Andi i fyer nga Dea, pas kërcimit me Albionin: Nuk do bëj takim romantik, do e respektoj si shoqe

 • Am Vor 5 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  me 4 personazhet kryesorë të spektaklit , si dhe konkurrentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklinë Lekatari dhe Xhensila Pere.


  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Anna Hyseni
Anna Hyseni

Shume po me pelqejn emisionet e tilla sot,se sapo fillojn dy tre emisionet e para nisin edhe ndryshimet ne fytyr sidomos fryrja e buzve (daniela )sonte

Vor 5 Monate
Sonja pgonoci
Sonja pgonoci

Kjo Dea ka marre nje qendrim thua ti eshte ka vlera te medha. Por sa hap gojen e shikon qarte kulturen e saj. "Mbylle gojen" eshte nje shprehje shume. Rei dhe Andi bravo!! Jeni vertet shume real ne ate qe mendoni dhe beni shume mire qe e mbroni ate qe mendoni.

Vor 5 Monate
RudiCom
RudiCom

dea shifet qe eshte profesioniste :D i love it :P xhensila gjeja me e mire aty brenda :D

Vor 5 Monate
Eglatina Isaku
Eglatina Isaku

Une mendoj se cunat kan shum te drejt ca jan keto puthje..kaq me pasjon..qe ne takim te par dhe sa per mendimin e zhakut dhe xhesiles nuk jan per te dhen mendim se asnjeher zdo japin te djeten cunave per vec mbas interesit tyre

Vor 5 Monate
VaLi Hoxha
VaLi Hoxha

E thonee vet kta A e dini si eshte Lojaaaaaaaaa hahahhahahahha d.m.th…. Eshte thjeshte nje Lojeee❤️😂😂😂😂

Vor 5 Monate
Anna Hyseni
Anna Hyseni

O Eni shume i keq je per zotin.nuk mundem qdo emision pa ta then kte.edhe sekonden e fundit shfrytezoi per ta ofenduar jonnyn

Vor 5 Monate
Pren Bezhani
Pren Bezhani

Dea puth per emisionin jo se e ndjen,e ben per spektakel

Vor 5 Monate
Eda Kovaci
Eda Kovaci

Ky Rei qenkan nje gore ne versioning e kuptimit me te keq

Vor 5 Monate
Monica Monika
Monica Monika

O Dea ca ke bo 😂😝

Vor 5 Monate
Ort New
Ort New

Dikush ti thote Deas se nuk i shkojne floket e kapura.

Vor 5 Monate
Game Game
Game Game

38:00 lot

Vor 5 Monate
Matila Muka
Matila Muka

Vaj me det per mend e juaja o zonja opioniniste🤔 bravo Rei.. Andi

Vor 5 Monate
Une jam
Une jam

MUNGON BASHKIMI

Vor 5 Monate
RudiCom
RudiCom

HAHAHAHAHAHAHA ai po ai playboy si atdheu hahaha

Vor 5 Monate

Nächster

XXL - Kaktusas (1995)

46:24

XXL - Kaktusas (1995)

Gyvenimo melodijos

Aufrufe 3 400

Apkopēja 4

58:44

Apkopēja 4

BeaconMusic

Aufrufe 4 900

Senas jumoras. Jumoras-Klipai. Geriausias humoro Šou

2:59:42

Aziz 25. Bölüm

2:10:39

Aziz 25. Bölüm

Aziz

Aufrufe 706 623

Sandra & Luca spielen DOKTOR BIBBER

8:12

Sandra & Luca spielen DOKTOR BIBBER

laserluca

Aufrufe 232 669

✨ WAS GUCKST DU SO?😒 - Itsmisabell Shorts #shorts

0:36

Respect #shorts

0:36

Respect #shorts

DJ Akula

Aufrufe 45 149 653

Yalnız Kurt 16. Bölüm

2:18:54

Yalnız Kurt 16. Bölüm

Yalnız Kurt

Aufrufe 1 474 921