BARDHI - Zhytem x Prap

Show Bizi Shqiptar
Show Bizi Shqiptar

Stream now on Spotify “Zhytem x Prap” 💔 https://sptfy.com/ZhytemxPrap

Vor 2 Monate
Sara Qehaja
Sara Qehaja

سشسيي كح😅 كح

Vor 12 Tage
Sibevej Salihi
Sibevej Salihi

😊

Vor 19 Tage
Preng Koka
Preng Koka

195

Vor 20 Tage
ALTIN MEMETAJ
ALTIN MEMETAJ

@Fatime Maliqi qq

Vor 29 Tage
Fatime Maliqi
Fatime Maliqi

@dorina akz iqndm l.4l.4v

Vor Monat
idolbardhi
idolbardhi

Kjo eshte super muzik qe ta rrelakson shpirtin dhe ben te harrosh gjdo gje 😩

Vor 2 Monate
yeyeyeyeyeyeye
yeyeyeyeyeyeye

​@idolbardhi its amazinggggg🚨🚨🚨

Vor Monat
Liridon Susuri
Liridon Susuri

@idolbardhi lllllll

Vor Monat
Naim Lamaj
Naim Lamaj

Po pra degjoje ti mj goce

Vor 2 Monate
Klarisa Isufi
Klarisa Isufi

🥺

Vor 2 Monate
•Joni oshte i jemi•🌍
•Joni oshte i jemi•🌍

@Adisa Ulluri po valla 😂😂🤝

Vor 2 Monate
olloal love
olloal love

Une kesaj i them fame e paster ku nuk hyjne ne pune muskujt e palestruar, tatuazhet, reklamimi i gjerave luksoze,, fama e ketij eshte zeri i tij aw i ngrohte qe cdo shpirt njeriu gjen qetesi kur degjon kenget e tij

Vor Monat
Ersida Hoxha
Ersida Hoxha

Egzakt

Vor 17 Tage
Mira Dulillari
Mira Dulillari

E vërtetë

Vor 20 Tage
Madona
Madona

100% 👍

Vor 22 Tage
Morena Qose
Morena Qose

@Armend Masha i ke parasysh ata manikinat qe duken aq perfekt dhe nese sjan ketu futet ne pune photoshop

Vor Monat
Lale Brahimi
Lale Brahimi

@Armend Masha krejt jon t fokusum pas ekspozimit t'gjitha sendeve qe posedojne .. Vune ne pah trupin e palestruar , veturat , shtepi luksoze per te terhequr vemendjen e tjereve.

Vor Monat
Miss Lopez
Miss Lopez

Art pa pas nevoj per zhveshje, bravo Bardhi i vetmi prej gjenerates re qe servon muzik dhe tekst tpaster 🙌🏻🥰

Vor 2 Monate
Luma Luma
Luma Luma

@lindita veipi As Butrinti ska pik zoni as style skena na hale Artista qysh i kan bota te kompletun me style me zo kta krejt tnjejt jon kopje

Vor Monat
lindita veipi
lindita veipi

@Luma Luma edhe mua se pse mu duk si butrinti kur e degjova pak dmth nga muzika nga pergjithesia

Vor Monat
Jeton Maqedonci
Jeton Maqedonci

@urfavlionnnn Um llom m ka ml 😮

Vor 2 Monate
Luma Luma
Luma Luma

@urfavlionnnn O ska za edhe pik e kena ni me pas mun i knon pa efekte plus krejt te vjedhne i ka ska stil edhe ky reper osht po munohet me knu

Vor 2 Monate
endrit jahaj
endrit jahaj

https://www.youtube.com/watch?v=B3VAorr-bbc edhe ket bardhi e ka knu? 🤣

Vor 2 Monate
A&K🧸
A&K🧸

Per gjithe te lenduarit nga dashnia fshini lotet 🥺

Vor 2 Monate
Ero Ero
Ero Ero

Nuk i kujtoj dot ditet e veshtira pas ndarjes vetmm 😢😢😢😢😢

Vor 12 Tage
Julinda Shaipi
Julinda Shaipi

Veshtire te ndahesh mbas 20 viet martedì😥😥😥😥

Vor Monat
Kera Toless
Kera Toless

😭😭😭😭😭😭

Vor Monat
Arsit Lakja
Arsit Lakja

Ahahaha loti si uji 😂😂

Vor Monat
Klajdi Hb
Klajdi Hb

@Daku Alb kur flet keshtu mendo Se mund te jet dhe motrra jot ktu verdall pem pa kokrra dukesh qe je komplet vk o plak ju qe beni keshtu ju qani me shum si legen 🤐🤐

Vor 2 Monate
Iva Alsina
Iva Alsina

Po zhytem Vjet ne kete stine ai lancoi kengen"A je" Para 2 vitesh " Betohemi " qe ishte thjesht unike ne versionin e saj BARDH po na thyen zemrat pa i pasur te thyera

Vor 2 Monate
Don xhoni
Don xhoni

😂😂💔

Vor 2 Monate
idolbardhi
idolbardhi

Best singer , Best person , Best idol Happy to be your fan 🤍

Vor 2 Monate
tonar wodi
tonar wodi

Respect nga shqipet e greqise 🇦🇱

Vor Monat
tonar wodi
tonar wodi

I love this song

Vor Monat
Madona
Madona

Zeri i bardhit dhe refreni shume i qelluar jane relaks per shpirtin!

Vor 22 Tage
idolbardhi
idolbardhi

thjesht kryeveper 👏🏻 nga nje artist i vertet 🤍

Vor 2 Monate
Αλεξάνδρα Ζέζα
Αλεξάνδρα Ζέζα

E vertet

Vor 2 Monate
idolbardhi
idolbardhi

Ze i vecante ndryshe nga te gjithe , bravo go ahead we love you ❤

Vor 2 Monate
Izabel
Izabel

nji nga artistet me t’mir ❤️ Super Bardhi, komplimente dhe suksese✨✨

Vor 2 Monate
Soinas Doyi
Soinas Doyi

Respect nga shqipet e greqise 🇦🇱

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

This song makes you remember things you haven't thought about in a long time

Vor 2 Monate
lior yunfh
lior yunfh

i just love all of Bardhi's songs , he is my all time favourite singer

Vor Monat
FF_ILJAS
FF_ILJAS

Super kenge te ben ta harrosh cdo stres 😔 te falenderojm Bardhi 😊

Vor 2 Monate
Alfred Hysenaj
Alfred Hysenaj

Me tekst :Zhytem: Pa ty po zhytem, Copa copa po mbytem Pa ty, pa ty po zhytem Haram, haram, koka kon kjo dashnia Zhytem Copa copa po mbytem Pa ty, pa ty po zhytem Haram, haram, koka kon kjo dashnia A je, a je tu menu hala A je pendu, a tjeter ke ba? Ah, shum pyetje n'menen tem qe po du me ti pa Ka je, ka je se s'po munem ma Ajde, ajde se po du me t'pa Ah, sa shpirti m'dhem e nonstop po m’rrin nal Kjo dhimbja Sa fajin e gjynahe ti ke ba Krejt ti kam fal 2x Oh, godit hala Shpirtin kallama se mu s'o ka m'rreh zemra pa ty, zemra pa ty, zemra zemra Pa ty po zhytem, Copa copa po mbytem Pa ty, pa ty po zhytem Haram, haram, koka kon kjo dashnia Zhytem Copa copa po mbytem Pa ty, pa ty po zhytem Haram, haram, koka kon kjo dashnia Prap: Prap, zemren ma ke thy Ah, sa katile koke kan Shpritin copa ma ke lan 2x A t'mungoj? A je tu cmend? A je tu pi apo m'permend? A po m'shan? A po m'nem? A bon me dit se nuk pi ni mo as flutrat, po s'muj me t'marr inat Bile vraje ket dashni, ti kapi, shprazi krejt plumbat Se nuk pi ni mo as flutrat, po s'muj me t'marr inat Vraje ket dashni, kapi, shprazi krejt plumbat Para pasqyres osht nji i pit me gitar Tu knu kong t'dashnis, ah, dreqi e marrt Jena dasht, sa shum jena dasht Jena dasht, sa shum jena dasht Ti je shku e kurr nuk u ktheve mo 2x Pa mu me jetu a ki me mujt? Pa mu, a ki me mujt? Prap, zemren ma ke thy Ah, sa katile koke kan Shpritin copa ma ke lan 2x

Vor 2 Monate
Era Akullk
Era Akullk

Beautiful songs ♥️✨

Vor 2 Monate
idolbardhi
idolbardhi

i just love all of Bardhi's songs , he is my all time favourite singer

Vor 2 Monate
Kejsii
Kejsii

🥺🫶

Vor 2 Monate
theonlymusic
theonlymusic

🔔💜

Vor 2 Monate
Queen
Queen

Favorite songgggg and voice and very good spot, the outfit and the meaning of the song, thank you very much for this song, I love you very much Bardhi, you are the best artist among these young people

Vor 2 Monate
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

Best singer , Best person , Best idol Happy to be your fan

Vor Monat
Maria Hotgirl
Maria Hotgirl

Foarte frumoasa melodia, nu o înțeleg dar îți ajunge la inima BRAVO RESPECT

Vor 2 Monate
Amanda Love Vlog for Boys
Amanda Love Vlog for Boys

Sa e dhimbshme kjo kenge dhe teksti interesante!love breaking story!suksese te larta hiti I vitit ju lumte je artist mahnites ylli magjik!

Vor 2 Monate
Nyc Louie
Nyc Louie

Instant classic ❤🇦🇱

Vor 2 Monate
Gianna -Don’t Scroll
Gianna -Don’t Scroll

Kenga me e mir e tij qe ka bo kohen e fundit🎉 Respekt !

Vor 2 Monate
kindness Schmidt
kindness Schmidt

The best singer ever thanks for such a big talent he is the best

Vor 29 Tage
Antoneta Rrapi
Antoneta Rrapi

Sa e dhimbshme kjo kenge dhe teksti interesante!love breaking story!suksese te larta hiti I vitit ju lumte je artist mahnites ylli magjik!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💖💖💖💖💖💖💖💖💖🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤗🤗💫💫💫💖💖😘😘😘😘😘

Vor 2 Monate
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

Kenga me e mir e tij qe ka bo kohen e fundit🎉 Respekt !

Vor 2 Monate
Albii Tt
Albii Tt

o ma theve mu ka dasht ni keng per me kalu vjeshten inshalla edhe me trintin sa ma shpejt e qet qata per dimer bardhi ✌️👑

Vor 2 Monate
Bela Bela
Bela Bela

O zot I madh sa e bukur me shpirt e ke kendur o Bardhi 🥺🥺te lumte goja na preke me kete keng 😣😣

Vor 2 Monate
Mondi Tare
Mondi Tare

Respect nga shqipet e greqise 🇦🇱 🔥

Vor 2 Monate
lior yunfh
lior yunfh

This song makes you remember things you haven't thought about in a long time

Vor Monat
linda cuko
linda cuko

Nje nga zerat me te bukur. Me ne fund po shohim nje kenge te hajrit pa femra te zhveshura pa makina luksoze po shum i thjesht si kengetar.

Vor 21 Tag
Ida Troka
Ida Troka

My favorite music ❤️🤩🎉

Vor 2 Monate
Roen Gashi
Roen Gashi

Kjo e dyta bohet virale ne tik tok se ne shqiptart e kishim pas zemren e thyer 😂

Vor 2 Monate
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill

Vec tuj vujt 😂😂😂

Vor Monat
Xhuliano Hysollari
Xhuliano Hysollari

Gjith shqiptaret ashtu jan 🤣🤣🤣

Vor Monat
V4LENTINO_OFFICIAL
V4LENTINO_OFFICIAL

@Eljesa Guri ckuptim ka "q"?

Vor 2 Monate
Nora B
Nora B

😂😂😂 gjithsesi

Vor 2 Monate
Xhejmsi Sinani
Xhejmsi Sinani

😂😂😂😂😂😂

Vor 2 Monate
Paola
Paola

This song makes you remember things you haven't thought about in a long time😐

Vor 2 Monate
Sidii🖤
Sidii🖤

Talent 😍❤

Vor 25 Tage
𝙰𝚗𝚗𝚊𝚕𝚢𝚛𝚒𝚌𝚜28
𝙰𝚗𝚗𝚊𝚕𝚢𝚛𝚒𝚌𝚜28

Një Super këngë 🥰 Bravo për punë tënde që sa bën një këngë nis tjr Je një super këngëtar 😍😍🤩

Vor 2 Monate
𝙰𝚗𝚗𝚊𝚕𝚢𝚛𝚒𝚌𝚜28
𝙰𝚗𝚗𝚊𝚕𝚢𝚛𝚒𝚌𝚜28

@slian eoda po shumë e vrt 🥰

Vor Monat
Rudina Sinani
Rudina Sinani

Kjo kenge sa e degjon te prek shpirtin ne thellesi...

Vor 2 Monate
andi andi
andi andi

I love this song ❤❤❤

Vor 2 Monate
Artemisa Yarım
Artemisa Yarım

❤️❤️❤️....kenge fantastike kenaqesh kur e degjon. JE SUPEEEEEEER talent i paster.

Vor 22 Tage
Alba Vathaj
Alba Vathaj

Thjesht kryeveper 🥺🥹🥰 as always 😩🥺❤️‍🩹❤️‍🔥

Vor 2 Monate
Sofie Kociu🎵🎶
Sofie Kociu🎵🎶

Si nuk lodhesh ore djalë mbaron një kengë nis tjetrën❤️❤️❤️🔥🔥🔥😍😍😍😍😍🌟🌟🌟🌟

Vor 2 Monate
Queen
Queen

the song is very good, keep it up, Bardhi

Vor 2 Monate
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc

Love song Love Bardhi ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥👏👏👏💣💣🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
Account Google
Account Google

Crazy bardhi as always na knaqe krejtve zemrat !❤️😍

Vor 2 Monate
Fleta Fleta
Fleta Fleta

Can't wait 💯🔥

Vor 2 Monate
Alketa Muco
Alketa Muco

Ti ne cdo keng te ben te gjesh veten o djal .suksese ne cdo hap tendin 😘😘🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
hoiy vinosa
hoiy vinosa

thjesht kryeveper nga nje artist i vertet

Vor 2 Monate
Serena Ledini
Serena Ledini

'PRAP' hits different for those who find themselves in the lyrics😔

Vor 2 Monate
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo

Vec fitore dhe shendet 💥💥💥💥

Vor 2 Monate
zana banci
zana banci

Super we need song like this in Eurovision go 🦅❤️🇦🇱❤️🇽🇰❤️🦅

Vor 2 Monate
zana banci
zana banci

@Floki he can sing live I guess

Vor 2 Monate
Floki
Floki

in eurovision he as to sing live and there he cant use autotune =)

Vor 2 Monate
Stella Shkurti
Stella Shkurti

Shum te bukura kengat, si gjithmon 😂❤❤❤❤

Vor 2 Monate
Adrian Krasniqi
Adrian Krasniqi

Bravo Bardhi i fortë je👍🏼👑

Vor 2 Monate
(Camille)_ vℓσg gσ тσ му ¢haηηєℓ!
(Camille)_ vℓσg gσ тσ му ¢haηηєℓ!

Kjo eshte super muzik qe ta rrelakson shpirtin dhe ben te harrosh gjdo gje

Vor Monat
Sofie Kociu🎵🎶
Sofie Kociu🎵🎶

Pa ty po zhytëm harram kjo dashnia👏👏🥂😘

Vor 2 Monate
idolbardhi
idolbardhi

Nje hit i padyshimt !! 😍🔥

Vor 2 Monate
°•Detta♡
°•Detta♡

Nje kenge qe te tregon se nuk e kemi ne fajin se na lan por vet ata qe do pendohen me vone!!!

Vor 2 Monate
Μοντα Στελλα
Μοντα Στελλα

Bravo respekt nga shqipet e korfuzit🙏🙏🙏🙏

Vor 29 Tage
Nora Smith
Nora Smith

hit i pa harruar bravo bardhi 🎉😂❤😢😮😅

Vor 2 Monate
denis barahoxha7
denis barahoxha7

Je p9 shoku Din me bo muzik t bukur Muzik internazionale 🔝 Brravo bardh djali hallall ta boft zoti 🦁

Vor 2 Monate
denis barahoxha7
denis barahoxha7

@endrit jahaj ja ke fut kot plako skan lidhje hic. Muziken qe ke cu ti e njof prej shum vitesh e knon nji kengtar romun florin salam-mam. Bardhi osh talent ske ca i thu dhe nese do e kishte mar muziken … rrespekte per njerzt qe punojn dhe na sjellin muzik t mir per ne

Vor 2 Monate
endrit jahaj
endrit jahaj

https://www.youtube.com/watch?v=B3VAorr-bbc edhe kjo kenga e bardhit eshte? 😂

Vor 2 Monate
giorgos panori
giorgos panori

😇😇😇😇

Vor 2 Monate
Donika Januzi
Donika Januzi

Te lumt ! 🔥❤️

Vor 2 Monate
Migena
Migena

Mezi po e prisja !! 🔥🔥❤️

Vor 2 Monate
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo

Kjo muzik ndegjohet kudo do behet hiti i. Dimrit. Besoj 👏👏👏👏👏👏😗

Vor 2 Monate
dinakja jote👻👑
dinakja jote👻👑

një si kjo këngë duhej nga ty bardhi sepse je talent❤❤❤💥💥💥💥💣🔥🔥🔥🔥bravo pjesa e dytë më ka pëlqyer më shumë😕😕😥😢

Vor 2 Monate
anita🌀
anita🌀

bravo ❤️🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Ermal Ahmeti
Ermal Ahmeti

Sa bukur kendon ky djali me pelqen shumeeeeee je i papar prz❤💫👑

Vor 23 Tage
Silvana Janca
Silvana Janca

Nje ze qe super i bukur ♥️,te gjith kenget e Ke hiteeeee✋muzika jote te qetson shume ♥️

Vor 2 Monate
Leonida Dobi
Leonida Dobi

Kënga ma e bukur 🥰

Vor 2 Monate
Elida Ismaili
Elida Ismaili

Bravissimo da brivido 🇦🇱🥲🇦🇱🤩

Vor Monat
Emanuela Sherri
Emanuela Sherri

Hittttt🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤ . Ama ato persona qe jan nda 💔 mos e degjoni sesht per ju😂

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Ti ne cdo keng te ben te gjesh veten o djal .suksese ne cdo hap tendin

Vor 2 Monate
•Joni oshte i jemi•🌍
•Joni oshte i jemi•🌍

Po valla

Vor 2 Monate
Mateo Caushaj
Mateo Caushaj

Kjo keng Vlen per ata qe e kan zemren e thyer🥺💔

Vor 2 Monate
Mihai Lucescu
Mihai Lucescu

Beautiful song, i’m from roumani🙌❤️

Vor 2 Monate
Fabi fabi
Fabi fabi

Kjo muzik meriton SHUMMM🌹⚡️⚡️⚡️⚡️

Vor 2 Monate
idolbardhi
idolbardhi

Perle si gjithmon meriton me shum dhe ma lart se aq bravo 🤍🤍

Vor 2 Monate
E Ajdini
E Ajdini

Simply Hitmaker 💥

Vor 2 Monate
_3NxH1_🧸
_3NxH1_🧸

sapo u vulos nje hit i ri🎉😂❤ bardhi si gjithmone na surprizon🔥

Vor 2 Monate
Kreshinjo
Kreshinjo

Kjo e para esht super hite, respekte vllacko ✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

Vor 2 Monate
Xharie Elezi
Xharie Elezi

wowwww nje super muzik bardhi ton muzikat e bukura po i ben po me kete e paske mbyt🔥🔥❤️❤️

Vor 2 Monate
Sara
Sara

Bardhi, thjesht te dua o njeri❤

Vor 18 Tage
Katrina Katrina
Katrina Katrina

Ze brilliant ! Na ke terbuuuuu me ket ze dhe me keto kenge perfect 🥰 💞 👌

Vor 2 Monate
toni toni
toni toni

Shum keng e bukur bravo bardhi 😍👏👏👏

Vor 2 Monate
Meriton Ajdini
Meriton Ajdini

Suksese Bardhi 👌🆒🥁🎨🎻🌠💥🎹🎧😘👏

Vor 2 Monate
Albana Mustafa
Albana Mustafa

Suksese gjith jeten Bardhi te dua shum ❤️ 👊😉👍🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor 2 Monate
Djellza Buzhala
Djellza Buzhala

My farovite music❤️❤️❤️‍🔥

Vor 2 Monate
Vjollca b Gashi
Vjollca b Gashi

BRAVO BARDHI .KENGE FANTASTIKE SHUM E NDJESHME. SI GJITHMONE KE ZE FANTASTIK.🔥🔥🔥💥💥💥

Vor Monat
Panter Per Artistat
Panter Per Artistat

Drejt bardhi asnjeher sme ka pelqy dhe as nk me shkonte neper mend ta plq do1 her si kengetar po me kte keng ma qetsoj shpirtin rpt ✌🏽 Brv bardhi brv ✌🏽

Vor 2 Monate
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo

Mete vertet kjo muzik ta relakson shpyrtin

Vor 2 Monate
Ardit Hoxhallari
Ardit Hoxhallari

Kënga më e bukur që kam dëgjuar bardhi ke një zë të bukur 💓💓💓❤❤💝💝💞💞💖💕💓💘

Vor Monat
idolbardhi
idolbardhi

si gjithmon me hite super kenge vetem vazhdo Bardh mos u ndal asnjeher te duamm 🤍

Vor 2 Monate
Prova Prova
Prova Prova

7yggghhbb bnkjjn01

Vor 2 Monate
Jusra Varaku
Jusra Varaku

Aaaaaauauauauauauauauauajaiaaiaiauauauauajajajauauauauauauauauaauauauauauauauajajajajajaajaj💖💖💖💖💖💖💖💖

Vor 2 Monate
Blerina Sherifaj
Blerina Sherifaj

te kendofte shpirti gjithe jeten super ze.nuk ndaloj dot se e degjuari kete keng.suksese suksese

Vor 25 Tage
Sandra Elshani
Sandra Elshani

🎧🎚🔉 këngë e bukur shum 💕 🇦🇱💪 bardhi esht 👑

Vor 2 Monate
Iliriana Shahini
Iliriana Shahini

Qdo vjesht Bardhi e ka nga nje hit Big Bravooo

Vor 2 Monate
Ibe🍀
Ibe🍀

Mezi po e prisja per te dale🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Ejluvl
Ejluvl

Sa me shume suksese Bardhi 🎉

Vor Monat
jasin zemzadja
jasin zemzadja

Nje super muzik bardhi bravo Me le pa fjale me kete kenge, kjo kenge me te vertet eshte shume e bukur sepse po me kujton shum gjera Bravo bardhi te uroj suksese dhe sa me lart bardhi Te dua shume bardhi

Vor 2 Monate
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo

Na kenaqe me kto melodi te bukura 😗😗😗

Vor 2 Monate
Corinne 💦Need S🍆ucks
Corinne 💦Need S🍆ucks

si gjithmon me hite super kenge vetem vazhdo Bardh mos u ndal asnjeher te duamm

Vor 2 Monate
Sidorela Gjoni
Sidorela Gjoni

Thjesht nje mrekulli 👏👏👏

Vor 2 Monate
eyow foou
eyow foou

thjesht kryeveper nga nje artist i vertet

Vor 2 Monate
Elisa Lisa
Elisa Lisa

Gjithon me prek ne tela ky Bardhi mua 😭♥️

Vor 2 Monate
Ilda Porja
Ilda Porja

Bardhi just perfect your voice 🤷🥺💙

Vor 2 Monate
bardhi veq i fukit eshte🦁
bardhi veq i fukit eshte🦁

Kengen me butrint imerin mezi pe presim🥰🥰

Vor 2 Monate
Paul Hollen
Paul Hollen

Embelsira per ne fund kenga e 2te 🔥🤍

Vor Monat
lior yunfh
lior yunfh

Kjo eshte super muzik qe ta rrelakson shpirtin dhe ben te harrosh gjdo gje

Vor Monat

Nächster

Gjesti - KU METE (prod by. Albos)

3:31

Gjesti - KU METE (prod by. Albos)

GJESTI

Aufrufe 5 300 000

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

3:00

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

SBS Entertainment

Aufrufe 21 000 000

YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)

3:25

Rema, Selena Gomez - Calm Down

4:28

Rema, Selena Gomez - Calm Down

Reggaeton Records

Aufrufe 840

Rema, Selena Gomez - Calm Down (Official Music Video)

4:00

Dafina Zeqiri -  Dhimbje Dhimbje

2:57

Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje

Dafina Zeqiri

Aufrufe 21 000 000

FINEM - ANAKONDA

3:45

FINEM - ANAKONDA

FINEM

Aufrufe 14 000 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 44 000 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 69 000 000

Rema - Calm Down (Official Music Video)

3:40

BARDHI x ALKETA - MI AMOR

3:07

BARDHI x ALKETA - MI AMOR

SBS Entertainment

Aufrufe 5 000 000

Juju - Nie wieder sehen (OFFICIAL VIDEO)

2:40

Juju - Nie wieder sehen (OFFICIAL VIDEO)

jujuvierundvierzig

Aufrufe 862 977

HOODBLAQ - UNGA UNGA (prod. by Shokii)

3:42

Rammstein - Adieu (Official Video)

8:50

Rammstein - Adieu (Official Video)

Rammstein Official

Aufrufe 9 024 193

Dafina Zeqiri ft. Alban Skenderaj - Copa Copa

3:15

Dafina Zeqiri ft. Alban Skenderaj - Copa Copa

Dafina Zeqiri

Aufrufe 5 003 365