Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

 • Am Vor year

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Written by Alban Skenderaj
  Producer: Lorenc Aliaj
  Video: Provideo

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
  iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
  AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

di caprio state
di caprio state

Kush mendon qe *ALBAN SKENDERAJ* duhet te na perfaqesoj ne eurovizion ?

Vor year
Gjulie Gjata
Gjulie Gjata

E meriton

Vor 4 Monate
Viola Xhema
Viola Xhema

Pa diskutim po

Vor 10 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

Super kenge si shpirt Albani

Vor year
Sophia K.
Sophia K.

Ky eshte I vetmi shqiptar kengetar qe e di shqipen kaq mir dhe i lidh keto fjal kaq bukur saqe dikur i perdornin tani jo me thjesht bukur paster me pak fjal te qeteson shpirtin ky njeri 🙏🏻👏🏻Alban Skenderaj

Vor year
Valbona Banaj
Valbona Banaj

X

Vor Monat
Marsel Toraj
Marsel Toraj

Llpppp

Vor 2 Monate
ani metaj
ani metaj

@Bleri Ida nga esht ore 😂😂😂 shikoja orgjinen mire 😉

Vor 3 Monate
Kriton Zdrava
Kriton Zdrava

M

Vor 5 Monate
kristjana😁
kristjana😁

Alban sa njeri ithjesht që je të kam dhe komshi. Ka vajza ime një foto me ty. Të duam si familje të kemi të preferuarin si dëmos un 🌻

Vor year
Anxhela Ferfelli
Anxhela Ferfelli

@Anisa Gjelaj Mesoni Italisht italisht falas

Vor 5 Monate
Anisa Gjelaj Mesoni Italisht
Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

Pershendetje e dashur nese deshiron Te mesosh italisht falas mund Te kalosh nga kanal im Faleminderit ☺️🙏

Vor year
Alisa Fanh
Alisa Fanh

Jan shume pak ata qe dine te kendojne. Femrat pozojne nje trup te zhveshur dhe meshkujt makina luksi dhe mendojne se jan artist. Ky eshte nje videoclip i thjesht dhe me me shume vlera se b.... e seciles. Nje ARTIST i vertet suksese te metejshme

Vor year
Artan Shyti
Artan Shyti

@dolimi jotoo ...shume e sakte....dallohet Albani nga TURMA...Eshte identiteti i muzikës se lehtë Shqiptare...Kenge me ndjenja bën....

Vor 9 Monate
Artan Shyti
Artan Shyti

Mëse e vertetë Anisa..MUZIKA dhe tekset e kengeve po bastardohen...Albani eshte kengetare me identiteti .....dallohet nga TURMA....

Vor 9 Monate
Geta Tonica
Geta Tonica

🤔🤔🤔🤔

Vor 10 Monate
Amalia Luli
Amalia Luli

👌👌

Vor year
Arsen Deda
Arsen Deda

👌👌

Vor year
fabiola xhaholli
fabiola xhaholli

Ti je pasuri per muziken shqiptare.Qetesi e shpirtit je, te lumte je thjesht unik.

Vor year
Kristi Bodurri
Kristi Bodurri

Vec 1 kitare, natyra dhe 100% Talent♥

Vor year
Mad 💢 Max💘
Mad 💢 Max💘

Pikerisht

Vor 11 Monate
Marsela Elezi
Marsela Elezi

Këngët e tua janë perla!🥰🌟 Ti nuk na zhgënjen asnjëherë!👑 Je një artist me vlera të mëdha!🙏

Vor year
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Eh, ta dije sa të duam ne ty.....♥️

Vor year
geri gerii
geri gerii

Nëse gjithë artistët po këndojnë në dialektin Kosovës. Albani është i vetëm qe këndon në gjuhën standarde 🇦🇱 ❣️🖤❣️🖤❣️🖤

Vor year
Stelina Musta
Stelina Musta

Suksese Alban Skenderaj 👏👏 Ke bëre një këngë perlë 👌 Kjo kënge do te jetë hit për vitin 2021 👏 Ti si çdo herë na bënë këngë të mrekullueshme, dhe asnjëherë nuk na zhgënjen 🥰 👏 👌 Je artisti më me vlerë i muzikës Shqipëtare Je dhe do te mbetesh gjithmonë IL MIO IDOLO 🥰

Vor year
mirela abilaj
mirela abilaj

Kenge perle si gjithmonë kenget qe ben jane super

Vor 11 Monate
Vilson Isufaj
Vilson Isufaj

❤️

Vor year
vliduu zeeb
vliduu zeeb

"Alban Skenderaj" emri qe i jep pesh fjales artist.

Vor year
Vincenzo sokoli jam me te miret
Vincenzo sokoli jam me te miret

Ooo Zottt!! Faleminderit qe ekziston zeri jot qe te qeteson shpirtin!!! Sa te dua une tyyy sa te dua une tyyy!! 💕💕💕💓💓💓💓💗💗💗💖💖💖👑👑👑👑👑🙏🙏🙏🌟🌟🔥🔥🔥🔥😍😍😍💫💫💫👇👇

Vor year
aldi ombra
aldi ombra

Nem i cik e mua nga ndjenjat e tua😅😉

Vor year
Ermira Hasa
Ermira Hasa

O

Vor year
maks bit
maks bit

Uau qenke e ti zjarr si kenga😂😂😂

Vor year
Tao Bendaj
Tao Bendaj

👍✌⚘

Vor year
Pau la
Pau la

Muzika Shqiptare i numeron si gishtat e dores artistet me vlera dhe ti Alban je nje nder ata 👏

Vor year
Ayla Ayla
Ayla Ayla

Si gjithmon Albani vetem mrekulli ben! E duam dhe 1 kenge ritmike per veren ,na e ploteso kete deshire!!!🙏🙏🙏

Vor year
Lycan Wolf
Lycan Wolf

Nje keng qetesuese e relaksuese qe zbut shpirtin. Bravo alban keto Jan kenge qe ja vlejn 😊

Vor year
Football18
Football18

Kenge qe te qeteson shpirtin e te hap mendjen 🙏

Vor year
Amalia Luli
Amalia Luli

Shum e vertet rovi dhe un si ty mendoj ashtu esht kenge shum super 😊🤗

Vor year
yuoop noke
yuoop noke

A jam e vetmja qe jam perlot me kete ze e tekst😢😢?

Vor year
Asle 321
Asle 321

nuk ka nevoje ta degjosh njehere kengen, qe ta pelqesh.Cdo kenge eshte dashuri. Ky eshte artist me plot vlera.

Vor year
maks bit
maks bit

Po cdo kenge mund te jete dashuri, por ka vec nje qe ben diferencen

Vor year
Xheni Myftarago
Xheni Myftarago

Alban Skënderaj si gjithmonë na mahnit me këngët e tij! Një këngë shumë e bukur !(Fiks si "zjarr me shpirt") ♥️♥️

Vor year
Luftar Merdini
Luftar Merdini

Alban skenderaj shiqyr zotit qe t kemi ne shqiptart. Je I mrekullueshem

Vor year
Silva Selishtaj
Silva Selishtaj

Perlë 🤍 Sa me fat qe te kemi ne mesin tonë Alban 🙏

Vor year
Revina Hida
Revina Hida

My fav singer 🥺🥺🥺i vetmi kengetar qe nxjerr fjale shpirti dhe qe tingellojne aq embel ne shpirtin toone ❤❤🥺

Vor year
Marije Gogo
Marije Gogo

Albani i vetmi kengetar ne Shqiperi Eshte unik Nuk ka tjeter si ai 💕

Vor year
linda bleta
linda bleta

Sa e bukur! Si gjithmone Albani vjen me nje kenge qe nuk mjaftohesh me nje here te degjuar! Paska ndryshuar dhe stilin e flokeve dhe qe i shkoka shume! Bravo Alban!

Vor year
Floreshe Shehu
Floreshe Shehu

Alban ke emer te bukur ke zemren poezi jemi me ty krenar nga mallakastra dhe Vlora dhe gjithe bota mbare 👍👏👏👏👏👏🙏🙏

Vor year
Rudina Shaba
Rudina Shaba

Mezi presim cdo kenge tenden na qeteson shpirtin harrojm hallet per pak faleminderit qe egziston nje kengetar si ty

Vor year
l h
l h

Ti kendosh dashurise, emocionit, sinqeritetit, jeteses se thjeshte e te paster...ndjenjave me te kulluara. Ne nje aspekt me kujton per Krijuesin, Zotin e gjithesise qe ka krijuar ndjenjat sa nje univers dhe bashke me to zemra, mendje, zera e tinguj qe arrijne ti prezantojne bukur ato!

Vor year
Juliana Celaj
Juliana Celaj

Sa dashuri e embelsi permban ❤️juaj e sa na jep ne ....pafundesisht nje miresi qe vetem shpirti jusj i bukur di te dhuroje ....,,,,,,,,,,,,,,faleminderit 🌹

Vor year
fabss
fabss

Thjesht magjikeee🌟 Alban uroj që të arrish sukses sa më të lart sepse meriton më shumë. Sa keq që artistët si ti në Shqipëri jan pak 🌟😍

Vor year
AlexF1
AlexF1

Suksese Alban Skenderaj, kjo kenge do jete perla e veres 👏👏🧿

Vor year
Moon Child
Moon Child

Muzika e Albanit është thesar Këngë perlë❤️

Vor year
Anthony Jackboy
Anthony Jackboy

Si gjithmone i perkryer... Teks , muzike , orkestrim interpretim i mrekullueshem.. I vetmi kengetar shqiptar qe kendon SHQIP.. ALBAN SKENDERAJ je me i miri ... Asnjehere nuk na zhgenjen...

Vor year
Leona Sula
Leona Sula

Thjeshtë pa e dëgjuar e dija që kënga nuk do më zhgënjente! Je po i njëjti që njoha kur isha e vogël diku 7,8 vjeçe dhe zëri yt më tërhoqi dhe çdo këngë e jotja u fiksua në mendjen time,edhe sot e kësaj dite di të të them je perfekt në çdo aspekt! Respkte dhe urime të mëtejshme Alban!🥰🥰

Vor year
Ilda
Ilda

Si gjithmone super kur degjoi zerin e Albanit me duket sikur jam ne parajse🤲🤲

Vor year
Miranda Dada
Miranda Dada

Nuk kalon asnje dit pa degjuar kenget e tua 🤗

Vor year
Megi Tuci
Megi Tuci

Shume kenge e bukur! ♥️ E ndjere ne cdo melodi qe percjell dhe energji pozitive 😌🙏

Vor year
Greda Sharra
Greda Sharra

Si gjithemon Albani godet ne shenje, muzik e qete, pafjalor banal, pa femra ne clip kengetare te tille jan te rralle.

Vor year
Jeta Jetmira
Jeta Jetmira

Nje keng qe s'mjafton ta degjosh vetem nje her!!!! Si gjithmon I pa arritshem ne thesaret qe u dhuron fansave😍😍😍😍

Vor year
seiom jvony
seiom jvony

Fire 🔥

Vor year
Zhilberta Dine
Zhilberta Dine

Thjeshtesi,embelsi dhe dashuri.Tekst brilant,shembulli i vetem i vertete i muzikes shqiptare.

Vor year
Samo Samsi
Samo Samsi

A mor ALABN sa keng te bukura qe ke ber sa her na kan ber dhe te qajm me kto kenget etua po kjo qenka perl o super stari i shqiperis kjo keng na i nxjer lotet sa po e degjon fjalen e par sikur je brenda shpirtit ton dhe sikur edi cfar duam te shprehim je i math je i pa vdekshem 😍😍😍

Vor year
Adela Fiorela
Adela Fiorela

Shume këngë e bukur, relaxuese... Bravo Alban, si gjithmonë i mrekullueshëm, kurrë nuk zhgënjen me këngët e tua ♥️

Vor year
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Vetem si Albani nuk ka te dyte esht ai dhe asnjeri kenget e tij jan perle asnjeher nuk zhgenjen dhe hitet e tij degjohen me kenaqsi ♨️🌠👏

Vor year
Jesmina Jano
Jesmina Jano

Super kenge..Fjale te thella dhe plot ndjenje ,,,BRAVOOO Alban si gjithmone i papare ne kenget e tua ...

Vor year
Casey✨
Casey✨

Alban’s voice and lyrics will pure your soul ❤️

Vor year
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Yes

Vor year
Doris CrazyDory Schlauch
Doris CrazyDory Schlauch

I can't understand a word but this music, this man and this feeling in this beautiful voice fascinate me very much 😎😍 Keep doing 👏👌

Vor year
Doris CrazyDory Schlauch
Doris CrazyDory Schlauch

@rexhina shapllo na dann - dankeschön 😊🙋‍♀️

Vor 11 Monate
rexhina shapllo
rexhina shapllo

@Doris CrazyDory Schlauch Bitte schoen! 🥰💋

Vor 11 Monate
Doris CrazyDory Schlauch
Doris CrazyDory Schlauch

@rexhina shapllo wow, wow, wow thank you really very much. 😊😎 Exactly what i thought about this song 😊 now I like it even more 😊

Vor 11 Monate
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

@Doris CrazyDory Schlauch your name is like mine 😁

Vor 11 Monate
Bianka Prendi
Bianka Prendi

Lumturi shpirterore kenget e Alban Skenderaj❤️❤️❤️❤️

Vor year
Sheme Sheme
Sheme Sheme

Kenga super Po sa inat me vjen me keta qe bejn dislike, nuk e kuptoj pse e bej kete, me mire mos bej gje gjare ose mos e dgj fare po jo ti besh dislike kesaj vepres se shkruar me kaq dashuri qe te qeteson shpirtin Alban je nje nga me te miret e kesaj bote ❤🥰

Vor year
e verteta historike
e verteta historike

po ka serbe e greke interneti sa te duash qe futen vetem per te bere dislike muzikes shqiptare

Vor year
Florida Zeqiraj
Florida Zeqiraj

Na kenaqe shpirtin me kete kenge Sa here qe nxjer kenge te re them kjo eshte kenga me e bukur🤣 Po te me pyesi dikush kush eshte kenga me e bukur e Albanit betohem qe nuk di ke te zgjedh sepse te gjitha jane nje perle e vertete. Me fat qe kemi nje artist te tille ne Shqiperi Suksese Alban You are the best

Vor year
Blerina Veizi
Blerina Veizi

Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

Vor year
Princess Barbi
Princess Barbi

Beautiful voice and song!😍😍Bravo!!👏👏🇷🇴🇷🇴🇷🇴😘😘❤

Vor year
Marfita Domi
Marfita Domi

Nje kenge shume e dashur,e embel ,relaxuese,bravo Alban👏👏😘😘

Vor year
Klea
Klea

Faleminderit o alban x keto keng qe sjell qetesi dhe ilac x shpirtin qetesi e ilac dhe x veshet se kto koh ca spo degjojm 🙏🏻👍❤️❤️❤️ Me vjen keq qe artistet dhe talentet e vertet vleresohen kaq pak 🥺🥺

Vor year
Erik Boli
Erik Boli

I vetm artist qe e mban muziken Shqipetare gjalle Alban Skenderaj per Eurovision 👌👏🇦🇱👏

Vor year
Sabjona Hoxhaj
Sabjona Hoxhaj

Kenget me kuptim vetem ti i kendon o Alban Skenderaj😍😍 artisti m i mir q ekziston🥰🥰

Vor year
Krisenda Gjata
Krisenda Gjata

Je i mbrekullushem, ti je unic .je diamat i muzikes Shqipetare .❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor year
Bruna Ibra
Bruna Ibra

Te qeteson shpirtin! Suksese 🙏🏻👏👏👏⭐

Vor year
albanian Ever
albanian Ever

e nise ne 2005 me vetem ty dhe kurr si ndale e sot 2021 je po i njëjti artist je on top apsulut artisti me i mire qe kemi shqiptare dhe pse sot degjohen paret dhe droga dhe femrat lakuriq kenget e tua do ngelin nje jet te tere 🙏❤️

Vor year
Elona Mile
Elona Mile

Shum kenge e bukur vetem ty te degjoj Alban je yll dhe kengetar me I mir ne bot

Vor year
yuoop noke
yuoop noke

Ka lezett te kenaqet shpirti me fjalet ne shqip, fjale shpirti , fjale zemre qe kane tingullin me te bukur kur i thur ti ne kenget e tua😍😍😍

Vor year
Sonila Cemeri
Sonila Cemeri

Kenge shqipe e paster...mire qe kemi nje kengetar si Albani 🥰🥰❤❤❤❤❤❤

Vor year
Ike Cerri
Ike Cerri

Nje perle!Artist i pazevendesueshem!Shume sukses te uroj!

Vor year
V K
V K

Alban, faleminderit pér kéng té bukura qé na dhuron!!!💙

Vor year
Genève🇨🇭Suisse
Genève🇨🇭Suisse

Nje ze super i vecante,nje kenge e mrekullueshme.Alban je unik !

Vor year
Maria Lamaj
Maria Lamaj

Na kenaqe o Alban me kenget e tua gjen shpirti qeci!!! Bravooo🥰

Vor year
Sonila Zeqo
Sonila Zeqo

😍😍😍 Kenge qe te prekin shpirtin dhe qe i kupton. Super ❤️

Vor year
Blerina Malaj
Blerina Malaj

Zoti ka krijuar tyja qe te na qetesoj shpirtin super keng 🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤

Vor year
Anxhelo Zeneli
Anxhelo Zeneli

Me i miri kengetar ne vend cdo kenge te ngjall emocion.👍👍👍👍👍👍

Vor year
Luih Hazëk
Luih Hazëk

Alban do t’i duhej të ishte ndër artistët më të mirë në Shqipëri dhe Evropë. ❤️👏👏👏

Vor year
Klarisa Lulati
Klarisa Lulati

Kengetari im i preferum te rujt zoti bashke me familjen tende🙏

Vor year
Marjana Koci
Marjana Koci

Keng qe te qetson shpirtin 😍te duam Alban"je unik🙏

Vor year
T.Ç.
T.Ç.

Me kete kenge dashurohesh me njeriun tend te zemres,sa here qe e degjon dhe sa here qe ia dergon.faleminderit je idhulli im,respekte.💯❤👍

Vor year
T.Ç.
T.Ç.

@seiom jvonyOouu,faleminderit shum per vargjet qe ke shkruar,uroj te jesh dashuruar keshtu si un me njeriun tend te zemres,ose nese nuk je,uroj te dashurohesh me ate qe ndjen me shume.👍❤

Vor year
seiom jvony
seiom jvony

ty njeri thuam a e ndjen dhe ti kte zjarr ne shpirt qe digjet dalngadal a me do ti do ti do ti sa te dua un ty a me do ti do ti do ti sa te dua un ty a me do ti do ti do ti sa te dua un ty

Vor year
ThatGirl
ThatGirl

Ohh Alban,je si ilac per shpirtin!

Vor year
E. K
E. K

Dashuri me degjim te pare!!! 🥺💓💓💓 🌹"Sa te dua une ty, nuk te do ty njeri"🌹

Vor year
jamun aidjali
jamun aidjali

"Alban Skenderaj" emri qe i jep pesh fjales artist.

Vor year
Amalia Luli
Amalia Luli

Po esht e vertet kshtu mendoj dhe un 😊😊

Vor year
Victoria Dallas
Victoria Dallas

I’m so in love with this song....I can’t stop listening this awesome song ❤️❤️❤️❤️

Vor year
Albana Capo
Albana Capo

Qetesi shpirti kjo Kenge ...Albani kengetari me i mire ne shqiperi 💓

Vor year
J D
J D

Your voice is beautiful ☺️

Vor year
adriatik bregu
adriatik bregu

Urime pafund per tingujt e embel qe percjell tek cdo kenge por e per tekstet unike.Ka lezet te te degjosh teksa kendon,je zë i rralle Shqiptar.

Vor year
jara
jara

Këngë që ta kenaq shpirtin 👏👏👏❤❤❤

Vor year
Feruze Ymeraj
Feruze Ymeraj

Bravo Alban keng shum e bukur ♥️👑

Vor year
Vali Rakip
Vali Rakip

Shum kenge e bukur gjithmon ben super hite prandaj dhe un e kam kengetarin Tim te preferuar 💖💖💖 suksese Alban Skenderaj

Vor year
Isilda Kullolli
Isilda Kullolli

Jo me kot je kengetari im shqiptar me i preferuar prej vitesh. Me kenget e tua te qetesohet shpirti. Kjo eshte nje tjeter superkenge qe te kenaq shpirtin. Bravo.

Vor year
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Ti je pasuri per muziken shqiptare.Qetesi e shpirtit je, te lumte je thjesht unik.

Vor year
BTS
BTS

I vetmi kengetar shqiptar qe une degjoj edhe ke zerin me te embel me te bukur ne bote 😍👏parajse zeri jote mrekulli e mrekullive 💞💞💞💞💞

Vor year
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli

I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

Vor year
its_xhes
its_xhes

O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

Vor year
Vana Loupo123
Vana Loupo123

Bravo Alban na kenaq perhere me kenget e tua te bukura edhe zerin tend te mrekullueshem!

Vor year
Numi basha
Numi basha

Te lumt Alban.... krejt Familia jeme t'ngjon ty.. 👍🏻👍🏻✌🏻

Vor year
erald mema
erald mema

'' zjarr ne shpirt kenga me e bukur ne bote kengetar ifamshem dhe i talentuar💞💖

Vor year
kalia komanaku
kalia komanaku

AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

Vor year
Mirela Isufaj
Mirela Isufaj

Super kenge, Albani eshte nje nder kengetaret me te mire ne shqiperi, artist i kompletuar!

Vor year
monda
monda

Pervec fjaleve te kenges qe jane domethenese per kedo.zeri yt eshte qetesi e shpirtit Suksese pa fund Alban

Vor year
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli

Bravo bravo te madhe se e meriton me kenget qe kendon je i vetmi kengetarqe te qetesone shpirtin suksese 👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏

Vor year
Maria Papa
Maria Papa

Vecse nje faleminderit per ju ALBAN nuk do te mjaftonte atehere 1000 here faleminderit qe na qetson shpirtin me kenget e tua brilante

Vor year
aldi ombra
aldi ombra

Amin

Vor year
dejvis zeneli
dejvis zeneli

O flori ule pak ritmin e kengeve brilante , se do fillojne njerzit te presin damaret :)) Je Fantastik

Vor year
Arelda Mehmeti
Arelda Mehmeti

Eh, ta dije sa të duam ne ty.....♥️

Vor year
Arelda Mehmeti
Arelda Mehmeti

@Xhino Behari aspak. Shijet muzikore nuk imponohen. Thjesht anashkalon atë që nuk të pëlqen. As simple as that. Kalofshi bukur...

Vor year
Xhino Behari
Xhino Behari

@Arelda Mehmeti ëëë jo jo nuk kisha pasqyre po i flisja dashurive te medha këtu ne komente. Po konfondoheni

Vor year
Arelda Mehmeti
Arelda Mehmeti

@Xhino Behari tha zoti Xhino Behari duke ju drejtuar vetes në pasqyrë! 🙄

Vor year
Xhino Behari
Xhino Behari

😒😒😒 mbani ndonje gje per vete se u keputet fare 🥴🥴🥴 U dehidratuat nga kjo dashuria e madhe qe keni.

Vor year
Eldis lamaj
Eldis lamaj

Shpirt

Vor year
Artonil Resuli
Artonil Resuli

Kjo keng te qeteson shpirtin dhe mendjen. Paqe me melodi.Je i pazvendesueshem. 😊😊😘😘

Vor year
Labe Albania
Labe Albania

Shumë keng e bukur si te gjitha këngët e ALBANIT faleminderit qe na dhuron këng kaq të bukura,👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
Kozeta Xhani
Kozeta Xhani

Alban je nje thesar mor djale je thesar ne muzike je thesar ne shpirt ..je thesar ne gjithcka te bukur qe ekziston ne ty ....cdo gje ne ty eshte ideale perfeksion .....nuk ngopem se degjuari pasterti ne ze ....pasteri ne muzike....teksti i shkelqyer ....ti je nje kantautor qe vjen nje here ne njeqind miljone.....te duam shume shume ....jo vetem per melodine e shpirtit qe percjell tek ne ....por ti bashke me Mirjamin jeni perfeksion i familjes SHQIPTARE.....KAM QARE KUR E KAM DEGJUAR...ME PERCOLLI EMOCIONE TE PA PERSERITESHME ....BRAVO BRAVO TE KA BEKUAR ZOTI

Vor year
Ledjan Roci
Ledjan Roci

Kenge shum relaksuese per ket sezon.🥰🥰🥰😇. Bravo!

Vor year
Wrecked
Wrecked

Plot dashuri dhe merita nga lugina presheves 🇦🇱♥️

Vor year
Mikla Hila
Mikla Hila

Ka lezett te kenaqet shpirti me fjalet ne shqip, fjale shpirti , fjale zemre qe kane tingullin me te bukur kur i thur ti ne kenget e tua😍😍😍

Vor year
Aida Sh
Aida Sh

Shume mire e ke,na e shpifen me peseqind fjale te huaja brenda kenges! Albani eshte artist i madh.

Vor year
Jeta
Jeta

Fiks 👌👏

Vor year
Lejda Buzi
Lejda Buzi

Perla e muzikes shqiptare😘

Vor year
Mira Lube
Mira Lube

Aty ku kenga trasmeton emocione🎵🎸, ku Fjalet dhe Zeri jot, qellojne drejte ne zemer si nje kupid!!! 💘💘💘

Vor year
Sonila Shabani
Sonila Shabani

Super keng te qeteson shpirtin kur e degjon bravoo Alban

Vor year
Maria Duka
Maria Duka

Suksese mbret i tingullit te muzikes respect 😍

Vor year

Nächster

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

2:52

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

Venera&Lind Official

Aufrufe 1 200 000

JID - Dance Now (Official Video)

4:22

JID - Dance Now (Official Video)

JIDVEVO

Aufrufe 739 991

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 117 000 000

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 21 000 000

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (A-Live Night)

2:57

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 136 000

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 400 000

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 400 000

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

2:10

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

Netflix Deutschland, Österreich und Schweiz

Aufrufe 76 700