BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA

 • Am Vor 2 Monate

  SBS Entertainment SBS Entertainment

  Listen the latest song from Bardhi & DJ Gimi-O.
  bfan.link/RAKIA
  ____________________________

  ✔️ Did you subscribe to the SBS's official channel?
  Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

  Produced by: SBS Entertainment

  Video by: Valon Aziri

SBS Entertainment
SBS Entertainment

STREAM NOW on SPOTIFY ! ❤️ - https://spoti.fi/3LS198v

Vor Monat
Tony Rose
Tony Rose

Vlerësoj vërtet *Dr Sabo love* përmes Facebook-ut për atë që ka bërë për mua Ai mbetet më i miri kur bëhet fjalë për drejtshkrimin..

Vor 9 Tage
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi

Tekstin te lutem kenga shum kuptime ka me pelqen😍😍😍😍😍😊😊😊😊

Vor 15 Tage
Satino Ibrahimi
Satino Ibrahimi

Shum e bkr kjo kenga me plq shum 🥰🥰🥰😍😘😘

Vor 20 Tage
Igli
Igli

Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Qa p... E nanes po fol e po kan Pom thirr vec me menon Po fol po ani nasht Krejt shishet masveti e pi Hajt se t’thirri e mos ta niii Alo… Dashni,po tu met pa po spo du met ni Spo du met pa po du met ni Mu ke bo ves Ca k**in po don ca k**in. Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Per ty po pi shum Mkujtohet cdo nate A po mlen ti rahat mu tash… Dashnia iku, Pa ty cdo nate jam i vetem n’shtrat Pa fat Amo, dashnin qe ke ti gjuje mo Se ma ke bo jeten dram Jo drama nuk po du Se mrena mrena zemres kujt i thu te duuu Vec rakia i din dhimbjet e mia Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija

Vor Monat
Rovena Bakalli
Rovena Bakalli

Wow

Vor 13 Tage
Skenda 1234
Skenda 1234

@Egzona Gjonbalaj Ibishi m'vjen mir qe ,e kam mbiemrin .Ibishi

Vor Monat
Celni Olin
Celni Olin

A legenda di MssQuen.My.Id snowquen hè u mo idolu. Hè a persona chì aspiru à essei, hè a mo luce di ghjornu

Vor Monat
Celni Olin
Celni Olin

A legenda di MssQuen.My.Id snowquen hè u mo idolu. Hè a persona chì aspiru à essei, hè a mo luce di ghjornu

Vor Monat
Park Sarah
Park Sarah

Always a fan of albanian music. 🇲🇦🇦🇱

Vor Monat
lina roblox
lina roblox

Dame

Vor Monat
alexa
alexa

The Legend Of SexyMuschi.Monster snowquen's is my idol. Hes the person I aspire to be, hes my light of day,

Vor Monat
Hello It'sMe
Hello It'sMe

Bardhi e meriton vemendjen qe e ka 🤌🏻sukseset mos tu ndalshin ❤️

Vor Monat
Kosta Kostaa
Kosta Kostaa

@Hello it'sMe e meriton

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍

Vor Monat
Valon Jakupi
Valon Jakupi

if we all Albanians from all states come together as big Albania we will make the best music in world with collaborations 🇦🇱🇲🇰🇽🇰

Vor Monat
minivere pllana
minivere pllana

hahaah

Vor 26 Tage
minivere pllana
minivere pllana

ahahhahahhahhahahahahhahahahhaha hHHahahhahah

Vor 26 Tage
ema elena
ema elena

@Sime dreaming✨ *#Kosovo** is **#Albania* 💯🔥❤♥❤♥❤♥

Vor Monat
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}

@Sime Sanjaj

Vor Monat
Sime
Sime

Kosovo je srbija

Vor Monat
Alma Pour
Alma Pour

I love albanian music from iran - Azerbaijan😍❤️🇮🇷🇦🇿

Vor Monat
Zana Morina
Zana Morina

@Isuf Troshupa 🤷‍♀️

Vor Monat
Isuf Troshupa
Isuf Troshupa

@Zana Morina Ich habe

Vor Monat
Isuf Troshupa
Isuf Troshupa

@Zana Morina Ich habe ein Problem

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
ema elena
ema elena

Respect🇦🇱❤

Vor Monat
Hi It's Me
Hi It's Me

All albanian songs are hits. This song would be worldwide if you add eng sub Love from morocco❤️

Vor Monat
Adifet Murtezani
Adifet Murtezani

Ms.11

Vor 8 Tage
Rora Nesi
Rora Nesi

😄😄😄😄😄

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Super kengë per super Artista 🔥🔥💯

Vor Monat
Maria Farcas
Maria Farcas

Nice song the Albanian songs are hitting different respect and love from the Balkan brothers 🇷🇴🇦🇱🇽🇰❤️

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Jonie-_ T[A]P Me!! To Have [S]EX💞 With Me🔞
Jonie-_ T[A]P Me!! To Have [S]EX💞 With Me🔞

if we all Albanians from all states come together as big Albania we will make the best music in world with collaborations

Vor Monat
CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻

Always a fan of albanian music.

Vor Monat
K.I. 007
K.I. 007

Long live the Greatness of big Albania 🇦🇱🦾

Vor 15 Tage
ema elena
ema elena

*The beat is so fire. Killed it !!* 🔥💯

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Lumi Marku
Lumi Marku

Fall in love 😍 Pa fjalë,teksi perfekt dhe një zë fantastik.Suksese dhe më tej.💙🇦🇱

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
Everytime Soundwaves
Everytime Soundwaves

LOVE THIS SOUND! 🔝🔥

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Brawo djem 💥💥🚀

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Can't stop listening 🔥💯

Vor Monat
ema elena
ema elena

*Can't stop listening* 🔥💯

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
nieooj gotoy
nieooj gotoy

The beat is so fire. Killed it !!

Vor Monat
Σαββινα Παπαδελια
Σαββινα Παπαδελια

Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια 🔥

Vor Monat
King Greek Rice
King Greek Rice

Οτκ το τραγούδιιι

Vor Tag
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
NATALIE👈𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛
NATALIE👈𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

Always a fan of albanian music.

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

Shume adrenaline kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te resuksese tdy artistave per me tej🫶

Vor Monat
meli
meli

Sono una fan della musica albanese❤️❤️❤️ 🇮🇹❤️🇦🇱

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

The beat is so fire. Killed it !!

Vor Monat
Alessandra 23
Alessandra 23

Kenge e bukur, respect from Romania🇷🇴❤️🙏😍✨

Vor Monat
Alessandra 23
Alessandra 23

@Albanian ILLYRIAN {🇽🇰} 😂❤️❤️

Vor Monat
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}

Multumesc hahahahhahaha 🇦🇱♥️🇹🇩

Vor Monat
Enver Enver
Enver Enver

Edhe ti qenke e bukur 😘

Vor Monat
Jahja Era
Jahja Era

Shume adrenaline 🤩💗kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te re😉🤭suksese tdy artistave per me tej🤞💜🫶👏

Vor Monat
Edi Mehmeti
Edi Mehmeti

😀

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
RINEUER
RINEUER

Super kengë per super Artista 🔥🔥💯

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍

Vor Monat
Hamit Emini
Hamit Emini

Brawo djem 💥💥🚀

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Leoni Leo
Leoni Leo

Love this song 🔥🔥🔥

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

I don't understand this lyrics but the flow nd melody are so addictive bruhhhh🔥🔥🔥🔥🔥🔥,also what the beat produced by Gimi-O👌👌👌 Love from INDIA🇮🇳🇮🇳🇮🇳

Vor 26 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Shume adrenaline kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te resuksese tdy artistave per me tej🫶

Vor Monat
soiung toiue
soiung toiue

Ju lumtë o djem, kjo këngë nuk të merzitet kurrë faliminderit që po na sjellni tekste e muzikë të mirë!

Vor Monat
mllop aeet
mllop aeet

Nice song the Albanian songs are hitting different respect and love from the Balkan brothers 🇷🇴🇦🇱

Vor Monat
Just Arkon
Just Arkon

The beat is so fire. Killed it !!

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

Kënga me e mir kete vit ❤

Vor Monat
Adelina kuqi
Adelina kuqi

🎶Bravo! Bardhi🎤👏👏👏

Vor Monat
Show Bizi Shqiptar
Show Bizi Shqiptar

Mrena zemres kujt i thu te duaaaa ❤️

Vor Monat
Elona Hoxhallari
Elona Hoxhallari

veq rakia i din dhimbjet e mia ❤❤😘😘

Vor 18 Tage
Diellza Isufi
Diellza Isufi

@🦋Sava🦋 was

Vor 18 Tage
Diellza Isufi
Diellza Isufi

@🦋Sava🦋 was

Vor 18 Tage
ina gjabri💘👍
ina gjabri💘👍

@demona ! ik anej kalama

Vor 20 Tage
demona !
demona !

Mamit tan

Vor 20 Tage
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΖΗΣ

What a song 🎵 😍 👏!!!

Vor Monat
Munnu kumar
Munnu kumar

I don't understand this lyrics but the flow nd melody are so addictive bruhhhh🔥🔥🔥🔥🔥🔥,also what the beat produced by Gimi-O👌👌👌 Love from INDIA🇮🇳🇮🇳🇮🇳

Vor Monat
Lumii Lumii
Lumii Lumii

Sukese je keng e bukur bardhi eshte nje kengetar me ze te mrekullushem se gjdo keng e ben me super hite ka talente per muzik me pelqen shumm ne gjdo kenge sukese te dua bardhi rrespkte 💕💕🔥🔥

Vor Monat
king Boy
king Boy

LIKE kush Eka Prit KET hit🔥👑

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍

Vor Monat
Endrit citaku
Endrit citaku

Can’t stop listening it’s amazing best song ever in 2022😍

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Aurora Pali
Aurora Pali

@*#www** 😂😂😂😂😂

Vor Monat
Endrit citaku
Endrit citaku

@*#www** 😂ok

Vor Monat
*#www**
*#www**

Shkruj shqip se te bën njeri ma te mire

Vor Monat
Anna Meci
Anna Meci

Urime!!!Shum bravo për të dy këngëtarët,Bardhi të shkon shum ky stil kënge.

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

Super kengë per super Artista 🔥🔥💯

Vor Monat
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video

Shumë Shumë bukur Djema krenaria e shqiptarisë 🇦🇱🤝🇽🇰🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
「genti⁴⁴」
「genti⁴⁴」

Kënga me e mir kete vit ❤

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍

Vor Monat
™x} TM--SPHINX {x™
™x} TM--SPHINX {x™

انا من فلسطين وتحياتي لشعب البانيا ولجميع الشعوب العربية والإسلامية🇵🇸♥️🇦🇱☝️

Vor Monat
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته على فلسطين الاخ المسلم ✌☪️🇦🇱🇽🇰❤🇵🇸🇵🇸☪️☝️

Vor Monat
anggi
anggi

Du bist mein Idol SUZUKA.Uno immer in meinem herzen, schön, liebe, wahlen, kulturell ❤ Sie sind eines der besten Konzerte...

Vor Monat
Brikena Koni
Brikena Koni

Superrrr 🔥🔥🔥 kenga ime e preferuar per kete vere 😍

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍

Vor Monat
schniggedy
schniggedy

Ich als 🇧🇷 ich liebe DJ Gimi o ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor Monat
Nia-🔞𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛
Nia-🔞𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

Can't stop listening

Vor Monat
Drita Muca
Drita Muca

Nuk kam degjuar kurr si kjo kenga. Bravoo❤

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏

Vor Monat
Julia- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Julia- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια

Vor Monat
Kanita Elmazi
Kanita Elmazi

Kenga me e bukur deri tash ❤️

Vor Monat
shani yan
shani yan

Kënga me e mir kete vit ❤

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Miriana Beraj
Miriana Beraj

Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Qa p... E nanes po fol e po kan Pom thirr vec me menon Po fol po ani nasht Krejt shishet masveti e pi Hajt se t’thirri e mos ta niii Alo… Dashni,po tu met pa po spo du met ni Spo du met pa po du met ni Mu ke bo ves Ca k**in po don ca k**in. Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Per ty po pi shum Mkujtohet cdo nate A po mlen ti rahat mu tash… Dashnia iku, Pa ty cdo nate jam i vetem n’shtrat Pa fat Amo, dashnin qe ke ti gjuje mo Se ma ke bo jeten dram Jo drama nuk po du Se mrena mrena zemres kujt i thu te duuu Vec rakia i din dhimbjet e mia Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija

Vor Monat
Qaza Berishaa
Qaza Berishaa

Like kush e ka prit kete hit me pa durim ❤🔥🔥

Vor Monat
Daniela Lazarescu
Daniela Lazarescu

Albanian music is sooo cool 👍👍👍😎

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

Kenga me e bukur deri tash ❤️

Vor Monat
Everly 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Everly	 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Qa p... E nanes po fol e po kan Pom thirr vec me menon Po fol po ani nasht Krejt shishet masveti e pi Hajt se t’thirri e mos ta niii Alo… Dashni,po tu met pa po spo du met ni Spo du met pa po du met ni Mu ke bo ves Ca k**in po don ca k**in. Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Per ty po pi shum Mkujtohet cdo nate A po mlen ti rahat mu tash… Dashnia iku, Pa ty cdo nate jam i vetem n’shtrat Pa fat Amo, dashnin qe ke ti gjuje mo Se ma ke bo jeten dram Jo drama nuk po du Se mrena mrena zemres kujt i thu te duuu Vec rakia i din dhimbjet e mia Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija

Vor 26 Tage
oiuet souiu
oiuet souiu

Kënga me e mir kete vit ❤

Vor Monat
anggi
anggi

Du bist mein Idol SUZUKA.Uno immer in meinem herzen, schön, liebe, wahlen, kulturell ❤ Sie sind eines der besten Konzerte...

Vor Monat
Lili Miha
Lili Miha

Suksese Bardhi vetem keshtu vazhdo dhe je me i miri😊😊

Vor Monat
Orget Bytyqi
Orget Bytyqi

Super kënga edhe artisti i mir🏆🏆🏆🏆

Vor Monat
CHERRY- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
CHERRY- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια

Vor Monat
Alda Esmeralda
Alda Esmeralda

Ehhhh rakia, dashuria po e njejta eshte, te dyja te dehin 🔥🥲

Vor Monat
Skenda 1234
Skenda 1234

Mvaret te rakia sa ,e ka efektin sa t'deh Ka raki qe t'deh Nuses i thua ku je oj loke 🤭

Vor Monat
Valley
Valley

Të paktën Rakia nuk të do për interes. Dashuria është mit. Vetëm familja jote të do sonte.

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍

Vor Monat
FT Football
FT Football

KING BARDHI 🔥 AND DJ GIMI 🔥💯

Vor Monat
Eni. 015 Gaming
Eni. 015 Gaming

Se ma ke bo jeten drama. Po drama nuk po du se mren... mrena zemres kujt i thu te dua. Vec Rakia i din Dhimbjet e Miaaa. ❎❌

Vor Monat
aswer huio
aswer huio

Super kengë per super Artista 🔥🔥💯

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

nje super kenge vetem merr degjoj me shume

Vor Monat
Esjona
Esjona

Suksese vetem vazhdooo ❤️🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Іван Гой
Іван Гой

Congratulations from Ukraine 🇺🇦

Vor Monat
Mario Shkrepa
Mario Shkrepa

Stay strong bro . Free Ukraine

Vor Monat
Just Arkon
Just Arkon

Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια

Vor Monat
Dimitris mastoras
Dimitris mastoras

Veç rakia edi dhimbjet e mia ❤❤👌🔥

Vor Monat
Lori
Lori

Një super hit 🔥🇦🇱👏✨❤️❤️

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
Meti Kulla
Meti Kulla

E kam degjuar mbi 10 her ket leng sot 🥰😍

Vor Monat
R. Aliu
R. Aliu

Bardhi inshalla qet konge te mir me dj gimin ❤❤

Vor Monat
Besnik Jashari
Besnik Jashari

Juv lumt djema jemi krenar per bardhin pershendetje nga llojani

Vor Monat
Megi Çangu
Megi Çangu

Super mega kenge prz .kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher.Do jete kenga me pelqyer.Bardhi Artist i lindur.LOVE YOU BARDHI.♥️♥️♥️😊🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎉

Vor Monat
ilda cangu
ilda cangu

@Mrs Brown's Boys Comedy Avash me krahasimet mire eningme kujdes!

Vor Monat
Mrs Brown's Boys Comedy
Mrs Brown's Boys Comedy

@Megi Çangu ti ke haber per këngët sa ka kali per muziken

Vor Monat
🌹ELVANA🌹
🌹ELVANA🌹

Mrena zemres kujt i thu te duaaa,veq rakia edin dhimbjet e miaaa......

Vor Monat
Venny-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞
Venny-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

Always a fan of albanian music.

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Shume adrenaline kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te resuksese tdy artistave per me tej🫶

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

The beat is so fire. Killed it !!

Vor Monat
Anonimouss
Anonimouss

U kill the fuc** game djema bravoo ne eurovision meriton me shku kjo keng 🔥 🔥 🔥

Vor Monat
TupanatEgllobarit
TupanatEgllobarit

Super Keng Bardhi Dj-Gimi 🔥👊💪

Vor Monat
BESS production
BESS production

BUKUR KENGET SHQIPE, KE QEJF KUR I DEGJON 🔥🔥🔥

Vor Monat
FootballEdit
FootballEdit

M'brenda zemrës Kujt i thu të dua VEÇ rakia I ndjen dhimbjet e mia

Vor Monat
Emanuela Bitaj
Emanuela Bitaj

Super keng jeni te papar ❤️😘♥️

Vor Monat
Erjola Nimonaj
Erjola Nimonaj

Hittt😍⚡️✨🔥veq rakia i din dhimbjet e miaa🔥

Vor Monat
iphone
iphone

na knaqe vitin 2022 o bardhi😍😍

Vor Monat
Adil Gushani
Adil Gushani

Pjesma jednostavno grmi Zgodni.Glas grmi nemam vise sta da dodam

Vor Monat
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}

Shqiptar?

Vor Monat
Servete Shima
Servete Shima

I love this song❤❤❤🤤🤤🤤

Vor Monat
Valmira Rufati
Valmira Rufati

I can’t wait😍🔥🔥🔥

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

Super kengë per super Artista 🔥🔥💯

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
ema elena
ema elena

*Dyshjaa ma e fortt **#Bardhi** **#DjGimiO* 👑👑🔥 *Hitt Brehh* 🔥💯

Vor Monat
ema elena
ema elena

@Roland Mata E di vet ca baj e si komentoj😊

Vor Monat
Roland Mata
Roland Mata

Nuk perzihet zoti me muziken

Vor Monat
Algerta Mulla
Algerta Mulla

Suksese Bardhi je me I miri.Super Kenge esht❤❤😍

Vor Monat
incu💋
incu💋

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.

Vor Monat
Hana A.
Hana A.

THIS IS SOOOO LIT💘

Vor Monat
kumari
kumari

18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos

Vor Monat
Lumii Lumii
Lumii Lumii

Mrena zemres kujt i thu te dua tag personin e zemres 🥰🥰❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor Monat
My Love
My Love

❤❤❤Suuuuper e kam ber Replay shume her.Bomb fare🧨💣💣💣💣

Vor Monat
Its.olah25
Its.olah25

Veç rakia i din dhimbjet e miaa🤪suksese sa m lart 💙

Vor Monat
Raffaella Raffaella
Raffaella Raffaella

Ama,dashnine qe ke degjoje ma se ma ke bo jeten drama ❣🥀

Vor Monat
Ardit Kodra
Ardit Kodra

Hiti i veres ❤️

Vor Monat
Bianka Schultz
Bianka Schultz

Top hit bravo 😍😍🌹🙏❤️

Vor Monat
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc

Love Bardhi & Gimi O 🤴🏻🤴🏻❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥👏👏👏🙌🙌🙌😇😇😇😇

Vor Monat
Mondi Tare
Mondi Tare

Respect nga greqia 🇦🇱 🔥

Vor Monat
qendrim ramadani
qendrim ramadani

Perfekt 👌✌️🤩👐🏻💪🏻

Vor Monat
Elizaveta Prodidenko
Elizaveta Prodidenko

Awesome 🙌🔥😍❤

Vor Monat

Nächster

BARDHI x MAJK - AMA

2:58

BARDHI x MAJK - AMA

SBS Entertainment

Aufrufe 8 800 000

Pa ty

3:26

Pa ty

Cricket - Topic

Aufrufe 971 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

I Delivered a Penny to MrBeast!

17:36

I Delivered a Penny to MrBeast!

Ryan Trahan

Aufrufe 9 824 225

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

3:54

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

KIDA

Aufrufe 1 700 000

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

3:13

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

Capital T

Aufrufe 4 200 000

BARDHI x AZET - HAYAT

2:57

BARDHI x AZET - HAYAT

SBS Entertainment

Aufrufe 7 600 000

KIDA x LEDRI VULA - TDU

3:07

KIDA x LEDRI VULA - TDU

KIDA

Aufrufe 17 000 000

BARDHI - Engjulli im (Remake)

2:44

BARDHI - Engjulli im (Remake)

SBS Entertainment

Aufrufe 7 100 000

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

3:13

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

Capital T

Aufrufe 4 122 413

Pajel - Blockstar [official video]

2:44

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

2:31

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 1 591 131

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

2:52

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

AVD Digital

Aufrufe 15 196 910

Tayna x Azet - Tequila

2:53

Tayna x Azet - Tequila

Friends Entertainment

Aufrufe 3 323 817