Antonela vë në siklet Stresin: Me çfarë merresh në Londër? E Diell 31/10/2021

 • Am Vor 6 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  "Kutia e muzikës"

  I ftuar: Arkimed Lushaj/Stresi (Këngëtar/ rreper)

  Moderatorë: Ervin Kurti, Shqipe Hysenaj, Erjola Doçi, Antonela Berishaj

  Kutia e muzikës simbolizon fëmijërinë, kujtimet dhe momentet më të bukura të jetës së njeriut përgjatë formimit të tij. Tanimë përgjigjet e artistit/artistes nuk do të jenë më ato tipiket dhe tradicionalet, as përmes fotove e as përmes objekteve, por përmes muzikës. Një këngë që ka shënjuar në fëmijërinë, adoleshencën, fillimet e karrierës, kulmin e saj, në episode të sikletshme apo detaje të pathëna më parë nga ikona të muzikës, idhuj apo vetë ata me krijimtarinë e tyre.

  Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV

  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Arlinda Hoxha
Arlinda Hoxha

Shum i edukum me vajzat zoti te rujt dhe te dhant gjith te mirat e botes 🙏🙏

Vor 6 Monate
ENKE Kitchen
ENKE Kitchen

Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

Vor 6 Monate
M_SH😐
M_SH😐

Respekt të madh për stresin je nr..1 ndërsa për kto vajzat dua tju them u dhjefsha stilin e veshjes sikur të jenë pregaditur për ndonjë skenë gjirimi pornografik sju vjen turp të pamoralshme e të shumtuara

Vor 6 Monate
Erjola Goga
Erjola Goga

👏👏👏👏

Vor 6 Monate
Lindita Pjetri
Lindita Pjetri

Haaaaa very Funny

Vor 6 Monate
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔝U eksituan kto nga stresinjo🤣🔥🔝

Vor 6 Monate
ELGI
ELGI

Pse o vlla si i do vajzat ti me 5 xhupa dhe 2 golfe 😂😂

Vor 6 Monate
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔝Stresinjooo🔥Old School🇦🇱 Do Vdes per ato qe Me Duan💙 Do jetoj per ato qe mkan inat👆🏻✊🏻

Vor 6 Monate
Lulelulle
Lulelulle

Kenga per Nënën - Hit i pa vdekshem 👍..e saktë Dashuria e Vertet është veç ajo e nënës..

Vor 3 Monate
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo

Antonela ri si e pjerdhur perpara stresit do me pelqente ta shifja edhe me Noizy po te pranoje thu vije ketu .Stressi eshte shume djale I mire edhe me pelqeu shume me xhestin qe beri kur I shpuri Sali Berishes lule .pp

Vor 6 Monate
Alti Carcani
Alti Carcani

Zoti te shftoft jeten imadh

Vor 6 Monate
Bullari Engjell
Bullari Engjell

Më i madhi i Rrepit Shqiptar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 6 Monate
rrushe ❤❤te dua ty
rrushe ❤❤te dua ty

Shum buker te lumt goja❤❤

Vor 6 Monate
The World Of Albanians
The World Of Albanians

Kriz e madhe medjatike te te marin ne pyetje perputhesat

Vor 6 Monate
Sara Morina
Sara Morina

@The World Of Albanians hahaha, fiks fare

Vor 6 Monate
The World Of Albanians
The World Of Albanians

@Hatixhe Xhemo fiks

Vor 6 Monate
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo

Sepse gazetaret edhe moderatoret e vertet duhet te futen ne perputhen ose Big brother.

Vor 6 Monate
dolce amaro
dolce amaro

Edhe për të ftuarit e nivelin e pyetjeve

Vor 6 Monate
Meti ademi
Meti ademi

Stresinjo ma i miri nga te gjith reperat

Vor 6 Monate
Antila Koko
Antila Koko

Stresi 🙏🙏🙏

Vor 6 Monate
Lili Arapi
Lili Arapi

Stresi je njesh yll bote bravo

Vor 6 Monate
Nastradin trimi
Nastradin trimi

E madhe antonela ..nuk e beson as stresi ate qe thot😂😂

Vor 6 Monate
Grisela Schumann
Grisela Schumann

Love Stresi❤

Vor 6 Monate
nurishah kabashi
nurishah kabashi

Antonela je shum e mir 👍

Vor 6 Monate
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj

Esht i drejt per drejit respekte stresi.

Vor 6 Monate
vlore vlore
vlore vlore

respekt per stresin

Vor 6 Monate
C3N4 C
C3N4 C

Thoni ca doni stresi esht I vetmi rapper I rruges shqiperi person shum I thjesht jo si ata vip buqet edhe milloshat Ju duket vetja lart shum kan vajt presitutat Italy’s ne perputhen edhe ne media

Vor 6 Monate
Fabion Sulejmeni
Fabion Sulejmeni

Super këngëtar

Vor 6 Monate
Team Bakaj
Team Bakaj

Djali Ma i mir ❤️❤️

Vor 6 Monate
Flora flora
Flora flora

Hera e pare qe e shohe kete emision vetem per Stresin e shikova sepse me plq... si artist👌 😎

Vor 6 Monate
Juventus Juve
Juventus Juve

Edhe une ✌️

Vor 5 Monate
Ilyrian Blood
Ilyrian Blood

Best in the world

Vor 6 Monate
nesti veizi
nesti veizi

Te njejten gje dhe un 💪

Vor 6 Monate
MNW DFC
MNW DFC

Stresi mbreti 🔥🔥

Vor 6 Monate
Aqif Copertoni
Aqif Copertoni

The real men

Vor 6 Monate
Mirjeta Jusufi
Mirjeta Jusufi

Stresi Noizy reperat me t ndegjuar

Vor 6 Monate
Ajshe Ajshe
Ajshe Ajshe

Hera e par qe e shof e pash vetem nga stresi se eshte super talent bravo respekt per stresin💎💎🤞🤞❤❤❤😍😍😍😍

Vor 6 Monate
Tiki info
Tiki info

Prsh miq , na ndiqni ne kanalin tone per te rejat e fundit 😍

Vor 6 Monate
Tiki info
Tiki info

Prsh miq , na ndiqni ne kanalin tone per te rejat e fundit 😍

Vor 6 Monate
mikel prifti
mikel prifti

JE si luan o Stres Te presim ne vlore

Vor 6 Monate
Lize Deda
Lize Deda

Brrava za bilbili Stress rrespekte per zerin dhe muziken dhe se je patrijot djale Tropoje

Vor 6 Monate
Lize Deda
Lize Deda

Eshte Djale xhume i edukuar Pervasa Tropoja

Vor 6 Monate
Luis Imeraj
Luis Imeraj

Bad Boy 4Life stresinjo ❤❤✌

Vor 6 Monate
Arben Hasani
Arben Hasani

I thjesht dhe unik bravo kingg

Vor 6 Monate
DenzZo Berisha
DenzZo Berisha

Stresi Je mo me miri

Vor 6 Monate
regina h
regina h

❤️🔥👏

Vor 6 Monate
besmir dosku
besmir dosku

❤️❤️

Vor 6 Monate
Dea Dea
Dea Dea

Stresi ka publikuar keng me titullin "a tka mar malli" dmth esht pytje ..se kuptoj pse i thoni per ke tka mar malli 🙄 ai e ka dedikim per dike tjt jo per veten

Vor 6 Monate
RuskoBaba
RuskoBaba

Stres Mbreti djal Trim rrespekt

Vor 6 Monate
Aleksander Alex
Aleksander Alex

Per te vene duart ne koke eshte Cfare model i promovojne rinise shqiptare.

Vor 6 Monate
Gentjana Baraku
Gentjana Baraku

Antonela so funny 🤣🤣 me shku te portekalli

Vor 6 Monate
toto riina
toto riina

Stresi OTR

Vor 6 Monate
Odeta Odeta
Odeta Odeta

Stresi me i miri te duaaa Antonela gallat fare sa e mir esht fol e qesh me te gjith bravo🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 6 Monate
Egli Malkaj
Egli Malkaj

Dhe ti nuk qenke keq 🤪

Vor 6 Monate
•Bad Boy•
•Bad Boy•

U eksitua Antonela🔥 nga stresi🤣😎

Vor 6 Monate
Gersi Bicaku
Gersi Bicaku

Po clidhje ke me elita 5 si ste vjen zor ben krahasim me eliten 5 me kto keng per femije 🤦🏼

Vor 6 Monate
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj

Hahahaha

Vor 6 Monate
Sabiana ana
Sabiana ana

E fort antonela jena djegur po sbeson kush

Vor 6 Monate
LUMI
LUMI

Like kush hyri me pa emisionin vetem per foton e antoneles 😂

Vor 6 Monate
spam
spam

Stresi ,bravo vllai cun me norma. 👌😉

Vor 6 Monate
Tom Merdita
Tom Merdita

Ke me ba naj super hit ka munsi

Vor 6 Monate
Shyrete Jakupi
Shyrete Jakupi

Sa i mir😊

Vor 6 Monate
Fredi Xhaferaj
Fredi Xhaferaj

"Shume".

Vor 6 Monate
Alb Jak
Alb Jak

Stresi shume i stresum 😅

Vor 6 Monate
serio
serio

o stres keto vec nje gje duan e😉

Vor 6 Monate
Julian Fier
Julian Fier

🔥🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍

Vor 6 Monate
Gert Enkelanas
Gert Enkelanas

Qr cfr llumi shikon ne ekranet e Tv-Shqiptare Stresi,Antonela etj etj . . .🤦

Vor 6 Monate
Besa Besa
Besa Besa

📺 bordello, mjere Shqipnia.

Vor 6 Monate
Seli Seli
Seli Seli

Antonela ku esht shkon shpejt me batutat e saj mbretnesh

Vor 6 Monate
BOSÎÍ Lukaaa
BOSÎÍ Lukaaa

STRESI FT NOIZY HIT SHQIPRIS

Vor 6 Monate
PDT Clan
PDT Clan

Sa like shkojn per nenat tona🥰

Vor 6 Monate
Loku Loku
Loku Loku

Tani nuk arrij ta kuptoj a eshte emisjon qe e shikojne fsmiljare? a eshte emisjon qe e shikojn +18?

Vor 6 Monate
BOSÎÍ Lukaaa
BOSÎÍ Lukaaa

BB4LIFE

Vor 6 Monate
qesh.rigole
qesh.rigole

😂😂ndertim ka punu ose shpi Bari ni nga kto dyja

Vor 6 Monate
adi gjoni
adi gjoni

🔥🔥🔥🔥

Vor 6 Monate
Alban Mehmeti
Alban Mehmeti

Ejoooo (Moooom) 😐👑💫🇦🇱🤝🥰🤗

Vor 6 Monate
Xhovi R
Xhovi R

Ne londer merret me ndertim

Vor 6 Monate
ela
ela

Po' i lumt

Vor 6 Monate
Popull Berisha
Popull Berisha

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 6 Monate
Lindita Pjetri
Lindita Pjetri

Haaa haaa Me plaster board haaa haaaa haaa very Funny Gezuar OH Popull

Vor 6 Monate
Islam File
Islam File

Bad Boy For Life 😌✋🤘🤙

Vor 5 Monate
BELORTA Kacorri
BELORTA Kacorri

Sa mendje madh more Stresi Pu pu puu

Vor 6 Monate
Jetoj-me-shpres
Jetoj-me-shpres

nojzi ft stresi 💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 6 Monate
Alketa Bo
Alketa Bo

Ca don te besh beje po kengetar jo te shkon ma mir zanati qe ke zgjeth me bo ne london ok deri sa me arth ora per me u vu atje ku ty nuk do te pelqej

Vor 5 Monate
shqipe from the block
shqipe from the block

Hahahahah lat nom ce keni ket emision apo koncert i boni 5 pytje ene e ngreni t kendoj muzik 33min emision 20min tu kendu stresi konget

Vor 6 Monate
1.5M views
1.5M views

Shum e vertet

Vor 6 Monate
Vetvendosje-Kosov-Gjenev
Vetvendosje-Kosov-Gjenev

stresi legjend e vjeter

Vor 6 Monate
Arilla Gjini
Arilla Gjini

Stres.te.pershendes.nga.Amerika

Vor 6 Monate
TonE30
TonE30

Si vjen marr 20 vjet karier del aty me mikrofon kishe po knoj

Vor 6 Monate
k renato
k renato

Stresi pershendetie nga atjina

Vor 6 Monate
Nada veliaj
Nada veliaj

Ky esht 1sh🥰 ska dy

Vor 6 Monate
Monika S
Monika S

Stresi🤍

Vor 6 Monate
Elton Daily
Elton Daily

Mësoni gjermanisht falas nga kanali ynë.🇩🇪🇩🇪

Vor 6 Monate
Petriti Erdet
Petriti Erdet

Scheisse...!do ta shohesh Shazen ne valle ti po dale!😉🤣🤣🤣🤪

Vor 6 Monate
Rama V
Rama V

Nain

Vor 6 Monate
Xhulio20 Gjona
Xhulio20 Gjona

Stresi e paska harruar nga chami I. Je lambod

Vor 6 Monate
arlinda rexhepi
arlinda rexhepi

👍🏻😍😍🇦🇱💞💝👌

Vor 5 Monate
🐬Ela
🐬Ela

Mbaj mend te blloku pata problem me makinen e ndizja e ngecte, makinat mbrapa tu me shah pa e pa qe isha femer, i vetmi djale ne bllok me erdhi e me tha a te ndihmoj?! Mori çelsat ma çoi makinen deri te parkingu, kur po ikte i thash me dukesh fytyre e pare 😅, un jam Stresi tha dhe buzeqeshi e iku 🥰🌹 shum fisnik

Vor Monat
Tom Merdita
Tom Merdita

Stres o kaz je merzit nangli mduket je fixu vec me knu...

Vor 6 Monate
Akili Pireu
Akili Pireu

Stresi me autotune

Vor 6 Monate
turo cuypan
turo cuypan

stresi nje ner artistat me gangster

Vor 6 Monate
Elton Hasa
Elton Hasa

Numri njisho streso.respekte.

Vor 5 Monate
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj

Po' ku stresi tundet sikur i ka hyr ne byyyyyy. Gjarperi

Vor 6 Monate
Imran Khan
Imran Khan

Stresi boss boy

Vor 6 Monate
ELGI
ELGI

Kto vajzat shume kruajtje po benin me stresin sidomos kjo antonela njehere 😂😂❤

Vor 6 Monate
Niku Nikolas
Niku Nikolas

@Erjola Goga 😆😂😂😂

Vor 2 Monate
Erjola Goga
Erjola Goga

Po Antonella ka harruar dhe tè vishet 😂😂

Vor 6 Monate
G999G
G999G

Cun kampjon

Vor 6 Monate
Aramush Aradinaj
Aramush Aradinaj

Stresi my brother

Vor 6 Monate
Lorian Haliti
Lorian Haliti

Stres a lexon libra ti? Stresi:Po lexoj.... Antonela:Lexon statuse ninstagram hahahahaha

Vor 6 Monate
Calvin MotorSport
Calvin MotorSport

Sa high qeka Stresi 😂

Vor 6 Monate
Shpejtim Statovci
Shpejtim Statovci

Kjo ke pytje me mend,,,,,tjerat pa mend a?,,,,,,,i ule gocat tjera mo Stresi.

Vor 6 Monate
T4RZAN 100k
T4RZAN 100k

big stresi here😂

Vor 6 Monate
Jete e Bukur
Jete e Bukur

Se kuptoj pse nuk e lejon tjt te kendoj vet por e vendosni kengen edhe del kot aty lodhet kot

Vor 4 Monate
Ervis Aliu
Ervis Aliu

👍👍👍👍👍

Vor 6 Monate
engjo gjyshi
engjo gjyshi

Sja harin kur mandit

Vor 6 Monate
Young antz
Young antz

Ca emri ka kenga 18:05??

Vor 6 Monate
ITZ TnS
ITZ TnS

ne cilen min e vet antonela stresin qa punoni ne amgli?

Vor 6 Monate
vanaa
vanaa

@Emi Italia pse po genjen bre ne 3:50

Vor 6 Monate
Emi Italia
Emi Italia

3.50

Vor 6 Monate
Endriti
Endriti

ne londer pastrojn deboren💁‍♂️

Vor 6 Monate
Gunner Arsenal
Gunner Arsenal

Ne hollande bie me shume bore

Vor 6 Monate
Please enter your name
Please enter your name

Naj barishte po .bora esht ne spanj shoku

Vor 6 Monate
Helloou Bitch
Helloou Bitch

stresi je njesh

Vor 6 Monate
Krasniq Tropoja
Krasniq Tropoja

Sa e keqe asht ajo Antonella vishet me shum shminka

Vor 6 Monate
GG SHEFFI
GG SHEFFI

Stresi me i madhi ne bot bashk me hellbanianz rrespekte burrels

Vor 6 Monate
Fendi2424
Fendi2424

ky eshte cun flori

Vor 6 Monate
Lela Lika
Lela Lika

Stresi 1

Vor 6 Monate

Nächster

KIDA x LEDRI VULA - TDU

3:07

KIDA x LEDRI VULA - TDU

KIDA

Aufrufe 7 000 000

"omg" tik toks 3

13:56

"omg" tik toks 3

Cody Ko

Aufrufe 781 507

ROBI PLAKET KUR DON VET - NRG BAND (Episodi i plotë)

52:10

ROBI PLAKET KUR DON VET - NRG BAND (Episodi i plotë)

Robi plaket kur don vet

Aufrufe 62 000

Masumlar Apartmanı 69. Bölüm

2:11:15

Masumlar Apartmanı 69. Bölüm

Masumlar Apartmanı

Aufrufe 2 047 262

Yalnız Kurt 16. Bölüm

2:18:54

Yalnız Kurt 16. Bölüm

Yalnız Kurt

Aufrufe 1 305 699

The Sopranos - "Gift" that Can't Be Refused #Shorts

1:00