BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

 • Am

  SBS EntSBS Ent

  Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je
  Produced by: Çelik Lipa ( SBS ent)
  Executive Prod: Jetmir Agaj
  Lyrics & Melody: Bardhi
  Final Mixing and Mastering by Nome Ent
  Video: Xl Films


  Kënga e dytë nga albumi i Bardhit “ Trendafil “

Show Bizi Shqiptar
Show Bizi Shqiptar

Stream or Download now ''A JE'' here 👉 https://bfan.link/Bardhi-A-Je

Vor 24 Tage
Armel Gjini
Armel Gjini

😅😅😅😅

Vor 7 Tage
Haxhi Krasniqi
Haxhi Krasniqi

@aink pusing you guys sododoooeer ospzpxpxpcpeoororr

Vor 8 Tage
Janna Janna
Janna Janna

njejt

Vor 15 Tage
illo_975 / ilhan Atıcı
illo_975 / ilhan Atıcı

https://youtu.be/yqhY5TBdcBg3 ➡️COVER ➡️cover ➡️COVER

Vor 20 Tage
aink pusing
aink pusing

THE SEXY GIRLS ARE BIGTITITS.UNO THREE IN ONE YOUTUBE: THIS IS FINE. SOMEONE: SAYS ''HECK''. YOUTUBE: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾.

Vor 23 Tage
Albana Camaj
Albana Camaj

Super 👌👏👏bravo bardhi.

Vor 2 Stunden
valbona bona
valbona bona

❤️❤️❤️💓💓💓

Vor 3 Stunden
Ledina Haxhiaj
Ledina Haxhiaj

Bravo 👏🏻🥰

Vor 3 Stunden
Dope Lyrics
Dope Lyrics

Pershendes A me kete kenge, lshoma zemren tq*fsha ropt se m’lodhe. Klb

Vor Tag
FF ILJASI
FF ILJASI

Bravo bardhi 🥰🥰

Vor Tag
Sara
Sara

MOS MA FAL AS PO TA FALIIII😩🔥

Vor Tag
Sidorela Gjoni
Sidorela Gjoni

Perl si gjithmonë Bardhi suksese 🙏👏

Vor Tag
Joanna
Joanna

Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

Vor Tag
anekk21
anekk21

¹³-¹⁰-²⁰²¹ Ti akoma mendon per ate 😔

Vor 2 Tage
Silvja Matollari
Silvja Matollari

Kenga me e bukur

Vor 2 Tage
Jorgo Kristo
Jorgo Kristo

Bardhi njeshi

Vor 2 Tage
Bianka Schultz
Bianka Schultz

Was für eine schöne stimme 🔥🔥🔥🥰🇦🇱🇦🇱🔥💥

Vor 2 Tage
Joanna
Joanna

Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po

Vor 2 Tage
Lilo Bala
Lilo Bala

Imagjino ca kenaqsie ndjen hasmit ehh!

Vor 2 Tage
Florian Driskaj
Florian Driskaj

💔💔

Vor 2 Tage
Florian Driskaj
Florian Driskaj

Super

Vor 2 Tage
Sabina Teodor
Sabina Teodor

❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Tage
Mirela Ahmetaj
Mirela Ahmetaj

Shume e bukur bre

Vor 3 Tage
mikoy huio
mikoy huio

😥This is my new favorite song now

Vor 3 Tage
Flora Driskaj
Flora Driskaj

♥️♥️

Vor 4 Tage
remzi bytyqi
remzi bytyqi

Great song 😎

Vor 4 Tage
mikoy huio
mikoy huio

Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

Vor 3 Tage
Alfred Vercani
Alfred Vercani

Bravo

Vor 4 Tage
Mirela Çepi
Mirela Çepi

Bardhi-"A je" lyrics Para tij kur t'pava🥺 Syt me lot i lava😕 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava🥀 Para tij kur t'pava🥺 Vetes nuk ja fala😒 Pse me ty u ndava?😫 Me ty u ndava....🥀... A je?🖤 Zemer me tjeter a je?😣 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?💔 Zemer me tjeter a je?😔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😶 As po ta fali😔 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ca me bo koka pune fati🤍 Me tjeter kon me nda shtratin😒 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Me to po t'shoh ty prej largit💔 Ah bre,sa shume m'ka marre malli🤧 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava...💔....🥀..... Para tij kur t'pava🙄 Vetes nuk ja fala😔 Pse me ty u ndava?😣 Me ty u ndava...🥺 A je?💔 Zemer me tjeter a je?🖤 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?🖤 Zemer me tjeter a je?💔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po ta fali😒) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) (Ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava.....💔......🥀........ 💔🥀

Vor 4 Tage
klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zemër i knaqëm krejt hasmit 🥺💔

Vor 4 Tage
Anna Meci
Anna Meci

Emri Ani është dhe i imi ,o zot o zot më ngjan sikur këndon për mua shum emocion më krijon.Këngëtar mjeshtër!!!❤❤

Vor 5 Tage
Leni Jon
Leni Jon

🙌🙌

Vor 5 Tage
Greta Hoti
Greta Hoti

🐈🐩🦁🐅🐯

Vor 5 Tage
Dani Jasharaj
Dani Jasharaj

🥺❤

Vor 5 Tage
hen ko
hen ko

Çfarë zëri uhhaaa me rrënqethe trupin more djal 👌👌👌 të lumt për këtë tingull

Vor 5 Tage
Erilon Limani
Erilon Limani

1:23

Vor 5 Tage
Anna Meci
Anna Meci

Nga shpirti i del kjo këng kti djalit. Kaq bukur e këndon!!👏👏👏

Vor 5 Tage
Anna Meci
Anna Meci

@hen ko ok

Vor 5 Tage
hen ko
hen ko

The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 5 Tage
Leonida Bekteshi
Leonida Bekteshi

Bardhi njesh je pas butrintit😍

Vor 6 Tage
Emir Dina
Emir Dina

Ndarja qenka me e rend se vdekja😢

Vor 6 Tage
Greg Nazil
Greg Nazil

Nice music😊

Vor 7 Tage
Cezar Yt
Cezar Yt

Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

Vor 7 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Per krejt ata qe vuajn nga dashuria "malli malli mrena po na djeg si zjarri" ☹️☹️

Vor 4 Tage
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj

Normal qe esht me tjeter Qa te beje te rrije te duroj ty? Njerezit rrjedhin si lumi aty ku ka dashuri dhe lumturi doss👍

Vor 7 Tage
Fatos Myrteli
Fatos Myrteli

Kenga qe me ka pelqu me shum bravo bardhi a je 👍👏👏👏

Vor 7 Tage
sajdi
sajdi

Hiitttt kjo keng supperrr

Vor 7 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Perfect. Bravo.

Vor 8 Tage
Sym KoKo
Sym KoKo

N💔

Vor 8 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

Vor 8 Tage
Enkelejd Xuferaj
Enkelejd Xuferaj

Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

Vor 8 Tage
Joanna
Joanna

Amazing Bardhi 👌❤️

Vor Tag
Imi Imelda
Imi Imelda

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 9 Tage
LIKO
LIKO

shum mir

Vor 9 Tage
England London
England London

The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 9 Tage
Serena
Serena

❤️‍🔥

Vor 10 Tage
Pami Leka
Pami Leka

Një kryevepër nga një artist si ty. Bavo të madhe. Kjo kenge eshte shum prekëse dhe e kuptojnë shume mire personat që janë në këtë gjendje 🥺 isha dhe une kjo dikur por keto kenge gjithmonë të prekin në zemër dhe të kujtojnë çdo gje

Vor 11 Tage
INA Gjerga
INA Gjerga

Malli malli brenda po na djeg si zjarri🥺

Vor 11 Tage
Dhurata Beqo
Dhurata Beqo

Kenge super

Vor 11 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Mos ma fal as s’po ta falikjo pjese eshte

Vor 11 Tage
Qerim ibraimi
Qerim ibraimi

🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 11 Tage
Rozeta Hysa
Rozeta Hysa

Superrrrrr

Vor 12 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte... Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI

Vor 11 Tage
Dorenti Gashi
Dorenti Gashi

Shum e fort kanga🔥🔥🔥

Vor 12 Tage
Lola GRE
Lola GRE

A je zemer me naj tjeter a je ? Ani ani Mos ma fal As Po ta fali …..

Vor 12 Tage
Albijona Brati
Albijona Brati

Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

Vor 12 Tage
Enkelejd Xuferaj
Enkelejd Xuferaj

🔥❤

Vor 12 Tage
Blerta Ajeti
Blerta Ajeti

Sa her që e ndegjon kur ste bahet bajt suksese

Vor 12 Tage
minij hooi
minij hooi

Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

Vor 12 Tage
elvis popa
elvis popa

super hitt muzic

Vor 12 Tage
Bon bon Hiseni
Bon bon Hiseni

💣💪🏻

Vor 12 Tage
minij hooi
minij hooi

just feel like your song

Vor 12 Tage
Met Kumanova
Met Kumanova

Respekt per Bardh Kumanovën

Vor 13 Tage
Jani Vela
Jani Vela

"mos ma fal as spo ta fali"🖤

Vor 13 Tage
NOELA PLAKIQI
NOELA PLAKIQI

ANI ANI MOS MA FAL AS SPO TA FALI . ALREADY LISTENING 100 TIME A DAY.LOVE THIS SONG

Vor 13 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

Vor 8 Tage
Blerina mazari
Blerina mazari

Super kenge Ska dite Mos e degjoj 100 her super kenge

Vor 13 Tage
Valon Gjuraj
Valon Gjuraj

Legend Krejt diten po e ngoj

Vor 13 Tage
Daniella Toli
Daniella Toli

THE BEST ❤❤❤❤❤❤

Vor 13 Tage
Ligor Nasto
Ligor Nasto

Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte...😭🙏❤ Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI🥇🔥

Vor 13 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Kenga me super qe kam deguar pas betohemi Bravo BARDHI👏👏👏👏

Vor 10 Tage
Joanna
Joanna

È bellissima questa canzone, qualcuno riesce a tradurla anche per noi italiani?? Grazie 🇦🇱🇮🇹

Vor 14 Tage
FLORDI
FLORDI

https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

Vor 14 Tage
Enxhi Jeminaj
Enxhi Jeminaj

Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

Vor 14 Tage
Joanna
Joanna

😍💔

Vor 14 Tage
Lora
Lora

Oh sa keng emir bre Bardhi suksese je shume imire❤⭐🔥🔥

Vor 14 Tage
Joanna
Joanna

🥀........ 💔🥀

Vor 2 Tage
melisa lleshi22
melisa lleshi22

Kam 1 jave qe e degjoj kengen sot po e shoh videoklipin sme perputhet zeri ne figuren😋 KENGA SUPER SUKSESE👌🌹

Vor 14 Tage
I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel
I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

Kenga qe me ka pelqy ma shum rrespekt (bardhi) ai qe nuk thot qe esht mega Hit te ka inat 🤣🤧🦅

Vor 14 Tage
Anila Cela
Anila Cela

Kuku e butrint imerit eshte hit🤝

Vor 12 Tage
Diona Lita
Diona Lita

just feel like your song

Vor 14 Tage
Rita Hajdari
Rita Hajdari

Wow Ohrwurm 💔

Vor 14 Tage
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Kenge e bukurr🔥🔥🔥💘kujt i plq kenga ti beje like com timm😍🥺

Vor 15 Tage
Ken Nechee
Ken Nechee

🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

Vor 15 Tage
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

Vor 15 Tage
Eraldo Mehmeti
Eraldo Mehmeti

Nqse dashuria eshte e sinqert, askush nga faktoret e jashtem smund ta shkepus. Madje as vendi tjeter, se vatani i varfer. As pasuria, por kur njeriu si disponon te mirat materiale do nxjer ne ankand kush do e bler me shtrenjt gocen e tyre. Per deri sa dikush, ste vlersoj e te braktisi nuk mund te ndjenja per te, thjesht te duket si njeri qe ka ikur nga kjo bote.

Vor 15 Tage
Only One
Only One

Kurr nuk zura mend t'u besu ne dashni cdo her 😞💔

Vor 15 Tage
Hello It'sMe
Hello It'sMe

Ani aniii

Vor 16 Tage
selisia harizaj
selisia harizaj

sa bukur bravo 🙃

Vor 16 Tage
Xhulia Zylali
Xhulia Zylali

Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

Vor 16 Tage
amii
amii

😥💔💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒❣💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟●♡

Vor 16 Tage
Kledisa Karaj
Kledisa Karaj

Ndaloni nje moment dhe mendoni vajzen qe po ndan shtratin me kete sa e pafat eshte .

Vor 16 Tage
Florenc Marsida
Florenc Marsida

😍💔

Vor 16 Tage
Jaha Florijana
Jaha Florijana

Ngjum ishmi 24. Ore!

Vor 16 Tage
Jaha Florijana
Jaha Florijana

😁😉

Vor 16 Tage
Mirlinda Mazreku
Mirlinda Mazreku

❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor 16 Tage
feex ghi
feex ghi

1;32

Vor 17 Tage
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari

Pefundimisht kenga dhe muzika shqiptare ka mar fund

Vor 17 Tage
Hans Bazelmans
Hans Bazelmans

Echt keigoed!

Vor 17 Tage
Suzana Gashi3
Suzana Gashi3

Kang me shum vlera e qe besa shum emocionuse respekt per tyyy

Vor 17 Tage
Andi Brahaj
Andi Brahaj

Bravo Bardhi pershendetje ki nga kosova

Vor 17 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

Vor 17 Tage
Alka
Alka

na ke kput me ket keng m jqj😂 namiii ma i miri je per ket sport 🔥🔥 big UP keep going☝️

Vor 17 Tage
Aida Aida
Aida Aida

Bukur

Vor 17 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

I just wanna wake up and sleep with this song... I'm so addicted

Vor 17 Tage
Emily An
Emily An

Очень красиво!

Vor 18 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Super keng 👏👏🔥🔥

Vor 16 Tage
Emine Gashi
Emine Gashi

Sa e fort

Vor 18 Tage
mariuss_15__
mariuss_15__

Romania ?

Vor 18 Tage
Emily An
Emily An

Super kenge e arrire👋

Vor 18 Tage
Dona Rexhepi
Dona Rexhepi

🔥

Vor 18 Tage
Ezz Ezzy
Ezz Ezzy

Amazing Bardhi 👌❤️

Vor 18 Tage
Qendresa Berisha
Qendresa Berisha

Bravo bardhi

Vor 18 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Mos ma fal as s’po ta fali😍kjo pjese eshte 🔥

Vor 19 Tage
Emir Dina
Emir Dina

Mbi 100 e kam ndegju nuk ngopem

Vor 19 Tage

Nächster

BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)

3:01

BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)

SBS Ent

Aufrufe 7 900 000

BUTRINT IMERI - KUKU

2:39

BUTRINT IMERI - KUKU

AVD Digital

Aufrufe 12 000 000

BARDHI x EAZ x XEN - SA MIRE PO DOKESH

3:20

Minecraft Live 2021: Vote for the allay!

1:06

2TON - KOHEN (prod. by BuJaa Beats )

2:32

2TON - KOHEN (prod. by BuJaa Beats )

2TONoffical

Aufrufe 3 100 000

BARDHI - A JE (Teksti/Lyrics)

3:15

BARDHI - A JE (Teksti/Lyrics)

kesularta

Aufrufe 1 800

Lannex - Harroje (prod by. UNiKBeatz)

3:14

NRG BAND - PER TY  -  (prod.Nurteel )

2:30

NRG BAND - PER TY - (prod.Nurteel )

NRG BAND

Aufrufe 4 800 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 37 000 000

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

3:00

Lannex - Bylbyl

2:34

Lannex - Bylbyl

Lannex

Aufrufe 8 200 000

Adele - Easy On Me (Official Video)

5:32

Adele - Easy On Me (Official Video)

AdeleVEVO

Aufrufe 28 374 965

Embarrassed vs. Embarazada

0:36

Embarrassed vs. Embarazada

Loic Suberville

Aufrufe 927 136

Manche mögen's heiß - aber Alle? | Harald Lesch

18:02

Manche mögen's heiß - aber Alle? | Harald Lesch

Terra X Lesch & Co

Aufrufe 234 778

Dardan, Nimo & Mozzik - Per Ty

4:20

Dardan, Nimo & Mozzik - Per Ty

Hypnotize Entertainment

Aufrufe 330 522

The End of German Girl in America...

17:50

The End of German Girl in America...

Feli from Germany

Aufrufe 144 771

Insane Cake Cutting!

9:03

Insane Cake Cutting!

Beast Reacts

Aufrufe 5 690 787