Anxhelina x Flori - Anash & Doja

 • Am Vor Monat

  AnxhelinaAnxhelina

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Anxhelina x Flori - Anash & Doja
  00:00 - Anash
  03:18 - Doja

  Music: Flori Mumajesi
  Lyrics: Flori Mumajesi
  Produced by: Threedots Production
  Video by: IMAGINE

  Connect with Anxhelina:
  instagram.com/anxhelina

  Connect with Flori Mumajesi:
  web.facebook.com/florimumajesi
  instagram.com/iamflorimumajesi


Hello It'sMe
Hello It'sMe

Flori ARTIST me plot kuptimin e fjales 💔je unik,skom fjal per ty zoni jot osht perfekt , tlutem publiko me shpesh keng tlutemmm . Faleminderit

Vor Monat
melisa dobrozi
melisa dobrozi

Kenge super me tekst me muzike me tana Bravo te dyve

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Ndijeje veten si monument i kultures SHQIPETARE ....sepse e meriton

Vor Monat
Ada Sejdo
Ada Sejdo

Je gjithca qe un doja Keng fantastike suksese te metejshme nje bravo te madhe 👏👏❤️❤️❤️

Vor Monat
Aggy
Aggy

Vdes per ty njeshi jeni

Vor 28 Tage
Fatbardha Ndoci
Fatbardha Ndoci

Na

Vor 28 Tage
BellaA B
BellaA B

👍🏽 Anxhelina ka ze shum te bukur🥰✨

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Anxhelina really brings that world wide class touch to this project So emotional and expressive it really reminds me of her mother!

Vor 15 Tage
silvana sulollari
silvana sulollari

bravo Flori, vajza e mrekullushme.

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Bravo! Sa here qe e degjoj aq here dua ta ridegjoj.🥰🥰🥰

Vor 21 Tag
S A K I
S A K I

Greetings from Serbia! I really like this song as well as your language and culture. It is the 21st century and we should all spread love and find a way not to have that sick political animosity between us because at the end of the day we are all just people! 💪♥️

Vor 27 Tage
Goran Pavlovski
Goran Pavlovski

Super kenge pershendetje nga Serbia ❤❤

Vor 2 Tage
Fisnike Guze
Fisnike Guze

@Ben Mitch Fatkeqsisht 👍

Vor 7 Tage
Fisnike Guze
Fisnike Guze

@Ac dc Yes absolutely o agree.🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Tage
amandasay987
amandasay987

Such a big word, by the way i love serbian songs, and i listen very often

Vor 10 Tage
Ac dc
Ac dc

@Putini Kumblles A human experience is to live with people not exterrminate a nation of a different race . But serbians are about to be just souls of the past . They will have to answer for every martyr in the balcans .

Vor 16 Tage
lumturi 27
lumturi 27

sa me pelqen qe po humb kjo ndarja kosovar shqiptar... as qe i kujtohet dikujt ketu.... thjesht shqiptar... sa bukur

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
General Mobile
General Mobile

Aspak nuk i mendoni këto punë pastaj vuani e baheni të këqije njeri me tjetrin...e harroni shpejt atë dashuri që ju Bani me fluturu...jeta është shumë e shkurtër për t'u shtyrë me njeri tjetrin......

Vor Monat
monique 42
monique 42

Congratulations. Muzika dhe tekstet shume te bukura.🎶🎶♥️

Vor Monat
Pasion Gatimi
Pasion Gatimi

Teksti: Anxhelina E braktisem dashurine qe patem pa mbarim Ndoshta qe te dy menduam pak per ne Dhe e lam te ikte,te na ikte pa drejtim Se di ku tjeter do ta gjenim ne Flori: Ne te dy ishim ata qe jeten nuk ja dham askujt Ne te dy e meritonim vet Nuk e di a vlen njisoj edhe per ty kjo qe ndjej une Pergjigjen nuk e gjej Anxhelina Refreni: A mke menu a mke harru A mke len anash vetem mu A t‘ndodh dhe ty si mu najher Me pi naj gote e mos me majt dot A mke menu a mke harru A mke len anash vetem mu Sikush nga ne te dy ka dasht T‘mos jemi bashke,t‘mos jemi bashke Anxhelina: E rikthej memorien time une ne qdo moment Dhe e ndjej sikur po me do tani E shoh veten time per ty sa shume paskam ndjere Te shof ty si me doje ti Flori: Ne te dy ishim ata qe jeten nuk ja dham askujt Ne te dy e meritonim vete Nuk e di a vlen njesoj edhe per ty kjo qe ndjej une Pergjigjen nuk e gjej Refreni: Anxhelina: A mke menu a mke harru …………. Anxhelina: Ske me ik ske me ik Kurr nga mendimet e mija Edhe nga ajo dashnia Qe kena jetu bashke 2x Ndjese nese kam bere gabime❤️

Vor Monat
armando noka
armando noka

Po tjt ku e le

Vor 10 Tage
Boni Shehu
Boni Shehu

https://youtu.be/yGdxwmTczK4 x

Vor 23 Tage
Bebe Bebe
Bebe Bebe

♥️

Vor 24 Tage
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
AMxArtes
AMxArtes

This is a very beautiful song. Congratulations both of you

Vor 18 Tage
Valentina Pantea
Valentina Pantea

Thjesht PERFECT ♥️♥️♥️ Me kishte munguar ky emocion qe di ta fali vetem Flori . Thjesht kjo kange eshte PERLA e radhes 🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Triumfues
Triumfues

per te gjithe shqipet ->>>> https://youtu.be/adS_fTFyHM4

Vor Monat
Liliia Maslarova
Liliia Maslarova

Anxhelina really brings that world wide class touch to this project❤️ So emotional and expressive it really reminds me of her mother!

Vor Monat
Matilda Dervishaj
Matilda Dervishaj

In LOVE with this song!

Vor Monat
Emily An
Emily An

si per here nje tjeter hit i florit

Vor 19 Tage
Oksana Borodina
Oksana Borodina

Очень красивая песня ❤️ Браво❤️

Vor Monat
Tatsiana Zhdanovich
Tatsiana Zhdanovich

I like Albanian music! And language too although I don’t understand any word. Best wishes from Belarus!

Vor 9 Tage
Jona S
Jona S

Flori nuk zhgenjen kurre, ky djal eshte talent i lindur edhe ka nje ze qe te deperton direkt e ne piken me te thelle te shpirtit. Edhe Anxhi ka kenduar sh bukur ne kete kenge, besoj efekti Florit eshte magjik me kedo qe bashkepunon ❤

Vor Monat
Ajten Abedini
Ajten Abedini

@Metije Jaha hhsjfjhgghjgjggkkhkh

Vor 2 Tage
Boni Shehu
Boni Shehu

https://youtu.be/yGdxwmTczK4 x

Vor 23 Tage
Aggy
Aggy

Te dy jeni yll

Vor 28 Tage
Aggy
Aggy

Je ylle bote

Vor 28 Tage
HaHa Ha
HaHa Ha

⬇️⬇️🔥 https://youtu.be/YudaSegjiuE

Vor Monat
Shkelzen Spanjolli
Shkelzen Spanjolli

Ndijeje veten si monument i kultures SHQIPETARE ....sepse e meriton

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Flor Mumajesi nuk eshte kengtar, eshte artist i nivelit te lart.

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Je gjithca qe un doja Keng fantastike suksese te metejshme nje bravo te madhe 👏👏❤️❤️❤️

Vor Monat
Ac dc
Ac dc

Duet i kendshem .

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

SUPER KENGE!!! Ju lumt te dyve ❤️❤️

Vor 21 Tag
Miss Leoneta
Miss Leoneta

SUPER KENGE!!! Ju lumt te dyve ❤️❤️

Vor Monat
Alma Vathi
Alma Vathi

Flori je nje talent i lindur, kenge qe depertojne thelle ne shpirt, kenge qe te cojne lart ne qiell, e te zbresin prap ne toke, te lumte♥️♥️

Vor Monat
Anna Gjergji
Anna Gjergji

Nje kg shqip dhe bukur 😍 ...te adhuroj Flori zeri jote eshte magjik 🎼🎤🎧🎶

Vor Monat
Edlira Duraku
Edlira Duraku

Kryeveper so gjithmone kur esht flori Brenda 😘😘💖🇦🇱

Vor Monat
Luna
Luna

🌌Anash eshte KENGA me e bukur qe po degjoja per gjithe keto ore...thjesht ushqim per shpirtin... faleminderit Flori😪🤍

Vor Monat
Erland Selimaj
Erland Selimaj

Paske pi iqik o jet

Vor Monat
Laureta Lola
Laureta Lola

Flori te adhuroj ❤️ je me i miri i gjithe trojeve tona ,nuk zhgenjen asnjehere te adhuroj!Tekstet e tua plot kuptim edhe me nje fjalor shume te paster ,ky eshte talent i vertete kenget plot kuptim edhe me nje fjalor 100 % te paster !Keto jane kenget shqiptare! Faleminderit per gjithe emocionet qe na dhuron! Flori je floriiiiiiiiiii!!❤️

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

Vor Monat
I AM
I AM

Zerin e embel si Mami i saj ne shqip. Way to go angel Angelina ❤️🌹 Bravo për te dy 🌟🌟

Vor Monat
Arli Arli
Arli Arli

Këngë e pastër në shqip,fjalë emocionuse të cilat të zgjojnë cdo qelizë të trupit falë ktyre dy zërave te mrekullueshëm. Kshu duhet të jetë një këngë! Bravo 👏 👏

Vor Monat
Indrit Ymeri
Indrit Ymeri

FLORI je i madh bro muzika jote vetem pozivitet me jep respekt dhe per vajzen Anxheliken po nuk eshte se e njoh shum ,muzika super

Vor Monat
Vjosa Pacuku
Vjosa Pacuku

This is insanely good! 🙌🏼 The duet we needed!!! 👏🏼👏🏼❤️

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Kryeveper so gjithmone kur esht flori Brenda 🇦🇱

Vor 29 Tage
opzz xsin
opzz xsin

Këngët e tua Flor janë inspirim! Janë jetë...

Vor 29 Tage
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie

Më në fund një muzikë shqip, e plot ndjesi. Artistë jeni ! 🖤

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
Florida Sali
Florida Sali

Flori super si gjithemon ❤👏👏

Vor Monat
Angel Likaj
Angel Likaj

cdo fjal e shpirtit tim ndodhet n cdo tingull dhe fjal te kesaj kenge🤍🥺

Vor Monat
rezart kerpaci
rezart kerpaci

l

Vor Monat
Marjona Metohu
Marjona Metohu

Love it!❤️❤️

Vor Monat
Dinna Dinna
Dinna Dinna

Flori je ⭐,zëri yt ilaq i veshit tim😍

Vor Monat
Fabiola Sufaj
Fabiola Sufaj

Flori, you are phenomenal, a true artist. The lyrics you write in yours songs gives me goose bumps all over my body. You never disappoint, keep up the amazing work.

Vor Monat
Kayla 🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋
Kayla 🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋

Thjesht PERFECT ♥️♥️♥️ Me kishte munguar ky emocion qe di ta fali vetem Flori . Thjesht kjo kange eshte PERLA e radhes

Vor 18 Tage
why not
why not

Thjesht masterpiece 🥰🥰 flori kengetari me i mire ne shqiperi muzika jote do rroje historikisht

Vor Monat
Anxhela kuqja
Anxhela kuqja

Këngët e tua Flor janë inspirim! Janë jetë...

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
Laureta Rexha
Laureta Rexha

Historia e dy njerezve qe u deshen po nuk munden te ishin bashke ... mrekullisht ne fjale e tinguj.

Vor Monat
Rositsa Stefanova
Rositsa Stefanova

Unfortunately I not understand the language😔 but definitely you can understand they sing about love😍This song is amazing😍😍😍, love Albanian music. Hopefully someone translate in English🙂

Vor Monat
orsinta tsanai
orsinta tsanai

Flori je ⭐ kenget e tua always hit don't give up ❤

Vor Monat
Laureta Petoshati
Laureta Petoshati

This is a very beautiful song. Congratulations both of you.

Vor Monat
Papi Marco
Papi Marco

好好听❤️

Vor Monat
Alma 🧚‍♂️
Alma 🧚‍♂️

Skam fjal te pershkruaj ndjesin qe me jep kjo keng , jeni te mrekullueshem.me keni prek ne shpirt.

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
Nadine ت
Nadine ت

ℌ𝔢 𝔦𝔰 𝔰𝔬 𝔟𝔢𝔞𝔲𝔱𝔦𝔣𝔲𝔩 シ︎... Ich wünschte, Flori würde viiieeell öfter neue Songs teilen... beeindruckende, unverwechselbare Stimme! Bin ein leidenschaftlicher Fan! 𝔗𝔢 𝔉𝔞𝔩𝔞 ♡︎

Vor Monat
Egzona Qerkinaj
Egzona Qerkinaj

Nadine, wie machst Du diese schöne Schriftart? :)

Vor Monat
Bessa Mill
Bessa Mill

Im in love with Floris voice🥰

Vor Monat
Monika Vangjeli
Monika Vangjeli

Love it 😍

Vor Monat
Yllza Xhemaili
Yllza Xhemaili

Per Florin e dime qe eshte talent por Anxhelina ka nje zë qe nuk e kam degjuar Bravo nje super kenge🥰🥰

Vor Monat
Emily An
Emily An

FLORI je i madh bro muzika jote vetem pozivitet me jep respekt dhe per vajzen Anxheliken po nuk eshte se e njoh shum ,muzika super

Vor 19 Tage
Dori Sulovari
Dori Sulovari

Faleminderit ❤Flori qe me ben te te dua me shume;) Jeni fantastik👏🤗

Vor 11 Tage
D Petrov
D Petrov

Jedan od najbolji Umetnika ⚘🌠🌠

Vor Monat
Fifi Updates
Fifi Updates

Nxjerre kengen me Fifin ♥️

Vor Monat
Lulja Ime
Lulja Ime

11....

Vor Monat
Kris Kris
Kris Kris

Anxhelina nga te paktat kengetare qe percjell mese miri hijeshin femerore. U are amazing girl. Ju lumte!!❤️

Vor Monat
Fifi Updates
Fifi Updates

Nxjerre kengen me Fifin ♥️

Vor Monat
Lulja Ime
Lulja Ime

12....

Vor Monat
Xhes Cuka
Xhes Cuka

Love it❤️

Vor Monat
AlbanRamosaj
AlbanRamosaj

Me ne fund me kenge Shqip! I love these songs! well done Xhina

Vor Monat
Mirlinda Sadiku
Mirlinda Sadiku

Albani super kengetar,ska faj per motren e tij,suksesr Alban!

Vor Monat
Shpresa Patterer
Shpresa Patterer

Bum xhina bravo

Vor Monat
Ani Ani
Ani Ani

@Infotech S 😂😂 me vjen keq qe sta bj dot qejfin.... Kam frike mos ti do doje te ishe ne vend te beatrix meqe e paske kaq problem 😂🙋🙋

Vor Monat
E Shehu
E Shehu

https://youtu.be/yGdxwmTczK4 x

Vor Monat
Infotech S
Infotech S

@Ani Ani mfal po mesa shoh ti je ne nje situate te ngjashme gje. Nejse . Bye bye

Vor Monat
Esi Verdini
Esi Verdini

Flori thjesht e adhuroi zerin tend ❤❤

Vor Monat
klajdinligu
klajdinligu

2🌠te 🇦🇱jane 🔥respekt♥️peace OUT🔊bota duhet te degjoj me shume SHQIP

Vor Monat
swizzhoney
swizzhoney

Super keng. Flori fenomenal si gjithmon por edhe anxhelina shum elegante dhe nje ze shum te embel. Suksese dyve👍

Vor Monat
Ersida Hoxha
Ersida Hoxha

Anxhelina te mbuloj ato qe po i dalin jasht thu se s'kishte naj rrob e tjeter me ja përshtat kenges po b...n shesin tash jo zerin. Per Mumajesin s'kam fjale e admiroj

Vor Monat
HYRMETE TAHIRAJ
HYRMETE TAHIRAJ

Flor Mumajesi si gjithmon apsolut ne punen qe ben👏👏. I pa arritshem nje artist i vertet ne kuptimin e plot te fjales, te lutem Flor vazhdo te na dhurosh kenge te bukura

Vor Monat
Feridjana Muzaka
Feridjana Muzaka

Flor Mumajesi dihet qe cdo keng e ben hit , por Anxhelina me zerin e saj te bukur te prek zemren ❤️super keng

Vor Monat
Jona Kero
Jona Kero

Shume me mire do ishe te beje kariere ne shqiperi pas 10 vjeteve....do ishe nje pop star ne shqiperi.me mire vone sesa kure.kthye me me shume kenge shqip💋❤

Vor Monat
Abdelaziz Hassan
Abdelaziz Hassan

Flori's voice is too deep and sad beautiful song I think I'll follow some Albanian Music Hi from Egypt

Vor Monat
Nikolina Dusi
Nikolina Dusi

Bravo Anxhelina dhe Flori. Ma knaqet shpirtin. 👍👏

Vor Monat
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Po cfare drecin flisni more njerez ?Jo elvana , jo leshi , jo preshi. Hapni veshet e degjoni kengen aty . Kenge fantastike, tekst fantastik. Bravo Flori & Anxhelina ❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
AlexF1
AlexF1

Nje eshte Flori, dhe nje ka per te mbetur, te adhuroj 🙏🙏❤️❤️

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Flori je ⭐ kenget e tua always hit don't give up ❤

Vor Monat
Paulo Henrique
Paulo Henrique

Nossa❤️🇧🇷🇦🇱

Vor 12 Tage
aferdita culi
aferdita culi

Nje melodi qe te mbush shpirtin , super hitt suksese ❤🤍

Vor Monat
L K
L K

Ti Flor je legjende ti je talent ti je mrekulli ti je melodi .

Vor Monat
Mery
Mery

Dihet Flori s’zhgenjen nje nga mo tmirèt esht..Po Angelina ca zeri suksese e lart e me lart te te shohim 🌟👍👍

Vor Monat
Anisa Frroku
Anisa Frroku

Fantastike si kng ..Bravo te 2!

Vor Monat
Marlijenda Manaj
Marlijenda Manaj

Flori je thjesht zeri me i bukur❤

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Zerin e embel si Mami i saj ne shqip. Way to go angel Angelina ️ Bravo për te dy

Vor Monat
Bushi Bushi
Bushi Bushi

Perfection, Anxhelina zë magjepes.

Vor 18 Tage
SHEMSI
SHEMSI

Wow wow wow 🔥 ❤️❤️❤️love it !!! Blessings for you anxhi:)

Vor Monat
Klodiana Doci
Klodiana Doci

Bravo! Sa here qe e degjoj aq here dua ta ridegjoj.🥰🥰🥰

Vor Monat
Ioana ioana
Ioana ioana

Superb!🔝🇹🇩

Vor Monat
Enea Sali Official
Enea Sali Official

Sikur kjo keng eshte ber per mu. Nje dashuri qe e desha dhe se përjetova kurr.

Vor Monat
Lirie Haxhiaj
Lirie Haxhiaj

Obsessed! Congratulation!💖💖💖💥

Vor Monat
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn

Shume kenge e bukur, Sa e bukur kjo Angjelina.

Vor Monat
Diti Baxhija
Diti Baxhija

“As ne cep te zemres nuk me gjete vend”

Vor Monat
Bujare Tosku
Bujare Tosku

Ti Flori je nje ylle driite.nji zemer nje shpirt.nje bilbili qe perballesh me nje shqiponje..

Vor Monat
Ina Llaftiu
Ina Llaftiu

Thjesht jete jane kenget e tuja Flor 😍

Vor Monat
Beatrice Delia
Beatrice Delia

Thjesht te mrekullueshem talente te vertet

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat
Ornela Basha
Ornela Basha

O Flor djali po si ka mundesi qe je kaq i thjesht edhe i magjishem njekohesisht. Fantastik 😘😘

Vor Monat
Hirija Zekir
Hirija Zekir

Skam koment, shyqyr qe ju shtu top listes një këng e kompletuar nga ta kerkosh. Shuuum urime per këngen , më pëlqeu teper.

Vor Monat
Rea Ahmetbeja
Rea Ahmetbeja

nje dashuri kenge❤️

Vor Monat
Aeda Aram
Aeda Aram

Ca ti thuash zerit tend o Flori se je flori vertete🙏🙏

Vor Monat
Durim Mehmeti
Durim Mehmeti

Jo vetem kënga e bukur por edhe videoklipi qenka film ne veti. Inscinim dhe interpretim perfekt.

Vor Monat
mimoza rrahmani
mimoza rrahmani

omg 😲nuk e dii si mund te ishte ndryshe ,me dy yje te muzikes!, kjo eshte mrekulli⭐⭐!

Vor Monat
Boni Shehu
Boni Shehu

https://youtu.be/yGdxwmTczK4 x

Vor 23 Tage
Killo BMGO
Killo BMGO

Congrats from Greece♥️👍🤩

Vor 9 Tage
Eglantina Prenga
Eglantina Prenga

Flori kendon super , dhe Anxhelina kendon mire. Ama Flori cdo kenge e ka hit👏😘

Vor Monat
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj

Vertet flori cdo keng e ben hit👏

Vor Monat
Flavja Official
Flavja Official

Super keng 👏👏👏

Vor Monat
Eliona Spaho
Eliona Spaho

Flori je kengetare perfekte yll zeri juaj eshte kenaqesi te degjosh ty ⭐⭐⭐⭐😘😘❤🇦🇱🇦🇱⭐⭐🍀⭐⭐🙋‍♀️

Vor Monat
Arta Apostoli
Arta Apostoli

Wow super bravo Flori je nje nga kengtaret me te preferuar cdo keng e jotja esht plot kuptim ⭐⭐⭐🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Banush Aliaj
Banush Aliaj

Super Kenga 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Flori ke nje ze te Persosure Je Perfekte 🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli

Faleminderit Flori për këtë tekst të mrekullueshëm 🙏🏽🙏🏻🥺💔💘

Vor Monat
Mimoza Berisha
Mimoza Berisha

E mrekullueshme 👍❤️❤️❤️💕💕💕❤️❤️❤️

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Per Florin e dime qe eshte talent por Anxhelina ka nje zë qe nuk e kam degjuar Bravo nje super kenge

Vor Monat
Albania Paradise
Albania Paradise

Super kenge. Nuk mund te mungonte Flori. Anxhelina ka nje ze shume te ndjere perfekt me Florin.

Vor Monat
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka

Është pak të thuash e dua këtë këng🔥♥️

Vor Monat
Marsjana Qokaj
Marsjana Qokaj

Flori si gjithmone super ze. Koha duket qe nuk te plaken as ne moshe e as ne ze. Urime dhe respekte. vazhdo keshtu.

Vor Monat
Saimir Marisa ( piano,violin) ❤
Saimir Marisa ( piano,violin) ❤

Ooo Super kenge.sidomos DOJA❤🙏

Vor 7 Tage
Anxhelo Hudhra
Anxhelo Hudhra

Dueti me i bukur qe kam degjuar..

Vor Monat
Elvira Nexhipi
Elvira Nexhipi

Bravo Flori & Anxhelina super kenge e ndjere jeni shum te mire...😍😍😍😍

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor Monat

Nächster

PALLATI 176

1:54:21

PALLATI 176

RTSH humor

Aufrufe 1 700 000

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 9 700 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 49 000 000

100 Hours In Hardcore Minecraft: How'd I Survive This?!

24:53

Fifi - Diell ( Demo BBV )

2:01

Fifi - Diell ( Demo BBV )

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 13 000 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 61 000 000

Irkenc Hyka ft Vig Poppa - Te Premtoj

3:22

Irkenc Hyka ft Vig Poppa - Te Premtoj

UnixMusic

Aufrufe 1 600 000

Imagine Dragons - Bad Liar (Lyrics)

5:21

Imagine Dragons - Bad Liar (Lyrics)

euphoria music

Aufrufe 31 000

Anash

3:15

Anash

Anxhelina - Topic

Aufrufe 15 000

Besom

2:58

Besom

Dj Dagz - Topic

Aufrufe 33 000

Adele - Oh My God (Official Video)

3:53

Adele - Oh My God (Official Video)

AdeleVEVO

Aufrufe 30 222 049

Alligatoah - Nachbeben

4:20

Alligatoah - Nachbeben

Alligatoah

Aufrufe 1 689 410

Sarah Engels - Gebe nicht auf (Offizielles Video)

3:06