Bajroni dridhet në prani të Danielës,"Shansi i Kuq" zbulon të preferuarin e vajzave Talk Love Story

 • Am Vor 5 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  me 4 personazhet kryesorë të spektaklit , si dhe konkurrentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklinë Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Era N
Era N

Une e kuptoj sh mire Algertin, perse ia nxorret nga konteksti?

Vor 5 Monate
Albert Kerpi
Albert Kerpi

Bajron shko gjej veten ne vend tjeter pasha 🙂🙃

Vor 5 Monate
ORKIDAOficial
ORKIDAOficial

Daniela yll boteee e zgjuar di si te flasi

Vor 5 Monate
juta domi
juta domi

Ahahahha Lil 🥰🥰

Vor 5 Monate
Kosta Ruapushi
Kosta Ruapushi

T The ttp

Vor 5 Monate
Jasmina U
Jasmina U

Shume annoying Kjo Zhaklin, pse uluret

Vor 5 Monate
Aana hyseni
Aana hyseni

Eni shume negativ

Vor 5 Monate
Dori ,Eli Aldi
Dori ,Eli Aldi

Si nuk kan rrespekt per fjalen

Vor 5 Monate
Nelas G75
Nelas G75

Kjo zhakline sh negative eshte

Vor 5 Monate

Nächster

Detyrat e gruas në familje.

13:03

Detyrat e gruas në familje.

Dr. Imam Ahmed Kalaja

Aufrufe 10 000

Ich als Vater | Lewinray #shorts

0:38

Ich als Vater | Lewinray #shorts

Lewinray

Aufrufe 525 602

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

1:00

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

Bestattungen Burger

Aufrufe 174 507

Wenn jemand Vegan ist.

2:43

Wenn jemand Vegan ist.

Varion

Aufrufe 293 756

Teşkilat 46. Bölüm

2:23:02

Teşkilat 46. Bölüm

Teşkilat Dizisi

Aufrufe 961 618

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2022 Pazartesi

2:15:56

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2022 Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 706 387