Arjani-Alvisa përplasen në studio, akuza të ndërsjellta mes njëri-tjetrit- Përputhen, 6 Dhjetor 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

4njo
4njo

Arjani: '' Mua sme ka genjyer njeri sy per sy deri me sot'' Tea: Po un ktu???

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Olimbi Saliaj
Olimbi Saliaj

Hahahahahahahahah lotttt

Vor Monat
Luis Meni
Luis Meni

Ti ben mire te qrohesh dhe mos i fol nje femre sic flet surrati jot ik nga aty injorant kur nuk ke femije vet nuk di se cfar do te thot Te prekesh nje vajze nje femer qrohu injorant

Vor Monat
Zedenga Dushi
Zedenga Dushi

Thenja , ta hedh gurin aji apo ajo qe nuk eshte mekatar apo mekatare qe tha jezu krishti turmes qe po akuzonin nje vajze , dhe te gjithe qe ishin aty i hodhen guret nga duart e tyre e u larguan te turperuar

Vor Monat
Kiko Barcelona
Kiko Barcelona

Arjani ka pas than tea me beartin qe ne fillim pz

Vor Monat
Melinda Shala
Melinda Shala

Sot Ekam ditlindje gezuar 🥂🎂💯

Vor Monat
lali lil
lali lil

😃🤣🤣🤣🤣🥂🥰

Vor Monat
Linda Kastrat
Linda Kastrat

Urime 🌹🎁

Vor Monat
Melinda Shala
Melinda Shala

@ALFONSO ALIAJ urime edhe 💯tlumtra

Vor Monat
Melinda Shala
Melinda Shala

Falminderit Te gjithve shum

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Flamur Kelmendi
Flamur Kelmendi

Ndoshta cifte me real qe mund te ndal ndonjehere nga Perputhen, eshte Bruno & Ariani, jane te njejt dhe pershtaten shume!

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

➡️MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË...

Vor Monat
Michler
Michler

Bravo mir e ke👌

Vor Monat
L M
L M

Flamur Bruno & Efi ishin ken ty bashkjetuar me parë Jon hy me ba lojë biznesi tek të përputhen.nëse ju hyn mendja te ndo kush tjetër e kan më te lehtë te ndahen nese nuk kan dashuri te sinqert.bruno te alvisa & efi

Vor Monat
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
Mevlan Lleshi
Mevlan Lleshi

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
kosovë
kosovë

Bashkim ti nuk e Do Alvisen ,e pelqeve shumë dikur por JO më. Largohu sa është heret dhe t'mos lendohet askush . Shihet qartë se ske ndjenja per Kete femer

Vor Monat
Xhani Xhani
Xhani Xhani

Alvisa ipelqen bashkimit por shihet shum qe bashkimit ipengon ekalumja ealvises edhe kosovart kan mare me mar ni fever kshtu qe ket bota emur vesh historin walruses...po un deshiroj qe tju shoh bashk Alvisa bashkim nese ifalni njani tjetrit kur zoti fal kush jem ne te mos falmi por prap mendohumir

Vor Monat
younggshqipe
younggshqipe

Pershendetje , nje sugjerim🙃 Merreni Arionin per opinionist osht me open minded. Arjani old timer dawgg🥱

Vor Monat
Funny video
Funny video

Sa fallco Bruno me Efin 🤦🏻‍♀️ me mire na tregoni nje perrall me mbret se u besojme legjendave😂

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

➡️MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË...

Vor Monat
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Eh lere belate se paskan gjoja nje shoqe te perbashket

Vor Monat
araniti niti
araniti niti

Efi dhe Bruno Jan të lidhur që jashtë. Albi esht djal i mir

Vor Monat
Drita Shpati
Drita Shpati

The truth hurts

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

➡️MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË...

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

E larguan Brunon ca kohe qe te bente ca takime kot Efi,sa te fashitej dyshimi i lidhjes me Brunon,po kot e kane se nuk na hedhin dot hi syve

Vor Monat
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Po Ajò ja ben muuuuu qe keta te dy njihen nga jashte

Vor Monat
Bora Zemani
Bora Zemani

Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pëlqeni këtë kanal tim personal Zoti ju bekoftë të gjithëve

Vor Monat
labinot shaqiri
labinot shaqiri

Je shum e mir

Vor Monat
Gen Der
Gen Der

Je shume e mire Bora Zemani te duam shume

Vor Monat
Sh S
Sh S

Flm Bora për përshëndetjen edhe ne si publik të urojm gjitha të mirat juve dhe familjes tuaj, deshta të flas lidhje me deklarimin e Bashkimit dhe Alvisës ku sipas Arijanit nëse Bashkimi e mer Alvisën vajzën me barrë atëhere qka po i këshillojka djemtë e tjerë se shikoni djema kto vajzat Ritvana, Mikela, Efi, Ana të cilat vet vajzat e kan pranuar se kan qenë në lidhje më herët, bile bile edhe më shumë vjet kanë zgjatur lidhjet e tjera vajzave se sa e Alvisës me Hysenin kto vajza janë me barrë dhe janë .............sipas Arijanit qka ti bëjm vajzave, motrave tona të cilave kanë dêshtuar në lidhje e më keqë edhe janë divorcuar bile dhe kanë fëmijë vallë duhet ti pushkatojmë. Të sugjeroj Arijan dil pak nga Shqipria vizito trojet shqiptare e pastaj jep mendime e shpjegime dhe në fund të kisha këshilluar që Fjala e fundit nuk thuhet e para dhe Mos i dil fjalës para, pa e dijtë atë mirë.

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Renis Xhoka
Renis Xhoka

Bravo Bora je ylli 🌟👑i shqiperise dhe i botes zoti madh të ndihmoft e suksese ne çdo hap të jetes tënde ❣️🇦🇱🌟👑🧿

Vor Monat
eni eni
eni eni

A jam e vetmja qe se besoj hiq bashkimin me duket shume thengjill i mbuluar

Vor Monat
Florentina Troka
Florentina Troka

Un kte e kam thene qe ne fillim.🤣🤣🤣 Asnjehere sme ka pelqyer 😏

Vor Monat
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

Ai e ka len me barr alvisen qe arjani beri shaka te till e prape ne kete Episod arjani ua plasi ne sy e ajo alvisa i dogji goxha

Vor Monat
marsi
marsi

Ashtu eshte. Duket i urte po ma merr mendja se jashte eshte sh xheloz dhe agresiv.

Vor Monat
n avdyli
n avdyli

Programi quhet perputhen por Arjani godet tek shperputhja, spo mund t'i bie ne fije.

Vor Monat
abby asllan
abby asllan

Nuk ke te drejte te bullizosh nje femer, merrni nje familjar qe e di ceshte dashuria, jo kete plakun beqar

Vor Monat
Jasiqi Granit
Jasiqi Granit

Shum me vend e ki se ky plaku beqar ky sdi qeshte dashuria ky balosh

Vor Monat
Domi no
Domi no

Robert Aliaj kritikoi djalin e vet para nje Shqiperie te tere duke treguar qe nepotizmi s'ka pse te nderhyje ne kritikat me vend qe mund ti beje te birit, kurse Arjanit i hyri ish e dashura e nje shoku me te cilin ky pretendon qe vetem ka fol ne telefon e Arjani e trajton sikur te ishte duke ja henger buken.

Vor Monat
skender cufo
skender cufo

Ky arjani i duket vetja si Shume I zgjuar po Nuk je aq Sa e ben veten okay bashkimi nje dal i mbrekullushem mendon 100 her flet and her djal I mbrekullushem bashke me elvisen urime

Vor Monat
Enki Enki
Enki Enki

Po sa e veshur e ëmbël kjo bora në çfarë.situate ndaj donaldin...Bravo bora je e paparë zoti të bekofte

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

➡️MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË...

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

Si ben Bora si e pafajshme,si e habitur,sikur s'di gje,aman hipokrite si gjithmone,bashke me Olsen,po duhet te dini 1 gje : karma kthehet gjithmone

Vor Monat
Sorry Baba
Sorry Baba

@joana hodaj 😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Tirona blu
Tirona blu

@MsTironce Po kot thua se I ka vdek njeri ato bojn kokrren e qejfit pa le me ke e ka zvendesuar hej zot sqajn hallin skam drita e buka eshte rrit po Bores qe ka biznes e hedh cicin perpjet sa ne hall hall jan kush u niq edge me ke

Vor Monat
Alma Gjoni
Alma Gjoni

Une kte Alvisen nuk e kuptoj ,u kthye ne program pas gjithe asaj qe ndodhi dhe pretendon ti flase Arjani me dashuri 😂. Plus qe une sbesoj se ajo u kthye per Bashkimin por per interesat e veta. Gjithe bejne loje aty por Alvisa ka gabu shume gjate rruges.

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Alma Gjoni
Alma Gjoni

@Albanian blood 🩸 Sinqerisht Alvisa ka qene e preferuara ime por sjam dakort me faktin qe u kthye prape ne emision. Hyseni beri gjithcka per hakmarrje por Alvisa sduhej ta lejonte te arrinin deri ktu.

Vor Monat
Albanian blood 🩸
Albanian blood 🩸

Ato tjerat jane ma keq se alvisa aty Po thjesht kjo ishte e pafat nga nje kafshe me prerje njerzore si hyseni

Vor Monat
Why not love
Why not love

@Zedenga Dushi Alvisa te kerkoje ndonje kontrate pune nga TCH se ajo e mbajti gjalle kete sezon dhe produksioni e ka bere si tabele qitje. Leri Hoxhat e prifterinjte te falin mekataret.

Vor Monat
Zedenga Dushi
Zedenga Dushi

Njerzit bejne gabime edhe dine te kerkojne falje , dhe kur edhe zoti fal gabimet perse mos ti falim edhe ne , edhe profetet gabuan .

Vor Monat
Vana Hoxhaj
Vana Hoxhaj

Po mire ca vetem Alvisa ka genjyer ketu .po Ada me Edin .po Ridvana me Argjentin. Po Antonia qe iku se kishte te dashur

Vor Monat
Timmy Ggz tv
Timmy Ggz tv

Lit🔥

Vor Monat
Vana Hoxhaj
Vana Hoxhaj

@marsi po kush iku me fal po mbas si puna e ridevanes me argjentin kur nuk I vajten mire gjerat apo efi me brunon aty jan te gjithe

Vor Monat
Vana Hoxhaj
Vana Hoxhaj

@Erik Shyti me ke me ngateron un here e par qe shkruaj nje gje te till .jetoj prej 20 vjetesh ne itali e kam jeten tim .

Vor Monat
Halime Gashi
Halime Gashi

@Zedenga Dushi duhet tket frig arjani prej zotit pse i ngacmon dy te ri qe sapo po shijojn memente te bukra

Vor Monat
Zedenga Dushi
Zedenga Dushi

@Halime Gashi Thenja , ta hedh gurin aji apo ajo qe nuk eshte mekatar apo mekatare qe tha jezu krishti turmes qe po akuzonin nje vajze , dhe te gjithe qe ishin aty i hodhen guret nga duart e tyre e u larguan te turperuar sepse te gjithe ishin mekatar-e , kjo thenje vlen edhe per arian konomin qe nuk e kupton qe eshte mekatar , dhe per shkak se nuk ka guzim apo kurajo te perballet me mekatarin qe eshte , e akuzon tjetren per mekate , kjo eshte hipokrizija qe po ben arian konomi.

Vor Monat
Sweet Onyx
Sweet Onyx

Albi super çun. Shume bukur me Efin pwr nga karakteri jane shume mire bashke

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

➡️MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË...

Vor Monat
Sofije Fejza
Sofije Fejza

Mos u hidhro Bashkim nga Arjani sepse si ika komentu te gjith the ne fund ka dalur gjithmon fjal e Arjanit,Arjani esht aj kur itha Atdheut mos dal qoft me at vajzen kur foli se mbas 10 site sdot ket asgje edhe ashtu u be si tha Arjani kshtu inshalla nuk te ndodh Bashkim po kish kujdes se pot ndodh edhe ty po per to koh koh deri sa ta marr vizen.

Vor Monat
Why not love
Why not love

@marsi Qe Alvisa ka qene e dhunuar nuk e luan topi.Mua me beri pershtypje kur ju ngrit ne kembe Antonia dhe Alvisa qendoi ul dhe po mundoj ta qetesonte thashe kjo o eshte abuzar si femi si shume femi shqipetare ose ne marredhenje me mashkull. Me fal, si e quan dike qe te pergjon, incision, perndjek me makine, vjen poshte pallatit qe tregon prezecen e tij me zhurme- intimidon, merr ne telefon 2 te nates, can gomat e makines, gris fytyren. Ka plot femra te famshme ne boten e Artit qe kane vazhduar duke buzeqeshur mbas kamerave- Pyet TINA TURNER, ANGELINA JOLIE, HALLY BERRY, RIHANNA e shume te tjera.Femrat e abuzuara mendojne qe kane fuqi ta manipulojne dhuniesin e tyre vetem ato dine ta zbusin apo ta qetesojne ate" ja dine telat" Por, e kunderta ndodh ne darke i can gomat e makines e ne mengjes i ben toast, ne darke i gris fytyren e ne mengjes i bien lule, udhetime, rroba, bizhu, makina apo i TOLEROJNE te vazhdojne endrrat e tyre.etc.. e te varferat thone nuk eshte aq i keq shih te mirat qe me jep, fundja cdo mashkull e ka nje te keqe. Por, jo Zemer cikli vazhdon derisa dikush vritet, vdes apo largohet nga ajo marredhenije. Dhunuesit kompeson kontrollin/psikologjik e fizik me te mirat matriale apo.Dhe nje moment kur ishte Bushi ne studio me ka bere pershtypje kur ra puna tek operacionte plastike- AI tha- nuk ta lejoja kurre qe ta beje me gjithe krenari qe ka kontroll mbi truppen e dikujt.EDHE SIKUR ASNJE FOTO TE TREGOI ALVISA FOLI VETE MAVRIA NE PRIME NUK LA. NJERI TE FLISTE E DOMINONTE TE GJITHE BISEDEN.E fundit e tha me gojen. e vet gomari "qe kur erdhi BACI nga USA Alvisa nderpreu kontaktet me mua" qe do te thote ajo e mbylli me te. POR jo Hyseni i tha o dil ose do te nxjerr vidiot- nqs nuk eshte Abusim cfare eshte.???

Vor Monat
marsi
marsi

@Why not love ok per te tjerat po vec femer e dhunuar nuk eshte Alvisa.Nuk i marrin kaq shpejt kthesat femrat e dhunuara qe te dalin para kamerave, te perballojne publikun, te puthin cunat, te deklarohen per nje lidhje te re etj.Femrave te dhunuara i duhet kohe e seanca psikologjike me muaj e vite qe te reabilitohen sentimentalisht e psikologjikisht. MOS ABUZONI ME TERMIN FEMER E DHUNUAR SE ESHTE MEKAT NGA ZOTI KUNDREJT GJITHE ATYRE GRAVE E VAJZAVE TE DHUNUARA VERTETE.

Vor Monat
Why not love
Why not love

@Naim Hoxhaj Alvisa nqs ka mend merr ndonje pune ne TV se nuk do laj halete e amerikes ajo

Vor Monat
Why not love
Why not love

Ishte po Arjani qe qante kur doli video e TEAS.Tea, Bearti, Andi, Melisa- wow na qante Arjani mu dhimbs vertet- Tea me gjithe ato sulme e mallkime qe kishte more kurajo lumadhja e doli e beri nje video qe Arjani nuk e dinte per te e Beartin. Ah mor Arjan??? Melisa qe zhgryhej me Atdheun hamshorin e kafshohej me Fatjonin e perplas mbas mullarrit me Melvon- E ketej flinte me Andin. Cfare i dhe per dhurate Madam Melises dje per ditelindje??????????. Mos harroni ANTONELEN qe qante per shpirten e BABES e kishte puth me zor ATDHEU me pas na u rikthye Sandokani aka ATDHEU- po ato raste nuk e kishin GENJYER ARJANIN apo ishte Bashkpunetor???Vetem kur nje femer e DHUNUAR GENJEN per te shpetuar/manipular nje Abuzues vetem atehere quhet qenjeshter- KUKU

Vor Monat
Ari London
Ari London

O injorateee plak

Vor Monat
Nita YouTube
Nita YouTube

Ndoshta ndoshta Bahshkimi Hyseni Alvisa bejn vetem Loj! Ajo ne tel i thoshte Hysenit se esht i Preferuari i Publikut!! Nese nuk japin Puthje edhe kta dot dalin si Tea dhe Andi!!

Vor Monat
Aleks Tafani
Aleks Tafani

@marsi e kishe permledhur mir situatën sakt

Vor Monat
marsi
marsi

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Bravo eshte e vertete. Alvisa me Hysenin bejne gjithe kete drame tradhetie meqllim qe te jene ne qender te vemendjes mediatike qe perkthehet followersa, reklsama,€€€ per ata te dy. Bashkimin e ka paguar Hyseni te sillet si i dashuruar qe Alvisa mos te zhgarravitet me cuna te tjere sidomos Brunon. Nese te kujtohet ne perballjen Bruno- Hysen , Hyseni tha ti Bruno je fals me mire qe Alvisa te lidhet me Bashkimin. Qe pas atij Prime Alvisa nuk doli me as me Brunon, as me ndonje tjeter djale vec me Bashkimin. Sipas teje nje vajze qe dhunohet nga ish i dashuri zbaton porosine e tij, apo jane akoma te dashur dhe ajo ia kuptoi mesazhin qe dil vetem me Bashkimin se e kam paguar dhe nuk te fut duart e nuk te puth si Bruno psh.

Vor Monat
Sotir Mem
Sotir Mem

Kam pat nje mesus ne shkoll dhe me thoshte vin kur te duash dhe iken kur te duash e ke ber shkollen si hen me katr porta🤣🤣 dhe goca e zezonit sivjet jan ber shum bajat me shum mungonj se sa jan prezent

Vor Monat
Sprija Sprija
Sprija Sprija

Arjani ka t drejte Kur thote q bashkimi esht on and off m Albisen Ajo duket qarte

Vor Monat
Why not love
Why not love

Ai nuk po martohet- jane 2 te rinj qe kane terheqe fizike, si shume te rinj te tjete -mundet te behet dicka me shume ose thjesht aq.

Vor Monat
Etjola Lila
Etjola Lila

Alvisa sa her flet Arani AHA PO PO 😂

Vor Monat
Stella Boshnjaku
Stella Boshnjaku

Bora…nuk e di cfar ka ndikuar tek ty…Por ke ndryshuar për me mire…keep up the good work!

Vor Monat
Edlira Begeja
Edlira Begeja

Sa bukur thot arjani skemi pas njeri te na rrej sy per sy 🤣🤣🤣harroi vitin e kaluar tean andin melisen qe tani i ka shok arjani apo ato ska gale arjan ti kapesh vetem me ato qe ke inat dhe slen gjo pa thon

Vor Monat
Anila A.
Anila A.

Andin dhe Melisen i kishte shoke Alvisa bashke me ishin e saj. I ke kudo ne video bashke.

Vor Monat
Gite Tavasja
Gite Tavasja

Keshtu bente dhe me Sindin Arjani ,jashte i kerkonte falje e brenda silleshe sic eshte "njeri i ceket,harbut" skuth i pa ftyre ,ops....

Vor Monat
Marte Prendi
Marte Prendi

Bashkimi e ka ba gjith kte vetem per Alvisen qe ajo mos te ket nje opinjon te keq, pra te rregulloje figuren e saj. Do dalin bashke dhe pastaj gjithsecili do filloj jeten e tij.

Vor Monat
Anxhela Koruni
Anxhela Koruni

Menyra sesi Arjani I drejtohet disa prej femrave esht nivel 0 dhe pik, e njejta gje me Sindin, shum fyes! Nuk ke per ti ul nivelin femrave, opinionin je duke e perdor ti ber disa njerz ti vihet kunder gjith shqiperia dhe duke I ul imazhin disa njerzve, wow !

Vor Monat
Anxhela Koruni
Anxhela Koruni

@marsi e clidhje ka gjatsia -pesha- masa? Asnje nga kto ste pengojn te pelqesh dike. Ajo kishte shum gabime ne menyren sesi fliste ama ktu po flasim ler Arjanin, qe I ka tejkaluar limitet ne menyren e shprehurit opinionin e tij. Ti kundervihesh nje femre ne televizion ne at menyre duke ditur qe fjala tij ka pesh dhe mundet kthej at femer qe pa permend qe mosha e tyre esht 20-24 vjece, ne me te urryeren ne tere shqiperine! Dhe kjo gje ben qe dhe gjithashtu dhe meshkujt mos e pelqejn! Shume gabim qe mbeshtesni dicka te tille!

Vor Monat
Anxhela Koruni
Anxhela Koruni

@Valson Shukolli e perse thua “juve” ? Clidhje ka me na fut tgjithave me nje vend apo situat? un thjesht sjam Dakord me menyren sesi ai u drejtohet disa prej femra, atij I lind antipatia ne cdo sezon per nje vajz te caktuar. Esht mendimi I’m, si opinionist shkon shum larg dhe e mer dicka personale!

Vor Monat
Nastradin trimi
Nastradin trimi

Arjanit po i lun mendja se nuk eshte perputhe me asnje cune e shkarkohet ke gocat 😎

Vor Monat
marsi
marsi

Po mire e kishte dhe me Sindin.Byça e Sindit 130cm si goca e Fantocit pretendonte ta dashuronte Atdheu dhe Blerimi cuna yje nga 2m te gjate.Apo kur te cante derrasat me pretendimin e burrit qe duhet ta ndiqte ne koncertet boterore nderkohe qe stononte si dreq kur i binte dhe sot e kesaj dite s'ka gjet 1 pune si violiniste ne Shqiperi e jo me bote. Arjani thjesht flet pa doreza po shqiptaret e pelqejne hipokrizine.

Vor Monat
Valson Shukolli
Valson Shukolli

Po juve ju djeg kur dilni me gjithsecondin e tani kur ju thojn tjert historin sesht faji i ajranit si puna alvises

Vor Monat
TROPOJA
TROPOJA

Sapo pash nje video nga legjendat NGOP MEDIA thoshte Arjani te flas per dashurine Si ujku cerrikut te te mesoj anglisht😂

Vor Monat
Fidai Ajdini
Fidai Ajdini

haahhah LOOOTT

Vor Monat
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

@El zahaj mo me thuaj debile ti mua moj kare alvisa me bashkimin po e ul mjaftueshem me ofendime dhe ai qe detyrohet ti degjoj e ti duroj dhe sjan te vendit keto komente qe kan per qellim te ulin imazhin e arjanit

Vor Monat
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi

@Nexhmije Sadriu po me siguri !eshte pytja se cilen gjini ka dashuriar ? Dhe perse sju dha mundesi te martohet ?!

Vor Monat
El zahaj
El zahaj

@Vanesa Harizaj kush po ul Arjanin ti o debile? Kupton shqip ti

Vor Monat
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

@El zahaj ata bejn Humor po jo se e ulin arjanin si ju

Vor Monat
Debora Pllana
Debora Pllana

Njeri me te poshter dhe me prepotent se Arian Konomi se besoj se ka edhe Bruno ashtu eshte njeri thote une jam me i menquri tjetri me i bukuri damm

Vor Monat
Leon 1105
Leon 1105

Kjo Efi e kooot mendo qe esht nje mbretresh!!😅

Vor Monat
Yo Yo
Yo Yo

eshte mbreteresh.

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

@Why not love po jo ore kane 1 mike te perbashket 😜😜😜

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

Efi e vogel ka qene si cun, jam e sigurt per kete,para gjilperave ne fytyre duhet te kete qene si mashkull 🤣

Vor Monat
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Po te mbulohesh nga botox si mbreteresh do ngjash

Vor Monat
Why not love
Why not love

Efin luan se ato kane qene te lidhur me Brunon por, po e shtyn programin

Vor Monat
aligur
aligur

Qonu Bashkim e Alvisa leren per gjithmon ket Studio Rraspijone

Vor Monat
Arlinda Pn
Arlinda Pn

Kjo alvisa ka gjenjyer gjith kohen ka mashtruar e tash sdon kjo kritika .. e ki ba veten per met kritiku e me dyshu te ti qdo kush ska faj Arjani . Se as mu spom doket e sinqert kjo deklarat

Vor Monat
Andola Andola
Andola Andola

Fiksss👏👏

Vor Monat
Why not love
Why not love

@Naim Hoxhaj I vetmi cift real dhe prape duan ta prishin perpara se te filloi. Nuk beson njeri qe ato te 2 do marton bashke vetem nqs je 12 vjec por, kane nje terheqe fizike si shume te rinj mund te vazhdoi apo jo cfare rendesie kane. Vjet ishte Olsa qe i shtynte ciftet qe donte publiku kete vit eshte Arjani qe po prish te vetmin cift real- te gjithe per fame jane aty o lumadh Po pse do gjente grua Juli apo Melvo, apo Bruno apo Bledi, aman. I vetmi person qe vertet donte nje lidhje ka qene Tola dhe ajo nuk dinte te bente show

Vor Monat
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Po kjo po te ishte deklarate e sinqert ata do kishin dale ta njihnin njeri tjetrin jashte . Po rrine aty sa na bejne ne per te vjelle

Vor Monat
TheAlbanianLanguage
TheAlbanianLanguage

Efi e ka zgjedh Albin se ishte Bruno me pushime dhe qe te dukej sikur ka pelqime edhe per te tjere. Rrezik e ka sygjeruar Bruno se i eshte dukur Albi me pak i rrezikshem.

Vor Monat
Luis Bani
Luis Bani

Arjani e ka vendosur qe ti ndaj alvisen me bashkimin 🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Suazana Farruku
Suazana Farruku

Esht i paguar.

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË!!!

Vor Monat
Why not love
Why not love

Fiks

Vor Monat
Besi Gashi
Besi Gashi

Spo e kuptoj arjanin brunon dhe efin per mendimin tim jan 3 kudra te cilat vetem flasin dhe ska esgje reale Albi je shumm qun i mir kjo efi do te shfrytezon dhe asgje me shumm se kjo syrin e ka te bruno

Vor Monat
Albanian blood 🩸
Albanian blood 🩸

Po kjo dhelpra efi me bruno servilin shkojne tamam cift me karaktere te njejta shum te peshtire

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË!!!

Vor Monat
Jusilda Leo
Jusilda Leo

Ky Bashkimi ska pik interesi ndaj Alvises dhe mir ben 😅

Vor Monat
cookie
cookie

@Why not love tani i ka kuptu mashtrimet nuk i duron ma edhe pipirucja ben sikur po e don bashkimin me dasht me gjith mend nuk po pyet as per Arjanin e as per hajdarin po ajo po e kupton se po i del mashtrimi dhe hidhet perpjet

Vor Monat
Jusilda Leo
Jusilda Leo

@Why not love me fal dhe sipas mendimi tend ngaq genjeu tea andi melisa me shok I bie te genjej kushdo... Ata nrm q loj bjn dhe ne jo se u besojm... Puna esht se jan aktor te dobet dhe ksaj Alvises I dolen te palarat sheshit dhe flet ngaq do te reklamoj dhembet jo se ka t drejt te flasi me aq sa esht dh×××..... :P

Vor Monat
RudiCom
RudiCom

fiks...

Vor Monat
Why not love
Why not love

Edhe sikur te kete Bashkimi Arjani por ben cmos ti ndaje, ne vend ti orientoje apo ti japi ca keshilla. AI e ka personale me Alvisen dhe diten qe do martohet Alvisa ai do iki dhe ti thote dhendrit mos u marto. PO PSE ORE ARJAN TEA, ANDI, MELISA, BEAERTI NUK TE GENJYEN TY. Na dole duke qare nga video e Teas. BOLL SE KE SHUME PERSONALE ME ALVISEN, si me SINDIN VJET( na fal o sind se te paskemi hyre ne hak)

Vor Monat
MsTironce
MsTironce

Ky vetem do te dali nga emisjoni. Duket qart… Esht lodh nga traplliqet e ktyre 🤣

Vor Monat
Adele Jonas
Adele Jonas

Bravo ARJAN KONOMI👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Petrit Rexhmataj
Petrit Rexhmataj

thuaj te verteten njeriut i ngel hatri.. keshtu Arjani po thot verte atyre dyve ju djeg mos thuaj te verte Arjan mo genjej dhe ti pak ce ti pelqesh Alvises e bashkimit 😂😂 akoma do te mashtroj kjo alvisa sic beri ska faj se kta njerz ac kuptojn

Vor Monat
Valbone Ibishi
Valbone Ibishi

Pa Brunon nuk shifet emisioni Me largimin e Ritvanes esht super Po edhe me largimin e Alvises nje dit do jet shum mir. Takimet e Mikeles nuk durohen shum vajz e papjekur Ana e nisi mir tani me i ka prish takimet

Vor Monat
Albanian blood 🩸
Albanian blood 🩸

Bruno eshte shpifsire totale apo ke ndjenja virtuale nga tv 📺 per brunon Ik moj bagjell femer bashk me ate servil te shtirur

Vor Monat
Joana Joana
Joana Joana

Pse ku iku bruno?po ritvana ka ikur?se nuk e kam pare me eshte ber shum e bezdishme si emision

Vor Monat
Joana Joana
Joana Joana

@vitori kola eshte me te drejten o zoteri ,a i degjuat ca thonte ne mesazhet e hysenit ??? Me ha m…..n ti mua se tani dua avion un ,ti e di per ca kam hyre e kam zgjedh bashkimin sepse eshte i pelqyeri i publikut e shum gjera te tjera qe na shokuan tregoi qe eshte femer pa karakter ,edhe arjanit akoma si ka ik inati sepse seshte e lehte ta besosh me kte vajze shm e thjesht !

Vor Monat
Why not love
Why not love

Fiks, Ky eshte Arjani me adrese falco. Bruno servili i mban ISO, ik o Bruno lepihu pak qe gjesh ndonje pune te TV se po vije ne PP dhe kur ishe pezulluar

Vor Monat
vitori kola
vitori kola

Arjan mos dil kaq hapur qe mbane nga Hyseni sillu sic je mos ndrysho se ke karakter te lart

Vor Monat
la voce si deve sentire
la voce si deve sentire

Çfare temash trajtojnë kot programi perputhen, te gjithe po kalojnë në Bigbrother donaldi dhe Beatrix🥰

Vor Monat
Sonila Doqi
Sonila Doqi

Zoti te bekoft bora sa emir qe je ❤️

Vor Monat
Vjollca Bimo
Vjollca Bimo

Endero nje enderr tjeter💥

Vor Monat
Denard Hudhra
Denard Hudhra

Edhe ti e mirë je

Vor Monat
anxi a
anxi a

Nuk kuptoj kte regjinë e emisionin si lejon nje analist te vazhdoje te sillet ne menyre te tille . Mos valle duhet ta dergoni ne psikolog. Esht bere emisjoni nje emisjon sharjesh e përbuzjesh.

Vor Monat
Njeri Mir
Njeri Mir

Albi djali me i mir aty 👏

Vor Monat
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Sami dhe Endri jan dy me miret bashk me at Denzëll rrespekte per ju bishat e emisionit 🙋‍♂️😎😎😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙋‍♂️🙋‍♂️🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Vor Monat
Life Gaming
Life Gaming

I iku lezeti edhe ketij emisioni duket qarte i ka ikur shikueshmeria

Vor Monat
Leo Popi
Leo Popi

Arjan me pak fjal e ke gabim dhe personal me Alvisen, kerko falje e leri fjalet, tregohu opinionist i vertet 😉😊

Vor Monat
Merita fusha
Merita fusha

Arjani thote te vertet bravo baci je shume i shemtuar je barbon alvisa nuk je aq e bukur

Vor Monat
Ndricim Islamaj
Ndricim Islamaj

Aq jemi msu me skenaret tuaj saqe cdo emisjoni ngelem duke ja ber SKENAR

Vor Monat
Dija Dija
Dija Dija

Mir e ke edhe nese ka ktu diqka te vertet me kem hup bedim bejm auu krejt skenar

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË ⬅️

Vor Monat
Brijan's Dream World
Brijan's Dream World

Kam filluar te mos i besoj mendimeve te arianit,, ai nuk flet me drejt🤭

Vor Monat
Shery Dery
Shery Dery

Arjan e keni humbur si xhaferri simiten,arjani ka hallin e hysenit qe negli pa nuse,aran ti vetem analiste nuk mund te jesh, un e quaj turp,

Vor Monat
K L
K L

@User name kjo cfare shkrojte eshte shume shume e ulet dhe nuk ju larteson fare.A je nje qyqar ( nuk e pranoj te jesh grua e te shash keshtu) pa moter? apo nje.. ASGJE , BOSH Si mund te kete qenie njerezore te shajne kaq ulet kot.. vetem se fshihen pas nje emri" User name..? Peshtire...vertet..

Vor Monat
User name
User name

O zot po pse mor ,Bashkim u shua bota qe rri mbas shaleve te Alvises a ka pak goca te mira Ke humbur shum pik Alvisa esht si puset pa kapak

Vor Monat
K L
K L

Si nuk e kuptojne kete njerzit ? Ka mare premtim per nje makine...

Vor Monat
paola ngjele
paola ngjele

Arjan je # 1 !!! Alvisa dhe Bashkim shkoni flini bashke dhe vini ne emision . It’s disgusting 🤮🤮🤮

Vor Monat
vlora
vlora

Arjan te hankt goja mut po njeri flliqur je si sillesh me nje femer kshtu pu qeni plak

Vor Monat
Nafije Berisha
Nafije Berisha

Bashkimi duhet me e kuptue si munet me ja marr grun dikujana tjeter pa u kuptue me ishe burin e sajna si familja e bashkimit si e lajne djalin e vet me nu ngratrue me ni vajze te lidhje

Vor Monat
Marina Gjuni
Marina Gjuni

Ca thua moj Nafije Alvisa nk esht ne një lidhje

Vor Monat
Elio Muraci
Elio Muraci

I meriton komentet e Arjanit

Vor Monat
Justfor FUN
Justfor FUN

Alvisa me ke je🤰🏼? Me bashkimin apo me hysenin? Urime ❤️

Vor Monat
Justfor FUN
Justfor FUN

@Vanesa Harizaj qe eshte eshte . Por i kujt eshte femija se ajo te enjten fjeti me hysenin, te premten me bashkimin .

Vor Monat
Una Tina
Una Tina

Eshte Arjani me barre me siguri, duket nga luhatjet hormonale... Feshkull i neveritshem!

Vor Monat
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

Po normale qe eshte se arjani kot nuk flet ose ishte ne kuptimin qe i doli nami para nje shqiperie te ter e ju ngjesh bashkimit

Vor Monat
Elidon Abazaj
Elidon Abazaj

Esht me arjani 🤣😂😉

Vor Monat
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Eshte me te dy nje nate njeri e nje nate tjetri

Vor Monat
Aferdita Kadrija
Aferdita Kadrija

Bravoo Arjanit , Bashkim te djeg e verteta 🤣🤣

Vor Monat
Sen Bao
Sen Bao

Fiks 😂😂

Vor Monat
Multi Dimension
Multi Dimension

me kete qe the Aferdite tregove afernate

Vor Monat
A-Zh
A-Zh

Ja rrofsh Bashkimit

Vor Monat
Bes Bau
Bes Bau

Efi dot gabonte shum nese dot perputhej me Papagain Bruno.. Nuk shkojn aspak.. Efi meriton dicka shum me te mire se Papagai Bruno!!!

Vor Monat
Pranvera Tula
Pranvera Tula

Gjith njelloj jan aty

Vor Monat
Bes Bau
Bes Bau

@El zahaj Natyrish qe po. Papagain aspak se meriton

Vor Monat
El zahaj
El zahaj

Po Efi nje histerike depresive e pa edukate, na meritoka me shume ajo.

Vor Monat
Memi Osmoni
Memi Osmoni

Me mir mos tkishe fol Arjan se tek efundit sjan te varur nga ti

Vor Monat
An Aj
An Aj

Mendoj se do t dalin fjalet e Arianit! Kur te dalin jasht kta te dy, do te shihet e verteta. Un mendoj se Ariani e din t verteten, prandaj nuk i ndryshon mendjen asgje!!

Vor Monat
1n.v
1n.v

Gezuar per shume mote 🥂

Vor Monat
Nensi Rustemi
Nensi Rustemi

Bashkimi: ti e bazon te fjalet e Arjanit? Pra pa baza! ❤❤❤

Vor Monat
Andy Morava
Andy Morava

efi un do thoja e transformuar me make up, bukuria duket ndryshe pa make up ,- ne mengjes do isha trishtuar me rezet e diellit ne fytyren E ,,,,,,!!!

Vor Monat
alson muharremaj
alson muharremaj

Arjan bravo cdo gje qe thua esht e sakt .. bashkimi dhe alvisa fallco komplet per interesat e tua

Vor Monat
presheva presheva
presheva presheva

Alvisa të Lumtë 👍

Vor Monat
Hysnije Bytyqi
Hysnije Bytyqi

Takimi ma i bukur deri me tasht Albi shum i sinqert

Vor Monat
marsi
marsi

Albi cun i mire po 0 kimi me Efin.Me entuziast ishte kur dilte me Tolen.Plus qe ishte me i shkurter se Efi.

Vor Monat
Donika Hajri
Donika Hajri

Ce degjoni arjanin se ai te ishte i mire esht martuar,hyseni i ka then me fol ashtu se i vjen inat se ja mori bashkimi alvisen,bravo bashkim je me i miri se bashku me albisen

Vor Monat
Dea Info
Dea Info

Marojn per strip perputhsat,😂😂😂 Arjan Konomi e vetmja arsye qe shoh kte emision ( nese e shoh)

Vor Monat
Sheyhemsi Rrustaj
Sheyhemsi Rrustaj

Arjani asht ber si ham ham po e sulmon alvisen dhe bashkimin sepse hyseni p0thojn po e shperblen arjanin.

Vor Monat
Agron Kuka
Agron Kuka

Kjo alisa me duket nje kot me e bukura dhe me e mira atje esht EFI yll

Vor Monat
Flora Veliasi
Flora Veliasi

Arjan gjarpër Astrit qe nuk fle as nat e as dit helm zeher llum qenke more

Vor Monat
Paline Prifti
Paline Prifti

Oi Bora si je ba si rrush si yll ⭐ nuk ka vajza si ti tani e shofim ket emision vetem per ty Bora 😘😘

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

Boll me keto komente,Bora yll,Bora ashtu,Bora keshtu, e para Bora e bukur eshte nuk ja mohoi njeri,po me nderhyrje,te gjitha te bukura behemi,mjaft lavderuat bukurine fallco,,e dyta: une mendoj se Bora dhe Donaldi po bejne loje,jane marre vesh me nj-tj.per te fituar ate cmimim ne para, Beatrix eshte vetem viktima.

Vor Monat
J Gj
J Gj

100% arjani dhe bashkimi kan kalu nje night stand me njani tjetrin Edhe albi i ka kap mat se è ka then shum arjani jam i perfshi me ty o bashkim 😅😅

Vor Monat
Nasinasi Vezi
Nasinasi Vezi

Bruno esht djal shummmmmm lajkatar por jo serioz

Vor Monat
Jona& Eriola
Jona& Eriola

Ky Arjani din diqka! Po ia nis të thotê po prap stepet! Po ky Bashkimi po dallohet se nuk e pelqen Alvisen! Po ska vajzë aty thotë te rri edhe disa ditê ne program 😃😳

Vor Monat
Ela Ela
Ela Ela

Bashkimit I ngeci Alvisa se ju bo si rrodhe ajo. Por edhe ky cun varja. Arjani e di dicka edhe Bashkimi po mundohet ta shtyj aty deri nga viti ri qe te kapi ca followersa te tjere se fillojn giveaway 😉😉

Vor Monat
Ana 2222
Ana 2222

Bravo Arjan ajo eshte nje femer pa karakter dhe per fam dhe lek bejn cdogje

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË!!!

Vor Monat
Why not love
Why not love

Arjani qe shkuran per veten e vet. PIKA

Vor Monat
king kingu
king kingu

Dhe ata qe konkurojn e bejne per pak para nga shikuesit dhe flasin se si jan te shkolluar me puna dhe karrier Jan te gjith te varfer presin pak para nga ky program asgje tjeter

Vor Monat
Anna Annoula
Anna Annoula

Arjani ka te drejt 😻 kjo alvisa maksimumi te mos flas se na ben si è pafajshme dynjas 🤷‍♀️

Vor Monat
Cahanaj SYL
Cahanaj SYL

Sje met ti Arijan me I gjykue veq shiko rregull pak veten

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

@El zahaj mos e ngaterro, nuk po flas per opinionet,ajo eshte e drejta e gjithsecilit te shprehe cfare mendon dhe mire ben,, po sipas konceptit tend : e quan fisnikeri te fyesh dhe ofendosh me fjale te uleta dike qe per nga mosha mund te jete femija yt?? Cfaredo te kete bere,edhe sikur personalisht te te kete lenduar,kjo nuk eshte sjellja e duhur e 1 njeriu ne ate moshe dhe me ate kulture si Arjani,aq me pak sjellja e 1 njeriu fisnik sic e quan ti. Gjithsesi,mos te kalojme ne perseritje,nuk kemi te njejtin koncept per fisnikerine dhe as ndajme te njejtin mendim, eshte ok,prandaj jemi te ndryshem, keshtu qe e kote te vazhdojme ta zgjasim kete bisede, respektoj mendimin tend,gjithe te mirat 🤗

Vor Monat
El zahaj
El zahaj

@vojsavarama o zonjushe a zonje cfare do qofsh, nuk i meson njeri, vijne me deshiren dhe vullnetin e plote te tyre aty, per perfitimet e tyre. Dmth sipas teje njeriu fisnik, nuk duhet te shprehi mendimin e vet dhe te revoltohet kur shikon fallcitet, genjeshtra/mashtrime dhe shtirje? Atehere kemi koncepte te gabuara per fisnikerine.

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

@El zahaj parazitat dhe pabuksat qe i quan ti,i marrin i zgjedhin me kujdes mes shume te tjereve,i sjellin aty dhe i mesojne si te bejne show, e gjithe kjo ne funksion te klikimeve dhe te fitimeve te atyre qe qendrojne pas kuintave.... sa per Arjanin, njeriu qe eshte fisnik ne shpirt,e tregon fisnikerine e tij me kedo, kudo dhe kurdohere,ne cfaredolloj situate te ndodhet,kjo e dallon 1 fisnik nga 1 halabak, e dashur Eliza.

Vor Monat
El zahaj
El zahaj

@vojsavarama fisnikerine do ta tregoj me njerez te fisem ai, jo me plehra qe shesin veten per followers e reklama te qelbura. Skenarin nuk e ben Arjani o ti shoqe, e bejne parazitat e pabuksat e etur per fame qe kane ardh aty.

Vor Monat
vojsavarama
vojsavarama

@El zahaj Arjani nuk ka treguar as fisnikeri e as babaxhanllek deri me sot,shan dhe ofendon rende dike qe per nga mosha mund te jete vajza e vet, fisnikeri te duket kjo?? Vetem per inteligjencen e kam vleresuar une Arjanin deri me sot,per te tjerat ka rene shume poshte dhe do vazhdoje te bjere derisa te vazhdoje akoma te luaje lojen dhe skenaret e pregatitura te Olses.

Vor Monat
Kesiana Zh
Kesiana Zh

Albi ka te drejte kur thote qe gaforret shkojne me peshqit por edhe Bruno ka te drejte sepse shenjat e ujit shkojne shume me shenjat e tokes, balancojne njera- tjetren

Vor Monat
Armandon Kjazimovski
Armandon Kjazimovski

Te dua boraaaaaaaa ❤️

Vor Monat
Loolaa Loolaa
Loolaa Loolaa

O arjan nashta pot kup zemra se ja fanca e hysenit per ata po ban kshtu bravo bashkim se ja buurrr

Vor Monat
Evangjeli Hajro
Evangjeli Hajro

Sezonet e kaluara studjoja plot me goca kte sezon me 2 me 3 goca

Vor Monat
Elona Lola
Elona Lola

32:26 fytyra Albit, cpati😂

Vor Monat
Arsen Musaj
Arsen Musaj

Arjan Konomi jemi me ty vlla tregoje te verteten dhe leje at dreq pune se per at pun po behesh dhe ti lojtar leje punen vlla dhe fol lirshem mos ta nije mer asgjo rrespkete nga moscow rusi

Vor Monat
Why not love
Why not love

O Bush boll shkruajte ore legen

Vor Monat
Nimete Cumani
Nimete Cumani

Bravo alvisa qe ja perplas arjanit

Vor Monat
Bashkim Ajdini
Bashkim Ajdini

Sa duket Alvisa ka nje super potere ne kte program qe sillet si nje super pleyboi

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

MËSONI GJERMANISHT 🇩🇪 NGA KANALI JONË!!!

Vor Monat
MrDoopeSense
MrDoopeSense

Arian cme meresh me plera instagrami , vk ksaj pune

Vor Monat
Santiljano Cobaj
Santiljano Cobaj

Arian eshte me dy fytyra per vete dhe i thot alvises. Sepse e dinte shume mire per alvisen dhe hysenin prandaj i komentonte ashtu takimet e alvises

Vor Monat
samuel an
samuel an

nderkoh olsa: Arjan kapu me Alvisen dhe Bashkimin se sdi qfar titulli ti ve sot emisjonit

Vor Monat
Marije Mamja
Marije Mamja

Po Ku ishte Babi moji Alvisa kur nuk shkove n shpi per 3 dite ?

Vor Monat
Simoneta Aliaj
Simoneta Aliaj

eeee pra po ca i ka babi ato 3 dit ,do jet mesuar babi alvises me tre ditshet e alvises do jet regjur 😂😂😂

Vor Monat
marsi
marsi

Kjo ka 3 vjete qe s'shkon ne shtepi se bashkejeton me Hysenin po pyet babi per 3 dite e 3 nete.😂😂

Vor Monat
Zhaneta Kuqo
Zhaneta Kuqo

Dridhe like Arjan, leri te rinjte te dashurohen,ta beri mire Alvisa dhe Bashkimi.

Vor Monat
Sen Bao
Sen Bao

Po kta bejn loj Ariani di diqka

Vor Monat
Meri Serhati
Meri Serhati

Ooooo Bashkim pranai i ka ardh Hyseni prapa Alvises ! Se eshte nje vajze shum e mire

Vor Monat
Zejnije Haklaj
Zejnije Haklaj

Bravoooo Arjan ne ket rast shumm mir ja ki bo alvisez se kjo osht dhelper po nuk po e vren Bashkimi hala kjo osht tea 2 orgjinal

Vor Monat
Florentina Troka
Florentina Troka

Lum si Bashkimi per Alvisen,sdo ngelet kurr pa shoke!

Vor Monat
Majlinda Lika
Majlinda Lika

Bravo alvisa sh mir ja bere arjanit i pa fytyr esht arjani

Vor Monat
IRINA MARKAJ
IRINA MARKAJ

Bora je shume e mire . Zoti te ruajte. Emisioni shume i bukur . Suksese

Vor Monat
Ahmeti Ahmeti
Ahmeti Ahmeti

Mir eki arjan se eposhter osht alvisa po ti jemsu mu teleru fjal palidhje alvisa

Vor Monat
Columbo F
Columbo F

Keto komentet "si Tea me Andin" na kane ardhur ne maj te hundes, thoni dicka me origjinale, se ate e morem vesh.

Vor Monat
Murtez Fazliu
Murtez Fazliu

O arjan a nuk asht turp per nje analist po ta degjoja si ne edhe ti nga ekrani

Vor Monat
Lume korcari
Lume korcari

gezuar vitin e ri te gjithe kudo qe ndodheni!🥳🥳eshte pak shpejt🤣

Vor Monat
kristjana😁
kristjana😁

Lume lume lum si ti më dhe gëzim ☃️❄

Vor Monat
Spiritual warfare
Spiritual warfare

Qenke me kalendarin e arabise ti nje muaje para

Vor Monat
Alb Film
Alb Film

Si perfundim Bashkimi do perputhet me Arianin 🤣

Vor Monat
scheki Boy
scheki Boy

U be dhe ky plaku beqar te flas per dashuri po te dinte ai ceshte dashuria do ishte martu per vete

Vor Monat

Nächster

This Animated Religious Movie is Beyond Bad

29:11

Ich werde Vater

9:32

Ich werde Vater

SPACE FROGS

Aufrufe 270 989

Maske Kimsin Sen? 6. Bölüm

1:42:44

Maske Kimsin Sen? 6. Bölüm

Maske - Kimsin Sen?

Aufrufe 966 935

Wenn Döner nur 1€ kostet #comedy #shorts

0:44

Güldür Güldür Show 290.Bölüm

2:14:40

Güldür Güldür Show 290.Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 1 034 701

MADARA SHIPPUDEN IN 30 MINUTEN

30:02

MADARA SHIPPUDEN IN 30 MINUTEN

Raafey

Aufrufe 208 970

Im Doppelpack: Giorgia & Daria Borzellino | Castings | DSDS 2022

12:09

Im Doppelpack: Giorgia & Daria Borzellino | Castings | DSDS 2022

Deutschland sucht den Superstar

Aufrufe 81 137

Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm @atv

2:35:12

Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm @atv

Bir Zamanlar Çukurova

Aufrufe 1 580 779