B2N & Bruna - Vajza pa martue

 • Am Vor Monat

  B2N BeatzB2N Beatz

  Dauer: 02:33

  🎹 Music & Lyrics - B2N
  🎛️ Mix Master - B2N
  🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
  📽️ Natti Daja

  Backvocals: Eralda Jashari
  instagram.com/brunasmulja_official
  instagram.com/b2n_beatz
  💄 Make up byrozi
  👗 Oli style
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
  iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

Irena Stafa
Irena Stafa

DURRES🥰

Vor Monat
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj

Vetura e bukur amig 😉😃😉😁😉😃

Vor 2 Tage
elviona buci
elviona buci

Lura-Diber 😍🥰🙏👸

Vor 11 Tage
Xhuana Medja
Xhuana Medja

❤️

Vor 13 Tage
ERA FF
ERA FF

E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️

Vor 16 Tage
Luljeta Xhemaili
Luljeta Xhemaili

isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀

Vor 18 Tage
SABRIJE KRASNIQI
SABRIJE KRASNIQI

Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 19 Tage
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98

me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.

Vor 19 Tage
Asi Asi
Asi Asi

😍😍😍😍

Vor 20 Tage
Al Beshure
Al Beshure

❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor 27 Tage
Leonard Trebicka
Leonard Trebicka

]

Vor 29 Tage
sindy ismaili
sindy ismaili

Tropoja!

Vor 29 Tage
Eli Hoxha
Eli Hoxha

Sa bukur ju lumte te dy

Vor Monat
ema elena
ema elena

EPO SHKODRA CITY 🔥

Vor Monat
Endri Albanese
Endri Albanese

Eshte lezhjan ky

Vor 26 Tage
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj

si shkodra ska👌💪

Vor Monat
Xheni Korca
Xheni Korca

Düsseldorf

Vor Monat
Elio Elora
Elio Elora

Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur

Vor Monat
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas

Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨

Vor Monat
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka

👏👏👏👏

Vor Monat
Labinot Labinot
Labinot Labinot

super kong

Vor Monat
Jonada Metani
Jonada Metani

I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁

Vor Monat
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci

💣🔥💥🦁❤️❤️❤️

Vor Monat
Armela Cuni
Armela Cuni

Shkodra 😍🥰

Vor Monat
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘

Vor Monat
Genti Hoxha
Genti Hoxha

Bella

Vor Monat
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija

Superrrr !!!!

Vor Monat
Ledjo Basha
Ledjo Basha

Medvegje 🇦🇱

Vor Monat
Suliii
Suliii

Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Vor Monat
Juventus Juve
Juventus Juve

Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂

Vor Monat
Dullo Latifi
Dullo Latifi

oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese

Vor Monat
KUZHINA SHKENDIJES
KUZHINA SHKENDIJES

Duet shum i bukur 💙

Vor Monat
Lola Nisem
Lola Nisem

Belgjika🇧🇪❤️

Vor Monat
F S
F S

@Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??

Vor Monat
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija

Belgjikaaa

Vor Monat
F S
F S

Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂

Vor Monat
Ersa Ersa
Ersa Ersa

Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍

Vor Monat
Blanka Nezha
Blanka Nezha

Durres,,,super Hit😍😍😍😍

Vor Monat
Bledjan Pulaj
Bledjan Pulaj

Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...

Vor Monat
Tiziana Llubani
Tiziana Llubani

Kruja❤

Vor Monat
Bruna
Bruna

Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥

Vor Monat
Reti Bytyci
Reti Bytyci

Durres 🥰🥰🤗🤗

Vor Monat
Arsiola Pjetri
Arsiola Pjetri

Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺

Vor Monat
Leon Bucolli
Leon Bucolli

Prishtina City 01

Vor Monat
Gent Pacuku
Gent Pacuku

Hajdeeee

Vor Monat
T M
T M

Qfar kange palidhje pihhh

Vor Monat
amelia s.
amelia s.

Lushnja♥️🥰

Vor Monat
arbri bardhi
arbri bardhi

Tiranaa 😍

Vor Monat
Fred Nikolli
Fred Nikolli

Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗

Vor Monat
Bleona Dugolli
Bleona Dugolli

Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍

Vor Monat
Adelina Lina
Adelina Lina

Struga ❤️

Vor Monat
Univers Unik
Univers Unik

Shum bukur suksese

Vor Monat
Lai gjynahet e tua
Lai gjynahet e tua

Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr

Vor Monat
Kejsi Galaxy10
Kejsi Galaxy10

Vlora

Vor Monat
Lubjan Haruni
Lubjan Haruni

A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪

Vor Monat
besen 89
besen 89

junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e

Vor Monat
sehhi vooty
sehhi vooty

Dibra e Madhe ❣️🥂

Vor Monat
Suzana Farizi
Suzana Farizi

O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣

Vor Monat
Lirigzon Pacolli
Lirigzon Pacolli

Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka

Vor Monat
Xhuana Kola
Xhuana Kola

Velipoja 🖐

Vor Monat
Erjona Zaide
Erjona Zaide

Dibra e Madhe ❣️🥂

Vor Monat
Lek Toma
Lek Toma

Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱

Vor Monat
Lek Toma
Lek Toma

Shkodra

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑

Vor Monat
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj

❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇

Vor Monat
greedy ydeerg
greedy ydeerg

Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Vor Monat
greedy ydeerg
greedy ydeerg

oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Komentoni qytetin tuaj 🤩

Vor Monat
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi

Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣

Vor Monat
Gerilda Marku
Gerilda Marku

Andi tea 🥰❤🙏

Vor Monat
mia mia All
mia mia All

Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur

Vor Monat
Milan Pasha
Milan Pasha

Burreli sity ♥♥

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Very good😂😍

Vor Monat
Mike Saraft
Mike Saraft

❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
Anxhi M
Anxhi M

Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne YouTube faleminderit shum https://youtu.be/uk-Cke7F-xA Emri eshte Anxhi M faleminderit

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Why is that in my trends ☠️

Vor Monat
Endri Ceku
Endri Ceku

Tirona

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

Vor Monat
Glo Alb
Glo Alb

🤗🤗🤗🤗

Vor Monat
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci

urime bukur bukur

Vor Monat
Nilda’s Channel
Nilda’s Channel

Shkodra - London

Vor Monat
Bruna
Bruna

Superrrrrr bravoooo 👏🤗

Vor Monat
Bea Bea
Bea Bea

Puke❤️Italy

Vor Monat
Alban Hoxha
Alban Hoxha

👏👏

Vor Monat
fazliu xhabir
fazliu xhabir

Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜

Vor Monat
ola vis
ola vis

Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍

Vor Monat
ola vis
ola vis

@amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️

Vor Monat
amelia s.
amelia s.

po😃

Vor Monat
klodjan halili
klodjan halili

Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka

Dibra ❤️_BULQIZAAA😍

Vor Monat
xhetan koka
xhetan koka

Dibra ❤️❤️

Vor Monat
Ela ela
Ela ela

Super hit ❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Dibra😍❤

Vor Monat
Jimmy Mystic Cash
Jimmy Mystic Cash

DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

Vor Monat
A. G
A. G

Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏

Vor Monat
eddy edward
eddy edward

Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂

Vor Monat
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj

Nga lezha legjendare🤙

Vor Monat
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj

@doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Komentoni qytetin tuaj 🤩

Vor Monat
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha

SHK. NUYT U💋💗

Vor Monat
Ermal Gjoni
Ermal Gjoni

Shum bukur 🌟🌟

Vor Monat
Eukelda Celiku
Eukelda Celiku

Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Greta Duka
Greta Duka

Super👌

Vor Monat
Bledi Dungaj
Bledi Dungaj

Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟

Vor Monat
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik

Jasha Istoguuuuuuu

Vor Monat
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik

Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir

Vor Monat
Eli Dona
Eli Dona

The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥

Vor Monat
Alfred Popaj
Alfred Popaj

👍

Vor Monat
Fatmire Dosku
Fatmire Dosku

Roma italia

Vor Monat
ludovikable
ludovikable

O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣

Vor Monat
VjolcaC
VjolcaC

Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁

Vor Monat
SEIT KASA
SEIT KASA

Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥

Vor Monat
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte

Vor Monat
Goldene eagle
Goldene eagle

Like ngaqe te kemi pa te kozaku

Vor Monat
Savina Kosta
Savina Kosta

Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor Monat
luiza cani
luiza cani

👍👏

Vor Monat

Nächster

B2N & Enjela - Moj e mira

02:19

B2N & Enjela - Moj e mira

B2N Beatz

Aufrufe 2 100 000

Vajzat e fshatit - B2N & Mergim Mjeku

02:47

Vajzat e fshatit - B2N & Mergim Mjeku

B2N Beatz

Aufrufe 2 900 000

DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ

04:31

DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ

BINI DIEZ

Aufrufe 1 000 000

Jennifer Lopez & Maluma - Pa' Ti + Lonely (Official Video)

08:57

B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote

02:34

Driloni & Beslira - Sot a nesër | 2021

08:12

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

03:11

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

02:30

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

Mevli Official

Aufrufe 826 000

Yllka Kuqi - Mashup

05:33

Yllka Kuqi - Mashup

n'Kosove Show

Aufrufe 722 000

B2N & Francesca Muha - Pa mua

03:17

B2N & Francesca Muha - Pa mua

B2N Beatz

Aufrufe 730 000

Kurz Rücken gebrochen..

22:29

Kurz Rücken gebrochen..

Reactzon

Aufrufe 137 589

Sadakatsiz 20. Bölüm

1:51:05

Sadakatsiz 20. Bölüm

Sadakatsiz

Aufrufe 933 275

Funktionsunterwäsche - 23/21 | Witz vom Olli

3:35

Elizabeth Olsen Reacts to WandaVision Memes | The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

7:45

Güldür Güldür Show - 254.Bölüm

1:50:32

Güldür Güldür Show - 254.Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 1 238 496

React: Driving in Russia

18:58

React: Driving in Russia

PietSmietTV

Aufrufe 189 514

Jedes STADTKIND immer | Phil Laude

7:00

Jedes STADTKIND immer | Phil Laude

Phil Laude

Aufrufe 179 810