Aurela Gace - NENE E IMJA NENE

 • Am Vor 7 years

  Aurela GaceAurela Gace
  subscribers: 214 Tsd.

  𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________
  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
  ____________________________
  Muzika & Ork : Adrian Hila
  Teksti : Nexhip Seraj & Adrian Hila
  Klarinete : Shaban Cela
  Violine : Marvin Qerimaj
  Video - Regji : Maxproductional
  Figurante : Aferdita Andoni & Grejs Balla ( Vajza e vogel nga Agjensia Sirea Film )
  Styling - A.G
  Producente : Aurela Gace
  ~-~~-~~~-~~-~
  Please watch: "AURELA GACE - Koncert Selanik - After Movie "
  • AURELA GACE - Koncert ...
  ~-~~-~~~-~~-~

Griselda Kociasi +5
Griselda Kociasi

Te kendofte zemra, je e pazevendesueshme dhe krenari per Shiperine Aurela!

Vor 7 years
Aleksander Matrazov +1
Aleksander Matrazov

Krenohemi me ty Aurela,sepse je nje divë e kenges se muzikes se lehte dhe asaj popullore!Te duam shume llakatundase 😉🌹🌹🌹🇦🇱!

Vor 7 years
Alvin Buzi +2
Alvin Buzi

Te kendof zemra gjithmo Aurela je e madhe sahen degjoj ket keng me dridhet shpirti.

Vor 2 years
𝑀𝑅𝑛𝑜𝑜𝑏𝑙𝑜𝑙 +13
𝑀𝑅𝑛𝑜𝑜𝑏𝑙𝑜𝑙

Bravo Aurela,kenge shume e madhe nuk ka si te pershkruhet dashuria e nenes.❤❤

Vor 7 years
Ajo goca +2
Ajo goca

Rrespekte te gjitha nenave shqiptare kane qen,jan dhe do te mbeten gra te forta dhe kan sakrifikuar per femijet dhe familjen duajini nenat se nuk do te jen gjithnje aty

Vor 2 years
Migena Capollari +20
Migena Capollari

Kenge e mrekullueshme... Zeri yt magjik e ben akoma me te bukur 😍

Vor 7 years
Mentor Gjypi +1
Mentor Gjypi

Shum e bukur Kjo kenga Aurela❤️❤️❤️❤️bravo 👏👏

Vor year
Floresha Kajas +1
Floresha Kajas

Te lumt goja Je nje femer qe radh e gjen Ke nje ze te bukur dhe nje shpirt te madh ❤ Te uroj gjith te mirat Aurela Gace

Vor 7 years
Dashnor Resuli +1
Dashnor Resuli

Perseri e mbrekullushme si gjithmon Aurela na kenaqe shpirtin me kete kegenuk ngopem se degjuari kengen dedikuar Nenes te pershendesim nga geqiate uroj te gjthe te mirat .

Vor 5 years
Marjana Didi
Marjana Didi

Rrofsh moj Aurela se na kenaqe , me preke se vetem nene nuk te behet njeri , dhe kur se ke prap ska dite qe se kujton .Qofsh e lumtur Aurela , faleminderit 🙏💙❤

Vor 3 years
Zeni Agaci +1
Zeni Agaci

kjo eshte nje kenge hymne per te gjithe NENAT ju falenderojm nga zemra per emocionet qe na jepni jeni legjenda e polifonise me respekte. AGACI Z******

Vor 7 years
Faraon Thoti +1
Faraon Thoti

Kengetare klas je Aurela.Edhe nga shkodra na perlote me kete ze te mrekullueshem.

Vor 7 years
Laura Angjelis +1
Laura Angjelis

bravo aurela kenget mete bukru shqiperis ti ja jep,te dhent zoti jet e shendet qe te kenaqemi dhe ne me kto kenget e tua.

Vor 7 years
Ragnarök Albanian +1
Ragnarök Albanian

Kete kenge kaq mallegjyese dhe me kuptim te madhe vetem nje artiste si ty munde ta intepretoje bravo Aurela. Te kendofte zemra sa te jeshe.🇦🇱🌹✨

Vor 10 Monate
Flora Hasko
Flora Hasko

Ah Aurela na kenaq me kengen per nenen me mungon shume!!!!!!!!!

Vor 2 years
Αναστάς Καντένα +3
Αναστάς Καντένα

Je nje kengtare me nje talent te veçant Aurela,,,te uroj nga zemra shendet e lumturi ne jet ....me respekt Birbil Kadena Tepelen..

Vor 5 years
Fotini kapedani +1
Fotini kapedani

Sa here e degjoj kete ,me qan zemra te dua nena ime ,shpresoj nje dit te takohemi,Respekte per kete kenge!!

Vor 5 years
Diamant Berberi +1
Diamant Berberi

Respekt ne rradhe te pare per nenat tona si ne qe nuk I kemi por dhe per te gjith nenat qe jane gjalle.plus respekte gjigandes Aurela Gace.respekt.

Vor 5 years
Deni Nina
Deni Nina

bravo aurela nje kengetare e mbrekullushm dhe nje kenge qe na loton zemra dhe syri me respekte nje z.. nga mbrostar ...ura ...fijere bije nga ..tepelen

Vor 2 years
Asia Brakaj +1
Asia Brakaj

Aurela je e lindur per te marre zemrat dhe duartrokitjet tona ! faleminderit per kenaqesine qe na jep me zerin tend urime te metejshme

Vor 7 years
Lori Simon +1
Lori Simon

Sa kenge e bukur ! Je e madhe Aurela ! 🤗

Vor 4 years
geraldo rexhepaj +5
geraldo rexhepaj

E kompletuar ne cdo aspekt 😍 ne big like per diven shqipetare e pa krahasueshme 😍

Vor 5 years
Lana Brahimi
Lana Brahimi

Ke nji ze briland Aurela na kenaqin kenget e tua ylle 🌟

Vor year
gizela sema +1
gizela sema

Urime Aurela,kenga shum e bukur, ti cdo dit e me è mire. Flm qe eksistojn njerz si ti qe na trasmettono kaq shum emocione. Je nje persone i shkelqyer !!

Vor 7 years
Jani Dukaj
Jani Dukaj

Kjo kenge na rrembush te gjithve ta falte zoti shpirtin

Vor year
ocean 73 +1
ocean 73

Te kendofte zemra o Aurelia , tu befte dita 1000 qe na ngushellon me kenget e tua, je njesh i Vlores

Vor 6 years
Klement Hoxhaj +1
Klement Hoxhaj

sidomos per emigrantet eshte e pa mundur te mos e shoqerosh me lot kete kenge 😢😢😍😍 per nenet tona nenat shqiptare nenat me te mira ne bot. aurela gace je gjigande mike te pershendes.

Vor 6 years
maria
maria

O zot sa kam qare dhe jam kenaqur te dhente zoti shendet o e mira e shqiperise jemi shume krenare per ty ne emigrantet kemi nevoje per keto kenge😭😭😭😘😘😘😘💋💋💋💋

Vor 4 years
ASTRIT MIHO
ASTRIT MIHO

Nje kenge melodi per nenen! Ju lumte!

Vor year
Resi Toshkallari Vasili
Resi Toshkallari Vasili

Shpirti te dhemb per nenat ,loti per nenen me i rend se guri ,nena fale vetem DASHURI

Vor year
Dajana Mullaj +1
Dajana Mullaj

kenge e mrekullueshme tekst i ndjere dhe i bukur.Zeri i Dives Aureles me beri te derdh lot per nenen.❤❤❤❤💓💓

Vor 7 years
Besi Vlore +1
Besi Vlore

super kenge patriote ..kjo kenge sa me shume te degjohet aq me è bukur behet

Vor 7 years
kalia komanaku +1
kalia komanaku

♥️👑NËNË e IMJA NËNË 👑♥️ ♥️👑NËNA IME, DHE TË GJITHA NËNAT NË, JANË TË BEKUARA NGA I MADHI ZOT. 👑♥️You are BLESSED Sweeti. AMAZING SONG. SUCH GRATEFUL and POWERFUL WORDS. Lots of Love. 👑👑👑👑♥️👑👑👑👑💐💐💐💐💐💐💐🌠

Vor 3 years
kico Cobanaj +1
kico Cobanaj

Kjo kenge eshte nje kartoline e papritur nga " dikush , larg, i harruar" qe te kujton : UNE JAM AKOMA. !! Bravo per interpretimin dhe muziken, sidomos violina.

Vor 3 years
Mikele Tonino
Mikele Tonino

Legjenda e laberise 🙏👑

Vor 2 years
Egla Lili Ballaj +1
Egla Lili Ballaj

FANTASTIKE Si GJITHMON AURELA !!! U emocjonova si kurr nuk me kishte ndodhur per nje keng

Vor 7 years
Intera Shurdha +1
Intera Shurdha

Te kenoft zemra je nje perl e vertet aurela cdo her qe e ngjoj kte keng me perlot ❤🌟

Vor 5 years
Era Mezini +10
Era Mezini

Superrrrrr kenge bravo,si gjithmone Aurela godet!♥

Vor 7 years
Eriona Faskaj +6
Eriona Faskaj

Me bene te qaj kjo kenge 😢😢 Te dua mama ime, te kam engjellin tim, me e madhja dashuri e ksaj bote ❤👼💋💋

Vor 6 years
Rudina Cakallozi
Rudina Cakallozi

Keng shum prekese sa her e dgjoj shperthej ne lot ,me mungon mami im 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️

Vor 8 Monate
Zake Muco +2
Zake Muco

Bravo Aurela te kendofte zemra dhe shpirti nuk ka fjale qe te nxjer mallin per Nenen vetem kur e humbet Ate e kupton sa te mungon

Vor 6 years
Eleni Sejdi +1
Eleni Sejdi

Keng e Pac ter jeten te kendofte zemra o Kanerin e jugut 😍🌾🍀

Vor 2 years
Flora Gjermeni
Flora Gjermeni

Kenge e mrekullueshme nuk kam te ngopur me kete kenge sa here qe e degjij kete kenge akoma me shtohet malli per nenen.te lumte goja ju kendofte zemra gjithmon.

Vor 2 years
Vee Sinani +2
Vee Sinani

Nuk ka fjale te pershkruaj se cfare ndjen kur degjon kete kenge . Je a pa arritshme , fantastike , madheshtore , Diva e muzikes Shqiptare. Bravo Adrian Hila , Nexhip Seraj, Shaban Cela . Super !!! Te adhuroj ♥

Vor 7 years
Erisa Mone +5
Erisa Mone

Nje kenge qe te prek ne zemer bravo Aurela 👏👏

Vor 7 years
Albert Agolli
Albert Agolli

Kënga që përlot të gjitha nënat

Vor 3 years
Xhisejda Shtraza
Xhisejda Shtraza

te kendoft zemra gjith jeten Aurela Gaxhe

Vor 5 years
Laureta Gishto +1
Laureta Gishto

⭐JE O ZEMER Te kendofte shpirti e zemra🥰🥰

Vor 3 years
Marjana Didi
Marjana Didi

Nena ime e shkrete qe iku aq e re , ska dite qe se kujtoj , Rrofsh Aurela te kendofte zemra e qofsh e lumtur gjithmone, te kam pelqyer gjithmone po tani qe jemi larg video e tua i shohim me admirim e mallengjim 🙏🤗💙💚❤🇦🇱

Vor 3 years
Ermonela Telo
Ermonela Telo

Ikon e kenges popullore. Bravo. Rrespekte.

Vor 2 years
shpend analumi +4
shpend analumi

Ju lumte, e shkelqyeshme si cdohere!

Vor 7 years
Zaim HOXHAJ +1
Zaim HOXHAJ

Të kendofte zemra moj Aurela. Ta ka bekuar zoti zerin dhe shpirtin,se ndryshe nuk shpjegohet. Cdo kenge ti I luan fene po kete kenge nuk gjej fjale ta pershkruaj! Per burrin eshte e veshtirur të qaj,po besom qe Sa here e degjoj spermbahem dot! Kenge paç e të kendofte zemra e shpirti!

Vor 7 years
Rafaela Xhelaj +1
Rafaela Xhelaj

Ska fjal qe pershkruajn mallin per nenen...te lumte goja AURELA

Vor 3 years
Vlor Vlor
Vlor Vlor

Nena , zoti jane te lidhura me shpirtin dhe ti moje vajxe qe e kendon pac bekimin e te nenes dhe zotit

Vor 2 years
Lindita Vathi +1
Lindita Vathi

Te lumte goja te kendofte zemra je e paharritshme na kenaqe ne emigrantet suksese te mëtejshme

Vor 5 years
Aurela Paluca
Aurela Paluca

Të dua për baladat, të dua për rrokun, por të adhuroj për këngët e labërisë!

Vor 2 years
gurie Mustafaraj
gurie Mustafaraj

Te kendoft shpirti zoti te bekoft ty dhe familjen tende kam vite qe me mungon nena 👏👏👏👏👏👏👏👏💗💗💗💗💗💗💗

Vor 5 years
ROMEO BREGO +1
ROMEO BREGO

Te lumte goja te kendofte zemra Aurela na kenaqe shpirtin 😓😓😓

Vor 6 years
Miranda Al
Miranda Al

Bilbili I Laberise Aurela Gace ❣

Vor 2 years
alketa fusheza +1
alketa fusheza

E shkelqyer si kenga dhe interpretimi, e madherishmja AURELAAAA

Vor 5 years
Mistro Jack +1
Mistro Jack

Edhe guret i ben te dridhen keto vargje.te kendoft zemra Aurela .respekte per te gjitha nenat

Vor 5 years
Viktorki8 Coba +1
Viktorki8 Coba

te pershendes nga patriotia llak me kenget qe u kendon nenave qai me shpirt kur i degjoi

Vor 6 years
Cina Xhulio +5
Cina Xhulio

Nje kengetare si ty ta ben jeten edhe me te bukur me muziken qe jep😙😙.. te kendofte zemra tere jeten

Vor 7 years
marjana zaimi +1
marjana zaimi

E ke qare kete kenge.si gjithmon na sjell kenge te mrekullueshme :) jemi me fat qe degjojme kenget Dhe zerin tend te mrekullueshem :)

Vor 6 years
anxhi dunga +1
anxhi dunga

Mu rengjeth trupi me kte keng kaq te mrekullueshme . Bravo Aurela je nji yll I vertet ,,Tdua shumm ..

Vor 7 years
Merita Cela
Merita Cela

Perfundimisht je e pa arritshme me zemer , shpirt dhe ze te mrekullueshem

Vor 14 Tage
Fjona Tomani
Fjona Tomani

urime aurela je birbili i kenkges shqiptare .cdo kenge qe ke kenduar e ke goditur ne zemrat tona te uroj vec miresi pac ne jet.

Vor 7 years
Alma Bregaj
Alma Bregaj

Aurrela jon e jugut te shqiperis . Keng shun e dhimbshme per ne qe e kemi nenen larg. Keng te derdhesh lote . Tu lumte goja per kete keng qe kendon . Te pershendess.👍🤗😘

Vor 3 years
besa albi
besa albi

Nje nder zerat me te bukur shqiptare.

Vor 7 years
Alex Halili +1
Alex Halili

sa here degjoj kete kenge me mbushen syte me lot sepse ndjej dhibsurine e nenes qe me eshte larguar ne moshe shume te re te lumte goja aurela me mbushe ate boshllek qe kame per nenen

Vor 6 years
Ardian Hoxhaj
Ardian Hoxhaj

Nuk ngopem me te degju bravo e kendon me shpirt 🤩🤩🤩

Vor 2 years
Manjola Caushi
Manjola Caushi

Kjo kenge vertete te keput shpirtin e dgj shpeshxre dhe me dalin lotet pa kuptuar me meungon dashuria ime e madhe Nena ime e shtrenjte I Love You Mather😭😭😭😭

Vor 4 years
Gianna Hasanaj +2
Gianna Hasanaj

Keng e mrekullueshme. Sa her e degjon me Shum do ta degjosh. I talentuar ervis behari. Mrekulli

Vor 2 years
olgert musallari pogradec Musallari
olgert musallari pogradec Musallari

O moj nena ime paqja e meshira e zotit qofte mbi ty

Vor 3 years
Jorgo Qirko +1
Jorgo Qirko

Një interpretim si ky mund ta bëjë vetëm Aurela! Një perlë e ardhur nga Vlora jonë e dashur!

Vor 3 years
Rikardo Rikardo
Rikardo Rikardo

Ah kur e degjoj kete kenge na mungon shume nena te kendofte zemra Aurela Rrespekte

Vor year
Jani Spirollari
Jani Spirollari

SHUM KENGE E MADHE ,RESPEKT AURELA

Vor 5 years
Ilda Xhaferaj +1
Ilda Xhaferaj

uaaauu shum kenge e bukur...bravo Aurela si gjithmone perfekte, e mrekullueshme na kenaqe. ...😊😘

Vor 7 years
mondi inna
mondi inna

bravo Aurela nje keng fantastike ,fjalet qe ka mbrenda ne tekst me duket sikur jam afer nenes time .. Nene e imja nene ku ti gjej ca fjale ,te ti them me kenge nene e jo me vaj .

Vor 7 years
Jurgi Kucova +1
Jurgi Kucova

Bravo Aurela kenge e nderthurur bukur me shum kuptim kushtuar nenes kam qar kur e degjova per her te par dhe nuk ngopem se degjuari.te lumte goja je labe e vertet.po kto do populli shqiptar .te pershendes pa fund dhe me ndonje cun ishalla

Vor 7 years
Elsa Gianko
Elsa Gianko

Ju befte c'do gje bardhesi ne jeten tuaj per c'ka na keni dhuruar ne dhe gjithe brezave te ardhshem me kete kenge MADHORE!

Vor 3 years
Besim Zhivani
Besim Zhivani

Nuk gjei fjalet e duhura, por te tethem je mbrekullia e kesaj muzike,,,respekte dhe mall gjithmon per Nenat tonat,,,,,

Vor Monat
My Thoughts
My Thoughts

Ti je diva e këngës popullore.

Vor 2 years
kastriot skanderbeg
kastriot skanderbeg

respekte...aurela...te kendofte shpirti...

Vor 5 years
Eleni Sejdi +1
Eleni Sejdi

Si shpirt jeni o zemer shkelqier 😍

Vor 5 years
adlesirg imales +11
adlesirg imales

Shpirti im mami ja e pak e do vij me n fund t takoj t puth ata sy ate gush ato duar... o zot jepi jet nenes time e nenave t t gjithve .... ne qe i kemi larg na djeg shpirti na qan zemra

Vor 4 years
athina gushali
athina gushali

😢😢shum e sakte ne digjemi nga malli❤

Vor 4 Monate
Enos Xanina +1
Enos Xanina

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 nèna èshtè njè!! Aurela faleminderit pèr kete kengè kaq tè bukur. FORZA VLORA😉😉

Vor 7 years
Laureta sakollari +1
Laureta sakollari

Je e mbrekullushme Aurela Gace tekendoft zemra 😘👏👏👏👏

Vor 5 years
Elisabetta Resuli
Elisabetta Resuli

Me lot po degjoj kete kenge. Te lumte goja

Vor 2 years
Lulzime Shentolla
Lulzime Shentolla

Interpretim I rrallë ,Aurelia e paarritshme, nuk gjej fjale,bravooooo,☆☆☆☆☆☆☆☆

Vor 2 years
Smile At Predator
Smile At Predator

Aurela te kendofte zemra gjithmon ,yll mamaja jote ,yll je ti ,yll dhe vajza qe ke lind e rrit ,na heq merzitjen lumturi te kesh gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Vor 2 years
Flutr O. +1
Flutr O.

Je e Mrekullueshme. Te Lumte goja Fal Emocion. .👏👏👏👏Krenare per Ju. .

Vor 3 years
Alkjon Yllka
Alkjon Yllka

Aurela je nje kengetare ylli botes🌟⭐

Vor 4 years
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ +1
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ

Çfarë këngë sgopemë me të dgjuarë suksese ❤❤❤😘😘😘👏👏👏👏👏

Vor year
Leonora Ballabani +1
Leonora Ballabani

E mrekullueshme dhe teper prekese kjo kenge Aurela.Te uroj jete te gjate dhe suksese ne kenge .

Vor 6 years
marjeta Palaj +1
marjeta Palaj

Rrespekte per ty Aurela e thjesht e mire dhe mbi te gjitha kendon lovly songs God bless you and your family !

Vor 6 years
Kristina Kajtazi +1
Kristina Kajtazi

Fantastike!!! 🙏🙏🙏

Vor 2 years
Maggie Maggie
Maggie Maggie

Aurela Gace ne fatastike cdo krijim i joti eshte domethens por kjo kenga e nenes eshte AQ sa e bukur dhe e dhimbshme prandaj eshte e vecant NGA te gjitha krijimet e tua nena eshte shum e shtrenjt . Aurela je e paritshme faleminderit qe ma dhuron emocjon e dashur.!!!!

Vor 5 years
Zylyf Isteri
Zylyf Isteri

Bravo aurela.nje kenge super💐❤

Vor 3 years
Rovena Ibrahimi Official +64
Rovena Ibrahimi Official

E mrekullueshme si gjithmone, shkelqen ! Big big like 👏🏻👏🏻👏🏻⭐️

Vor 7 years
flora caushiiuhgxkiooo9rßaàyui
flora caushiiuhgxkiooo9rßaàyui

Rovena Ibrahimi Official kiiooo

Vor 5 years
Redi Dyrma
Redi Dyrma

Rovena Ibrahimi Official njesh je. Edhe ti 👍👍

Vor 5 years
vjola ore
vjola ore

Rovena Ibrahimi Officialzz8

Vor 5 years
eni sylari
eni sylari

Redi Dyrma y

Vor 5 years
Jola Aliaj
Jola Aliaj

Nene e imja nene ku je vec te ndjej Aromen e ngrohetesin tende 😥 6 vjet pa ty sa me mungon 😭😭😭😭

Vor 3 years

Nächster

Highlights | Day 2 | 2023 Ryder Cup

10:15

Highlights | Day 2 | 2023 Ryder Cup

Ryder Cup

Aufrufe 318 Tsd.

World’s Smallest Nerf Gun Shoots an Ant

21:50

MALLI I NANËS - #FILM #SHQIP

41:34

MALLI I NANËS - #FILM #SHQIP

Produksioni Ardi

Aufrufe 52 Tsd.

Kuzhina Jonë - Qofte në qervish dhe bukë nore

42:04

AURELA GACE  FUSTANI

3:55

AURELA GACE FUSTANI

Aurela Gace

Aufrufe 14 Mio.

Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)

15:49

Ervis Behari - O baba (Official Video 4K)

3:43

Ervis Behari - O baba (Official Video 4K)

Ervis Behari Official

Aufrufe 3,3 Mio.

How Did He Know It Was There?

0:17

How Did He Know It Was There?

Daily Dose Of Internet

Aufrufe 4,1 Mio.

Das Leben der Amish | Doku HD | ARTE

43:16

SO KNAPP VERLOREN 😂😂😂

0:30

SO KNAPP VERLOREN 😂😂😂

Dieser.Johnny

Aufrufe 616 Tsd.

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 29 Eylül 2023 Cuma

2:14:22

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 29 Eylül 2023 Cuma

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 991 Tsd.

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm @KendiDusenAglamazTRT

2:27:42

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm @KendiDusenAglamazTRT

Kendi Düşen Ağlamaz

Aufrufe 1,8 Mio.