Benim Tatlı Yalanım 24. Bölüm

 • Am Vor Monat

  Benim Tatlı YalanımBenim Tatlı Yalanım

  Dauer: 2:18:24

  #BenimTatlıYalanım Her Cumartesi Star'da!

  Benim Tatlı Yalanım DE-film kanalına Abone olmak için linke wedia.link/benimtatliyalanim tıklayabilirsiniz.
  Oyuncular:
  Nejat: Furkan Palalı
  Suna: Aslı Bekiroğlu
  Kayra: Lavinya Ünlüer
  Şevket: Ahmet Saraçoğlu
  Hande: Gonca Sarıyıldız
  Saniye: Aslı İnandık
  Rafet: Sadi Celil Cengiz
  Serkan: Ali Yoğurtcuoğlu
  Burcu: Seda Türkmen
  Hayri: Cem Zeynel Kılıç
  Bizi sosyal medyadan takip edin!
  Benim Tatlı Yalanım Facebook hesabının paylaşımlarını görmek için linke facebook.com/pg/benimtatliyalanimm tıklayabilirsiniz.
  Benim Tatlı Yalanım Twitter hesabının tweetlerini okumak için linke twitter.com/tatliyalanim tıklayabilirsiniz.
  Benim Tatlı Yalanım Instagram hesabından yapılan paylaşımları ve hikayeleri takip etmek için linke instagram.com/tatliyalanim/ tıklayabilirsiniz.
  O3 Medya hakkında daha çok bilgi almak için linke www.o3medya.com tıklayarak O3 Medya Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.
  O3 Medya Resmi Facebook hesabını ziyaret etmek için linke tr-tr.facebook.com/o3medya/ tıklayabilirsiniz.
  O3 Medya Resmi Twitter hesabını ziyaret etmek için linke twitter.com/O3Medya?ref_src=t... tıklayabilirsiniz.
  O3 Medya Resmi Instagram hesabını ziyaret etmek için linke instagram.com/o3medya/?hl=tr tıklayabilirsiniz.
  Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…
  Nejat Yılmaz, kızı Kayra’yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika’da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra’nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra’nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra’yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin’e ulaşmaya çalışır.
  Suna Doğan, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline ulaşmak üzeredir. Küçük bir çocukken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açacak, annesinin hatırasını yaşatacaktır. Abisi Rafet’in aldığı borç yüzünden aile yadigari kahvehanelerine haciz gelmesiyle Suna’nın bütün hayalleri bir avuç toza dönüşür. Suna ve ailesi, ailenin ekmek teknesini kaybetmemek için birkaç gün içinde 200 bin TL bulmak zorundadır. Tüm aile kara kara bir çıkış yolu ararken, reklam filmi için mekan bakmakta olan Nejat’ın yolu kahvehaneye düşer. Suna, Nejat’ın kahvehaneyi almak isteyen aç gözlü bir iş adamı olduğunu zannedince Nejat’ı kovmaktan beter eder. Suna daha sonra Nejat’ın kim olduğunu öğrenir ve yaptıkları yüzünden pişman olur. Eğer Nejat kahvehaneyi reklam filmi için kiralarsa paranın en azından bir kısmını elde edeceğini düşünür. Ablası Saniye ve en yakın arkadaşı Burcu’nun gazıyla Nejat’tan özür dilemek üzere yola çıkar.
  Bu sırada Nejat, eski karısı Aylin’in gelmeyeceğinden emin olmuş, kızı Kayra’ya gerçeği söylemek üzere hazırlık yapmaktadır. Kayra’nın yıkılacağını düşünen Nejat perişan bir haldeyken Suna elinde özür dileme pastasıyla, kapısında belirir. Suna, kendini zorla içeri davet ettirir ve beraberinde gelişen olaylar Suna ve Nejat’ın kontrolünden çıkar. Sabah olduğunda Suna ve Nejat’ı yeni bir sürpriz beklemektedir. Kayra, doğum günü sabahında evinde gördüğü Suna’yı annesi Aylin zanneder. Bu yanlış anlaşılma Suna ve Nejat’ı hiç ummadıkları bir evcilik oyununun içine düşürür.
  #24Bölüm #aşkiçin

Benim Tatlı Yalanım
Benim Tatlı Yalanım

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Benim Tatlı Yalanım' ın yeni bölümü yayında! Benim Tatlı Yalanım'ın bölümlerini ve birbirinden özel içeriklerini kaçırmamak için http://wedia.link/benimtatliyalanim tıklayarak abone olabilir, zile basarak hepsinden haberdar olabilirsiniz...

Vor Monat
Irem Sena
Irem Sena

☺👍

Vor 5 Tage
Irem Sena
Irem Sena

👍😢

Vor 5 Tage
Irem Sena
Irem Sena

👍

Vor 5 Tage
Hüseynalı Allahverdiyev
Hüseynalı Allahverdiyev

Ö

Vor Monat
Muammer Sokollu
Muammer Sokollu

Değerli Benim Tatlı Yalanım Ekibi, İlk Önce Bölümleri TAM BÖLÜM olarak verdiğiniz için çok çok teşekkür ediyorum. Dizi izlerken çeşitli sebeplerle ara vermek zorunda kaldığım zamanlar ve anlayamadığım kısımlar oluyor. Bunlar artınca,TEK PARÇASI olmayınca O diziyi takip etmeyi bırakmak zorunda kalıyorum. TEK PARÇA yayınlamanız diziyi 24.Bölüm dahil izleme imkanı verdi. Çok Teşekkür ederim. Değerli Benim Tatlı Yalanım SENARİSTLERİ, 24.Bölümü izledikten sonra 23.Bölüme dönüp bu yorumu yazmadan duramadım. 23.Bölümü izlerken, Bir an geldi. Eyvah, Şimdi Nejat Trafik kazası yapacak.Trafik Polisine hakaret edecek.Hapishaneye atacaklar,Mahkumlar tecavüz edecek. Tahliye edilip eve giderken Tinerci sapıkların saldırısına uğrayacak.Sağ kolu ile Sol Bacağını kesecekler,sakat kalacak. Dedim. Nedir bu Nejatın çektiği.Adamcağızı biraz sevindiriniz lütfen. Diyecektim,24 bölümün sonu iyi geldi.Elinize sağlık. Değerli Yönetmen, Size anneniz babanız hiç, -Şu müzik sesini kapat,dizi izliyoruz,ne konuşuyorlar anlamıyoruz. Demedi mi ? Veya çocuklarınıza aynı şeyleri söylemediniz mi ? Konuşanlar Seslendirme sanatçıları değil.Kendileri konuşuyorlar.Zaten orada problem var. Bir de Konuşmalar esnasında Müzik sesi konuşmaları bastırınca defalarca geri dönüp ne dediklerini anlamaya çalışıyorum. Hele birde Kulak tırmalayan bir müzik olursa anlamak mümkün değil. Müzik Hele Piyano sesi şartmı ? Eski Şarlo filimlerine döndük. Görüntü ve Müzik var,konuşma yok. Lütfen Konuşmaları müziksiz yapınız,anlayabilelim. Dizi çok güzel. En Önemli Tarafı, Babaların da olduğunu hatırlatması. Malum biz babalar, "Ağlarsa anam ağlar,Gerisi Yalan ağlar" Zırvası için, Evlatlarını sevmeyen,Yalan ağlayan HERİFler durumuna konmuşuz... Başarılar dilerim. Kolay gelsin. MUTLU ve Uzun Yaşayınız.

Vor Monat
Elsan Alyev
Elsan Alyev

Sunanin sakatlqndan bezdim ya 😣😣😣😣😣

Vor 20 Stunden
Ceren Şeker75
Ceren Şeker75

Ya ben size bir şey söylemek istiyorum bir az geç oldu ama herkes Aylin i kotuluyor ama Pervin de çocuklarindan uzaklardaydi Aylin de Pervin ile Şevket i beraber görmek isterken Aylin ve Nejattan nefret ettiniz niye gerçek hayatı yansitmadiniz ben hala ondayim annesinden gördüğü şiddetten dolayı psikolojik sorunlar yaşayan ve bunlardan dolayı tedavi olmak için ailesini bırakan bir kadın Aylin ve bu onun haklı oldugunu gösterir demiyorum ama ailesine zarar vermemek için bırakması ona değer verdiğini gösterir Hem küçücük çocuk da olsa Kayra Sunayı bu kadar kolay affetmemeliydi ve de en son söylemek istediğim şey her kız zengin olan adama aşık mı oluyor ve de evli ve çocuğu var ve de bunu kabul ediyor ben diziyi seviyordum burada amacım diziyi gömmek de değildi sadece bu kadar Aylin nefretligi sinir etti bend Aylin iyi birisiydi Suna ile bu anlaşmayı yapmasının nedeni de Kayranin Suna varken onu istememesiydi kendinizi birazcık onun yerine koyun neyse okuduğunuz için teşekkür ederim

Vor 3 Tage
Asker Ahmedov
Asker Ahmedov

sunanın ayağı hafif burkuldu ama hala basamıyor çok saçma deyilmi

Vor 15 Tage
Ilayda
Ilayda

Suna neden kaç bölümdür iyileşmedi

Vor 16 Tage
Hazel M
Hazel M

It's been so long, I don't even remember what she did to still be on crutches

Vor 24 Tage
Eray Yıldız
Eray Yıldız

BWM Gibi bir arabanın lastiği patlamaz kardeşim patlamaz lastik vardır bmwlerde bişe yapıonz bari düzgün yapın la ayıptır.

Vor 26 Tage
İdil Özgören
İdil Özgören

Daha bu bölümü izlemeden önce 28.bölüm fragmanından suna ne ara hamile kaldı demiştim şimdi anlıyorum jdpdmdşfmgpmv

Vor Monat
Ümay Karabulut
Ümay Karabulut

Annesinin taktığı Bu kolye hangi markanın bilen var mı aradım bulamadım

Vor Monat
Nazlican Ünlü
Nazlican Ünlü

Serkan'ın Burcu'yu aramasın pişkin pişkin kıskandırmaya çalışması hiç hoş değil

Vor Monat
ay ışığı
ay ışığı

Iki hafta gecmis hala ayagi duzelmemis ömurluk sakat kalmadi yaa cok abartdilar

Vor Monat
zeynep sude baba
zeynep sude baba

1:37:33 nejata bakın yhaa

Vor Monat
Aisha Ibadova
Aisha Ibadova

Flörtöz toplantıniz bitdise... 😂😂 Burcu 💜🔥

Vor Monat
Yara Ahmed
Yara Ahmed

Music at the beginning of the episode plz?

Vor Monat
Biheyecan Mobil
Biheyecan Mobil

Aklıma geldide neden her yemek sahnesinde pişi yiyorlar. Ben bile bezerim.

Vor Monat
Biheyecan Mobil
Biheyecan Mobil

Suna'ya bak zamanın tanımını yaptı yaa😁

Vor Monat
Yigit gamers tv
Yigit gamers tv

Yediğiniz fake buradadır 2:11:00

Vor Monat
İam Angel
İam Angel

Handede herkesi öpüyor😂

Vor Monat
Jane Venezia
Jane Venezia

Can anyone send me a link for this episode, 24 and 26 with English episodes,,,, please & thank you

Vor Monat
Martha Mangusio
Martha Mangusio

En es pa ñooooollllll !!! 🙏🙏🏻🙏🏽🙏🏿🙏🏼 🇺🇾🇹🇷🇺🇾🇹🇷🇹🇷🇺🇾

Vor Monat
cihan TÜRK
cihan TÜRK

ilk başta aklıma geldi şerefsizim :) küs gibi davrancaklardı o kadar... bunu başta yapsanızaaaaaaaaaa bizi deli ediyonuz burda

Vor Monat
Miran Reyyan
Miran Reyyan

Filmlar gercek hayatdan olinir deyolar yaa banca bu dogru deyil , senarist aklina ne gelsa yaziyor ...🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Vor Monat
Sue Me
Sue Me

Bukadar salaklek artek fazla.......yazeek ....

Vor Monat
TİKTOK HANE
TİKTOK HANE

olan üstü

Vor Monat
F Stan
F Stan

Suna just sprained her foot while getting up from a chair. How long would it take to heal. She is still on her crouches? I am thinking that may be the actor broke her foot so they made it like this in the video LOL

Vor Monat
Deniz Demirci
Deniz Demirci

Ama onun adı aşk acısı değil ki : sevda

Vor Monat
Yorumcu Kız
Yorumcu Kız

Rafete biri gelsin yani "kız" Burcunun eski sevgilisi gelsin yada bi erkek ondan hoşlansın peşinde olsun sunada olduğu gibi nejat öyle anlamıştı sevdiğini

Vor Monat
Raul Ceferzade
Raul Ceferzade

Bence Necat Sunayı SunadaNecati seviyo.Ama bir-birlerine bildirmek istemiyordular

Vor Monat
Laila Zahid
Laila Zahid

Şu Saniye bir tek benim mi sinirimi bozuyor?

Vor Monat
Ayse Demir
Ayse Demir

Saniye çok kilo almdı hamile galiba

Vor Monat
Hilal Atilgan
Hilal Atilgan

Dizinin girişi efsaneydi

Vor Monat
mehmet tufi
mehmet tufi

Allah aşkına bilen varsa yazsın 1.49 da diskoda calan şarkı nın adı nı

Vor Monat
Ayse Demir
Ayse Demir

Topal Nuriyeye dönüştü Suna tamamen kıraydınız bari o ayağını 😂😂😁

Vor Monat
Ayse Demir
Ayse Demir

Gerçekten çok saçma şaka gibi 😂😂🤣😁

Vor Monat
ay ışığı
ay ışığı

Evet kac hafta oldu yine boyle geldi.ne gerek vardi.iki hafta gecmis ayagi duzelmis basliya bilirdi bu bolum.kirilmamis araba falan carpmamis bu kadar uzamasi sacma

Vor Monat
Ayse Demir
Ayse Demir

Kayranın gerçek Annesi çok gıcık biri yaa itici

Vor Monat
Aqil Orucov
Aqil Orucov

2:13:41 😍

Vor Monat
TUĞÇE yıldız
TUĞÇE yıldız

aylinin saçından tutup duvara 5 kez vurup...(devamı sizden gelsin bari)

Vor Monat
imge imge
imge imge

0:15 fon müzik ne?

Vor Monat
hasret baş
hasret baş

Saniye hić anasına cekmemis giyim olarak

Vor Monat
Estefany Cañas jimenez
Estefany Cañas jimenez

Desde Colombia no se si me puedes entender pero hasta cuándo esas muletas por una simple torceduras

Vor Monat
Arminda Fulane
Arminda Fulane

Acho eu que não quiseram parar as gravações.parece q ela teve que ser operada.por um problema na perna.

Vor 24 Tage
DC'VrSa-2
DC'VrSa-2

*_NEJAT - "Bizi İzlemeye Devam Et."_* _Güzel Mesaj, Teşekkürler :)_

Vor Monat
Hatice
Hatice

RAFET: Yaa seni adam sandık, mesajlaştık, komik video attık beee 😀

Vor Monat
Həmayə Kazımova
Həmayə Kazımova

Çokmu komik?

Vor 17 Tage
Areej umer
Areej umer

What happend to hande and tolga's relationship?

Vor Monat
Tula Kose
Tula Kose

Areej umer : IT‘S VERY SAD: IT ENDING ! TOLGA GO TO U.S.A. Hande want‘s to stay in ISTANBUL. She loves NEJAT & SERKAN loves Hande since 10 YEARS. BURCU loves SERKAN. Rafet loves BURCU....and so on ...💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Vor Monat
sima Nuruyev
sima Nuruyev

Sunanın heç geyimlərini xoşlamıram bu serialda

Vor Monat
sima Nuruyev
sima Nuruyev

Suna artıq o hasaları at.Çünki sabrımı zorlayırsan.Bu qədər uzun sürməməli o

Vor Monat
Muzaffer Simsek
Muzaffer Simsek

Rafet in acaba cinsel problem lerimi var saçları kömür rengi olan hayrinin bile sevgilisi var maşallah diğerlerinin 5 er tane var ulan rafet in ne sevgilisi nede sevgili adayı olacak birisi var bana göre RAFET VE HANDE SEVGILI OLMALI

Vor Monat
Nazlı Koçoğlu
Nazlı Koçoğlu

💕💕NESU💕💕 SİZİ Çok Seviyoruz💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

Vor Monat
Diş Yolunda Mezun
Diş Yolunda Mezun

Ah be aylinciğim🌼

Vor Monat
Ayşe nazlı Güney
Ayşe nazlı Güney

Peki Hanedenin her gördüğünü öpmesi?? Really

Vor Monat
Demi. K
Demi. K

Cok Kötü Abartiniz Önce Kayraya Ters Davran Sonra Beni Afeder‘mi B. Cikardiniz Sildim Artik Bakmiyorum

Vor Monat
Ceylin İnan
Ceylin İnan

Arkadaşlar Aylin diziden ayriliyormus

Vor Monat
Amormia Luga
Amormia Luga

Shoot! What a twist....i really thought its really over for Suna and Nejat...😜 Nice one...👏👏

Vor Monat
Eylül Bayram
Eylül Bayram

2:13:26 Oh be sonunda

Vor Monat
Mustafa Yemlik
Mustafa Yemlik

Şu kızın artık bastonlarla dolaşmasına gıcık olmaya başladım

Vor Monat
Konul Agalarli
Konul Agalarli

Her sey yaxsidi.amma sunanin ayaginin duzəlməsi cox uzun cəkdi.sanki sinibmis kimi.halbuki sadəcə oturdugu yerdə incitmisdi

Vor Monat
Figan Aras
Figan Aras

2:11:54 dakikadan sonra feci ters köşe olduk. Nejat' ın acayip günahını aldık. 😁

Vor Monat
Xalide Q
Xalide Q

Final süper 💖. Sürpriz oldu

Vor Monat
Georgina Young
Georgina Young

This ending is not enough. Will there be a season 2?

Vor Monat
RGY
RGY

Sevket in bu aldigi karar cok sacma.. Zaten vaktiyle bi hata etti cocuklarini annesiz birakti, simdi de karisi bu halde hasta iken kaybolan yillari telafi etmek yerine birakip gitmeyi dusunmesi cok bencilce.. Bu kararinin altinda her ne kadar Pervin in arada kalmayip coxuklarin yanina gitmesini saglamak olsa bile yine de sacma. Kalip savasmaliydi cocuklari icin

Vor Monat
Muzaffer Simsek
Muzaffer Simsek

Her zaman eleştirdiğim ama yinede seyrettiğim bu dizi ilk defa 24 üncü bölümüyle kendini temizledi dizi böyle olur ve ailen le oturup seyredilebilir hale geldi senarist galiba yazdıklarımı okudu hehehe

Vor Monat
Muzaffer Simsek
Muzaffer Simsek

@Erdem D Yasin tabiki hayır hehehe

Vor Monat
Erdem D Yasin
Erdem D Yasin

Büyük bir ihtimal okumuşlar(mı?)dır. hehheh he!

Vor Monat
Selin Deniz
Selin Deniz

Ege Kökenli sen nasıl bir oyuncusunn

Vor Monat

Nächstes Video

Benim Tatlı Yalanım 28. Bölüm Final

2:02:12

Benim Tatlı Yalanım 28. Bölüm Final

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 27. Bölüm

2:19:33

Benim Tatlı Yalanım 27. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 26. Bölüm

2:23:41

Benim Tatlı Yalanım 26. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 24. Bölüm

2:18:24

Benim Tatlı Yalanım 24. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm

2:05:15

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm

2:15:56

Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 25. Bölüm

2:24:23

Benim Tatlı Yalanım 25. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm

2:22:34

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2

Benim Tatlı Yalanım 21. Bölüm

2:29:08

Benim Tatlı Yalanım 21. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 13. Bölüm

2:29:39

Benim Tatlı Yalanım 13. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2

Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm

2:04:17

Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2

Benim Tatlı Yalanım 12. Bölüm

2:24:44

Benim Tatlı Yalanım 12. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2

Benim Tatlı Yalanım 19. Bölüm

2:22:16

Benim Tatlı Yalanım 19. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm

2:19:32

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 17. Bölüm

2:24:22

Benim Tatlı Yalanım 17. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 23. Bölüm

2:22:19

Benim Tatlı Yalanım 23. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 20. Bölüm

2:27:27

Benim Tatlı Yalanım 20. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 1

Benim Tatlı Yalanım 15. Bölüm

2:33:28

Benim Tatlı Yalanım 15. Bölüm

Benim Tatlı Yalanım

Aufrufe 2