Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

 • Am

  Arilena AraArilena Ara

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream or Download: music.onima.co/Murderer

  Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

  Executive Producer POPI KOLA
  Starring :
  Igli Zarka and Krist Lleshi

  Music Produced: Mixey Music & Apollo
  Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
  Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

  Production Company : Imagine Films
  Video Produced : Vesa Caka
  Directed by Erkand Shabani
  Co-Directed : Butrint Pasha
  DOP: Erkand Shabani
  CO: Kushtrim Ternava
  Gaffer : Nexhat Ternava
  Gaffer : Kastriot Hasani
  1st AC : Burim Mexhuani

  Post Production company: MONET.TV
  Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

  Make Up Artist: Ujvara Hajdari
  Stylist: Rrezarta Skifteri
  Image Maker: Mirand Dupi
  Photographer: Altin Celmeta
  Production Assistant: Ambra Ara

Kristian Cela
Kristian Cela

Filma me titra shqip https://youtube.com/channel/UCHu46oBec5B4g0ulBWPUNkg

Vor 12 Stunden
Calvin MotorSport
Calvin MotorSport

super kenge autentike komplet stil tjeter nga shumica

Vor Tag
besadurres
besadurres

Vokali i Arielës 💣💣💣

Vor 2 Tage
U.S.A Fighters
U.S.A Fighters

ku i kem fansat e Dardan krivaqes

Vor 2 Tage
Ervin Muka
Ervin Muka

🗣🗣🗣🗣🗣🗣

Vor 3 Tage
urim seferi
urim seferi

Supër këngë.

Vor 4 Tage
Sadik Mustavataj
Sadik Mustavataj

qq

Vor 6 Tage
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci

Videoklipi me i mir kenga me e mir🔥🔥

Vor 6 Tage
kos0v
kos0v

edhe mir ja keni nis me u msu me bo muzik ju Shqipërisë 👍

Vor 6 Tage
Arild Ramberg
Arild Ramberg

Marigona Osmani & Dardan Krivaqa

Vor 8 Tage
gjithcka tek ne
gjithcka tek ne

Na mbeshtesni me nje subscribe 🙏🙏🙏🙏plizzz❤❤

Vor 8 Tage
Erza Salihaj
Erza Salihaj

Flak🔥🔥🔥🔥👏👏😍💜

Vor 11 Tage
Klea Baci
Klea Baci

“ai eshte i rrezikshem,ai terheq si magnet , te josh , te puth dhe pastaj te vret “ R.I.P Marigona😫

Vor 11 Tage
Klea Baci
Klea Baci

@Charming nowhere to hideok

Vor 9 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Wow Arinelas Voice is soo beautiful 🤩 Love this song 🎶 🔥🔥🔥🔥

Vor 11 Tage
Argjend Mustafa
Argjend Mustafa

Ai eshte i rrezikshem terheq si magnet..Efortt suksese

Vor 12 Tage
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani

Arilena is born for internatinal star.

Vor 12 Tage
Morteza .V
Morteza .V

From iran 🇮🇷: wowoooooo.... 🎶👏👏💞🎶🌸🤒😍🌟👍👍

Vor 12 Tage
Sandri Bushpepa
Sandri Bushpepa

Po qpun ka e thije policija nat pun o ari len a liri demokraci

Vor 14 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Умничка , красотка , талант . Аплодисменты -занавес 🌹🌹🌹😍🥰

Vor 15 Tage
Erëza Behluli
Erëza Behluli

Last scene from the movie “ baby driver”

Vor 15 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Her voice is iconic and her beauty is pure !!

Vor 16 Tage
opzz xsin
opzz xsin

If Noizy is on a track then you know it’s gonna be fireeeee 🔥🔥 another summer hit from Noizy!! Well done GUYS!!❤️❤️❤️❤️❤️👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Vor 10 Tage
FF KING
FF KING

1:00-1:10 esht arsyeja pse e dgjova krejt si keng

Vor 17 Tage
al Venom
al Venom

Ropt ja qifsha atij që e pershkron me këtë karakterin e atij varikarsit që vrau marigonën , të rrezikshëm me femra se me burra të rruajnë koqet e babit

Vor 18 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

"Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔

Vor 15 Tage
🧸My life don xhon 🦋
🧸My life don xhon 🦋

Like kush pelqen Pjesen 1:03 osht shum e fort 😩😍🦋

Vor 18 Tage
Gezim O
Gezim O

Kaq kenge kaq e bukur si nuk ka marr klikime 🤣🤣🤣🤣

Vor 18 Tage
Tayna Noizy ❤️
Tayna Noizy ❤️

Hapi syte 5.2M

Vor 3 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

Vor 16 Tage
Baddie
Baddie

A do i sqaroj dikush noizyt qe nuk esht “klasi,nasti” por “klesi ,nesti*

Vor 18 Tage
Ermelinda Dukaj
Ermelinda Dukaj

Me killer duket ajo goca sesa cuni ne klip🤪

Vor 19 Tage
Dark_ChainZ
Dark_ChainZ

1:03 Dardan krivaqa

Vor 19 Tage
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi

Otr gjithkundi

Vor 19 Tage
Nisi Nisi
Nisi Nisi

Me kete iglin e keni dhjer qe e keni marr robi më negativ në botë dhe më shpirt keqi , fiks per titullin e kenges e keni gjetur

Vor 19 Tage
ESC 2020
ESC 2020

who is there from tiktok ?

Vor 20 Tage
armando hasko
armando hasko

Spot ishte kjo

Vor 20 Tage
Kristjan Lata
Kristjan Lata

Qikje arilena nuk e di pse perzihet me at mikrofon kot kur nuk ka zo as piken e lidhjes me rigelsin

Vor 20 Tage
Dafina Malaj
Dafina Malaj

Tj je king

Vor 20 Tage
Dafina Malaj
Dafina Malaj

Ti je Kong

Vor 20 Tage
Armelo komedi
Armelo komedi

Brravo❤️

Vor 20 Tage
Lorii🌙
Lorii🌙

"Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔

Vor 20 Tage
Lorii🌙
Lorii🌙

@opzz xsin Yes☺

Vor 10 Tage
opzz xsin
opzz xsin

We talk about quality music here 👌🏻👏🏻

Vor 10 Tage
Tayna Noizy ❤️
Tayna Noizy ❤️

🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 21 Tag
annag cocl
annag cocl

Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

Vor 21 Tag
hen ko
hen ko

Bravooo kenge e bukur...forca shqipee🇦🇱🇦🇱

Vor 18 Tage
the Illyrian
the Illyrian

Kush erdhi ktu pas tiktokut???

Vor 21 Tag
Albi Larti
Albi Larti

A ju dhefsha mu ne kenge

Vor 21 Tag
hysen mehja
hysen mehja

Teksti i “Murder” ft. Noizy] [Verse 1: Arilena Ara] Më ka çmedur mbrëmë, po ta dija And I lost it all, u dorëzova, jam e tija Ai më zotëron sot por nuk më lëndon dot Ai thotë m'përket mua He's bad, po prapë e dua [Pre-Chorus: Arilena Ara] I regret, s'është dashni por është thjesht fizike I regret, ka dashni, por është toksike Ai është i rrezikshëm, ai tërheq si magnet Të josh, të puth, dhe pastaj të vret [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murder, but I still want him He's a murderer (He's a murderer) of my heart And he's a murderer (He's a murderer) I know this love, it ain't for us (Ayy, Murder, Murder, Ayy) I know this love, it ain't for us (Ayy, not a Murder, ayy, Murder, Noizy, Murder, ayy, I’m not a murder) I know this love, it ain't for us [Verse 2: Noizy] Ooh, I think she like me, yeah, I think I like her Ass so fat, she got me staying right behind her Sexy, classy, freaky, nasty Kush mendon ndryshe, veç ja kan inatin Afrohu më ngat se sonte nata o e gjatë Sonte rrimë te ty zgjut edhe fjalët jane pak Don nalt, shkojm nalt, you wanna fly? We fly E kom një kerr pa tavan baby, touch the sky Shkojmë high si NASA, let me wine on that bumper Bukur je ka dukesh nga mbrapa, lem ta rrehi shuplaka Sill do akull se plasa, hehe Sill do akull se plasa (Ayy) Të boj me qesh e me qa' Të boj me m'dasht e m'vra Të boj me u ni si femna e vetëm për mu n'këtë dynja S'du me qa du me t'pa Kejt botën ta dha Si trofe te kisha çu baby siper në hava [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murderer Baby, but I'm not a murderer Not a murderer I wanna get to know you I'm not a murderer (He's a murderer) I know this love it is for us ([?]) I'm not a murderer I'm not a murderer (Murderer, murderer) I know this love it ain't for us [Outro: Arilena Ara, Noizy] But I still want him, he's a murderer She want it, I got it She want it, I got it I got it, I got it She want it, she want it I know this love it ain't for us

Vor 23 Tage
annag cocl
annag cocl

❤️❤️❤️

Vor 21 Tag
ex_lyrics Lyric
ex_lyrics Lyric

Nuk e di se sa veta e vun re qe tek pjesa Ai është i rrezikshëm Ai tërheq si magnet Te josh,te puth Dhe pastaj të vret . Mua mu duk nje dedikim per vajzen qe u vra "Marigona 😢"

Vor 23 Tage
prettydope
prettydope

A jam e vetmja qe kum ardh prej TikTokit ktu 😩

Vor 24 Tage
ff_ kleo_ yt Albania.
ff_ kleo_ yt Albania.

Keng shumë e bukur kjo duhet te kishte me shume shikime

Vor 24 Tage
El Albanés
El Albanés

U prefsh ne paqe Marigona 💔

Vor 25 Tage
Labinot Krasniqi
Labinot Krasniqi

A ska edhe noizy ja ka nis rapin e kosoves hahahaha best rap made in kosova 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

Vor 26 Tage
El Albanés
El Albanés

Ka dashni por eshte toksike Ai eshte i rrezikshem, ai terheq si magnet Te josh, te puth dhe pastaj te vret (kjo pjesa eshte fav) ❤

Vor 26 Tage
hen ko
hen ko

Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘

Vor 18 Tage
El Albanés
El Albanés

Sa nga ju erdhet prej Tiktok? +1

Vor 26 Tage
Daniel Dollia
Daniel Dollia

Eneida xhatufa emila aris danjeli 1 kavaje 1

Vor 26 Tage
all you
all you

"ai esht i rrezikshem ai terheq si magnet te josh te puth dhe pastaj te vret" RIP Marigona🥺

Vor 26 Tage
Izet Mata
Izet Mata

😁

Vor 13 Tage
ACTIVE MUSIC
ACTIVE MUSIC

https://youtu.be/HULM0SPkA3k

Vor 26 Tage
CP AMERICA
CP AMERICA

Who clicked 👎 fell off the stairs on their head 🤷‍♂️

Vor 27 Tage
CP AMERICA
CP AMERICA

Arilena international stage is missing you (: 🥰👌 Gzuar

Vor 27 Tage
Klodia k
Klodia k

Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘

Vor 27 Tage
Julia Dra
Julia Dra

Vajze shume e talentuar respekte

Vor 27 Tage
Travel with RAY-Z
Travel with RAY-Z

❤️❤️❤️

Vor 27 Tage
Rabije Ulaj
Rabije Ulaj

Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

Vor 28 Tage
ArtiX FF
ArtiX FF

Nje gje e kam fiksim, gjeni njerez se perputhen me rollin i forti duhet te duket i fort!

Vor 29 Tage
lol world
lol world

greetings from Greece i love it! 😍

Vor Monat
Eg Zon
Eg Zon

Eeeeee..duhet tjesh Dhurata Dora qe me noizyn qe tmarresh 23M views ..sorry Arilena ..suksese me Tutje

Vor Monat
Miriam Abrate
Miriam Abrate

Me encanta

Vor Monat
Emili Karotseris
Emili Karotseris

Shume bukur e kane kendua kangen

Vor Monat
Xhoniel Bacellari
Xhoniel Bacellari

Vor Monat
•Bad Boy•
•Bad Boy•

👑Murdereeeer🔥🇦🇱😎 Msill do Akull🧊 se Plasa🔝

Vor Monat
tatjana hysenaj
tatjana hysenaj

Arilena ke nje ze te mrekullushem

Vor Monat
Anila Cela
Anila Cela

Mi amor me e mir

Vor Monat
Reta Hox
Reta Hox

The best clip and the song ever all the best to 2 of u 👍👍👍👍👍👍👍👍

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

Vor 20 Tage
lorens ushe
lorens ushe

O ju qifsha robt ene ju te dyve, qe e bastardut muziken

Vor Monat
Adia Adia
Adia Adia

Asnje her sme ka pelqy kjo arilena esht jasht kohe faree sesht fare e kohes

Vor Monat
Sofia Antkyv
Sofia Antkyv

Good 👍🏿

Vor Monat
Leopard-Drückerfisch yay
Leopard-Drückerfisch yay

Everytime this is in my recommendations, I just have to click on it and listen over and over again

Vor Monat
L3ON FF
L3ON FF

Palidhje

Vor Monat
1124 2114
1124 2114

Next level👏🔥

Vor Monat
lule bukur
lule bukur

Arilena talent je ..zeri yt i pa arritshem..noizy super

Vor Monat
Fatbardha Dervishi
Fatbardha Dervishi

Arilenaraaaaaa❤

Vor Monat
tila hasrama
tila hasrama

Me rrengjethe mishin moj Arilena me kete kengen😍

Vor Monat
Xhevahir Bytyqi
Xhevahir Bytyqi

Real g

Vor Monat
Xhevahir Bytyqi
Xhevahir Bytyqi

Xhevahir bytyqi jay v mrekulli

Vor Monat
eljana buci
eljana buci

Kur e do e do ske ca bo

Vor Monat
Xhavit Haliti
Xhavit Haliti

Mezi presim kengen me 2po2 , jemi kureshtar se me qfar teme do te vije poeti Besniku

Vor Monat
Gezim Vrapi
Gezim Vrapi

I like this song

Vor Monat
Erjona Ndreca
Erjona Ndreca

👏👏👏👏👏

Vor Monat
Erjona Ndreca
Erjona Ndreca

Bravo ju uroj suksese me tej keni nje ze shum te embel bravo

Vor Monat
Laviola Davidhi
Laviola Davidhi

Ti moj vajze ke nje fuqi brenda atij zeri qe, duhet te pushtoje skenat nderkombetare. Nuk shoh asnje ndryshim nga Beyonce. E adhuroj zerin tend.

Vor Monat
Laku Lak
Laku Lak

@Juljan Muka vk do msojn dhe vajzat cfar esht kualiteti 😅😅👍👍 avash avash

Vor Monat
Juljan Muka
Juljan Muka

@Laku Lak kan gjet nje shprehje kta, si beyonce si beyonce dhe sdine gje tjeter, Ka kengetare shume here me te mire thjesht skan pas promovimin e duhur. Zeri i arilenes eshte shume here me larte sesa i beyonces e shoqeve te beyonces

Vor Monat
Laku Lak
Laku Lak

beyonce e ka te modifikuar me auto-tune .

Vor Monat
bocoy noiu
bocoy noiu

Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

Vor Monat
🤍
🤍

Copy-paste 🙄

Vor Monat
Marsida Teqja
Marsida Teqja

Arilena ke nje ze fantastik❤

Vor Monat
1124 2114
1124 2114

4milly🔥🔥🔥🔥🔥💯💯💯💯💯

Vor Monat
LeoG
LeoG

underrated song

Vor Monat
Noizy fan OTR 👌❤
Noizy fan OTR 👌❤

4M wiews per nje muaj 🔥🔥🔥👏👌👍

Vor Monat
Guxha Guxhelli
Guxha Guxhelli

This suck's Palidhje

Vor Monat
Chrysanthi Karagianni
Chrysanthi Karagianni

Arilena nuk ka me te rittur fare Ishte kuklle

Vor Monat
Rock girl
Rock girl

We talk about quality music here 👌🏻👏🏻

Vor Monat
Akron the Fox
Akron the Fox

This is a bop!

Vor Monat
bouticticX9 24
bouticticX9 24

Noizy le meilleur rappeur albanais 🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵

Vor Monat
Nothing here
Nothing here

Arilena eshte shume e bukur

Vor Monat
Anita Cela
Anita Cela

Nje mrekulli super 👏👏

Vor Monat
Nea Iliazi
Nea Iliazi

femra ideale ne krahe te NOIZYT

Vor Monat
Will Smith
Will Smith

This song is amazing, she has great English! She nailed everything in this one most Albanian songs sound decent and I don’t really care about them, but this song I actually might listen to in my free time when I’m in the mood for music. As an Albanian, I will admit that I don’t really like being Albanian and I’m not proud of being it, but this makes me proud of being Albanian!

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Greetings from Greece❤️‍🔥

Vor Monat
Egli Vlore
Egli Vlore

I degjoja gjithmone kenget e tua me shume deshire,,,,,,,,,,,,,,deri sa u fut ky noizy,,,aty 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Vor Monat

Nächster

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

3:23

Arilena Ara - Nëntori (Official Video)

4:03

Arilena Ara - Nëntori (Official Video)

Arilena Ara

Aufrufe 15 000 000

Arilena Ara - Aligator

2:28

Arilena Ara - Aligator

Arilena Ara

Aufrufe 660 000

Last Life episode 1: CHAOS SCAR

34:13

Last Life episode 1: CHAOS SCAR

GoodTimesWithScar

Aufrufe 340 268

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 626 000 000

Noizy feat. Raf Camora - Toto

3:29

Noizy feat. Raf Camora - Toto

thisisnoizy

Aufrufe 81 000 000

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

3:23

BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

SBS Ent

Aufrufe 1 700 000

Nelly Furtado - Say It Right (Official Music Video)

3:55

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

4:28

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 35 000 000

WILLKOMMEN ZURÜCK !

13:26

WILLKOMMEN ZURÜCK !

Holzkunst Scholz Offiziell

Aufrufe 26 293

Last Life episode 1: CHAOS SCAR

34:13

Last Life episode 1: CHAOS SCAR

GoodTimesWithScar

Aufrufe 375 488

LOL: Last One Laughing Staffel 2 Offizieller Trailer l Prime Video DE

1:07

UNSER MIETVERTRAG ENDET 😵 WAS NUN? Team Harrison

13:47

UNSER NEUES AUTO 😱 🎁 | Nader Louisa

11:00