Ana Lleshi mes lotësh tregon dhimbjen e saj - Përputhen, 20 Janar 2022

 • Am Vor 4 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Nina Nia
Nina Nia

Ana eshte e mbatuar

Anuar Murati
Anuar Murati

Turp te qoft Ana fmi po lyp ne emision😂😂

Anna Veqo
Anna Veqo

Mikela eshte mreteresha e emisionit, ❤️

Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi

Brava Mikela, degjo Arjanin, lere Erionin shiko drejt

Vlorë-Vlora
Vlorë-Vlora

Sa keq duket Ana

Sanni Jakupi
Sanni Jakupi

Bravo xhafer respekt

dade dade
dade dade

Shum plak doket

Sanije Salihu
Sanije Salihu

Milela artiste me vler asht

Anna Veqo
Anna Veqo

Vetem Duke qar ngeli kjo goc,,, nuk ka gjo me te shemtuar,,,,

Gt St
Gt St

Arjan vazhdo keshtu verteta

doku doku
doku doku

Ik zogu be edhe ndonje hit tjeter..buli buli bili bili..

j *and *j
j *and *j

Ah moj ana nuk la kastraves pa ngren vjete paske ardhu dhe kete vite

MARE🇦🇱
MARE🇦🇱

Mikela bukuroshe🌟💜🌟💜🌟

Inxhi Tafa
Inxhi Tafa

ana i tregon mes shalve dhimbjet e vërteta

Anna Veqo
Anna Veqo

Nuk eshte nevoja me I then te gjitha cfar te dodh

Elena J.
Elena J.

Mikela jepi gaz dhe ec para zemer

Nächster

Met Gala 2022 Fashion Review

21:17

Met Gala 2022 Fashion Review

Kelsey Kreppel

Aufrufe 449 049

Diving at Lungomare Vlore

0:45

Diving at Lungomare Vlore

Vlora Albnia

Aufrufe 1 400

DRONET INTELIGJENTE KR

3:17

DRONET INTELIGJENTE KR

Arbi Fortuzi

Aufrufe 80 000

E XHUMA - Dita e lutjeve

E XHUMA - Dita e lutjeve

Pray.Islam

Aufrufe 28