Ana Lleshi bën të qaj Mikelën, Albi le Alesjan, ajo shpërthen në lot- Përputhen Prime, 15 Janar 2022

 • Am Vor 4 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Ilir Krasniqi
Ilir Krasniqi

Ana Lleshi je nje tmerr i vertet ✋🤝

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
Mario samu90
Mario samu90

Ahahaha

Vor 4 Monate
Ahmeti Ahmeti
Ahmeti Ahmeti

Jo mikela ikarre dy djem perputhen

Vor 4 Monate
Valdrin
Valdrin

Në fillim ju kërkoj falje për mënyrën e të shprehurit, por kjo Ana kërkon ti shkërdhesh pragun e shtëpisë.

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
Lushi Memishi
Lushi Memishi

E vertet ...a ka familje kjo plere ne se do kishte e sigurt qe do ta mohonim nji femer plere rrugace me te gjith kuptimin e fjale...ju lutem lezusve te kitij mesazgji te me falni ndjese per fjalet e perdorura por jane fjale me se te pershtateshme per anen pleren prostituren ndjese ndjese por jam shum e irituar me ate plere

Vor 4 Monate
Meri USA
Meri USA

As mos kerko hic t'faluna, sepse Nje te vertet the hahaha

Vor 4 Monate
Bani Nela
Bani Nela

Ana mendoj se femra me e ulur .i duhet dhe 3 sezone tjera te arrish nivelin e femrave qe Jan ne studio per momentin

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
Sweet Onyx
Sweet Onyx

Ana shume rrugace

Vor 4 Monate
Multi Dimension
Multi Dimension

Anes dhe nje jete tjeter nuk I mjafton të arrij femrat e tjera! Ana eshte baxhell ne kete dhe ne universin paralel

Vor 4 Monate
OT
OT

Esht skenar mos e lodh menjen aq shum lol 😂

Vor 4 Monate
Heini Müller
Heini Müller

Kjo kurrê Ska emisjon qe ja ndryshon rruge prositut ishte dhe e tille do mbetet

Vor 4 Monate
name surname
name surname

Fjori je nje shpirt i bukur! Jetoje jeten e lire ashtu sic ti di & do, por te keshilloj te jesh me e rezervuar ne lidhje me djemte, jo te gjithe e meritojne ciltersine tende! Mos ki frike ti thuash djemve "Jo", ose "Nuk dua". Mos u ndje e detyruar te besh veprime qe si ndjen Vendose veten mbi te tjeret.

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Arjani eshte shume egoist qe per show deshiron ta mbaje Fiorin je studio Fiorin me mire se e njeh Nena nuk e njeh Olsa dhe Arjani qe e duan per klikime ne show. Fiori ka nevoje per tu qetesuar dhe Nena e saj po ben shume mire BORA thote qe ska ndodhur asnjehere me pare qe te largohet nje personazh e pastaj te kthehet Sa gjynah qe Bora e ka memorien me te shkurter se peshku Dori. E ka bere Ledjana, Sindi, Alvisa etj ... Prandaj ju bien klikimet sepse 2 genjeshtra si thoni njesoj

Vor 4 Monate
Tsq Mis
Tsq Mis

Mikela mos bej mbrapsh por lufto per erjonin dhe mos e lere te ta marre ajo tjetra.

Vor 4 Monate
still_cold
still_cold

Hahahhahahahhahah esht teater...ajo po e jeto aq te lire jeten me t dashurin jasht sa ska mo

Vor 4 Monate
ARDIT HOXHA
ARDIT HOXHA

Ana lleshi je ni tmerr i vertet✌️

Vor 4 Monate
rrushe ❤❤te dua ty
rrushe ❤❤te dua ty

@MARE🇦🇱 flm ✌

Vor 4 Monate
MARE🇦🇱
MARE🇦🇱

@rrushe ❤❤te dua ty 👍👍👍👍👏👏👏👏👏

Vor 4 Monate
Ergi Xhelili
Ergi Xhelili

Ke te drejt

Vor 4 Monate
Bukri Sino
Bukri Sino

E tha mir mami im c'taksirate kemi te shikojme dhe kete sezon Anen.... mbetesh 1 zhgarravine ti Ana ....jo Erjonin por as 1 Erjon ske me gjet ne jeten tende ti me ate mendje qe ke !!!!

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
Lindita Baftijari
Lindita Baftijari

Kjo do shkoj me gjith do perfundoj nshtrat me gjith duke u cuar paracetamola dhe sdo jet me asnje bashk turp per kta djem qe po ia japin kte mundsi ksaj lloj vajze

Vor 4 Monate
eri albania
eri albania

i lumte goja mamit,e paska parandjere kurse une me verte e besova ndryshimin🤔

Vor 4 Monate
naxhije salihu
naxhije salihu

@Heini Müller shummmm nr 1ne shqipri. Dhe mendoj që ka deshir të bëhet me ni djal të kosoves qe me kry at pun dhe ne KS me flliq ks me pak fjal

Vor 4 Monate
Aurora Balidemaj
Aurora Balidemaj

Fjori nje zemer 🤍shume e bukur ne shpirte dhe ne pamje ,, Je me e mira te uroje me zemer fat dhe dashuri ne jete ashtu siq te do zemra jote .

Vor 4 Monate
miranda shoshi
miranda shoshi

Do doja shume qe ky Albi te ishte nje dit ne vendin e Arjanit ose edhe me larte, djale shume i sinqert e i menqur lum nana qka ka rrit👏🏻

Vor 4 Monate
Rimi Sollaku
Rimi Sollaku

Vor 4 Monate
elona lona
elona lona

Ana ma shpife: ne fund te dites, ne nje forme apo ne nje tjeter , ngele duke i perdorur ne cdo fjali

Vor 4 Monate
marsi
marsi

E ka nga fjalori i pasur qe ka.Lexon sh libra tjetra. 😂😂😂

Vor 4 Monate
Vlorada Vorfi
Vlorada Vorfi

Se di ose po e prishin emisjonin Me Anen

Vor 4 Monate
Alberta Shuli
Alberta Shuli

@cerebral assassin e ndjeu e tha do e ket fjal te re 🤣🤣

Vor 4 Monate
Perhajgare blabla
Perhajgare blabla

Mikela nuk ka qene nga te preferuart e mia por, ishte shume e dobet kjo manuvra qe beri Ana vetem nqs ka qene dicka qe produksioni ja ka kerkuar; sidomos ai kercimi- shume dakort me ARJANIN kur komentoi per kercimin

Vor 4 Monate
Hsb
Hsb

Ana e vetmja qe i rritet hunda edhe pas operacionit.. 🤣

Vor 4 Monate
lumnije Shala
lumnije Shala

😅😅😅😅😅😅

Vor 2 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
E.d
E.d

😂😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
Multi Dimension
Multi Dimension

Ka nevoj per syndetlek ne hunde Ana 🤣

Vor 4 Monate
platon raxha
platon raxha

Ahahaaaa lot o zot sa kam qesh😂🤣😂😂😂🤣😂😂

Vor 4 Monate
Flutura Krasniqi
Flutura Krasniqi

Ana leshi keshtu beri dhe vitin e kalum e pa fytyr fare e tmerrshme

Vor 4 Monate
marsi
marsi

Eshte thjesht nje dobice e keqe.

Vor 4 Monate
Ladimir Saliaj
Ladimir Saliaj

Jo Aana Leshi Ana Lleshi😂po nga nji Ane e ke mire pse hyri prape ne perputhen 😉👍🏿

Vor 4 Monate
Mimoza Farruku
Mimoza Farruku

Albi bere gabim me mire te kishe dale dhe mendohu mire se I pelqevi shume vetja asaj eshte aktore shume e mire je djale me karakter te forte dhe shume I sinqert dil nga programi dhe do ta njohesh kush eshte alesia

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Ai kopan u tregua

Vor 4 Monate
EDI YT
EDI YT

E vetmja fjori qe me dhimbset ktu shum njeri me zemer te mir zot ruje 😍❤❤❤

Vor 4 Monate
Alana
Alana

Sa e mire qe eshte bere Fjori sot! 🌟 Shume vajze e cilter. Nuk ka fare djallezi si ato te tjerat.

Vor 4 Monate
My name
My name

Buahahahahahaha

Vor 4 Monate
LIRDO Games
LIRDO Games

Hajde olsa hajde ... Skenaret e tua bëjnë edhe të vdekurit të qajnë...

Vor 4 Monate
LIRDO Games
LIRDO Games

@D X jo është Skenari olsës që her të duket super edhe her kot, për tprish syrin se po doli skenari vetëm super, fillojn producentët e huaj ja kerkojn Olsës Aktorët me qera

Vor 4 Monate
LIRDO Games
LIRDO Games

@trendafili i bardhe 😂😂😂 ashtu e ndjeva ashtu e shkruajta

Vor 4 Monate
trendafili i bardhe
trendafili i bardhe

Komenti që bërë ti të ben te qash nga të qeshurit 🤣

Vor 4 Monate
As Sej
As Sej

😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
Miranda TTT
Miranda TTT

Bash 😂😂

Vor 4 Monate
A Sh
A Sh

Me erdh keq per Fjorin🤍 Ana Lleshi je thjesht nje zhgarravine, smbushesh me mend moj vajz! Ana sezonin e kaluar mori te gjith djemt me rradh, Arjoni, Fatjoni, Eltoni, Arsimin. Dhe per nje periudh shum te shkurter. E tmerrshme kjo vajz!

Vor 4 Monate
Esma Mehmedi
Esma Mehmedi

Sa e mir Elita, sa fjal me vend flet💕

Vor 4 Monate
Aldora Demiri
Aldora Demiri

@Perhajgare blabla p p po

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
Rita Bos
Rita Bos

I love her

Vor 4 Monate
Esma Mehmedi
Esma Mehmedi

@Perhajgare blabla aj osht menimi jot

Vor 4 Monate
Esma Mehmedi
Esma Mehmedi

@EFI DHEDHES popo edhe un jam angelina jolie

Vor 4 Monate
Jeff Vat
Jeff Vat

Fjori eshte vajze e cilter dhe clitersia vleresohet. I uroj fat ne jete🙏

Vor 4 Monate
Tefe Dumani
Tefe Dumani

Bora Zemani gëzuar dhe 💯 vite të tjera të lumtura pranë njerëzve të zemrës tënde.Mendou shuuuuum tani në zgjedhjen tënde të jetës..... sepse janë të rrallë njerëzit që të meritojnë ty.......moj vajzë.

Vor 4 Monate
Ana Loci
Ana Loci

O Zot do isha femra me fat te math te kisha ne krahet e mi nji mashkull si Albi! Lum ajo femer qe do te ket ne jete⭐️

Vor 4 Monate
Argjent Toplana
Argjent Toplana

@Muharrem Gjoka singel ready to mingel kape gjuja kanopin nxane

Vor 4 Monate
Muharrem Gjoka
Muharrem Gjoka

Singell je?

Vor 4 Monate
Mimi Mimiii
Mimi Mimiii

Ana Lleshi, je nje vampir. Mikela, bravo, te dua❤️

Vor 4 Monate
Σού
Σού

Arjan je i persosur.Edhe nje here shpeh mendimet e njerzve qe nuk ndodhen aty ne emision. Te lumte 👏👏👏👏 O Ana je shume e djallzuar...ngelentu i thone cunave,dua nje te puthur nga Atdheu,dua nje kercim nga Erioni.... pupupu 🎲 Dopjo 6

Vor 4 Monate
arbresha aliu
arbresha aliu

ana lleshi ja ben te njejten gje mikeles qe ta beri melisa ty dhe fatjonit he nje tmer i vertet

Vor 4 Monate
Ahmeti Ahmeti
Ahmeti Ahmeti

Anen egjohin tan qe osht epa ftyr👹👹👹

Vor 4 Monate
Ahmeti Ahmeti
Ahmeti Ahmeti

Mikela mir tabani erjoni

Vor 4 Monate
arbresha aliu
arbresha aliu

@aligur hahaha do te presim

Vor 4 Monate
Antoneta Cani
Antoneta Cani

Në fillim me pëlqyen si cift po tani Albi nuk e meriton këtë vajzë thjesht do të lidhet me ty sepse je shumë djalë i mirë dhe të fitojë famë

Vor 4 Monate
Klorentina Sula
Klorentina Sula

Nga te gjitha qe ndodhen e vetmja gje qe me beri pershtypje eshte edukata dhe miresia e Albit.

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

Na ndiqni ju lutem ne kanalin tone ne youtube

Vor 4 Monate
Vlorë-Vlora
Vlorë-Vlora

Alesja është e ngarkuar me energji negative,dilni që aty dhe njihuni jasht.Alesja duhet te punoj me menaxhimin e emocioneve patjetër me një psikolog dhe çdo gjë mendoj se do shkoj mirë.💖💖

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

Na ndiqni ne kanalin tone ne youtube per me shume video nga ne

Vor 4 Monate
Diana Hoxha
Diana Hoxha

Moj Fjori ke nje nene te mrekullushm nje grua zonje kush do qe e njeh ka nje respekt te vecant per te Adelina ti je e mrekullushme

Vor 4 Monate
aa. aaa
aa. aaa

Albii kujdes me pershtypjen qe ke len si djal i mire..! Ajo shihet qe nga kritikat u kthye prap ,gjith at mllef e harroj vetem te dale e mire ne sy te publikut.Nese ti do ta vazhdosh lojen e saje beje por mos u anko pastaj.

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Ai ketu e tregoj veten e tij qe eshte injorant se ta prape preh e asaj te xhindosures

Vor 4 Monate
Tefta Kolici
Tefta Kolici

Sh bukur Bora❤ parti per ditlindjen 💯vjece te behesh me gjithe te dashurit e ❤ e familjes dhe e shoqeris Bora je shume e mire 🌟❤ urime me te sinqerta nga nje nene qe te kam djekur te ndjek dhe do te ndjek ne cdo program qe do drejtosh 👏❤🌟🎹🎼🎵🎶🎸🎻🎷🎺📯🔥🔥💥💥🌷🌺💥🎉🎊💐💐💃💃🙏👍

Vor 4 Monate
Art
Art

Mevlan: Arjan dukesh mire sot Arjan: Faleminderit dhe ti me ato balluket super gjetje Ja Perputhja e vertete kot qajne e qurraviten ata te tjeret aty😂👏🏻

Vor 4 Monate
Imelda Lleshi
Imelda Lleshi

Mikela te adhuroooojjjjjjjj,ke reagime aw natyrale je me te vertet admirim,,mos e humb veten x te pavlere😘

Vor 4 Monate
Gjergji Sehitaj
Gjergji Sehitaj

Edhe une te adhuroj zemer

Vor 4 Monate
Alekos Mertiris
Alekos Mertiris

Albi të ishe burr sot do kishe ikur direkt,ajo është tallur me ty dhe duket qartë që po aktron, domethënë ju te gjithë aktroni po gjithsesi ta kishe lënë, se meriton!

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Alesia gjithe ajo ligesi qe tregoi heren tjeter pa arsye te qaje sa te doje u pa sa e mire eshte Albi te dale jashte vetem dhe te mos behet mashe e Olses per klikime dhe Alesies per fame

Vor 4 Monate
Kim Mmy
Kim Mmy

@Perhajgare blabla pervec pjese se dhunes qe prap nuk jam dakort se eshte nje oxymoron kjo qe thua, per te tjerat sdi te them, personalisht nuk i besoj, duket qe je e investuar ne kete histori

Vor 4 Monate
JanaAlisaGani
JanaAlisaGani

Albi mos i beso Alesjes, kjo esht Aktore e fortë. Kjo e benë ket Aktrim vetem se Publiki e ka Bombardu me reagime negative. Albi beso se kjo e ka vetëm per Famë e jo se kjo vajze ka hyrë per te gjet Dashurien

Vor 4 Monate
JanaAlisaGani
JanaAlisaGani

@besa bese shum e vertet esht, edhe mendoj ashtu

Vor 4 Monate
JanaAlisaGani
JanaAlisaGani

@Naim Hoxhaj Bani gabim Albi shpresoj se mos te zhgenjehet.

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Po' he de ai u peshkua pernjehere

Vor 4 Monate
Gamer yt
Gamer yt

Alesia e humbi simpatin me lojën e pistë, Albi mos lejo të përdor si trampolinë Alesia për famë, Albi je King!

Vor 4 Monate
Sokol Deda
Sokol Deda

Ana lleshi do mbetesh histori ne kete program. Meri qunat provoj qe te gjith rrazva llapen.

Vor 4 Monate
Chris Dim
Chris Dim

Kjo Alesia esht shum dinake,aktron

Vor 4 Monate
Perhajgare blabla
Perhajgare blabla

@Naim Hoxhaj Dakort jam me ty; gjen shesh e ben pershesh

Vor 4 Monate
fjoralba ivani
fjoralba ivani

@anxhela ago nuk e di sa e keqe esht por edhe ato fjal qe i tha albit ajo si meritonts albi faree sepse esht nje djal qe vertet esht burr dhe qe ju deklarua per te po prap alesja nuk e vlersoj ate gje dhe dhe e ofendoj shum keq prd,pastaj qe publiku e gjykoj u kthye si e mir dhe e penduar vetem se e gjykoj publiku 😑

Vor 4 Monate
Kim Mmy
Kim Mmy

@anxhela ago po, po kaq e keqe esht, jo se nuk u dashurua por sepse luan karten e viktimes

Vor 4 Monate
Anna Ana
Anna Ana

Ca i pelqejne ketij palloshi Erioni pash Zotin 😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Erjoni kete vit si Atdheu vjet fiks njesoj Copa mishi me dy sy qe beje si te pelveluar ne cdo takim

Vor 4 Monate
Erina E.E.A
Erina E.E.A

Vertet sdi te lidhi dy fjale🙄 dhe ai shikimi sensual qe ato thone ku eshte 🤣🤣

Vor 4 Monate
Angela Haxhillari
Angela Haxhillari

Hahaha vallaj tnjejten pytje e kam bo me veten sa e sa here...po si duket gocat skane pike shije ne zgjedhje

Vor 4 Monate
OT
OT

Fiks 🤦🏻‍♀️

Vor 4 Monate
R pepaj
R pepaj

Fiori zoti ta lumturoft jeten sa e cilter e pa fajshme je e drejt por njerzit keshtu vuajn

Vor 4 Monate
Sjjsshsh Shhshsjs
Sjjsshsh Shhshsjs

Mikela mos qaj Me se je yll... Mos I bej qefin te tjereve..je burreneshe.ata djemte aty nuk te meritojne.....💋💋🤗🤗

Vor 4 Monate
❤DENISA❤
❤DENISA❤

Fjori ❤ Momenti me i bukur i emisionit 😭😭😭😭

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Arjani eshte shume egoist qe per show deshiron ta mbaje Fiorin je studio Fiorin me mire se e njeh Nena nuk e njeh Olsa dhe Arjani qe e duan per klikime ne show. Fiori ka nevoje per tu qetesuar dhe Nena e saj po ben shume mire BORA thote qe ska ndodhur asnjehere me pare qe te largohet nje personazh e pastaj te kthehet Sa gjynah qe Bora e ka memorien me te shkurter se peshku Dori. E ka bere Ledjana, Sindi, Alvisa etj ... Prandaj ju bien klikimet sepse 2 genjeshtra si thoni njesoj

Vor 4 Monate
Rita Bos
Rita Bos

Per zotin isha me lotttttttt nuk mundesha dot, Fjori eshte vajza me e sinqert aty Edhe meriton gjithat Mira!!

Vor 4 Monate
Alba J
Alba J

Alesja aktron shume bukur.

Vor 4 Monate
Sam Tr
Sam Tr

Albi kujdes nganjerzit. Me njezet ftyra...je djal i arire....⭐

Vor 4 Monate
Sara M
Sara M

Mikela me shtini me kajt disa herë🥺 Kjo shihet qe eshte dashuruar me Erionin por Erioni pom qudit qfare njeri po qysh po don me njoft Anen nje K… me K te madhe K.. me shkoll qe eshte pupup turp duhet met ardh more Erion.

Vor 4 Monate
Sara M
Sara M

@besa bese jam dakord me ty amo une si tip i ndishem qe jam u preka nga Mikela besa edhe ratin e Fjorit dhe te Alesias u preka shume, Prime qe shkoi veq me shkoj tu qajt. Qka me bo kshtu eshte jeta😊

Vor 4 Monate
Valentina Balai
Valentina Balai

Po kjo me t gjith dashurohet🤣🤣🤣🤣

Vor 4 Monate
Faton Rudaj
Faton Rudaj

Pse turp Erjonit.! javen qe shkoj Erjoni i kerkoj takim sqarues , ishte vet Mikela qe i tha jo Erjonit takimin e meriton Bledi. Dhe ftoj Bledin ne takim dhe Erjoni e la shum keq..

Vor 4 Monate
Behar Hyseni
Behar Hyseni

Albi je ma i miri,spo di sa ke e sinqert kjo alesia sonte me ty shpresoj qe ka me te vertet e spo ben lojra,me te vertet si ty albi sdo gjen kjo je shum i mir

Vor 4 Monate
Saki Shiba
Saki Shiba

Albi sei una persona eccezionale 👏

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
auroraz Lyrics
auroraz Lyrics

Oh sa momente prekese per Fjorin😢 Mikela he se te beri nder AnaLleshi, mos derrdh lot kot se sja vlen😅 Albi je alamet cuni. Alessaian e paska ber Olsa per uj te ftot. Hajd ishalla do ket ngritje shikueshmerie me kte skenar

Vor 4 Monate
Yuli Mandri
Yuli Mandri

Per petlla me un😅😅😅e ka bo

Vor 4 Monate
Meri Hamo
Meri Hamo

Albi eshte i vertet e vlersoj 💪

Vor 4 Monate
eleni trandalidi
eleni trandalidi

Albi je djali me i mir bravoo!!!

Vor 4 Monate
Joy Principe
Joy Principe

Bora Zemani te uroj cdo dite jetes mbushur me gezim e miq si ne ate feste. Meriton me te miren ne kete bote ...

Vor 4 Monate
Moza Alija
Moza Alija

Albi je shum i mir lum ajo nan qe te ka linde tregove veten per shansin qe i dhe se alesja se meritoj po ishalla ka ndryshu 360 grad ju uroj te arrini deri ne pleqeri e deri ne fundt te jetes te dy bashk me plot lumturi❤❤

Vor 4 Monate
Alpha X
Alpha X

shpresoj qe ky t jet sezoni i fundit se lat nam jeni shum t neveritshem dhe shum t shemtuar ne t gjitha kuptimet ! ta shpifni

Vor 4 Monate
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi

Albi dhe fjori jan më të sinqertit në përputhen.! Ana dhe efi jan vetem per famë..!

Vor 4 Monate
E E
E E

Floket e Mevlanit ishin epike sot. Elemino dhe pantallonat e bardha byrazer dhe je ne rregull me ndryshimet👏🏻😂

Vor 4 Monate
2dak_official
2dak_official

*2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

Vor 4 Monate
anxhela ago
anxhela ago

Pse ca kane pantallonat e bardha

Vor 4 Monate
Miraa
Miraa

Hagahagaaaa

Vor 4 Monate
E E
E E

@ARE Po si ka as te lyera njher 😂

Vor 4 Monate
E E
E E

@Edmond Shahini Nuk te bejne gay floket , ai thjesht si kishte krehur floket i kishte lene ulur sic i ka kur cohet prej gjumi 😂😂😂

Vor 4 Monate
Abc Def
Abc Def

Albi Alesja mos u ndani me kurr ❤️❤️

Vor 4 Monate
Mirsie Rrugeja
Mirsie Rrugeja

Bravo Arjan qe e kupton aq mire ciltersine & naivitetin e Fjorit 👏 bravo edhe dy opionisteve te tjera 👏👏 Mendoj qe pas letres se mamit te Fjorit per te do te ndryshojn sh gjera per mire kundrejt Fjorit sepse ne nje fare menyre nxorri ne pah ate cka eshte ajo vajze per shume e shume persona qe se kuptojn... shpresojm... good luck Fjori 👍 🙏

Vor 4 Monate
Marjeta Marjeta
Marjeta Marjeta

Ana e Leshit gjithmon ka future turinjte gjith books neper ciftet e formuara ..ANA do TE denoje zoti me kto xheste qe Ben

Vor 4 Monate
❤DENISA❤
❤DENISA❤

Qe kur hyri Mevlani po e shoh cdo dite se i jep lezet emisionit ,ndersa Ana Lleshi na i shpifi vjet ,kete vit dhe me keq..Kjo vetem po na çan Edi Ramen se as per aktore sben ,me mir te kishin futur Shqipen femra me realiste e ktij emisioni

Vor 4 Monate
Ambra monaco Monaco
Ambra monaco Monaco

Sa te bukur e ka shpirtin Fiori.Tamam goce uje dhe sapun.Nje fenomen eshte per kohet qe jemi.zoti te ruajte FJORI dhe te uroj suksese per te gjitha ne jeten tende.po sidomos suksese ne shkolle.

Vor 4 Monate
Mirsie Rrugeja
Mirsie Rrugeja

Albit I sugjeroj qe ne qofte se ne situate sidoqofte per mire apo per keq mendohet 2 here... kte radhe te mendohet dhjete here perpara se te arrij ne vendim... Albi dukesh djale flori... te uroj me te miren 🙏

Vor 4 Monate
Eva Bushaj
Eva Bushaj

Kjo ana si ka zemren ja beft jeten zoti

Vor 4 Monate
Stela
Stela

Ana ma mërzite Mikëlën🍯. Askush nuk ia kalon Mikelës mos u mërzit Mikela sepse ke hyr aty bërënda për të dhën maksimumin tënd thjesht❤ki pak durim.🥰

Vor 4 Monate
Rez Art
Rez Art

Un dua te shoh nje takim sqarues mes Bores dhe Donaldit 🙄

Vor 4 Monate
Gerta Gert
Gerta Gert

😂😂

Vor 4 Monate
Islam Perce
Islam Perce

Treshe edhe Beatrix 🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 4 Monate
Antoneta Pp
Antoneta Pp

Me too

Vor 4 Monate
tani tani
tani tani

Mikela per mua je nje vajze shume e zgjuar dhe shume e drejte te ai neandertal qe eshte gershetimi I injorances dhe djallezie cfare I pelqeni

Vor 4 Monate
Bes Bau
Bes Bau

Un prej fillimi kam thene se Fjori dot shkon shum larte.. Esht shum zemermire, por gabon shum dhe me vjen shum keq.. Do ta kshilloja qe Aldisin, Samiun dhe disa Djem tjere as mos i shikon me sy.. Fjori Zemer REFLEKTO.. dhe mos fol shum Zemer..

Vor 4 Monate
Sonila Bregu
Sonila Bregu

Wow !!! analizat e Arjan Konomit sot ne nivel shume larte: Mikela Erjon, Albi Alesja , Fjori mamaja. Sa keq qe konsumohet vec per ket fare programi

Vor 4 Monate
SANIJE HODAJ
SANIJE HODAJ

Rrihe hekurin sa esht i nxehtë me trashgime bora,urime e dashur dhe me një partner që ta meritojë dashurin tende po e mbaj sekret dyshimin se për kë po flas deri sa të të deklarohen vet të uroj jet te gjat dhe suksese të mëtejshme puthe alborin për mua se e ke si shpirt.

Vor 4 Monate
Jeton Gashi
Jeton Gashi

Alesiaa po qan vetem per te mar fam nga publikuu sepse te gjithe e kuptuam se eshte dinake dhe vetem per fam aty.

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Pooooo

Vor 4 Monate
adri.adriana
adri.adriana

fjori ti je vajz shum e cilter.me tvertet ishalla gjen djalin qe ti meriton.je shum e bukur e shum vajz e sincert.❤️

Vor 4 Monate
Leo 23
Leo 23

Ana eshte nji djalle i vertete …!!!

Vor 4 Monate
Melinda Shala
Melinda Shala

Urime Bora edhe 💯Tjera tlumtra 🥂🎂😘

Vor 4 Monate
L Ha
L Ha

Anaaaaaa nje qelbesire!

Vor 4 Monate
Erion Laci
Erion Laci

Albi & Alesja une do kisha shum deshir te ju shikoja bashk edhe te dilni cift, vertet Alesja ka ber gabim qe ka menduar keq per ty sepse ska besuar fare tek ti . Por mendonte gjera negative per ty por Albi harro gjithqka qe ka ndodhu sepse nuk ka njeri ne ket bot qe sben gabime nga me te ndyshmet vazhdoni bashk se jeni cift shum shum i mir se une ju pelqej shum te dyve edhe me ka ardhur shum keq qe ju filluat te distancoheshit ju du bashk edhe pik u kry ky muhabet 🤗😍🥰

Vor 4 Monate
z hab
z hab

Bora Zemani dhe nje 100 e 30 Vite te Lumtura e te gezuara🌠👍

Vor 4 Monate
Anastasia Vera
Anastasia Vera

Fjori je me e mira 🙌

Vor 4 Monate
Lindita Baftijari
Lindita Baftijari

Ky prezantimi i Bores ne cdo prime me knaq vertet e meriton kjo vajze 😍

Vor 4 Monate
❤DENISA❤
❤DENISA❤

Arjan je diamant ❤

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Arjani eshte shume egoist qe per show deshiron ta mbaje Fiorin je studio Fiorin me mire se e njeh Nena nuk e njeh Olsa dhe Arjani qe e duan per klikime ne show. Fiori ka nevoje per tu qetesuar dhe Nena e saj po ben shume mire BORA thote qe ska ndodhur asnjehere me pare qe te largohet nje personazh e pastaj te kthehet Sa gjynah qe Bora e ka memorien me te shkurter se peshku Dori. E ka bere Ledjana, Sindi, Alvisa etj ... Prandaj ju bien klikimet sepse 2 genjeshtra si thoni njesoj

Vor 4 Monate
Soel Soel TV
Soel Soel TV

CFARE LLOJ DIAMANTI ... OSE ME SAKTE CFARE NGJYRE :P

Vor 4 Monate
Marije Mani
Marije Mani

Me te vetet fjalet e Arian konomit jan shum te verteta 🤴 i vertet

Vor 4 Monate
MARE🇦🇱
MARE🇦🇱

😊🥰👍🌟👏

Vor 4 Monate
Perhajgare blabla
Perhajgare blabla

Me pelqeu sot pervec komenteve qe beri per Albin e Alesian. Duket qe Alesia po e ben kete pasi gjithe ketij negativiteti qe ka marre. Pse nuk u transmetua i gjithe takimi me Danielin qe ajo vetem po e shante Albin???. Alesia thjesht po e ben lote falco pasi ka marre komente negative. Takimi i pare Albi+ Alesia i bukur kurse i 2te shume i sforcuar nga Alesia dhe nè prspaskena tere mllef.Pse nuk e vazhdoi me Fjorana cfare donte te thoshte ?? Ajo dinte dicka me shume qe Alesia ja ka thene.100 % AKTRIM NGA ALESIA- AJO THJESHT PO PERDOR NDJENJAT DHE FISNIKERINE E ALBIT. AJO NUK E MERITON ALBIN

Vor 4 Monate
aev
aev

Alesia duket e sinqert qe kerkon falje bravo tkrk falje esht mrekulli e te falesh esht shum gje e bukur kshu qe urime

Vor 4 Monate
Lovelife2021
Lovelife2021

Alesja shum aktore e mir. Pa se publiku e don me Albin e tjeret djem spo I rrisin fansat tash don Albin prap hmmmm 🤔

Vor 4 Monate
Besa Besa
Besa Besa

Albi, ke bere shum gabim qe u more prape me kete Alesian, je super djal. T tha fake ne sy 100 her. Mos u mer me, megjithse do e tregoj koha qe ajo nuk eshte terezi.

Vor 4 Monate
Bardhyl Matera
Bardhyl Matera

Bravo Albi per kulturen dhe largoi xhelozit o vajza e djem

Vor 4 Monate
Kleopatra Kleopatra
Kleopatra Kleopatra

Rresp per mamin e fijorit dhe je shum E mir fijori

Vor 4 Monate
Blerina Kovaci
Blerina Kovaci

Elita je nje 🌟 me pëlqen shume ❤🌟

Vor 4 Monate
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi

Brava Bora e Arjan qe prekni te gjitha temat, Fjori eshte flori, e te gjithe vajzat ne studio

Vor 4 Monate
cookie
cookie

Kjo eshte alesja qe ja marrin energjine pozitive ka nevoje per nje special doktor

Vor 4 Monate
Vlora Jashari
Vlora Jashari

Bora sa e mir je ⭐⭐💓💖💖💖

Vor 4 Monate
Fisnike Sadiku
Fisnike Sadiku

Do doja qe Albi te vazhdonte njohjen ms Tolen! Alesja shume e lekundur.

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

@besa bese po' mua me vin inat me albin tani se u tregua karabush nga mendja

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

@Naim Hoxhaj fiks e pranoi edhe vehte sepse thane njerezit me kane share dhe kritikuar se cfare I bera Albit dhe me nxirrnin mua te keqe prandaj kam ndryshuar edhe mendim

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Alesja beri gjoja sikur i interesonte shume albi i futi dhe nja dy lot korkodili se e pa' qe te gjithe e komentonin per keq

Vor 4 Monate
Islam Perce
Islam Perce

Alesija shum aktore e mirë e Meriton Oscar

Vor 4 Monate
Gree lla
Gree lla

Oj ana te udhzoft zoti oj vajz se ti ishe tmerr moj tmerrrr

Vor 4 Monate
I AM
I AM

Nuk jemi mesu tha Bora me pa nje situate te tille ne përputhen për shuplaken e Mikeles (e qe ska arrit me godit po vetem dicka I hedhi ne preher ne fund) Mire do ishte te ja freskonte memorjen dikush aty, qe te ju kujtohet kur Ana Lleshi e ka godit shuplake Fatjon Kuqarin

Vor 4 Monate
Margarita Daco
Margarita Daco

Albi , je nje djale ah. I mire, por jepi dhe nje mundesi Alessies, midis jush ka sh. pelqim, vazhdoni njohjen , dhe Ishalla dilni cift!Respekte per ju!

Vor 4 Monate
Shkelqim Shabani
Shkelqim Shabani

Jeni me te mirit.....ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit 🤗

Vor 4 Monate
Katerina Kristo
Katerina Kristo

Une dua ti them Albit qe cdo njeri I ndikuar nga dikush apo nga ndonje situate gabon dhe ajo eshte shume e re so ti duhet ta kuptosh dhe ti Albi duhet te jesh atje per Alecian dhe tja shpjegosh cdo gje ajo ka nevoje per ty ti dukesh shume djale me kembe ne toke

Vor 4 Monate
Multi Dimension
Multi Dimension

Nje njeri we ndikohet eshte nje njeri I pasigurt ne vetvete she nje person I till do të lendoj gjithmon! Qendeoj larg jo after

Vor 4 Monate
Kim Mmy
Kim Mmy

Nuk esht aq e re, askush ska detyrim te qendroje per askend

Vor 4 Monate
Albanian blood 🩸
Albanian blood 🩸

Komenti ma Pa vlere sonte nga ti

Vor 4 Monate
Taqo Kola
Taqo Kola

Alesja sot e beri kete sjellje dhe kerkoj falje thjesht nga presioni i publikut

Vor 4 Monate
besa bese
besa bese

Po e tha edhe vete se po kerkoj falje sepse publiku me kane bere shume te keqe

Vor 4 Monate
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj

Po' pse Ca' . Po' e pa' ajo qe ju kundervune te gjithe ne komente

Vor 4 Monate
Ricky Escobar81
Ricky Escobar81

flori je flori, ❤️ ti i meriton mate miren mos u dorzo kurr 😊

Vor 4 Monate
Bardha Bardheti
Bardha Bardheti

Djali me I sinqert eshte Albi...

Vor 4 Monate
Mister Saimir
Mister Saimir

Nuk mendoj se ka nje cun te vertete te sinqert Sa albi aty ne perputhen albi njeriu me i paster ne programe bravo albi

Vor 4 Monate
Njeri Mir
Njeri Mir

Cifti me i bukur Alesia❤️❤️Albi

Vor 4 Monate
Dp P
Dp P

Albi nje djale i shkelqyer Shiko ndonje vajze tjeter Harohe kete vajjze nuk eshte per ty

Vor 4 Monate
Ajet Thaqi
Ajet Thaqi

Albi esht djal korekt.Eti Alesja djal si Albi as ne katalog sun dota xhesh.

Vor 4 Monate
L S
L S

Albi gjithmone do kesh dy probleme me Alesian…. Jeni krejt ndryshe

Vor 4 Monate
Nora6009
Nora6009

Yesssss Albi dhe alesja 💗💙💗💙

Vor 4 Monate

Nächster

Poppy Playtime: Chapter 2

2:44:51

Poppy Playtime: Chapter 2

Markiplier

Aufrufe 5 940 443

Wenn der Opa jeden hops nimmt😂AlpaySanti #Shorts

0:45

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm

1:51:56

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk

Aufrufe 1 183 971

Çok Güzel Hareketler 2 - 118.Bölüm

2:2:58

Çok Güzel Hareketler 2 - 118.Bölüm

Çok Güzel Hareketler

Aufrufe 2 514 650

HEROIN-ABHÄNGIGE trifft DROGEN-DEALER | Das Treffen

30:00

HEROIN-ABHÄNGIGE trifft DROGEN-DEALER | Das Treffen

Leeroy will's wissen!

Aufrufe 627 292