ilirjana Gashi

Super këngë ritmike 💃💃💃 ju lumt. Shani ju që skeni pun tjetër jo gabeli jo cigani. Po qa keni ma shumë se gabelt Aman? Jemi krijesa të Allahut të gjith.

Vor 3 Monate
Haku
Haku

Ai qe shan eshte vk njeri 😉

Vor 9 Tage
iseb iseb
iseb iseb

@RS8 hahahah sa i madh 😂

Vor 28 Tage
Lori00
Lori00

E vertet pz shiptari vec me Sha shiptarin, Jan si drit qete tre 🌟🌟🌟👑👑👑🏆🏆🏆💐💐💐💋💋💋

Vor 29 Tage
Serena Llangozi
Serena Llangozi

çççççç

Vor Monat
Fatime Cella
Fatime Cella

Bravo ju kendoft zemra shum keng e bukur respekte per ju zoti u bekoft 🌟 🇦🇱 💥 🌟 🙏🙏🙏🌷🌷💖💖💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍪

Vor 3 Monate
Real Music Hype
Real Music Hype

Good stuff, keep it up! We would love to add you on our music blog!

Vor 2 Monate
Ermira Bilani
Ermira Bilani

Super keng,suksese te gjitheve ne vecanti Besit,duket qe paska pasur talent te fshehur kengen

Vor 2 Monate
Denada Dedej
Denada Dedej

O zot se nuk ngopem duke e degjuar tre zera te mrekullueshem 👏👏👏👏 hiti veres 🫶🏻

Vor 3 Monate
Brikel Albania
Brikel Albania

Super keng mos te degjoj me thashetheme ligesirash. Esht super hit per veren brabo ragazi👏👏👏

Vor 3 Monate
Flutur Xhafa
Flutur Xhafa

.shum e bukur kenga me pelqen suksese bes kallaku je njesh si aktor e kengetar👏👏👏👏

Vor Monat
Madalina Bucataru
Madalina Bucataru

Haide Albania haide e shum bukur ❤❤❤❤Albania Rumania

Vor 2 Monate
Tyson Amore
Tyson Amore

Bravo bravo shum keng e bukur 🇽🇰🇽🇰🇮🇹🇦🇱🥂🍾

Vor 3 Monate
BESS production
BESS production

ZJAARRRRR🔥🔥🔥🔥 ♥️ALBANIA🇦🇱

Vor 3 Monate
Lili Tresor
Lili Tresor

j'aime beaucoup ce son 😍😍😍😍

Vor 2 Monate
fatbardha cangoja
fatbardha cangoja

Super kenge dhe Bes Kallaku e ka qare✌✌

Vor 3 Monate
seeni gzty
seeni gzty

Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)

Vor 2 Monate
Miranda Hysi
Miranda Hysi

Sa këngë të bukura janë këngët shqiptare krenar për gjuhën shqipe jemi ❤️❤️🇦🇱🇦🇱❤️❤️🇬🇷🇬🇷

Vor 2 Monate
Eva Bengu
Eva Bengu

Pjesa e klodianit lezeti I kenges ❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
eduard thomai
eduard thomai

shume kenge e bukur iterpetrimi dhe gjithe video klipi eshte shkelqyer!!! Gerona ahume ze i embel ''

Vor 2 Monate
Ella Mahmutaj
Ella Mahmutaj

Mjafton t jet keng e bukur t heqim stresin e mrzin 👍👏

Vor 3 Monate
Toma Sava
Toma Sava

respect from romania

Vor 3 Monate
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha

Keng fantastic e super complimenti 3 jeni. Kan ze te mbrekullushme. Suksese.

Vor 2 Monate
sehhi vooty
sehhi vooty

Suksese Klodi, me kte ze qe ke mund te kendosh kenget me te bukura ne bote me sukses te padiskutueshem ! Urime !

Vor 2 Monate
andi meta
andi meta

Prsh

Vor 2 Monate
Malteo. Delli
Malteo. Delli

Hi m 8

Vor 2 Monate
Bora Ceci
Bora Ceci

Summer Hit!!! Gerona 💥🔥❤️

Vor 3 Monate
amarda ami
amarda ami

Na kenaqe besi edhe pse ke then qe une kendoj per qejf por nuk jam kengetar,aman ti godet kenget e tua jane ber hite 👏💥💥

Vor 2 Monate
Dragusin Stela
Dragusin Stela

I love the song ❤🇹🇩🇦🇱

Vor 7 Tage
Joanna
Joanna

Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)

Vor 2 Monate
Cassie
Cassie

Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)

Vor 2 Monate
F3L1X
F3L1X

Wooow ky djali rrak takk shum zerin e fort komplimente dhe uroj shum bashkpunime tjera👏👍

Vor 2 Monate
Gena Gjepali
Gena Gjepali

Super kèngè,🔥🔥Besi e djeg gjithmon Bravooo

Vor 2 Monate
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ

Besiii je Dashuriiiii ❤ Zemraaaa Takk -- Taaakk O boo - boooo -- Boooooo A paaa ----A paaa paaa :::🙋‍♂️💞🙋‍♀️

Vor 3 Monate
Besnik Topi
Besnik Topi

Bravo shum kenge e bukur Urime te treve 👏👏👏

Vor 3 Monate
Elona Ibra
Elona Ibra

Me cmendi kjo këngë!BRAVO....

Vor 2 Monate
Rudina Cmeri
Rudina Cmeri

Nje keng e mrekullueshme te le pa frym bravo

Vor 2 Monate
Aurea Krasniqi
Aurea Krasniqi

Waw 🎶🎶Sa kenge e bukur ⭐️👏👏

Vor 2 Monate
cimi saliu
cimi saliu

Shum keng e bukur na eshte ber fiskim❤❤

Vor 3 Monate
Edi Lushnje
Edi Lushnje

The Best Song 2022----2030( Klodian kodra)👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 3 Monate
Arev Arev
Arev Arev

Besi ke nje ze spektakolare ne kte klip 😍te shkon gervishtja ose ngjirja e zerit😘😘😘😘😘 seksese te tre👏👏👏👏👏

Vor 3 Monate
ReAna🦋
ReAna🦋

Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)

Vor 3 Monate
Arbi Hadri
Arbi Hadri

@M. Gengo 😆🤣🤣

Vor 2 Monate
Merita Kodra
Merita Kodra

Edhe klodjan kodra prz shum ze te te bukur

Vor 3 Monate
Suela Merckel
Suela Merckel

Fiks e kishte menderosur😁😁

Vor 3 Monate
M. Gengo
M. Gengo

E ka lene Ilir Meta pas dore

Vor 3 Monate
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor 3 Monate
abc
abc

Vetem Klodiani dhe kjo goca duhet ta kendonin kete kenge kaq te bukur

Vor Monat
KYRIAKH SKOYRNELAKH
KYRIAKH SKOYRNELAKH

Love it ❤️❤️❤️❤️ beat music 🎶

Vor 2 Monate
Suela Metlliu
Suela Metlliu

Cfar zeri paska kjo Gerona dhe sa e embel qenka . Kenga super👍💝

Vor 3 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

With Love from România

Vor 2 Monate
Lili Lil
Lili Lil

My lovely song Im all day listen 🥰🥰🥰 From Armenia🇦🇲

Vor 2 Monate
Flamur Doku
Flamur Doku

Super kenge "bravo"👏

Vor 2 Monate
DJ Mike
DJ Mike

Super këngë ritmike 💃💃💃 ju lumt. Shani ju që skeni pun tjetër jo gabeli jo cigani. Po qa keni ma shumë se gabelt Aman? Jemi krijesa të Allahut të gjith.

Vor Monat
Ionut
Ionut

Frumoasa melodie nu înțeleg ce zice sunt din România dar suna bine

Vor 2 Monate
f
f

Shum kenge e bukur super duet ⭐⭐⭐🇦🇱brravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
Bashkim Troka
Bashkim Troka

Eshte nje kenge shume e bukur, qe e degjoi shpesh here, shum bravi te tre

Vor 12 Tage
Raju arora
Raju arora

Love from india 🇮🇳❤️

Vor Monat
enkeledja rica
enkeledja rica

Suksese ⭐️Gerona 🥰🥰

Vor 2 Monate
Arsen Coku
Arsen Coku

Shum e bukur zijarrrrr 🔥🇦🇱🇦🇱 Suksese

Vor 3 Monate
Relaxation Of Best Music TV RUS
Relaxation Of Best Music TV RUS

Nice track, very cool😎

Vor 3 Monate

Nächster

Bruno ft. Klajdi Haruni & Dj Vicky - Fatushi / REMIX

3:07

DON XHONI - KATILE

2:37

DON XHONI - KATILE

DON XHONI

Aufrufe 29 000 000

Florin Salam - Saint Tropez [official video]

3:30

Florin Salam - Saint Tropez [official video]

Nek Music Tv

Aufrufe 107 000 000

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

2:36

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

Donald Romeo Official

Aufrufe 6 300 000

Falis mi

3:32

Falis mi

Various Artists - Topic

Aufrufe 2 200 000

Erkennst DU den Song? (mit Schmyt)

13:53

Erkennst DU den Song? (mit Schmyt)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 111 241

Paulas FILMFREITAG - Ich liebe den Film 😍 habt ihr ihn gesehen??

0:39

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

2:10

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

Netflix Deutschland, Österreich und Schweiz

Aufrufe 91 475

Every Asian Household Has A Rice Cooker

0:57

Every Asian Household Has A Rice Cooker

Humor Spot

Aufrufe 14 781 025

Trauerfeier für Uwe Seeler im Volksparkstadion

1:10:01