Alberije Hadergjonaj - Asnjehere Official Video HD

Gerta Gerta
Gerta Gerta

Teksti Dua të degjoj që je i lumtur Ti nga unë mos prit më asnjë lajm Unë ti dhashë të gjitha pa mu lutur Jo nuk jam penduar,jo s'do qaj... Si një rrugë e zbrazur zemra ime! Është një vënd i huaj, nuk e njoh Koha i rrënoi edhe kujtimet Dhe kjo rrugë të lutem mos t'kaloj... Po kalon një ditë dhe prapë një tjetër...më mungon... Jo nuk dua vetës të vërtetën T'ja pranoj... Asnjëherë... Nuk do të jemi si më parë Asnjëherë... Nuk do të besoj që jemi ndarë Asnjëherë... S'do të di të jetoj unë jo pa ty Asnjëherë... Unë dhe ti s'do të jemi dy Si një orë e ndalur janë mendimet Emri yt më dhëmb kur e dëgjoj Unë i fsheha lotët dhe kujtimet Në një vënd që kurrë mos ti kërkoj... Po kalon një ditë dhe prapë një tjetër...më mungon... Jo nuk dua vetës të vërtetën T'ja pranoj... Asnjëherë... Nuk do të jemi si më parë Asnjëherë... Nuk do të besoj që jemi ndarë Asnjëherë... S'do të di të jetoj unë jo pa ty Asnjëherë... Unë dhe ti s'do të jemi dy

Vor 5 Monate
Flora flora
Flora  flora

Kesaj kenge dua ti ve nje emer : "Kenge e Pavdekshme "

Vor year
Albania
Albania

Si ty

Vor 3 Monate
Orgita Marku
Orgita Marku

E pavdekshme esht🥺

Vor year
Mimoza Tako
Mimoza Tako

Ndër baladat më të bukura, në formë dhe përmbajtje, me vokal unik njëkohësisht!

Vor 5 Monate
Zoge Zoge
Zoge Zoge

Evergreen do te mbese

Vor 7 Tage
Seriale Turke
Seriale Turke

Do ju tregojme atyre qe u munduan te te ulnin se ti nuk krahasohesh me ta ASNJEHER! ❤ LOVE U Q U E E N

Vor year
denada sina
denada sina

kp On Pl

Vor year
erjon gjoni
erjon gjoni

Kjo keng eshte nje perl. Bravo Alberie 💙💙

Vor year
dorina dorina
dorina dorina

Akoma e degjoj shum ket kg fantastike

Vor 3 Monate
Klaudia Levis
Klaudia Levis

Kjo kenge perveqse eshte perlë më vete🙏............vret☝je gjigande Alberije👸👑💧🌟👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor year
Baby Girl
Baby Girl

2021 ka na nje?

Vor year
Bujar Gjoni
Bujar Gjoni

Nje dashuri

Vor Tag
Lucjana Topalli
Lucjana Topalli

2022

Vor 4 Tage
Majla Horaj
Majla Horaj

2022

Vor Monat
Emanuela zerani
Emanuela zerani

Po dhe 2022😔

Vor 2 Monate
Wendi
Wendi

2022 👍

Vor 3 Monate
krasniqi reshat
krasniqi reshat

Nje nder baladat me te bukura shqiptare

Vor year
Dea
Dea

2022 dhe akoma e degjoj🥰❤

Vor 6 Monate
R Gj
R Gj

Kenga ime e preferuar e Alberie Hadergjonaj.

Vor year
Aurora Lila
Aurora Lila

Je shum e mire ti 🌹Suksese gjithmone ❤

Vor year
Rory Dautaj
Rory Dautaj

Asnjehere sdo kete nje balad si kjo♥️

Vor year
Keo Rakollari
Keo Rakollari

2022 e degjoj dhe prap me rrenqeth je shum e talentuar ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
D J.J
D J.J

Albanians omg, so beautiful 😍 💖 🇦🇱

Vor 5 Monate
Patrik Kurti
Patrik Kurti

Alberia ka shumë hite. Edhe është shumë e bukur you're the best 😘👍

Vor year
Harbineta Gerbeshi
Harbineta Gerbeshi

Super këngë 😍

Vor year
kleona leka
kleona leka

Ty auto stop sign

Vor 6 Monate
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci

Ee adhuroi ket keng sado qe vitet te ikin alberie je e madhe e pazevendesueshme bravo 👏👏👏👏👏👏👏

Vor year
Zana Shehu
Zana Shehu

Ti ke lindur te jetosh vetem per kengen Te tjera impenjime jane barre per ty nuk i mban dot e dashur Suksese te uroj

Vor Monat
Kasandra
Kasandra

E dashuroj kete Kenge🥺❤️

Vor 6 Monate
Nadia Ruka
Nadia Ruka

Po plaku pak dhe ti moj princeshe. Kenga shume e bukur. Interpretimi super. ❤❤

Vor year
Eglantina Prenga
Eglantina Prenga

🤣🤣🤣nuk don😜

Vor Monat
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci

Shume balade e bukur....🔝🔝🔝

Vor year
Vali Amal.
Vali Amal.

Keng per ne eurosong e madhja dhe e bukura alberie👸💯

Vor 5 Monate
Gezim Naco
Gezim Naco

Bukur. Keshtu gjithemone. Kenget e tua I pelqej . Respekte, edhe suksese .

Vor year
Ildes Lamaj
Ildes Lamaj

Kjo kenge nuk vdes kurre❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
Aferdita Lamce
Aferdita Lamce

E pa arritshme me zerin tend Aka kenge te interpretuar nga ty Alberi qe nuk pelqehet? Bravo .

Vor year
Alda Hima
Alda Hima

Unglaublich !!!🤩🤩🤩,,, wie immer die beste .

Vor year
Laura Turnu
Laura Turnu

Kjo kenge do me ndjeki gjith jeten 😔 2021

Vor 8 Monate
Erina Gashi
Erina Gashi

Fillimi i vitit 2022 a ka ndonje qe e degjon ende kete perle

Vor 6 Monate
Rita Demo
Rita Demo

Te pergezoj per sfidat...❤

Vor year
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Bravo alberije 👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰🥰

Vor year
Gezim Naco
Gezim Naco

Bukuroshe.. Shpirt. FISNIKE. TE BEKOFTE Zoti MOTER Alberi.

Vor year
Faviola E
Faviola E

Dhe ne 2022 kjo kng esh e pavdekshme ♥️

Vor 6 Monate
Dean Karaj
Dean Karaj

Kenga me e bukur e Alberies.Nentor 2020 !!!

Vor year
Ervin Doleci
Ervin Doleci

2022 dhe kjo kenge te shton vuajtjen me keq

Vor 3 Monate
greta kerri
greta kerri

So beautiful ❤️❤️

Vor year
migena hamlli
migena hamlli

Je e mrekullueshme ❤❤❤❤❤💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Vor year
vina grbr
vina grbr

2022 edhe akoma ngelesh nje kenge ⭐⭐

Vor 6 Monate
Vali Amal.
Vali Amal.

2022 perle Alberie ❤

Vor 4 Monate
komb kombetari
komb kombetari

Ilaq për shpirtë..

Vor year
Luce Kalariu
Luce Kalariu

Dhe mbas shum vitesh qe e ndegjoj , kjo keng esht e pavdekshme,super

Vor year
Ilir Aliaj
Ilir Aliaj

Kjo. Muzik. eshte e. bukure. si. ty❤️❤️👌😍

Vor year
Resa Resa
Resa Resa

Kenga ime e preferuar ❤️ je nje yll

Vor 5 Monate
tatjana veisllari
tatjana veisllari

Kenga ime epreferuar shum prekse po dhe shum ebukur bravo

Vor 6 Monate
Berlin Germany
Berlin Germany

2022. Super Artiste je Arberie

Vor 5 Monate
Μιραντα Φουσατζια
Μιραντα Φουσατζια

Bravo shum bukur 🤩💎

Vor year
Ana Ann
Ana Ann

2022 akoma e dëgjoj !

Vor 4 Monate
Edita Sinani
Edita Sinani

😍asnjeher nuk dot te jemi

Vor year
Sokol Bali
Sokol Bali

Shume e bukur dhe e ndjere

Vor year
Meri Mlleza
Meri Mlleza

2022 po degjoj kete perl

Vor 6 Monate
Anila Xhima
Anila Xhima

Bravo keng super

Vor year
Sheribane Berisha
Sheribane Berisha

Keng e pa vdekshme 👏👏

Vor 9 Monate
Teuta deliu
Teuta deliu

Mbretëreshë!

Vor year
Joni Joni
Joni Joni

2022 still 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
Milika Ademi
Milika Ademi

Bravo do ngelet nji hit i pa haruar

Vor 5 Monate
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj

Shume bukur kenga

Vor 7 Monate
Yuhuuu
Yuhuuu

Ca zoni ke o zot 😍 se di pse kaq pak views kjo keng

Vor 5 Monate
Ilir Aliaj
Ilir Aliaj

Shume. e. bukur.muzika

Vor year
Sara Stern
Sara Stern

Yy dreq sa paske ndryshu , ngjyra e flokeve te shkon shume 🤩

Vor year
kera e Songyl
kera e Songyl

2022 A ka naj nji qe e degjon 😍😍

Vor 6 Monate
Tony
Tony

Alberia si 30 vjece.Super. From Germany.

Vor year
My_baby_hot🦁
My_baby_hot🦁

Kenget e pavdekshme 2022

Vor 5 Monate
Naser Muslija
Naser Muslija

Supper Faleminderit..

Vor 9 Monate
avemir dokollari
avemir dokollari

Asnjëherë nuk do jemi si me par 2022

Vor 5 Monate
Jesmina Celepija
Jesmina Celepija

2022 asnjeher si perpara.......

Vor 5 Monate
Gloria Comani
Gloria Comani

Super kenge

Vor year
Natasha Guli
Natasha Guli

Sa kenge e bukur

Vor year
kera e Songyl
kera e Songyl

2022 A ka naj nji qe e degjon 😍😍

Vor 6 Monate
Vio_ F
Vio_ F

2022! super kenge

Vor 6 Monate
Eno Doraci
Eno Doraci

Po e bazuar ne histori te histori te vertete eshte kjo.kenga?

Vor 5 Monate
Fatmira Musaraj
Fatmira Musaraj

2022 ka ndonje qe e kane zemren e thyer 😂

Vor Monat
Vlora Fetahi
Vlora Fetahi

01.01.2022 i‘m still here.. duke vuajtur😂

Vor 6 Monate
Apfelmus
Apfelmus

O zot sa e dua kit kange bravo pre

Vor year
lira vogel
lira vogel

❤💋⚘

Vor year
Alina Demiri
Alina Demiri

❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor 6 Monate
Valentina Gojani
Valentina Gojani

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
Beso Ku
Beso Ku

Asnjëherë ......

Vor year
Elda Agalliu
Elda Agalliu

👍👏

Vor year
Zoge Zoge
Zoge Zoge

EVERGREEN💥

Vor 7 Tage
ERLIND FAHRIU
ERLIND FAHRIU

2022 degjohet me rusi

Vor 5 Monate
nina -🧚‍♀️Janina
nina -🧚‍♀️Janina

Superr kong 💖💖💖

Vor year
Mimoza Graceni
Mimoza Graceni

❤️

Vor year
Hamed Mhamed
Hamed Mhamed

Any body knows the Girl’s name in the videoclip!! I love kosova as I want to visit sooner ❤️🇱🇾🇽🇰

Vor year
Silva Bregu
Silva Bregu

Enxhi Cuku

Vor 6 Monate
BIG ALBANIA 🇦🇱
BIG ALBANIA 🇦🇱

ML ❤️❤️ forever

Vor 3 Monate
Qamile Qamile
Qamile Qamile

2022 perfect

Vor 4 Monate
Linda Lindaa
Linda Lindaa

Keng me shum Ama shummm dmth hmmmm😢

Vor 5 Monate
Luce Kalariu
Luce Kalariu

24/05/2022 la più bella canzone che mi piace un sacco

Vor Monat
Besiana Dauod Haderi
Besiana Dauod Haderi

E kisha degjuar disa here kete kenge por sot e kuptova rendesine e tekstit, Nuk e dija qe ishte kaq e Ndjeshme

Vor Monat
Gani Baha
Gani Baha

Bravo

Vor 9 Monate
Shkelqim Shabani
Shkelqim Shabani

Prsh ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit....

Vor 7 Monate
Marjo Marjo
Marjo Marjo

❤❤❤❤❤

Vor year
Nora
Nora

❤️

Vor year
A D
A D

Kush e degjon akoma 2022

Vor 3 Monate
Eggy mma
Eggy mma

❤❤

Vor year
lovelikeyoudo
lovelikeyoudo

Asnjeher💃

Vor 5 Monate
Abazi Ornela
Abazi Ornela

👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 9 Monate
Tereze Jakaj
Tereze Jakaj

nje njeri qe e do as ni her nuk harrohet

Vor year
Fatime Isufaj
Fatime Isufaj

👌👌👌

Vor year
Sanije Haziri
Sanije Haziri

💜

Vor 10 Monate
paris paris
paris paris

🇦🇱🇦🇱

Vor year
Me And me
Me And me

😇🥰

Vor 9 Monate

Nächster

Arberie Hadergjonaj - Miresia dhe e Verteta

6:05

Arberie Hadergjonaj - Miresia dhe e Verteta

Alberije Hadergjonaj

Aufrufe 110 000

Teuta Selimi - Miqte e mi (Official Video)

4:20

Teuta Selimi - Miqte e mi (Official Video)

Teuta Selimi

Aufrufe 7 500 000

Semi Jaupaj - Jetike (Kenga Magjike 2021)

3:19

Semi Jaupaj - Jetike (Kenga Magjike 2021)

Semi Jaupaj

Aufrufe 7 200 000

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

4:55

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

Mentor Music

Aufrufe 141 000

Remzie & Nexhat Osmani - Mos u kthe (Official Video)

4:42

Remzie & Nexhat Osmani - Mos u kthe (Official Video)

Remzie & Nexhat Osmani

Aufrufe 6 600 000

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

3:18

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 23 000 000

Semi Jaupaj - Mos u kthe

3:14

Semi Jaupaj - Mos u kthe

Semi Jaupaj

Aufrufe 17 000 000

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

3:26

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

ONIMA

Aufrufe 30 000 000

Murda & Hadise - Imdat (prod. Spanker)

4:47

Pajel - Blockstar [official video]

2:44

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

2:52

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

AVD Digital

Aufrufe 16 413 870

SOPHIA - Schmetterling (Official Video)

2:33