Bardhi - Betohemi (Prod. Çelik Lipa)

 • Am Vor Monat

  AVD DigitalAVD Digital

  Dauer: 03:00

  Produced: Çelik Lipa (SBS Ent)
  Melody & Lyrics: Bardhi
  Executive Prod: Jetmir Agaj & Miri Zeqiraj
  Master: Nome Ent
  Video: CINEGR8

AVD Digital
AVD Digital

Teksti Hej beb a po takohmi? Mvjen keq qe ta kom ngrit zonin E kanihere edhe tensionin Hajde per njoni tjetrin BETOHMI Qe na dy kurr ma nuk slargohmi Edhe nese neser des une Mvjen keq qe ta kom ngrit zonin I : Ty ta kom kqyr zemren stkom kqyr n’Gjiro llogari Tash Teshat ti kom gjujt Edhe numrin ta kom fshi Ama kujtimet , perqafimet E premtimet Hala ktu i ki Hala ktu i ki Po n’zemer kon e ki Kerkush nuk perfekt As une nuk jom e di I: Hala menoj me naj tjeter a je? E nese sje , kallxom e lumtur a je ? E di qe sje , po vi po t’marr , veq ku je ? Veq podu me dit A po t’rreh zemra kur po t’thiri t thiri t thiri Kurgjo su bo pahiri hiri hiri A po t’rre zemra kur po t’thiri Kurgjo me ty su bo pahiri Hej beb a po takohmi? Mvjen keq qe ta kom ngrit zonin E kanihere edhe tensionin Hajde per njoni tjetrin BETOHMI Qe na dy kurr ma nuk slargohmi Edhe nese neser des une Mvjen keq qe ta kom ngrit zonin II: Beb ty du me trujt deri sa tshkojm te vorri Fjala jem ka peshe ma shume se betimi ni doktori kaniher tkom friksu ma shume se horrori E di per kete tragjedi une jom autori Kto skena qe i kem bo sjon kon t’planifikume Per ata qe kan shti deshire e realizume Me ty e gjej qetsin po du mu largu pi zhurme Veq kallxom sa ma shpejt se jom ka du me lu bre

Vor Monat
X C
X C

ppp pooo p

Vor 16 Stunden
X C
X C

po

Vor 16 Stunden
X C
X C

p po

Vor 16 Stunden
X C
X C

pppppppppppppppppppp

Vor 16 Stunden
Adea Adea latifi
Adea Adea latifi

Haahahhahahahha

Vor 23 Stunden
Laert skuqi
Laert skuqi

ste njof po ke ber super kengë

Vor 6 Stunden
Klement Mane
Klement Mane

Superr song like kush e lexon kete sts tim zoti ju rrujt ju dhe ju them dashuri me personin e zemres qe keni

Vor 7 Stunden
Klajdi Hasrama
Klajdi Hasrama

Po bre po

Vor 11 Stunden
Pow Pow
Pow Pow

0

Vor 16 Stunden
Luan Martini
Luan Martini

Kno osht kong taman pa kurva verdall

Vor 19 Stunden
sabina tasha
sabina tasha

o bre qa zoniiiiiii

Vor 20 Stunden
Lee Choyeon
Lee Choyeon

like my coment nese jeni thyer nga nje njeri ...................

Vor 21 Stunde
Dijar Gashi
Dijar Gashi

Ti je baba😁💪💪

Vor 23 Stunden
Liam Meshi
Liam Meshi

Shumë mirë 👌

Vor Tag
Shkurtesa Luma
Shkurtesa Luma

👌👌👌👏👏

Vor Tag
ff. LN_VINCENZO
ff. LN_VINCENZO

Kenga ma bukur e vito 2020 Kush Mendon si une 👇👇👇 LIKE❤

Vor Tag
Nila Bajramaj
Nila Bajramaj

Beni like nese kjo eshte kenga me e mire.

Vor Tag
Elisa Lami
Elisa Lami

super😍😍

Vor Tag
Marinela Braja
Marinela Braja

Kenga qe degjoj me shpesh per momentin👌👌

Vor Tag
Zemra Jem
Zemra Jem

Best Song ever ❤🙏

Vor Tag
Sindi Brahimi
Sindi Brahimi

Vargje zemre😍

Vor Tag
Dajana Beqiraj
Dajana Beqiraj

😘😘❤️❤️🥺🥺

Vor Tag
Keti Prenga
Keti Prenga

wwwoooouuuu kenga me e bukur e kesaj vjeshte👌👏bravo

Vor Tag
Happy Girl
Happy Girl

Ashtu Pra

Vor Tag
Agnesa Sadiku
Agnesa Sadiku

💭🤩❤🤤❣💫🤲

Vor Tag
Dredit Metaj
Dredit Metaj

🔥🔥🔥🌎🌎❤❤❤

Vor Tag
Edi Gashi
Edi Gashi

❤❤❤🥂🥂

Vor Tag
Aulona
Aulona

Suksese Bardhi❤ Kënga,teksti, vokali yt super..!

Vor Tag
Leotrin Kovaqi
Leotrin Kovaqi

💞💞💞💞💞

Vor Tag
Roberta Korreshi
Roberta Korreshi

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor Tag
Boi 1
Boi 1

O motren ta qifsha npidh me ket zo te shtihaft edhe kejt ti qifsha

Vor Tag
『DL』Devil Legion
『DL』Devil Legion

🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

Vor 2 Tage
Ervila Vathi
Ervila Vathi

Hala per njoni tjr Betomi 🙏

Vor 2 Tage
Luca Engelhardt
Luca Engelhardt

Suksese viq vazhdo

Vor 2 Tage
DIJONI G
DIJONI G

o bardh kangën fort eki viq mos e bo ka niher palidhje

Vor 2 Tage
albania albania
albania albania

Hey beb😘 a po takomi? ?? Mvjen keq qe ta kom ngrit zonin 😔 e kaniher edhe tensionin😭

Vor 2 Tage
Sara Pnishi
Sara Pnishi

😓😭😪😌😢😭😪😓😌😢😭😪😓

Vor 2 Tage
Besmira Kercuku
Besmira Kercuku

Barlli

Vor 2 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Te dua shum shummm bardhi❤❤❤💋💋💋💋💋

Vor 2 Tage
Fegi Mekshi
Fegi Mekshi

Te lumte bardhi ❤❤❤❤

Vor 2 Tage
Zylfie Alla
Zylfie Alla

😍

Vor 2 Tage
Kleo Xhambeu
Kleo Xhambeu

1000 like pe gumin☺☺☺😃

Vor 2 Tage
kiqaKPB KPB
kiqaKPB KPB

Hallall ta bofte zoti kjo eshte muzik me plot kuptimin e fjales

Vor 2 Tage
Enky officials
Enky officials

Bravo

Vor 2 Tage
Selman Budini
Selman Budini

Eroni

Vor 2 Tage
Kol Rrethi
Kol Rrethi

bukur like😁

Vor 2 Tage
Velaj Armando
Velaj Armando

😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤧🤧🤧🤧

Vor 2 Tage
Ermira Tahiri Hoxhallari
Ermira Tahiri Hoxhallari

Nnbbvbb

Vor 2 Tage
Aktina . H
Aktina . H

❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 2 Tage
Pool Boy
Pool Boy

Super këngë 😍

Vor 2 Tage
Tina Tinna
Tina Tinna

6j

Vor 2 Tage
Sey stronge lola
Sey stronge lola

Prap betohemi se edhe mbas cdo muaji do te degjojme kete super kenge 👍🏼

Vor 3 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Oo jeta preeee🥺🥺🥺

Vor 3 Tage
Enea Hanaj
Enea Hanaj

Super kenge. Bravo

Vor 3 Tage
Greek Music
Greek Music

https://www.youtube.com/watch?v=0le65Jq0adI listen to this ! NEW DESPINA VANDI

Vor 3 Tage
Ismail Hebibi
Ismail Hebibi

😪💟💔💕

Vor 3 Tage
kristina Cullhaj
kristina Cullhaj

Shum bukur 💓💓💓💓💚💚💚👍👌✌✌👏👏👏👏🌟🌟🌟

Vor 3 Tage
Stefan J
Stefan J

Super keng,te renqeth mishin

Vor 3 Tage
Klea Xhakola
Klea Xhakola

👍👌✌️🤘🤞

Vor 3 Tage
Sara Samina
Sara Samina

JU KA TAKUAE NDONJE HERE TA DEGJONI 7 HERE KETE MUZIKE... ESHTE SHUME E BUKUR..

Vor 3 Tage
King Andis
King Andis

E kam ndjek Bardhin gjysh ne fillimet e atij atehere 0 support tani me behet qef qe e shikoj kaq lart✌🏻

Vor 3 Tage
alkida ruko
alkida ruko

I love this song BETOHEMI

Vor 3 Tage
albijon Krasniqi
albijon Krasniqi

Kjo Kong Osht Jetë Brehhhh😍😍😍😍🙃😻✌

Vor 3 Tage
Loshi Grifi
Loshi Grifi

❤️

Vor 3 Tage
Marsida Gjoni
Marsida Gjoni

❤️

Vor 3 Tage
geni bicolli
geni bicolli

Shume e bukur.Te lumte Bardhi

Vor 3 Tage
Buhar Zeneli
Buhar Zeneli

shum mir

Vor 3 Tage
Adelina Bajrami
Adelina Bajrami

Jajtwnnsy

Vor 3 Tage
Leennt. Bajram
Leennt. Bajram

Edhe ty u msove me ble klikime

Vor 3 Tage
erisi korteshi
erisi korteshi

Muzika me e mire be kete bot ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙂🙂🙂🙂

Vor 4 Tage
Elis Coku
Elis Coku

👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 4 Tage
Blerim Quni
Blerim Quni

Te lumt vllaqko qfar zani kaq bukur

Vor 4 Tage
Marvela Beshello
Marvela Beshello

00

Vor 4 Tage
Nafije Kryeziu
Nafije Kryeziu

muzik shum emir kush e bon like zoti e shperbleft❤❤❤

Vor 4 Tage
Nafije Kryeziu
Nafije Kryeziu

muzik shum emir kush e bon like zoti e shperbleft❤❤❤

Vor 4 Tage
Marija Trajkovic
Marija Trajkovic

Vor 4 Tage
Fatmir Mhilli
Fatmir Mhilli

Super 👌👌🇦🇱

Vor 4 Tage
Shkurte
Shkurte

Perfection❤️❤️❤️

Vor 4 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Oo jeta jem TDS😢😢😇

Vor 4 Tage
Sumeja Rexhepi
Sumeja Rexhepi

Qm

Vor 4 Tage
Bardhe Islami
Bardhe Islami

Love

Vor 4 Tage
Bardhe Islami
Bardhe Islami

VEXHIBOOSSI

Vor 4 Tage
Bardhe Islami
Bardhe Islami

Vexhi

Vor 4 Tage
Blinn aliu Blinn aliu
Blinn aliu Blinn aliu

Hala e ngoj kyt king like nese ma bani ju rujt zoti

Vor 4 Tage
fatri Latifi
fatri Latifi

Bravo kur I mdalmi

Vor 4 Tage
Kujtim Gashi
Kujtim Gashi

❤❤❤❤😘😘😘😘

Vor 4 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Kjo asht kange se ti knaq gishtat 😂😂😂🤦‍♀️se meriton me komentu

Vor 4 Tage
Lisha Reald
Lisha Reald

Schönen Musik 👑👑👑🧸🧸❤️❤️

Vor 4 Tage
Riven Balija
Riven Balija

Bravo $$

Vor 4 Tage
Riven Balija
Riven Balija

Ti po qe je artist ti meriton vemendjen ton sepse kenget i ben pa fjal te pista

Vor 4 Tage
Fatjesa Hoxha
Fatjesa Hoxha

😍😍😍

Vor 4 Tage
Dajana Beqiraj
Dajana Beqiraj

Hej babi super kenge 😘😘❤️❤️🥰🥰🤩🤩🥺🥺😭😭

Vor 4 Tage
Paris Legisi
Paris Legisi

Super Hit 🇦🇱❤🙏🏽

Vor 4 Tage
Anxhela lako Anxhela
Anxhela lako Anxhela

Like dhe subscribe mua nese mendoni se esht super kenge 🤗

Vor 4 Tage
Leona Kosumi
Leona Kosumi

😇😇😍😍

Vor 4 Tage
Ensjo 12
Ensjo 12

KENG ROPQIRE

Vor 4 Tage
Loris Cerkini
Loris Cerkini

Shum mir e ka qit ni kang qe e ngoj 100 her ndit🤗👑🤗👑🤗👑

Vor 4 Tage
Le Əņķı
Le Əņķı

Kush i ka bo dislike kesaj kenge ju thafte dora . Kjo eshte nje kende super nuk e di pese e i kan dhene dislike kesaj kenge fiksuse???✔✔✔

Vor 5 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Bardhi a ban met than je Jeta Jem😊😇❤

Vor 5 Tage
Ariola Zerellari
Ariola Zerellari

🙏🥺🥺🥺🥺😉🤗

Vor 5 Tage
GENT SHABANI
GENT SHABANI

Hej beb takohemi? Mvjen keq qe ta kom rrit zonin E kanihere ta kom rrit edhe tensionin

Vor 5 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Semla jem❤💋

Vor 5 Tage
S'Perputhen TV
S'Perputhen TV

😍😘Zoti të bekoftë ty që më bën Subscribe , Ju dua shum , Faleminderit!👩

Vor 5 Tage
Ani Ani
Ani Ani

e dua dhe un nje pistolet si kjo 😜

Vor 5 Tage

Nächstes Video

FINEM - SJE MO

02:49

FINEM - SJE MO

FINEM

Aufrufe 6 600 000

Capital T - Akull

03:09

Capital T - Akull

Capital T

Aufrufe 18 000 000

KIDDA - MALLI

02:30

KIDDA - MALLI

KIDDA

Aufrufe 32 000 000

Certified Lover Boy January 2021

1:01

Sergio - Babe Babe (Official Music Video)

03:11

Yll Limani - Buzet e kuqe

03:38

Yll Limani - Buzet e kuqe

ONIMA

Aufrufe 3 700 000

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

02:57

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

AVD Digital

Aufrufe 9 500 000

GJESTI - IDIOTE

03:03

GJESTI - IDIOTE

Mediaarts

Aufrufe 9 700 000

BARDHI - BEB

03:20

BARDHI - BEB

Galaxy Music Entertainment

Aufrufe 2 300 000

Stray Kids "아니 (Any)" Video

2:56

Stray Kids "아니 (Any)" Video

Stray Kids

Aufrufe 8 271 495

SEYED - THANK GOD

3:17

SEYED - THANK GOD

SEYED

Aufrufe 113 810

[MIXTAPE] 주헌 (JOOHONEY) - PSYCHE (MV)

3:43

Korn - Finally Free (Official Video)

3:59

Korn - Finally Free (Official Video)

kornchannel

Aufrufe 1 013 845

CAPO - INTRO/HYAT [Official Video]

5:25

CAPO - INTRO/HYAT [Official Video]

Capo TV

Aufrufe 1 034 206

Ahmad Amin - Barrio

2:34

Ahmad Amin - Barrio

RAF Camora

Aufrufe 224 593